Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 8ΟΥ-9ΟΥ-10ΟΥ 2010!ΠΛΗΣΙΑΖΟΥΝ ΤΑ ΤΡΙΤΑ ΜΑΣ ΓΕΝΕΘΛΙΑ!!!


Recommended Posts

Στα δικα σας τωρα....

Μαγδουλα,ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!Δεν ηξερα οτι γιορταζες!!!Με γεια και τα δωρακια!!!Δεν νομιζω παντως οτι ο τυπος στην παραλια ειναι καλος Σαμαρειτης,μαλλον του γυαλισες:lol:Δεν πειραζει,ομως αφου βολευτηκατε.....

Εγω παντως,πηγα τζαμπο το προηγουμενο Σαββατο και πηρα ξαπλωστρες,πολυθρονες,καρεκλακια....κλπ γιατι δεν γινοταν πια!!!!Καθε Κυριακη γινεται η καθοδος των Βαρβαρων,δεν βρισκεις για δειγμα ξαπλωστρα!!!!

Φωτεινη,πολυ φατσονι τι μπεμπε σου,να τη χαιρεσαι και παλι!!!

Η καταθεση ψυχης σου με βρισκει απολυτα συμφωνη αλλα δυσυχως διαφωνει ο δικος μου!!!!Μου λεει αν εσυ θες να σαι μανα και εγω θα ειμαι πατερας και να δουμε τι θα τρωμε εδω μεσα!!!!Με θελει γυναικα καριερας!!!!!!

Μαρακι,αμετανοητη μαμμυλαντιτισσα!!!!Μα να ζητησεις λαπτοπ απο το ξενοδοχο:blink:Πολυ χαιρομαι που σου αρεσε τελικα στο Τολο,αντε ομως να επιστρεψεις γιατι χασαμε το ρυθμο μας!!!!

Φουφουκι,:cheer:το ποσο χαιρομια που διαβαζω ξανα δημοσιευσεις σου δεν μπορω να σου πω!!!!!Μην ξαναχαθεις γιατι θα ελθω να σε βρω!!!

Καταρχην συγχαρητηρια για τη θεση!!!Καταπληκτικα νεα!!!Πες της τωρα της ξινης να παρει και το ολοημερο και το κλασσικο και οτι αλλο θελει να της βρισκεται!!!!Μα τι αναισθητος κοσμος!!!Μα να απαιτεις χωρις να δικαιουσαι!!!Τεσπα,οποτε τωρα απο Σεπτ θα εισαι Αθηνα?

Παντως παλι καλα,εχθες που ημουν με την κουμπαρα μου ελεγε οτι και ο κουνιαδος της και η θεια της ειναι στους καθηγητες των ΤΕΛ που βγηκαν σε διαθεσιμοτητα!!!Δεν ξερεις τι να περιμε3νεις πια!!!

Στο εξοχικο εισαι με ανηψια φανταζομαι....τα ιδια με περιμενουν σημερα,εφυγε η αδελφη μου σημερα Χαλκιδικη αλλα τον μικρο της τον κρατησε η μανα μου να ηραμησει λιγο γιατι αν παει με τον Δημ θα γυρισει πιο κουρασμενη απο οταν εφυγε.....

Κουμπαρουλα......Αλεξ.....Που εισαστε καλε??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια καλε το διαλυσαμε το ποστακι μας κου ειστε ολες διακοπες ; Εγω ειχα ενα ομορφο σκ δουλεια το σαββατο αλλα ηρθαν κ οι αντρες μου για παρεα κ περασε νερακι β μερα αποκτησε κ φαν κλαμπ ο βασιλης ο οποιος δουλεψε κανονικα χα χα εξυπηρετουσε το πουλακι μου εβγαζε φωτοτυπιες εδινε ρεστα χαμος

Κυριακη φλοισβο με ινα σουπερ αυτα τα νεακια μου μπριτε ρε να σχολιαζω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερα κ μεις εχουμε ομπρελες κ ξαπλωστρες βολευει τρελα αρκει να χεις κ κουβαλητη μαζι οταν παμε γυναικες μονο παμε σε ξαπλωστρα μιας κ ηδη κουβαλαμε παιδια κουβαδακια φουσκωτα κοινος την αρτα κ τα γιαννενα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μαι και γω!!!!!!!!!

Καλως σας βρήκα και επίσημα!!!

Περικυκλώνομαι από στοίβες ασιδέρωτων αλλά είπα να τις αγνοήσω προς το παρόν και να μπω να σας πω μια καλημέρα και να σας βάλω σε πρόγραμμα....χα χα

Επιστρέψαμε τη Κυριακή από τις διακοπές μας.Οπώς προείπα ιδανικό το Τολό-Ναυπλιο για οικογένεια με μικρά παιδιά.Το ευχαριστηθήκαμε.Πήγα να περάσω τις φώτο να σας στείλω και συνειδητοποιώ ότι δε ταιριάζει το καλώδιο της μηχανής με το labtop.Μαλλον τα μπερδεψαμε με πεθερού και πήραμε το δικό του.Ελπίζω να λυθεί το θέμα να τις περάσω.

Τα κορίτσια μου πίσω σχολείο από χθες.Η Δημητρα αρκετά αφηνιασμένη στη συμπεριφορά.Πολύ άρνηση πολύ νεύρο αντίδραση πείσμα.Ξεκινήσαμε και το ξεβράκωμα από χθες υποχρεωτικά με ατυχήματα πάλι και νεύρα.

Η Χρυσανθούλα άψογη όπως πάντα.Τις πάνες τις πέταξε τελείως,ατυχήματα κανένα.Να φανταστείτε την ίδια αλλαξιά που έβαλα στη τσάντα τους είχα καθόλη τη διάρκεια των διακοπών χωρίς να χρειαστεί να τη χρησιμοποιήσω.Όπου σοκάκι και στενό αφήναμε τα διαπιστευτήρια μας!!!χα χα....Βολικότατο το φορητό γιογιό....

Σήμερα έχει ο άντρας μου χρόνο και φαγώθηκε να μετατρέψει τα κρεβάτια τους σε μονά,τα χαμε ακόμα με τα κάγκελα και έτσι πρέπει να πάω jumbo να πάρω τα προστατευτικά.Για να δούμε πως θα τους φανεί.....

