Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καφενε " Βροχη με ζεστη σοκολατα και κουβεντουλα"


Recommended Posts

Χριστινακι χαιρομαι πολυ που ειστε καλα αυτο ειναι που δενει τις μακροχρονιες σχεσεις αγαπη δεσιμο ρουτινα αναγκη εξαρτηση

Κ μεις εχουμε τα πανω κ τα κατω μας οπως ειπες κ συ κ μεις οταν ειμαστε καλα ειναι απιστευτα οταν μαλωνουμε παλι ειναι ζορι

Παλια εβαζα παντα νερο στο κρασι εγω τωρα πια παλι παντα ο β..

Αργει λιγο αλλα βαζει χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καγκουρακι μεγαλωνει το σπορακι ανυπομονω εγω φαντασου εσυ κουκλιτσα

Εμενα τον υπολογιζαν 3.500

Κ τελικα ηταν 3850 κ 52 ποντοι

Ηταν θρεμμενο μωρο ολο ετρωγε κ κοιμοταν

Στο νοσοκομειο με το ζορι εβλεπα για λιγο ανοιχτα ματακια

Αννα μαρια μου καλυτερα να πιεις αντιβιωση τωρα που σαι εγγυουλα θελει προσοχη για δυο

Μωρουδενια ποτε αναμενεις περιοδο?

Εγω αυτη τη φορα κ το σουτιεν που με ακουμπαγε ποναγα σκεψου μολις αδιαθετησα περασε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασουλα μου περαστικα πως ειναι η ιωαννουλα σου;;

Με τη φιλεναδα τελεια ηταν

επεστρεψε αθηνα μετα απο χωρισμο

πολλες δυσκολιες περαςε μαζι του

Ηρθε για μια νεα αρχη περασε πολλα αλλα ολα θα πανε καλα

χαρηκα τρελα που γυρησε

εμενε επαρχια τα 3 τελευταια χρονια κ μου λειπε τρομερα!!!

Αλλα νεα δεν εχω

Κα που σαι καλε σε ψοφησαν τα αντρακια σου;;

Καληνυχταα

Ραντεβου αυριο φιλια..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας γεια σας,

αχ κοριτσαρες μου ποναω εχω απο την πεμπτη την μεση μου και δεν μπορω καθολου, καμια ψυξη υποψιαζομαι γιατι ποναω μονο απο την μια πλευρα, αλλα ουτε να περπατησω καλα δεν μπορω ουτε να σηκωσω τον νικολα ουτε να σκυψω με τιποτα. Ειναι και ο αντρας μου συναχομενος με βηχα και καταλαβαινεται ενα μωρο ακομα και τα δυο μικρα ασταματητα.

Αννα μαρια που εισαι, εγινε τιποτα με τον λογαριασμο σου? Απο κρυωμα πως εισαι ειδες βελτιωση με την αντιβιωση?

χριστινα βλεπω δουλειες με φουντες και στην δουλεια. Η Αγγελικη ειχε γενεθλια στις 17/12, ευχαριστω για τις ευχουλες σου. περαστικα στον δημητρακη και στους δικου σουκαι οσο για την καλη φαση που ειστε με τον αντρα σου ευχομαι να κρατησει και να κρατησει και να κρατησει πολυ πολυ πολυ, αφου αγαπιεστε!!!!!

μαγδα μπορει να ηταν δυσκολη η μερα αλλα φανταζομαι στην γιορτουλα θα περασες καλα και θα καμαρωσες το μικρο σου αντρακι!!! Ευχομαι το καλυττερο και για την φιλη σου και τωρα θα την εχεις κοντα και θα τα λετε και πιο συχνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!σας ευχαριστω κουκλιτσες μου!κι εγω το ιδιο ευχομα να το πιστεψω δεν μπορω...

μαγδουλα κριμα που περασε πολλα αλλα αφου ειναι για καλο καλως τη δεχτηκες!

καγκουρακι περαστικα,πολυ ζορικο,βαλε καμια βολταρεν βοηθαει.

