Μετάβαση σε περιεχόμενο

EKSOSOMATIKI,POIES KSEKINISAME PAREOULA???


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

rose25 είναι μια χαρά η χοριακή σου! μην αγχώνεσαι.. και γω έκανα αρκετές στην αρχή.. είναι μέχρι να πιάσεις το 1000άρι συνήθως για να δουν ότι ανεβαίνει κανονικά .. και στην 6η εβδομάδα συνήθως γίνεται ο πρώτος υπέρηχος..συνήθως..

Morouli αύριο υποδέχεσαι τα μελλοντικά μπεμπε? σε ποιο κέντρο είσαι?

Μαρίνα ο επιμένω νικά.. δεν έχω ούτε μπορω να πω κάτι άλλο.. όπως είπε και η rose25 "τι να κανουμε ειμαστε απο τις γυναικες που παιδευονται για να ερθουν τα μωρακια τους αλλα δεν πειραζει αρκει να γινει!!!" ας το δούμε όλες μας έτσι.. ότι θα παιδευτούμε αλλά τελικά θα γίνει..

jannolino θα αρχίσει τις κλωτσιές και μετά να δώ τι θα κάνεις! πλάκα κάνω.. ηρέμησε και θα αρχίσεις να το νιώθεις σε λίγες μέρες το μπεμπέ...

koritsaki mou τι ενέσεις κάνεις? νόμισα ότι ήταν σε φυσικό κύκλο.. ή είναι κάτι άλλο?

εγώ χθες πήγα στο γιατρό το πρωί και μου είπε πως πάμε για ωοληψία το Σάββατο.. οπότε σε λίγες ώρες πάω για την ένεση την τελική :) Εντωμεταξύ χθες αποφάσισα να κόψω τον καφέ, πάντα τον κόβω λίγο πριν την εμβρυομεταφορά, και καθότι ..εθισμένη στον καφέ, είχα τρελό πονοκέφαλο και ημικρανίες όλη μέρα που συνέχισαν με αναγούλες..... το απόγευμα δε, είχα πάρει αγκαλιά την τουαλέτα και ό,τι είχα φάει, πάει.. κομμάτια λέμε μετά.. ένα χάλι μαύρο.. απορώ πώς κατάφερα να κάνω μπάνιο.. κοιμήθηκα νωρίς και σήμερα είμαι καλύτερα αλλά όχι και στα χάι μου.. νυστάζω όλη την ώρα.. αφήστε.. τουλάχιστο η έλλειψη καφεϊνης με πειράζει μόνο την πρώτη μέρα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsaki mou ας πανε ολα καλα και απο μενα οσο φυσημα θελεις θα εχεις :P φουυυυυυυυυυυυυ και παλι φουυυυυυυυυυυυυ

daphne_b μου ειπε μια μαια οτι σε δυο μερες ειμαι 5 εβδομαδων και σε ενα σιτε που μπηκα να δω λεει οτι 33 μερα που ειμαι σημερα ειμαι ηδη 5 εβδομαδων και μετα την 35η παει 6....μπερδευτηκα!

με το καλο η ωοληψια ολα να πανε πολυ καλα!!!πω πω καλε τοσο πολυ σου κοστιζει που δεν πινεις καφε?ενεσεις καφεινης θα βαρας στο τελος μου φαινεται :))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rosaki οποτε μπορεις φυσα μηπως και γινει κατι αυτη τη φορα.

daphne πλησιαζει η ωρα.αντε σιγα σιγα να ξαναφουσκωσουν οι κοιλιτσες μας.κανω 5 βελονες altermon των 75. δεν πρεπει να ειναι ειναι πολυ δυνατες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι daphne μου, αύριο θα δούμε το ενδομητριο και αν είναι όλα καλά που θα είναι πρώτα ο Θεός την Δευτερα θα υπό δεχτώ τα εμβρυάκια μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααααααα, εναι λοιπόν τα κατάφερα και εδώ, έχω καλό ενδομήτριο και την Τρίτη μεταφέρουμε τα μωράκια μου. Πάει και αυτή η αγωνία. Έχω όμως τρελαθεί σε πονοκεφάλους, δεν μπορώ να ηρεμήσω, αλλά χάπι δεν παίρνω που να σκάσει το κεφάλι μου.

Daphne με το καλό κοπέλα μου αύριο, να έχεις καλά αποτελέσματα και μετά παρεούλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααα τι κανετεεεε?φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυ για να ξεκινησει ωραια η μερα μας!!!!

μωρουλι μπραβο με το καλο τωρα η εμβρυομεταφορα!!!!γιατι εχεις πονοκεφαλους ομως?

οι αλλες που ειστε δεν ξυπνησατε ακομα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααα στα όμορφα κορίτσια μου!!!!!

ροζακι τι κανουμε?? Ολοι καλα???

