Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καφενε " Βροχη με ζεστη σοκολατα και κουβεντουλα"


Recommended Posts

Koριτσαροι γεια σας! Προσπαθω ολο το ΣΚ να μπω απο το κινητο και με πεταει εξω!

Ανθη δεκατα και ανορεξιες δεν ξερω, θα εκανα μια βολτα απο παιδιατρο στη θεση σου...

Μαγδα μου χρονια πολλα και καλα!

Αννα Μαρια με μια εβδομαδα καθυστερηση να ζησεις και να σε χαιρομαστε! Περαστικα στον πατερα και τον πεθερο σου, δεν καταλαβα τι επαθαν, ελπιζω τωρα ολα καλα!

Καγκουρακι να χαιρεσαι το Νικολα εστω κι αργα! Δεν ειναι τιποτα, 40 μερες κραταει η γιορτη! Χαχαχαχα!

Στις υπολοιπες θα στειλω φιλια και χαιρετισματα, παω να μπω για μαθημα, ισως καταφερω το βραδακι να μπω παλι σας φιλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλες τι κανετε, εχω ενα θεμα με τον Νικολα απο χθες το βραδυ ειναι το πουλακι του πρησμενο και κοκκινο. Μιλησα το πρωι με την παιδιατρο μου ειπε να του βαζω αλοιφη με κορτιζονη την fucicord lipid του βαζω και να το παρακολουθουμε. Μεχρι να του βαλω την αλοιφη πρωτη φορα ουτε γκρινιαζε ουτε τιποτα με το πρηξιμο, απο το μεσημερι και μετα που του την εβαλα οταν του το καθαριζω βγαζει κιτρινο υγρο σαν πυον. Απο οτι μου ειπε παλι η παιδιατρος που μιλησα μαζι της κατεβαζει μαλλον σμηγμα που ειχε μαζεψει και αντιδρα με την αλοιφη και περιμενουμε να ξεπρηστει. Δεν ξερω τι μπορει να τον πειραξε, εχει κανει και τσιτσακια χωρις να γκρινιαξει αλλα και πριν κοιμηθει καποια στιγμη τον επιασε το παραπονο και τραβαγε την πανα προς τα κατω. Ουφ μακαρι να ειναι αυριο καλυτερα....

κατα τ´ αλλα καλα αυριο το αγγελικακι μου εχει γενεθλια και της εφτιαξε η μαμα μου μια τουρτα για να την δωσουμε αυριο στον παιδικο να της κανουν γενεθλια, εχω μονο την διακοσμησα θα σας βαλω φωτο να δειτε τις επομενες μερες.

Μαρινα γιατι τοσο επιλεκτικος με το φαγητο, μπορει αργοτερα ομως να τα τρωει εσυ μετα απο καιρο να του δινεις παλι κατι απο αυτα που δεν τρωει τωρα. Πολυ πλακα και με το νερο, ετσι αν θελουν κατι θα γινει το δικο τους.

βασω ωραια περασατε και εσεις, πολυ μικρο δεν ειναι 7 χρονων για ipad....ωχ τι θα ακουμε σε λιγα χρονια δεν ξερω.

Αννα μαρια μια χαρα που σου εξηγει κιολας ο μικρος, φαντασου να μην καταλαβαινες και αυτα που σου εξηγουσε, μια χαρα ειναι το αντρακι σου πολυ καλος σε ολα. Στην πισινα εγω και ο Νικολας σταματησαμε τωρα τον Δεκεμβρη, δεν ειχα εγω πολλες αντοχες και επειδη εχουμε πολλες υποχρεωσεις τωρα ειπα μην αρρωστησει τιποτα και τρεχουμε. Την Αγγελικη συνεχιζω βγαινει της φορανε το μπουρνουζακι και στα 5 βηματα μπαινει στα αποδητηρια οποτε δεν προλαβαινει να κρυωσει. Παντως της κανει τρομερα καλο δεν εχει βηχα μυξουλες τιποτα και να μην το γρουσουζεψω δεν εχει κανει ουτε μερα πυρετο απο τοτε που ξεκινησε.

Αυτα κουκλες παω να κοιμηθω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσαροι!

Τι κάνετε;

Εγώ χάλια, αρρώστησα τελικά. Έχω πονόλαιμο, κομμάρες, λίγο συνάχι, ένα κεφάλι οκτακόσια κιλά. Χάλια...

