Μετάβαση σε περιεχόμενο

EKSOSOMATIKI,POIES KSEKINISAME PAREOULA???


Recommended Posts

Δε νομίζω πως μπορεί να αλλάξει!! Σιγουρα είναι τυπικό πλέον το ζήτημα! Ετσι φαντάζομαι εγω κ μπορω να το σκεφτώ!!! Οτι χρειαστεις...ειμαστε εδω!! Σου φαντάζει μακρινό κ επώδυνο! Θα περασει κ θα ερθει η στιγμη η ΔΙΚΗ ΣΟΥ που θα εχεις θετικό αποτέλεσμα και θα σου φαίνεται απίστευτο! Το καλο σε ολα τα αρνητικά ειναι οτι είναι καλοκαίρι!!!!!! Εε????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

koριτσια μου γεια σας.

morouli λυπαμαι πολυ για το αποτελεσμα.καταλαβαινουμε ολες πως νιωθεις και τα λογια ειναι δυσκολα τωρα.θα σου πω ομως αυτο που πιστευω πραγματικα μανουλα θα γινεις και πρεπει να το πιστεψεις απλως δεν εγινε τωρα, θα γινει την επομενη φορα.προσπαθησε να περασεις οσο μπορεις καλα το καλοκαιρι σου μεχρι την επομενη προσπαθεια.

rosaki σημερα εχεις υπερηχο?περιμενω τα νεα σου!!

θα τα πουμε το βραδυ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια,που ειστε σημερα?πηγα για υπερηχο σημερα και ειδαμε μια υπεροχη μικρη κουκιδιτσα να παλλεται,η καρδουλα απο το μικρο μου θαυματακι!δεν μπορεσα να την ακουσω γιατι ειχαμε θεμα με το μηχανημα δεν μπορουσε να βρει ο γιατρος πως ανοιγει ο ηχος :( ατυχια γαμωτο μου αλλα δεν πειραζει φτανει που ξερω οτι ολα κυλανε πολυ καλα...ειμαι πολυ χαρουμενη!!!

μορουλι,Δαφνη,κοριτσακι μου φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ να το ζησετε συντομααααααα!εεεεεεεεεεεερχονται [smilie=binkybaby.g:[smilie=binkybaby.g:[smilie=binkybaby.g:

gejen γιατι δεν κανεις μια χοριακη να σιγουρευτεις?ειχες παρει και εσυ φαρμακα η μονο ο αντρας σου?γιατι αν εχεις παρει και εσυ και εισαι εγκυος καλο θα ηταν να το ηξερες απο νωρις....αν εχεις αγχωθει για κατι η αν κανεις μπανια συνηθως καθυστερει να ερθει λιγες μερες αλλα εσυ ξερεις καλυτερα το σωμα σου οποτε οτι νομιζεις κανε!!

MaDi εχεις απολυτο δικιο πως ειναι δυνατον να μην αγχωνεσαι για καθε βημα καινουργιο που ερχεται...βασικα σημερα λιγο ηρεμησα που ειδαμε να χτυπαει η καρδουλα του αλλα πιστευω μεχρι να ξαναπαω να το δω θα εχω αγωνια παλι χιχιιχι

αχ ποσο χαιρομαι που σου πανε και σενα ολα καλα!!!!δεν θα εχουμε και μεγαλη διαφορα κανα διμηνο θα ειστε πιο μεγαλη Πρωτα ο Θεος :) αληθεια εχεις δει φυλλο?σορυ αν εχεις πει αλλα δεν θυμαμαι:unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ροουζ εδω ειμαστε κ περιμένουμε τα νεα σουυυυυυ κ ειναι πολυ καλα!!!!! Καλα καλε τι γιατρος ειναι αυτος?? Τον εμπιστεύεσαι? ? Δεν εχει ξανακανει υπερηχο?? Θα ηταν ωραία αν το ακουγες αλλα οπως λες ειδες οτι ολα πανε καλα!! ! Ειμαι ομως περιεργη να δω μεχρι ποτε θα κρατησει η ηρεμια σου!! Για στατιστικους λογους!! Χαχαχαχαχαχα!! Χαίρομαι πολύ για σεναααα!!!

