Μετάβαση σε περιεχόμενο

Article: Η επιστροφή του πρόωρου μωρού στο σπίτι


vicky86

Recommended Posts

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια μ δν πρόλαβα ν σας διαβάσω όλες! Ειδα μόνο το μνμ της @Girly και ΚΑΤ ενθουσιάστηκα.    σε ποια μέρα του κύκλου είσαι;;; Πες μου ότι είμαστε κοντά ν δούμε το θετικό σ σε σένα και μετά σε μένα ;;;;; Γιατί έχουμε πει εμείς έτσι θ γίνει!!!!  αντε κορίτσι μου να πιάσει η σπερματέγχυση να πάρουμε και άλλες σειρά!!!! Άιντες 🙏💙😍 ελα και περιμένουμε με την @Mpourmpoulo στη σειρά!!!!   @Παρασκευαιδου ζαιραααααααα μας πες μας ότι μας βλέπεις τη γυάλα σου και τις τρεις να αρχίσουν τα πανηγυρια 🤪🤪🤪🤪🤪🤪
    • @Elk @Raf123 σας ευχαριστώ πολύ!! Αντε να βγουν γρήγορα να φύγει από το κεφάλι μου να ξεμπερδευω!!
    • Κατ μου γλυκια θα προτεινα κι εγω αν κανεις αυριο τεστακι να προμηθευτεις ενα πρωιμης ανιχνευσης απο το φαρμακειο.. νομιζω θα σε βοηθησει καλυτερα να δεις τι γινεται ωστε να μην αγχωνεσαι αδικα..😊
    • Έχεις πολύ καλά αποτελέσματα νομίζω πως δεν υπάρχει λόγος να κάνεις μονο και μονο για την ηλικία.  Οι τιμές σου είναι παρά πολύ καλές. Ενώ μόλις έκανα νιπτ, στη θέση σου δεν θα έκανα. 
    • Αχ κοριτσια μου!!!!!! ❤️🥰❤️🥰❤️🥰❤️ δεν υπαρχουν αυτα τα συναισθηματα σμρ!!!!! φαντασου δλδ να δω θετικη χοριακη, να ακουσω καρδουλα τι εχει να γινει.... (το ξερω το παω πολυ μακρυα και ισως βιαζομαι αλλα σμρ πραγματικα θελω να αφησω λιγο την ευτυχια να με συνεπαρει και να χαρω την πρωτη μας επιτυχια!!!! εχω να νιωσω ετσι απο περυσι που ειχα την πρωτη θετικη χοριακη!!!!) Να ειστε ολες καλα!!! 🙏 Σας ευχαριστω τοοοοσο πολυ για τις ευχες, τη στηριξη και την αγαπη σας!!!!! 🥰 με βοηθησατε ολες παρα πολυ (κι εσυ @Nicol🦩 μου ακομη πιο πολυ που με βοηθουσες σε οοοο,τι χρειαστηκα, οποιαδηποτε ωρα, σ' εχω μεσα στην καρδια μου γτ δεν ειναι μονο η βοηθεια, ειναι αυτη η στηριξη που νιωθεις οτι ειναι καποιος εκει που θα στηριχτεις και που το εχει περασει... το εχει βιωσει οπως εσυ...) Μακαρι να ερθουν σε ολες μας τα παιδακια μας και να ειναι γερα!!!! να φωτισουν τις ζωες μας!!!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...