Μετάβαση σε περιεχόμενο

EKSOSOMATIKI,POIES KSEKINISAME PAREOULA???


Recommended Posts

κορίτσια έκανα σήμερα χοριακή.. αρνητική... μπορεί να το σκεφτόμουν σαν ενδεχόμενο αλλά πίστευα ότι αυτή τη φορά θα πήγαιναν όλα καλά...

ελπίζω να ακούμε μόνο θετικά από δω και πέρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ελα βρε daphne μου και συ αρνητικό;;;;;Γιατί ρε κορίτσια έτσι;;;Επεσα τώρα...γκρρρρρρρρρ...Φαντάζομαι τη διάθεση σου οπότε θα περιορίσω τα λόγια παρηγοριάς....Μάζευε το γρηγορότερο δύναμη και πείσμα και πάμε για άλλα!!!!

Λαμπρινή καλά αποτελέσματα στη μανούλα,εύχομαι να μην είναι τίποτα.Με το καλό η καμπύλη.Ναι αυτό το μαγαζί έλεγα για παιδικό εξοπλισμό.Εμεις τα θέλαμε και όλα διπλά και μας βγήκε οικονομικά εκεί και μας τα παρέδωσαν και Ρόδο.

Rose στα χνάρια της jannolino οδεύεις και συ με το άγχος σου...Βάλε καλέ autan για τα κουνούπια τι πειράζει εξωτερικό δερματικό είναι.Εδώ βλέπεις έγκυες παίρνουν αντιβιώσεις,καπνίζουν πίνουν και μια χαρά πάνε όλα.Μη φοβάσαι τόσο θα σαι μαλώσω....

Αντε έπεσα τώρα μπήκα με διάθεση και στεναχωρέθηκα με τη daphne.Μανούλες θα γίνετε όλες!!!!!!!!!Φερτε χαρτιά να υπογράψω!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι εγινε βρε παιδιά??? Μας γυρισε στο ανάποδο η τοσο αισιοδοξία που ειχαμε!! Δε θα πω κ εγω τα κλασσικά!!!! Μορουλι κ δαφνη του ρουυυυυυυυ τουυυυυρουυυυυυυ ανασκουμπωθειτε!!! Σας περιμένει δυσκολος χειμωνας!!!! Ερχοντε οι πελαργοί σας λεωωωωω!!!! Καντε μπανια κ μαυριστε!!! Φατε τα ψαρακια σας (που ειναι κ αφροδησιακα) βαλτε το συζηγο κατω (η πανω...) κ περαστε καλααααα!!!! Οσο καιρος μένει!!! Κοριτσια με σπορακια για μπειτε να φυσηξουμε ολες γιατι η πρωτη γύρα μας ξενερωσε!!! Θα φουσκωσουν οι κοιλιτσες!! Ο θεος δεν αφηνει ΚΑΜΙΑ ετσι!!! Υπαρχουν πολλοί τροποι κ θα τα καταφερουμε!!! Βαζω κ εμενα μεσα γιτι σας νιωθω βρε γλυκά μου!! Ξερω πως ειναι! Γ αυτό δε θελω να πω:δυναμη, κουραγιο κτλ! Αυτα τα ξερουμε ολες!! Εδω ειμαστε για να περναμε καλα ακομα κ στα δυσαρεστα!!!!!!

Ελα τα δίχτυα να βγαινουυυυυννννν!!!! Δεν θελω στεναχωρημενες φατσουλες!!!!!

Παρτε μια μπορα τωρα απο εμενα:ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι βρε Δάφνη ... Λυπάμαι πολύ ... Είναι λογικό να απογοητευτείς τώρα αλλά είναι κι αυτό μέσα σε όλη αυτήν τη διαδικασία.. Υπομονή και θα έρθει το θετικό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

daphne λυπηθηκα πολυ κοριτσι μου!ολες ξερουμε αυτη τη στιγμη τα συναισθηματα σου γι αυτο δε θα πω πολλα λογια.ασε να περασει ο χρονος που πρεπει και μετα σκεφτεσαι τι θα κανεις.τωρα σου φαινεται δυσκολο αλλα να μην τα παρατησεις ποτε.μανουλα θα γινεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δαφνη μου σημερα επρεπε να κανεις χοριακη?εγω θυμομουν 9 οτι θα πηγαινες.ειναι σιγουρο δηλαδη?