Δαφνουλα κ κοριτσακι αναμενουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jannolino επειδη εξακολουθω να πηγαινω στο κεντρο να κανω τους υπερηχους στο συγκεκριμενο δωματιο που μπηκα επειδη τα αλλα ηταν κοπελες μεσα το μηχανημα δεν ηξερε πως ανοιγε ο ηχος....εκει παει εκεινος και κανει μονο υπερηχους απλους γι αυτο!μην μου τον θιγεις :P απο εδω και περα ομως θα πηγαινω στο ιατρειο του...μου ειπε οτι σημερα ειμαι 7 εβδομαδων!ρε συ πως μετρανε δεν μπορω ακομα να το καταλαβω...του εβγαλε χθες οτι ημουν 6 εβδομαδων και 6 ημερων αρα σημερα 7...τοτε δεν παει οτι αλλαζουμε καθε εβδομαδα?
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα!

rosaki πολυ χαρηκα που ολα πανε καλα!!καλο θα ηταν να ακουγες αλλα το βασικο ειναι οτι το μωρακι ειναι μια χαρα!!θα ακουσεις και καρδουλα πολυ δυνατα την επομενη φορα.

jannolino μου τι κανεις?πως πανε τα ψωνια?

daphne! κρατα γερα και πλησιαζουμε!!απο αυριο θα περιμενω και γω!

εγω θα παω στο ιατρειο γυρο στις 7.ο θεος βοηθος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου τι να κανουμε ημασταν ατυχοι αλλα δεν πειραζει οπως λεει και ο γιατρος να εχετε κατι να περιμενετε και την αλλη φορα...

καλη επιτυχιααααααααααα και φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ να μην ξεχνιομαστε!!!

Μορουλι που εισαι μια μερα εμεινε ε?πως νιωθεις?

Δαφνη και εσυ πως εισαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rose25 αφού είδατε κουκιδίτσα να πάλλεται όλα καλά! έχεις άγχος αλλά ξαφνικά δεν είναι απλά όλα τέλεια??? μακάρι να το ζήσω και γω σύντομα αυτό... μην αγχώνεσαι πόσο ακριβώς είσαι.. ξέρει ο γιατρός.. κοιτάει και το μήκος του σάκου-εμβρύου και υπολογίζει..

αν διάβασες πιο πάνω το morouli έκανε χθες χοριακή και δεν πήγε καλά...

koritsaki mou σου εύχομαι ένα χαλαρό weekend, να γίνει η σύλληψη και πάνε όλα καλά αυτή τη φορά..

jannolino, labrinip και σε όλες τις εγκυούλες εύχομαι μια ανέφελη εγκυμοσύνη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου καλη επιτυχία! !! Πηγαινε με τσαμπουκά! ! Θα το πετύχουμε το σπορι! ! Που θα πάει? ?

ροζακι για το μέτρημα δε θα βρεις ακρη!! Εσυ να λες κ να μετρας οσο σου λεει ο γιατρος! ! Κ εγω στο τελος ετσι εκανα!! Κ πες στον γιατρό σου να σου το αναλυσει! Το μορουλι έκανε εχθες χοριακη κ βγηκε αρνητικη!! :'(

δαφνη εσυ πως εισαι??

Εγω κορίτσια συνεχιζω υις ερευνες για οικονομικα ψώνια κ τη Δευτέρα στο ρεπό μου παω να δω για δωμάτιο! ! Ξυπνησα σημερα που λετε στις 6 το πρωι με κατι φρικτες αναγουλες κ ο μπεμπης να κανει κωλοτουμπες μεσα! Δεν μπορουσα πλευρο να αλλαξω!! ! Ευτυχως κρατησαν μιση ωριτσα κ κρατηθηκα!! Τι ηταν αυτό? Πρωτη φορα μου συμβαίνει! ! Θα εφαγα βαριά φαίνεται! ! Αυτα αοο εμένα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου σας ευχαριστω πολυ!!δεν ξερετε ποση δυναμη μου δινετε!οταν γυρισω σπιτι το βραδυ θα σας ενημερωσω.παω να κανω μπανακι και τα σχετικα να ειμαι ετοιμη!!σας φιλω!!α rosaki μου ηρθε το αερακι απο το φυσημα.ωραιο που ηταν!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ρε κοριτσια μου συγνωμη δεν ειδα τα παραπανω μηνυματα για το μορουλι μας που εκανε χοριακη ολος τυχαιος επεσα πανω τωρα και λεω ποτε εγιναν αυτα ψαχνομουν....