μορουλι μου ξεκιναμε πολυ καλα εεε??μπραβο, μπράβο!! Ροουζ κ εγω την ιδια μυρωδια εισπνεω.. χιχιχιχι! Εεε ρε θα το καψουμε το μαμμυ σε λλεω (θεσσαλλονικια για....!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εισαι η επομενη βρε Morouli στις ανακοινωσεις εγκυμοσυνης....ακου με ....αντε με το καλο να ακουσω τα δικα σου νεακια!!!!!! πιστεψε το και εσυ λοιπον...φιλιαααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το ευχομαι και προσευχομαι πολύ έντονα EYAKI, και ναι είμαι αισιόδοξη. Σε ευχαριστώ πολύ γλυκειά μου για τις ευχές σου και την αισιοδοξία σου!!!!!!!!!!!!!! [smilie=love7.gif] Υπομονή λίγες μέρες θα κάνω ακόμη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια προσπαθω να βαλω τικερακι και δεν το δεχετε γιατι?θελω σαν της Λαμπρινης να φαινεται αλλα δεν το δεχετε και δειχνει 4 εβδομαδων και 3 ημερων.τι δεν κανω καλα?help

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου καλημερα!!χθες δεν προλαβα να σας μιλησω γιατι πηγα αργα στο σπιτι και ο γιος μου που εκανε επεμβαση φρονιμητη και ηταν σπιτι ηταν συνεχεια στο facebook.

Morouli μπραβο που ολα ειναι ετοιμα να υποδεχτουν τα εμβρυακια.αυτες οι ατιμες οι ορμονες καπου θα χτυπησουν!!

daphne εσυ πως εισαι?ετοιμαζεσε?

jannolino μου ολα καλα?ο μπεμπης μας?

lambrini τι κανεις κοριτσι μου?πως πανε οι ζεστες?

φιλια σε ολα τα κοριτσια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεερεεεες!!!!!!! Ολες σημερα καλα?? Εγω ξυπνησα με πονοκεφαλο!! Γκρρρρρ.....

ροζακι πως τα πας με τα υγρα? Τελικα εκανες κ 3η παρακ??για το τικερακι οταν το κάνεις αντιγραφη στο προφίλ σου στην αρχη κ στο τελος εχει τα αυτα πρέπει να τα σβησεις!!! ! Πηγαινε στο φορουμ για τις λειτουργίες του μαμμυ κ θα βρεις εκει οδηγιες!! Ελπίζω καπως να βοηθησα!! Φιλακια στη κοιλιτσα! !!

κοριτσακι μου περαστικα στο γιοκα σου!! Εσυ πως εισαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jannolino ευχαριστω για το γιο μου.ο καημενος ζοριστικε γιατι οι φρονιμητες του βγαινουν αναποδα και του πιεζουν τα δοντια.τωρα εβγαλε τον 1 και θελει ακομα αλλους 2.εγω δεν ειμαι και στα καλυτερα μου.θα μου πεις ποτε ειμαι αλλα αυτες τις μερες νιωθω ενα βαρος, ενα πλακωμα.προσπαθω παρα πολυ να μην το δειχνω.

ευχομαι σε ολες να περασετε καλα το σαββατοκυριακο!!!!φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsaki mou περαστικα στον γιοκα σου!!!

jannolino μου ειχα κανει 3η παρακεντηση την Τριτη εχω παλι λιγο υγρο αλλα δεν χρειαζεται προς το παρον να ξανακανω..εφοσον νιωθω πολυ καλα και τρωω μου ειπε ο γιατρος ολα καλα.μακαρι να μην ξαναχρειαστει ειναι πολυ επιπονο!ευχαριστω οπως βλεπεις βοηθησες με το τικερακι το θεμα ειναι οτι εχω κυκλο 28-30 και δεν ξερω τι απο τα δυο να βαλω για να το βγαλει σωστο:unsure:

η χοριακη μου ανεβαινει και ειμαι πολυ χαρουμενη!την Τεταρτη παω για υπερηχο να δουμε τι σπορι θα δουμε χιιχιχι

καλα να περασετε κοριτσια φιλια πολλα!!!!

Επεξεργάστηκε από rose25
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Χθες έκανα ωοληψία και σήμερα περιμένω τηλ. να μου πουν τι απέγιναν τα ωαριάκια..

Εντωμεταξύ διαβάστε και αυτό

http://harroulabilali.com/2013/05/14/%CE%BF%CE%B9-%CE%BD%CE%AD%CE%BF%CE%B9-%CE%BA%CE%B1%CE%BD%CF%8C%CE%BD%CE%B5%CF%82-%CF%84%CE%B7%CF%82-%CE%B5%CE%BE%CF%89%CF%83%CF%89%CE%BC%CE%B1%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AE%CF%82-%CE%B3%CE%BF%CE%BD%CE%B9/

Θα κρατήσω το "Ζήστε την καλύτερη ζωή που μπορείτε" από το άρθρο αλλά πείτε μου πώς μπορεί να γίνει αυτό??

Περισσότερα αργότερα! Παώ για καφέ τώρα που μπορώ πριν υποδεχτώ να εμβρυάκια! Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορίτσια, daphne μπράβο κοπέλα μου άντε με το καλό να πάρεις τα καλά νέα σου να τελειώνει και αυτή η αγωνία!!! Περιμένουμε. Rose ωραίο το τικερακι σου, υπέροχο το βλέπω και δεν το πιστεύω. Μπράβο Βούλα ρε συ συγκινήθηκα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...