τι να πω λυπαμαι πραγματικα γιατι και για σενα το ειχα σιγουρο :( αχ ρε κοριτσια μου στεναχωριεμαι πολυ για εσας,μιληστε με τον γιατρο σας να δειτε ποιο ειναι το επομενο βημα...δεν μπορειτε να κανετε τιποτα αλλο αυτη τη στιγμη μονο να μαζεψετε τα κομματια σας σιγα σιγα και βουρ για την επομενη κινηση!ειπαμε οταν θελουμε να γινουμε μαννουλες ο Θεος πιστευω μας βοηθαει απλα δεν ηταν η δικη σας ωρα τωρα...Εκεινος ξερει ποτε και θα ερθει να ειστε σιγουρες γι αυτο!!!

εμεις θα ειμαστε συνεχεια εδω μαζι σας να σας φυσαμε,ε τι στο καλο καποια μερα το σπορι θα μεινει ;) φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ λοιπον για την επομενη και πετυχημενη προσπαθεια!!!!

MARDIO οχι ειμαι νορμαλ ακομα το ελεγχω:crazy: πηρα απο το φαρμακειο ενα φυτικο προιον να βαζω οποτε πιστευω να μην ξαναπλησιασουν τα ατιμα!ετσι το λεμε και εμεις,ειμαι γλυκοαιματη τι να κανω :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγαπημένα μου κορίτσια,

Δυστυχώς δεν έχω καλά νέα να σας πω, δηλαδή τρίτωσαν τα κακά. Μετά το Μωρούλι κ την Δάφνη μας...

Κάναμε και την 2η υσ/ση με το νέο γιατρό. Αποτέλεσμα; Χειρότερα από την προηγούμενη φορά, προ 2 μηνών.

Εγώ κοκαλωμένη, ο γιατρός απογοητευμένος...

Πρακτικά δεν δίνει πιθανότητες να φτιάξει η κατάσταση, αφού η μήτρα φαίνεται κατεστραμμένη και πάλι κλειστή κλπ κλπ κλπ.

Κατά τη γνώμη του φταίει ο συνδυασμός απόξεση (2011) και μικροβιακό περιβάλλον - το οποίο μπορεί να αντιμετωπίστηκε αλλά έκανε ζημιά.

Πρότεινε να μαζέψουμε ωάρια-έμβρυα γιατί ο χρόνος περνά, μήπως και αλλάξει κάτι. Αλλά η συλλογή μπορεί να είναι μάταιη, εκτός αν πάμε μέσω παρένθετης.

Πιστεύω ότι είναι ειλικρινής και σοβαρός άνθρωπος και δίπλα μου. Αλλά φυσικά με ενοχλεί το 'απόλυτο' που εκφράζει. Έχω μάθει να μην έχω 'απόλυτα' στη ζωή μου... Στο γλυκό μου αγόρι που το πήρε χειρότερα είπα ότι εγώ δεν μπορώ να είμαι απόλυτη όσο η μήτρα μου είναι στη θέση της, όπως και να είναι... Γιατρός όμως δεν είμαι...

Αλλά τώρα τι; Δηλαδή τι; Όλα αυτά που περάσαμε έγιναν για να καταλήξω ουσιαστικά ανάπηρη; Με μια μήτρα που μάλλον αδυνατεί να με κάνει μητέρα κι εκείνον πατέρα;

Και κάποιος φταίει γι' αυτό!!!! Ποιός όμως; Ποιόν να κατηγορήσω; Και ποιος να 'την πληρώσει'; Και το άλλο: ο προηγούμενος εξ/κός μου έλεγε ... ψέματα;;;; Δύο προσπάθειες + 3 φκ μετά, όπου μετρώταν το ενδομήτριο μου έλεγε ψέμματα; Γιατί; Το οικονομικό του όφελος από εμάς τελικά ήταν ελάχιστο... Και να βρω όποιον ευθύνεται, το αποτέλεσμα θα αλλάξει; Όχι... Ευτυχώς για μένα δεν φταίω.

