Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καφενε " Βροχη με ζεστη σοκολατα και κουβεντουλα"


Recommended Posts

Γεια σας κοριτσια!!!!θα προσπαθησω να σχολιασω το βραδυ.Να ευχηθω στον Αντρεα χρονια πολλα!!!Να ειναι γερος και δυνατος!!!Αννα Μαρια να τον χαιρεστε!!!!

Κατερινουλες χρονια πολλα!!!!Να χαιρεστε τα παιδακια σας!!!!!

φιλακια σε ολες!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΟΜΟΡΦΕΣ ΜΟΥ ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΧΑΙΡΟΝΤΑΙ ΟΛΟΙ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΣΑΣ ΑΓΑΠΑΜΕΕΕΕΕ!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα φιλεναδες μου χρονια πολλα κα μου να εισαι παντα ευτυχισμενη κ να χαιρεσαι του αντρες της ζωης σου ευχομαι

να αναγνωριστει το ταλεντο σου στο πλεξιμο κ στη ζαχαροπλαστο μαγειρικη μιας κ τα χεις κ τα δυο!!!

καγκουρακι γλυκο κ συ χρ.πολλα με το καλο η μασκοτ απο το καφεναδακι μας ερχεται ερχεται !!!!

να χαιρεσαι κ τα ομορφα ξανθοψειρακια σου..

χριστινιω εμεις μιλαμε μεσω sms καλυτερα;;;

εγω εχω το παπακι με πυρετο απο χτες απο κεφι παλι ειναι τουρμπο

νομιζω θα το περασουνε στο ποδι ειχαμε ζορικη νυχτα γιατι ψηθηκε αλλα κ παλι κιχ το αγγελουδι μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε βασουλα μου τι λαχταρα σε βρηκε!!!εφταιγε ο χριστιανος αλλα δε λες που δεν τον σκοτωσες να ζεις για παντα με τυψεις αναψε ενα κερακι αγιος σας φυλαει..

αννα μαρια ρε συ τα ανθρωπακια πολυ μικρος ειναι ειναι πολυ καλα φτιαγμενα

νεος πικασο γεννιεται!!!

καλα για τουρτα κ λιχουδιες τι να πω πανεμορφα ξελιγωθηκα!!!

μονο που σκεφτομαι τα συμπτωματα σου μπρρρ παθαινω...

ο αντρικος κουκλι κ σενα τα μαλλια σου μακρυναν κ οι μπουκλες ειναι σουπερ!

ανθουλι που νς την κανεις αγκαλια τη μπουμπου 12 κιλα

εχουν πλακα που παν σα μεθυσμενα στην αρχη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καγκουρακι μπραβω στον αντρουλη μαγειρα!!!

εγω παλι ολα να τα φαω ηθελα τα κινεζικα σας..

εγω ρεπο σημερα ηρθε η μαμακα μου

παρολο που ειχα αρρωστο το ψυχακι μου πηγα σουπερ μαρκετ

κ απλα ομορφα πραγματα με εκαναν ευτυχισμενη..

ενα κοκκινο λουλουδακι αρκει για να μου φτιαξει το κεφι..να ναι καλα ο μικρουλης μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παω να την πεσω γιατι χτες κοιμηθηκα ουτε 3ωρο

ραντεβου αυριο δε θα στειλω το μικρο σχολειο θα κατσει με γιαγιακα(πεθερουλα)

ελπιζω να φυγει ο παλιοπυρετος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και πάλι!

Μάγδα περαστικά στο Βασιλάκη.

Ρε συ, είδες, κι εγώ τα έπαιξα που είδα τα ανθρωπάκια. Έχει η μάνα μου ένα μικρό πίνακα με τριπόδι, και ζωγραφίζει εκεί με κιμωλίες, και μου είπαν την περασμένη Κυριακή ότι ζωγράφισε πρόσωπο, αλλά δεν τους πίστεψα, λέω υπερβάλλουν. Προχτές, όμως, ζωγράφιζε και μου λέει "μυτούλα". Κοιτάω, και είχε ζωγραφίσει πρόσωπο, έκανε μια γραμμή για μύτη, και μετά έβαλε και χαμογελαστό στόμα. Στη δεύτερη εικόνα, που είναι τα γαλάζια πρόσωπα, οι γραμμές πάνω από το κεφάλι είναι τα μαλλιά, ενώ έβαλε και λαιμό, αλλά δεν τη φόρτωσε όλη τη φωτογραφία για κάποιο λόγο.

Τα μαλλιά μου τυχαία βγήκαν έτσι! Δεν ξέρω να χτενίζομαι, ούτε και ξοδεύω χρόνο σε τέτοια πράγματα. Παλιότερα έβαζα αφρό, τώρα δε βάζω τίποτα, κι απλά τα στεγνώνω με το πιστολάκι κι όπως βγουν. Ευτυχώς βγήκαν σε μπούκλες τώρα! Φυσικά η μάνα μου επιμένει ότι είμαι σαν αχτένιστη και πρέπει να πάω να τα κόψω για να σουλουπωθούν.

Την τούρτα την έφτιαξε η μάνα μου εξ' ολοκλήρου. Εγώ βοήθησα στο πλάσιμο, όταν της δώσαμε δηλαδή το σχήμα της ατμομηχανής. Τη ζαχαρόπαστα τη δούλεψε όλη μόνη της.