Δε θα πάω σχολείο, και υπάρχει περίπτωση, επιτέλους να στολίσουμε το δέντρο μας!

Χριστίνα ευχαριστώ για τις ετεροχρονισμένες ευχές!

Εσύ τι κάνεις; Με τον άντρα σου τι έγινε;

Καγκουράκι να σου ζήσει η Αγγελικούλα!!!! Να τη χαίρεσαι!!!

Δεν ξέρω να σου πω για το πουλάκι του Νικόλα. Εύχομαι να περάσει σύντομα!

Πάντως εγώ σκέφτομαι την πισίνα και παγώνω... Μπρρρ!!!

Αφήστε, πολύ κρυώνω φέτος. Τα πόδια μου είναι συνεχώς παγωμένα.

Εν τω μεταξύ, εδώ και πολλές μέρες (μη σας πω και βδομάδες) μιλήσαμε με το Μαράκι στο φέισμπουκ, και είπε να σας μεταφέρω τα νέα της, αλλά όλο το ξεχνάω... Ξεκίνησε ένα μεταπτυχιακό σε κάποιο ιδιωτικό Πανεπιστήμιο και όλο τρέχει! Δεν προλαβαίνει να ανασάνει!

Η Κατερίνα πού χάθηκε; Μάλλον έπηξε στη δουλειά.

Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα μαρια περαστικα πινε πολλες πορτοκαλαδες για να εχεις αντοχες, σε ευχαριστω και γαι τις ευχες για την ζουζουνα μου. Η τσουτσου του μικρου νομιζω παει καλυτερα ναι μεν πρησμενη ακομα αλλα οχι οπως χθες, δεν εχει μπει και η Κατερινα που με τοσα τσουτσουνακια στο σπιτι καποια εμπειρια θα εχει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνα μακάρι να μπορούσα να πιώ πορτοκαλάδες, αλλά έχω πολλές ξινίλες, και μόνο που σκέφτομαι την πορτοκαλάδα, με πιάνει ένα μπλιαχ... Αλλά έφαγα δυόμιση πιάτα τραχανά. :P

Αυτό θα σου έλεγα κι εγώ για την Κατερίνα, αλλά το ξέχασα πριν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν το πιστεύω!!! Δεν μπορώ να το πιστέψω!!! Είναι απίστευτο!!! Είναι μοναδικό στα χρονικά!!! ΣΤΟ-ΛΙ-ΣΑ-ΜΕ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!

Αννα Μαρια περαστικα!εισαι καλυτερα σημερα?με αυτες τις παγωνιες πως να μην αρρωστησουμε?να φανταστεις εμεις με τζακι στο σπιτι και κρυωναμε!τελικα εσπασε και το ηλιακο μας και επρεπε να αλλαξουμε τα μπόιλερ 950 ευρω παρακαλω, εσπασαν και τα 2 μου λαστιχα τα πισινα προχθες αλλα 200 ευρω και επρεπε να κανουμε και απομονωση την οροφη γιατι ετρεχε νερα το σπιτι αλλα 1000 ευρω!κι αυτα μεσα σε μια βδομαδα!κλαψ!Στολισατε?μπραβο!πως τα παει ο Αντρικος με το δεντρακι?εμας παντως δεν δινει καμια σημασια στο δεντρακι αλλα τα χει με τους Αγιους Βασιληδες!μπας και δει κανενα στο σπιτι φωναζει να τον βγαλουμε ετσω καλα!εξω δηλαδη στη σκαλα!χαχα

Χριστινακι τι κανεις?ο Δημητρακης?με το συζυγο ολα καλα?

Καγκουρακι ο καημενος ο Νικολας πρεπει να ποναει αρκετα!πως ειναι τωρα?πιο καλα?

Εγω χτες εκανα κουλουρακια τα οποια πετυχα ειναι κουλουρακια με βανιλια και μετα τα βουτηξα στην κουβερτουρα!δεν τα δοκιμασα γιατι νηστευω αλλα οσοι τα δοκιμασαν μου ειπαν τα πετυχα!προχθες ομως εκανα κουραμπιεδες οι οποιοι ειναι ευγευστοι αλλα αρκετα σκληροι!τελικα εκανα λαθος στο ψησιμο γιατι τα εβαλα στον αερα και χρειαστηκαν πολλη ωρα και σκληρυναν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!

