Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καφενε " Βροχη με ζεστη σοκολατα και κουβεντουλα"


Recommended Posts

Βασουλα μου βρε λες;; Να χουμε κ αλλο σπορι στην παρεα;; Μακαρι στο ευχομαι ολοψυχα..

χριστινιω μια συζητηση πρεπει να γινει κ το ξερεις καλα δε θελω να επεκταθω στα χα πει κ το επιμαχο βραδυ τη ζωη μας τη ζουμε μια φορα κ τα παιδακια μας εχουν τη δικη τους μπροστα τους γνωμονας σου παντα το παιδι γιατι εισαι μανουλα πανω απο ολα αλλα κοιταξε κ τι θα σε κανει ευτυχισμενη γιατι ενα παιδι θελει να βλεπει ευτυχισμενους γονεις...

εγω κοριτσακι σουπερ θα σε παρω κ τηλ για αναλυτικα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινιω για τα φαρμακα εχω μια ενσταση φαρμακαποθηκη ρε συ θα γινει το μωρο εγω τον πηγα σημερα κ μου πε σιροπι για βυχα κ σπρευ στο μυτακι κ αυτα προαιρετικα αλλα εμενα γενικα δυσκολα δινει φαρμακα..ευτυχως τη σκάπουλαρε το παπακι μου

καγκουρακι μετρας αντιστροφα τι καλα αντε κ ανυπομονουμε ολες μας!!!

Επισης τι εγινε με το θεμα που χες βαλει στην ομαδα βρηκες ακρη τελικα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κα μου μας ξελιγωσες παλι πλακα κανεις ολα αυτα ρε κοριτσι;;

λοιπον θυμασαι που λεγαμε να μου πλεξεις κατι αν βρεις χρονο δεχεσαι παραγγελια;;

Βγαινω μα κλειστα ματια γραφω αυριο τα αλλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλες τι κανετε?

χθες πηγαμε και ειδαμε το μπεμπακι μας, ολα καλα οι μετρησεις οι περισσοτερες στον μεσο ορο, το βαρος μας το υπολογισε 1842γρ και ειναι με το κεφαλι κατω, ελπιζω να μεινει ετσι μεχρι το τελος. Κατα τα αλλα ο Νικολας εχει μυξουλες και δεν καθεται με τιποτα να τους τις βγαλω, μου ριχνει κατι κλωτσιες δεν μπορω με τιποτα να τον ακινητοποιησω. Αυριο εχουμε και παιδικο παρτυ σε παιδοτοπο ενα παιδακι απο τον παιδικο. Το σαββατοκυριακο επισης σκεφτομαι να στολισω, η Αγγελικη θελει πολυ, το θεμα ειναι ποσες φορες θα σηκωσω το δενδρο απο τον Νικολα....

στελνω αυτα γιατι με τραβαει το θηριακι και επανερχομαι με τα δικα σας

Επεξεργάστηκε από kangaroo
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συνεχιζω, τι μαγειρευετε σημερα, λεω να φτιαξω ομελετα φουρνου δεν εχω ξανακανει ολο στο τηγανι την κανω.

Ανθη πολυ καλη ιδεα η μουσικοκινητικη θα του αρεσει γιατι κανουν περισσοτερο γυμνασικη, και μενα τετοι προγραμμα ειναι αυτο του δημου που την πηγαινω μου λεει κανουν τραμπολινο, στεφανια εχει μαθει να κανει τουμπες, βεβαια ειναι καμια 15 κοριτσακια και ενα ή δυο αγορακια εχω δει. Της αγγελικης της αρεσει πολυ. Οι κοκκινες φακες βραζουν πιο γρηγορα απο τις αλλες και αν τις αφησεις και πολυ αποφλοιωνονται τελειως.

Αννα μαρια ποτε θα ξαναδεις το σπορι τωρα? Φωτογραφο και εγω δεν εχω μετανιωσει και στον γαμου και στην βαπτιση της Αγγελικης μας εκανε πολυ καλη δουλεια, τωρα στον Νικολα αλλαξα και περιμενω να δω και την δικια του δουλεια. Βιντεο δεν ειχα μονο στον γαμο ενα φτηνο γιατι αυτο δεν το βλεπεις ποτε αλλα οι φωτο αξιζουν.

Τωρα μη με πειτε ψωνιο θα ηθελα να εβγαζα καποιες καλες φωτογραφιες με την κοιλιτσα και τα μικρα γιατι δεν θα υπαρξει αλλη φορα και σκεφτομουν οτι φωτογραφος θα μπορουσε να μας τραβηξει ωραιες καλλιτεχνικες αλλα δεν υπαρχουν χρηματα για τετοια οποτε θα βαλω τον αντρα μου μετα τον μαγειρα να κανει και τον φωτογραφο χαχαχαχα.

βασω υπομονη μεχρι την δευτερα, μακαρι να ανεβει η χοριακη και να εχεις και εσυ ενα σπορακι!!!

Μαγδα τι κανει το ζουζουνι σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Τι κάνετε;

Εγώ κλασικά, ζαλάδες, αναγούλες, κ.λπ...

Μάγδα δε συγκινήθηκα ιδιαίτερα που άκουσα καρδούλα, ούτε στον Αντρέα, ούτε τώρα. Ίσως φταίει που δεν μπορώ να συνειδητοποιήσω καλά καλά τι συμβαίνει, ίσως το ότι είμαι τόοοοσο χάλια, που δεν έχω κουράγιο ούτε να αγχωθώ, ούτε να συγκινηθώ! Χάρηκα, βέβαια, που πάνε όλα καλά!

Καγκουράκι κι εμάς ο Αντρέας μια απ' τα ίδια με τις μύξες. Γίνεται πάλη, μόνο και μόνο για να του σκουπίσουμε απλά τη μύτη με ένα χαρτομάντηλο...

