Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΜΩΡΑΚΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους! Σας γράφω για πρώτη φορά! Έμαθα την εγκυμοσύνη μου πριν 4 μέρες!!! Χάρικα πολύ αλλά είμαι και πάρα πολύ αγχωμένη! Είναι πολύ νωρίς ούτε ενός μήνα. Ελπίζω όλα να πάνε καλά! Περιμένω να μου δώσετε τις συμβουλές σας για την εγκυμοσύνη. Εύχομαι σε όσες είναι έγκυες καλή και τελιόμηνη εγκυμοσύνη και σε όσες ποθούν παιδάκι [smilie=binkybaby.g: έρθει το συντομότερο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια Κατερινα μου , καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη σου ευχομαι με ενα γερο μωρακι. Να προσεχεις παρα πολυ το πρωτο τριμηνο , να μη κουραζεσαι και με το καλο στο γιατρο σου να δειτε και να ακουσετε την καρδουλα του.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου!!!!!!και με το καλο τα αστερακια μας ;) περιμένω κ εγω το δικό μου ;) μόλις έκλεισα τον 3ο μήνα κ ανυπομονω να περάσουν οι άλλοι 6 !!!με το καλο σε όλες μας !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλο και στις δυο τα μωρακια σας,καλη τελειομηνη εγκυμοσυνη να εχετε!!!

katerina-prokopis οπως σου ειπαν να προσεχεις τωρα στην αρχη και να ξεκουραζεσαι...με το καλο να ακουσετε καρδουλα,υπεροχο συναισθημα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...