Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καφενέ ''Όλα τα ζουζουνοκορμιά στην παραλία''!


Recommended Posts

Κα μου κ εγω της οργανωσης ειμαι με λιστα τα χω ολα ψωνια διακοπες δουλειες ολα σου λεω κ ετσι δεν αγχωνομαι ποτε μου

θρεφταρι το μπουμπουκι αλλα με το φαει δε θα παχυνει ακομα πιο πολυ ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινακι απο παιδι κ απο τρελο λενε μαθαινεις αληθειες εχουν ενστικτο παλια δεν πιστευα στο ματι τωρα εχω αναθεωρησει παντως.

Κ εμενα 4 μηνων ο βασιλησ 8 κιλα ηταν γεννηθηκε 4 κοντα κ εβαζε μηνα κ κιλο αλλα φαι κ κρεμα αργησαμε νομιζω μονο βυζακι ετρωγε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου τι κανετε? Σας βρηκα!! Πώς αλαλξε τοσο το μαμμυ? Δεν με αφηνε να μπω με τον παλιο μου κωδικο κ μπερδευτηκα. Τελικα τα καταφερα κ ευτυχως βρηκα και τον καφενε. Πώς βλεπω τις συζητησεις? Θα το συνηθισω πού θα πάει...

Ειστε ολες καλα?

Αννα Μαρια, Κατερινούλες? Σας εχασα...Θα προσπαθησω να μπω στο πνευμα πάλι...Σας φιλώ όλες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε μολις ειδα οτι η Κατερινα ειναι εγκυος!!! Μπραβο κοριτσι μου!! Με το καλο το 3ο σου παιδακι..πολύ χαρηκα..Ολα καλα να σου πανε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Χριστινακι μου, τι κανεις? ο Δημητρακης σου? ΔΙαβασα οτι βαφτισαε κ τα διδυμακια κ χαρηκα...Να τα χαιρεστε! ΕΜεις καλα...χαλαρα στο σπιτι...Ο Σεφανακος μου εκλεισε τα 2 την προηγουενη βδομαδα..Θηριακι δεν λες τιποτα!! ΕΙναι ζωηρουλης αρκετα αλλά ειναι και πολύ κοινωνικό και τρυφερο παιδάκι. Μιλάει πολύ και ειναι παπαγαλακι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάρες!

Καγκουράκιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!! Τι βόμβα ήταν αυτή;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; Καλέ, εσύ πήρες φόρα!!!!!!!!!!!! Ζηλεύωωω!! Θέλω κι εγώωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Πόσο είσαι δηλαδή; Δέκα εβδομάδων; Θαυμάζω την αυτοσυγκράτησή σου, που περίμενες να κάνεις την αυχενική για να μας το πεις. Και στο Νικόλα έτσι είχες κάνει θυμάμαι. Καλά, εγώ με τίποτα, θα τα είχα ξεράσει όλα με το που θα έκανα το τεστ! Για πες καλέ, έχεις συμπτώματα, πώς είσαι;

Χριστίνα καλά έκανες και του έβαλες την πάνα, αυτό έλειπε να πάθει το παιδί καμιά ηπατίτιδα!

Μακάρι να τον πάρουν στο σχολείο το Δημητράκη.

Μάγδα τι γίνεται; Πάτε καμιά θάλασσα;

Μαρία, καλώς όρισες και πάλι στο καφενεδάκι μας!!!!!!! Να σου ζήσει ο Στεφανάκος κι από δω! Για πες τα νέα σου.

Σας φιλώ κορίτσια, τα λέμε αύριο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω εύχομαι να πανε όλα καλα και εύχομαι και σε οποια επιθυμεί ένα ακόμη παιδάκι σύντομα να ειναι εγκυουλα. Σας αισθάνομαι πολυ φίλες μου και με συγκίνησαν τα όμορφα λογια σας.

Σχολιαζω μονο τα τελευταία μην με παρεξηγησετε και αν αυριο μου κοιμηθούν μεσημέρι και τα δυο να κάτσω να διαβάσω και τα προηγούμενα.

Αννα Μαρία είμαι 12 εβδομάδων, αυτοσυγκρατηση μμμμ βασικα ήθελα να είμαι σίγουρη ότι όλα πανε καλα πριν ανακοινώσω κάτι και βρε θηρίο καλα θυμασαι και στον Νικολα έτσι είχα κάνει. Εντωμεταξυ έχω πει να μην μάθω και φύλο αυη τη φορα, για να δουμε θα άντεξε.