Είναι άδικο, έτσι το αισθάνομαι και γι' αυτό με έπιασε το παράπονο κ έκλαψα μόνο την 'μαύρη' Παρασκευή. Δεν έκλαψα πολύ - το κλάμα δεν βοηθά, εδώ θέλουμε καθαρό μυαλό και λογική. Ναι, αλλά άντε να τα βρούμε τώρα! Εκεί που πηγαίναμε για την 8η κ τελευταία ή έτσι ελπίζαμε σαν άνθρωποι με λαχτάρα για οικογένεια, τώρα αλλάζουν όλα...

Σας μιλάω ειλικρινά, με παρηγορεί ότι έχω αγωνιστεί όσο μπορούσα, ότι προσπάθησα όσο μπορούσα. Γι' αυτό είμαι και θα παραμείνω όρθια.

Θα περάσουν οι μέρες κ θα φύγει η εικόνα του :( από τα πρόσωπά μας. Θα κάνουμε τις διακοπές μας, θα χαλαρώσουμε κ θα προσπαθήσουμε να αποστασιοποιηθούμε κατά το δυνατόν.

Κι από Σεπτέμβρη, βλέπουμε... Κι όπως είπαμε και οι δύο 'ας έρθει ένα παιδί κι ας έρθει έτσι'...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Daphne τι να πω, τι να πω, δεν εχω λογια.

Μαρινακι μου γλυκο, ομορφια μου ειναι δυσκολο ολο αυτο, οπως ξερω πολυ καλα οτι για σενα ειναι και πολυ δυσκολο να παρεις μια αποφαση η οποια ειναι εναντια σε αυτα που εσυνπιστευεις! Ξερω ομως οτιμεσυ θα βρεις κατι, απολαυσε τωρα τον Αντρουλι σου, καντε τις διακοπουλες και απο Σεπτεμβρη θα ειστε ετιμοι!

Κοριτσακι ευχομαι να εισαι ποιο τυχερη απο εμας και να αλλαξει λιγο η κατασταση και το γουρι να ερθει παλι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρίνακι μην στενοχωριεσαι όσο γίνεται.. Κατεστραμμένη δεν εισαι.. Θα σου πρότεινα να ενημερωθεί ά εδώ από τα κορίτσια και να δεις άλλο ένα γιατρό για μια δεύτερη γνώμη.. Να χαλαρώσεις και εύχομαι σύντομα να έχεις πιο αισιόδοξα νέα να μας πεις.. Για όλες υπάρχει ένα μωράκι που περιμένει την κατάλληλη στιγμή να ερθει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου καλημερα!!ο ιουλιος δεν εξελισετε οπως θα περιμενα.να δουμε πως θα τελειωσει!!

μαρινακι τι να πω κοριτσι μου φτιαχνετε το ενα δεν παει καλα το αλλο!οπως λες και συ το ενδομητριο καταστραφηκε και εσυ εκανες εξωσ/ες?παραξενο μου φαινεται και αυτο το απολυτο και μενα με νευραζει.πριν τρεις μηνες πηγα σε ενα γιατρο που μου τον συστησαν για πολυ καλο και μου ειπε με απολυτο τροπο οτι τι θελω και προσπαθω αφου ο οργανισμος μου δεν κανει ανθεκτικους σακους και αν ξαναμεινω εγκυος τα ιδια θα ξαναπαθω.ηρεμησε λιγο αλλα παρε και μια αλλη γνωμη.ειμαι σιγουρη οτι εσυ θα το ψαξεις και δε θα τα παρατησεις!!

morouli kai daphne σας σκεφτομαι...

