Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΑ 2009 vo40 - ΚΟΡΙΤΣΙΑ VS ΑΓΟΡΙΑ ΓΡΑΨΑΤΕ 2


Recommended Posts

ελα ρε Σωσω η μικρη... μηπως νυσταζει νωριτερα και πρεπει να την ετοιμαζεις νωριτερα για υπνο; κατι τετοια εγραφε ή η νταντα ή το κοιμησου παιδι μου. οτι πρεπει να τα ετοιμαζουμε για υπνο οταν ειναι τοσο μικρα πριν ακομα νυσταξουν γιατι μετα αρχιζει η γκρινια και δυσκολευονται στον υπνο.

δεν ηξερα οτι υπαρχει σαιτ που χαριζουν. για ενημερωσε και μενα...

Μαρντιο με γεια τα ψωνια! και το γευμα με τον αντρουλη... σε ζηλευω!!!!!!!

και για το μπανακι στη θαλασσα σε ζηλευω... αλλα ας μη το προχωρησω.....

που θα παει... θα παμε και εμεις καποτε για μπανακι... αλλα για γευμα με τον αντρα.... χλωμο...

Μαρκερ η τσουτσουνοαλοιφη λεγεται φιμοσιν. κανει 17Ε. ακριβη, αλλα ο αντρας ειπε... αντε, χαλαλι για το τσουτσουνι του γιου μας!

μα σε ολη τους τη ζωη τα αρσενικα μονο με αυτο ασχολουνται;;;;;; απορρω δηλαδη...

για κρεβατι, αν σας βγαινει απογορευτικη η τιμη για να φτιαξετε 3πλο... γι ασκεψου... να παρετε ενα κρεβατι που να βγαινει το 2ο απο κατω και απο πανω να παρετε ενα κρεβατι-παταρι που κανονικα το εχουν για να βαζεις απο κατω γραφειο. για δες το...

και για γραφεια... εναν μακρυ απλο παγκο, 3 σετ συρταρια με ροδες για να τα βαζεις οπου θες και να καθονται να διαβαζουν ολοι στη σειρα. και απο πανω απο το γραφειο περα περα μεχρι σχεδον ταβανι βιβλιοθηκη. ετσι θα μενει και στο κεντρο του δωματιου ανοιχτος χωρος για παιχνιδι και να ανοιγει το 3ο κρεβατι το βραδυ... δεν ξερω βεβαια ποσο μεγαλο ειναι το δωματιο...

Νανα.... καλα σε εχει πιασει τρελα με την κουζινα τελευταια! να δω τι θα πρεπει να κανουν οι νυφες για να εντυπωσιασουν τα αγορια σου! την εχουν βαμμενη απο χερι!

αντε να πας διακοπες να χαλαρωσεις και να ξεκουραστεις...

Ντομ, Μαρακι... Χρυσουλα..... απουσια!

μονο το Μαρακι δικιολογημενο!

εβλεπα τη βραβευση στον αντ1 στους ηρωες αναμεσα μας.

επαθα πλακα με τα παιδια πο την Οιχαλια Τρικαλων. το χωριο που τα περισσοτερα παιδια τα μεγαλωνουν οι παπουδες γιατι οι γονεις ειναι μεταναστες στο εξωτερικο και τα βλεπουν μονο Χριστουγεννα και καλοκαιρι... τα παιδια του Γυμνασιου γυρισαν ταινια που αφηγειται τη ζωη τους χωρις τους γονεις, τις δυσκολιες, την ψυχολογια τους... τι να λεμε... δεν υπαρχουν λογια...

κατα τα αλλα... καλα... με λιγες μυξες ΠΑΛΙ η Μαριαννα...

αυριο λεω να κανω μαρμελαδα βερυκοκο...

και η μαμα μου που την εχω εδω για το 2ημερο σιδερωματος, λογω χεριου, θα κανει ντολμαδακια!!!