η κα χαθηκε εξαιτιας μοθ,της εβαλα μργαλη παραγγελια τελευταια στιγμη και πλεκει μανιωδως να προλαβει,καλα ειναι,εμενα βριστε...

η αννα μαρια που ειν;ι;;;

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια, τι κάνετε;

Εμείς μετά από πολύ καιρό πήγαμε εκκλησία, και μετά είπαμε και τα κάλαντα με το κατηχητικό. 

Με το λογαριασμό μου δεν έγινε τίποτα, έχω εκνευριστεί φοβερά, προφανώς έχει κάποιο πρόβλημα με το όνομά μου, αλλά δε γίνεται τίποτα ό,τι κι αν κάνω. Η διαχειρίστρια προσπάθησε να βοηθήσει, αλλά δεν έγινε τίποτα. Από χτες έχω αφήσει μήνυμα ότι δε με βάζει με κανένα τρόπο, και δε μου έχουν απαντήσει. Έλεος πια, αν θέλουν να έχουν ένα σωστό φόρουμ, πρέπει να ασχολούνται και λίγο, δε βλέπουν ότι τρεις κι ο κούκος έχουμε μείνει εδώ μέσα; Έκανα αυτό το προσωρινό προφίλ, αλλά αν δε φτιαχτεί το παλιό, μάλλον δε θα ξανασχοληθώ. Σπατάλησα πάρα πολύ χρόνο προσπαθώντας να επανασυνδεθώ, και δεν μπορώ να ασχολούμαι όλη μέρα μ' αυτό... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!

Συνδέθηκα!!! Το πρόβλημα ήταν το θαυμαστικό στο όνομα, και δεν πρέπει να το βάζω όταν συνδέομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα Μαρια επιτελους διορθωθηκε το θεμα με το προφιλ σου, κοιτα τι μπορει να κανει ενα θαυμαστικο!!!! Απο κρυωμα εισαι καλυτερα δεν μας ειπες?

Εγω χαλια δεν μπορουσα απο το πρωι να περπατησω και να ισιωσω το κορμι μου απο τον πονο ατην μεση, και φυσικα δεν υπηρχε περιπτωση να μεινω ξαπλωμενη. Ο γιατρος μου ειπε voltaren αλοιφη, θερμες κομπρεσες και depon γι τον πονο. Ξεκουραση που δεν παιζει και απ οτι μου ειπε δεν θα περασει αμεσως....

Το πρωι η Αγγελικη οταν ξυπναει με φωναζει και την σηκωνω απο το κρεβατι, σημερα της ελεγα δεν μπορω ελα να ξαπλωσεις λιγο με την μανουλα, μπας και κοιμομασταν και καμια ωρα παραπανω και αρχισε ενα κλαμα, και ελα και δεν θελω τον μπαμπα θελω εσενα και ξυπνησε και τον Νικολα και καταλαβαινεται. παντως τωρα το βραδυ ηρθε και ξαπλωσε μαζι κου και μου ζητησε συγνωμη για το πρωι το ψυχουλινι μου.

Παρολο βεβαια τον πονο μου το μεσημερι πηγαμε σε φιλους μας που μας ειχαν καλεσει για φαγητο, επαιξαν ολα τα παιδακια παρεουλα, η Αγγελικη με την δικια τους κορη κυκλοφορουσαν και με αποκριατικες στολες που ξετρυπωσε η δικια τους κορη απο την ντουλαπα και ο μικρος ταλιμπαν καταφερε και ξεχαρβαλωσε μια πριζα.