οι εγκυουλες μας τι κανουν σημερα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρίνα Σ. φυσικα δεν θα μεινεις σε αυτο που σου ειπε εκεινος...εγω θα σου προτεινα να παρεις και αλλη γνωμη και αν ηθελες να πηγαινες και στο κεντρο που παω εγω..τους εμπιστευομαι πολυ ολους εκει μεσα μπορει να σε βοηθουσαν!σε μια φιλη μου ειχε πει καποτε ενας γυναικολογος οτι δεν θα κανει ποτε παιδια και αλλαζοντας γυναικολογο οχι μονο εκανε φυσιολογικα αλλα και 2 υπεροχα παιδακια.πρεπει να το ψαχνουμε και οχι να τα παραταμε!καντε τις διακοπουλες σας περαστε τελεια και απο Σεπτεμβρη ξανασκεφτειτε το...

morouli μου τι εγινε τι σου ειπε ο γιατρος?τι θα κανεις απο εδω και περα?

Δαφνη μου :-*:-*

koritsaki mou πως με νευριαζουν οταν μου λενε και μενα απολυτα καποια πραγματα...στην τελικη μανα θελεις να γινεις ρε γαμωτο πως καθονται και τα λενε ετσι ωμα...τι σημαινει τι θες και προσπαθεις δηλ.τι πρεπει να κανεις να τα παρατησεις?ελεος πια μερικοι γιατροι!!!δεν πιστευω να εξακολουθεις να πηγαινεις σε αυτον το γιατρο ακομα?

αληθεια πως νιωθεις?ποτε κανεις χοριακη? φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ να μην ξεχνιομαστε!!!!!!

εγω ειμαι αρκετα καλα Δοξα το Θεο....βασικα θελω να ποναω χαμηλα γιατι ετσι νιωθω οτι υπαρχει ακομα το μικρο μου :P αν δεν νιωθω τιποτα αρχιζω να ανησυχω και να σκεφτομαι αν υπαρχει ακομα....τελεικα δεν θα σταματησουμε να αγωνιουμε ποτε:y32b4:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ROSE εγω θα μιλήσω με τον γιατρό μου την Τετάρτη, θα δούμε το ιστορικό και θα ψάξουμε να δούμε τι μπορεί να φταίει. 'Οσον αφορά το να αλλάξω Γιατρό το έχω κάνει ήδη, με τον Γιατρό αυτόν είμαι τους τελευταίους 6 μήνες με τις προσπάθειες να μαζέψω ωάρια για έμβρυα γιατί όπως έχω ξαναπεί στερώ απο αυτό, οπότε δεν θα άλλαζα γιατρό σε τόσο σύντομο χρονικο διαστημα πιθανόν για να καλύψω ίσως κάποιον εγωισμο μου. Δεν του έχω δώσει ακόμη ην ευκαιρία να αποδείξει κάτι έστω και με αυτήν την αποτυχία που είναι δική μου και όχι δική του. Απο εδώ και πέρα μπαίνει στο στόχαστρο. Είναι όμως "άνθρωπος".

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rosaki μου καλα ειμαι προσπαθω να μην το σκεφτομαι.αυριο το απογευμα θα κανω την εξεταση για θρομβοφιλια.οσο για το γιατρο φυσικα και δεν τον ξαναειδα.με το γιατρο μου συζηταμε και μου ειπε ο ανθρωπος οτι δεν ειναι θεος και οταν με το καλο μεινω εγκυος θα κανουμε ενα βημα τη φορα.θα ειμαι οσο το δυνατο ξαπλα και αν ειναι να γεννησω προωρα να ειναι σε ενα μηνα που το μωρο θα ειναι βιωσιμο.παντα υπαρχει τροπος που μπορεις να πεις καποια πραγματα!!φαντασου να μην ειχα αλλο παιδι και να μου λεει οτι δε θα κανω ποτε παιδι.ανυπομονουσαμε με τον αντρα μου να φυγουμε και δεν του καναμε πολλες ερωτησεις αλλα με εκανε χαλια εκεινο το βραδυ.χοριακη θα κανω στις 18/7.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι μορουλι μου δεν ειπα να αλλαξεις γιατρο!με μια αποτυχια δεν σημαινει οτι δεν αξιζει σαν γιατρος...συζητηστε μηπως βρειτε τι εφταιξε που δεν εμεινες και μαζι θα ξεκινησετε το επομενο βημα!ευχομαι τα καλυτερα απο εδω και περα!!!

