Μετάβαση σε περιεχόμενο
Ελευθερια Καραμανεα

χαριζεται σιδηρος Legofer-ποσιμο διαλυμα

Recommended Posts

μου περισσεψαν και χαριζω 5 κουτια σιδηρου Legofer (ποσιμο διαλυμα), με 10 αμπουλες των 15 ml, το καθε κουτι. (συνολικα 50 φιαλιδια)

Λογω του οτι μπαινω στην 37η εβδομαδα κυησης και ειναι δυσκολη η μετακινηση μου (περιμενουμε και το μωρακι μας ανα πασα στιγμη), θα τα δωσω σε οποια κυρια ενδιαφερεται,

με σημειο συναντησης το σταθμο της νεας ιωνιας αττικης.

ευχαριστω για την κατανοηση σας

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα Ελευθερια. Δεν ξερω αν ισχυει ακομα η προσφορα σου και αν εχεις το σιδηρο, αλλα αν ναι θα με ενδιεφερε. Μπορεις να επικοινωνησεις μαζι μου και στο μαιλ moumidou@hotmail.com Ευχαριστω πολυ.

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
Η συζήτηση αυτή είναι πολύ παλιά. Αν δεν υπάρχει συγκεκριμένος λόγος να απαντήσετε, τότε καλύτερα να ξεκινήσετε μία νέα συζήτηση!

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• Γεια σας κορίτσια μουυ..χρειάζομαι την βοήθεια σας...προσπαθούμε εδώ 5 μήνες να κάνουμε παιδάκι με γόνιμες μέρες αλλά σήμερα έκανα ένα τεστ εγκυμοσύνης και βγήκε αρνητικό το έκανα 4 μέρες πριν μου ερθει περίοδος και πάνω το τεστ εφραφε ότι πρέπει να το κάνω την πρώτη ημέρα που έχω καθυστερηση μπορεί να φταίει αυτό που έδειξε  αρνητικό η απλά δεν είμαι..?😞.σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων 💕💕
    • Καθε αλλο παρα φοβο θα εχεις.Θα ειναι η καθημερινη σου παρεα απο την ωρα που ξυπνας μεχρι την ωρα που θα πας για υπνο. Θα σε συντροφευει με κατι υπεροχα χτυπηματα ..Ειναι ισως το πιο ωραιο πραγμα της εγκυμοσυνης..
    • Καλημέρα κορίτσια!!!! Εγώ πήρα στην εγκυμοσύνη 11 κιλά. Αλλά ακόμη έχω τα 5.. βέβαια η αλήθεια είναι ότι τώρα που θηλάζω πεινάω περισσότερο... Και τρώω. Λίγο που πρόσεξα δύο εβδομάδες έχασα δύο αλλά πρόσεχα  . Ε... Και πείνασα λίγο... (Η πεινάει μετά τις 22:00 δεν ικανοποιούνταν) μάλλον πρέπει να αρχίσω να προσέχω πάλι γιατί θέλω να επανέλθω στα κιλά μου.  Εγώ έχω κάνει λίγη γυμναστική αλλά να ναι καλά ο άντρας μου... Πάμε μαζί γήπεδο και αυτός με τη μικρή στο μάρσιπο την κάνει βολτα και η μικρή κοιμάται η χαζεύει όσο κάνω γυμναστική. Και έτσι έχω και το κεφάλι μου ήσυχο. Μιλάμε για ώρα γεμάτη!!! Να ναι καλά...  @MissMary ο μικρός σου πήρε που καλό βάρος... Μην αγχώνεσαι με το πολύ... Το λίγο είναι θεμα αλλά και αυτό όχι απαραίτητα. Τα θηλαζοντα μωρά τρώνε όσο έχουν ανάγκη άρα και παίρνουν αντίστοιχο βάρος... Ξέρουν πόσο χρειάζονται αυτά... Εμείς απλά ακολουθούμε τις ανάγκες τους. Ως προς τη ροή είναι φυσιολογικό. Όπως είπε και η @Angelmammyδεν έχει εδραιωθεί ακόμη ο θηλασμός. Συμπτώματα της υπερπαραγωγή είναι οι πράσινες κενώσεις, το μωρό να πνίγεται η και να δυσανασχετεί όταν πάει να φάει. Εσένα απλά δεν έχει εδραιωθεί ακόμη η θηλασμός. Φυσιολογικό για την ηλικία σας...
    • Εγω κατευθειαν θα κανω αυχενικη στις 7 σεπτεμβρη...ο γιατρος μου ακολουθει το συστημα του εξωτερικου που κανουν τις αξετασεις και τους υπερηχους οποτε χρειαζετααι...οταν του παραπονεθηκα μου ειπε στην Ελλαδα σας καλομαθαινουν...παντως με πιανουν ανησυχιες για το τι γινεται στην κοιλια μου..σημερα δεν εχω συμπτωματα ενω χτες ημουν χαλια... @Ροζ που εισαι;;;;
    • Καλήμέρα Bebe36!!!! Καλή εβδομάδα!!! Σ'ευχαριστώ για την απάντηση.  Είχα αρχίσει να απογοητεύομαι.  Σκέφτηκα: που πήγαν όλες;;; Κ εγώ μια από τα ίδια  τελικά. Επομένως συμβαίνει σε όλες κατά διαστήματα.  Εσύ ποτέ πας για υπέρηχο; εγώ την Πέμπτη και ανυπομονώ. Επίσης  έχουμε κανένα νέο από τη Ροζ;;; πως είναι αυτό το κοριτσάκι;
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...