αν τα κανει νωρις λεω να παω μερικα μαζι με μαρμελαδα στη φιλη μου που ειχε γεννησει το μικρο μωρακι.... το οποιο με το συμπληρωμα απο μπουκαλι εβαλε 700γρ σε 20μερες! και ενω ειχε αρχισει τη δυσκοιλιοτητα, την ειπα και πηρε νερο Λουτρακι και εχει τρελαθει στο χεσιμο!

να τους δω κιολλας...

σας αφηνω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα.

βαγκ, μήπως θέλεις να έρθεις επίσκεψη κ σε μένα;

λατρεύω ντολμαδάκια.

το γλυκό καρπούζι δε μου αρεσε.

δεν έγινε τραγανο.. εκεί ειναι όλη η νοστιμιά.

θα πάρω ασβέστη να φτιάξω άλλο.

θα τις εκπαιδεύσω εγώ τις νύφες, αρκεί να μου το επιτρέψουν.

χαχαχα.

καλά μαρντ, κι εγώ βαριέμαι τα πλυσίματα.

αλλά έχω ένα καλό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

ο μπεμπακος παλι κοιμηθηκε 8ωρο και ξυπνησε χωρις γκρινια στις 5:00

εφαγε 3 λεπτα και ξαναεπεσε τον σηκωσα τωρα στις 8:00 -κοιμοταν για να φαει εφεγε 3 λεπτα και καθεται και χαζολαγαει στην κουνια

να ανησυχω που δεν τρωει πολυ -θα μου ρέψει

μολις εκανε εμμετο

πυρετο δεν εχει

αααα δεν μου αρεσουν

βαγκ για το γραφειο οπως ακριβως το λες το εχω σκεφτει στον τοιχο με την βιβλιοθηκη

δεν μπορει να γινει τιποτε αλλο

οσο για το κρεββατι ναι καλη ιδεα θα το ψαξω

δεν τους ειδα του ηρωες

θα το βαλουν επαναληψη λογικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα ρωτησω τον ντοκ για την τσουτσουνοαλοιφη

νανα σιγα να μην κατσουν να τις εκπαιδευσεις χαχα

μπραβο για το γλυκο πραγματικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ό,τι χρησιμοποιήσω, το βάζω αμέσως στη θέση του.

αυτό βοηθάει πολύ.

σωσώ χαλάρωσε λίγο τους ρυθμούς σουκ ξεκουράσου.

έχει δυο μέρες που χάλασε ο ύπνος του.

προχθές ξυπνούσε κάθε μια ώρα κ σημερα ξύπνησε από τις πέντε.

έχει αρχισει κ πιπιλά τον δείχτη του χεριού του.

κ βασικά ξυπνούσε γιατι είχε την ανάγκη να πιπιλήσει κάτι.

στις διακοπές δεν ξέω αν θα ξεκουραστώ...

μακάρι να ειναι ήρεμο το μωρό.

σήμερα δε μαγειρεύω.

ο π είπε οτι θα ψήσει μπριζόλες το απόγευμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια!Ελα βρε Vag πεθαίνω με τις περιγραφές σου από τη τσουτσουνοαλοιφή του Σπύρου μέχρι τα καμώματα άλλες φορές της Μαριάννας....Τα καμαρώνεις τα παιδάκια σου και τα χαίρεσαι όπως κάθε μανούλα και φαίνεται.....

Ναι την είχα δει την εκπομπή με τα παιδιά που μεγαλώνουν μακριά από τους γονείς τους,όντως μεγάλη δύναμη ψυχής και ο γονιός που το αφήνει για να πάει Γερμανία για να του προσφέρει ένα καλύτερο μέλλον και το παιδί που μένει και λέει προτιμώ να χα τη μάνα μου να μου γκρινιάζει παρά ένα ζευγάρι παπούτσια παραπάνω.Όλοι όσοι βραβεύτηκαν ήταν ξεχωριστοί.Οι πολιτικοί με τις προβοσκίδες που ήρθαν για να επαινέσουν τα υπουργεία τους να έλειπαν και θα ταν τέλεια η εκπομπή η χθεσινή.

