Μετάβαση σε περιεχόμενο

κλομιφαινη-utrogestan-σπερματεγχυση


Recommended Posts

  • 1 month later...

Καλησπέρα κορίτσια

 

επιτελούς έχω χαρούμενο νέο 2 θετικά τεστ και χοριακη 1500

Δεν μπορώ να το πιστέψω γιατί αυτό το μηνά λόγο των εξετάσεων δεν είχα επαφές τις γόνιμες μέρες άλλα πριν και μετά. 

Η Γιατρός μου είναι πολύ ευχαριστημένη με το αποτέλεσμα της χοριακης.

Τελικά όταν δεν το σκέφτεσαι τα πράγματα πάνε καλύτερα γι αυτό χαλαρώστε και περιμένω και τα δικά σας ευχάριστα νέα.

 

Πολλά φιλιά σε όλες και της καλύτερες ευχές μου [smilie=love2.gif]    

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

Συγνωμη που χαθηκα...μετα την ατυχη καταληξη μου :) τωρα μπορεσα να ξαναμπω..σου εγραψα κ στο αλλο post.Συγχαρητηρια Maria!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι συγχαρητηρια!!!!!!το ειχα ξεχασει τελειως αυτο το ποστακι...Νυχτεριδουλα μου λυπαμαι πολυ δεν ηξερα για το συμβαν ουτε πως αρχισε και φυσικα ουτε την καταληξη...λυπαμαι ειλικρινα...εγω δεν εχω νεοτερα...εξετασεις εξετασεις εξετασεις κι ολα καλα...αλλα μωρο δεν...2 σπερματεγχυσεις εκανα αλλα φως δεν ειδα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τωρα ειμαστε ξανα στις προσπαθειες...αλλα λογω εργασιων...οχι ολες τις γονιμες μερες οπως πρεπει..οπως μπορουμε προς το παρον κ βλεπουμε...εγω παντως πινω παλι οπως κ το μηνα που εμεινα τα σκευασματα που θεωρω οτι με βοηθησαν :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 months later...

Νυχτεριδουλα μου γεια σου...δυστυχως κανενα νεοτερο απο το μετωπο αν και το εχω αφησει στην τυχη του τους τελευταιους μηνες....η ανασυγκροτηση δυναμεων και ιστρικης βοηθειας απο Οκτωβρη...εσυ ολα καλα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 8 months later...

ολο χαμενη ειμαι [smilie=read2.gif] τελικα ξαναεμεινα εγκυος τον Ιανουαριο 2015 μετα απο την πρωτη φορα τον Ιανουαριο 2014...αλλα παλι παλινδρομησε...εκανα εξετασεις ολα οκ...απλα λογω μιας μεταλλαξης στο αιμα..παιρνω πλεον salospir 100 και ισως παρω κ κορτιζονη οταν ξαναμεινω..αυτο το μηνα ξεκινησαμε παλι ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 months later...

Καλησπέρα κορίτσια. Ελπίζω να έχετε ευχάριστα νέα. Για εμένα πήγαν όλα καλά και επιτέλους έχω το γιο μου στην αγκαλιά μου. Είμαστε κιόλας 8.5 μηνών. Ούτε που έχω καταλάβει πως πέρασε Ο καιρός. Περιμένω και επιζώ για ευχάριστα και από εσάς. Σας έχω στο μυαλό μου και ας μην μπορώ να επικοινωνω συχνά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 months later...