Αυτα τα νεα μας, φιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια! Καγκουρακι μου περαστικα!ζορι να πονας τη μεση γιατι δεν μπορεις να κινηθεις κιολας και με 2 μωρα ακομα πιο δυσκολο!κι ειναι κι ο αντρας σου συναχομενος που δεν πρεπει να ερχεται σε επαφη με τα μικρα μπας και τα κολλησει!περαστικα σας! Αννα Μαρια επιτελους μπηκες στο προφιλ σου!φαινεται δεν αναγνωριζε το θαυμαστικο!κι εμεις πηγαμε Εκκλησια χθες και κοινωνησα κι εγω γιατι νηστευω το 40ημερο και επειδη μπορει τα Χριστουγεννα να ειμαι αδιαθετη ειπα να κοινωνησω χτες μπας και ερθει η ακατανομαστει, μη σωσει να ερθει!χαχα!εισαι καλυτερα με τη γριππη? Μαγδουλα περασε αρκετα η φιλεναδα σου ε?ευτυχως χωρισε να ηρεμησει!καμαρωσες το Βασιλακη στη γιορτουλα? Χριστινακι μου ολα καλα?θα δουλευεις και τις γιορτες ή κλεισατε το φροντιστηριο τωρα για τα Χριστουγεννα? Εμεις προχθες πηγαμε και ειδαμε τη βαφτιστικουλα μου και οπως σας ανεφερα της πηρα σπιτακι που μπαινεις μεσα και ενθουσιαστηκε, επαιξαν παρα πολυ με την Ιωαννα μιας και εχουν και την ιδια ηλικια, ειναι 3 μηνες μικροτερη η βαφτιστικια μου!χτες ξυπνησα και ποναγα τρομερα το στομαχι μου!το μεσημερι περιμεναμε τον κουνιαδο μου με τη συννυφαδα μου και το μωρο τους 3 μηνων και φαγαμε!δεν καταφερα να μαγειρεψω γιατι με επιανε αναγουλα, ποναγα και το στομαχι μου και δεν μου περασε μεχρι σημερα απλα δεν εχω τοσο εντονο πονο οσο χτες!μετα πηγαμε βολτα στην πολη με το αυτοκινητο και ηρθαμε σπιτι και ημουν ρακος!ξαπλωσα απ τις 8 το βραδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Τι κάνετε;

Εγώ ευτυχώς είμαι πολύ καλύτερα. Σήμερα έχω πονοκέφαλο, αλλά κατά τα άλλα καλά.

Χτες πήγαμε μετά από πολύ καιρό εκκλησία, και όταν τελείωσε η λειτουργία, είπαμε και τα κάλαντα με το Κατηχητικό. Έδωσα και στον Αντρέα τρίγωνο, καλά, μη φανταστείτε ότι το χτυπούσε με το ρυθμό, αλλά του άρεσε η φάση!

Το μεσημέρι πήγαμε στους γονείς μου, έχει έρθει και ο αδελφός μου, και καθίσαμε με τον Αντρέα για να φτιάξουμε μελομακάρονα με τη μάνα μου, αλλά τελικά δεν μπορούσε, ήταν κουρασμένη, κ.λπ. Λέμε να πάμε σήμερα το απόγευμα να τα φτιάξουμε, για να μείνει ο άντρας μου μόνος του να κάνει δουλειές, την παίρνω τηλέφωνο και μου λέει ότι τα έφτιαξε ήδη. Γιατί εκπλήσσομαι; Μια ζωή έτσι κάνει. Τελικά θα έρθει ο αδελφός μου σπίτι μου να κάνουμε κουραμπιέδες. 

Έκανα και κάποιες δουλίτσες, κυρίως συμμαζέματα και ξεσκονίσματα. Αυτά ανέλαβα εγώ, θα ψευδο-κάνω και τα μπάνια, και τα υπόλοιπα ο άντρας μου. 

Καγκουράκι περαστικά! Εμένα με πονάει απίστευτα η μέση μου κάθε πρωί πριν σηκωθώ. Όταν σηκωθώ απ' το κρεβάτι, περνάει σιγά-σιγά. Σ' εσένα μάλλον είναι κι απ' το βάρος του μωρού. Κουράγιο, λίγος καιρός έμεινε!

Καλά, πολύ γέλασα με τις αποκριάτικες στολές! 

