Μετάβαση σε περιεχόμενο

EKSOSOMATIKI,POIES KSEKINISAME PAREOULA???


Recommended Posts

rosaki αν ειχα κανει εξωσ/κη θα ημουν πιο αισιοδοξη.τωρα με τη σπερ/ση τα ποσοστα δεν ειναι μεγαλα και απο οτι καταλαβα πρεπει να εισα πολυ κωλοφαρδη με το συμπαθιο που εγω δεν ειμαι.

daphne καλα το κανεις γιατι και συ δεν εχεις περασει και λιγα!!ξερω απο δικου μου αυτο που λες και πιστευω οτι αν μπορεσεις να το βγαλεις λιγο απο το μυαλο σου θα ηρεμησεις.εγω για να πω την αληθεια δεν το εχω καταφερει ακομα, συνεχεια αυτο εχω στο μυαλο μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

koritsaki na eisai aisiodoxi emena i spermategisi me voithise ..etsi ta kataferame!roouz einai logiko na aghonesai tora etsi einai mexri na to deis stis 12 vdomades min perimeneis na nioseis kati..ola kala omos einai kai megalonoun se trelous rithmous!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααα!!!!!!!

Δάφνη ποσο χαίρομαι που σε διαβαζω έτσι! Πραγματικά! ! Μπραβο βρε κοριτσι! Κ εγω δεν νομίζω να αντεχεις άλλο! ! Κανε το διαλειμματακι σου, , τέτοια ωραία εποχη κ αφου εχεις ετοιμα εμβρυακια ακομα ευκολότερα!!!!

κοριτσακι μου εσυ μονο μπορείς να νιώσεις τι συμβαίνει στο σωμα σου! Για ψυχολογικους κ μονο λογους δε θα προσπαθήσω να σε κανω να πιστεψεις το αντίθετο! Ειμαστε μαζι ομως όποιο κ αν ειναι το αποτελεσμα!

ροουζ κρατησου γερα!!! Πηγες κ ολας 8 εβδ.απιστευτο δεν είναι? ? Ποτε έχεις ραντεβού στο γιατρό? ? Εισαι καλα? Αν δεν έχεις συμπτώματα να χαίρεσαι κουκλα μου! Ακομα κ τωρα ετσι ειμαι κ εγω! Εκτος απο το στηθος κ τη μεση που ποτε με σφάζουν κ πότε κανω μπαλέτο, χαχαχαχαχα!!

Εγω εχθες ειχα ρεπο (κοριτσάκι μου εχουμε δικο μας γυραδικο) κλειστο δλδ κ πηγα ντοκ για καμπυλη ζαχαρου! Τι να πρωτοπω!!!!!...το ραντεβού ήταν στις 15:00 κ καταλαβα πως δεν έπρεπε να φαω! Το ακουσε ο ντοκ κ φρικαρε! Με περιμενανε τα κορίτσια απο εξω με καραμελες μη τυχόν πεσω κάτω! (Χιχιχι) επειτα ήπια αυτο το..το..δε ξέρω πως να το πω! ! Ποοοοοοοοολυ γλυκό ρε κοριτσια!! Πωπωωω δεν πίνετε! Ευχομαι να με δικαιώσουν τα αποτελέσματα κ να μη το ξανακανω!! Εεε κ μετα καναμε για πρωτη φορα καρδιοτοκογραφο (ελπίζω έτσι να λέγεται ελληνικά) ακουγαμε δλδ για 30' τη καρδια του μωρου!! Απιστευτο!! Ροζακι εσενα σκεφτηκα!! Ποσο ωραία πράγματα σε περιμένουν κ να δεις πως φευγουν ολα στο αψε σβησε!! Ουτε αγχος ουτε φοβος!! Καθε φορα φευγω με ενα χαμόγελο ως τα αυτιά!χαχαχαχαχαχα!! Εφαγα ομως ενα ψυχτο σαβ/κο που εκανε απεργία παλι το μικρακι μου κ ιδτωδα μεχρι να φτάσει η χθεσινη μερα! Καλε τι πεισματαρικο παιδι που εχω? Αν δε θέλει να κουνηθειιιι δε πα να εχω κατεβάσει μισο τονο ζαχαρη ε με 2-3 κλωτσιες με ξεπεταξε!!! Αλλα ευτυχώς ήμουν στο γιατρό κ ήμουν ηρεμη!!! Ολα φυσιολογικοτατα!! Τα παντα κυλουν κανονικά και εγω ΑΓΑΠΩ ΟΛΟ ΤΟ ΚΟΣΜΟ!! Ξεκινησε κ τις καλες κλωτσιές απο σημερα ο μικρος μου κ είμαι καλα!(συγνωμη αν σας κουρασα φιλεναδες)

Φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ λοιπον κ απο εμένα με πολύ αγάπη! !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου γεια σας!!σημερα δεν μπηκα εγω αλλα απο οτι βλεπω ουτε και σεις!

cuando χαιρομαι που τα καταφερες με σπερ/ση.ποσες εκανες?ξερω οτι τα ποσοστα δεν ειναι μεγαλα!

jannolino μου χαιρομαι που το μωρακι σου ειναι καλα!οπως ειπες και συ θα μας βγει πεισματαρης!ποτε περιμενεις τα αποτελεσματα απο την καμπυλη?δε νομιζω οτι θα υπαρχει καποιο προβλημα.περιμενω να μας ενημερωσεις!!

rosaki τι κανεις σημερα?

τα υπολοιπα κοριτσια που ειναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, να'μαι κι εγώ! Είχα μουσαφιραίους τις προηγούμενες μέρες και μόνο να σας διαβάσω προλάβαινα. Μεταξύ των άλλων φιλοξενούσαμε και την 9 μηνών ανιψούλα του άντρα μου. Δεν μένουν Αθήνα και δεν τους βλέπουμε συχνά. Λοιπόν, κορίτσια ένα θα σας πω: πλακωθείτε στα σουβλάκια γιατί είναι πολύ εξαντλητικά τα μωρά! Χρειάζονται δυνάμεις!! Από αγκαλιά σε αγκαλιά την είχαμε και που να την κουμαντάρεις. Της έδωσα μπανανίτσα και άνοιγε μια στοματάρα! Ευτυχώς είναι από τα μωρά που πάνε σε όλους. Επιπλέον, χτες γέννησε μια ξαδέρφη μου και πήγα σήμερα να την δω. Ο μπέμπης είναι γλύκας. Ήταν με καισαρική οπότε είχε ένα απαλό ροζ χρωματάκι. Δεν είχε ζοριστεί. Να μην πω για τα δαχτυλάκια και τα ποδαράκια. Αχ, ήθελα να ξαπλώσω στο κρεβάτι και να γεννήσω κι εγώ ένα τέτοιο!! Βλέποντας μωρά έρχεται η όρεξη! ΧΑΧΑΧΑ Όταν επιστρέψαμε σπίτι βέβαια τον άντρα μου τον έπιασε μια κατάθλιψη και του φταίγαν όλα. Πάντως είναι πολύ δύσκολο για τους άντρες να έχουν οι ίδιοι το 'πρόβλημα'. Νιώθουν οτι θίγεται ο αντρισμός τους και οτι δεν μπορούν να εκπληρώσουν το ρόλο τους. Εδώ που τα λέμε δεν είναι και παράλογο αν σκεφτείτε οτι ξεπεράσαμε τα 4 χρόνια προσπαθειών με ivf...

koritsaki μην το βάζεις κάτω. Το οτι μένεις έγκυος είναι πολύ θετικό. Το ώμα σου ανταποκρίνεται.

