Μετάβαση σε περιεχόμενο

EKSOSOMATIKI,POIES KSEKINISAME PAREOULA???


Recommended Posts

Και εγω στις 23 κλεινω τα 40 και την παρασκευη εχει ο αντρας μου τα γεννεθλια του και ηλπιζα πως θα του εκανα το καλυτερο δωρο, αλλα δεν τα καταφερα. Δεν πειραζει ευχομαι του χρονου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αχ βρε morouli πόσο σε νιώθω! Ξέρεις πόσα γενέθλια, γιορτές κι επετείους έχω περάσει κι εγώ ευχόμενη το δώρο μου προς τον άντρα μου να ήταν ένα θετικό τεστ; Είμαι σίγουρη πως κι αυτοί "πονάνε" για την κατάσταση άσχετα αν λόγω της φύσης τους δεν μιλάνε συχνά γι αυτό. Δείχνουν δυνατοί όμως και μας στηρίζουν όταν σερνόμαστε στα πατώματα. Εμένα ο άντρας μου έχει εμφανίσει πολλά ψυχοσωματικά από τότε που μας παρουσιάστηκε το "θέμα". Εσάς βρε κορίτσια πως αντιδρούν οι δικοί σας; Εγώ λέω morouli μιας που πλησιάζουν τα δικά του γενέθλια (να τον χαίρεσαι κιόλας) αγόρασε ένα σέξι νυχτικάκι και τραγούδα του το Happy Birthday αλα Μέριλιν Μονρόε [smilie=love8.gif] χιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!!

μορουλι μου ετσι και εμεις για ποσα χρονια αυτο ευχομασταν...ερχοταν η Πρωτοχρονια λεγαμε αντε και του χρονου να εχουμε μωρακι,ερχοταν γεννεθλια,γιορτες,επετειους η ιδια ευχη.σε καταλαβαινω και εγω απολυτα πως νιωθεις....αφου ειχαμε φτασει σε σημειο να λεμε καθε φορα το ιδιο ευχομαστε αραγε θα ερθει ποτε?να ομως που ηρθε και για εμας ετσι θα ερθει και για εσας..τα λεω ολα αυτα σε σενα τωρα και δυσκολευομαι να το πιστεψω οτι ειμαι εγω σε αυτη τη θεση!μην σταματας ποτε να ελπιζεις θα ερθει να εισαι σιγουρη γι αυτο...χρονια πολλα προκαταβολικα και στους δυο σας!!!φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ συντομα να ερθετε στην θεση μου!!!!!!!

φιφουλινα εγω πιστευω οτι κρινεται σε μεγαλο βαθμο απο εμας το πως θα αντιδρασει ο αντρας...εμενα βασικα επειδη εκεινος ειχε το προβλημα τον στηριζα συνεχεια...εψαχνα πολλες ωρες στο google για το προβλημα που ειχε να δω τι γραφει για να μπορεσω να τον κανω να αισθανεται οτι δεν εχει κατι το φοβερο,που οντως δεν ηταν!υπηρχαν στιγμες που μου ελεγε ειμαι ανικανος δεν μπορω να κανω παιδια αντε να παρεις κανεναν αλλο να κανεις και εσυ που τοσο θες....φυσικα δεν τα εννοουσε αλλα τα ελεγε επειδη ενιωθε ασχημα...τον υποστηριζα παντα και ποτε δεν τον κατηγορησα για τιποτα γιατι αν ειχα εγω το προβλημα του λεω εσυ θα με παραταγες?εγω τα δικα σου παιδια θελω οχι αλλου.....πολλες ασχημες και δυσκολες στιγμες υπηρχαν και ειναι λογικο να υπαρχουν!οταν λαχταρας ενα παιδακι τοσα χρονια πως να μην σκεφτεσαι διαφορα...