Τι κάνετε;

Εγώ είμαι πιο χάλια σήμερα. Έπρεπε να πάω να κάνω αιμοληψία για το παπ-Α και έπρεπε να είμαι νηστική. Εδώ γίνεται η αιμοληψία στη δέκατη εβδομάδα, και ο υπέρηχος στη δωδέκατη περίπου, συνδυάζονται τα αποτελέσματα των δύο εξετάσεων και βγαίνει το τελικό συμπέρασμα. Με πολλή δυσκολία σηκώθηκα απ' το κρεβάτι, πήγαμε στο εργαστήριο, μου πήραν αίμα, αλλά πρέπει μετά να πάμε σε ένα γραφείο ταξί (κάτι σαν κούριερ) να το στείλουμε στη Λεμεσό, γιατί το παπ-Α είναι δωρεάν εξέταση, που γίνεται από την Εταιρεία Προληπτικής Παιδιατρικής, που εδρεύει στη Λεμεσό. Αργήσαμε, όμως, να το πάρουμε, και πρέπει να το στείλουμε αύριο τελικά. Το κρατήσαμε στο ψυγείο, και θα πάει αύριο το πρωί ο άντρας μου να το στείλει. Μετά πήγαμε στην κλινική να κάνω την ένεση, πήγε δώδεκα και ήμουν ακόμα νηστικιά... Έφαγα λίγο ψωμοτύρι και ήπια έναν καφέ και συνήλθα κάπως, αλλά ούτε και σήμερα θα πάω σχολείο. Δεν είμαι σε θέση ούτε να οδηγήσω, ούτε να κάνω μάθημα, εννοείται.

Ο Αντρέας είναι στους γονείς μου, ο άντρας μου με φροντίζει κάπως, αλλά με πολλή γκρίνια και φωνές. Κάνει λες και το κάνω επίτηδες, δεν μπορεί να καταλάβει πόσο χάλια είμαι. Απορώ, είναι τόσο ηλίθιος ή απλά είναι τόσο ηλίθιος;

Βάσω απαπαπα, πολλά έξοδα...

Ο Αντρέας με το δέντρο τα πάει καλά. Χτες που στολίζαμε, διάλεγε στολίδια και ή μας τα έδινε, ή τα κρεμούσε μόνος του στο δέντρο. Κάποια κατάφερνε να τα μισοκρεμάσει, κάποια απλά τα ακουμπούσε. Όλα τα όμοια ήθελε να μπαίνουν μαζί, και μετά, έβγαλε δύο τύμπανα που του γυάλισαν και έπαιζε. Το κοιτάει, αλλά νομίζω θα τα πάνε καλά. Μετά πήρε μια κόλλα UHU stick, την οποία αναποδογυρίζει, και το βαθούλωμα που έχει στον πάτο νομίζει ότι είναι ποτήρι, και κάνει ότι πίνει. Στο τέλος κάνει και "ααααααχ!". Μετά μου δίνει εμένα να πιώ και ύστερα πηγαίνει στη φάτνη, και δίνει και σ' αυτούς που ήταν μέσα στη φάτνη να πιούν!

Ουφ, κι εγώ πέρσι έκανα μελομακάρονα και κουραμπιέδες, αλλά φέτος δεν μπορώ να φτιάξω ούτε σάντουιτς. Μάλλον θα φτιάξει η μάνα μου το σαββατοκύριακο, και θα πάω να βοηθήσω, να πω ότι έκανα κι εγώ κάτι.

Σας αφήνω κόρες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια μου αρρωστιες πολλες μπλιαχ παλιοχειμωνας περαστικα σε ολες σας αννα μαρια μου καγκουρακι στο νικολα ανθουλι στον πανουλι

εγω σημερα ρεπο κ εχω ερθει στη μανουλα μου εφερα κ το αμαξακι μου για σερβις στο φιλο μου κ απολαμβανω περιποιηση μανουλας

αννα μαρια μου σιγα μη καταλαβουν οι αντρες τι τραβαμε ζουν σε αλλο πλανητη..