Την ομελέτα εγώ πάντα φούρνου την κάνω. Ο Νικόλας τρώει απ' το δικό σας φαγητό, ή του κάνεις ξεχωριστό;

Όσο για τις φωτογραφίες, ειδικά στη βάφτιση, ο φωτογράφος ήταν καθαρά πεταμένα λεφτά. Όχι ότι δεν έκανε καλή δουλειά, αλλά και ο ξάδελφός μου έβγαλε πάρα πολύ καλές φωτογραφίες, οπότε δεν άξιζε τον κόπο να δώσω 400 ευρώ...

Χριστίνα ξέχασα να σου πω, για τα φάρμακα του μικρού, μήπως το παρακάνανε λίγο;

Βάσω τι έγινε τελικά; Ξαναέκανες χοριακή; Πάντως, πολύ νωρίς σε έβαλε ο γιατρός σου να κάνεις, σιγά μην έδειχνε. Είναι κρίμα να τρυπιέσαι συνέχεια, γιατί τώρα θα πρέπει να ξανακάνεις σε λίγο καιρό. Άλλωστε, αν αρχίσεις τις ενέσεις γύρω στην πέμπτη εβδομάδα δε θα έχεις πρόβλημα, τόσο τις αρχίζουμε συνήθως. Μακάρι πάντως να έχεις θετικό αποτέλεσμα! Θα είναι απίστευτο να γεννήσουμε πάλι μαζί!!!!

Σας αφήνω κόρες, πολλά φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κορίτσια, σε κάποιες σελίδες μου βγάζει τα τικεράκια μου, και σε κάποιες άλλες όχι. Τι έπαθε πάλι το μάμμυ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα Μαρια μια χαρα φαινονται τα τικερακια σου, τρια δεν εχεις ή εννοεις δεν προχωρανε?

Ο Νικολας συνηθως τρωει οτι και μεις, απλα επειδη δευτερα τριτη ειχα απο το κινεζικο περισσευμα του εφτιαξα αλλο, τεταρτη εφτιαξα φακες και εφαγε και χθες, και σημερα του εκανα μοσχαρακι σουπιτσα γιατι εμεις εχουμε λιγο απο ντολμαδακια που μας εφερε ο πεθερος μου οποτε εφτιαξα την ομελετα σαν συμπληρωμα. Σε μπερδεψα ετσι που τα εγραψα....

Επισης μηπως δεν ειμαστε τοσο ευαισθητες και εγω δεν ειχα συγκινηθει ιδιαιτερα πιο πολυ ειχα την αγωνια να ακουσω οτι χτυπαει και οτι ειναι ολα καλα. και στις γεννες παλι το ιδιο οταν γεννηθηκε η Αγγελικη ο αντρας μου εκλαιγε εγω παλι οχι.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κορίτσια!

Τι κάνετε?

Αννα μαρια δευτερα θα ξσνσπαω γισ χοριακη αν δεν αδιαθετησω ως τοτε! Και γω λεω μακσρι να ειμσι! Οτι θέλει Ο Θεός βεβαια! Αυτος ξερει καλυτερα ποτε θα στειλει το σπορακι!

Μαγδουλα μου καλυτερα εινσι ο Βασίλης?

Καγκουρακι εγω ειμαι πολυ ευαισθητος άνθρωπος αλλά απο το αγχος μου να ακουσω καρδουλα δεν συγκινηθηκα ιδιαιτερα.ηθελα απλα να ξερω οτι ολα ηταν καλα.το ιδιο κι οταν γεννησα ημουν τοσο αγχωμένη που εκανα 2-3 μερες να συνειδητοποιησω τι γινεται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!

Πριν λίγο γύρισα απ' το σχολείο, έφαγα λίγο ψωμοτύρι, και θα πάω να την πέσω, αλλά πριν απ' αυτό, είπα να σας γράψω.

Που λέτε, στο δρόμο για το σχολείο έγινα χάααααλια, μ' έπιασε τρελή ζαλάδα και αναγούλα, μάλλον επειδή ήμασταν πέντε στο αυτοκίνητο κι εγώ καθόμουν στο πίσω κάθισμα στη μέση. Τελικά φτάσαμε στο σχολείο και συνήλθα κάπως, και το ανακοίνωσε κι ο διευθυντής, που δεν κρατιόταν, και στους άλλους συναδέλφους! Στο γυρισμό εννοείται κάθισα μπροστά!

Στους μαθητές ακόμα δεν το έχω πει, μόνο σε μια μαθήτρια προχτές που κουβεντιάζαμε.

Καλά, ακούστε φάση η "τρελή" μαθήτρια: την επόμενη βδομάδα θα γράψουν έκθεση, που θεωρείται διαγώνισμα. Θα είναι σε στιλ επίσημης επιστολής και το θέμα θα είναι το εσπερινό σχολείο. Δεν τους έχω πει, όμως, συγκεκριμένο θέμα, π.χ. αν θα γράψουν μια επιστολή για να μην κλείσει το σχολείο ή για να αναβαθμιστεί, κ.λπ. Ψιλά γράμματα δηλαδή. Ε αυτή πελάγωσε μόλις τους είπα ότι το θέμα συγκεκριμένα θα το μάθουν εκείνη την ώρα, και μου λέει "καλά, και πώς θα τη γράψω απ' το σπίτι μου και να τη μάθω παπαγαλία;" Ντόινγκ!!!!! Να της εξηγούμε, κι οι συμμαθητές της, κι εγώ ότι η παπαγαλία είναι ένας τελείως λάθος τρόπος μάθησης, ειδικά στην έκθεση, όοοοχι αυτή, "έτσι κι έρθω να γράψω χωρίς να ξέρω παπαγαλία την έκθεση, δε θα γράψω τίποτα". Τελικά τους είπα κάποιες πιθανότητες, και είμαι σίγουρη ότι θα καθίσει και θα γράψει από μία έκθεση για κάθε πιθανότητα και θα τις αποστηθίσει όλες. Της λέω "μα το ζητούμενο είναι να μπορείς να γράψεις ένα κείμενο χωρίς να το παπαγαλίσεις" "όοοοχι, εγώ έτσι μαθαίνω, αλλιώς δεν πρόκειται να τα μάθω". Άντε να της εξηγήσεις ότι η εξάσκηση στο γραπτό λόγο δεν είναι θέμα "μάθησης" αλλά δεξιότητας. Κι όλα αυτά για να πάρει καλό βαθμό. Αμ δε!