μαρακι καλώς μας ήρθες πάλι, είχες κουραστική σχολική χρονια και σε χάσαμε. να χαίρεσαι και τον Στεφανακο σου που ειχε γενέθλια!

Χριστινα μακάρι να σας πάρουν με το προγραμμα στον παιδικο, θα ειναι και για τον Δημητρακη καλο και για σένα μεγαλη βοήθεια. Καλα έκανες για την πανα το να λείπει τόσες ώρες απο το σπιτι όταν κόβεις την πανα ειναι ένα θέμα. Εγω στην αρχη αλλα και τωρα ακομα καποιες φορές δεν την πηγαίνω σε τουαλέτες έξω, προτιμω για να μην εχουμε κάποιο ατύχημα να τα κάνει στο δεντράκι στο πεζοδρόμιο.

Μαγδα για τους ίδιους λόγους και εγω παίρνω μια αλλαξια μαζι μου παιδάκια ειναι όλα μπορει να τύχουν άθελα τους.

Αυτα για την ώρα γιατι ειναι και πολυ αργα, τα λέμε αυριο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσια...Τι κανετε? Ξυπνησαμε απο τις 6:30 σημερα αφου ο μικρος ειχε κεφια και ηθελε να ερθει στο σαλονι..Τωρα τρωει βρωμη χωρις γαλα χωρις γιαουρτι!!!! Ετσι ηθελε τι να πω!!! χαχαχα Σημερα το προγραμμα εχει δουλιτσες εκτος σπιτιου και μετά σιδερωμα. Φευγει ο αντρας μου για Γερμανια τη Δευτερα για μια βδομαδα και πρεπει να του ετοιμασω τα ρουχα. Θα ειμαι μοναχουλα αλλα μαλλον θα ερθει κ η βαφτιστηρα μου για διακοπουλες...ευκαιρια να με βοηθα κ με τον μικρο!!

Στο μεταξυ ο αντρας μου απο χθες πονάει πολύ στην αριστερη μερια της κοιλιας. Σημερα ξυπνησε κ πηγε στο γιατρο γιατι δεν αντεχε. Ελπιζω να μην ειναι τιποτα...

Αννα Μαρια φανταζομαι μεγαλωσε ο Αντρεακης ε? Θα εισαι στο απογευματινο φετος? Εγω παλι με βλεπω να ειμαι προς Λεμεσο..Αρχες του μην περιμενω να βγουν οι διορισμοι...

Κατερινακι μου, μπραβο σου που το πηρες αποφαση για το τριτο. Κ εγω θελω 2ο αλλα τωρα με τα οικονομικα δυσκολο το βλεπω. Θα αντεξεις να μην μαθεις το φυλο? Κ η νυφη μου ετσι εκανε στο τριτο αν κ ειμασταν σιγουροι οτι ειναι παλι κοριτσι χαχα Αντε με το καλο ολα...Εχεις αναγουλες κ τετοια?

ΟΙ υπολοιπες πού ειστε? Τι μαγειρευετε σημερα? Εγώ μπιφτέκια και κριθαρακι που μας αρεσει πολυ (μανα κ γιος χιχιχι)

Αντε καλο μας Σ/Κ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κόρες.

Μαρία κι εμείς ξυπνήσαμε νωρίς... Εγώ από τις τρεις κάθε λίγο ξυπνούσα και πήγαινα τουαλέτα, λόγω περιόδου, πεντέμιση χτύπησαν οι σειρήνες, επειδή είναι η επέτειος της εισβολής, και έξι και τέταρτο ξύπνησε ο Αντρέας. Τον κράτησα μέχρι τις οκτώ παρά είκοσι, και μετά ανέλαβε ο άντρας μου και κοιμήθηκα καμιά ώρα... Εννοείται ότι τώρα ζαλίζομαι.

Ο Αντρέας μεγάλωσε και αρχίζει τώρα να μιλά. Ό,τι του πούμε το λέει ή προσπαθεί να το πει, κι έχει πολλή πλάκα!

Ναι, θα είμαι και πάλι στο εσπερινό.

Τι έγινε τελικά με τον άντρα σου; Θα πάτε πουθενά διακοπές όλοι μαζί;

Σήμερα εγώ δε μαγειρεύω, έχουμε λαζάνια από προχτές και αρακά από χτες.