ζουμε γι αυτη την πολυποθητη μερα που θα ερθει και σε εμας το θετικο τεστ,η θετικη χοριακη και αυτο ειναι που μας κραταει δυνατες και συνεχιζουμε μεχρι να πετυχουμε!!!ετσι λοιπον συνεχιζετε μεχρι να πετυχετε ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η αλήθεια είναι πως είναι δυσκολη μια τέτοια κατάσταση! ! Στην αρχη μας εδεσε πολυ το πρόβλημα του αντρα μου! Με τα χρόνια να περνανε κ τα αρνητικά να έρχονται το ενα μετα το αλλο χαθηκε κάθε μέτρο! Χαθηκαν σιγα σιγα ολα! !Ημασταν μεσα στα νευρα το τελευταίο χρόνο κ ο αντρας μου παραδοθηκε πληρως στο πρόβλημα τελειως αδύναμος κ αδιαφορος! Αν αυτη τη φορά δε τα καταφέρναμε είμαι σιγουρη πως το επόμενο βήμα θα ήταν ο χωρισμός! !

Ευτυχως ολα πήγανε καλα κ περιμένουμε το πρώτο μας παιδακι!!!!

Μορουλι χαίρομαι πολυ που σε βρισκω αισιόδοξη κ δυναμική! Ετσι σε θέλω! Με οποιοδήποτε τρόπο θα γίνεις μανουλα!!

Ροζακι γινεσαι σιγα σιγα!! Εγω ανησυχουσα οταν πονουσα γιατι νομιζα κάτι πάθαινει το έμβρυο κ παλι οταν ΔΕΝ πονουσα για τον ιδιο λογο!! Χαχαχαχα!! Μια θα έρχονται κ μια θα φευγουν!! Ολα πανε μια χαρά!

Εγω κορίτσια αρχιζω τωρα μολις να εχω κατι ζαλάδες! ! Κουφο τελείως! Τη παλεύω ακομα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Fifoulina μου γλυκεια ωραι η ιδεα σου αλλα! Εχουμε εναν γαμο αυριο και μην ξεχναμε οτι εχω και την γνωστη περιοδο μετα απο εμβρυομεταφορα η οποιανμε εχει ξεσκισει...

Rose θυμαμαι πολυμκαλα το προβλημα του αντρα σου απο το αλλο το ποστακι και πραγματικαντα καταφερατε μια χαρα και μπραβο σας.

Θελω να πιστεω Janolino πως τωρα ειστε παλι πολυ ερωτευμενοι και περιμενετε το μωρακι σας με πολυνευτυχια και θαλπωρη.

Η αληθεια ειναι πως ειναι πολυ δυσκολο να κρατηθουμε , να επιβιωσουμε και να βγουμε αλοβιτοι απο ολο αυτο! Εμεις ακομη και δοξα τον Θεο αντεχουμε και ειμαστε πολυ ερωτευμενοι! Ευχομαι να κρατησει για παρα πολυ!!! Ποτε δεν ξερεις πως γυρναει το μυαλο.

Θα πρεπει να καταλαβουν καλα ολο αυτο που περναμε με τις ενεσεις με τα φαρμακα με την ψυχολογια της οωληψιας με με με, και πιστευω οτι πρεπει να ξερουν πολυ καλα τι περναμε για να μπορουν να μας στηριζουν, και φυσικα πιστευω πως ολα θελουν μετρο. Αν τους εχουμε απ εξω σε ολη αυτην την διαδικασια και απο την αλλη μας βλεπουν να υποφερουμε και να κλαιγομαστε τοτε νομιζω πως χανεται λιγο η ουσια! Θα βαρεθουν και ισως να στραφουν και αλου! Μην χασουμε την ουσια!!!!! Αυτα απο την αποψη μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου γεια σας.επεσε σημερα δουλιτσα και δεν προλαβα να σας γραψω!συμφωνω με ολες σας.και εμεις ολο λεγαμε λες το πασχα,στις γιορτεσ,στα γενεθλια αλλα τιποτα ωσπου εκανα την εξωσ/κη.μεχρι και τον προηχουμενο μηνα ελεγα λες να μεινω εγκυος αυτο το μηνα που θα γεννουσα? αλλα που τετοια τυχη.και με τον αντρα μου παλι καλα μιας και ειμαστε μαζι 24 χρονια!!βεβαια εγω εχω το γιο μου αλλα για το δευτερο εχουμε ταλαιπωρηθει πολλα χρονια και οσο να ναι υπαρχει το αγχος τα νευρα και η ψυχολογια ειναι στα πολυ κατω.morouli,rosaki,jannolino πρεπει να υπαρχει αγαπη γιατι αν σε ενα ζευγαρι δεν υπαρχει πραγματικη αγαπη κανενα παιδι δεν προκειτε να σωσει το γαμο.

φιλακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου εχεις απολυτο δυκιο αν δεν υπαρχε πραγματικη αγαπη κανενα παιδι δεν σωζει τον γαμο ισα ισα που μετα τον διαλυει!!!το πιστευω πολυ και εγω αυτο...απλα οταν προσπαθεις να κανεις παιδι οι καταστασεις σε κανουν να αντιδρας ασχημα που δεν ερχεται και ετσι η φτανεις σε χωρισμο οπως λεει η jannolino η το παλευεις μεχρι να ερθει...ειναι πολυ δυσκολος ο δρομος αλλα αξιζει τον κοπο να προσπαθησεις!

μου φαινεται πεσαμε λιγακι ε?εγω βασικα δεν ειμαι στα κεφια μου πολυ αυτες τις μερες...αχ ρε κοριτσια φοβαμαι μην το μωρακι μου δεν υπαρχει πια...δεν ξερω αν σκεφτομαι χαζα αλλα πλεον δεν αισθανομαι τιποτα απολυτως απο συμπτωματα φυγανε και τα πονακια που ειχα πως να ξερω οτι ειναι καλα?εχω σκασει απο την αγωνια μου και εχω ακομα μια εβδομαδα για να παω στον γιατρο.

jannolino ετσι ησουν και εσυ στην αρχη αρχη?δεν αισθανοσουν τιποτα?μονο το στηθος ειναι ακομα πρησμενο αλλα αυτο δεν μου ειναι αρκετο για να ησυχασω...μαρτυριο ειναι ολο αυτο αφου σκεφτομουν να υπηρχε ενα μηχανημα που να το ειχαμε σπιτι και ανα πασα στιγμη να βλεπαμε το μωρο μας μονο οτι υπαρχει να ησυχαζαμε...πω πω χειροτερη απο σενα εγινα μου φαινεται :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ροζακιιι τωρα ναι!!! Σε καλως οριζω πλέον επισημα!! Βαδιζεις στα χνάρια μου!!ετσι ήμουν κ εγω!!! Μονο στηθος!!! ! Τίποτα μα τιποτα δε μου θυμιζε πως ρχω σπορακι στη κοιλιτσα μου!! Για να σε προετοιμασω εγω ηρεμησα τωρα που κλωτσάει καθημερινά! Και να ηξερες ποσα βράδια πηγα εκτάκτως νοσοκομείο για υπέρηχο για να δω οτι ζει κ ειναι ακομα εκει!!! Το μωρο σου ειναι μια χαρα!! Μην ανησυχεις καθολου!! Ξερω οτι δε θα το κάνεις αλλα οφείλω να το πω! Αυτο το στάδιο ειναι "υπουλο" αντι να ευχαριστιομαστε που δεν έχουμε αναγουλες, ζαλαδες κτλ εμείς ανησυχουμε!! Εχεις πολλες μερες τετοιες να περασεις ακομα!! Θα σε ησυχαζουμε εμείς!!! Μη φοβασαι τιποτα!! Εισαι εγκυουλααααααααααα

Κορίτσια σημερα εχω επέτειοοοοοο!!! Και ειναι η καλύτερη μου χρονιά με το ονειρο μας να εκπληρωνετε!!! Κλεινουμε 5 χρονια παντρεμενοι!!!!!!!!! Τον αγαπαω τον χαζουλη τον αντρουλη μουυυυ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jannolino μου καταρχην Χρονια σας Πολλα να ειστε παντα ευτυχισμενοι οσο τωρα και ακομα περισσοτερο....με το καλο να υποδεχτειτε το παιδακι σας και να ειστε πλεον μια ολοκληρωμενη οικογενεια!!!