κ εμενα τον β δεν παιζει να ασχοληθει με ταισματα κ τετοια οσο λειπω γαλα γιαουρτι κανα φρουτο κ αν..

βασουλι μου πολυ γελασα που δε θελει τους αι βασηληδες η μικρουλα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολλα εξοδα βασουλα μου παρατηρημενο αν σκασει ενα εξοδο ερχονται ολα μαζι αστα

κα μου που σαι καλε να μας διαφωτησεις για τσουτσουνια ουτε εγω ξερω πολλα για να βοηθησω το καγκουρακι

κ του χρονου αννα μαρια μου

γελασα με τον αντρικο που ποτιζε κ τη φατνη..

χριστινιω εγω παλι μια απο τα ιδια...

θα μιλησουμε στο τηλ καλυτερΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρουδενια για δευτερο το σκεφτομαι σιγουρα ξεκινηςαμε αλλα τωρα εχουμε πιεςτει κ οι δυο με δουλεια κ το ανεβαλλα για λιγο ειναι μπερδεμενο θα δουμε..

σας αφηνω για τωρα ειμαι λιγο κακοκεφη κατα της εξι θα δω μια φιλη απο τα παλια κ ανυπομονω!!

φιλουρες θα ξαναμπω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!τι κανετε???κοιμαται και μπηκα!!!

κοριτσια εχω φοβερα πρησμενο στηθος γιατι?????????εχω αποθηλασει εδω κααι 3 μηνες ...τοσο βαρυ πρησμενο και να τσουζει εχω να το νιωσω απο οταν θηλαζα...τις πρωτες μερες...δεν ξερω γιατι αλλα μου μυριζεται σπορακι?! αλλα μαλλον απο την περιοδο το κοβω αφου δεν προσπαθουμε ουσιαστικα ...τελος παντων θα δειξει.απλα μου φανηκε περιεργο!

Κατερινακι πως ειναι ο Νικολας?περασε???

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ περαστικουλιαααααα~

Μαγδα με το καλο να ακουσουμε και απο εσενα τα ευχαρισταααααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας ομορφες, παλι αλλαγες βλεπω στο mammy ευτυχως αυτη τη φορα δεν χρειαστηκε να κανουμε κατι, τικερακια εχουμε, φωτο καποιες εχουμε εγω οχι....

Εμεις καλα η τσουτσου μας εφτιαξε αλλα εχουμε λιγο βηχα,ε ειναι που ολο ειμαστε εξω. Χθες καναμε και ενα επαναληπτικο triplex στον Νικολα και ολα φυσιολογικα, του ειχα κανει οταν ηταν 3,5 - 4 μηνων γιατι ακουγε ενα φυσημα η παιδιατρος, τοτε δεν ειχε κλεισει κατι στην καρδουλα αλλα μας ειχαν πει οτι ηταν φυσιολογικο και οτι θα εκλεινε και ετσι το τσεκαραμε μετα απο ενα χρονο και ολα καλα. Ηταν λιγο γκρινιαρουλης οση ωρα καναμε τον υπερηχο αλλα ειχε πολλα παιχνιδια εκει και επαιζε και τα ζουζουνια με μια οθονη οποτε ψιλοχαζευε και λιγο.

Σημερα πηγα και ειδα και το μπεμπε, μεγαλωνει και αυτο πολυ δραστηριο το βρηκε ο γιατρος και απο βαρος μας το εβγαλε 2600 περιπου και εχω και 1,5 μηνα ακομα μπροστα μου. Καλα ξερω οτι ειναι σχετικα ολα αυτα και την Αγγελω 3 κιλα μου την εβγαζε μια μερα πριν γεννηθεο και γεννηθηκε 2650. Του ειπα οτι εχω και συσπασεις οταν θηλαζω και μου λεει ε καλα μπορει να επισπευσει τον τοκετο λιγο, και πιο πολυ τον ανησυχουσε πως θα τα κουμανταρω μετα αφου δεν καταφερα να αποθηλασω μεχρι τωρα.

Αννα Μαρια πως εισαι απο το κρυωματακι. αχ αυτοι οι αντρες και οσο σκεφτομαι πως κανουν οταν αρρωσταινουν...Τι πλακα ο Αντρεας και με την κολλα και με το δεντρο και με τη φατνη. Καλα και η Αγγελικη μη νομιζεις ολα στα κατω κατω κλαδια και το ενα πανω στο αλλο τα εβαζε.