Καγκουράκι εγώ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ δε θα άντεχα να μη μάθω φύλο!!!! Με τίποτα όμως!

Ώστε γι' αυτό κυρία μου προσπαθείς να αποθηλάσεις! Κι αναρωτιόμουν, τι την έπιασε και άρχισε αποθηλασμό στα καλά καθούμενα; :)

Σας αφήνω, θα τα πούμε μετά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΕΔΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ΚΑΛΕ???????????????????????????????????ΚΑΓΚΟΥΡΑΚΙ ΤΟ ΗΘΕΛΕΣ???ΚΑΛΕ ΜΙΚΡΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΝΙΝΙ ΣΟΥ!!!ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ!!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΚΑΤΑΡΧΗΝ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΠΟΠΟ ΜΑΣ ΤΟ ΕΚΡΥΒΕΣ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ Ε???ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΙΠΕΣ ΟΤΙ ΗΣΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ!!!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΛΟΙΠΟΝ!ΕΜΑΘΕΣ ΚΑΙ ΦΥΛΛΟ???? ΠΩΣ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΛΕΨΕΙΣ?ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΠΤ ΤΟΣΟ ΚΟΝΤΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΑ!!!ΘΑ ΚΑΤΕΛΗΓΑ ΣΤΟ ΔΑΦΝΗ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΟΗΘΕΙΑ ΑΠΟ ΠΟΥΘΕΝΑ!!!!!

Επεξεργάστηκε από mwroudenia2!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια να σας πω και τα δικα μας νεακια!!!αφου καλοσωρισω τη Μαρια!

Καγκουρακι μου τωρα διαβασα πως δεν θες να μαθεις το φυλλο!σωστη αλλωστε εχεις 1 και 1 οποτε δεν ειναι οτι θες το αντιθετο φυλλο αυτη τη φορα!

εχθες κοριτσια ειχαμε την πρωτη μας κατακτηση!!!ενα κοριτσακι 18 μηνων επεσε στα διχτυα μας!!!αχαχχαχα ειχε τοοοσοοο γελιο!!!ηταν τοσοοοο γλυκο!!!τον ειδε το κοριτσακι...ηρθε διπλα του...αυτος περπατουσε κανονικα(πηγαμε σε ενα γηπεδο για τη λειτουργεια του προφητη Ηλια)!μονο περπατουσε!!!και την βλεπει τωρα της γελαει...αυτη αρχιζει να τρεχει στη μαμα της...απο πισω της αυτος...της κανει χαρες ''αααααάαααα και γκουγκου''...το χαμογελο μεχρι τα αυτια...αυτη δεν γελουσε!!!αχαχαχαχχαχα και μετα μας κανει τη δυσκολη αλλα ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιι υπεκυψε...τον αγκαλιασε!!!!!!!!!!!!!!και αγκαλιαζονταν!!!!!!!!μα τι γλυκοοοοοοοοοοοοοοο♥ Λυδια η πρωτη μας κατακτηση!!!♥ ♥ ♥

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτέλους βρήκα λίγο χρονο να κάτσω να διαβάσω και τα δικα σας νεακια, 7 σελιδες έχω να διαβάσω πολυλογουδες μου!!!

Αννα Μαρία γιογιό με ζώνες!!!!!!πρωτη φορα το ακούω αυτο αν ειναι δυνατόν δεν νομίζω να υπάρχει τέτοιο πράγμα, φαντάζεσαι να σηκώνεται ο Αντρεας και να εχει πανω του το γιογιό, μπα η πανα πιο βολικη μου φαίνεται!!! Μια χαρα τα περασατε και εσείς στη θάλασσα.

Μαγδα όντως τα βοηθάει πολυ η πισίνα, θέλουν ομως σε όλα τον χρονο τους. Το εφτιαξες τελικα το παγωτό?

Βάσω όλα καλα με το ποδαρακι της Ιωάννας δεν ήταν τίποτα τελικα, έτσι? και μένα πολλες φορές απο τα τσιμπήματα τα ξινει και γινονται κατακόκκινο, αυτη η fucicort κάνει δουλεια. Είχες δύσκολες εμπειρίες στην θάλασσα οπότε λογική η φοβία που έχεις, μακάρι να μάθει καλο κολύμπι η μικρη σου.