Κάναμε και το τελευταίο μάθημα λογοθεραπείας χθες,κλείνουν για Αυγουστο,από Σεπτέμβριο πάλι.Με τη ζέστη δε τραβάει,τα παιδάκια είναι βαριά.Τα πεθερικά μου είδαν τη Χρυσάνθη μια χαρά άπό άποψη λεξιλογίου και όλο μου έλεγαν ότι είμαι βλαμμένη που τους άγχωνα άδικα και πίστευαν ότι το παιδί είναι χειρότερα και άλλα τέτοια.Δεν απαντούσα γιατί φυσικά θεωρώ ακόμα ότι είναι πίσω.Δε μπορεί να είμαστε στο αυτοκίνητο και η άλλη να μας τρελαίνει με το "τι είναι αυτό;""τι χρώμα;""πάμε πιτίνα;""θα ρθει η Κατερίνα;" ιστορίες,τραγουδάκια και από την άλλη να μην ακούγεται το κιχ της.Στη Σούζυ που το είπα μου είπε μπορει να αισθάνεται μειονεκτικά πως αν μιλήσει θα τα πει λάθος ή δε θα τα πει όπως η άλλη καθαρά γι αυτό δε μιλάει και προσπαθεί να είναι καλή σε όσα η άλλη είναι "κακή" πχ συνεργασία,φαγητό,ύπνο.Θέλει πολύ πίεση από όλες τις πλευρές.Με προβληματίζει ακόμα αλλά η Σουζυ μου πε να βγάλω από το μυαλό μου ότι το παιδί έχει κάτι παθολογικό,σπρώξιμο θέλει να τονώσει την αυτοπεποίθηση της και τις ασκησούλες τακτικά.

Στα δικά σας τώρα.....

Κατερίνα συγχαρητήρια για την οργανική.Εννοείς κοντά στο σπίτι σου στην Αθήνα ή στη Λήμνο;Δε κατάλαβα.Ελπίζω στην Αθήνα...

Μάγκυ υπάρχουν και Άνθρωποι ακόμα,μιλάω για τον ευγενικό κύριο στη παραλία,να βλέπεις 2 μάνες φορτωμένες και να παραχωρείς τη θέση σου.Και μενα μου χει τύχει να μου δώσουν πχ το εισιτήριο από θέση στάθμευσης.Χθες πήγα στο δήμο θέλαν κάτι χαρτιά.Χρειάστηκε να βγάλω ένα πιστοποιητικό και είχε ουρά.Μπροστά μου ήταν ένα παιδί σε αναπηρικό και μια η υπάλληλος.Να φωνάζει λοιπόν αυτή" Να περιμένετε εξυπηρετώ τον ανάπηρο τώρα".Την πήρε κάποιος τηλέφωνο και λέει "Κλείσε κλείσε εξυπηρετώ ένα ανάπηρο".Το είπε ίσα με 10 φορές σας μιλάω ειλικρινά.Τσατίστηκα τόσο πολύ,ήθελα να μουν Θεός για λίγο να έδινα δύναμη στα πόδια του να σηκωθεί να της δείξει ποιος είναι ο ανάπηρος...Ανεγκέφαλος κόσμος....

Το ζουζούνι σου Θεός...Για πες πως περάσατε Αλεποχώρι;Δε ξαναπήρα Σαββάτο γιατί λέω θα δούλευε θα ναι κουρασμένη θα πάνε και καμιά θάλασσα.Την επόμενη δε πειράζει....

Αλεξ καλύτερα το πετικάκι;Ακόμα το pc;

Χαρουλίτα είδες έλειψα και χάθηκε ο ρυθμός!!!Περαστικά στο χέρι...1 μηνα δεμένο έ;Και γω έχω σύνδρομο καρπιαίου σωλήνα και όταν με πιάσει πετάγεται ένα καρουμπαλάκι και είμαι με ναρθηκάκι για μέρες.Πότε φεύγετε για Ζάκυνθο;

Φωτεινη εμεις τα παμε τηλεφωνικώς ελπίζω μέσα στη βδομάδα και φατσικώς...χα χα

Φιλιά σε όλες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κούκλες.

Ζεσταίνεστε, ζεσταίνεστε;

Γράφω ό,τι μου κατέβει στο μυαλό.

Εμείς πήγαμε για μια γρήγορη βουτιά τώρα το πρωί, γυρίσαμε φάγαμε, τώρα κοιμουνται όλοι εκτός από τη μάνα κουκουβάγια, μετά μάλλον θα ξαναπεταχτουμε για μια βουτιά και το βράδυ βόλτα σε πανηγύρι. Ο Αλέξ κάθε μέρα ζητάει λουνα παρκ. Πέρσι ούτε που ήθελε να πλησιάζει και φέτος όλο ζητάει. Μπήκαμε και μαζί στα συγκρουόμενα.

Εσάς θα σας πείραζε πολύ το 3χρονο αγοράκι σας να ζητήσει να πάρει κουζινικά από το πανηγύρι; Γιατί την Κυριακή ο Αλεξ όταν του είπαμε να διαλέξει ένα παιχνιδάκι από πάγκο ζήτησε ένα σετ κουζινικά, συγκεκριμένα ήταν έντονο πορτοκαλί και ξεχώριζαν και είναι καφετιέρα, φλυτζανάκια και κρουασαν με μπισκοτο. Εμένα δεν με πείραξε καθόλου, αλλά ο Τ ξινισε τα μουτρα του, αν είναι δυνατόν. Προτιμώ χίλιες φορές να πάρει αυτά παρά όπλα. Εννοείται την επόμενη μέρα με φώναξε στο δωμάτιο του να μου φτιάξει καφέ και τάιζε τη Δανάη κρουασάν.

Ένα πρωινό ακούω τον Αλεξ να φωνάζει "μαμά το πουλάκι μου κάτι έπαθε", τρέχω δεν ήξερα τι να περιμένω, τον ρωτάω "τι έπαθε;" και απαντά "μεγάλωσε!!!" [smilie=laughing6.g: Γενικά τον βλέπω συχνά να το πασπατεύει το πουλάκι του αλλά δεν λέω τίποτα. Άλλωστε τόσο καιρό μέσα στην πάνα δεν το έβλεπε, οπότε τώρα το επεξεργάζεται. Το μονο που έχουμε συμφωνήσει είναι ότι όταν το πιάνει μετά να πλένει τα χεράκια του.