Άσε, από συμπτώματα καλά πάμε. Σήμερα στο σχολείο έφαγα μόνο κάτι παξιμάδια και στο σπίτι πεινούσα, έτσι κάθισα κι έφαγα πολλά κεφτεδάκια που περίσσεψαν απ' το πάρτι, στις δέκα η ώρα το βράδι. Προς το παρόν δεν αναγουλιάζω, ελπίζω να μην τα αποχωριστώ κατά τη διάρκεια της βραδιάς...

Έτσι όπως τα λες είναι, τα απλά και ασήμαντα μας κάνουν ευτυχισμένες!

Σας φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες μου σας ευχαριστω πολυ πολυ ολες για τις ευχες. Να μου ειστε ολες καλα να χαιρεστε και σεις τα παιδακια σας και μονο χαρες ν εχουμε στο καφε μας.

θα σχολιασω αυριο γιατι τα ματια μου κλεινουν, ειδα μονο τις φωτο της Αννας Μαριας στην ομαδα, η τουρτα εκπληκτικη οι ζωγραφιες του Αντρεα φοβερες για ενα παιδακι μολις 2 χρονων, να τον χαιρεστε και παλι

φιλακια σε ολες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια

ευχαριστω πολυ για τις ευχες!!!χρονια πολλα σε οσους εχουν εορταζοντες σημερα

χθες το απογευμα ηρθαν δυο φιλες μου για καφε με τα παιδια και ειχα ενα ψιλοχαμο τιποτα αλλο,σημερα εχουμε να παμε σε ενα παρτυ σε εναν συμμαθητη του Νικου που γιορταζει,δυο βαθμους εχουμε σημερα πολυ κρυο εχει εξω μπρρρρ

Αννα Μαρια η τουρτα σας εγινε φανταστικη να πεις συγχαρητηρια στη μαμα σου,ειμαστα μακρια να συνεργαστουμε και οι φωτογραφιες πολυ ομορφες ,οσο για τον γιο σου τι να πω,μεγαλο ταλεντο ειναι, μεγαλοφυια!!!τα δικα μου δεν ζωγραφιζαν τοσο νωρις παρα μονο μουντζουρες μπραβο του!!!με τη δασκαλα του Νικου εγιναν αυτα οχι με του Γιωργου ,εισαι για κορη λες;εγω παντως ειχα προαισθημα και στα τρια οτι ειναι αγορια και δεν διαψευτηκα απο την αρχη το ελεγα και ειχα και τα ιδια συμπτωματα σε ολους εντονες καουρες ,ορεξη κτλ.ειδωμεν.....

Μαγδουλα περαστικα γρηγορα στο μικρουλη σου,ο Δημητρης παλι μυξα στο φουλ ελπιζω εκει να μεινει ....

Βασω μου δεν εφτιαξα τιποτα το ιδιαιτερο νηστευουμε κιολας και ποιος θα τα φαει αν μεινουν,εφτιαξα μπακλαβα κατι κουλουρια νηστισιμα,κεικ σοκολατενιο με γλασσο σοκολατας,μανιταροπιτακια και εψησα για τα παιδια λουκανιπιτακια και τυροπιτακια α!και σαρμαδακια(ντολμαδακια) της πεθερας μου

παω για καφε σε μια ξαδερφη μας που γιορταζει και γυρναω για μαγειρεμα αρακα θα φτιαξω σημερα φιλια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια! Τι κάνετε;

Εγώ ξύπνησα σήμερα κι ήταν λες και με είχε πατήσει τρένο. Τόσο χάλια ήμουνα που είπα στον άντρα μου και μου έφερε το πρωινό μου στο κρεβάτι. Ήρθαν μαζί με τον Αντρέα και μου έφεραν τοστ και καφέ. Από την πόρτα του δωματίου ο άντρας μου έδωσε το πιάτο με το τοστ στον Αντρέα και μου το έφερε αυτός και κατενθουσιάστηκε! Φυσικά έμεινε εκεί δίπλα μου όσο έτρωγα και έπαιζε με μια μικρή πλαστική "αγεάζα" (αγελάδα).

Πήγα για την ένεση, γύρισα και μετά ο Αντρέας πήγε στους γονείς μου, γιατί δεν παλευόταν. Βαριέται κιόλας μέσα στο σπίτι, αφήστε που δεν είχα κουράγιο για να μαγειρέψω. Εγώ θα φάω μακαρόνια με κιμά από προχτές (τα μακαρόνια από χτες, ο κιμάς από προχτές) κι ο άντρας μου πήρε γύρο.

Κατερίνα δύο βαθμούς;;;;;;;; Εμείς έχουμε 23!!!!!!!!!!! Το βράδι πέφτει 15 περίπου. Αυτό είναι το άσχημο της Κύπρου, είναι τεράστια η διαφορά της θερμοκρασίας από τη μέρα στη νύχτα.

Νόμιζα ότι είχες γράψει ότι η δασκάλα είναι του Γιώργου.

Δεν ξέρω αν έχω κόρη, πάντως έτσι λέει το ένστικτό μου! Όχι ότι το εμπιστεύομαι δηλαδή! Θα δείξει! Το μόνο σίγουρο είναι ότι δε θα περιμένω τη γέννα για να μάθω! Βέβαια, ας πάνε όλα καλά, και ό,τι θέλει ας είναι.

Οκτακόσια πράγματα έφτιαξες και λες ότι δεν έφτιαξες τίποτα, χαχα!