Αχ βρε Βασω ολα αυτα τα εξοδα μαζι σας ετυχαν, αυτο ειναι χαλαει κατι και θες ενα καρο λεφτα. Εχει θεμα με τον Αι Βασιλη η Ιωαννα, τι να την εχει τρομαξει αραγε?

Εγω δεν επιχειρω καν να φτιαξω ουτε κουραμπιεδες ουτε μελομακαρονα, φτιαχνουν ωραιοτατα και ωραια μελλομενα τα ζαχαροπλαστεια, λεω ομως να φτιαξβ βασιλοπιτα.

Μαγδα γιατι κακοκεφη? Πως τα περασες με την φιλη σου

Μαρινα λες να ειναι σπορακι αντε απο αλλου το περιμεναμε απο αλλου θα μας ερθει, περιμενουμε νεα λοιπον!

Οι υπολοιπες που χαθηκατε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!

Αλλαγες στο μαμμυ παλι!προσπαθουσα να μπω χτες αλλα δεν εμπαινε λογω εργασιων!

Εμεις προχθες βραδυ δεν κοιμηθηκαμε καθολου!εκει που η μικρη ηταν μια χαρα ξαφνικα οταν την πηγα για υπνο, ξαπλωνω και γω μαζι της και αποκοιμηθηκε!ξαφνικα οπως ηταν κοιμισμενη εκανε εμετο και ηταν ξαπλωτη και δεν επιχειρησε να σηκωστει να κανει εμετο παραλιγο να πνιγει!αν δεν ημουν διπλα της να την αρπαξω και να τη φερω μπροστα θα το καταπινε!ουφ!μετα απο 1 ωρα ξανακανε εμετο και πηρα τον γιατρο τηλεφωνο!μου λεει βαλε υποθετο, δεν ειχα και στειλαμε τον ξαδελφο μου να φερει απο διανυκτερευων μιας και η ωρα ηταν 11 το βραδυ σχεδον!πριν βαλουμε υποθετο ξανακαναμε εμετο!και γω να αλλαζω σεντονια καθε φορα που εκανε εμετο!τελικα της βαλαμε υποθετο και εκαμε ξανα μονο μια φορα και μετα εκανε και ευκοιλιοτητα και λερωθηκε παρα πολυ και τη βαλαμε για μπανιο στις 3 το πρωι!την πηραμε  γιατρο τελικα το πρωι!ευτυχως δεν αφυδατωθηκε!μας εδωσε να πινει ορο με ηλεκτρολυτες και μια σκονη που μπαινει μεσα στο γιαουρτι για τις διαρροιες!χτες δεν εκανε καθολου εμετους μονο διαρροιες!σημερα δεν εκανε ουτε διαρροια!

Αννα Μαρια εσυ πως εισαι?πιο καλα?καλα οι αντρες οταν ειναι αυτοι αρρωστοι κανουν σαν μωρα!οταν ειμαστε εμεις αρρωστες απαιτουν να ειμαστε περδικια!τα νευρα μου!

Αντε Μαρινακι λες να ειναι σπορακι?μακαρι!στο ευχομαι ολοψυχα!

Καγκουρακι μπραβο για τον Νικολακη που ειναι ολα καλα με την καρδουλα!και με το σπορακι μια χαρα μεγαλωσε!εμενα μου βγαζε τη μικρη λιγο πριν γεννησω 2300 και τελικα βγηκε 2440!μινιον ειπαμε!χαχα

Μαγδουλα μου ρεπο και με τη μανουλα!τι ωραια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, η Άννα-Μαρία είμαι. Από χτες το βράδι που έγινε και πάλι αλλαγή στο μάμμυ, δε με βάζει με κανένα τρόπο μέσα. Έκανα αυτό το πρόχειρο προφίλ, κι ελπίζω να το φτιάξουν για να μπορώ να μπαίνω με το παλιό μου. Τα νεύρα μου, την περασμένη φορά που το άλλαξαν φύγανε οι μισές, ε, τώρα θα φύγουν οι άλλες μισές.