Η Δανάη τρελή σουρτούκω. Δεν βάζει κώλο κάτω και πλέον ανεβοκατεβαίνει στα κρεβάτια. Έπεσε και μια φορά από του Αλεξ αλλά ευτυχώς δεν έπαθε τίποτα. Δεν την προλαβαίνω. Ό,τι κάνει ο αδελφός της πάει και αυτή από πίσω να το κάνει. Εντωμεταξύ ο Αλεξ ξαναξεκίνησε να μπουφλίζει τη μικρή. Γενικά είχε ψιλοηρεμήσει, αλλά από τότε που περπατά η μικρή όλο κάτι θα βρει να της κάνει.

Εγώ όπως είδατε από τα μέιλ που σας έστειλα και καμία δεν απάντησε, πλην της Μαρίας, έχω ξεκινήσει να ψάχνομαι για τα γενέθλια. Όπως έχω ξαναπεί το θέμα μας είναι τα στρουμφάκια. Δεν θα πάρω καθόλου πιατικά/ποτήρια με σχέδιο, αυτά θα τα πάρω λευκά. Θα κάνω 2-3 κατασκευές και παιχνίδια με το θέμα. Συγκεκριμένα θα κάνω τις φιγουρες που σας έστειλα στο μέιλ για να φωτογραφιζόμαστε, θα κάνω μια πινιάτα και δωροτσαντουλες.

Πινιάτα δεν έχω ξανακάνει, είδα βιντεάκια οπότε θα το τολμήσω. Αν θυμάμαι καλά η Αλεξάνδρα και η Χαρά είχαν κάνει πέρσι; Για πείτε μου με πόσες στρώσεις κάνατε; Με 3 βγαίνει πολύ σκληρή, θα την καταφέρουν αν την σπάσουν τα μικρά; Εντωμεταξύ στην αρχή έλεγα για στρουμφάκι-πινιάτα, αλλά μετά σκέφτηκα ότι δεν είναι και πολύ σωστό το μήνυμα που παίρνουν τα μικρά, ότι δηλ χτυπάμε το στρουμφάκι, οπότε θα κάνω τη φάτσα του Δρακουμέλ. Άντε να δω τι θα βγει.

Τις δωροτσαντούλες τις σκεφτόμουν κάπως έτσι: http://www.thepartyanimal-blog.org/wp-content/uploads/2011/06/smurfs-party-favors.jpg αλλά έχει πολύ δουλειά αυτό, οπότε απλά θα πάρω μπλε τσαντουλες και θα εκτυπώσω να κολλήσω πάνω τους φιγουρες από στρουμφάκια.

Αυτά θα κάνω και αν βγει και τίποτα άλλο στην πορεία βλέπουμε. Κλέβω για τη διακόσμηση και την ιδέα της Μαρίας για χάρτινες μπάλες/λουλουδια, σαν αυτά ASHtonishing...: Do-it-yourself Paper Pom Poms!

, θα φουσκώσω και κανένα μπαλόνι και όλα τέλεια θα είναι!!! χαχαχα

Διακοπές φέτος δεν έχει. Ο Τ δεν παίρνει ούτε μία μέρα άδεια από το πρωινό γραφείο, αφού βάλανε τις φορολογικές καλοκαιριάτικα. Πρότεινα μήπως τουλάχιστον πάμε για σ/κ σε ξενοδοχείο στη νοτια Ρόδο αλλά αν δεν βάλω τη φωνή δεν βλέπω να πηγαίνουμε πουθενά. Ήταν να κλείσει για αυτό το σ/κ ο Τ και τελικά πάλι σπίτι είμαστε.[smilie=angry3.gif]

Σας ζάλισα;;;χιχιχι Άντε να έχετε να σχολιάζετε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στα δικά σας ό,τι προλάβω γιατί ξύπνησε η Δανάη.

Χαρά όλα καλά; Γιατί δεν απαντάς στο κινητό; Να ανησυχήσω; Πόσο ταιριάζουν οι άντρες μας, και ο δικός μου κάτι τέτοιο θα έλεγε για τη δουλειά. Μονο που δεν είπα ότι δεν θελω να δουλεύω. Οι μικρές όλο τραγούδι και χορό και εσείς το ακροατήριο; Ο Μήτσος που ήταν; Ή είναι ο σκηνοθέτης της παραστασης;

Φουφου συγχαρητήρια για την οργανική.

Μαρία χαίρομαι που περάσατε ωραία στο Τολό. Και οι φωτογραφίες ωραίες. Να πω και κάτι; Σαν να στρογγύλεψε το μαγουλάκι σου;!!!

Μάγδα με την Πάολα βρήκε να κολλήσει ο Βασιλάκης; Επίτηδες μωρέ θα τα κάνει για να τον συγχωρήσιε η πεθερά που αγκαλιάζει άλλες και ας είναι και ξαδέλφες του!!! Το έβαλες και στο μεροκάματο το παιδί από τώρα;;Μπράβο του!!!

Αλεξάνδρα where are you????

Φιλάκια κουκλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγαπες μου να μαι κ εγω χιχι καταρχην η αλεξ μας αφου περασε μια βρωμοιωση το πετιτακη τελικα γιναν καλα κ ειναι καλαμο μη βγειτε στη νικολουλη

συμπεθερα περαστικα βρε για το χερι που εισαι ρε ζακυνθο;εχω μπερδευτει λιγακι

καλα η μιμη ολα τα λεφτα δε σου λεω τιποτα

φωτεινακι αψογη η ιδεα σου για στρουμφωφωτογραφιες μου φανηκε ακατορθωτο αλλα εγω ειμαι κ κουλη αρα...

θα ναι σουπερ το παρτυ σας με οσα θα κανεις

μαρακι τι τελειεεες φωτο εγω εχω να πω το στυλ στη φωτο τζοκοντα σου παει πολυ φορα φουστες κ φορεματακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φουφουκα διοριστηκες αθηνα η στο νησι ;οπως κ να χει ακουγεσαι χαρουμενη μπραβωωωωω

εγω πηζω τρελα στη δουλεια αλλα χωρις κοπο επιασα 900 ευρα μπονους εμεινα οταν το μαθα..

επισης αδιαθετησα χτες γκρρρ παρολα αυτα σημερα πηγα σ μαρκετ κ μετα θαλασσα ο μπαμπας μας δουλεια κ αυριο θάλασσα θα την βγαλω δε με χωραει το σπιτι το καλοκαιρι

περγκολες ετοιμες Ειναι τελειεεες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια!!!

Ουφ ξεκόλλησε από τη δική μου δημοσίευση το postaki και πήρα θάρρος να γράψω.Θέλω τόσα καθημερινά μας να μοιραστώ και βλέπω πως δε γράφει καμιά και λέω μόνη θα μιλάω...