rose μην μου πεις οτι πήρες το μηχάνημα! Πάντως όταν αγχώνεται κανείς είναι πιο επιρρεπής σε τέτοιες καταστάσεις. Εμείς είχαμε βρει ένα μηχάνημα για να κάνεις σπερμοδιαγράμματα στο σπίτι! Ναι, ναι υπάρχει κι αυτό! Με νύχια και με δόντια τον είχα κρατήσει να μην το πάρει. Φαντάζεστε πόσο πειρασμός θα ήταν να το έχεις ανά πάσα στιγμή και πόσο ψυχοφθόρο. Τι τραβάμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι μεκάναμε 3 η πρώτη δεν έπιασε λόγω άγχους πιστεύω και οι άλλες δυο ναι απλά η πρώτη δεν προχώρησε αλλά 2 στις 3 θετικές! Κι ένα μωρακι! Βασικά δεν είχαμε κάποιο ιδιαίτερο θέμα ούτε εγώ ούτε εκείνος απλά χρειαζόμασταν λίγο σπρώξιμο και πίστη πιστεύω.. Ελπίζω το επόμενο να έρθει μόνο του μιας και είμαστε πιο χαλαροί. Χρόνο για ντόπινγκ ντόπινγκ δεν έχουμε αλλά τέλος πάντων. Κοιτά να είσαι θετική και χαλαρή.. Εμάς μας βοήθησε η καλή παρέα το γέλιο και το κρασακι χικ χικ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχουμε γνωστή εδώ μέσα που με σπερματεγχυση έμεινε και γέννησε δίδυμα!!να έχεις πίστη ξεροντας ότι οκ οι πιθανότητες δεν είναι τεράστιες αλλά είναι περισσότερες από το να έκανες Μονη σου προσπαθεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ακουω Δαφνη μου :P ειμαι αρκετα πιο ηρεμη πλεον αρχιζω και το συνειδητοποιω οτι δεν εχω συμπτωματα αλλα ειμαι ΕΓΚΥΟΣ :)

οποτε νιωσεις ετοιμη να ξεκινησετε παλι,ισως θελει και το σωμα σου να ηρεμησει λιγακι!

κοριτσακι μου μην το λες αυτο αν θελει ο Θεος θα μεινες...ειναι και αυτη μια μεθοδος ομως που εχουν πετυχει πολλες οπως η cuando μας και αλλες κοπελες που ξερω.την Παρασκευη θα κανεις χοριακη ε?εκεινη την ημερα θα παω στον γιατρο και εγω.μακαρι να εχουμε ευχαριστα νεα και οι δυο μας.εγω δεν σταματαω να σε φυσαω φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

jannolino μου οντως περναει γρηγορα ο καιρος..περιμενοντας να ερθει η μερα για τον γιατρο περνανε οι μερες και δεν το καταλαβαινω!Μεθαυριο παω να δουμε και ελπιζω να ακουσουμε κιολας αυτη τη φορα...

για την καμπυλη ζαχαρου που λες την κανουν ολες οι εγκυουλες?γιατι σου δινουν γλυκο να φας για να δουν αν ανεβει το ζαχαρο σου?αμα βγηκαν ολα καλα αυτο εχει σημασια,ασε τον αντρακο σου να ξεκουραστει και λιγο ολο κλωτσιες θα δινει? χιχιχι ανυπομονω να τα ζησω ολα αυτα που λες και εγω,πρωτα ο Θεος!!!!

fifoulina μου οχι δεν το πηρα το μηχανημα και ουτε προκειτε...ε οκ μωρε δεν νομιζω να φτασω ως εκει χιιχιχ μα καλα τι εχουν βγαλει πια ολα στο σπιτι θα τα κανουμε...οντως ειναι μεγαλο αγχος να το εχεις σπιτι σου συνεχεια θα πας να κοιτας τι γινεται και καλα της εγκυμοσυνης δεν νομιζω να ειναι δυσκολο αλλα αυτο που λες εσυ θα ειχε ξεπατωθει ο αντρας σου :D (μην με παρεξηγησεις πλακιτσα κανω)

σημερα κοριτσια ειμαι οπως καθε μερα το στηθος συνεχιζει να ειναι τουμπανο και τιποτα αλλο...απλα καταλαβαινω τον ευατο μου να κουραζομαι πολυ ευκολα,δεν μπορω να περπατησω πολυ λαχανιαζω.αφου σκεφτομαι ειμαι ετσι τωρα οταν με το καλο φτασω 7-8 μηνων που θα εχω βαρυνει κιολας τι θα κανω?με το πι σαν τους παππουδες θα πηγαινω :))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααα κοριτσακια μου!!!!!