Εγώ ακόμα είμαι άρρωστη από χτες άρχισε και βήχας, και μου έγραψε ο γιατρός αντιβίωση. Τον ρώτησα αν γίνεται να πάρω απλά κάτι για το βήχα, και μου είπε όχι, γιατί μπορεί να εξελιχθεί σε βρογχοπνευμονία. Τον βρήκα πολύ υπερβολικό, δηλαδή όποτε κρυολογούμε παθαίνουμε βρογχοπνευμονία αν δεν πάρουμε αντιβίωση; Ξέρω 'γω, όμως, απ' την άλλη λέω, αν εξελιχθεί σε κάτι άσχημο και έχω πρόβλημα μετά; Γκρρρ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα Μαρια γιατι ετσι, εγω δεν ειχα κανενα θεμα και μου αρεσει κιολας καλυτερα ετσι απο το προηγουμενο, ασε που δεν σε πεταει και εξω καθε λιγο και λιγακι. Τι να πω μακαρι να επανερθει ο λογαριασμος σου με τα ολα του.

Περαστικα κιολας, δεν ξερω αν ειναι καλυτερα που θα παρεις αντιβιωση αλλα απο το να σου εξελιχθει σε κατι που θα σε ταλαιπωρησει περισσοτερο ισως για αυτο στο ειπε ο γιατρος.

Βασω περαστικα στην Ιωαννουλα, τι την πειραξε καποιο φαγητο ή απο κρυωμα. Ευτυχως που εινι ηδη καλυτερα.

παω να φαω γιατι μετα εχω να παρω και την Αγγελικη, εχω και σιδερο αλλα μαλλον για το βραδυ το βλεπω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καγκουράκι όντως δε σε πετάει έξω, αλλά εμένα κατ' αρχήν δε με βάζει μέσα... Προσπάθησα άπειρες φορές να μπω. Εσύ τι κάνεις, πώς μπαίνεις; Πατάς είσοδος, γράφεις όνομα και κωδικό και σε βάζει; Γιατί εγώ αυτό κάνω, αλλά δε μου κάνει τη χάρη.

Πιστεύω έτσι το σκέφτηκε και ο γιατρός. Ίσως να του είχαν τύχει και περιπτώσεις που εξελίχθηκαν σε πνευμονίες, κ.λπ. (νομίζω κιόλας ότι μια φορά μας έλεγε κάτι τέτοιο) και προτιμά να με καλύψει. Θα την πάρω την αντιβίωση, αλλά μου φάνηκε υπερβολικός ένιγουέι. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι εισοδος, ονομα και κωδικο και μπηκα κατευθειαν και τα τικερακια στην θεση τους θυμασαι ποσο ειχαμε παιδευτει την αλλη φορα. Μονο την φωτο που ειχα δεν μου εμφανιζε αλλα την εβαλα και την πηρε αμεσως. Τι να πω μακαρι να σου απαντησουν και να στο φτιαξουν.

Α καια λλαξα και το τικερακι της Αγγελικης γιατι ειχε σταματησει λογω γενεθλιων και παλι το πηρε αμεσως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχω προσέξει ότι εκεί που λέει "όνομα", στον κενό χώρο εμένα γράφει "κωδικός". Όταν πάω να γράψω το παλιό όνομα, μου το βγάζει από μόνο του, κι από κάτω τον κωδικό κανονικά. Αλλά δεν τα αποδέχεται... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koριτσαρες μου! Τι κανετε; Ηρθα επιτελους να δω τα νεα σας και να σχολιασω οσα θυμαμαι, γιατι απο αυριο θα ειναι πολυ δυσκολο να βρω υπολογιστη και απο το κινητο αστα να πανε! Στη σχολη θα κανουμε ανακαινιση, θα αφησουμε τον ενα οροφο γαιτι δεν μας χρειαζεται και να μην πληρωνουμε τσαμπα και θα τα φερουμε ολα σε εναν οροφο, οποτε εχει γυψοσανιδες, βαψιματα και τρελη μετακομιση/καθαριοτητα/ξεκαθαρισμα κλπ! Δεν θα ξεκουραστω καθολου!

Αννα Μαρια ολα καλα με την εγκυμοσυνη βλεπεις; Τωρα με την αντιβιωση μη σκας, καλυτερα να εισαι σιγουρη! Περαστικα! Φιλια στο Αντρ(ε)ακι σου! Δωσε χαιρετισματα στη Μαρια και φιλια!