Φωτεινή όντως όλες οι ιδέες σου για τα γενέθλια είναι σούπερ.Και μενα δε πιάνει το χέρι σε καλλιτεχνικά καθόλου.Και τα pon pon τώρα που έχω ησυχία τα πρωινά θα δοκιμάσω να τα φτιάξω και αν βγουν καλά θα τα στολίσω.

Πως να μη στρογγυλέψει το μαγουλάκι μου καλέ με τέτοια πρωινά μια βδομάδα στο ξενοδοχείο!!!!Κόλαση.....

Αχ τον Αλεξανδρούκο μου με το πουλάκι του άρχισε να χει ανησυχίες από τόσο δα....Οι δικές μου είδαν το μπαμπά μια μέρα στο μπάνιο και ήρθε η Δήμητρα έντρομη και μου λέει ο μπαμπάς έχει ουρά!!!!!!!!!Της λέω τι έχει;;;;Ουρά φώναζε και στρίγγλιζε από ενθουσιασμό!!!

Αστον καλέ με τα κουζινικά το παιδί...και δω που ήρθατε δε θυμάσαι με τη κουζίνα έπαιζε.Αφού ότι δεν έχουν στα παιχνίδια τους αυτό τους κάνει εντύπωση λογικό δεν είναι;;

Για το μπαμπά σας μπιρι μπιρι θα τον ψήσεις για διημεράκι έστω...αλλιώς ειπαμε παραμάσχαλα τα παιδιά και ΣΚ Δεκαπενταύγουστου μαζί μας Χαράκι και άστον να συλλογίζεται τα επαγγελματικά του πλάνα!!!

Μάγκυ μου σε χάσαμε και σένα.Μπράβο για το bonus κοπελιά σε καλή μεριά!!!Ουάου!Και καλορίζικες και οι πέργκολες.Και ο πατέρας μου έφτιαξε στο εξοχικό,το ετοιμάζει για τα γενέθλια των κοριτσιών,έχει τρελλαθεί να φτιάχνει αρτάνες να φυτεύει να ανανεώνει κούνιες και μπασκέτα.Αφού μου πρότειναν να φέρω animater για τα παιδάκια και θέλει 100€ για 2 ώρες.Σκέφτομαι με τόσα που έχουν να κάνουν στη φύση κούνιες,μπάλα,κότες δε τη φωνάζω προτιμώ να ψωνίσω στα μικρά μου κάτι.

Σκεφτήκατε δώρα γενεθλίων φέτος;Εμείς λέμε να πάρουμε ποδήλατο κανονικό.Μας δώρισε ένας φίλος του άντρα μου ένα από Αθήνα θα το φέρουμε με μεταφορική και λέμε να πάρουμε ακόμα ένα να αρχίσουμε εξορμήσεις.Η λογοθεραπεύτρια μου πε είναι ιδανική εξάσκηση για τη Χρυσανθούλα να συγχρονίζει τα πόδια της.Δε ξέρουμε ακόμα να κάνουμε αλλά όσες φορές έκατσαν σε ξένα δε τα πήγαν και άσχημα.

Εμεις θέμα γενεθλίων καταλήξαμε minie και daisy.Τη ζούγκλα που είχα πρωτοσκεφτεί δεν την ήθελε ο άντρας μου.Ετσι ρωτήσαμε τα κορίτσια και η απόφαση επάρθη!Βρήκα και τούρτες σχέδιο.Πιάτα θα βγάλω γυάλινα μάλλον γιατί δε θα χω μόνο fingerfood ε και όσο να ναι δύσκολο στο πλαστικό να κόψεις κάτι.Μόνο για τη τούρτα πλαστικά.Και πάλι βλέπουμε.Μου μαζεύονται πολλά άτομα φέτος,45.Αλλες χρονιές είχα 30 .Αλλά φέτος θα καλέσω και παιδιά από το παιδικό που μας κάλεσαν και αυτά στα δικά τους και θα ρθουν και πεθερικά μου η αδερφή μου με το φίλο της και τα πεθερικά της ίσως.Θα κάνω λίγα πράγμαα χειροποίητα γιατί φοβάμαι το ρίσκο της αποτυχίας.χα χα...

Κατα τα άλλα περνάμε ωραία,μπανάκια εγώ σε καθημερινή βάση,λίγο δουλειές σπιτιού,μαγείρεμα,λίγο σερφάρισμα και περνάνε τα πρωινά στο πιτς φυτίλι.Τα κορίτσια τους κάναμε τα κρεβάτια μονά βγάλαμε τα κάγκελα και το χουν κατευχαριστηθεί.Η Χρυσάνθη έβγαλε τελείως τη πάνα από το Τολό και μετά και το βράδι.Είναι τόσο συνεργάσιμη.Η άλλη ακόμα τίποτα.Κατουράει και κακά όλα πάνω της.Τι της έχω τάξει δε λέγεται και αυτή τίποτα...Αλλά δεν υποχωρώ και γω με πιέζει ο χρόνος με τους παιδικούς.Τις προάλλες της είπα αν τη βγάλει θα πάει σε μεγάλο σχολείο που θα΄είναι η νονά της νηπιαγωγός εκεί που την αγαπάει πολύ και κάθε μέρα με ρωτάει πότε θα πάνε στο μεγάλο σχολείο!!!!Αυτό της έμεινε η ουσία τίποτα!!!!Αλλά και η Χρυσάνθη 10 μέρες έτσι εκτός τουαλέτας τα κανε και μια μέρα ξύπνησε και άρχισε να πηγαίνει και από τότε δε τα ξανάκανε πάνω της,σαν να κανε μια τσακ ο εγκέφαλος...Περιμένω και της Δήμητρας το τσακ.....

Μου λείπετε...να περνάτε καλά!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα νεα μας χαλαρα κ σημερα δεν ειχα σπαστο οποτε ηρθα εφαγα κ βουρ θαλασσα ο μπαμπας μας δουλεια

Μπραβω στο χρυσανθακι θελει το χρονο της κ η δημ σε αλλα θα ειναι πρωτη η μια σε αλλα η αλλη..