Τι κανετε?? Ροζακι σου δινουν κατι σαν νερο να πιεις αλλα ειναι πετιμεζι!!! Δεν πίνετε! Και εγώ τελικά πρεπει να κανω τη πιο μεγαλη δοση γιατι βγηκε πανω απο το όριο! Κ ημουν κ νηστικη, φανταστειτε!! Ε με ανησυχει λιγακι αλλα στο τηλ η κοπελα ηταν ηρεμη οποτε φαντάζομαι πως δεν ειναι κάτι σοβαρο!! Τη Δευτέρα λοιπον παλι τα ίδια!

Κοριτσια θα περιμένουμε τη παρασκευη πως κ πως! Ευχομαι κ για το κοριτσακι να εχει ευχάριστα να μας πει κ η μελλουσα χαζομαμα ροουζ που θα ακουσει τη καρδουλα του μωρου της να χαζεψει ακομα παραπανω!! Φυσημα κ απο εμενα:φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου γεια σας!!αυριο θα παω για χοριακη αν δε με προλαβει πρωτα η ακανομαστη!μολις παρω τα αποτελεσματα θα σας ενημερωσω

cuando ευχομαι κοριτσι μου το δευτερο μωρακι να ερθει απο μονο του με φυσιολογικη συλληψη!!συμφωνω και γω οτι η σπερ/ση εχει λιγο πιο υψηλα ποσοστα απο την απλη επαφη!μακαρι τι να πω!

jannolino μου δε νομιζω να ειναι τιποτα!θα την ξανακανεις και θα ειναι ολα καλα.το δυσαρεστο ειναι οτι θα ξαναπιεις αυτο το υγρο!

rosaki αντε την παρασκευη θα ακουσεις και συ καρδουλα!!!θα περιμενουμε τις εντυπωσεις!!

fifoulina αυτα τα μικρα σε ξετρελαινουν!!δυστηχως οταν βλεπεις μωρα και εσυ προσπαθεις τοσο λογικο ειναι το μυαλο σου να πηγαινει σε διαφορα πραγματα και στους αντρες μας και σε μας.δεν το κανεις επιτηδες,γινετε μονο του.ευχομαι κοριτσι μου να τα καταφερετε γρηγορα και ολα θα φτιαξουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντε βρε koritsaki πλησιάζει η αυριανή μέρα! Γιατί λες για την ακατονόμαστη; Νιώθεις οτι θα σου έρθει; Μην ξεχνάς οτι σε πολλές αυτό είναι σύμπτωμα εγκυμοσύνης! Μακάρι να σε βοηθήσει κι η αγία Μαρίνα που γιορτάζει σήμερα. Αλήθεια, Μαρινάκι που είσαι;;; Χρόνια σου πολλά και με το σποράκι σύντομα! Jannolino, ανακατεύτηκα και μόνο που λες γι'αυτό το υγρό της εξέτασης! Ας είναι όμως για να ησυχάσεις κι εσύ οτι όλα πάνε καλά. Από levou είχαμε κανα νέο; Λέτε να έχουμε ανακοινώσεις; Εγώ αύριο έχω το ραντεβού με τον ρευματολόγο. Να δούμε αν θα βγάλουμε καμιά άκρη. Άραγε τα έμβρυα τα 'σκοτώνει' το σώμα μου ή φταίει κάτι άλλο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jannolino τι να κανεις αμα χρειαζεται επαναληψη υπομονη τουλαχιστον να ειναι ολα καλα αυτο εχει σημασια!

κοριτσακι μου περιμενουμε ευχαριστα νεα φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλημέρα!!!

Κατάφερα και ξέπλεξα λίγο χρόνο και μπήκα να δω νέα σας!!!

Rose μου δεν φαντάζεσαι πόσο χάρηκα όταν είδα το τικεράκι σου από κάτω!!! Πολλά συγχαρητήρια!!!Με το καλό να έρθει ένα υγιέστατο μωράκι!!!! Μπράβο! Μην ανησυχείς για τίποτα! Τα καλύτερα έρχονται!

Πολλά φιλιά σε όλες τις φουσκωμένες κοιλίτσες!