Πωπω, χτες στο σχολείο μου "μύρισε" η τονοσαλάτα που έφτιαχνε μια συγκάτοικος που είχα το 1999-2001. Έκανε πατάτες πουρέ με γάλα και ελαιόλαδο, μετά έσπαζε τον τόνο με το πηρούνι να γίνει ίνες-ίνες, τον πρόσθετε στις πατάτες, έριχνε λεμόνι, πιπέρι, λίγο αλάτι, μαϊντανό ψιλοκομμένο, νομίζω και κρεμμύδι, και τέλος έβαζε και μαγιονέζα. Μιλάμε, τη γευόμουν στο στόμα μου!!!!!

Όσο για τις ζωγραφιές του Αντρέα, κι εγώ έχω μείνει κατάπληκτη!

Σας φιλώ κορίτσια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλες, πτωμα ειμαι μου εβγαλε το λαδι και ο μικρος μεχρι να κοιμηθει εκανε κοντα μια ωρα....με δαγκωσε και δυο φορες οπως θηλαζε δεν μου το ειχε ξανακανει και τον μαλωσα αλλα τελικα υπεκυψα και του ξαναδωσα στηθος μεχρι να κοιμηθει.

Κατα τα λοιπα εχει μυξουλες ο Νικολας αλλα τον βλεπω καλυτερα, χθες και προχθες ετρεχαν σαν νερο σημερα λιγοτερο. Εγω εχω λιγο τον λαιμο μου και η Αγγελικη βηχει που και που αλλα ειναι αυτος ο βηχας που ουτε χειροτερευει ουτε καλυτερευει.

Ανθη μαλλον ο υπολογιστης σου εχει καποιο θεμα, γιατι εγω εκτος απο αυτο με το enter δεν εχω κατι αλλο παρατηρησει. Ναι ο Κωστας αμα πει να μαγειρεψει φτιαχνει ωραια πραγματα πιο γκουρμε και πολλες φορες θα φτιαξει κατι απο το μυαλο του και δεν θα υπαρξει δευτερη φορα. Δεν το κανει ομως συχνα. Στον Νικολα ο βηχας περασε εμειναν οι μυξουλες ομως.

πωπω Βασω τι επαθες παλι και ειχες και τη μικρη μαζι, ευτυχως που προλαβες και αντεδρασες και ευτυχως που ο ανθρωπος καταλαβε οτι ηταν δικο του το λαθος και δεν ηταν κανενας περιεργος να εχεις αλλα τρεχαματα και να μην μπορεις να αποδειξεις οτι δεν φταις κιολας.

Αννα μαρια ειδα τις φώτο πολυ ωραια η τουρτα. Περαστικα στον Αντρεα, πως ειναι με τα εισπνεομενα καλυτερα? Για τα συμπτωματα και εγω ειχα διαφορετικα στην Αγγελικη πιο ηπια ενω στον Νικολα ηταν πιο εντονα, αυτη τη φορα νομιζω εμοιαζαν πιο πολυ της Αγγελικης, σε δυο μηνες θα ξερω αν ισχυει κατι τετοιο χαχαχαχα αν δηλαδη κανω κοριτσι. Α ξεχασα οι ζωγραφιες του ειναι καταπληκτικες για 2 ετων η δικια μου τετοια εκανε κοντα στα 3, αλλα απο πιο μικρη ειχε μαθει να χρωματιζει μεσα στα περιγραμματα των σχηματων. Ειναι και αλλα παιδακια που εχουν κλεισει τα 4 και δεν το εχουν καθολου οποτε ειναι πολυ μπροστα και σε αυτο ο μικρος σου.

Κατερινα μπραβο που ακουσες τα καλυτερα λογια για τον ΝΙκο σου. Δεν ηθελα να πω κατι αρνητικο για τον δικο σου, αυτο μαλλον που λες ειναι οτι πολλα παιδια δεν λενε τι γενεται ή τι κανουν τις ωρες που ειναι στο σχολειο.

μαγδα περαστικα στον βασιλη σου, να κανει γρηγορα τον κυκλο του ο πυρετος να ηρεμησει το πουλακι μου.