αχ βρε μορουλι μου τι να πω πολυ στεναχωρηθηκα ειναι σιγουρο μωρε?γιατι μωρε γαμωτο απετυχε τι ειπε ο γιατρος?πραγματικα σε νιωθω γιατι ετσι αισθονομουν και εγω πριν μαθω αν ειμαι εγκυος οτι περασα τοοοοσα και να μην μεινω ειναι λιγο αδικια...βεβαια απο την αλλη ο Θεος ξερει!τι να πω πραγματικα ειναι λυπηρο οτι θελεις εμεις εδω ειμαστε και το ξερεις!μαζι θα το παλεψουμε και ξερεις πολυ καλα οτι θα πετυχεις μια μερα :)

daphne_b μου φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ να το ζησεις συντομα κοπελα μου!!!ξαφνικα οντως ειναι ολα υπεροχα!!!!

εχω ζησει τοσες απογοητευσεις και καταλαβαινω απολυτα πως νιωθει το μορουλι μας εχω στεναχωρηθει παρα πολυ!δεν το περιμενα να πω την αληθεια...

jannolino μου ετσι να σε κλωτσαει ο μπεμπαρος να μην γκρινιαζεις οτι δεν τον ακους χιχιιχιιχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax βρε Μωρουλι λυπάμαι πολύ!!! Περίμενα πως και πως να μας πεις τα ευχάριστα! Σου στέλνω δύναμη και αγάπη να ξαναπροσπαθησεις!ροουζ είδατε και καρδούλα τι καλά!! Κοριτσάκι μου καλή επιτυχία! Καλή δύναμη σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλα τα όμορφα κοριτσάκια του forum.... [smilie=icon_flower:

Μπήκα να σας στείλω θετική ενέργεια και να σας φυσήξω, όσο ακόμα μπορώ μιας και χθές μπήκα στον μήνα μου...!!

Φοοοοοοοοουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!

Έλα να μην το βάζουμε κάτω και να σκάμε τα χαμόγελα...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου καλημερα!!σας ευχαριστω ολες για αλλη μια φορα.χθες οταν τελειωσα ηταν λιγο αργα και οταν πηγα σπιτι ο γιος μου εβλεπε ταινια!λοιπον ολα πηγαν πολυ καλα και με το σπερμα και με ολα.τωρα ο θεος βοηθος.θα κανω χοριακη 18/7.

levou φυσα οσο προλαβαινεις!!σου ευχομαι να εχεις την πιο ευκολη γεννα και να πανε ολα καλα.

cuando σε ευχαριστω και να χαιρεσαι το παιδακι σου!!

daphne μου πως εισαι κοριτσι μου?

morouli μου σε σκεφτομαι.....

jannolino μου με την αφελφη μου εχετε 3 μερες διαφορα.εσυ ποτε θα κανεις την καμπυλη ζαχαρου?

roaski δεν πειραζει που μπερδευτηκες συμβαινουν αυτα.ολες στεναχωρεθηκαμε με το morouli.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsaki mou σου εύχομαι αυτή τη φορά να έχεις μια τεράστια χοριακή! (στις 18 είναι τα γενέθλια μου! - μακάρι να έχω όρεξη να τα γιορτάσω φέτος)

Εγώ αναμένω... έχω και κάτι πονάκια... τα οποία οκ ,το ξέρω, μπορεί να σημαίνουν κάτι μπορεί και τίποτα.. το χθεσινό βράδυ πάντως ήταν δύσκολο.. κοντεύουν οι μέρες...

levou, cuando, Mardio και σε όλες τις εγυκούλες ή που έχουν ήδη παιδάκι, χαίρομαι όταν μπαίνετε και γράφετε γιατί μας θυμίζετε ότι υπάρχει ελπίδα και θα γίνουμε κάποια στιγμή μανούλες.. είναι αλλίως όταν το ακούς από κοπέλες που έχουν περάσει την ίδια διαδικασία...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααααααα!!! Κυμα αισιοδοξιας διακρινω κ μαρεσειιιιιι!!!!