Και στις κοπέλες που προσπαθούν εύχομαι γρήγορα να γίνει το θαυματάκι κι για εκείνες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου γεια σας.σας ευχαριστω ολες για τις ευχες και τα φυσηματα αλλα θα τα χρειαστω για αλλη φορα!οπως καταλαβατε ΑΡΝΗΤΙΚΟ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Diaz μου τι κανεις?σε ευχαριστω πααρα πολυ,ειδες ηρθε επιτελους και για μενα το θαυματακι μου!!!

κοριτσακι μου αρνητικο? :( οχι ρε γαμωτο μου και εσυ....τι να πω υπομονη και κουραγιο!τι θα κανεις απο εδω και περα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια! Ειμαι καινουριο μελος .. Να ευχηθω πρωτα απ ολα σε ολες τις κοπελες που προσπαθουν μια τεραστια χοριακη και μια τελειομηνη εγκυμοσυνη και σε οσες τα καταφεραν συγχαρητηρια και να χαιρονται τα υπεροχα μωρακια τους!! Ξεκιναω και εγω την πρωτη μου προσπαθεια εξωσωματικης και ειμαι παρα παρα πολυ αγχωμενη.. Σημερα ειναι η 4η μερα που κανω gonal δοση 225.. Δεν ξερω την διαδιακασια ουτε ποσες μερες ακομα θα κανω ενεσεις.. Αυριο εχω ραντεβου με τον γιατρο να δουμε πως εχω ανταποκριθει μεχρι τωρα.. φανταζομαι θα μου εξηγησει τι θα κανουμε μετα.. Μηπως μπορειτε να μου πειτε ποτε περιπου γινεται η ωοληψια και αν ποναει; φοβαμαι.. Και αν εχετε ακουσει κατι για τον γιατρο Αρκουλη Θεοδοσιο ειτε θετικο ειτε αρνητικο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια επανήλθα! Σήμερα πάει κάπως καλά το πρόγραμμα...

Κοριτσάκι πολύ κρίμα για την αρνητική χοριακή! Μην το βάζεις κάτω όμως.... πάρε δύναμη από το παιδάκι σου και σύντομα θα του χαρίσεις ένα αδελφάκι!

cuando παλιά μου φιλενάδα πως τα πας με το μωράκι; σας έχει τρελάνει ε; Μακάρι να έρθει σύντομα το αδερφάκι... φυσιολογικά αυτή τη φορά χωρίς άγχος!!

Νατάσα καλή αρχή και πολύ καλή επιτυχία! Μην έχεις άγχος και μη φοβάσαι τίποτα!!! Να έχεις εμπιστοσύνη στο γιατρό σου και όλα θα πάνε καλά! Η Λαμπρινή εδώ στο φόρουμ έχει τον ίδιο γιατρό και θα σου πει τα καλύτερα.

Μαρινάκι μου πήγα λίγο πίσω και διάβασα τα νέα σου κοπέλα μου! Ειλικρινά όλα είναι αποδεκτά αλλά τίποτα δεν είναι απόλυτο. Ο θεός είναι μεγάλος και θαύματα γίνονται. Δεν είμαι θρησκόληπτη, αλλά από όταν ήρθε το αγοράκι μου το σταυρό μου τον κάνω κάθε μέρα. Δεν μπορεί να σου μετρούσαν ενδομήτριο και τώρα να μην υπάρχει τίποτα!!! Δεν είμαι γιατρός βέβαια, αλλά μετά τις διακοπούλες σας πάρε μία ακόμα γνώμη. Θα μου πεις πόσες ακόμα που δεν έχεις αφήσει γιατρό για γιατρό, αλλά κακό΄δεν θα κάνει. Βέβαια είναι θέμα ψυχολογίας κι εσύ με τον αντρούλη σου θα δείτε τις αντοχές σας. Πρέπει να είστε δυνατοί πάντως από όσα έχεις περάσει και πιστεύω πως θα αγωνιστείς μέχρι να πετύχεις! θα πετύχεις που θα πάει.... θα το τσακώσετε το μπεμπέ!!! Στο εύχομαι ολόψυχα να έρθει εκεί που δεν το περιμένετε!

Να ξέρεις ότι σε σκέφτομαι κι εύχομαι να γίνει το θαυματάκι και για σας!