αληθεια ετσι ησουν και εσυ?εγω νομιζα οτι τοτε τα ελεγες ολα αυτα ενω ειχες και συμπτωματα...καταλαβα δηλαδη θα ζω μεσα στην αγωνια και το αγχος καθε μερα μεχρι να το νιωσω...οφουυυυ εστω ενα ποναλακι να εχω μωρε να μου θυμιζει οτι υπαρχει δεν θελω τρελλα πραγματα :P δεν μπορω να παω και στο νοσοκομειο δεν εμπιστευομαι κανεναν εκει μεσα...τι να κανω υπομονη μεχρι την αλλη εβδομαδα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου δε σας ξεχασα.τοαπογευμα σας εγραψα και εκει που τελειωσα δε μου το εστελνε και στο τελος χαθηκανε ολα.μολις πηγα στο σπιτι εκανα μια τουρτα για το γιο μου γιατι σημερα κλεινει τα 20 και θα την κοψουμε το απογευμα αν βεβαια πετυχει γιατι κατι εκανα λαθος μου φαινεται.

jannolino σου ευχομαι κοριτσι μου να ειστε παντα ευτυχισμενοι με τον αντρουλη σου και τα ονειρα σας να γινουν πραγματικοτητα.φιλησε μου το αντρακι σου το μικρο!!!

rosaκι θα σε μαλωσω αφου βρε χαζο πανε ολα καλα μη σκοτειζεις το μυαλουδακι σου με τετοιες σκεψεις(οχι οτι δε σε καταλαβαινω).και γω και στο γιο μου και στο κοριτσακι μου επειδη δεν ειχα καμια ενοχληση μονο οταν αρχιζαν να κλωτσανε ηρεμουσα!!φιλακια και συ στο μπεμπε!!!

labrini τι κανεις?πωσ ειναι η μαμα σου?

morouli kai daphne οσο περνανε οι μερες σας σκεφτομαι περισσοτερο!

το πρωι θα προσπαθησω να σας μιλησω.καληνυχτα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου καλημερα, εχτες ηταν μια υπεροχη μερα για πολλους εδω μεσα! Επετειος! Να ζησετε να ειστε παντα ευτιχισμενοι με το καλο και το παιδακι σας.

Γεννεθλια! Να χερεσαι τον γιοκα σου να χερομαι τον αντρουλι μου και ευχομαιμσυντομα και νεο μελος της οικογενειας μας να ερθει με το καλο το μωρακι μας!

Rose σιγουρα δεν μπορω να σε καταλαβω αλλα με αγχωνεις και για να το παθαινω αυτο φανταζομαι πως νιωθεις εσυ! Τοσες φορες δεν εχεις ακουσει πως δεν καταλαβαν οτι ηταν εγγυος μεχρι να κλωτσισει, αφου στο λεει και janolino! Ηρεμησε κοπελα μου.

Και οπως ξερετε εγω ετρεχα σε γαμους και πανηγιρια εχτες, σαν τρελη μετα την δουλεια να τρεχουμε μες στην ζεστη! Παει και αυτο. Κατα τα αλλα ολα καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου γεια σας.που ειστε τετοια ωρα?

Morouli σε ευχαριστω για το γιο μου και να χαιρεσαι και συ τον αντρουλι σου.αρα λοιπον ξερεις απο καρκινακια γιατι εμεις ειμαστε και οι τρεις.να σου ευχηθω και γω γρηγορα νε ερθει το μωρακι σας!!

περιμενω τα νεα σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κ απο εμενα! !!! Κοριτσακι μου να χαιρεσαι τον γιοκα σου!! Να τον δεις ευτυχισμενο κουκλα μου!! ! Αλήθεια πως εισαι εσυ? ?ολα καλα? Τη παρασκευη κάνεις χοριακη εε?

Μορουλι να χαιρεσαι κ εσυ τον αντρακλα σου κ σύντομα να αναμένεται το 3ο μελος της οικογένειας!!! Τις πιο αγνες ευχες μου!!