Καγκουράκι ξέχασα να σου γράψω πριν, μια χαρά το μπεμπάκι! Καλέ, λίγος καιρός έμεινε, μάθε το φύλο! :P

Εμείς θα στολίσουμε μέσα Δεκεμβρίου. Δε μ' αρέσει να στολίζω πολύ νωρίς, γιατί το δέντρο είναι για τα Χριστούγεννα και τις γιορτές του Δωδεκαημέρου. Αν στήσω το δέντρο από μέσα Νοεμβρίου, τότε μέχρι τα Χριστούγεννα θα είναι πλέον μέρος της διακόσμησης και θα το έχουμε βαρεθεί, έτσι το βλέπω. Καλά, κάποιοι στολίζουν πριν ακόμα αρχίσουν οι νηστείες των Χριστουγέννων! Πάντως, είμαι περίεργη να δω πώς θα το αντιμετωπίσει ο Αντρέας. Πέρσι το σνόμπαρε.

Τα τικεράκια σε κάποιες αναρτήσεις δεν τα βλέπω, από όποιον υπολογιστή κι αν μπω.

Καλέ, όλα τα κατάλαβα για τα φαγητά σας, μόνο που θα ήθελα να μου στείλεις λίγα ντολμαδάκια! :P

Βάσω, 2-3 μέρες για να συνειδητοποιήσεις τι γίνεται; Εγώ χρειάστηκα κανένα χρόνο!

Άντε, μακάρι να είσαι κι εσύ εγκυούλα!!!

Σας φιλώ όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια. Είστε καλά; Εγώ πολύ κουρασμένη. Δεν έχω πια λίγο χρόνο για τον εαυτό μου. Δεν μπορώ να κάτσω σε έναν καναπέ στο σπίτι μου. Συνέχεια τρέχω. Ακόμα και όταν έρχομαι από τη δουλειά, με το που μπαίνω στο σπίτι αρχίζει το τρέξιμο. Πολλές φορές περνά καμιά ώρα μέχρι να βγάλω τα ρούχα μου.. Με πιάνει απογοήτευση ώρες ώρες. Αφήστε που μου έχει λείψει και ένα βραδινό σινεμαδάκι με τον Κοσμά. Όλες οι μέρες ίδιες. ΟΥΦ. Κατερινάκι, το μουσικοκινητικό πρόγραμμα στο οποίο συμμετέχει ο Πάνος δεν είναι σαν αυτό που περιέγραψες. Περισσότερο έρχονται σε επαφή με τα μουσικά όργανα και επίσης παίζουν κάποια παιχνίδια όπως μουσικές καρέκλες κλπ. Σε εμάς έχει και αγόρια πολλά. Για την ευαισθησία μου ούτε εγώ φημίζομαι αλλά όταν γέννησα (και τις δύο φορές) δεν μπορούσα να σταματήσω να κλαίω. Δεν το έλεγχα καθόλου. Γέλαγα σαν ηλίθια και έκλαιγα. Όταν άκουσα καρδούλα ήταν πιο συγκρατημένο το κλάμα αλλά έκλαιγα και πάλι. Άλλωστε το έχω ξαναπεί. Για μένα ο τοκετός είναι Η ΩΡΑΙΟΤΕΡΗ εμπειρία της ζωής μου. Μακάρι να το ζούσα άλλες 100 φορές. Μαγικές στιγμές. Εγώ είχα και βίντεο στις βαφτίσεις και στον γάμο μου και τα βλέπω πολύ συχνά. Τα άλμπουμ δεν τα ανοίγω αλλά τα βίντεο τα βλέπω συχνά και αναπολώ....Άννα Μαρία υπομονή και θα περάσει ο πρώτος δύσκολος καιρός. Μετά θα μπορείς να απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου! Θα στρώσεις πάλι και τον αντρούλη σου να σου κάνει όλες τις δουλειές και εσύ θα απολαμβάνεις! Η μαθήτριά σου θέλει να την γράψει την έκθεση στο σπίτι της ή να την αντιγράψει;;; Γιατί αν ήθελε απλώς να την γράψει θα μπορούσε να το κάνει και στην τάξη. Κρίμα πάντως μεγάλη κοπέλα να σκέφτεται έτσι. Νωρίς το ανακοίνωσες στη δουλειά σου. Εγώ το ανακοίνωσα όταν η κοιλιά άρχισε να φαίνεται. Για το δέντρο θα συμφωνήσω μαζί σου. Μου τη δίνει και μένα να βλέπω στολισμένα μαγαζιά και δρόμους από το Νοέμβριο. Το θεωρώ εντελώς άκαιρο. Εμείς στολίζουμε μέσα στο πρώτο δεκαήμερο του Δεκέμβρη συνήθως και πάλι το θεωρώ νωρίς. Άσε που τα βαριέμαι κιόλας τα στολίσματα....Μάγδα μπράβο στον Βασιλάκη σου που την σκαπούλαρε γρήγορα! Πάντα έτσι να τα αντιμετωπίζει όλα! Βασούλα ανυπομονούμε για τα αποτελέσματα. Κάτι μου λέει ότι είσαι εγκυούλα. Αυτά κοριτσάκια μου! Αύριο θα κρατήσει ο Κοσμάς την μικρή για να πάω για μανικιούρ και μαλλί! Αν έχω χρόνο μπορεί να πάω καμιά βόλτα και στα μαγαζιά. Τον Πάνο τον έχει η μαμά μου. Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κουκλες