Κατερινα τέλεια περάσετε στις διακοπουλες σας, είμαι σιγουρη ότι ευχαριστηθηκαν τα αντρακια σου, καλα για τα φαγητα σου τι να πω αυτο το ρόλο με μαρμελάδα κάτι μου εκανε!

Τα υπόλοιπα άλλη ώρα γιατι ξυπνησαμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα οπως βέπετε απο την ωρα μεταμεσονυχτια ολο κατι κανω αλλα ειπα να δωσω για λιγο το παρον κ να σας διαβασω γιατι μετα χανω την μπαλα.

σαββατο υπεροχα περασαμε σημερα πρωι πρωι εγω η κουνιαδα οι κορες της κ ο γιος πιασαμε δυο ξαπλωστρες μια ομπρελα κ γυρησαμε για φαγητο σπιτι το μεσημερι αργα η σουπερ απολαυση αυτο θα κανουμε κ αυριο πρωι.οι αντρες φτιαχναν τις περγκολες σπιτι μου..

μετα μαμ κ ναν πεντακοσιες δουλειες σπιτιου κ μετα κλασικα ψησαμε αυριο απογευμα φευγουν τα κουνιαδια στο εξοχικο της βανας κ εχω φρικαρει ηδη απει η παρειτσα μου αλλα πεμπτη θα παμε ολοημερη εμεις εκει εχω ρεπο..

κατα τα αλλα ησυχια

μαρακι εχουμε γνωριστει???καλως μας ηρθες κ παλι οπως κ να χει..ειμαι η μαγδα με τον βασιλη που 24-9 γινεται 3 ετων.

αναλαμπη στην αλεξανδρα χαλασε ο υπολογιστης θα τις πω νεα σας στο τηλ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καηγκουρακι πως θα αντεξεις καλε να μη μαθεις εγω εχω περιεργια φαντασου νομιζω γιοκακι θα ναι.ελατε κλοριτσια πεστε τα στοιχηματα χαχαχαχαχ