Σας αφηνω κουκλες δεν αντεχω αλλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Είστε καλά; Σήμερα πήρα φωτογραφίες και βίντεο από την βάφτιση. Έφτιαξα τις κορνίζες στο σπίτι αλλά το βίντεο δεν πρόλαβα να το δω ακόμα. Έχω και τη διόρθωση βλέπετε. Έμεινα πολύ ευχαριστημένη από τη δουλειά! Η Αλεξάνδρα μου είναι πολύ καλύτερα και πλέον περιμένουμε την επόμενη ίωση...Χαχαχαχαχα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινάκι μια χαρά τα νέα από τη δασκάλα. Βέβαια είναι λογικό να συμπεριφέρεται διαφορετικά παρουσία των γονέων. Αν ο Νίκος σου ξαναπεί κάτι, να πας να την πιάσεις. Ο Δημητράκης γιατί νοσηλεύτηκε 2 χρονών; Του το γύρισε σε πνευμονία;;;;;;; Ανησυχώ τώρα...Εγώ προληπτικά της κάνω μασκούλα αερολίν. Soldesanil του έδινες;;; Άννα Μαρία, νομίζω πως είναι μικρούλης ο Αντρέας για να κάνει τέτοιες ζωγραφιές. Ο Πάνος τουλάχιστον, στην ηλικία του δεν ζωγράφιζε συγκεκριμένα πράγματα. Την τούρτα την είδα στο fb και κατενθουσιάστηκα! Νόμιζα πως ήταν παιχνίδι. Τέλεια φτιαγμένη! Τις άλλες φωτό θα τις δω αύριο γιατί οι φωτογραφίες στην ομάδα μου κολλάνε και τώρα έχει πάει 4 και. Χρειάζομαι χρόνο. Η Αλεξάνδρα είναι 12 κιλά. Τόσα ήταν και ο Πάνος στην ηλικία της. Τα παιδάκια μου σίγουρα δεν ανήκουν στην κατηγορία φτέρου αλλά ούτε είναι χοντρά. Ο παιδίατρος μου λέει για τον Πάνο ότι θα γίνει πολύ ψηλός και γεροδεμένος και το καταλαβαίνει από τον σωματότυπό του. Όλοι τον κάνουν μεγαλύτερο απ' ότι είναι. Και η Αλεξάνδρα είναι ψηλό παιδάκι. Νταρντάνα! Έχει βέβαια μουταρίνες αλλά λογικά θα φύγουν σιγά σιγά. Λες να έχεις κορίτσι;;; Μας έχεις πει τόσες φορές ότι σου αρέσουν τα αγόρια που μόνο αγορομάνα σε φαντάζομαι.. Πάντως το γεγονός ότι αυτή η εγκυμοσύνη είναι διαφορετική με κάνει και μένα να πιστεύω ότι ίσως να έχεις κοριτσάκι! Γερό να είναι και ό,τι να' ναι! Λες να μάθουμε τι είναι το μωράκι σου πριν μάθουμε τι είναι της Κατερίνας;;; Χαχαχαχαχαχαχα. Βασούλα μου, σίγουρα πέρασες μεγάλη λαχτάρα αλλά τέλος καλό, όλα καλά. Σημασία εχει πως δεν έφταιγες εσύ και πως ο κύριος είναι καλά και αναγνωρίζει το λάθος του. Προσπάθησε να ηρεμήσεις και να μην το σκέφτεσαι. Μάγδα μου περαστικά στον Βασιλάκη σου! Αχ αυτές οι ιώσεις ταλαιπωρούν τα παιδάκια μας... Αλεξάνδρα εσείς τι κάνετε;; Πώς τα πάτε με τις ιώσεις; Κατερινάκι αφού έμειναν μόνο οι μυξουλες δεν είναι τίποτα. Βήχα να μην έχουν και όλα τα άλλα αντιμετωπίζονται. Σου έχω πει ότι σε θαυμάζω;; Πώς αντέχεις με 2 ζουζούνια, εγκυμοσύνη, θηλασμό και τόοοοσο τρέξιμο;;; Καμιά φορά κάνει και η Αλεξάνδρα ώρα να κοιμηθεί το βράδυ αλλά επειδή συνήθως έχω διόρθωση φωνάζω τον Κοσμά, ξαπλώνει μαζί της και εγώ πάω να κάνω τις δουλειές μου. Στην αρχή κλαίει που την αφήνω αλλά μετά συνηθίζει και κοιμάται. Όσο για τον υπολογιστή μου, παρατήρησα ότι κολλάει όταν πατάω το έντερ. Δεν πατάω λοιπόν και όλα ΟΚ. Κορίτσια πήγε 4.20...Πάωωωωωωωωω....Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορσούδια!

Πριν λίγο επιστρέψαμε από το γιατρό! Ακούσαμε καρδούλα!!! Ουφ, έφυγε ένα άγχος, αν και, με τόσα συμπτώματα, δε δικαιολογούνταν να μην πηγαίνει καλά.

Πήραμε και τον Αντρέα μαζί μας, αλλά κόντεψε να ρίξει το ιατρείο, και ο γιατρός δε φάνηκε να χαίρεται και πολύ. Τελικά τον έβγαλε ο άντρας μου έξω και ήρθαν μέσα μόνο για να ακούσουν την καρδιά, και μετά τον πήγε στη μάνα μου που είναι εκεί δίπλα.

Δε σχολιάζω κάτι άλλο, θα τα πούμε μετά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα, μπρρρ εβαλε και εδω κρυο σημερα. Μετα την ασιατικη κουζινα που τρωγαμε δυο μερες τωρα, σημερα το μενου εχει φακες με μια δοση ασιατικη βεβαια χαχαχαχ εβαλα και κοκκινες ινδικες φακες γιατι ηταν λιγες οι αλλες που ειχα.

Αννα Μαρια τελεια τελεια που ακουσατε την καρδουλα απο το σπορακι σας!!!!! Ολα θα πανε καλα μεχρι το τελος, πως αντεδρασε ο Αντρεας στο ακουσμα της καρδιας ή ειχε στο νου του να ριξει και το υπολοιπο ιατρειο. Δευν καθονται ομως και εμεις μια φορα ειχαμε παρει τον μικρο και δεν καθοταν με τιποτα, και παλιοτερα μια φορα μονο ειχε κατσει η Αγγελικη και παλι ειχα παρει μαζι μου μαρκαδορους, μπλοκ και puzzle για να απασχολειται.

Ανθη εγω φωτο απο την βαπτιση μας δεν εχω δει ακομα ειχα μιλησει με τον φωτογραφο πριν 2-3 βδομαδες και μου ειχε πει να τις περιμενω αυτες τις μερες. Μια χαρα ειναι τα παιδακια σου, ειναι λογικο γιατι και εσυ εισαι ψηλη και ο Κοσμας γεροδεμενος οπως λες για τον Πανο, και η Αλεξανδρα τωρα που περπαταει θα δεις θα κανει κρατει λιγο στο να βαζει κιλα.