Το www.xariseto.gr είναι που λέτε ένα site που γράφεσαι όπως εδώ και ότι δε θέλεις μπορείς να το χαρίσεις ή αντιστοιχα αν κάτι χαρίζει κάποιος άλλος μπορείς να το ζητήσεις.Από ρούχα παπούτσια βιβλία ότι φανταστείτε.Εγώ γράφτηκα τυχαία όταν είδα ότι είχα μαζέψει ένα σωρό τσάντες τσαντάκια από τη προ μαμά εποχή που δε τα χρησιμοποιούσα πια και λυπόμουν να τα πετάξω γιατί ήταν σε καλή κατάσταση.ή είχα ένα σωρό σετ εσώρουχα που μετά εγκυμοσύνης δε μου έκαναν πια αλλά ήταν σε άριστη κατάσταση.Συνήθως δε χρεώνεσαι μεταφορικά τα πληρώνει ο παραλήπτης ότι συμφωνία κάνεις.Είναι για όλη την Ελλάδα όχι μόνο Θεσσαλονίκη αλλά μπορείς να χαρίσεις ή να ζητήσεις από όποιον θες.

Απορώ Σωσω 3,5 χρόνια είσαι μέλος και δεν έχεις ενημερώσει εδώ;;;;;Εγώ είμαι προσφατο mardio και εκεί.Εχει κάτι κακό που δε το αντιλήφθηκα;Περιμένω pm όταν βρεις χρόνο.

Μαρκερ ζόρι με 3 παιδιά και ένα παιδικό δωμάτιο.Δε παίζει με γυψοσανίδες να "κλέψετε" λίγο χώρο από άλλο δωμάτιο του σπιτιού πχ σαλόνι τραπεζαρία;Να βγει κανα δωματιάκι στυλ χωλ ίσα ίσα για ένα δωμάτιο;ή να κλείσει κανα μπαλκόνι που είναι σε ακάλυπτο και δε φαίνεται να μεγάλωνε το δωμάτιο τους;Εχουν και ένα 4αρι διαφορά,όταν τα μεγάλα θα διαβάζουν ο μικρός θα πετάει τουβλάκια!!!

Τόσο συχνά αντιβίωση ο μικρός σου;Και γω η γαιδούρα είχα πάρει Μάιο για αμυγδαλές και με πιάσαν οι τύψεις που πήρα πάλι τώρα.Είπα να το παλέψω μόνη αλλά δε γίνεται θα μουν χάλια καμια βδομάδα και ποιος θα εξυπηρετούσε τα παιδιά.Να το δείτε με κρεατάκια αν παίζε ρόλο.Αμαρτία να ναι κάθε μήνα γριπιασμένο από κάτι τόσο απλό.

Σας φιλώ φεύγω θάλασσα είμαι και πρωινός τύπος...χα χα...

Χρυσούλα , Ντομ where are you????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!

Καλο μηνα που δεν ειπαμε και...

\

ΜΑΡΑΚΙ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΑΣ!ΚΑΛΟΥΣ ΘΗΛΑΣΜΟΥΣ!

Ωστε σου μοιαζει ε;.....αφου κι ο Διονυσης σου μοιαζει...ο Αντρεας παλι φιλικη συμμετοχη....

Χαιρομαι πολυ που ολα πανε καλα με το θηλασμο!

Σημερα σας διαβασα κι εμαθα τα νεα...πραγματι ετσι οπως τα περιεγραφες πριν φυγεις για καισαρικη ειχε μια σταση που μου θυμιζε μια φωτο σε βιβλιο εγκυμοσυνης για ισχιακη προβολη και χειροτερα...οπότε η καισαρικη ηταν απαραιτητη...

εγω εχω πηξει στη δουλεια ολη αυτη τη βδομαδα γιαυτο δεν προλαβαινα να μπω να μαθω νεα σας κι εκτος αυτου...φυσικα τι αλλο...τα παιδια αρρωστα...