μωρουδενια σε σκεφτομουν κ τσουκ να σαι κ εμενα ο γιοκας απο τωρα γκομενιζει καηκαμεεεεεεεεεεεεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κορίτσια;;Είστε καλά; Εμείς ήσυχα. Αύριο η φραουλίτσα μου θα κοινωνήσει 2η φορά και αργότερα θα πάμε στη θάλασσα.Εγώ είμαι αδιάθετη. Δεν πειράζει. Θα χαρεί ο Πανούλης θαλασσίτσα. Χτες βγήκα για καφεδάκι με μαθήτριές μου και περάσαμε πολύ όμορφα! Τα παιδιά τα είχε και τα δύο η πεθερά. Ο άντρας μου είναι πολύ καλύτερα και δεν πονάει πολύ πια. Πάει και αυτό. Κατερινάκι μου αν και τα είπαμε και στο τηλέφωνο, θα σου ευχηθώ κι εδώ να έχεις μια υπέροχη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη και να αποκτήσετε ακόμα ένα όμορφο και πάνω απ'όλα υγιές παιδάκι! Είσαι από τους πιο ήρεμους ανθρώπους που έχω γνωρίσει και άνετα σε φαντάζομαι και με τρία και με τέσσερα παιδάκια!!! Μαμά πρότυπο! Ειλικρινά σε θαυμάζω και χαίρομαι που είσαι φίλη μου! Μα γιατί αποφασίσατε να μην μάθετε φύλο;;;; Να έρθω κι εγώ σε κανέναν υπέρηχο μαζί σου και να το πει σε μένα ο γοατρός;;;; Δεν θα σας πω τίποτα, το υπόσχομαι! Χαχαχαχαχα. Κάνω πρόβλεψη. Πιστεύω ότι είναι αγοράκι. Για να δούμε!!! Πότε έχεις ΠΗΤ;;;; Μάρτιο;; Χριστινάκι η πεθερά μου είναι από τη Λίνδο αλλά το εξοχικό τους είναι σε ένα χωριό κοντά στη Λίνδο. Στην Κρήτη θα πάμε Ρέθυμνο. Το Ρέθυμνο μου αρέσει πιο πολύ από όλους τους νομούς. Εύχομαι να στον πάρουν τον Δημητράκη στο σταθμό!!!! Μου είπε μια φίλη ότι βγήκε και το πρόγραμμα έσπα για τους παιδικούς. Έχεις ακούσει κάτι; Έχω απορία για τα δικαιολογητικά και δεν ξέρω πού μπορώ να απευθυνθώ για να ρωτήσω. Κατερίνα μου καλές διακοπούλες θα κάνουμε πράγματι. Ευτυχώς είναι η πεθερά μου από Ρόδο και έτσι πάμε εκεί κάθε χρόνο και περνάμε καλά. Η Ρόδος μου αρέσει πολύ και επειδή είναι μεγάλο νησί μπορείς να κάνεις και να δεις πολλά! Το'χεις με τη μαγειρική πάρα πολύ! Εμένα με κουράζει απίστευτα. Αν υπήρχε η δυνατότητα να μου φέρνουν κάθε μέρα φαγητό μαμά και πεθερά δεν θα είχα κανένα πρόβλημα να μην ξαναμαγειρέψω ποτέ στη ζωή μου. Παρόλ' αυτά τα φαγητά που μαγειρεύω δεν είναι άσχημα γιατί μία καλοφαγού σαν κι εμένα έχει έντονη την αίσθηση της γεύσης...Χαχαχαχαχα. Μην φανταστείς όμως ότι είμαι και η Βέφα Αλεξιάδου...Χαχαχαχαχαχα.. Μάγδα μου μια χαρά περάσατε με την κουμπάρα σου! Οι άντρες δούλευαν κι εσείς απολαύσατε θάλασσα! Τέλεια! Βασούλα πως είναι η Ιωάννα;; Πέρασε το ποδαράκι;; Αλήθεια εσύ σκέφτεσαι για δεύτερο;;; Μαράκι καλώς μας ήρθες ξανά! Τις παλιές καλές εποχές μας έγραφες κάθε μέρα!!! Τι κάνετε; Ο Στεφανάκος σου μεγάλωσε!!! Ξυπνά τόσο νωρίς το ζουζούνι;;; Το βράδυ τι ώρα κοιμάται; Μπράβο στην Κωνσταντίνα της Αλεξάνδρας που δεν έχει πλέον πρόβλημα με την παλινδρόμηση!!!!! Μαρίνα ο γιος σου είναι καρδιοκατακτητής!!! Πάντα τέτοια εύχομαι! Κι εγώ άργησα να πάρω απόφαση το δεύτερο. Για πολύ καιρό έλεγα πως θέλω ένα μόνο παιδάκι. Καλά για τρίτο δεν το συζητώ. Με ξέρω καλά. Απλά θα μου έστριβε. Δεν έχω την υπομονή για τρία παιδιά.Ειδικά εσύ που δεν έχεις και βοήθεια είναι ακόμα πιο δύσκολα τα πράγματα. Άννα Μαρία έχω μια διαίσθηση ότι θα είσαι η επόμενη που θα μας ανακοινώσει εγκυμοσύνη και θα κάνεις παρεούλα στο Κατερινάκι μας!!!!Άντε να γεμίσουμε φουσκωμένες κοιλίτσες στο ποστάκι μας! Πολύ πρωινός τύπος είναι ο Αντρίκος σου βρε παιδί μου...Πώς την παλεύεις με τέτοια ωράρια;;;; Χαρά στο κουράγιο σου! Αυτά τα νέα μου!!! Καλό βράδυ κοριτσάρες μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και κάτι άσχετο. Μπορώ να πατήσω κάτι άλλο πέρα από ΕΝΤΕR για να αλλάξω σειρά;;;; Μου τη δίνει απίστευτα που τα γράφω όοοολα μαζί....Φταίει ο υπολογιστής μου ή το mammy;;;;;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κόρες! Τι κάνετε;

Εμείς πήγαμε εκκλησία και μετά άφησα τον Αντρέα στους γονείς μου και το έσκασα, χεχε!

Χτες τα έφτυσα, πήραν οι γονείς μου με τον αδελφό μου το αυτοκίνητό μας και πήγαν Πάφο, και μας άφησαν μεν το δικό τους, αλλά δεν μπορούμε να μεταφέρουμε τον Αντρέα με αυτό, οπότε μείναμε όλη μέρα κλεισμένοι σπίτι... Το βράδι πήγαμε σε ένα art cafe που τραγουδούσαν κάποιοι φίλοι μας, και φυσικά τον Αντρέα τον αφήσαμε στη μάνα μου. Ήταν πολύ ωραία, αλλά κάπνιζαν όλοι και πνιγήκαμε απ' τον καπνό, παρ' όλο που καθόμασταν σε εξωτερικό χώρο, και ήμασταν τόσο κουρασμένοι, που έκλειναν τα μάτια μας. Το χρειαζόμασταν, όμως, δε θα άντεχα να μείνω κλεισμένη στο σπίτι και το βράδι.