χαθηκα λιγο παλι...ξεκινησα δουλεια γιαυτο,την Τεταρτη το μεσημερι με ειδοποιησαν να παω να υπογραψω και απο Πεμπτη πρωι μου ειπαν να παω στον παιδικο σταθμο της Αιανης ,εκει που ειχα περσυ τον Δημητρη ,ειμαστε δυο κοπελες θα μαγειρευουμε εναλλαξ και θα καθαριζουμε ,σκουπισμα ,σφουγγαρισμα ,τουαλετες κτλ,απο Δευτερα αρχιζουμε μαγειρεμα γιατι δεν ειχαν προμηθειες κι ετσι βαλαμε μονο φετες με μαρμελαδα και μερεντα για πρωινο ,βγαλαμε προγραμμα μαζι με την διευθυντρια για την αλλη βδομαδα για το φαγητο,θα δουλευω οχταωρο 7-3 ειχα λιγο θεμα το πρωι να πηγαινω στις 8 για να παιρνω και τα παιδια για σχολειο αλλα η διευθυντρια που ειναι λιγο ξινη πηρε τηλεφωνο να ρωτησει ταχα και δεν δεχτηκαν τελοσπαντων δεν ζητησα να μου τα χαρισουν θα μαζευα τις ωρες και θα τις συμπληρωνα στο τελος, ενω μπορουσε να το καλυψει αυτη δεν το εκανε εξαλλου δεν παμε και στις 7 το πρωι ως τις 7μιση μας ειπε να ειμαστε εκει το θεμα εγινε για ενα μισαωρο δηλαδη τελοσπαντων θα ερχεται η πεθερα μου να τουε ετοιμαζει και να τους βαζει στο ταξι εξαλλου για 5 μηνες θα ειναι,χαρηκα που μπηκα εκει γιατι οι αλλες θεσεις θα ειναι για εξω στους δρομους καθαριοτητα δεν θα αντεχα με τιποτα με τοσο κρυο που μας κανει,θυμαστε τη μαμα που σας ελεγα που απηλει τα παιδια να παιζουν το γιο της ;εκεινη που ειχε χαστουκισει ενα ξενο παιδι,εχει τον μικρο της στον παιδικο και μολις ειδε εμενα και την αλλη κοπελα τι ειπε;<<τι εσεις θα μαγειρευεται παλι τζαμπα θα πληρωνουμε>>δεν δωσαμε και πολυ σημασια της ειπαμε να ερθει να δοκιμασει και μετα να μας κρινει τελοσπαντων απο τετοια κακοπροαιρετα σχολια θα ακουσουμε πολλα και η συγκεκριμενη κιολας ειναι πολυ κακοπροαιρετη.....μαθαμε και κατι αλλο για τη δουλεια του αντρα μου και αγχωθηκαμε οικογενειακως,αυτες τις μερες ειπαν οτι θα καταργησουν τους οδηγους ασθενοφορου και θα πανε ολοι στο εκαβ ,εμεις αγχωθηκαμε γιατι φοβαμαστε μην τον βαλουν σε διαθεσιμοτητα και τον απολυσουν αν γινει κατι τετοιο κοριτσια δεν ξερω τι θα κανουμε με τοσα δανεια και εξοδα ειμαστε να τρελαθουμε ,δεν μπορω αλλο μαυτη την κατασταση δεν ξερουμε τι μας ξημερωνει τελικα ......

Ανθη μου ο Δημητρης μου ειχε νοσηλευτει τοτε γιατι ειχε κριση βρογχιολιτιδας και χρειαζοταν επειγοντως μασκα ,τοτε κιολας ειχα αλλαξει παιδιατρο αφου αυτη που ειχα πρωτα δεν μας δεχοταν γιατι ειχε κλειστο το ιατρειο της και με εστειλε σπιτι ενω το μωρο δεν μπορουσε να παρει ανασα,soldesanil εδινα κι εγω καμια φορα οταν ειχαν εντονο βηχα,μια χαρα τα ζουζουνια σου!!!ανανεωση βλεπω μαλλι και νυχια τι ωραια εγω για αποτριχωση μπικινι θελω να παω κι ολο το αναβαλω τωρα με τη δουλεια κιολας δεν θα εχω πολυ ελευθερο χρονο...και μενα οι γεννες μου ηταν πολυ ομορφη εμπειρια περα απο τον πονο τα θυμαμαι ολα μεγαλη αγαπη και νοσταλγια!!και μενα πολυ κολλαει σημερα τα νευρα μου ....

Χριστινακι μου αφου αγαπιεστε μωρε μην αφηνετε μικροπραγματα να φθειρουν τη σχεση σας κριμα ειναι να σας βλεπει ο Δημητρακης ετσι καντε κι οι δυο σας μια προσπαθεια ακομη αξιζει τον κοπο ...σε ολους συμβαινει αυτο οταν ερχεται ενα μωρο φερνει τα πανω κατω σκεφτεσαι και φερεσαι διαφορετικα υπομονη κι ολα θα γινουν,μην αναβαλεται τη συζητηση ομως πως θα τα βρειτε αλλιως;

Μαγδουλα τι θες να σου πλεξω;πες μου για να κανονισουμε με τα μαλλια αν θες να τα παρω εγω ή εσυ,η δουλεια πως παει;

Αννα Μαρια ειδες που αγχωνοσουνα;μια χαρα ειναι ολα και θα συνεχιζουν ετσι,ακουσατε και καρδουλα ωραιοτατα,θα περασουν και τα συμπτωματα μετα τον τριτο και θα εισαι καλυτερα μετα,εγω παντως συγκινηθηκα και εκλαιγα σε ολα οταν ακουγα καρδουλα και οταν γεννουσα ,μολις εβγαιναν τα μωρα σαν ξεσπασμα με συγκινηση μαζι ενα πραγμα δεν μπορω να το περιγραψω ακριβως,ουτε κι εμενα μου αρεσει να στολιζω πολυ νωρις τα βαριεμαι μετα κοντα στου αγ.Νικολαου το κανω καθε χρονο ,δε χαιρεσαι που το σνομπαρε περσυ το δεντρο καλυτερα να το σνομπαρει παρα να το διαλυσει