Ροουζ εσενα σε λυπαμαι γιατι ξερω πως θα ζήσεις απο εδω κ περα!! Αγχος, φοβος, αγχος, φοβος κοκ!!! Αλλα θα εχεις εμας που θα σε μαλώνουμε κ θα σε βαζουμε στη θεση μας!! Ααα κ οσο γ αυτό το μηχανημα που λες για να βλέπεις οτι ειναι το μικρακι σου καλα θα σου πω ενα:θα ψαξεις πολλλλεςςςς φορες γ αυτο, θα διαβάσεις τι κανει κ πως το παραγγελνεις αλλά....προσπαθησε με νύχια κ με δόντια να μη το πάρεις γιατί θα χαζέψεις ομορφουλα μου!!!!! Χαιδευε τη κοιλιτσα σου κ να θυμασαι αν κατι "ασχημο" πάει να συμβεί (φτου φτου κουνησου απο τη θεση σου λέμε) θα το καταλαβεις!! Θα στο πει το σωμα σου!!

Λαμπρινη η μανούλα τι κάνει? ?

Δαφνηηηη που είσαι καλε?? Ειπαμε να αρπαξεις τον ταυρο απο τα κερατα αλλα παρε κ μια ανασα!! Χαχαχα (πλακιτσα, μη παρεξηγηθουμε κ ολας)

Οι υπολοιπες τι κάνετε? ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsaki mou να χαιρεσαι τον γιο σου γερος να ειναι!!!τελεικα πετυχε η τουρτα?α ετσι ησουν και εσυ στην αρχη δεν ενιωθες τιποτα?εγω νομιζα οτι κατι θα ενιωθα γι αυτο μου φαινεται παραξενο που δεν εχω τιποτα και ανησυχω! φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ σε λιγες μερες να εχουμε θετικα αποτελεσματα!!!!

μορουλι μου να χαιρεσαι τον αντρουλη σου και συντομα με τον σπορο στην κοιλιτσα σου φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ αχ αγχωσα και σενα δεν το ηθελα αλλα τι να κανω βρε μορουλι μου αφου δεν νιωθω κατι ειναι δυνατον να μην ανησυχω?

jannolino γιατι υπαρχει αυτο το μηχανημα?που υπαρχει να το παρω τωρα :)) εγω για πλακα το ελεγα δεν νομιζω να εχει βγει κατι τετοιο...ενω και εσεις μου το λετε και αλλες κοπελες που μιλησα σημερα τα ιδια μου ελεγαν εγω γιατι εξακολουθω να ανησυχω λιγακι? :S ας ειναι καλα το μωρακι μου μωρε αυτο με νοιαζει τιποτα αλλο!!!

Δαφνη μου εισαι καλα?

αληθεια οι αλλες που ειστε χαθηκατε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου σας ευχαριστω ολες για τις ευχες να δειτε και σεις τα παιδακια σας να μεγαλωνουν και να γινονται ολοκληροι αντρες η γυναικες και να καμαρωνετε οπως και εγω με το γιο μου!

jannolino μου χοριακη θα κανω την πεμπτη.κατα τα αλλα καλα,προσπαθω να μην το σκεφτομαι γιατι δεν ειμαι και πολυ αισιοδοξη αλλα και παλι σχεδον παντα ετσι ειμαι γιατι ετσι νομιζω οτι θα ειναι καλυτερα σε μια ακομη αποτυχια.

rosaki και γω καπου το ειχα πετυχει αυτο το μηχανημα που ειναι σαν υπερηχος.εγω δεν ενιωθα τιποτα μονο που το στηθος μου ηταν πρησμενο και φουσκωνε η κοιλια μου.

τελικα η τουρτα ηταν αποτυχια αλλα τουλαχιστον ειχε ωραια γευση.τη φαγαμε μεσα απο τη φορμα με τα κουταλια αλλα κοριτσια η κινηση δεν ειναι που μετραει?θα το βρω το λαθος που θα παει...

φιλακια πολλα,καληνυχτα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες τις κουκλίτσες, τι μου κάνετε?

Χρόνια πολλά και ευτυχισμένα και πάντα γιορτή και χαρές στα σπίτια σας εσείς που γιορτάζετε!! Να χαίρεστε όλους τους αγαπημένους σας και να τους καμαρώνετε όπως επιθυμείτε.