Μαρίνα καλά στέφανα εύχομαι! :P :p :P :p :P

Καγκουράκι δεν την είχα σκεφτεί την εικόνα του Αντρέα να περπατά με το γιογιό στον κώλο, χαχα! Πολύ γέλασα!

Το ρολό με μαρμελάδα, απ' ό,τι κατάλαβα, είναι η συνταγή του Ρολό με μερέντα, που έχω φτιάξει κι εγώ κάποιες φορές. Είναι πάρα πολύ εύκολο.

Μάγδα πολύ ωραία περάσατε!

Ανθή κι εγώ είμαι αδιάθετη, κλαψ, αλλά δε θα πάμε θάλασσα, γιατί το απόγευμα θα πάμε σε έναν ξάδελφό μου. Πρωί και μεσημέρι δεν πηγαίνουμε με τίποτα, είναι πάρα πολύ δυνατός ο ήλιος εδώ πέρα. Μάλλον Πάτρα θα πάμε για μπάνιο, αααν πάμε...

Εμένα μου αρέσει η μαγειρική και δε με κουράζει. Αυτό που με κουράζει τρομερά είναι το πλύσιμο των πιάτων, ενώ παλιότερα αυτή η δουλειά ήταν η αδυναμία μου! Τώρα πλεόν δεν πλένω σχεδόν ποτέ πιάτα, τα έχει αναλάβει αποκλειστικά ο άντρας μου!

Απ' το στόμα σου και στου Θεού τ' αφτί! Μακάρι να φουσκώσει κι εμένα η κοιλίτσα μου! Είμαι πανέτοιμη για δεύτερο παιδάκι, ο άντρας μου το ίδιο, ενώ ο Αντρέας θέλει παρέα, βαριέται μόνος του!

Σας φιλώ κόρες, θα τα πούμε μετά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααααααααααααα κοριτσια!!!

βλεπω κοριτσακια αρχισατε τα μπανια στις θαλασσες!!!ζηλευωωω θελω και γωωωωωωωωωωω!!![smilie=sad1.gif]

ο αντρας μου βαφει το σπιτι που θα μετακομισουμε και τωρα με τη μετακομιση παλι μας βλεπω να πηγαινει οοολο το καλοκαιρι στραφη!ετσι μου ρχεται να παρω τον Αντωνακη μονη μου και να την κανω για μπανακι οι 2 μας!!!δεν αντεχωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!θελω μπαααανιοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αννα Μαρια ωραια περασατε και εσεις!!!καλα εκανες και τον αφησες στη μανα σου!εμενα εχθες που βγηκαμε εφευγε μονος του!!!τωρα που περπατα αντε πιαστον !!!τωρα το καταλαβα τι λεγατε!αχαχαχχαχα!αχαχαχχαχααχ ευχαριστουμε για τα καλα στεφανα!!!αααααααααααα τον επομενο μηνα ευχομαι να εισαι εσυ που θα μας ανακοινωσεις εγκυμοσυνη!με το καλο

Ανθη τελεια και εσεις θαλασσιτσα!!! κοριτσια και εγω ετοιμηη να αδιαθετησω ειμαι!!!

αααααααααααα δεν σας ειπα Τριτη αρχιζω διαιτολογο γιατι ακομη κολλημενη στα 80 ειμαι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:ymtongue: φτου μου!

Μαγδα μεγαλωσε ο μικρουλης σου!!!εσυ θες δευτερο αν θυμαμαι ε???συνηθως οι πιο πολλοι θελουν στα 3 χρονια διαφορας ενα δευτερο παιδακι! τελεια και εσεις!και εγω ειχα την Νονα και κουμπαρα μας εδω τωρα που ελειπε ο αντρρας μου ταξιδι και περασαμε τελεια!!!

μας πηρε δωρο και το ''Μαικ το Φασολακη παω θαλασσα!!!'' πολυ ωραιο παραμυθι!οχι πως καταλαβε πολλα αλλα του το διαβασα.του βαλα το cd να ακουσει και το ακουγε περιεργα!!!ααχαχχαχαχαχα!!!