Βασω μου ευχομαι η επομενη χοριακη σου να φτασει στα υψη και να μας αναγγειλεις ευχαριστα νεα

Κατερινακι τι κανουν τα παιδακια σου;ειναι καλυτερα με τις μυξουλες;εδω να δεις κρυο που κανει αυτες τις μερες το πρωι εχει παντου παχνη και οι δρομοι ειναι παγωμενοι δεν το αντεχω,μια χαρα το μπεμπε ετσι να ειναι να μεινει κατω το κεφαλακι και να γεννησεις πολυ ευκολα ευχομαι,δεν εχω παρει ποτε απ αυτες τις φακες στη γευση εχουν διαφορα;

παω να βαλω σκουπα βρωμισαμε παλι εδω μεσα γκρρρρρ,τωρα που θα λειπω κιολας καθε μερα χαος θα γινεται να δουμε πως θα βαζω σειρα....

Επεξεργάστηκε από KA1
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Τι κάνετε; Εγώ κλασικά, ζαλάδες, ξινίλες, κ.λπ. Σπάω το κεφάλι μου τι να μαγειρέψω σήμερα, αλλά δε μου έρχεται τίποτα, γιατί δεν μπορώ να φάω και πολλά πράγματα. Ο μικρός είναι στη μάνα μου και θα φάει ψάρι, αλλά εγώ ούτε να το δω.

Α, γιορτάζει σήμερα ο άτακτος, κι ο πατέρας μου επίσης! Και η μισή Κύπρος ακόμη!

Ανθή άσε και καμιά δουλειά πίσω, και δεν πειράζει αν είναι στραβό το ριχτάρι στον καναπέ! Καλά, δεν μπορείς να φανταστείς πώς είναι το σπίτι μου αυτόν τον καιρό! Ούτε να το περιγράψω δεν μπορώ! Αχούρι κανονικό! Αφού μου είπε η κουμπάρα μου να έρθει επίσκεψη το απόγευμα να με χαιρετήσει για τον Αντρέα και της είπα ότι δε δέχομαι επισκέψεις. Πώς να μπάσω άνθρωπο σ' αυτόν τον σταύλο;

Εγώ πάλι φωτογραφίες βλέπω συχνά, αλλά τα βίντεο μία φορά θα τα δω και μετά ποτέ ξανά!

Στο σχολείο λύσσαξε ο διευθυντής να το πει, αλλά έτσι κι αλλιώς θα το έλεγα για να μην απορούν όλοι τι συμβαίνει. Πολλοί, βέβαια, το είχαν καταλάβει, αφού με έβλεπαν να ζαλίζομαι, κ.λπ., άλλοι πάλι είχαν μαύρα μεσάνυχτα, αλλά καλύτερα που το έμαθαν νομίζω, για να δικαιολογούνται πολλά πράγματα, και να μη χρειάζεται να λέω αοριστίες, όπως π.χ. όταν με ρωτούσαν γιατί δεν πήγα στη συνεστίαση, κι έλεγα διάφορα του στιλ "κάνω δίαιτα", "λόγω ανωτέρας βίας" κι άλλα τέτοια.

Η μαθήτρια είπε ότι θα τη γράψει την έκθεση σπίτι και θα τη μάθει παπαγαλία, αλλά είμαι σίγουρη ότι θα βάλει τη συγκάτοικο (βλ. γκόμενα) να της την γράψει, γιατί από μόνη της δεν μπορεί να γράψει ούτε πέντε γραμμές που να βγάζουν νόημα. Συγγνώμη, αλλά τώρα μπορώ να τη βαθμολογήσω με τον ίδιο τρόπο που θα βαθμολογήσω και τους άλλους που θα καθίσουν και θα τη γράψουν μόνοι τους εκείνη την ώρα; Αφήστε που δύο κοπέλες είναι ξένες, η μία Ρουμάνα και η άλλη Βουλγάρα, και γράφουν πολύ καλύτερα απ' ό,τι αυτή...

Κατερίνα ζόρι η δουλειά, αλλά δε λες καλά που βρέθηκε κι αυτή; Καλά, η γυναίκα αυτή που λες, έχει πάρα πολύ σοβαρό πρόβλημα. Απορώ, αυτοί οι άνθρωποι, όταν ξαπλώνουν το βράδι και σκέφτονται, τι γνώμη σχηματίζουν για τον εαυτό τους;

Εύχομαι να πάνε όλα καλά με τη δουλειά του άντρα σου.

Εγώ τις αποτριχώσεις τις κάνω πλέον μόνη μου, όοοοοταν προλάβω, κομμωτήριο πηγαίνω μόνο για κούρεμα, και τώρα έχω καιρό να πάω γιατί τα μακραίνω, και νύχια, κ.λπ., έκανα μόνο στο γάμο μου! Γενικώς αυτά τα βαριέμαι αφάνταστα!

Ουφ, τι να μαγειρέψω; Θέλω κεφτέδες, αλλά με τίποτα δεν κάθομαι να φτιάξω. Θέλω και κριθαράκι... Θα κάνω κριθαράκι, κι ο άντρας μου ας φάει ό,τι θέλει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με παίρνει τηλέφωνο πριν πέντε λεπτά η πεθερά για τα χρόνια πολλά: "Έμαθα και τα νέα σας! Τι μου είπε ο γιός μου; Είσαι πάλι έγκυος;" "ναι" "ΣΙΓΟΥΡΑ;;;;;;;;;;;;;". Καλά, πάει καλά αυτή η γυναίκα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια πολλα Αντρεααααααα!!!!!!!!!!οτι επιθυμεις μικρε ζωγραφε!!!Αννα Μαρια να τον χαιρεστε!!Μ ετο καλο το μωρουλι,ακουσατε και καρδουλα ειδα!!!μπραβο!!!

Βασουλα καπου πηρε το ματι μου οτι εκανες χοριακη,Ευχομαι να εισαι εγκυουλα!!!!