Βάσω τι αναγούλες και πόνους στο στομάχι ακούω; Αν και, για εγκυμοσύνη, είναι πάρα πολύ νωρίς για συμπτώματα... 

Κι εμένα μου αρέσει να νηστεύω, αλλά τώρα ούτε λόγος... Δε νομίζω να κοινωνήσω τώρα τα Χριστούγεννα, όχι τόσο γιατί δεν μπορώ να νηστέψω μια μέρα, όσο για το ότι δεν μπορώ να πάω εντελώς νηστικιά στην εκκλησία, θα λιποθυμήσω. Σιγά σιγά να μου περάσει το χάλι, και θα πάω κι εγώ!

Σας αφήνω κοριτσάκια, θα τα πούμε μετά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κορίτσια, ξέχασα να σας ρωτήσω: οι ομάδες διαγράφηκαν; Δεν βλέπω πουθενά επιλογή "ομάδες". 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα φιλεναδιτσες μου

Πιανω νεακια κ σχολιαζω

Αναλαμπη καγκουρακι μου σου ευχηθηκα για την τοξοτινα σου;;

Πολυχρονη αν οχι κ ευτυχισμενη

Δυο μερες διαφορα κ πολλα χρονια εχω με την κορακλα σου χαχα

Λοιπον παρασκευη η γιορτουλα σουπερ ειπε το ποιημα δυνατα κ καθαρα στην αγκαλια του αη βασιλη

Επισης φτιαξαμε καρτα να συνοδευει το ταψακι με το φαι μας

Μας δωσαν κ αναμνηστικο δωρακι κορνιζα πολυ ομορφη με φωτο του καθε παιδιου μπροστα στο δεντρο πολυ μου αρεσε σαν ιδεα

Κ μια κουταλια διακοσμημενη απο τα μικρα μας που γραφει ευχαριστω για τη συνδρομη στο μπορουμε κ ευχουλες

Πολυ ομορφα ηταν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σαββατο δουλεια

Τελικα το λαθος βρεθηκε

το ξερα απλα δεν ημουν σιγουρη

ευτυχως

αλλιως θα χα ελειμμα 100 ευρα στο ταμειο αλλα τελικα τα χα βαλει στη χρηματαποστολη κ ξεχασα να τα υπολογισω

Το απογευμα βγηκαμε σε εμπορικο με αδερφουλα ομορφα ηταν βολτα μετα πιτσαρια κ μετα για παγωμενο γιαουρτι μιαμ μιαμ

Ο βασιλης μου βεβαια σκουντουφλησε κ επεσε ενω με κραταγε με τη μουριτσα κ χτυπησε

Οι αλλοι ηταν στο τραπεζι κ τον πηγα για τσισα οταν βγηκε επεσε τον σηκωσα κ ηταν μες στο αιμα το μουρακι του ανοιξε η μυτη κ εσκισε τα χειλακια

Μεχρι να σταματησω το αιμα πεθανα στο μπανιο

Κ αλλοι χαμπαρι στο τραπεζι

Κ το μωρο μου κιχ ρε κοριτσια μονο ελεγε συγνωμη μαμα κ ετρεχαν δακρυακια

Κ συνεργαζοταν εφτυνε το αιμα κραταγε χαρτι ωρες ωρες πιστευω καλυτερο γιο δε θα μπορουσα να χα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κυριακη πηγαμε τη βολτα σαββατο ηταν η γιορτη καλε εχασα τις μερες μιλαμε εχω χαζεψειιιιιιιι

Σημερα πεθανα στη δουλεια κυριολεκτικα ευτυχως το παπακι κοιμαται κ απολαμβανω!!!!

Αννα μαρια μου μπραβω που σαι κσλυτερα κοριτσακι μου

Εγω δε μπορω να βαλω τη φωτο μου γκρρρρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καγκουρακι μου καλυτερα η μεση;;

Αλλα με δυο που να γιανεις..