Κατερινα αν δεις οτι κανει παλι παραπονα ο Νικος φυσικα και να μιλησεις και να δεις τι θα σου πει, εκανες παλι τοσα πραγματα τι τιποτα, χρυσοχερα οπως παντα, που θα παει θα την οργανωσουμε την ομαδικη εκδρομη σε σενα το βλεπω.

Αυτα δεν μπορω να γραψω αλλα δεν με αφηνει ο Νικολας εχει αδειασει ενα συρταρι με ψιλοπραγματα της Αγγελικης αλλα ολο ερχεται και μου τριβεται για στηθος. παω να μαζεψω τον χαμο και να τον ταισω σε λιγο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και πάλι.

Χάλια είμαι σήμερα, δεν κοιμήθηκα καθόλου καλά. Ξύπνησε ο μικρός πέντε και τέταρτο και ήθελε γάλα. Νομίζω ότι κρυώνει και ξυπνάει. Του φοράμε ένα λεπτό υπνόσακο, ζιπουνάκι από μέσα και τον σκεπάζουμε με κουβέρτα, αλλά ξεσκεπάζεται και μάλλον κρυώνει και ξυπνάει. Του έφτιαξε ο άντρας μου γάλα και μόλις το ήπιε τον πήρα αγκαλιά και κοιμήθηκε αμέσως. Αλλά εμένα δε με έπαιρνε ο ύπνος... Μέχρι τις εφτά που ξύπνησε για πρωί, δεν είχα κοιμηθεί. Τότε τον πήρε ο άντρας μου και κοιμήθηκα περίπου μιάμιση ώρα, αλλά προφανώς χρειαζόμουν κι άλλο.

Σηκώθηκα χάλια, είχαμε να πάμε και στο γιατρό, τώρα σέρνομαι. Θα φάω, όοοοταν γίνει ο αρακάς που ΤΩΡΑ (μία η ώρα) αποφάσισε να φτιάξει ο άντρας μου, και θα ξαπλώσω. Ελπίζω να έχω συνέλθει μέχρι την ώρα του σχολείου.

Καγκουράκι αυτές τις κόκκινες φακές τις φτιάχνω κι εγώ. Κάνω αυτή τη συνταγή: Σούπα κόκκινες φακές και είναι τέλεια! Φυσικά, αντί για βούτυρο βάζω ελαιόλαδο.

Λες να είναι ο νέος Λεονάρντο ντα Βίντσι ο Αντρίκος; Χιχι!

Ο Αντρέας δεν αντέδρασε ιδιαίτερα όταν άκουσε την καρδιά, γιατί φυσικά δεν ήξερε τι είναι. Και φυσικά, ήθελε να ρίξει το υπόλοιπο ιατρείο. Έλεγα να τον παίρναμε μαζί μας κάθε φορά, για να συνηθίσει στην ιδέα, αλλά τώρα που το είδα στην πράξη, δε νομίζω ότι δουλεύει!

Ανθή, γιγαντάκια τα παιδάκια σου! Κι απ' όσο έχω δει στις φωτογραφίες, σου μοιάζουν πάρα πολύ. Τι πάρα πολύ δηλαδή, κανονικοί κλώνοι είναι!

Ο Αντρέας είναι περίπου 92 εκατοστά νομίζω, δεν είμαι και σίγουρη. Νομίζω είναι φυσιολογικός για την ηλικία του, ούτε πολύ ψηλός, ούτε πολύ κοντός.

Η εγκυμοσύνη αυτή δεν είναι και τόοοοσο διαφορετική, τα συμπτώματα είναι κατά βάση τα ίδια, απλά πιο έντονα νομίζω. Ίσως και να κάνω λάθος, κι απλά επειδή τα ζω τώρα, ενώ τα άλλα έχουν περάσει, να νομίζω ότι είναι χειρότερα! Ο άντρας μου λέει ότι το ίδιο χάλια ήμουν και τότε!

Βάλε καμιά φωτογραφία απ' τη βάφτιση! Εγώ το μετάνιωσα που πήρα φωτογράφο στη βάφτιση. Δεν άξιζε τον κόπο καθόλου. Δώσαμε 400 ευρώ και μας έκανε ένα βιβλίο, με τις φωτογραφίες τυπωμένες μέσα. Μας είπε αν θέλουμε να του πούμε να μας τυπώσει ξεχωριστά μερικές, αλλά δεν τρελάθηκα καθόλου από τις φωτογραφίες που έβγαλε, και προτίμησα να τυπώσω φωτογραφίες απ' αυτές που έβγαλε ο ξάδελφός μου. Απλά με πρήζανε όλοι ότι δε γίνεται να μην έχω φωτογράφο, κι ο ξάδελφος μου είχε δηλώσει ότι, ναι μεν θα βγάζει φωτογραφίες, αλλά να μην περιμένω ότι θα είναι και ο επίσημος φωτογράφος της βάφτισης, αγχώθηκα κι εγώ, και έκλεισα το φωτογράφο τελευταία στιγμή. Δεν πρόκειται να το ξανακάνω.

Σας φιλώ όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!