Κατερινα Κα, τι καλα που εισαι σε παιδικο,καλε μην απαντας καν στα σχολια της ξινης...Βρηκε να πει για την μαγειρικη σε εσενα την βασιλισσα της κουζινας....

Ανθη μου τα εχεις παιξει ε; παλι καλα που εχεις και την μαμα να κραταει λιγο τον Πανο!!κι εγω ετσι λεω για τον τοκετο μου..Ακομα και μετα που γεννησα,παρα τους πονους ελεγα μακαρι να το ξαναζησω!!!Οταν ακουσα την καρδουλα εγω δεν εκλαψα ,ουτε μολις γεννησα..αλλα μολις με πηγαν να με δουν ολοι οι συγγενεις που ηταν μαζεμενοι με επιασαν τα κλαμματα και δεν καταφερα να πω ουτε μια λεξη..βγηκε ολη η συγκινηση....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινακι πως είναι ο μικρος;για τα φαρμακα εγ προσωπικα θα τα εδινα αν εμπιστευομουν τον γιατρος αλλιως θα ζηταγα και μια δευτερη γνωμη…Δεν θελω να φορτωνω το παιδι με φαρμακα αλλα καποιες φορες είναι αναγκαια.Κατι εχω χασει με το θεμα του αντρα σου αλλα προφανως πρεπει να καθισετε μονοι σας να κουβεντιασετε αυτά που σας απασχολουν….

Μαγδουλι εμεις τα λεμε,φιλια στο κουκλι!!

Κατερινα με το καλο να στολισετε,εμενα περισυ της ειχε ερθει καπελο 2 φορες το δεντρο αλλα ευτυχως είναι ελαφρυ..δεν θα μπορεις να το δεσεις πουθενα;Μεγαλωνει το μωρακι!!!Ομελετα φουρνου εχω κανει κι εγω,αλλα συνηθως κανω στο τηγανι.Σημερα εκανα γιουβαρλακια…τα σηκωνει με τετοιο καιρο!!!τι ωραια ιδεα για την φωτογραφιση!!!Καθολου ψωνιο δεν σε βρισκω…εγω δεν εχω πολλες φωτο από όταν ημουν εγκυος και σιγουρα δεν εχω καμια ετσι τρυφερη όπως βγαζουν καποιες μανουλες….Να το κανεις!!!!

Βασω ειδα και τις φωτο της Ιωαννουλας στο νοσοκομειο..η ψυχουλα μου μωρε ηταν γελαστη παρολη την ταλαιπωρια της….πως παει τωρα στο σχολειο;

Αννα Μαρια ποσο τελεια η τουρτα του Αντρεα!!!!και την εκανε η μαμα σου;;μεγαλο ταλεντο!!μπραβο!!!Οι ζωγραφιες του Αντρεα τελειες,,τετοια κανει η Κωνσταντινα εδώ και λιγους μηνες…να θυμηθω να σας τα δειξω κι εγω γιατι ενενοιεται εβγαλα φωτο την ζωγραφο με το δημιουργημα…Εγω της εχω παρει και ένα καβαλετο από το ικεα,και ζωγραφιζει με κιμωλια.

Εμεις ειμαστε καλα,ενταξει λιγο μυξουλες που και που.Κμαια φορα και λιγο βηχα αλλα εχω ένα σιροπακι φυτικο και μαλακωνει…Ασχολουμαι πολύ με το μπλογκ γιατι από δουλεια….μην σας πω…Μια προταση ειχα αλλα εμαθα ότι οι υπαλληλοι εχουν κανει αγωγη για να πληρωθουν…Ετσι λοιπον ραβω και ξαναραβω,με βοηθανε και καποιες ξαδερφες του συζυγου με τις φωτο και την διαφημιση που είναι η δουλεια τους και ελπιζω να αυξηθει η ζητηση!!!Σημερα εχουμε ένα παρτυ,ευτυχως είναι στην ιδια πολυκατοικια οποτε δεν εχουμε μετακινησεις…. Την προηγουμενη εβδομαδα ειχαμε παει στο μουσειο φυσικης ιστοριας..Ηταν πολύ ωραια ,να θυμηθω παλι να σας ερασω φωτο!!! Τον τελευταιο καιρο η Κωνσταντινα ξυπναει το βραδυ και ερχεται να κοιμηθει μαζι μας…χωρις να ζητησει τιποτα όπως παλιοτερα που ξυπναγε για γαλα,ερχεταοι ξαπλωνει και κοιμαται…γιατι αυτό;;;;Στο σχολειο παει πολύ καλα!!!!Το φαγακι της το τρωει σχεδον κάθε μερα.μιση μεριδα αλλα κατι είναι και αυτό!!Εφαγε φασολαδα,αρακα,δοκιμασε ψαροσουπα!!!ουτε στο ονειρο μου!!!Σπιτι τωρα προσπαθω να μην της εχω διαφορετικο φαγητο ,ας φαει εστω και λιγο και πιο μετα της κανω καμια ομελετα ή άλλο σνακ.

Φιλακια πολλα κοριτσια !!Καλο σκ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aννα Μαρια δεν τη φοβαμαι τη δουλεια μαθημενη ειμαι,φετος δεν εχει και πολλα παιδια 10 ειναι γραμμενα ενω αλλες χρονιες ειχε 30 και πανω και ειμαστε και δυο μια χαρα θα τα καταφερνουμε και μονη μου να ημουν δεν νομιζω να ειχα θεμα ,η αλλη κοπελα εχει την μικρη της εκει και ευτυχως ειναι καλη τη γνωριζω απο παλια και πιστευω οτι θα εχουμε καλη συνεργασια,ακουστε το προγραμμα που βγαλαμε μαζι με τη διευθυντρια για το φαγητο Δευτερα:φετα μαρμελαδα για πρωινο ,φρουτο και μακαρονια με κιμα ,τυρι για μεσημερι,Τριτη:φετα με μερεντα,φρουτο,κοτοπουλο με ρυζι,τυρι,Τεταρτη:αυγοφετες,φρουτο,αρακα λαδερο(πατατες,καροτο)τυρι,Πεμπτη:κεικ,φρουτο,βραστο με μοσχαρι,φρουτο,Παρασκευη:φετα με μελι,φρουτο,φασολαδα πως σας φαινονται;εγω προτεινα κι αλλα φαγητα με γνωμωνα τι τρωνε τα δικα μου,αλλα αυτα επελεξε η διεθυντρια αφου ηθελε ενα οσπριο κι ενα λαδερο οπωσδηποτε και απο σαλατες ειπε πως δεν προκειτε να φανε μπροκολο και κουνουπιδι η ντοματα δεν ειναι της εποχης που τρωνε τα περισσοτερα παιδακια κι ετσι εβαλε τυρι σιγα σιγα θα δουμε και τι τους αρεσει κιολας