ο Βασιλης απο Δευτερα 39 πυρετο και πονο στο στομαχι ταση για εμετο, τον ειδε παιδιατρος του καναμε εξετασεις για στρεπτοκοκκο, πηραμε και φαρυγγικο επιχρισμα σημερα θα βγουν οι καλλιεργιες, το στρεπ τεστ σε πρωτη φαση αρνητικο

η παιδιατρος ειπε οτι ειναι μια ιωση που προκαλει πονολαιμο ή/και πρησμενες αδενες οπως ειχε ο Βασιλης και πονο στην κοιλια...

Χτες κολλησε ο Φανης, οπως ηταν αναμενομενο...με πολλη ταση για εμετο, 39 πυρετο κι αυτος, και το αλγκοφρεν που του εδωσα 6.00 περιμενοντας να ηρεμησει το στομαχι του το εκανε εμετο.Μονο αλγκοφρεν μας συστησε να του δινουμε.

Θυμηθηκα που το κουβεντιαζατε πριν μερες ως καλο αντιφλεγμωνωδες...και ελεγα δικιο ειχαν τα κοριτσια...

Και θελαμε και να φυγουμε αυριο για Λιμνη...να δω τι θακανουμε...

Θα καθησω μεχρι 29 Ιουλιου το πολυ γιατι 30 Ιουλιου εχω γιατρο κι απο κει και περα καθε βδομαδα θα με βλεπει αφου θα μπω στο μηνα μου 8 Αυγουστου

21 Αυγουστου λεει να γεννησω, μακαρι...να βγει και Λεων...θα ειμαι 37η.

Εχω ηρεμησει με το θεμα του αγχους προωροτητας...ε ειμαστε και 1700...δε φοβομαστε τιποτα...χεχε...

Η Χαρα ηθελα να σας πω οτι πανε καλυτερα τα πραγματα...πηραν πριν λιγο καιρο τον Πετρο σε δουλεια...

επιτελους γιατι περασε πολυ χαλια...ηθελε να μπει να σας πει καλα νεα μετα γκρεμιζονταν τα σχεδια, τι να ελεγε, μετα κατι παρουσιαζοταν κατι ξαναεξαφανιζοταν...

και τωρα επιτελους τον πηραν τον ανθρωπο...

μακαρι απο Σεπτεμβρη να παει κι ο Στεφανος παιδικο να πιασει κι εκεινη...

εγω σημερα ειμαι συγκινημενη που τελειωνει η δουλεια...

οσο να ναι ξελαμπικαρεις με τη δουλεια...ειχα κι απο το 2009 να δουλεψω κι ολο κωλους ξεσκατιζα...και τωρα ειμαι καπως...

δεν ξερω κι οταν γυρισω πώς θα ειναι τα πραγματα στο δημοσιο...Μητσοτακης ειναι αυτος!

Σωσω φλιξοταιντ αμα δωσεις να δωσεις νερο μετα να ξεπλυθει για να μην υπαρχει κινδυνος λαρυγγιτιδας...

πιστευω να ξαναμπω...

στη Λιμνη δε νομιζω να μπω καθολου...μην ανησυχησετε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πούείσαι ρε ψυχή;

παλι άρρωστα ρε;

γιατί τόσο πολύ ρε γμτ..

κ ξα ανοίξεις θέμα, πάλιμόνο εμείς θα απαντήσουμε.

αφού το μαμμυ σέρνεται.

εμείς κι εμείς έχουμε απομείνει... χαχαχα.

μπράβο για τη χαρά.

άντε, να βρει κι αυτή μια δουλειά κ όλα θα πάνε καλά.

όντως, πολύ δύσκολο όταν λείπουν οι γονεί.

μεγάλο κενό που δεν αναπληρώνεται...