Αννα Μαρια πρωτον, ΚΑΝΕΙΣ ΠΛΑΚΑ! Ρε συ για την ηλικια του ειναι αριστουργηματα! Αν δεις και συνεχισει ετσι γραψτον ζωγραφικη η κατι τετοιο! Μπραβο του! Δευτερον, ΜΗΝ ΚΟΨΕΙΣ ΜΑΛΛΙ! Ειναι τελειο! Αντε ακουσατε και καρδουλα, ολα καλα!

Βασουλα μου ειδα τις φωτο της μικρης, το μαναρι μου κουκλακι ακομα και στο νοσοκομειο. Μα τι ηταν παλι κι αυτο που παθατε! Παλι καλα που δεν χτυπησε κανεις σοβαρα! Αγιο ειχατε ολοι! Μπρρρ!

Μαγδουλα μου περαστικα στο βλασταρακι σου! Εσυ εισαι καλα;

Κα μου, σιγουρα ο Νικος δεν λεει ψεμματα, αλλα ειναι παιδι και ισως κατι που ειπε η δασκαλα να μην το πηρε καλα η να μην το καταλαβε... δεν ξερω, αλλα αφου λες οτι φαινεται ορεξατη και με το Νικο τα παει καλα, ισως απλα να ηταν ενα μεμονωμενο περιστατικο η περιοδος προσαρμογης, αν παντως σου ξαναπει κατι ο Νικος, ισως θα επρεπε να της μιλησεις ιδιαιτερως, με ευγενικο τροπο πιο πολυ διερευνητικα να δεις τι γινεται! Παντως συγχαρητηρια στα αγορακια σου τελεια τα πανε!

Κατερινακι μου πλησιαζει ο καιρος, απιστευτο μου φαινεται, μολις 2 μηνες εμειναν! Αχ! Η μικρη ειδες; Πανεξυπνη και ετοιμολογη! Καλα ο αντρας φτιαχνει τετοια ομορφα πραγματα; Τυχερη! Λατρευω το κινεζικο, αλλα δεν ξερω να φτιαχνω...

Ανθη μου ομορφη τι κανετε; Τα ζουζουνια σου; Ο Πανος καλα; Η Αλεξανδρα με το βηχαλακι;

Που εισαι εσυ βρε Αλεξανδρα μου; Η Κωνσταντινουλα σου;

Εμεις οπως τα ξερετε. Ηρεμια επικρατει στο σπιτι, αλλα ρε παιδια εγω ειμαι πολυ προβληματισμενη. Καταρχας, δεν εχουμε συζητησει τιποτα, σαν να μην εχει συμβει κατι... Επισης, αν δεν τυχαινε -πραγματικα ΤΥΧΑΙΝΕ- να γυρισει εκεινο το πρωι, εγω δεν ειχα σκοπο να τον φερω πισω η να τον κρατησω... Βεβαια, μιλαω εκ του ασφαλους, γιατι μπορει μεσα σε 2-3 μερες να παθαινα πανικο και να ηθελα σαν τρελη να ερθει πισω, αλλα και μονο οτι δεν το σκεφτομουν, μονο που ειχα ηδη αρχισει να κοιταω για σπιτι, οι σκεψεις μονο με εχουν προβληματισει αρκετα... Γενικα, εχουμε πολλα θεματα, σας το εχω πει, αυτο που μας κραταει μαζι ειναι μια πολυ δυνατη και βαθια αγαπη. Καποτε ημουν σιγουρη οτι αυτο ειναι αρκετο, πλεον δεν ξερω... βλεπω τη ζωη αλλιως, ειδικα απο τοτε που ηρθε ο Δημητρης. Αν ημασταν οι δυο μας σε πολλα θα ημουν διαφορετικη, αλλα με το παιδι αλλαζουν ολα, θελω να εχει το καλυτερο δυνατο περιβαλλον, χωρις εντασεις... Θα δειξει... Παντως αυτη τη συζητηση που και οι δυο αποφευγουμε θα πρεπει να την κανουμε και θα πρεπει να ειναι ειλικρινης και δεν ξερω αν ειμαι ετοιμη η αν θα ειμαι...

Κατα τα αλλα, παλι ο μικρος αρρωστος, ισως τον κολλησα εγω, αλλα γενικα εχει 2 μηνες μπουκωμα. Η παιδιατρος με εστειλε και σε ΩΡΛ γιατι θεωρει οτι εχει κρεατακια και για αυτο δεν ξεμπουκωνει. Εν τω μεταξυ, μου ειχε δωσει εκεινη ενα σιροπι και εισπνοες στο 12ωρο, συν τα singulair που παιρνει ως προληψη εδω και δυο μηνες. Παω στον ΩΡΛ, του καθαρισε τα αυτακια -πλανταξε ο μικρος, η ψυχη μου με επιασε- και ειπε οτι εχει λιγο υγρο, αρχη ωτιτιδας και οτο στανταρ εχει κρεατακια, αλλα θελει πρωτα να ξεμπουκωσει εντελως και να κανουμε μια ειδικη εξεταση. Μου εγραψε Αμοξιλ, Αεριους σιροπι, Τομπρεξ και Οτριβιν για μυτη. Αλλα μου ειπε να συνεχισει και ΟΛΑ τα φαρμακα που επαιρνε, δηλαδη 7 φαρμακα! Πηρα την παιδιατρο και επαθε εγκεφαλικο, μου εκοψε τις εισπνοες και το Αεριους και γενικα της κακοφανηκε που εδωσε τοσα πολλα φαρμακα. Απο την αλλη, τοσο καιρο που παιρνει λιγα λιγα αποτελεσμα δεν ειδα και ολο φαρμακα παιρνει τελικα. Εσεις τι λετε; Μηπως να τα δωσω ολα για δεκα μερες για να καθαρισει εντελως; Δεν ξερω, εμενα πολλα μου φανηκαν και ειναι μωρο...