κοριτσακι μου δεν αξιζει να μιλας καν με τετοιους ανθρωπους....ευχομαι καλα αποτελεσματα για την αυριανη εξεταση και φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ γιατι θελω στις 18 να εχεις σπορακι/σπορακια [smilie=binkybaby.g:[smilie=binkybaby.g:

θα τα καταφερετε ολες να γινετε μαννουλες να ειστε σιγουρες γι αυτο!!!ξερω οτι τωρα ακουγεται μακρινο ονειρο γιατι και μενα οταν μου το ελεγαν ετσι σκεφτομουν αλλα η δικη σας ωρα θα ερθει....αυτο να εχετε παντα στο μυαλο σας και θα πετυχετε ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ πόσα συνέβησαν πάλι αυτές τις μέρες! Ούτε σίριαλ να είμασταν!

Rose μου μια χαρά σε ακούω και σε βλέπω. σκόρπισε παντού την αισιοδοξία σου μπας και κολλήσουμε κι εμείς. Είχαμε πάει λίγες μέρες στο χωριό και εκεί τα κουνούπια μου κάνανε μελανιές! Μολυσμένα θα ήταν. Κι εγώ τα τραβάω πολύ ιδίως στα πόδια.

daphne σε καταλαβαίνω απόλυτα. Πριν λίγες μέρες είχα κι εγώ γενέθλια κι ένιωθα τόσο κενή. Κάθε χρόνο ονειρεύομαι να βγάζω φωτογραφίες γενεθλίων με φουσκωμένη κοιλίτσα ή μωράκι αγκαλιά, αλλά... μόνη σαν το λεμόνι. Πολλά Καρκινάκια μαζευτήκαμε μου φαίνεται.

Βρε morouli κι εσύ;; Εγώ πάντως μετά από αποτυχία δεν έχω καμία διάθεση να ζητάω εξηγήσεις από το γιατρό. Άσε που από οτι έχω καταλάβει οι περισσότεροι γυναικολόγοι είναι σαν τις σφίγγες. Με το τσιγκέλι να τους βγάλεις μια λέξη. Ίσως θα έπρεπε κι εμείς να είστε πιο δυναμικές και να απαιτούμε εξηγήσεις.

koritsaki μου είχε πει ένας γιατρός κάποτε οτι από τη στιγμή που μένεις έγκυος (και δη εσύ που έχεις και παιδί) είναι θέμα χρόνου να ξαναμείνεις. Για μενα το πιο δύσκολη σε μια αποβολή είναι να μαθαίνεις το φύλο του μωρού γιατί έτσι σου δημιουργούνται σκέψεις και συνηρμοί.

Μαρίνα μου, εντελώς απίστευτα τα νέα σου. Κι εγώ δεν δέχομαι τα απόλυτα και ευτυχώς συχνά η ζωή διαψεύδει την επιστήμη. Σκέφτηκες μήπως η ποιότητα επηρεάστηκε από τα διάφορα φάρμακα που έπαιρνες τελευταία; Μήπως πηγαίνοντας να διορθώσεις κάτι, "χάλασε" κάτι άλλο - προσωρινά;

levou ακόμα εδώ είσαι; Ετοίμασες τη βαλιτσούλα σου; Πότε με το καλό;