μαρντ, καλή βουτιά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι τα θρεφει αλλα να τρωνε κιολας χαχα -κολλημα ειπαμε χαχα

ελα βρε ντομ

δε βαριεσαι να σταματησεις δουλεια; πωπω μεχρι τελευταια μερα θα δουλευα μιλαμε απο το να ειμαι σπιτι ολη μερα με τα θερια χαχα

γιατι να γεννησεις 37 εβδ δεν εχω καταλαβει πραγματικα

αφου δεν εχεις καποιο θεμα τωρα

παλι αρρωστα ε;

περαστικα σας

για το αλγκοφρεν ο ωριλα μου ειπε οτι ειναι σαν το ποσταντ - την δια δουλεια ακριβως κανει και να μην ακουμε βλακειες

απλως γραφεται- λογικα ειναι γενοσιμο και γι αυτο εχουν τρελαθει ολοι οι παιδιατροι

ο δικος μου ο παιδιατρος το ιδιο μου ειπε

εγω το δινω εχει και ωραια γευση

θα πατε λιμνη και θα ειναι αρρωστα

χαρα στο κουραγιο σας βρε κοριτσια

εδω ο στελιος με 37,5 και ειναι τοσο γκρινιαρης που θελω να βαλω το κεφαλι μου σε καμια λεκανη με νερο μπας και σταματησω να τον ακουω , οχι τον παω και ταξιδι

μαρντ το σπιτι ειναι ασφυχτικα 74τμ με 1 μπαλκονακι μισο μετρο - οχι γυψοσανιδα δεν χωραει -να πεταξουμε πρεπει και τιποτα

εχουμε φτιαξει ενα δωματιακη στην ταρατσα με τουλετα

εαν πιο μεγαλα θελουν να μεινουν μονα τους

μπορουν να πανε εαν θελουν

αλλα μην φανταστεις 1 κρεββατι χωραει

καλα το διαβσμα σε γραφειο μου αφαινεται πολυ παραξενο

ποτε δε διαβασα στο γραφειο αν και ειχα

παντα ή στο τραπεζι της κουζινας ή πατωμα στο σαλονι

οποτε δεν ξερω δεν με νοιαζει που θα διαβαζουν

λογικα οπως το κοβω στο τραπεζι του σαλονιου θα διαβαζουμε για να τους εχω και του 2 μαζι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νανα δικιο εχεις

μονο εμεις μειναμε

μιλαμε ανοιξα θεματακι στο αλλο που χτυπιεται ο μπεμπης οτν τρωει

και αμεσως μου απαντησαν και προσπαθησαν να βοηθησουν οι κοπελες

και το θηλαστρο στο πι και φι βρηκα

εδω τιποτα και πραγματικα μου αρεσει πιο πολυ απο το αλλο

ειναι πιο οικογενειακο

πρεπει να οργανωσει καμια κληρωση και καμια διαφημηση μου φαινεται

εχει και τη συννεργασια με αυτη την κυρια αγλαια και γινεται της τρελλης

το διδυμοκαροτσο που θα πουλησω μου λετε; τι να το κανω;

το κραταω μπας κι καμια φιλη το χρειαστει αλλα δεν το βλεπω

εαν μαθεται τιποτα πειτε μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οριστε ενα ενα τα θυμαμαι

για να σε ρωτησω

τωρα με το θηλαστρο

εαν δεν μαζεψω τα 200 σε ενα αρμεγμα

το γαλα που μαζεψα το αφηνω στο μπουκαλι και το ξαναχρησιμοποιω για το υπολοιπο στο επομενο αρμεγμα; , το βαζω μεσα στο σακουλακι και αοστειρωνω το μπυοκαλι για το ξαναχρησιμοποιησω;

πως το χειριζομαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπα στις διακοπες καλα θα περασετε ρε συ μην το σκεφτεσαι

συνηθως ταλαιπωρουνται

θελει πιπιλα και εσενα ε;

καπω θα πρεπει αν τη μαθει ρε γμτ

γιατι οντως ειναι ταλαιπωρια και αυτο και για εσενα

καλα μην φανταστεις και εμενα τωρα με στηθος κοιμηθηκε

αλλα την εχει παρει 2-3 φορες οποτε μαλλον ειμαστε σε καλο δρομο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρκεράκο, αν βγάζεις 200 μλ σε μια άντληση.. θα είσαι θεά.