Αυτα τα νεακια μας! Σας φιλω ολες, ελπιζω να βρω χρονο γρηγορα να ξαναμπω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινα πιστευω να κανετε αυτη την συζητηση και να ειναι για καλο, οπως ειπες σας κραταει μια δυνατη και βαθια αγαπη και ο Δημητρης γιατι καποια αλλα πραγματα μικρα να μπαινουν στη μεση και να δημιουργουν εντασεις.

Περαστικα και στον μικρο, πολλα μου φαινονται και μενα τοσα φαρμακα, συμβουλεψου και τ ους δυο ετσι ωστε να μεινουν πιο λιγα φαρμακα τι να πω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πατησα υποβολη κατα λαθος....

Αννα μαρια ωραια η συνταγη αυτη θα την κανω καποια στιγμη. Για τα σιυμπτωματα που λες εγω ειχα διαφορετικα στην Αγγελικη τιποτα μονο το μοσχαρι με πειραζε, στον Νικολα ειχα αναγουλες και εμετους, τωρα παλι ειχα ελαχιστες αναγουλες και καθολου εμετους, δεν βγαζεις και πολυ ακρη...παντως αφου θα μαθεις φυλο ε δεν ειναι και πολυς ο καιρος μεχρι την αυχενικη που μπορει να σου πουν κατι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Μια ήσυχη μέρα και η σημερινή. Πολύ άγχος και τρέξιμο,όμως, μέχρι να φύγω για τη δουλειά μου...Τρέχω και δεν φτάνω. Σήμερα έγραψα τον Πάνο και σε ένα μουσικοκινητικό πρόγραμμα σε ωδείο της γειτονιάς μας. Του αρέσει πολύ. Πάνε και 2-3 συμμαθητές του και έχει παρεούλα. Το κακό είναι πως τον πηγαίνει η πεθερά μου ενώ θα ήθελα να τον πηγαίνω εγώ..Τέλος πάντων. Πάλι καλά που στο ποδόσφαιρο τον πηγαίνω εγώ. Άννα Μαρία μπράβο που ακούσατε καρδούλαααα!!!! Εμένα με είχαν πάρει τα ζουμιά και τις 2 φορές που άκουσα καρδούλα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάλι κόλλησε πριν. Συνεχίζω. Που λες Άννα Μαρία μεγάλη η συγκίνηση. Με το καλό να περάσουν οι μήνες και να κρατήσεις στην αγκαλίτσα σου και το δεύτερο παιδάκι σου! Καλέ, όχι και γιγαντάκια τα παιδάκια μου. Χαχαχαχαχαχαχα. Είπαμε. Καρδαμωμένα! Χαχαχαχαχαχα! Εγώ ποτέ δεν πηρα τον Πάνο στον γιατρό γιατί ήμουν σίγουρη ότι θα βαριέται. Ειχα και μεγάλη αναμονή σχεδόν πάντα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινάκι, ελπίζω ο γιατρός με το γεροδεμένος να μην εννοούσε ότι θα γίνει σαν τον Κοσμά γιατί ως γνωστόν ο Κοσμάς έχει περιττά κιλάκια. Χιχιχιχιχιχιχι. Κόκκινες φακές ε;; Βράζουν το ίδιο γρήγορα και αυτές; Έχουν διαφορά στη γεύση; Άννα Μαρία ξέχασα να σου πω για τον φωτογράφο. Νομίζω ότι είναι σημαντικό να υπάρχει φωτογράφος, αλλά καλός φωτογράφος. Εγώ είμαι ενθουσιασμένη με τη δουλειά που έκανε ο δικός μου. Κάποια μέρα που θα γράψω νωρίτερα θα βάλω φωτό γιατί κάνει πολλή ώρα να μου τις ανεβάσει. Θα θέλω μια μέρα.... Χριστινάκι μου, πράγματι πρέπει να κάνετε συζήτηση. Ειλικρινή συζήτηση όπως λες κι εσύ. Εγώ είχα τσακωθεί ένα βράδυ με τον Κοσμά. Του είπα λοιπόν στα νεύρα μου να φύγει και ότι θα είμαι καλύτερα μόνη μου κλπ. Αυτός τα πήρε και μου λέει ΟΚ φεύγω. Στη μία το βράδυ τώρα. Μετά από 30 λεπτά τον πήρα στο κινητό και τον ρωτούσα πού είναι και του είπα να γυρίσει γρήγορα πίσω γιατί άλλαξα γνώμη....Χαχαχαχαχαχα. Μπορεί η αγάπη πάντως να μην είναι το παν, αλλά σίγουρα είναι πολύ σημαντική. Πολλά μου φαίνονται τα φάρμακα για τον Δημητράκη. Βαπόρι θα γίνει. Άκου τι σου λέει η παιδίατρος ή πάρε και μια δεύτερη γνώμη από παιδίατρο ακόμα καλύτερα. Αυτά κοριτσάκια μου. Πάω να κοιμηθώ. Καλό βράδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!

Αννα Μαριαααα συγχαρητηρια!ακουσατε τον πιο γλυκο ηχο παντως!και γω συγκινηθηκα οταν ακουσα καρδουλα!ταραξε το ιατρειο ο Αντρεας?και η Ιωαννα κατι τετοια κανει!δεν καθεται λεπτο πουθενα!θελει να τα δει ολα, να τα περιεργαστει ολα!