Εγώ στα γενικότερα πλαίσια παραίτησης και έλλειψης κινήτρου είμαι θεατής για την ώρα. Εντωμεταξύ είχα κάποιο πρόβλημα με το πόδι μου και ο παθολόγος με έβαλε να κάνω κάτι εξετάσεις καθότι ψείρας. Μέσα στα ευρήματα φάνηκε οτι πάλι μου έχουν ανέβει τα ΑΝΑ (Αντιπυρηνικά Αντισώματα) και μου συνέστησε να επικεφτώ ρευματολόγο. Η αλήθεια είναι οτι αυτή την ειδικότητα δεν την έχω 'τιμήσει' ποτέ. Μέχρι τώρα μόνο σε αιματολόγο έχω πάει για τα συγκεκριμένα θέματα. Τα ΑΝΑ για όσες δεν ξέρουν κάνουν τη μήτρα να βλέπουν το έμβρυο σαν κάτι ξένο, σαν εισβολέα και το σκοτώνει. Έχει κάποια από σας ανάλογη εμπειρία;

Σίγουρα δεν πρόλαβα να πω κάτι για όλες, αλλά θα επανέλθω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου καλημερα!οι εγκυουλες μας τι κανουν σημερα?σημερα στις 18:15 εχω ραντεβου για την εξεταση της θρομβοφιλιας και μου ειπαν να μη φαω μετα τις 12:00 γιατι θα μου παρουν αιμα.την εχει κανει καμια κοπελα να μου πει?

fifoulina μου το να ξερεις το φυλλο του μωρου οπως εγω σαφως το κανει πολυ πιο δυσκολο.σου ευχομαι να ξεπερασεις γρηγορα τα οποια προβληματα και να ξαναπροσπαθησεις

περιμενω τα νεα σας!!.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsaki έχεις ιστορικό με θρομβοφιλία ή είναι η πρώτη φορά που θα κάνεις την εξέταση; Εγώ την είχα κάνει πρωινή ώρα οπότε εκ των πραγμάτων ήμουν νηστικιά. Θα κάνεις και άλλες αιματολογικές εξετάσεις πχ ανοσολογικές;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

fifoulina γιατι να ειμαι απαισιοδοξη?αν τα βλεπουμε απαισιοδοξα οσα γινονται γυρω μας τοτε εχουμε χασει το παιχνιδι!!!φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ να ερθει πανω σας και να γενισουμε σπορακια!!!!!

παρε απο το φαρμακειο κατι να βαζεις πανω σου πριν βγαινεις θα σωθεις!ετσι και εγω στα ποδια τα εχω ολα σουρωτηρι εχω γινει :P

καθε μερα εκπλησομαι με τα τοσα που μπορει να υπαρχουν στον οργανισμο μας και να μην μπορει μια γυναικα να κανει παιδι....δεν το ηξερα καν οτι υπαρχει αυτο που λες...αναρωτιεμαι κοριτσια πως ολες οι παλιες εκαναν παιδια αραδα και δεν ειχαν τιποτα απο αυτα?θα μου πειτε δεν τα ηξεραν αλλα και παλι οι πλειοψηφια εκανε παιδια δεν ειχαν προβληματα....

κοριτσακι μου ευχομαι να ειναι ολα καλα με την εξεταση σημερα!

οι υπολοιπες που ειστε?

εγω ειμαι καλα τα πονακια συνεχιζονται και χαιρομαι :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαι γκερλς!!! Τι μου κάνουν τα κοριτσια??

ροζακι έρχεσαι στο δικό μου κλαμπ!! Ακομα μπορεις να το αποφύγεις γ αυτό κ δε θα δε καλως ορισω ακομα!! ! Εύχομαι οσο περναει ο καιρος να το συνηθισεις κ να μην τρελαθεις κ τα βλέπεις ολα περιεργα σαν καλη ωρα...ποια αραγε???? ? χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!

κοριτσακι μου κ εγω πρωι την έκανα οποτε ήμουν νηστική! Ουτε τσιγάρο έκανα μετα υις 24:00 τη προηγούμενη νύχτα!!! ! Ευχομαι όλα καλα να πανε!!