Ο β μου ρε κοριτσια πολυ κοινωνικος εχει γνωρισει ολα τα παιδια της παραλιας καθε μερα πολυ χαζι τον κανω τωρα εχει μια φιονα πανε παντου πακετο εδω κ δυο ωρες χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φωτεινη μου μια χαρα τα κουζινικα σιγα μη κριθουν άπο τωρα πες στο τσαμπικο

Εγω ειχα ξαδερφους κ επαιζα ολο με αμαξια κ αυτοι με κουκλες μου ε και μια χαρα αντρακλες κ γυναικα βγηκαμε χαχα

Ο β παιζει με της κελυς πολυ παντως

Το πουλι κ μενα το τραβολογαει χα

Αλλα γελασα με την ουρα οσο τιποτα μαρια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια!Το πρωινό σας ξυπνητήρι είναι εδώ!χα χα

Βρε το Βασιλάκη το μπερμπάντη!Οι δικές μου πάλι είναι κλειστές.Μέχρι να σου ανοιχτούν έχουμε φύγει από το τόπο συνάντησης.Ετσι λέει η μαμά μου ήμασταν και γω και η αδερφή μου και το χε καημό.Νομίζω όμως επειδή είναι δυο και κάνουν κόμμα δε θέλουν άλλους,αν ήταν η καθεμια μόνη θα ψαχναν παρέα.

Εμείς πήγαμε στο πανηγύρι του Σωτήρα χθες,καθήσαν πολύ ήσυχα.Στο τέλος ζήτησαν και έκαναν από το λούνα πάρκ αυτό με τα φλυτζανάκια που γυρνάνε σα τρελά και ένα άλλο που σηκωνόταν ψηλά με καθισματάκια μόνες!Γέλιο είχαν και το κινητό έμεινε από μπαταρία και δε μπορούσα να τις τραβήξω.

Μάγκυ τι ωραία έκπληξη σου κανε με το Ναύπλιο ο σύζυξ σου!Θα πάρετε και Βασιλάκη;Αν και για να λες για ρομάντζο μάλλον όχι ε;Καλά να περάσετε!Εμείς κλείσαμε εκείνο το ΣΚ ένα δωμάτιο νότια Ρόδο με την οικογένεια του συμμαθητή πάλι.Για να δούμε τη διαγωγή θα δείξει ο δικός μου σύζυξ τότε!

Πάω να ψωνίσω χαρτιά να ξεκινήσω τις κατασκευές μου...χα χα και μετά θάλασσα.

Προσπαθώ να χορτάσω όσο μπορώ καθούρα!χι χι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε κουκλιτσες μου? Εμεις καλα, οπως τα ξερετε δηλαδη...δε λεω και πολλα! Το μικρακι μου ειναι καλα, με τη γιαγια στην παραλια οοοολη μερα! Χρονια Πολλα στη Μαγδα και τη μικρουλα τη Δαναη!!!

Βρε κοριτσια ποσο μου λειπει το παρεακι σας, θελω μπω και να γραψω νεα, κανει κατι το μικρο και λεω θα μπω να γραψω στα κοριτσια να γελασουμε αλλα....καταλαβαινετε!!! Τελος παντων, ευχομαι ολες να ειστε καλα και τα παιδακια μας που μεγαλωσαν...!!!! Ελπιζω συντομα να εχω ευχαριστα νεα να σας πω... τι αλλο να πω δεν ξερω!!!! Φιλακια πολλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε αριακη μου μπαινε στην ομαδα για πιο ανεση κ εσυ κ η μαριλουκα μας λειπετε πολυ...

Μαρακι ρομαντζο για τρεις στο ναυπλιο θα παμε χωρις το βασιλακο μου δεν παω πουθενα αφου το ψυχακι μου ειναι τοσο καλοβολο σιγα μη το αφησω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι παρε το νεγκλιζε ο συζηξ σου σιγουρα θα θελει να αναπληρωσει το χαμενο σεξυ σκ σας..

Θελω κ εγω λουνα παρκ παλιες καλες εποχες

Συμπεθερα που σαι ρε ανησυχω

Φωτεινη αρχισες κΤασκευες;;

Εγω τρελο πηξιμο δουλεια κ δουλειες σημερα

Αυριο ρεπαρω θα ειμαι ολη μερα θαλασσα χιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φιλεναδιτσες μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Με χασατε αλλα οπως καταλαβαινεται εχω εγκατασταθει στο εξοχικο!!Καλοριζικο και το θεματακι μας το καινουριο,με το καλο να γιορτασουμε τα 3α γενεθλια των ζουζουνιων μας!!!χαλασε και το λαπτοπ,και τωρα γραφω απο ενα notebook και εχω στραβωθει,πως μπορειτε και γραφετε καλε απο το κινητο;;;ηρθα Αθηνα γιατι την Παρασκευη εχουμε ραντεβου με τον νεφρολογο να του δειξουμε και τις εξετασεις αλλα ειπα να ερθω νωριτερα να φερω και το σπιτι λιγακι στα ισα του,να βαλω και κανενα πλυντηριο. ευχαριστω και για τα καλα σας λογια,το ηξερα οτι θα χαιροσασταν με τα νεα μας!!!Κατα τα αλλα πηγαμε και καναμε προκληση στα σιτηρα,καθισαμε μιση μερα εκει,ετρωγε μισο μακαρονι,περιμεναμε μιση ωρα,ετρωγε 1 μακαρονι αλλη μιση ωρα,και το πηγαμε ετσι μεχρι που εφαγε καμια 10αρια.ολα πηγαν καλα οποτε μας επετρεψαν να αρχισει να τρωει αρχικα μικρες ποσοτητες και σιγα σιιγα να αυξανουμε βλεποντας το βαρος,αν κανει διαρροιες και αλλα τετοια σχετικα.μεχρι τωρα ολα καλα παντως!!περασε και μια ιωση με 3 μερες πυρετο και μετα αρχισε να βγαζει εξανθηματα,μεχρι που γεμισε ολοκληρη και ημασταν σε καραντινα μεσα στο σπιτι γιατι δεν εκανε να ειναι στον ηλιο ,ουτε με παιδακια.Στο εξοχικο θαλασσα πρωι ,απογευμα,παιχνιδια,βολτες.Η Κωνσταντινα ειναι μια μικρη γοργονα ,που αν δεν ζαρωσει ολοκληρη δεν βγαινει απο την θαλασσα,αρχισε να κολυμπαει με την σανιδα της,μια χαρα!!!Δεν βαζει γλωσσα μεσα της,οι γονεις μου εχουν χαζεψει,ολη την ωρα η Κωνσταντινα και η Κωνσταντινα ειναι...τι να της ψωνισουν,τι να της μαγειρεψουν,να την πανε βολτα..Δυστυχως ο αντρουλης δουλευε και ερχοταν μερικα απογευματα.