Πολλά φιλιά σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

natasa.k καλως ηρθες στην παρεα μας!καλη αρχη με την εξωσωματικη και ευχομαι με ενα θετικοτατο τελος :) καταρχην γιατι εισαι αγχωμενη?δεν υπαρχει λογος θα ξεκινησεις τις ενεσεις σου χαλαρα και ο γιατρος θα σε καθοδηγει αναλογα με το πως πας.τι ενεσεις σου εχει δωσει να κανεις?εγω εκανα για 2 εβδομαδες....αιμα σου παιρνουν να δουν την οιστραδιολη σου?Για τον Αρκουλη εχω ακουσει και εγω πολυ καλα λογια και η Λαμπρινη μας εδω μεσα εκει την εχει κανει!

η ωοληψια γινεται οταν τελειωσουν οι ενεσεις περιπου μετα τις 2 εβδομαδες αλλα καλο ειναι να ρωτησεις τον γιατρο σου για ολα αυτα γιατι δεν ξερω αν ισχυει σε ολες αυτο...η καθεμια ακολουθει καποιο προγραμμα συγκεκριμενο!εκεινη την ωρα δεν πονας καθολου τουλαχιστον εγω δεν καταλαβα τιποτα με ειχαν σε μια ελαφρια μεθη.μετα πονουσα λιγο χαμηλα οπως οι πονοι περιοδου μου εδωσαν παυσιπονο και περασε!!βεβαια πιο αργα πονουσα πολυ χαμηλα και ημουν ξαπλα...αυτο ομως δεν ειναι απολυτο γιατι αλλες δεν πονανε καθολου!

γνωμη μου να ρωτας τον γιατρο σου για οτιδηποτε αποριες εχεις εκεινος ξερει καλυτερα συμφωνα με την δικη σου περιπτωση να σε καθοδηγησει σωστα!!!!μην αγχωνεσαι και ολα θα πανε καλα καλη επιτυχια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rosaki μου αυριο θα παρω τηλ.να κλεισω ραντεβου με τον εξωσωματικο γιατι μαλλον θα μου κανει υστεροσκοπηση.μετα ειναι και ο αυγουστος που ειναι κλειστα.απο σεπτεμβριο το κοβω.αυριο να μας ενημερωσεις μολις πας στο σπιτι!!

natasa.k kαλως ηρθες στο παρεκι μας!σου ευχομαι να εχεις θετικο αποτελεσμα και μην αγχωνεσαι.θα κανεις εξετασεις εστραδιολης και θα σε καθοδηγει ο γιατρος σου.οπως ειπε και το rosaki υπαρχουν διαφορα προτοκολα.εγω για παραδειγμα εκανα βελονες 1 μηνα περιπου.οσο για την ωοληψια σου κανουν μεθη και δεν καταλαβαινεις τιποτα!και εγω ειχα λιγα πονακια και μετα μου περασαν.

diaz δε θα το βαλω κατω αλλα στεναχωριεμαι.θα κανω αλλη μια εξωσ/κη και μετα τελος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια μου! Εγω ειμαι καλα το αγορακι μου μεγαλωνει δοξα το θεο και η εγκυμοσυνη εξελλισεται πολυ καλα. Κoritsaki mou να κανεις υστεροσκοπηση να δουμε το λογο της αποτυχιας εννοειται οτι δεν θα το βαλεις κατω ετσι? εξαλλου η επομενη θα ειναι και η τυχερη σου. Μαρινακι θελω να σου πω κι απο εδω συγχαρητηρια για την δυναμη σου και ειμαι σίγουρη οτι θα δικαιωθεις αντε γλυκεια μου γιατι εχεις αγωνιστει περισσοτερο απο τον καθενα. Cuando φιλια στο μπεμπακι σου και το αδερφακι ερχεται θα δεις. Rose πως παμε γλυκουλα μου το μωρακι σου μεγαλωνει και ολα καλα ποτε εχετε παλι υπέρηχο? Νατασσα με το καλο η προσπαθεια σου γλυκεια μου, λοιπον μην φοβασαι καθολου εισαι πολυ τυχερη που πήγες απο την αρχη σ αυτον τον γιατρο εγω εχω πετυχει δυο προσπαθειες εκει, με την πρωτη εκανα την κορη μου και μετα επειδη εκτος απο κλειστες σαλπιγγες μου τελειωναν και τα ωαρια με την διαδικασια των φυσικων κύκλων ξαναεμεινα και σε 3 μηνες πρωτα ο θεος θα γεννησω. Γενικα δεν εχω δει κοπελα να παει στον Αρκουλη και να μην τα εχει καταφερει. Εσεις τι θεμα εχετε? σπερμα, σαλπιγγες ή ανεξήγητη. Πολλα φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου λυπαμαι πολυ για το αποτέλεσμα! Ευτυχως ειναι καλοκαιρακι και μπορείς να κάνεις πολλά πράγματα για να χαλαρώσεις κ να ξεχαστεις!! Σχετικο ειναι βέβαια αυτο αλλα οσο γίνεται!