Ροζακι τι ακούω? Θα σε μαλώσω βρε, μην αγχώνεσαι μόνο κακό κάνεις! Η αλήθεια είναι ότι πάαααααρα πολλές γυναίκες δεν είχαν καθόλου συμπτώματα και όλα πήγαν μια χαρά! Κι εγώ απο τον δεύτερο μήνα είχα εμετούς, αλλά πέρα απο αυτό τίποτα άλλο. Μην τρελαίνεσαι, να κάνεις θετικές σκέψεις και όλα θα πάνε καλά!

Σας φιλώ γλυκά όλες και όσο ακόμα προλαβαίνω.... ΦΦΦΦΦΦΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου καλημερα!!

levou απο οτι βλεπω στο τικερακι σου κοντευεις κοριτσι μου!!σου ευχομαι να πανε ολα καλα και με το καλο να κρατησεις το μωρακι σου στην αγκαλια σου!!ειναι αγορακι η κοριτσακι?

τα υπολοιπα κοριτσια μου τι κανουν? που ειστε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου εγω για πλακα ειπα για το μηχανημα δεν πιστευα καν οτι υπαρχει :P ευτυχως που εχω το στηθος πρησμενο και καπως καθυσηχαζομαι...αφου ειχε ωραια γευση γιατι λες ηταν αποτυχια?εξωτερικα εννοεις?δεν πειραζει μωρε οπως λες η κινηση μετραει και του χρονου να ειστε καλα να τα γιορτασετε με το νεο μελος παρεα ;)

levou μου ειμαι λιγακι πιο ηρεμη,προσπαθω δηλαδη οσο μπορω...ειναι και παααρα πολλες οπως λες και εσυ ε?εγω νομιζα οτι ειμαι απο τις ελαχιστες χιχιχι αχ τι καλα πλησιαζει η ωρα που θα δεις το μωρουλακι σου,με το καλοοοοοοοοοοοοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηρθαααααα!!! Τι κανετε σημερα??? Εγω εχθες ξενυχτησα κ σημερα κουτουλαω!! Κ μη φανταστειτε κλαμπιν κ αηδιες! Οοοοοοχι ψηναμε στις 24:00 σουβλακια για να παρουμε τα παραπανισια κιλα μας!! Αλλιως, πως?? Κ σημερα δουλειά στο μαγαζι αλλα εττυχως ξεκλεψα κ μια ωρα κ ανεβηκα λιγο να δω τον καναπε μου!!! Χιχιχιχιχι!!!!!

Λεβου με ενα πονο γλυκιά μου κ με το καλο να γυρισεις κ να μας πεις τη δικη σου ιστορία τοκετου!!!

Ροζακι ναι καλε σου λεω υπάρχει! !! Το ακους κ αν θες πιο εξελιγμένο το βλεπεις κ ολας!!! Εμενα το βρηκε ο αντρας μου γιατι ειχε βαρεθεί καθε τοσο να με βλεπει-νιώθει μες στην ανασφαλεια κ ηταν ετοιμος να το παραγγείλει! ! Αλλα αν μου εφερνε ενα τετοιο σπιτι θα το έκλεινα μονο για να του αλλαξω μπαταρίες χαχαχαχαχαχαχα!! Και πτοσπαθησα (δυσκολα πολυ, το παραδεχομαι) να κρατησω το μυαλο μου μακρυά! ! Εβαζα κ βαζω καθε μερα λαδακι απο την Αγ.Ειρηνη Χρυσοβαλαντω κ ολα πανε μια χαρα!! Τωρα απλως το απολαμβανω κ ολας!

Κοριτσακι μου τη τουρτα εκανες?? Καλε αφου τρωγωτανε μια χαρα ητανε!!

Οι υπολοιπες???????,

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jannolino καλε το θελω αυτο το μηχανηματακι ποσο κανει? :P και εγω βαζω λαδακι απο τον ΑΓ.Ραφαηλ,τον Αγ.Ρωσσο και της Παναγιτσας μας που εχω.επισης φοραω και την ζωνη της Παναγιας,θελω να πιστευω οτι ολα θα πανε καλα!