ΕΜπειρες μανουλες τα φωτα σας....οτι και να του δωσω στο χερι να φαει....μετα απο λιγη ωρα το πετα κατω και μετα τα τρωει απο το πατωμα!!!τι να κανω για να μαθει να μην το κανει?????????

ααααα και επειδη του λεω οταν κανει κατι κακο ''κακο κακο'' τωρα οταν παει να κανει ζημια λεει κοιτωντας με ''κακο!!''αχαχαχχαχαχχαχαχαχαχχα

φιλιαααααααααααααααααααααααααααα παω να κανω γεμιστα!τρωει και ο μικρος ντοματουλα γεμιστη οποτε γλιτωνω το διπλο μαγειρεμα σημερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρίνα γιατί δεν κανονίζετε να πάτε μια μέρα για μπάνιο; Κρίμα είναι, δεν είστε μακριά απ' τη θάλασσα. Ας μετακομίσετε δυο μέρες πιο αργά, δε χάθηκε ο κόσμος! Είναι σημαντική η θάλασσα για το μωρό, κάνει πολύ καλό.

Μπα, δε νομίζω να σας ανακοινώσω εγκυμοσύνη τον άλλο μήνα. Την άλλη βδομάδα φεύγουμε για Πάτρα, και θα κοιμόμαστε στο ίδιο δωμάτιο με τον Αντρέα, με την πεθερά μου απ' έξω, οπότε, δεν το βλέπω να χάνουμε τίποτα, και οι γόνιμες μέρες μου θα είναι τότε. Από Αύγουστο βλέπουμε!

Κι εμάς πετάει τα φαγητά κάτω, το βλέπει σαν παιχνίδι. Όταν του δίνω φρούτο, προτιμώ να του ταΐζω ένα-ένα τα κομματάκια ή να του δίνω ένα-ένα κομματάκι στο χέρι να το τρώει μόνος του, γιατί αυτός τρώει λίγο και μετά αρχίζει και τα πετάει. Όταν βγει απ' το καθισματάκι, παίρνει αυτά που είναι πεταμένα στο πάτωμα και τα τρώει. Γενικώς, πετάει πράγματα, ό,τι βρίσκει μπροστά του. Εν τω μεταξύ, κάτι ήθελα να σας ρωτήσω κι εγώ για κάτι που κάνει ο Αντρέας, αλλά δε θυμάμαι τώρα τι ήταν.

Σας αφήνω, πάμε στη μάνα μου, έχει κεφτέδες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hallo Και απο μένα την χαμένη, λοιπόν σημερα το πήρα απόφαση θα κάτσω να σας προλάβω αν δεν με παρει ο ύπνος φυσικα.....

χθες είχαμε παει σε γάμο και βάπτιση μαζι, πρωτη φορα μας ετυχε λίγο κουραστικό μου φάνηκε και τα δυο μυστήρια μαζι, είχαμε μαζι μας την Αγγελική στην εκκλησία αλλα μετα στο τραπέζι πήγαμε οι δυο μας και την γυρίσαμε σπιτι με την γιαγια και τον Νικολα. Το πρωι πηγαμε να κοινωνησει και για τριτη φορα και ο βασιλακης της Καρολινας και μετα ηπιαμε ενα καφε στα γρηγορα και επαιξαν λιγο οι μικρες. Αχ μου έμεινε μια βδομάδα για την βάπτιση δεν έχω αγχωθει ακομα αλλα μολις αρχίσουμε τις τελικές ετοιμασίες και βλέπω και τις μερες να περνάνε φαντάζομαι θα αγχωθω, πάντως όλες οι μερες ειναι γεμάτες.

Στα δικα σας τωρα,

μαγδα αστέρι ο βασιλακης στο κολύμπι, μπράβο! Τα έχω δει αυτα τα αφρολεξ που λες, βοηθάνε όντως? εγω στην θάλασσα τις φοραω τα μπρατσακια νιώθει και εκείνη μεγαλύτερη ασφάλεια.

Χριστινα έτσι την πατάς έτσι μια φορα και μετα παντα έχεις μια αλλαξια μαζι, τον καημενουλη ομως τσιτσιδι στον δρόμο.