λεβου με ενα πονο καλη μου να ερθει το μωρακι σου στην αγκαλιτσα σου!

κοριτσακι μου ευχομαι στις 18 να στησουμε ολόκληρο πανηγυρι μιας κ ειναι τα γενέθλια της δαφνης που θα εχει πολυ ορεξη να τα γιορτάσει! !! Εεεεε ρε θα γίνει χαμος σας λεω!!! Φυσαω κ εγω με ολες μου τις θετικες σκέψεις κορίτσια μου : Φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ !!!!!!!!!!!!!!!!!

ροζακι οπως τα λες ειναι κ εχεις πολυ δίκιο! !! Να με κλωτσαει μπας κ λιγο μου φευγουν οι "κακες" σκεψεις!! Δεν ηθελα να προσβαλω το γιατρο!!! ! Ειναι τεεεεελειος!!!!! Χαχαχαχαχα!!! Αντε θα εχεις κατι να περιμενεις!! Εγω δευτερα εχω το 3-D υπερηχο κ στις 15 κανω τη ζαχάρου! Για την οποια εχω ακούσει οχι κ τοσο κολακευτικά σχόλια! ! Θα δούμε! !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuando μου πως ειστε?πολλα :kiss::kiss:

levou μου ευχομαι μια πολυ καλη και ευκολη γεννα!με το καλοοοο

koritsaki mou φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

Δαφνη μου πλησιαζει και η δικη σου ωρα φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

jannolino μου ολα να πανε καλα να δειτε και σε 3D το μωρακι σας!φιλια στον μπεμπακο:kiss::kiss:

ποσο ωραια ειναι που περναμε μαζι την καθε φαση της εγκυμοσυνης μας....γρηγορα και στις υπολοιπες να ερθετε στην θεση μας φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

μορουλι μου πως εισαι?η σκεψη μας ειναι μαζι σου[smilie=love5.gif][smilie=love5.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα στις αγωνίστριες και μέλλουσες μανούλες,όλες ανεξαιρέτως.....ακούτε;;;

Morouli πολύ λυπάμαι για την έκβαση της προσπάθειας σας και είχες τόσο ενθουσιασμό ρε γαμώτο,κρίμα.Εγώ θα έλεγα να το ψάξετε λίγο πρίν πάτε στη 3η προσπάθεια το Σεπτέμβρη.Δε ξέρω τι εξετάσεις κάνουν σε αυτές τις περιπτώσεις αλλά έχω στα τόσα χρόνια αναζήτησης διαβάσει για αφιλόξενο περιβάλλον μήτρας για καρυότυπους για διάφορα.Δε ξέρω ακριβώς τι είδους εξετάσεις είναι και πότε τις συστήνουν οι γιατροί αλλά δε θα άφηνα μια ακόμα προσπάθεια στη τύχη.Ισως αν "καθαρίζατε" πρώτα κάτι που ίσως φταίει,λέω εγώ τώρα ίσως να λέω και βλακεία.Γενικά είμαι υπέρ των πολλών εξετάσεων στη διάρκεια της προσπάθειας σύλληψης.

Κοριτσάκι μου καλώς το δέχθηκες το σπερματάκι του σύζυξ και συ εύχομαι να τρυπώσει στο ωαριάκι και να φτιάξουν ένα σουπερ εμβρυάκι!