Αυτα τα νεα μας ,στα δικα σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φουφου τι καλα που ανοιξες το νεο θεμα!!ελπιζω να ανεβηκες λιγακι ψυχολογικα τωρα που ησουν με τους δικους σου!!αντε να ερθετε Αθηνα μονιμα!!!εγκληματολογια ακουω!καλα απο εσενα περιμενω τα πιο παραξενα χαχα.Συγχαρητηρια κια για την μονιμοποιηση!!!καλα η συναδελφος απαραδεκτη!!!

Χαρα δεν μου ανοιγουν τα βιντεακια σου ρε γαμωτο,δεν εχει πολλα προγραμματα αυτο το notebbok σλλα θα τα δω στο δικο μου οταν το παρω πισω να δω και την παρασταση της Δημητρουλας!!.Διαβασα και τα νεα σου στην ομαδα ,θα σχολιασω εκει..εμεινα παντως!!!παιδοτοπο εκλεισες ε;βεβαια στην περιπτωση σας με τις εφημεριες δεν μπορεις να κανεις και αλλιως και αφου αρεσει και στην μικρη ,τελεια!!!το χερι πως ειναι;δεν θα την γλυτωσεις δηλ την επεμβαση;κι εμεις ετσι φορτωμενοι παμε παραλια γιατι δεν υπαρχουν παντου ξαπλωωστρες αλλα θελουμε ενα φορτηγο να τα κουβαλαμε...

Συμπεθερα ακομα Σκυρο ειστε;αντε να ξεκουραστεις κι εσυ λιγακι γιατι ολο ετρεχες..

Μαγδα μου ειχες την γιορτουλα σου;Χρονια σου πολλα!!!!στον Καλαμο χανω τελειως επαφη!!με γεια τα δωρακια σου!!!Οταν λες Παολα το κολλημα του Βασιλη;;η γνωστη;δεν την παω καθολου!!!ρε θηριο 900 ευρω μπονους;θα τον ξετιναξεις τον οτε χαχαχα Αντε καλα ψωνια!!με γεια και οι περγκολες!!!αντε θα αραζετε τωρα εκει.2ημερακι ρομαντικο οργανωνετε;τελεια!!μια χαρα που ειναι κοινωνικος ο Βασιλης!!η Κωνσταντινα ειναι πιο επιφυλακτικη και θελει τον χρονο της να ανοιχτει.

Φωτεινη μου πολυ ωραιες οι φωτο της Δαναης,τις πηρα τις φωτο,δεν ξερω γιατι εβγαζε αυτο το μηνυμα.ποτε μεγαλωσε μωρε αυτο το ζουζουνι;μπορει να ειχες αλλα ονειρα αλλα θα αλλαζες τα ζουζουνακια σου για την καριερα;Δεν θεωρω τραγικο να παρει κουζινικα ο Αλεξ,αν ηταν καμια κουκλα ,χμμ δεν θα μου πολυαρεσε.πολυ γελασα με το πουλακι του που μεγαλωσε!!!χαχα Ωραια ιδεα τα στρουμφακια,θα σου απαντησω στο μειλ μολις τα δω.πινιατα ειχα φτιαξει,με 3 στρωσεις εφημεριδα,με αλευροκολλα και διαλυθηκε αμεσως.τα δωροτσαντακια σουπερ!!

Μαρια πολυ ωραιες κια οι δικες σας φωτο,βλεπω ανεβηκατε σε αμαξα,ποδηλατα,τρενακια...χαμος!!!μην δινεις σημασια τι λενε και τα πεθερικα για την Χρυσανθη,ακομα και αν τους ελεγες οτι κανει λογοθεραοεια θα σου ελεγαν οτι ετσι κι αλλιως θα μιλουσε...σιγα σιγα ολα θα γινουν,καντε εσεις τις ασκησουλες αφου εχει προοδο.ο μπαμπας εχει ουρα;χαχαχα θεικο!!!!!κι εμεις minnie παρτυ θα κανουμε,θα σου στειλω ιδεες μολις μου φερουν τον υπολογιστη γιατι τα εχω αποθηκευσει εκει.για δωρο κι εγω κανονικο ποδηλατο σκεφτομαι,ολο το ζηταει κιολας,και σημερα στα μαγαζια ειδαμε ενα ,ανεβηκε κια γυρναγε κανονικα τα πεταλια.μπραβο για το Χρυσανθακι με την πανα,εγω ρωτησα την παιδιατρο αν πρεπει να την σηκωνω το βραδυ και μου ειπε οχι,καποια στιγμη θα τα κραταει απο μονη της.θα επαναληφθει το διημερο ε;no alcohol!!!χαχα

Αριακι μπαινε να μας λες για το Μαριλακι.ελπιζω να μην εχετε τιποτα φασαριες...

φιλακια πολλα σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ τι καλά που έγραψες Αλεξάκι και τι ωραία τα νέα σας ανεβαστικά!Από την ανταπόκριση στα σιτηρά μέχρι τη χαλαρουίτα στο Κάλαμο!Καλή συνέχεια και με νεφρολόγο και φυσικά καλά μπάνια!!!!

Εμεις minie - daisy θα κάνουμε 2 τούρτες γιατί είναι πολλά τα άτομα φέτος.Αλλά δε καίγομαι κιόλας να ναι όλα στολισμός,πιατάκια,τσαντάκια ομοιόμορφα και να χουν σχέση με το θέμα.Προσανατολίζομαι και σε γυάλινα πιάτα για τους μεγάλους μη σου πω.Στο εξοχικό του πατέρα μου έχουμε κατα καιρούς κάνει μεγάλα τραπεζώματα σε συγγενείς και φίλους οπότε υπάρχει οργάνωση.Πλαστικά για τα παιδάκια λέω μόνο δε ξέρω πάλι θα δω όπως μου ρθει.Προς το παρόν όλο ιδέες είμαι και όλο λέω έχω χρόνο.

Τώρα που καθομαι πάντως η αλήθεια είναι όλο αναβάλλω δουλειές.Αν δούλευα θα τα κανα όλα μπαμ μπάμ.χα χα.