Χριστινακι μου μονο αν συζητησετε και μιλησετε ηρεμα θα μπορεσετε να αποφασισετε τι ειναι σωστο για σας και το παιδακι σας!οντως πολλα φαρμακα για τον Δημητρακη!μιλα και με την παιδιατρο ξανα να αφαιρεσετε καποια αν δεν ειναι απολυτως απαραιτητα!αλλα αν με αυτα θεραπευτει τελειως τοτε πρεπει να ακολουθησει τη θεραπεια που σας εδωσε ο ΩΡΛ!

Ανθη μου τι ωραια που εγραψες τον Πανουλη στο ωδειο!και μεις πριν το ατυχημα εχει ενα κοριτσι που ανοιξε ωδειο και εχει ταξη με μωρα της ηλικιας της Ιωαννουλας με μουσικοκινητικο θεμα, οργανα, μουσικη, χορο και θα την εστελνα αλλα μετα απο το ατυχημα ειπα του χρονου καλυτερα!

Τα δικα μου νεα τωρα. . . σημερα ηταν η μερα που θα εκανα χοριακη!πολυ νωρις 23η μερα του κυκλου μου αλλα επειδη εχω και τη θρομβοφιλια ο γιατρος με βαζει αρκετα νωρις για εξεταση!πηγα την εκανα και γυρω στις 12 με πηραν απο το χημειο οτι οι μοναδες ειναι 3, 15!δηλαδη 3 και κατι!τον προηγουμενο μηνα ηταν καθαρο μηδεν!τη ρωτησα αν αυτο σημαινει θετικο και μου ειπε ουτε θετικο αλλα ουτε και αρνητικο και καλυτερα να μιλησω με το γιατρο μου!τον πηρα τηλ μου ειπε οτι ειναι πολυ χαμηλες οι μοναδες και οτι ειναι νωρις για μεγαλο αριθμο!αλλα και παλι ειναι αρκετα χαμηλες οι μοναδες!τον ρωτησα αν ειναι αρνητικο και μου ειπε οτι αν ηταν καθαρα αρνητικο θα εδειχνε μηδεν οπως και τον προηγουμενο μηνα!πρεπει να κανω επαναληψη την Δευτερα να δουμε αν αυξανονται!αλλα στην Ιωαννα οταν εκανα μοναδες ηταν 30 και παλι ηταν νωρις αλλα οχι τοσο νωρις οσο τωρα!δεν θυμαμαι ποια μερα του κυκλου μου ειναι!παντως απ οτι εψαξα και στο διαδικτυο μαλλον αρνητικο ειναι αλλα για καλο και για κακο θα κανω επαναληψη την Δευτερα αν δεν αδιαθετησω!Μου ειπε και συνεχιζω τα utrogestan μεχρι τη δευτερα που θα καμω την επαναληψη! Οτι θελουν Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια!

Τι κάνετε; Εγώ χτες ήμουν χάαααλια... Ζορίζομαι πολύ στο σχολείο, και να φανταστείτε ότι χτες δεν έκανα ούτε μία ώρα μάθημα. Την πρώτη ώρα ήρθε μόνο ένας μαθητής και κουβεντιάζαμε, τη δεύτερη είχα διαγώνισμα και την τρίτη-τέταρτη είχαμε δίωρο και έγραψαν έκθεση. Οπότε εγώ καθόμουν στην έδρα και διάβαζα το βιβλίο μου. Σήμερα το πρωί πάλι ξύπνησα στις πεντέμιση, γιατί συνήθισα που ξυπνάει ο Αντρέας και μετά δεν ξανακοιμόμουν. Τελικά ο μικρός ξύπνησε εξήμιση, ήπιε γάλα και τον πήρε ο άντρας μου, οπότε τα κατάφερα και κοιμήθηκα.

Σας ευχαριστώ όλες πολύ για τις ευχές!

Χριστίνα, αφού σας ενώνει μια βαθιά αγάπη, τότε επιβάλλεται να το παλέψετε;

Βάσω, λες να είσαι εγκυούλα; Βέβαια, οι τρεις μονάδες μπορεί να σημαίνουν οτιδήποτε.

Ανθή και Καγκουράκι, φιλάκια!

Θα ξαναμπώ μετά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα μεταμεσονυχτια κορες γραφω εν συντομια οσα θυμαμαι κ θα επανελθω δρυμητερη αυριο..

αννα μαρια ακουσατε καρδουλα τι απιστευτη στιγμη στον βασιλη μου ειχα πλανταξει κ ο αντρας μου ειχε γινει παντζαρι κ μουσκεμα στον ιδρωτα σα χτες το θυμαμαι..

εισαι χαλια μωρε τετοια λεγε μου κ με κυνηγαει ο αλλος σιγα μη του κατσω χαχα γινεται να γεννησω χωρις να περασω τα δυσκολα της εγκυμοσυνης;; Λιγα ζηταω ε;;

ανθουλι μου γλυκο κ μενα γιγαντακος ειναι ο βασιλακος μου γερα να ναι μωρε..

κ εμενα η φωτογραφος του γαμου αξιζε το καθε ευρω της απιστευτη δουλεια εγω εχω τρελα κ με φωτο ολη την ωρα τσουκ τσουκ ειμαι με τον μπιλη τα βλεπω μετα κ σναπολλω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...