πω πω σουβλακια σαν να ηθελα ενα-δυο τωρα=p~=p~

καλε ερημια εχει πεσει σημερα που ειστε οι υπολοιπες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωχχχχ τι σε εκανα τωραααα!!! ! Στειλε γρήγορα τον αντρουλη σου να σου φέρει! !! Πρέπει να σε προσεχει τώρα ;-)

Ξεκιναει απο 20 € κ φτανει μεχρι οσο θες!! Φανταστικο ακούγεται εεε??? Οσες το πήραν ειναι ευχαριστημενες παντως!! Το εχω ψαξει πολύ βαθιααα χαχαχαχαχα!! Σημερα οντως πολυ ησυχία! Μωρε λες να πηγανε για μπανακι???? Ααααα θελω κ εγωωωωω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πουλανε δηλαδη τα μαγαζια η μονο μεσω ιντερνετ το βρισκεις?λεω ακομα να μην υποκυψω σε κατι τετοιο :P

ε Κυριακη σημερα ολο καπου θα γυρνανε ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου γεια σας!!χθες το απογευμα πηγαμε επισκεψη στον αδελφο του αντρα μου που εχει μια ζουζουνα 2,5 ετων και μας εχει παρει τα μυαλα με τα ναζια καιτη γλωσσα της!!

jannolino μου η τουρτα ηταν γκαναζ με μπισκοτα oreo!εσυ δουλευεις σε δικια σου δουλεια?

rosaki μου να σου πω και εγω σκεφτηκα να το παρω αλλα τελικα δεν το εκανα!υπομονη και θα κλωτσησει!!

εγω κοριτσια σημερα ειμαι χαλια γιατι πιστευω οτι δε θα προλαβω καν να κανω χοριακη γιατι θα μου εχει ερθει η ακατανομαστη!ξερω τι θα μου πειτε αλλα δεν πιστευω οτι αυτο που νιωθω ειναι συμπτωματα εγκυμοσυνης.τα θαυματα μπορει να γινονται αλλα οχι σε μενα!τι να πω σε λιγες μερες θα δειξει ετσι κι αλλιως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsaki mou μεχρι να κλωτσησει ουυυ εχουμε καιρο χιχιιχ θα κανω υπομονη δεν μπορω να κανω και αλλιως...

κοιτα αν σε βοηθαει να εισαι αρνητικη δεν θα σου πω να μην εισαι γιατι ετσι ακριβως αισθανομουν και εγω...ελεγα σε μενα δεν προκειτε να γινει ειδικα με την πρωτη προσπαθεια,θα πρεπει να παιδευτω πολυ για να ερθει.ειχα αυτη τη σταση για να μην απογοητευτω τρελλα μετα αν επαιρνα αρνητικη χοριακη που να σου πω την αληθεια αυτο πιστευα οτι θα επαιρνα...αφου ελεγα στον αντρα μου εκεινη την ημερα που περιμεναμε τα αποτελεσματα οτι θα μας καλεσει ο γιατρος και θα μας πει λυπαμαι δεν τα καταφερατε..

εγω ομως θα σε φυσηξω με ολη μου την δυναμη και μεσα απο την καρδια μου να εισαι εγκυουλα και σε λιγες μερες να μας πεις τα ευχαριστα

φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hello! Τι κάνετε κορίτσια? Εγώ έχω βάλει στην άκρη του μυαλού μου το ...project baby και ασχολούμαι με ... shopping therapy και διακοπές.. την Κυριακή έκανα και το πρώτο μου μπάνιο (μέχρι τότε έλεγα μην κολήσω τπτ κλπ και δεν έμπαινα...)