χαχαχα

εξαρτάται πού θα τα φυλλας...

σε σακουλάκια ή σε μπιμπερό;

τα σακουλάκια τηςμεντέλα είναι των150.

εγώ βάζω ανά 100 για να χρειάζομαι δύο σακουλάκια σε κάθε γεύμα.

όταν θα το μεταφέρεις στο σακουλάκι να γράφεις λίγα μλ λιγότερα από αυτά που εβγαλες γιατί θα έχεις μικροαπώλειες.

το απευθείας σε σακουλάκι δε με βολεύει γιατίδε φαίνονται σωστά τα μλ.

όταν θα θέλεις να ενώσεις γάλατα από δύο διαφορετικές αντλήσεις,θα κάνεις το εξής.

θα βγάλεις την πρώτη φορά, θα μεταφέρεις το γάλα σε αποστειρωμένο μπιμπερί ή σακουλάκι κ θα το φυλλαξεις στο ψυγείο.

θα αποστειρώσεις το θήλαστρο για το επόμενο γεύμα κ μόλις κάνεις την απόμενη άντληση, κλείσε μπουκαλάκι του θήλαστρου κ φύλλαξε το στο ψυγείο.

όταν τα δύο γάλατα αποκτήσουν τηξ ίδια θερμοκρασία,ένωσέ τα στο πρώτο μπουκαλάκι ή σακουλάκι.

το κρύο γάλα που θα μεταφέρεις, κούνατο καλά γιανα ξεκολλήσει το βουτυράκι από τα τοιχώματα.

αν σε σου τα εξήγησα καλά, ξαναρώτα με.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

de idabasa τελευταια σελιδα..

το πρωι πυρετο..μετα ωρλ..ωτιτδα καλη και αναλγητικα 2 μερες συστηματικα..το παιδι ποναει..πρσαγματικα δεν εχει ηρεμησει..καθε φορα που ητανεν να κοιμηθει εκλαιγες 1 τεταρτο ακαταπαυστα..

αντιβιωση εννοιετια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια κ παλι..σας διαβασα..εννοειται κοιμαται σερι η μπουμπου..σηκωθηκ μονο για φαγητο..ξερασε κ ξανα κοιμηθηκε..αυτο με το φλιξο κ το νερο δεν το εχω ακουσει ντομ..

γιατι καλε να γεννησεις 37;;

το μαρακι επεισης γιατι γεννησε τοσο νωρις;

μιλησα με ελενη..δεν την λαευει μια..

1,5 ωρα ο καθενας να πιει το γαλα τους..

τα χει παιξει..θα ξεκινησει ξενο να δει να θα το πιουν..

φαγητο ψιλοτρωνε..

φακες τριτη μερα ο λευτ..

εγω κοτοπουλο..σας ειπα οτι ζοριζομαι στη συντηρηση,ε;;

που επιασε δουλεια ο πετρος;;

εκει;;στο εργοστασιο;;

μακαρι ολα να πανε καλα..

χαρα περιμενω να μπεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ρε χαρά.

μπες να μας πεις τα νέα σου.

έλαρε σωσώ...

άντεξες τη δίαιτα κ κολλάς στη συντήρηση;

του κατέβασα το γυμναστήριο της φίσερ πράιζ κ ξετρελάθηκε.

χτυπούσε με τα ποδαράκια του τα παιχνιδια κ ενθουζιαζότανε... χαχαχα.

θα έρθουν οι κουμπάροι το απόγευμα κ ο π θα ψήσει μπριζόλες κ μπιφτέκια που θα ετοιμάσω.

έφτιαξα τζατζίκι κ μία χωριάτικη.