Το βράδι θα πάμε θέατρο με Φωτεινή στο "Ο κ.και η κ.Παπαχαραλάμπους"με Ζουγανέλη-Σκιαδαρέση-Ευειδη.Ελπίζω να χει γέλιο γιατί πήγαμε στα βαφτίσια με Μουτσινά και απογοητεύτηκα.Ηταν ρηχό,οι διάλογοι δεν έβγαζαν γέλιο.Περίμενα κάτι πιο έξυπνο,σίγουρα δε πήγα να προβληματιστώ σε μια τέτοια παράσταση αλλά περίμενα κάτι πιο σύγχρονο κάτι πιο έξυπνο γενικώς....

Α να ξέρετε μη το ξεχάσω γιατί τώρα το ανακάλυψα και γω το viva.gr έχει εισιτήρια θεαμάτων πιο οικονομικά από ότι στη προπώληση σε μαγαζιά.Για αυτή τη παράσταση έξω είχε 18€ και το viva τα χε 15€.Ε κάτι είναι και αυτό...

Σας φιλώ καλά να περνάτε πάω για βουτιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

HELLOOOOOO!!!!!Are you still remember me??????ΝΑΙΙΙΙΙ!!!!ΕΓΩΩΩΩΩΩ!!!!!

Την εχω παθει σαν την Ρουλα,τρεχω και δεν φτανω!!!Εφημερια μερα παρα μερα,και μαλιστα ολες αναποδες με τον αντρα μου και στο ενδιαμεσο τρεχω να προλαβω ,ετσι και βγω μια μερα εκτος προγραμματος δεν βλεπω να φευγουμε τη Δευτερα!!!!Το προγραμμα πντως εχει αναχωρηση Δευτερα πρωι,σημερα εφημερευω,αυριο καθαριοτητα σπιτι,νυχια, αποτριχωση και να βγαλω τα πραματα ,την Κυριακη παλι εφημερια μεχρι το απογευμα ομως ,οποτε θα παω να παραλαβω Μιμικα,Δευτερα πρωι βαλιτσες και μολις γυρισει ο μπαμπας μα ΒΟΥΡΡΡΡΡΡ......Κουραστηκα μονο που τα ειπα!!!!!

Περασα και μια λαχταρα,ετρεχα και με αυτο...θα τα γραψω στην ομαδα,η Φωτεινη μονο ξερει!!!

Ασε που εχω να δω την μικρη απο την προηγουμενη Τεταρτη!!!!!Εχω παθει στερητικο!!!!Ηλθαν την προηγουμενη Τεταρτη με τους δκους μου και πηγαμε παιδοτοπο με τους κουμπαρους,καλα ειχαμε κερκιδα μολις την ειδαν ολοι!!!Αυτη πια φουσκωσε απο καμαρι!!!Μεινανε και Πεμπτη αλλα εμεις εφημερευαμε και δεν την ειδαμε:angry:

Ειχαμε παει το πιο προηγουμενο Σ/Κ και μας ευχαριστηθηκε βεβαια αλλα τωρα δεν αντεχουμε αλλο!!!!Ασε που προχθες που την πηρα τηλ,με το που ερχεται στο τηλ αρχισε να κλαει και μου λεει"μαμα μου λειψες,θελω να με παλεις αγκαλιτσα!!!!",εκλαιγα μια ωρα μετα!!

ΠαΝΤΩς ΤΟ σ/κ που πηγαμε ηταν εκει και ο ανηψιος μου,μιλαμε τον ζηλευε παραφορα,δεν με αφηνε να τον αγγιξω,ασε που απο τη ζηλεια της,μεχρι που εκανε κακα πανω της επιτηδες γιατι με ειδε να αλλαζω τον Δημ!!!!Την μαλωσα βεβαια πολυ και ζητησε συγνωμη!!!

Κατα τ'αλλα υιοθετησαμε σκυλο ΑΜΕΑ!!!!Ειναι ενας ελληνικος ποιμενικος που γυρνουσε ολο γυρω απο το σπιτι μας,τον ταιζε ο Λεω και σιγα που θα εφευγε!!!!Φωναξαμε κτηνιατρο για να τον εμβολιασουμε και τον ηξερε τον δολιο,τον ειχαν κατι ξυπνιοι πιο πανω που αφησαν το σπιτι και το σκυλι!!!1Ειναι κουτσος απο κουταβι μας ειπε!!!Τον ανελαβε ο δικος μου και τον εκανε κουκλο!!!Οταν γυρισουμε θα τον χειρουργησουμε!!!Εχουμε κολλησει αγρια με τον Μπαντεκο!!!!Η Μιμικα δε,κανει σαν τρελλη!!!

Αυτα τα δικα μας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα σχολιασω και εν ταχει οσα θυμαμαι....

Συμπεθερα,ποτε ξαναπαιρνεις αδεια?Ρομαντικο 3μερο με 3 δεν γινεται ρε καλο μου,οσο αγγελος και να ναι το παιδι!!!Τι δηλ το φαναρι θα κραταει????χαχαχαχα

Ειμαι περηφανη για αυτον ,απο την πεθερα του πηρε στα μουσικα γουστα!!!Η Δημ τελευταια τραγουδαει μονο το 'ΚΡΑΤΑ ΜΕ"!!!!!!

Αλεξ,πολυ τελεια στον Καλαμο ,αντε καλο χειμωνα!!!Σουπερ ρε με τις αλλεργιες,μπραβο το κοριτσι!!!

Ακου 15/9 εχω μια βαφτιση και θελω να κανουμε κατι απο τις κατασκευες ,προλαβαινεις?Παιζει να ελθουμε Ωροπο στην ξαδελφη,αν ειναι θα τηλ.

Μωρε μια χαρα προλαβαινω αλλες χρονιες τα γεννεθλια,αλλα φετος θα μου πεσουν ολα μαζι παιδικος,γαμος την αλλη μερα...ασε που το ζητουσε η μικρη γιατι τοσο συχνα που παμε και βλεπει παρτυ,θελει και αυτη,οποτε πως να αντισταθω!!!!

Φωτεινη,τα ειπαμε και τηλ,και θα σε ξαναπαρω αν ειναι,ναι?ΝΑΙ!!!!

Ασε τα σεξιστικα πες το δικο σου,αν τον δει με τακουνια το συζηταμε χαχαχαχα

Αρια,και σε εμας λειπετε,μπαινε στην ομαδα.

Μαρια ,τελειες οι φωτο,κουκλια και οι δυο!!!Καλα για ατακα Δημ περι ουρας δεν εχω λογια!!!!!ΠΡΟΣΚΥΝΩ!!!!