Αλεξανδρα δεν μπηκα ακομη στο μπλογκ σου θα μπω τωρα να δω,τα σκουλαρικια που ηθελα να βαλω σε ενα καφε τελικα δεν τα δεχτηκαν ενω ειχαν πει οκ στο τελος ειπαν στην ξαδερφη μου που τα πηγε οτι δεν ειμαστε μαγαζι με μπιζου εδω τελοσπαντων τα εβαλα στην κοπελα που μας κουρευει στο σπιτι της εχει ενα χωρο οχι κομμωτηριο ακριβως αλλα μπαινοβγαινει κοσμος και οι φιλες της που ειναι μικρουλες κατι μπορει να παρουν και θα βαλω και σε μια αλλη κομμωτρια φιλη μου που παω και χτενιζομαι επιασα τα κομωτηρια ,εδωσα και δυο σκουφακια σε μια γνωστη μου με παιδικα ρουχα αλλα δεν μιλησα ακομα μαζι της να δω πως πηγαν,οτι δωσω ...καλες δουλειες να εχεις κι εσυ!!καλα ειναι να μαθει να τρωει οτι τρωτε κι εσεις εστω λιγο σιγα σιγα θα μαθει οτι αυτο ειναι το φαγητο που πρεπει να φαμε και δεν θα εχεις θεμα

Χριστινα ξεχασα να σχολιασω για τα φαρμακα του Δημητρη και εγω νομιζω οτι πολλα του εδωσε ,η αντιβιωση δεν φτανει για να καθαρισει και να τον ξαναδει μετα ωρλ;

Κατερινακι και μενα μου αρεσε η ιδεα για τη φωτογραφιση και δεν σε θεωρω καθολου ψωνιο ,αυτες οι στιγμες ειναι μοναδικες εξαλλου ολοι θα ηθελαν να τις αποθανατισουν και σιγουρα ενας επαγγελματιας θα το εκανε καλυτερα αν εχεις να διαθεσεις καποια χρηματα βεβαια αλλιως μια χαρα ειναι κι ο αντρας σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια!!!! Είστε καλά; Σήμερα, όπως σας είπα, πήγα για μανικιούρ και χτένισμα και μετά πήγα να αγοράσω ένα δωράκι στη μαμά μου. Της πήρα ένα κινητό γιατί της χάλασε το δικό της. Έχει τη γιορτή της 1η Ιανουαρίου αλλά της το έδωσα ένα μήνα νωρίτερα για να μην προλάβει να αγοράσει κι εκείνη. Χάρηκε πολύ με το δώρο μου! Το βράδυ κατεβήκαμε στην αδερφή μου που κέρασε για τη γιορτή της. Αύριο ελπίζω να σαπίσω στον ύπνο με την πολύτιμη βοήθεια του αντρούλη μου φυσικά. Κατερινάκι, φαντάζομαι πως η κούρασή σου θα είναι πολύ μεγάλη τώρα που ξεκίνησες δουλίτσα. Αυτή η βλαμένη τόλμησε να αμφισβητήσει τη δική σου μαγειρική;;;; Ο κόσμος πάντως δεν πάει καλά. Είναι πολύ τυχερά τα παιδάκια που θα τους μαγειρεύεις εσύ. Το μενού καλό είναι, αν και πιστεύω ότι πρέπει να μπει και σαλάτα. Στο σχολείο του Πάνου δίνουν μπρόκολο και κουνουπίδι. Ο Πάνος δεν θα το φάει όλο αλλά λίγο θα φάει. Έστω και αυτό σημαντικό είναι. Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια με τη δουλειά του άντρα σου. Φαντάζομαι την αγωνία σας. Να δεις που όλα θα πάνε καλά. Άννα Μαρία, να χαίρεσαι τον Αντρίκο σου τον καλλιτέχνη! Σαν την Αλεξάνδρα και αυτός. Γιορτή και γενέθλια κοντά κοντά. Ένα δώρο και για τα δύο παίρνουν τα καημένα...Η μαθήτριά σου δεν παίζεται. Είναι αυτή με την γκόμενα;;Χαχαχαχαχαχα. Θα είχε πλάκα να της πεις πως θα βάλεις ένα θέμα και μετά να βάλεις άλλο. Είμαι σίγουρη πως αυτή θα έγραφε την έκθεση που προετοίμασε και δεν θα καταλάβαινε καν ότι μπήκαν άλλα θέματα.Χαχαχαχαχα... Αλεξάνδρα μου, η Κωνσταντίνα θέλει τη ζεστασιά της αγκαλιάς σας. Λογικό να θέλει να έρχεται. Μην ανησυχείς και θα το κόψει. Άλλωστε είμαι σίγουρη ότι το απολαμβάνεις κι εσύ! Τι blog έχεις;;; Ιδέα δεν είχα....Άννα Μαρία ξέχασα να σε ρωτήσω. ΣΙΓΟΥΡΑ είσαι έγκυος;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;Χαχαχαχαχαχαχαχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aννα Μαρια να χαιρεσε τον μικρουλη σου,να ειναι γερος και καθημερινα να σας εκπλησει με τα κατορθωματα του!α καλα η πεθερα σου εγραψε παλι ακου εκει σιγουρα;δεν της ειπες;τα λεοπαρ ευθυνονται χαχαχα,για τη μαθητρια τι να πω περιπτωσαρα.....