θα βράσω παντζάρι κ πατάτες τηγανιτές.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι το καταλαβα

οποτε φυλας κατοσταρια; νομιζα οτι εβαζες 200 - οκ

ναι την καταλαβα την διαδικασια

αυτο με την ιδια θερμοκρασια ουτε που θα ου περνουσε απο το μυαλο ομως

εχεις απολυτο δικιο

να δω και τι θα μου εχει βαλει μεσα

και θα δω πως θα με βολεψει

ωτιτιδα και εσεις;

τι στο καλο

περαστικα σας και ο πονος του αυτιου ειναι ανυποφορος για τους μεγαλους -ποσο μαλλον για το μωρο

ωστε ετσι η Ελενη;

πωπω πραγματικα δεν μπορεις να φανταστεις ποσο στεναχωριεμαι

τη νιωθω απιστευτα - ακομα οι αναμνησεις μου φαινονται πολυ κοντινες απο αυτα που ειχα περασει

παναγια μου τι περασαμε

δεν φταιει μωρε το γαλατακι

καλα κανει και δοκιμαζει να εξαντλησει ολες τις πιθανοτητες

αλλα δε φταιει αυτο

απο του χρονου θα αρχισει να βλεπει διαφορα και ετα τα 2 θα ειναι ψιλοφυσιολογικα

τι να πω ευχομαι να φτιαξουν τα πραγματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιτα μην ταξαναπαρεις σωσω

ολα στο μυαλο ειναι

ειδες νανα μεγαλωσαν ρε συ πωπω

γυμναστηριο δεν εχουμε τα εδωσα στην κουμπαρα μου

θα της τα ζητησω να μου τα στειλει ο δικος της ειναι 9 μηνων δ νομιζω να παιζει με αυτα πια

τον κοιμισα λιγο

φυσικα ηθελε βυζι , τον ειχα ορθιο και μου πιπιλουσε τον ωμο

του εβαλα πιπιλα δεν την πιπιλουσε αλλα την αφησε στο στομα

πανω κατω κουνημα κοιμηθηκε

σας εχω πει οτι βαριεμαι να το κοιμισω

θελω να το βαλω στην κουνια και να ξεραθει μοναχο του γινεται;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωπω βρε σωσω φαντασου ποσο ταλαιπωρηθηκε η μικρουλα ρε γμτ

αμε , για το γυμναστηριο. θα την παρω τηλ αυριο και εαν το θελει ακομα και δεν μπορει να το επιστρεψει θα σου πω.

εγω θελω να σου επιστρεψω τις πανες

δεν νομιζω να τις βαλουμε

μια εβδ τωρα του τις φοραω

σημερα εβαλα και 2πλο εσωερικο και παλι δεν απορροφησε. βγαινουν απο το υφασμα

λες α κανω κατι λαθος;

μηπως τις θελει η ελενη που την ειχαν βλεψει.

κριμα να της κρατησω και να μην τις χρησιμοποιησω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ρε Σωσω η μικρη... περαστηκα... αστην να κοιμηθει να ξεκουραστει και να ηρεμισει...

η μεγαλη τι λεει;

μετα το φλιξοτάιτ θελει νερο για ξεπλυμα γιατι μπορει να βγαλει αφθες στο στομα ξερω εγω... την ανοιξη την ειχε πατησει ο ΣΠυρος ετσι και εκανε καιρο να του περασει...

Ντομ και εσεις χαλια παλι;;; ταχα οσο μεγαλωνουν θα αρρωσταινουν λιγοτερο... σκατουλες!

και τα δικα μου και τα δυο με βουλωμενες μυτες το πρωι!

ο αντρας μου λεει να γινει καλος ο καιρος, γιατι εδ ω το πρωι εβρεξε και ειχε ψυχρα παλι, και να παμε θαλασσα να τα βουτηξει να τους περασουν τα μπουκωματα...

Χαρα μπραβο για τη δουλεια! αντε ρε μπες κανενα βραδυ να μας τα πεις να μην ειμαι μονη μεσα στη νυχτα.....

οσο για τηνΕλενη τη βγαζω το καπελο... δεν υπηρχε περιπτωση να κατσω τοσοκαιρο να θηλαζω και να γινεται τετοιος χαμος με το γαλα!