Εγω πασχω συχνα απο πονο στη μεση αστα

Χριστινιω εσυ εχεις χωσει την κα στη δουλεια κ χαθηκε;;;

Χαχα

Απολαυσε το τωρα κ ασε το μετα εγω αυτο κανω ξερεις τι εννοω...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασουλα απολαυσε η ζουζουνα σου ωραια που χουν μικρη διαφορα κ μενα η δικια μου ειναι πολυ δεμενη με β κ ας εχουν 5 χρονια διαφορα

Το σαββατο πηρα για ολα τα ζουζουνια δωρα ξεπαραδιαστηκα αλλα το χαρηκα πολυ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας τσουπρες, δεν εχουμε πολυ κινηση παλι

Εγω μια απο τα ιδια, ποναω ακομα μεχρι το μεσημερι καμια βελτιωση απο το απογευμα νομιζω οτι περπαταω λιγο καλυτερα αντε να δω και αυριο πως θα ειμαι.

Αννα μαρια ευτυχως που συνηλθες και εισαι καλυτερα, μελομακαρονα κουραμπιεδες ακουω αντε να δω με βοηθω τον Αντρικο πως θα τους καταφερετε! Για τις ομαδες δεν ξερω και εγω ή θα τις επαναφερουν αργοτερα ή χαθηκαν, δεν τους ρωτας εσυ που εχετε ανταλαξει τοσα μηνυματα, χαχαχχα

Βασω ας ειναι απο σπορακι ολα αυτα που νιωθεις, αλλιως τι να πω περαστικα.

Μαγδα ευχαριστω για τις ευχες! Ωραια θα ηταν στην γιορτη και τι καλα που ειπε το ποιηματακι του ο Βασιλακης σου. Κριμα βρε που χτυπησε το αντρακι σου, αλλα πραγματικα πολυ ωριμος μπραβο. Η δικια μου μη δει αιμα χαλαει τον κοσμο, μπορει να εχει χτυπησει να μην ποναει και μετα απο ωρα αμα εχει βγαλει λιγο αιμα και το δει χτυπιεται, θεατρο κανονικο.

Αυτα ζουζουνες, σας ευχομαι Καλα Χριστουγεννα να εχουμε υγεια εμεις τα παιδακια μας οι δικοι μας, και να περναμε καλα με οτι εχουμε. Να περασετε ομορφα αυτες τις μερες, απολαυστε φαγητο και καλη παρεα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!

Όλη μέρα τρέχαμε για δουλειές, κ.λπ. Για να φανταστείτε, τα μπάνια τώρα τα καθάρισα!

Μπήκα απλά για να σας ευχηθώ ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ! 

Καλά να περάσουμε όλες αύριο!

Πολλά φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια μου,χρονια πολλα,μου λειψατε.....

χαθηκα το ξερω αλλα δεν προλαβαινα καθολου να μπω ,δουλεια,πλεξιμο και δουλειες σταματημο δεν ειχα,ειχα μια μεγαλη παραγγελια απο την Χριστινα μας και βιαστηκα να τα τελειωσω γιατι ειναι δωρακια για τις γιορτες αλλα δεν προλαβα Χριστινακι να σου τα στειλω  το ταχυδρομειο ειχε κλεισει νωριτερα λογω ημιαργιας και την ωρα που ανεβηκε ο αντρας μου ηταν ηδη κλειστο θα σου τα στειλω οταν ανοιξει θα ρωτησω για κουριερ μηπως και τα παρεις νωριτερα,παντως εγιναν ολα πολυ ομορφα εφτιαξα πολλα σχεδια θα μου πεις οταν τα δεις,φωτο δεν ξερω πλεον που να βαλω τι χαλια με το μαμυ παλι αλλαγες....δεν μπορω να καταλαβω για πιο λογο το αλλαζουν συνεχεια ωσπου να το συνηθισουμε αντε παλι απο την αρχη λετε να χαθηκε παλι η ομαδα μας και οι φωτο γκρρρρρ τα νευρα μου.....