Πάντως κόρες όντως αλλάζει με μιας η διάθεση μόλις μάθεις ότι είσαι έγκυος ακόμα και άν προσπαθούσες χρόνια.Κοιτάω φωτο καμιά φορά προ παιδιών όταν προσπαθούσαμε και ήθελα πολύ παιδί, σε όλες έχω μια μόνιμη μελαγχολία.Μπορεί να μη φαινόταν προς τα έξω και να φαινόταν μόνο ο εκνευρισμός αλλά τώρα το συνειδητοποιώ.Και με μιας όλα έγιναν συννεφάκια ροζ και γαλάζια!Αξίζει να προσπαθήσετε κι άλλο μετά δε θα θυμάστε τίποτα θα χουν μείνει μόνο τα καλά....

Jannolino εσύ και με τη γλυκόζη στη καμπύλη που θα σου δώσουν να πιείς πάλι άγχος θα χεις....χα χα.Ηρέμησε βρε κορίτσι και απόλαυσε το είναι στιγμές που δε ξανάρχονται....Αν μένεις Αθήνα ή κοντά να σου δώσω στοιχεία από ένα πρατήριο στο Περιστέρι που ψωνίσαμε εμείς κρεβατάκια,καρότσι,καρεκλάκια όλη τη προικούλα και ήταν οικονομικό να πας να ρίξεις μια ματιά.Τα χει όλα μαζεμένα και καλές τιμές.Εχει και site να χαζέψεις.Πες μου αν θες.

daphne αντέχεις κορίτσι;Η σκέψη μου μαζί σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια μου καλα! Morouli πολυ λυπαμαι για το αποτελεσμα μήπως να ψαχτεις λιγο ακόμα και να αλλαζες και κεντρο ετσι να αλλαξει το γουρι? Jannolino κι εγω θα παω για καμπυλη στις 17 του μηνα μπλιαχ να ζητησεις πορτοκαλαδα που΄πινεται πιο καλα την χρεωνουν αλλα ειναι πιο ευκολο. Κοριτσακι μου με το καλο να εχετε μια καλη εκβαση αυτη την φορα ευχομαι το σπερματακι να γαντζωθει και να φερει το εμβρυακι. Μαρινακι μου θα σου τηλεφωνήσω ελπίζω ολα να ειναι καλα. Daphne να σε φυσηξω να πανε ολα καλα ΦΡΟΥΟΥΟΥΟ. MARDIO ειχα παει κι εγω στο πρατηριο στο περιστερι motherbaby νομιζω σου δινουν και μαξιλαρι θηλασμου δωρο τελικα πήρα λίγα απο κει και απο το ανατελλω στο Ιλιον κι αυτος αν τον πιεσεις κανει τρελλες τιμες. Εμεις ειμαστε λίγο καλήτερα η μαμα χειρουργηθηκε και ολα πήγαν καλα περιμενουμε την βιοψία να δουμε την εκβαση πρωτα ο θεος, την Πεμπτη παω στο γιατρο να δουμε και τον μπεμπη μας levou μηπως και σε πετυχω εχω στις 5 και 15 ραντεβου, τρεχουμε γενικα αλλα ελπίζω και προσευχομαι να ειναι ολα καλα για ολους μας!!!! Πολλα φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εκπεμπω sos πειτε μου σας παρακαλω τι να βαζω πανω μου για να μην με τσιμπανε τα κουνουπια η ακομα και μετα το τσιμπημα...βγαινω για 2 λεπτα εξω και με τσιμπανε σε 7 σημεια...εχω τρελαθει δεν αντεχω αλλο ασε που φοβαμαι μην παθω και τιποτα!μεσα στο σπιτι δεν εχω προβλημα γιατι βαζω ταμπλετες και ακομα αν υπαρχουν δεν με τσιμπανε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου σας ευχαριστώ παααρα πολυ!! Μαρντιο δυστυχως-ευτυχώς ειμαι εξωτερικό οποτε δε θα μπορεσω να επισκευθω αυτο το μαγαζι! Λαμπρινή δε ξερω αν εδω το δίνουν με πορτοκαλάδα, θα το ρωτησω ομως ευχαριστω!! Χαιρομαι πολυ που πηγε καλα η εγχείρηση της μαμας σου! ! ! Εύχομαι απο εδω κ περα οοοολα να πανε καλα!!