μαρίνα μου, , κορίτσι μου θελει να έχεις κότσια για να αντέξεις αυτα που έρχοντε! Θα γινεις μανουλα κ εσυ!!! Ειναι πιο δύσκολο για εσενα αλλα θα τα καταφερεις!! Καμια φορα σκέφτομαι αν δεν ειχα πονέσει τοσο (ψυχικα κ σωματικά) για να κανω ενα παιδάκι τη μανα θα γινόμουν??? Κ ποσο θα εκτιμούσα αυτο το "Θειο Δωρο" ?? Ολα για καποιο λογο γίνονται!!! Και συο κατω κάτω για πιο λογο να μη γίνει με παρένθετη? ? Ειμαι υπερ ολων προκειμένου να γινει ενα ζευγαρι οικογένεια! ! Υπερ ΟΛΩΝ!!!

φιφουλινα μου δε ξερω πολυ την ιστορία σου αλλα σύντομα με σπορακι στη κοιλιτσα σου!!!

μορουλι περιμένουμε κ εμεις τα νεα απο τον γιατρό σου! Μακαρι να είναι πανω απο ολα ανθρωπος ο γιατρος κ να σε βοηθησει εστω κ ψυχολογικα!!

Δαφνη μου σε σκεφτομαστε γλυκιά μου κ ξερουμε....!!!! Σε φιλω!

Ξεχασα καμια?? Συγνωμηηηηηη

Εγω εκανα εχθες το 3d κ ειδα το καμαρι μου!! Ηρεμη ηρεμη αλλα κορίτσια αλλιως είναι να ακους κ απο τον γιατρό οτι οοοολα ειναι φυσιοκογικα κ το μωρό ειναι μια χαρά! !! Εκεινη την ημερα ειμαι αλλος ανθρωπος!!! Καλα ειναι λοιοον ο γιοκας μου κ στο επομενο ρεπο μου παω να κλεισω το δωματιακι του!! ! Περναει ο καιρος βρε κοριτσια!! Κακα τα ψέμματα!

Σας φιλώ όλες και σας φυσω

ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

post-15892-13873940374725_thumb.jpg

post-15892-13873940375738_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια, λοιπόν το ξαναλέω όπως έχω πει εγώ δεν παράγω πολλά και καλά ωάρια και όταν συμβαίνει αυτό ξεκινάμε την εμμηνόπαυση πράγμα που σημαίνει πως δεν έχω ξεκινήσει ακόμη αλλά οδεύω. Λοιπόν κατάφερα ναι μεν σε 5 μήνες να έχουμε τρια εμβρυάκια καλής ποιότητας αλλά δεν μπορούμε να ξέρουμε πόσο καλά ήταν κατά βάθος, το οποίο δεν μπορούν να το ξέρουν απο πριν και φαντάζομαι ότι από πριν αυτό μαθαίνεται με τον προεμφητευτικό? Δεν γνωρίζω. Είχαμε μιλήσει στο παρελθόν όταν με πρώτο γνώρισε και είδε τις εξετάσεις μου για δανεικο κατι το οποίο δεν συζητήσαμε σήμερα. Που σημαίνει ότι τα έχω καταφέρει πολύ καλά παρ όλη την γνωστή δυσκολία και θέλει να μην εγκαταλείψω αυτήν την προσπάθεια. Να ξεκουραστώ και τον Σεπτέμβρη θα μαζέψουμε πάλι και θα επαναλάμβουμε. Να μην το βάζω κάτω, έχει ελπίδες και έχουν δεί πολλά τα μάτια του και μάλιστα πολύ προσφάτως. Είμαι πολύ ικανοποιημένη πο την συζήτηση που είχαμε και περισσότερο ότι είναι εκεί για μένα.

Μπανάκια, ο αντρούλης μου που έχουμε ξεχάσει πως είναι, αισιοδοξία, γεμίζω μπαταρίες και ξεκινάω!!!!