η μεγαλη της τι κανει; με ολα αυτα βρισκει χρονο και γι'αυτην;

και μη μου πεις οτι χρησιμοποιει και στα διδυμα πανες που τις πλενει;;;;!!!!

Σουπερμαμα!

Μαρκερ δε διαβασες ποτε σε γραφειο;;;;!!!!!

αντε ρε συ... εγω δε μπορω να σκεφτω να διαβαζει καποιος σε σαλονι ή κουζινα...

στο σαλονι πηγαινα μονο οταν συνεπεπταν οι ωρες μελετης με την αδερφη μου και αυτο μονο για προφορικα μαθηματα που ηθελα να τα διαβαζω φωναχτα ή για αγγλικα.

μεγαλα λογια να μη λεω, αλλα σκεφτομαι οτι θα διαβαζουν ο καθενας στο δωματιο του, στο γραφειο του και ή θα αναλαβει ο αντρας το ενα εγω το αλλοή αν εχει υπηρεσια και τα δυο εγω... ή το ενα μετα το αλλο στην αρχη αλλα μετα δεν εχω σκοπο να ειμαι απο πανω τους ολη την ωρα. εμεις δηλαδη πως διαβαζαμε μονοι μας και απλα οι γονεις μας ελεγχαν ατο τελος;

Νανα περασατε καλα στο μπαρμπεκιου σας;;;

αλλα παντως εχεις γινει εξπερ στο θηλασμο και στο θηλαστρο! αντε οταν κανεις με το καλο την κορη... θα τα κανεις ολα μηχανικα πια... σαν κατι απλο καθημερινο...

δε μας λες ομως φασεις με τον ανθ στο σχολειο με τα κοριτσια... πες... πες...

Μαρντιο καλη η βουτια;;;

μακαρι αυριο να κανουμε και εμεις την πρωτη μας.... ειδομεν...

καλα το ειπα Χρυσουλα;;;; που εισαι καλε;;;

εγω την Πεμπτη παω δουλεια! τελος η αδεια!

και να δω ποτε θα κανω και τα χαλια.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα.

οντως, μπράβο στην ελένη.

έχει ακόμη τη γυναικα να τη βοηθάει;

η ειρηνούλα είναι καλά;

βαγκ ας όψετε που ξεκιναμε γήφορα τη δουλειά κ πρέπει να κάνω αντλήσεις.

δε σου κρύβω ότι τις βαριέμαι πολύ...

καλά πεάσαμε στο μπάρμπεκιου.

τσάκισα ρο τζατζίκι... χαχαχ

παλι δεν κοιμήθηκε καλά ο μικρός.

ευτυχώς τον κράτησε ο π κ κοιμήθηκα δύο ώρες.

έχουμε γάμο κ σήμερα κ αύριο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ απο μας..6 παρα η μπουμπου με κλαμα κ πονο..

εδωσα αναλγητικο κ ανιβιωσηκ ξανα κιοιμηθηκε 7...αλλλα ειχε προλαβει να ξυπνησει ηδη η μαρθα..τρελα..

12 σηκωθηκε ο λευτ του τα αφησα και πηγα κ κοιμηθηκα 1 ωρα..δε γινοταν..

εμεις καλα..

αντε ρε βαγκ..

να κανετε κανενα μπανιο..μακαρι..εδω φυσαει παπαδες..

η ελενη ναι εχει βοηθεια..την κυρια που ελεγε.

εκανα φασολακια φρεσαλ απο καταψυκτη..χαλια μιλαμε..θα τα πεταξω..σαν αχυρο..τωρα κανω μακαρονια..αλλο που δε θελω!!

η μπουμπου δε ξερασε απο το πρωι τιποτα..

εχει 1 σκατοβηχα..αλλο πραγμα!

το απογ θα παμε σε 1 παιδιοτοπο..

ετσι οι πανες μαρκερ,ε;;

ειδες;;καλα που δεν τις παρηγγειλες..

ισως τις θελει το μαρακι..για να δουμε..να δει αν την βολεψουν τουλαχιστον..

μαρακι τι λες;;

ρε παιδια η χρυσουλα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...