ροζακι μου εσυ καρδουλα ακουσες η έχεις απόγευμα ραντεβού?

νατασα καλως ηρθες στην ομαδουλα μας!! Σου εύχομαι καλή επιτυχία! Μην αγχωνεσαι καθόλου! Δεν είναι καθολου επιπονη διαδικασια (σωματικα τουλάχιστον) κ ευχομαι να το πετυχεις με τη πρωτη το σπορακι!! Μιλα με τον γιατρό για οτιδήποτε σε απασχολεί!

Εγω είμαι λιγο αγχωμένη με το θεμα μου και προσπαθω να το κρατησω σε λογικά πλαίσια! Φιλιά πολλά κοριτσια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και απο εμένα. Κοριτσάκι πολύ λυπήθηκα με το αρνητικό αποτέλεσμα, εύχομαι η επόμενη φορά να είναι και η τυχερή και να μείνουν όλα αυτά σαν μια μακρινή ανάμνηση...!

Όπως καταλάβατε είμαι ακόμα εδώ... δεν λέει να σκάσει μύτη η μπουμπούκα μου ακόμα.... :blink:

Νατάσσα καλως μας ήρθες, μην αγχώνεσαι καθόλου, όπως σου είπε και η Λαμπρινή έχεις πέσει σε πολύ καλά χέρια. Κι εγώ στον Αρκουλή έκανα την εξωσωματική μου και πέτυχε με την πρώτη! Γενικά του έχω μεγάλη εμπιστοσύνη και τον συμπαθώ πολύ σαν άνθρωπο, δεν θα τον άλλαζα με τίποτα!

Πολλά φιλάκια σε όλες και ΦΦΦΦΦΦΦΦΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως σας βρηκα κοριτσια και σας ευχαριστω πολυ παρα πολυ για τις ευχες σας και για τις πληροφοριες σας!! Το οτι τα καταφερατε στον Αρκουλη levou και Λαμπρινη μου δινει παρα πολυ κουραγιο..! Το προβλημα που ειχουμε εμεις ειναι ανεξηγητη υπογονιμοτητα.. Εχουμε ηδη δυο αποτυχημενες σπερματεγχυσεις στο ιστορικο μας σε αλλους γιατρους και τωρα θελω να ελπιζω οτι επιτελους θα τα καταφερουμε.. 3 χρονια προσπαθουμε και τιποτα.. μπορει να φοβαμαι αλλα θελω να περασει γρηγορα ο καιρος και να φτασουμε στην εμβρυομεταφορα.. Τις 15 μερες μετα δεν ξερω πως θα αντεξω.. Δεν εχω προλαβει να διαβασω τις ιστοριες σας και τα νεα σας ομως ευχομαι και παλι σε ολες σας συντομα με ενα γερο μωρακι αγκαλια!!

[smilie=love5.gif] [smilie=love5.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μην το βάλεις κάτω με τίποτα!!! Ντιαζ τι κανεις;; Ροουζ θα ακούσεις καρδούλα; Θα ξετρελαθεις!!!λεβου καλή λευτεριά!! Λαμπρινη μου κι εσυ με το καλό! Αδερφακι θελουμε αλλα σιγα σιγά να χαρώ λίγο ακόμα τη μικρούλα μου. Νατασσα καλή επιτυχία!!!!! Φιλια σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου καλημερα!!