Κοριτσάκι περιμένουμε τα νέα σου.

Δαφνη εύχομαι να είσαι καλά....

Rose το έχω σκεφτεί και εγώ για τις παλιές, και σε αντίξοες συνθήκες, όμως δεν έτρωγαν πλαστική τροφή και δεν έπινα αηδίες.

Janolino πόσο χέρομαι που σε διαβάζω να τα λές......Θέλω και εγώ!!!

Μαρινάκι μου σε σκέφομαι......Ξεκουράσου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jannolino οχι δεν θα γινω σαν εσενα :P ρε συ απλα δεν νιωθω τιποτα και απορω υπαρχει ακομα εκει μεσα?ετσι ησουν και εσυ στις αρχες?εχω σπανια πονακια χαμηλα και λιγης διαρκειας και μετα κενο...ε πως να μην σκεφτομαι αν ειναι καλα η οχι!δεν ειμαι τρελη απο αγχος απλα περναει απο το μυαλο μου αυτη η σκεψη!

αχ αυτος ο γιοκας θα σου παρει τα μυαλα χιχιιχ χαιρομαι που ειναι ολα καλα!φιλια πολλα να του δωσεις :-*

μορουλι εφοσον ο γιατρος θελει να συνεχισετε με αυτο τον τροπο πιστευει οτι θα πετυχετε γι αυτο αξιζει να το παλεψετε...οποτε χαλαρααα τωρα μπανακια πολλα,ηρεμια και απο Σεπτεμβρη με το καλο ξεκινατε!!!!ολα καλα θα πανε εγκυουλα θα μεινεις θα το δεις ;) εμεις εδω θα ειμαστε να φυσαμε συνεχεια :)

κοριτσακι μου πως εισαι σημερα?

Δαφνη μου ελπιζω να εισαι καλυτερα οποτε μπορεσεις μπες να μας πεις τα νεα σου!

οι υπολοιπες πως ειστε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου για σας!πηγα χθες και εκανα την εξεταση και τα αποτελεσματα θα βγουν σε 10 μερες περιπου.

fifoulina μου δεν εχω ιστορικο αλλα επειδη χασαμε το μωρο και δεν ξερω τελικα απο που ειπαμε να κανουμε και αυτην την εξεταση.

rosaki εγω πριν αρχισει να κλωτσαει δεν καταλαβαινα οτι ημουν εγκυος γιατι δεν ειχα ουτε ναυτιες ουτε ανακατοσουρες.λογικο ειναι να ανησυχεις αλλα θα συνηθισεις.ολα θα πανε καλα!!

jannolino που χαιρομαι που ειδες το γιοκα σου 3d!πρεπει να ειναι πολυ ωραιο!βλεπεις και καποια χαρακτηριστηκα του?

morouli νομιζω οτι αφου εχεις δικα σου ωαρια εχει δικιο που σου λεει ο γιατρος να συνεχισετε.αν επιτρεπεται ποσο χρονων εισαι?

daphe μου πως εισαι?

lambrini ολα καλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι ειμαι 40.

νιωθω πολυ ηρεμα αφου μιλησα μαζι του και ειμαι καλυτερα απο οτι ημουν περισυ τετοιες ακριβως μερες.

και εγω σε λιγες μερες θα κλεισω τα 39.ειναι πολυ σημαντικο να εχεις καλη ψυχολογια και πολυ σημαντικο επισης να εχεις ενα καλο γιατρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsaki mou αληθεια ετσι και εσυ απο την αρχη δεν ενιωθες τιποτα?καθυσηχαστηκα λιγακι ομως :P εσυ τοτε δεν ανησυχουσες αν ειναι καλα το μωρακι σου που δεν ενιωθες τιποτα?

morouli μου αυτο εχει σημασια να εισαι ηρεμη και θα πανε ολα καλα!!!!αισιοδοξια κοριτσια και ετσι πετυχαινουμε τον στοχο μας :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...