Τα χει παιξει ο χαζοπαπους,ε?Συμφωνω για ανιματερ,τα οργανωνει και δεν βαριουνται!!!Σε εμας περυσι ειχε μεγαλη επιτυχια,ακομα με ρωτανε τα παιδια,ποτε θα κανετε φετος τα γεννεθλια της Δημ?χαχαχα θα μας ψαχνουνε....Δωρο και εμεις ποδηλατο λεμε...

Ειδες που αν καθεσαι εχεις λιγοτερο χρονο????

Ελπιζω να σας αποζημιωσε η παρασταση...

Ρουλα,που εισαι καλε????Δωσε σημεια ζωης να κανονισουμε να βρεθουμε!!!!

Φουφουκι,εσυ που χαθηκες παλι?Το εξοχικο ειναι Ξυλοκαστρο ,που λεγαμε?Αν ειναι μηπως το κανονισουμε και τα πουμε.

Λοιπον σας αφηνω γιατι με καλουν....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!!!εχω σκασει σημερα με αυτην την ζεστη...και με εχει πιασει και ο λαιμος μου ,μαλλον κρυωσα,περιμενω να αδιαθετησω και εχω ενα φουσκωμα αλλο πραγμα!!σιδερωσα και ενα βουνο ρουχα και πιαστηκα..!!το πρωι πηγα και στον νεφρολογο ,στην ουσια τσαμπα πηγα γιατι ηθελε και εναν υπερηχο αλλα δεν ηξερα αν πρεπει να τον κανω τωρα ή αργοτερα. Το μονο που μου ειπε οτι παντα σε πυρετο ή αν μυριζουν τα ουρα θα πρεπει να κανουμε καλλιεργεια αφου εχει το ιστορικο.τελοσπαντων,τι να κανουμε..!!!

Μαρια πως ηταν η παρασταση;καλε γιατι γυαλινα πιατα στο παρτυ;για να πλενεις;;Ετσι ειναι,οταν εισαι σπιτι,παντα αφηνεις κατι για αργοτερα..!!

Χαρα τι προγραμμα ειναι αυτο καλε;;;παντα ετσι θα εισαι με τις εφημεριες ή μεχρι να παρεις την ειδικοτητα;καλα με την Δημητρουλα ελιωσα μωρε...δεν θα πω αλλα γιατι καταλαβαινω ποσο στεναωριεσαι που ειστε τοσες μερες μακρια....αντε να χαρειτε η μια την αλλη στις διακοπες!!!Να τον χαιρεστε και τον σκυλακο!!!στο Καλαμο γινεται χαμος απο τα αδεσποτα που τα εχουν το καλοκαιρι και μετα τα αφηνουν χυμα,γεννανε,τα χτυπανε αυτοκινητα...Για το δωρακι 2-3 μερες θελω,αναλογα και το τι θα ειναι βεβαια,στειλε μου στο μειλ αν εχεις καποια ιδεα για το τι θελεις και να το ξεκινησουμε.Αν ερθεις Ωρωπο παρε τηλ γιατι αν ειμαι εκει δεν θα εχω ιντερνετ.

σας καληνυχτω!!φιλακιαααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ αγαπουλες μου συγνωμη που χανομαι αλλα πραγματικα το 24 ωρο δεν με φτανει με τιποτα μιλαμε

στην δουλεια γινεται της μουρλης γυρναω 2,3 μετα τρεχω να ταισω κοιμησω φαω να κανω μπανιο καμια δουλεια κ μετα παλι πισω στην δουλεια γυρναω το βραδυ κ τρεχω να ταισω κοιμησω μαζεψω κ ολα τα καλα αν μεινει χρονος τρωω κατουραω κ κοιμαμαι...

ο αντρας μου εχει παρει το 6-12 αυτον τον καιρο για να κρατα το παιδι το πρωι (η πεθερα μου κρατα τα κοριτσακια κλεισανε τα σχολεια βλεπειες) αρα βοηθεια δεν εχω..

κατα τα αλλα με 1η ευκαιρια την κανουμε για θαλασσα πχ τεταρτη που δεν ειχα σπαστο.

αυτα τα νεακια μου εν ολιγοις..

συμπεθερα με επιασε η καρδια μου με τη δημ κ βεβαια της λειπειτε εδω εγω φευγω για δουλεια κ καθεται μπροστα στην πορτα κ λεει ακινητος μην πας κ τετοια κ θα του λειψω κ δωστου φιλια..

για το 2 ημερο τα δωματια θα ναι χωρια αρα το βραδυ θα το καιμε χαχαχαχα

τις αλλεσ ωρες θα ναι τελεια τα 3 μας..ακομα ρε δεν μου βγαινει να τον αφησω..καλες διακοπες κ εσυ να περασετε τελεια κ να γεμισετε μπαταριες εγω μια βδομαδα ακομα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμπεθερα για το σκυλακο εχω να πω απλα ενα μεγαλο μπραβω ο πρωτος εκτορακος που μου ειχε πεθανει τον ειχε βρει ο κτηνιατρος αδεσποτο κ μας τον ειχε δωσει κ ειχε βγει το καλυτερο σκυλι ever μπραβω κ παλι κοριτσακι μου..

το κραταμε λεει κ ο β κ το ξερει ολο απεξωb-( μα καλα πως μαθαινουν ετσι γρηγορα χτες διαβασα ενα παραμυθι κ μετα το παιρνει τωρα σειρα μου στο λογο της τιμης μου παιδια το πε ολο απεξω 8 σελ παραμυθι χωρις να παραλειπει τιποτα λες κ το διαβαζε τραβηξα κ βιντεο ειχα σοκαριστει με 2 βραδια αναγνωση κ το μαθε???

αλεξακι μου εγω αδιαθετησα κ μου φυγανε ευτυχως θα μαι οκ στις βδομαδες των διακοπων..ολα καλα θα πανε στο πετιτακι μας απο δω κ μπρος τα δυσκολα φυγανε..

λοιπον λετε για παρτυ εγω σιγουρα θα χω τουρτα με ζαχαροπαστα αυτες τις τρισδιαστατες να το πω θα την κανει η λοις το εχει ξεκινησει σαν δευτερη δουλεια κ σκιζει μιλαμε θα ναι στανταρ αμαξι το κλασικο μας κολημα...

αλλα δεν ξερω που ποτε κ αν μιας κ 24 ιναι τα γεννεθλια κ 22 ο γαμος ινας αρα η ημερ/νιες δε μου πολυ βγαινουν θα δειξει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...