Καγκουρακι μου καλυτερα ο Νικολας! Βρωμοαρρωστιες πια! Ευτυχως η καρδουλα μια χαρα! Πλησιαζει ο καιρος! 10% συν πλην ειναι απο αυτο που δειχνει ο υπερηχος! Η Αγγελικουλα ποτε εχει γενεθλια, την Τριτη; Να τη χαιρεσαι προκαταβολικα!

Μαρινα μου λες να ειναι σπορος; Μακαρι κοριτσαρα στο ευχομαι ολοψυχα!

Βασουλα κι εσεις στην Κυπρο γαστρεντεριτιδα; Κι εδω θεριζει τελευταια! Ευτυχως ο μικρος αυτο το εχει γλιτωσει ως τωρα!Περαστικαααα!

Ανθουλα μου πως ειναι ο Πανουλης; Με το φαγητο καλυτερα; Βρε μπας και κατι τον ενοχλει; Μηπως βγαζει με αυτο τον τροπο τη ζηλεια του; Πολλα παιδια δεν εκδηλωνονται και το βγαζουν με αλλους τροπους... Ισως θελει να τρωει ο,τι κι η μικρη η να ασχολεισαι μαζι του συνεχεια... Ελπιζω να ειναι καλυτερα!

Μαγδα μου, τι εγινε βρε αγαπη; Παρε με να τα πουμε ναι;

 

Ο Δημητρης ειναι παλι, ΠΑΝΤΑ συναχωμενος ελεεινα, αλλα τουλαχιστον ως τωρα μονο αυτο! Για το μπαμπα μου φοβαμαι, ο μικρος ειναι ετσι, η μανα μου επισης και εμενα με τριγυριζει κατι! Καθε Χριστουγεννα πια, ταμα το εχουμε να ειμαστε αρρωστοι!

Με τον αντρα μου με ρωτατε συνεχεια και σας ευχαριστω για το ενδιαφερον. Ειναι πολυπλοκο. Γενικα, τα θεματα μας ειναι θεματα διαστασης αποψεων και φιλοσοφιας ζωης και δεν αλλαζουν. Επειδη ακριβως αγαπιομαστε, τις περιοδους που ειμαστε καλα, ειμαστε ΤΕΛΕΙΑ! Τοσο τελεια που ξεχναμε τα ασχημα... Οταν ομως ειμαστε ασχημα, ειμαστε ΣΚΑΤΑ! Πιο σκατα δε γινεται! Ετσι θα μου πεις ειναι τα εντονα αισθηματα... Ομως ειμαστε σκατα περισσοτερο απο οσο ειμαστε καλα. Τωρα ειμαστε σε φαση αρκετα καλη, μεσα στις γλυκες και στην αγαπη! Μου αρεσει δε λεω... απλα δεν μπορω απολυτα να το ευχαριστηθω... Παρολο που συνεχεια λεω στον εαυτο μου να αφεθω και να το ζησω τωρα, κατι με κραταει, νιωθω λες και με περιμενει στη γωνια η κακια στιγμη, που παλι θα γινουμε σκατα! Ειναι εξαλλου ακριβως το ιδιο εργο εδω και πολλα χρονια...και δεν αλλαζει, λιγο καιρο τελεια πολυ καιρο σκατα... απλα οσο περνανε τα χρονια με ενοχλει και περισσοτερο, γιατι δεν με αφηνει να ονειρευτω το μελλον...

Παντως τωρα ειμαστε σε πολυ καλη φαση, τι να πω, ελπιζω να κρατησει...

Σας ευχαριστω πολυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοκονες μου

Μου λειψατε αλλα με τις αλλαγες στο φορουμ κ τα τρεξιματα στη δουλεια χαθηκα λιγακι

Σημερα ειχα μια ανατρεπτικη μερα στη δουλεια λαθη παρεξηγησεις κ απροβλεπτα γεγονοτα παρολα αυτα δε μασαμε εγω κοιταω μονο τα ομορφα ...!

Το αποογευμα γιορτουλα στο σχολειο ηταν πολυ ομορφα ειπαν ποιηματακια ειχε αη βασιλη δωρακι δωσαμε το φαγητο που χαμε φτιαξει θα βαλω φωτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...