Ανθη μου σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια και για τη στηριξη, εγω ειπα να βαλουμε σαλατα να δουμε και τι αρεσει στα παιδια κι επειδη τα δικα μου τρωνε και το μπροκολο αλλα και το κουνουπιδι αλλα δεν ηθελε η διευθυντρια θα δουμε πως θα παει,και σε μια φιλη μου που το ειπα αυτο για τη συγκεκριμενη ειπε κι εκεινη σε σενα βρηκε να το πει...αφηστε που αυτα δε λεγονται ετσι καταματα ποια νομιζει πως ειναι;τελοσπαντων δεν θα ασχοληθω αυτη τετοια ψαχνει για να δημιουργει φασαριες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια και καλό μήνα!

Σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές σας!

Αλεξάνδρα μια χαρά η Κωνσταντίνα με το φαγητό! Δηλαδή τώρα οι αλλεργίες της έχουν περάσει;

Εύχομαι τα καλύτερα για τη δουλειά σου.

Κατερίνα μια χαρά μου φαίνεται το πρόγραμμα, αλλά θα είναι πάντα το ίδιο, ή θα βγάζετε κάθε βδομάδα άλλο; Πάντως, συμφωνώ κι εγώ, πρέπει να μπει κάποια σαλάτα. Τριμμένο καρότο μήπως;

Ανθή τέλειο το δώρο σου προς τη μαμά σου! Βασιλική τη λένε;

Όσο για τη μαθήτρια, το σκέφτηκα να βάλω άλλο θέμα, αλλά δε γίνεται, αφού κάναμε προετοιμασία γι' αυτό. Θα ξεσηκωθούν και οι άλλοι. Έτσι και έβαζα άλλο θέμα, αυτή θα το καταλάβαινε, δεν είναι τόσο ηλίθια, αλλά θα έπεφτε πάνω στο θρανίο, θα έβαζε τα κλάματα, μετά θα πήγαινε στο διευθυντή, θα έκανε παράπονα, ο διευθυντής θα την είχε καμιά ώρα στο γραφείο του και θα προσπαθούσε να τη συμβουλεύσει, μετά θα μιλούσε σ' εμένα, κ.λπ. Έτσι αντιδρά σε παρόμοιες καταστάσεις, αλλά στην προκειμένη περίπτωση θα είχε το δίκιο με το μέρος της, γιατί δε γίνεται να κάνω προετοιμασία για ένα θέμα και να βάλω άλλο σε διαγώνισμα. Αλλά σπάω το κεφάλι μου τι θέμα να βάλω που δεν εμπίπτει στις κατηγορίες που τους είπα, αλλά να έχει σχέση με το γενικό θέμα που προετοιμαστήκαμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα τσουπρες μου αννα μαρια να χαιρεσαι τον πικασσο αντρικο σου κ με το καλο το νεο μελος στο παρεακι μας!!!

η πεθερα τελικα ειναι εκτος τοπου κ χρονου δε βαριεσαι ας ειναι καλα τα λεοπαρ της!!

για τη μαθητρια τι να πω ειναι που ναι θελει κ εξτρα μεταχειρηση η κυρια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κα μου καλο ξεκινημα μπραβω κοριτσακι μου κ το μενου μια χαρα κ λιγα παιδακια σουπερ

για σαλατα εμεις ειμαστε πολυ σαλατοφαγοι αρα προτεινε την αλλη βδομαδα εναλλακτικες συνταγες με λαχανικα που μπερδευουν τα πιτσιρικια κ τα τρωνε χωρις να το καταλαβουν

για την κακιστρο πες της να προσεχει μη δαγκωσει τη γλωσσα κ δηλητηριαστει!!

μακαρι να πανε ολα καλα με τη δουλεια του αντρουλη σου μη τρελαινεστε οροκαταβολικα βρε

θελω λευκο γιλεκακι σαν αυτο στη φωτο ολολευκο πες μου να σου βαλω λεφτα στη τραπεζα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ανθουλι μου σε νιωθω επακριβως μιλαμε ειναι μερες που κατουριεμαι κ απο το τρεξιμο λεω μετα μετα ως να σκασω μηδεν χρονος για μενα ετσι κ εγω σημερα πηρα κουνιαδα παρατησαμε παιδια στους μπαμπαδες κ πηγαμε παραλια οι δυο μας να ξελαμπικαρουμε αλλος ανθρωπος γυρησα

μεγεια το ρεκτιφιε κουκλιτσα μου

εμενα η γεννα ηταν η πιο ομορφη μοναδικη απιστευτη στιγμη κ μονο που τη θυμαμαι με πιανει ταχυκαρδια με το που βγηκε τον εβαλε στο στηθος μου με κοιταξε με τα μπλε του τα ματακια κ κουρνιασε με τετοια αγαλιαση ακομα θυμαμαι το βλεμμα του εγω γελαγα εκλαιγα ολα μαζι την ιδια ωρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανθουλι να χαιρεσαι την μανουλιτσα σου καλε!!!

πρακτικο δωρακι κ το χαρηκε σουπερ

αλεξ θα σε παρω τηλ κοριτσακι μου το μπλογκ στο ξαναπα ονειρεμενο!!!!

καγκουρακι να κανεις φωτο εγω εχω τρελα με φωτο κ λεω να κανω δωρο γεννεθλιων στον εαυτο μου μια τετοια με το αστερι της ζωης μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασουλα καλε μπες να μας πεις αδιαθετησεις η θα χουμε νινακι;;

ο βασιλης περδικι φτου φτου γερα να ναι ολα!!!

θα ξαναμπω μετα παω να κανω καμια δουλειτσα τωρα που κοιμαται το παπακι μου

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...