 

δεν προλαβα να διαβασω τα νεα σας θα προσπαθησω για να σχολιασω κιολας εχω χασει πολλα επεισοδια,χρονια πολλα και σε οσους γιορταζαν και δεν ευχηθηκα ,να περασετε ομορφα αυριο πιστευω να μπορεσω να μπαινω πιο συχνα τωρα..

 

Μαγδα την μπλουζα σου δεν την ξεχασα την εχω στα υποψιν θα την αρχισω οπου να ναι

 

πολλα φιλια να περασετε καλα ,χρονια πολλα σε ολους με υγεια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσαρες μου.

Χρονια πολλα με υγεια κ ευτυχια σε ολο τον κοσμο ευχομαι!!

Εγω σημερα ειχα μια κουραστικη μερα με ευχαριστα διαλειμματα ευτυχως!

μικρες λεπτομεριες μου φτιαξαν απιστευτα τη μερα..

Στη δουλεια ψοφησα

τι προτοτυπο τον τελευταιο καιρο να μου πεις..

Μετα σφαιρα σπιτι πηρα το μικρο κ πηγα σε ενα εμπορικο να παρω δωρακι για το πεθερουσκακι μου της πηρα φορμες κ κατι σαν κασκολ να ναι καλΑ ο μικρος μου βοηθος..!

Της αρεσαν πολυ απο οσο μου ειπε θα δω κ αν θα της βαζει να σιγουτευτω χιχι

Μετα σπιτακι μου κ μετα στη γιορτη της πεθερας μου κ της βαφτηστηρουλας μου.

Τα μικρα ξεσαλωσαν κ αλλα δωρα πηρε ο β δεν υπαρχει παιχνιδι που δεν εχει πια πραγματικα εχει απειρα..

Τωρα κοιμαται αγκαλια με μια μπαλα κ ενα αμαξι νεα αποκτηματα κ δε τα αποχωριζεται..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κα μου που σαι καλε;;;

Μου λειψες αλλα μας ειπε το χριστινακι

Για μενα οποτε κ να μου την φτιαξεις με το πασο σου δε βιαζομαι καθολου απλα πες μου μηπως θες προκαταβολικα λεφτα να παρεις μαλλακι.

Καγκουρακι μου γλυκο ξεκουρασου οσο μπορεις δεν ειναι να παιζουμε στην κατασταση σου ματακια μου

Ζητα βοηθεια κ ασε τους αλλους να τρεχουν..

Εγω που λες ειμαι πολυ ψυχραιμη σε αιματα χτυπηματα για να το αντιμετωπισω σωστα γιατι ο πανικος δε βοηθα

Σου λεω ετρεχε τοσο αιμα απο μυτη κ χειλια που χε γεμιση ο νιπτηρας ως πανω

Τρεμαν τα χερια μου κ του γελαγα να μη τρομαζει

Γενικα ειναι σκληρο παιδι ειχε να μου μοιασει εγω πρεπει να πεθαινω για να παραπονεθω θυμαμαι γεναγα ειχα 100 της 100 ωδινες κ ειχα ψιλη κουβεντα με νοσοκομες επισκληριδιο εκανα για την καισαρικη τελικα μονο

μου λεγε η γιατρος καλε ελα να κανεις αλλα χαμπαρι εγω

ΣτΟ β του χω μαθει γενικα να μη φοβαται

Αιματα ζωα σκοταδια

μπαμπουλες φαντασματα κ τετοια χαζα που τρομαζουν τα παιδακια.

Εφαγα του σκασμου μιλαμε

να δω πως θα γυρησω μπρουμυτα για νανι

Αλλο ζορι κ αυτο να κοιμαμαι μονο ετσι χιχι

Στην εγκυμοσυνη εφτιαχνα οχυρο κ σκαρφαλωνα για να μαι μπρουμυτα με την τεραστια κοιλαρα μου χαχα

Λοιπον παω για υπνο τα ματακια μου κλεινουν

Να περνατε ολες υπεροχα..

...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...