μετα απο τα γνωστα αποτελεσματα σημερα ειμαι καπως καλυτερα!!εκλεισα ραντεβου με τον εξωσωματικο για τις 26/7.την ιδια μερα εκλεισα ραντεβου με διατροφολογο μηπως και με ξεκολλησει.περισσοτερο το εκανα για ψυχολογικους λογους μηπως και φτιαξει καπως η διαθεση μου.

rosaki τι εγινε με τον υπερηχο?περιμενουμε νεα!

levou,rosaki,jannolino,cuando,labrini,daphne,natasa σας ευχαριστω πολυ για ολα!θα κανω αλλη μια εξωσωματικη και αν δεν πετυχει,τελος.μετα θα περιμενω το γιο μου να μου κανει εγγονακια!!το λεω αυτο γιατι εχω ενα παιδι και πρεπει να βαλω ενα οριο γιατι στο τελος θα χαλασει η ζωη μας.το μωρο μας εχει γινει εμονη ιδεα!

φιλια πολλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Αμέσως σε κούνια και εγώ κορίτσι μου. Στρώμα έχω ορθοπεδικό. Ρουχαλακια και εγώ εννοείται πιο μετά, θα μου δώσει και η αδελφή μου π εχει του μικρού της. Αλλα πρέπει να πάρουμε τα ρουχαλακια της κλινικής για τις πρώτες μέρες 💙 Μπανάκι έχω πάρει το κλασικό με τη βάση του. Μεγάλο είναι. Η αδελφή μου ειχε το ίδιο για τον μικρό από βρέφος μέχρι 2 ετών. Ήμουν ανάμεσα σε κάτι καινούργιο π έχουν βγάλει τώρα μικρουλικα που ίσα που χωράει το μωρό μεσα για να μην εχειςς και την έγνοια οτι θα σου φύγει. Αλλά θεώρησα καλύτερα να πάρω κάτι που θα με κρατήσει μέχρι να μεγαλώσει λίγο.
    • Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!! Ναι ξεκινάμε μόνοι μας κ ελπίζουμε 🤞♥️ το έχω πάρει ψύχραιμα γιατί έχω συνηθίσει τα αρνητικά τέστ 😂 αστειεύομαι!! Κάποια στιγμή θα ξαναγίνει όπως είχε γίνει δεν μπορεί!! Απλά μπορεί να αργήσει λίγο... Ευχαριστώ πολύ νανουκο μου! Για τρίτη εξωσωματική δεν με βλέπω ακόμα λόγω οικονομικών αλλά μέχρι να κάνουμε ξανά θα προσπαθήσουμε φυσιολογικά κ μπορεί να μας πετύχει ❤️♥️ Η αλήθεια μου πήρε πολύ καιρό για να είμαι ήρεμη κ να τα βλέπω θετικά.. αλλά πλέον πιστεύω ότι θα γίνει κάποια στιγμή εφόσον μας λένε ότι δεν έχουμε θέμα οπότε αυτό με βοηθάει να σκέφτομαι αισιόδοξα!! Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου❤️
    • Καλημέρα, Είμαι και εγώ στο στάδιο της αναμονής, εχωκ εγω καποιες ενοχλήσεις στην κοιλιά αλλα θεωρώ οτι ειναι όλα αποτα φάρμακα..έχοντας ηδη μια επιτυχημένη εμβρυομεταφορά όπου τώρα εχω τη σχεδόν δύο ετών κορη μου εχω να πω οτι δεν υπάρχουν συμπτώματα επιτυχίας η αποτυχίας..όπως και στην πρώτη εμβρυομεταφορα δεν ειχα κανένα.. Καλη επιτυχία να έχουμε όλες κορίτσια!! 
    • Καλημέρα illy1984 σε καταλαβαίνω απόλυτα αυτές οι ημέρες δεν περνούν καθόλου και ψάχνεις κάθε αλλαγή ή κάθε σημάδι στο σώμα σου που μπορεί να σε οδηγεί σε κάθε θετικό . Σίγουρα επηρεαζόμαστε από τα φάρμακα και κυρίως από την προγεστερόνη . Εγώ σου εύχομαι να είναι σημάδι από το μωράκι σου και σύντομα να έχουμε τα καλά νέα σου .  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...