Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 8ΟΥ-9ΟΥ-10ΟΥ 2010!ΠΛΗΣΙΑΖΟΥΝ ΤΑ ΤΡΙΤΑ ΜΑΣ ΓΕΝΕΘΛΙΑ!!!


Recommended Posts

Καλημέρα,Μαρακι.Θα στείλω ναι.

Στο 1ο πάρτυ που πήγαμε,αντί για τις κλασσικές φωτο που βγάζουν στον παιδοτοπο,φτιάχνανε μαγνητακια,μπρελόκ με τη φωτο του παιδιού.

Μιλάμε πλούσια την έκανα...χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντε ας κανω μια προσπάθεια,δεν βγήκε η μανούλα ακομα.

Που λέτε,ενώ τη Δευτέρα σηκώθηκε χαρούμενη για το σχολείο,το μεσημέρι 39!!!Τρεις μερεςψηθηκε το κακομοιρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ αυτη η ιωση με το τριημερο πυρετο...την περασαμρ και μεις μικροι μεγαλοι...

Τι εγινε η μαμα πως ειναι;;Μενει μεσα η πηγατε σπιτι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και παλι,με χρονοκαθυστερηση,βεβαια...χαχαχα

Ναι,σπιτι ειμαστε,δεν χρειαζόταν να μείνει, με απλα παυσιπονα ειναι οκ.

Που λετε,αυτη η ιωζη κοριτσια ειναι Η1Ν1!!!Παλι καλά που μας πηρε ξωφαλτσα.Απο το μπαμπα μου το κολλησε μάλλον. Και ενω ηταν 2 μερες απυρετη,την Παρασκευή πηγε σχολειο γιατί είχαν παρτυ-μασκε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ήταν μονο για τα παιδια,ειχαν μαγειρεψει οι δασκαλες που ειχαν ντυθει καιαυτες και ήθελε σαν τρελλη να παει.Καθισε 3 ωριτσες και το Σαβ.πάλι δεκατα,οποτε το πρωι την κρατησα σπιτι μην ταιπωρηθει γιατιτωρα το απγευμα ειχαμε το μεγαλο χορο γονεις-παιδια.

Ηλθαν και η αδελφη μου με ταπαιδια.Πολυ ωραία περασαμε,ειχε κλοουν,dj...χορεψαμε,παιξαμε....μολις κοιμηθηκε η κυρια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σημερα ντυθηκε χιονατη και την Παρασκευη Κοκκινοσκουφιτσα,γιατι δεν ήθελε η φιρμα να βαλει δυο φορες την ιδια στολη!!!!!!

Μεγαλη ψωναρα λεμε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι,το τσικνισαμε με διαρκεια βλεπω,σαν την Σαρακοστη ενα πραμα χαχαχαχα.Τελικα στους αλλους φαγατε;Μα τι ανευθυνη η baby siter, ακου κανονισε!!!!Ας ξεκανονιζε!!!

Με τη δουλειά καλα τωρα;Καλοφαγωτα και τα πρωτα λεφτακια.

Για τις πεταλουδιτσες δεν εχω λογια κουκλια.

Ρε Μαρια,πως διαολο κατεβαζεις ταινιες απο τα σαιτ που μουειπες;Προσπαθω για να παωατον αντρουλη καμια αλλα τζιφος.

Το puzzle life δεν μου το ανοιγει.Αndroid εχεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερα,κουκλι ο γαμπρος αλλα ψωναρα σαν τη νυφη τον κοβω,μαζι θα ξεπερασουν τους Μπρατζολινα!!!!χαχαχαχα

Με τη δουλεια τι λεει;Μετακομισες;

Αφου θες διακοπες γιατι δεν δεν κανονιζετε για το ερχομενο 3 μερο;Αλοιμονο σε εμας που θα μαστε ολο το 3μερο μεσα.

Αλεξ,που χαθηκες; Καλα η Πριγκίπισσα μεγαλοιοτατη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι αλλο να πω κουκλα!!!

Αλλα κοπανατζου βρε παιδι μου,χαχαχα,θαμεινει απο απουσιες στο τελος,χαχαχαχα

Ακου κοιμηθηκε στο πατωμα;Στη ταρατσα μην τη βρεις καμια μερα!!!Η στολη ειναι αυτη που της ειχα φτιαξει,αλλα φετος της στρωνει καλυτερα.

Ρουλακι,εγω δεν θα το εκοβα το σχολειο,μπορει να το σκεφτομουν για μεχρι τελος Μαρτιουνα περασουν λιγο οι ιωσεις.

Δεν θα πατε. Σκυρο φετος;Περιμενουμε φωτο καρναβαλιστικες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με πηρε η Σταυρουλα το Σαβ αλλα εφημερευα και δεν ,μπορεσαμε να τα πούμε, αλλα ολα καλα με την εγκυμοσύνη.

Η Φωτεινη ζει ρε Μαρια;

Χειρότερη απο τη συμπεθερα μου Έγινα,χαχαχαχα,αντε φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η Φωτεινή καλά είναι βρισκόμαστε αραια και που μάλλον ξενέρωσε και αυτή με το ποστακι και δε γράφει.

Και γω μίλησα με Σταυρούλα το Σάββατο και χάρηκα πολύ.

Περαστικά στη μανούλα σιδερένια!

Για ταινίες το pirrotbay σου χα πει δε θυμάμαι;Πρέπει να κατεβάσει το Torrent πρώτα.Και μένα ο άντρας μου τα κατεβάζει.Εχουμε πολλές ταινίες μας έγραψε η Φωτεινή αλλά είναι σε ένα σκληρό δίσκο που τον ξέκαναν οι κόρες βάλε βγάλε να δουν τον Mickie και ενώ παίζουν δε μπορώ να τις πάρω για να στις έγραφα σε Dvd να στις στείλω.Θα ψάξω αν έχει άλλες στο Pc.

Android έχω ναι το Puzzle life δε κατεβαίνει ή δε το βρήκες;Κανονικά το κατέβασα.Επίσης δοκίμασε και το gcompliss καλό!Και ένα site μου πανε το e-mathima έχει ωραία πράγματα αλλά δε πρόλαβα να περιηγηθώ.

Χθες πήγα σε ένα παιχνιδομάγαζο που είχα μπανίσει τα Χριστούγεννα μια σκηνή σπιτάκι σα κάστρο...Ηθελα να την πάρω να τους κάνω έκπληξη και κανε 70€!Δεν τα χαλάλησα....λέω ιντερνετ θα βρω πιο φθηνά.Του jumbo δε μου αρέσαν πήραμε κατά καιρούς και διαλύθηκαν.Έψαχνα όλο το βράδι χθες το amazon στέλνει ελάχιστα κομμάτια Ελλάδα τις ωραίες όχι.Εχετε μπανίσει σε κανα site καμιά;;;;έτσι Girly την ονειρεύομαι στυλ κάστρο να τους βάλω και μαξιλαράκια μέσα κουβερτούλες να ναι η γωνιά τους...Τους αρέσει πολύ έτσι να κρύβονται....

Με τη δουλειά καλά πολύ καλύτερα μόνη,πολύ φόρτος αλλά καλύτερα το χω...

Φεύγουμε Αθήνα τη Παρασκευή μέχρι τις 09/3.Είναι αργία τοπική εδώ 7/3 οπότε 2 αργίες σε μια βδομάδα επιβάλλεται η αναχώρησης....Φεύγουν και οι γονείς μου Θεολόγο στο θείο μου και Βόλο στην αδερφή μου τις ίδιες μέρες με μας.

Φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...