Ροζακι δυστυχώς δεν μπορω να σε βοηθησω με τα κουνούπια!!! Ρωτα το φαρμακοποιο σου μηπως εχει κατι σε φυτικό(σιγουρα θα εχει) κ η αλοη βοηθαει στη φαγουρα αλλα δε ξερω αν εχεις σπιτι (το φυτο)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πηρα τον γιατρο μου τωρα και ειπε αυτο που βαζουν στα παιδια να παρω απο το φαρμακειο δεν το θυμοταν πως λεγεται..

citronella το ζηταω Ευακι?θελω και για πριν βγαινω εξω να βαζω αλλα και μετα το τσιμπημα οπως τωρα που εγινα σουρωτηρι :P

jannolino δυστηχως δεν εχω τετοιο φυτο!

Lamprini καλη αναρρωση στην μαννουλα σου και ολα καλα να πανε!

Mardio οντως αλλαζεις οταν μαθαινεις οτι εισαι εγκυος τα βλεπεις ολα πολυ ομορφα...απο πριν ημουν γενικα αισιοδοξη αλλα πλεον νιωθω γεματη,αυτο ηταν το μεγαλυτερο ονειρο που ειχα και εκπληρωθηκε!ελπιζω να μεινει και να το κρατησω στην αγκαλια μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα. Είμαι καινούργια στο forum, αλλά σας διαβάζω εδώ και αρκετό καιρό. Θα ήθελα τη βοήθεια σας. Πριν απο 6 μήνες είχα μια σύντομη - άτυχη εγκυμοσύνη. Αρχικά μια μικρή αποκόλληση στις 7 βδομάδες όπου ακολούθησα κατά γράμμα τις συμβουλές του γυναικολόγου μου με τη φαρμακευτική αγωγή και τη ξεκούραση. Στις 9 βδομάδες η καρδούλα του μικρού μου σταμάτησε να χτυπάει.. Παλλίνδρομη κύηση, αιτία άγνωστη.. Ένα μήνα μετά την απόξεση, έκανα κάποιες εξετάσεις (μεταξύ αυτών και της θρομβοφιλίας, παρόλο που δεν υπήρχε ανησυχία γι' αυτό) και ήταν όλες καθαρές. Τελευταία περίοδο είχα στις 9-16/06 ενώ ελεύθερες επαφές είχαμε απο 21-25/06. Στις 24 του μήνα είδα ελάχιστο αιματάκι (κι αυτό όταν σκουπίστηκα), ενώ μια βδομάδα αργότερα είδα πάλι λίγο κόκκινο αίμα και τις δυο επόμενες μέρες καφέ υπολλείματα. Περιμένω να αδιαθετήσω σε 3 μέρες και ήθελα να ρωτήσω αν κάποια απο εσάς γνωρίζει αν είναι σύμπτωμα εγκυμοσύνης. Ελπίζω να μην σας κούρασα και περιμένω απάντηση σας. Σας ευχαριστώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε ολα τα κοριτσια.σας ευχαριστω για τις ευχες και τα φυσηματα.

lambriniχαιρομαι που η εγχειρηση πηγε καλα και σου ευχομαι καλα αποτελεσματα απο τη βιοψια.

mardio συμφωνω απολυτα μαζι σου.οταν κρατησεις το μωρακι/α σου αγκαλια τα ξεχνας ολα!

jannolino μου η καμπυλη ζαχαρου δεν ειναι τιποτα απλως εισαι εκει μερικες ωρες και σου παιρνουν αιμα νομιζω 2-3 φορες.

rosaki πολυ γλυκοαιματη εισαι βρε παιδακι μου!!ετσι το λεμε στον τοπο μου!

xrysalia καλως ηρθες στο παρεακι μας.λυπαμαι για το αποτελεσμα της εγκυμοσυνης σου.οσο γι αυτο που ρωτας δεν ξερω να σου πω.ειναι αναλογα τι κυκλο εχεις και ποιες ειναι οι γονιμες μερες σου!!

daphne πως εισαι?

μορουλι σε σκεφτομαστε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...