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ Κ ΕΧΩ ΛΙΓΟ ΑΓΧΟΣ.ΕΜΕΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΩΡΑΚΙ ΣΧΕΔΟΝ 18 ΜΗΝΕΣ.ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΤΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΕ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ Κ ΕΙΝΑΙ ΟΛΕΣ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΕΣ Κ ΕΓΩ ΕΧΩ ΣΤΑΘΕΡΟ ΚΥΚΛΟ 28 ΗΜΕΡΩΝ.ΟΠΟΤΕ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΚΑΝΑΜΕ ΠΡΙΝ ΔΕΚΑ ΜΕΡΕΣ.ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΜΕ ΠΟΝΑΓΕ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΧΑΜΗΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΕΡΙΠΟΥ 5 ΜΕΡΕΣ Ο ΠΟΝΟΣ ΠΑΡΕΜΕΝΕ.ΞΑΦΝΙΚΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ Κ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΠΡΙΖΕΤΑΙ Κ ΝΑ ΠΟΝΑΕΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ.ΕΧΩ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΑ ΣΥΜΤΩΜΑΤΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ Κ ΕΧΩ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΕΙ ΠΟΛΥ...ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ Κ ΣΕΙΣ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ.ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ Κ ΕΧΩ ΛΙΓΟ ΑΓΧΟΣ.ΕΜΕΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΩΡΑΚΙ ΣΧΕΔΟΝ 18 ΜΗΝΕΣ.ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΤΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΕ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ Κ ΕΙΝΑΙ ΟΛΕΣ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΕΣ Κ ΕΓΩ ΕΧΩ ΣΤΑΘΕΡΟ ΚΥΚΛΟ 28 ΗΜΕΡΩΝ.ΟΠΟΤΕ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΚΑΝΑΜΕ ΠΡΙΝ ΔΕΚΑ ΜΕΡΕΣ.ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΜΕ ΠΟΝΑΓΕ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΧΑΜΗΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΕΡΙΠΟΥ 5 ΜΕΡΕΣ Ο ΠΟΝΟΣ ΠΑΡΕΜΕΝΕ.ΞΑΦΝΙΚΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ Κ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΠΡΙΖΕΤΑΙ Κ ΝΑ ΠΟΝΑΕΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ.ΕΧΩ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΑ ΣΥΜΤΩΜΑΤΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ Κ ΕΧΩ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΕΙ ΠΟΛΥ...ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ Κ ΣΕΙΣ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ.ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ

καλησπερα και καλως ηρθες!!!!απο οσο ξερω τα συμπτωματα περιοδου και εγκυμοσυνη ειναι πανω κατω τα ιδια!!!!!κανε υπομονη και να μην ανχονεσε!!!!ευψομε να εχεις ευχαριστα νεα ποτε σου ειπε ο γιατρος να κανεις εξεταση???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!Ειμαι καινουρια στο forum. Εμεις προσπαθουμε 2 1/2 χρονια για μωρο.. αλλα τιποτα. Χωρις κανενα προβλημα και οι δυο, καναμε την πρωτη μας σπερματεγχυση πριν 10 μερες. Το μονο συμπτωμα που εχω ειναι κατι πονακια χαμηλα στην κοιλια. Εχω αγχωθει πολυ και περιμενω να ερθει η δευτερα για να κανω χοριακη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!Ειμαι καινουρια στο forum. Εμεις προσπαθουμε 2 1/2 χρονια για μωρο.. αλλα τιποτα. Χωρις κανενα προβλημα και οι δυο, καναμε την πρωτη μας σπερματεγχυση πριν 10 μερες. Το μονο συμπτωμα που εχω ειναι κατι πονακια χαμηλα στην κοιλια. Εχω αγχωθει πολυ και περιμενω να ερθει η δευτερα για να κανω χοριακη

καλως ηρθες!!! Μην ανχονεσε να εχεις θετικη σκεψη και καλα αποτελεσματα την Δευτερα!!!!!?? να ξαναδεις περιοδο μετα απο 9 μηνες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα! σημερα πηγα για χοριακη.. περιμενω να περασει η ωρα για να παρω τηλ.. αλλα δεν περναει.. πολυ αγχος ρε κοριτσια.Αντε να δουμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα! σημερα πηγα για χοριακη.. περιμενω να περασει η ωρα για να παρω τηλ.. αλλα δεν περναει.. πολυ αγχος ρε κοριτσια.Αντε να δουμε 

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.ΟΤΑΝ ΜΑΘΕΙΣ ΠΕΣ ΜΑΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...