Μέσα σε ένα χρόνο έχω κάνει 3 εξωσωματικές, με μία εγκυμοσύνη και μία απόξεση.. δεν νομίζω ότι αντέχω να κάνω ξανά κάτι άμεσα.. ίσως έπρεπε και μετά την παόξεση να περιμένω παραπάνω αλλά ήταν τόσο γλυκιά η περίοδος της εγκυμοσύνης - παρόλα τα άγχη της, ακού rose? ;) - που ήθελα απεγνωσμένα να την ξαναζήσω άμεσα.. αλλά δεν... οπότε προς το παρόν break.. από Σεπτέμβρη θα ξανασκεφτώ αν πρέπει να δω κάποιον άλλο γιατρό - έχω ήδη 7 στην κατάψυξη - και σίγουρα δεν πρόκειται να προχωρήσω σε άλλη εμβρυομεταφορά μέχρι τα Χριστούγεννα...

koritsaki mou καλή επιτυχία στη χοριακή σου! άντε να ξεκολάμε λίγο!

jannolino, rose, labrinip, levou και σε όλες τις εγκυούλες να πάνε όλα καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Μαγική!!! Φυσικά κ υπάρχει κούραση αλλά είναι απόλαυση τα άτιμα!!! Έχουν ο ένας τον άλλον κ παίζουν μεταξύ τους όποτε υπάρχουν κάποιες στιγμές ηρεμίας (αν δεν μαλώνουν για το ίδιο παιχνίδι🤣🤣🤣) Κλαίμε από τα γέλια με τις συζητήσεις τους!!!  Όταν αισθανθείς έτοιμη κ ψυχικά κ σωματικά θα βάλεις μπρος. Κ αν δεν θέλεις δε θα το κανεις!! Εσυ να είσαι καλά για να είναι κ το παιδάκι σου καλά!!
    • Άντε ωραία μεγαλώνει το μωρακι σας 😊 Ααα αρα κολπικά στο έβγαλε και μεγαλύτερο μια χαρα ειναι κορίτσι μου μην το σκεφτεσαι καθόλου όλα είναι οκ αφού το λέει και η γιατρό σου  Το παρτυ για το φύλο ποτε σκέφτεσαι να το κανείς ; Μετά την β επιπέδου ;   
    • Ήθελα να αποθηλασω φυσικά... Το έκανα παρά πολύ αργά για να μην τη πατήσω αλλά κουράστηκα πολύ τις τελευταίες μέρες και μείωσα τις αντλήσεις πολύ... Οπότε την πάτησα.... Πονάει πολύ, νιώθω ερείπιο.  Εμένα έχει και πάνω και κάτω δόντια - σωστό κουνέλι δηλ. 🤣 Αλλά η γκρίνια δε φεύγει ποτέ 🤣 αγκαλίτσα και παιχνίδι μαζί αλλιώς γίνεται χαμός! Βρήκατε βρεφονηπιακό;  Εγώ δεν ανυπομονώ να γυρίσω στη δουλειά να είμαι ειλικρινής αλλά ξέρω πως όταν επιστρέψω θα νιώσω καλά... Παράνοια η κατάσταση.
    • Ξέρω ότι πρέπει να το δω σίγουρα απλά δεν μπορω να πάω αυτήν την βδομαδα με το καλο  που θα γυρίσω θα ψαξω να βρω γιατρό γιατί ξέρεις εδώ στο χωριό δεν έχει κιολας όποτε δεν είναι τόσο εύκολο να πω πετάγομαι παω σε έναν ενδοκρινολόγο, πρέπει κάνω ολόκληρο ταξίδι... αν ήμουν στο πρώτο τρίμηνο σίγουρα δεν θα το άφηνα καθόλου.. ευχαριστώ κορίτσι μου 🥰
    • Καλησπέρα, ο γιατρός σε προετοιμάζει για το χειρότερο και καλά κάνει αππ τη μια αλλα εμεις ελπίζουμε για το καλύτερο, οπότε με πίστη προχώρα!! Ο γυναικολόγος μου οταν ξεκίνησα για πρώτη φορά την εξωσωματικη πριν τρια χρόνια μου είπε τη σήμερον ημέρα αν θες να κανεις παιδί θα κανεις! Αυτο συνεπάγεται βέβαια να έχεις και καποια χρήματα θα συμπληρώσω εγω! Εύχομαι οτι καλύτερο μεσα απο την καρδιά μου 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...