Αννα Μαρία πολυ καλο αυτο με την ζωγραφικη εχει τρομερή αντίληψη, αν και μικρουλης ακομα μπορείς να του πάρεις μπλοκ ζωγραφικής με σχέδια απλα μέσα και να προσπαθει να τα χρωματιζει, εμένα ήταν λίγο πριν τα δυο όταν την ξεκίνησα και την βοήθησε πολυ και στο λεξιλόγιο γιατι καθε εικόνα και σχέδιο λέγαμε τι ειναι και μετα το επαναλάμβανε μονη της, θυμάμαι την έχω γράψει και στο βίντεο να μου λεει όλες αυτες τις πρώτες τις λεξουλες. Για την πεθερα με κάλυψε η Ανθη μπλιαξ, και σίγουρα να πάρεις ξεχωριστο σφουγγάρι για τον Αντρέα και μη σου πω να μην το αφήνεις και στο νεροχυτη να το κρυβεις για να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο.

ανθη τωρα το διάβασα περαστικα στον Κοσμα ελπίζω τωρα να ειναι τελείως καλα και να μην πονάει. Όλο το ξεχνάω γιατι το έχεις ξαναγράψει αυτο με το enter το παθαινω και εγω όταν γράφω απο τον μεγάλο υπολογιστη όταν γράφω απο το iPad μια χαρα παταω το enter. Ανθη στο χωριο που είμασταν ειχε συννεφιά κανα δυο απογεύματα έβρεχε και μετα δροσιζε παρα πολυ που το βραδυ εγω η κρυουλιαρα ήθελα ζακετα.

Βασω αυτο το ειχε πάθει και η Αγγελική είχαμε παει σε κάτι γενέθλια ήταν δυο χρονων και απο την πρώτη στιγμη με τραβαγε να φύγουμε ουτε την τούρτα δεν προλάβαμε, εγω πιστεύω στο μάτι και στα παιδάκια τους βγαίνει σε γκρίνια και περίεργη ασυνήθιστη μαλλον συμπεριφορά, εγω μολις την δω κάπως έτσι τηλεφωνω στην μαμα μου την ξεματιαζει και αλλάζει αμέσως βρε παιδι μου η διάθεση της.

Κατερίνα μεγάλωσε πολυ το ανηψακι σας!!!!! Μπράβο και στα παλικαρακια σου που τα πανε καλα με την θάλασσα παρόλο που την έχετε μακρια.

Χριστινα να σας ζήσουν τα διδυμακια καλοφωτιστη γερά και τυχερά, ειναι πράγματι ένα μικρο θαύμα το ότι τα κατάφεραν γιατι δεν πέρασαν και λίγα! Φυσικα και μην τον πισωγυριζεις όπως λες και εσυ όταν ερθει εκείνη η ώρα ολοι αναθεωρούν τι έλεγαν και στα δικα τους παιδια κάνουνε αυτο που σου λέγανε εσένα ότι κανεις λάθος.

ανθη μου καλα θα κανεις να ξεκουραστεις την Ρόδο αφου ειναι πρόθυμη να βοηθήσει η πεθερα μην τις το χαλας!!!

Σημειωστε μέχρι και την 44 διάβασα, δεν αντέχω να κάτσω αλλο αυριο τα υπόλοιπα μην γράψετε πολλα please

Επεξεργάστηκε από kangaroo
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κουκλες

καλε τι διαβασα λιγο ελειψα και βλεπω συνταρακτικα νεα!!Κατερινακι μπραβο κοριτσι μου με το καλο ,να εχεις μια καλη τελειομηνη εγκυμοσυνη κι ενα γερο μωρακι,εγω πιστευω οτι θα κανεις κοριτσι ,καλε θα μας φαει η αγωνια πως θα αντεξεις να μη δεις φυλλο εγω δεν θα το αντεχα,παντως ετσι οπως ειναι μικρα και τα δυο δεν θα καταλαβεις εγκυμοσυνη θα περασει ο καιρος και δεν θα το παρεις χαμπαρι να ξεκουραζεσαι μονο οσο περισσοτερο μπορεις και να τρως καλα ειναι μικρα και τα δυο και θα εξαντλουνται οι δυναμεις σου,αντε να σκουσουμε και για αλλες κοιλιτσες να φουσκωνουν αντε βαλτε μπρος οσες εχετε ενα παιδακι,ποια θα ειναι η επομενη;

για να σου πω και κατι μιας και εχουν ιδια ηλικια ο Δημητρης με την Αγγελικη,με αγχωνει που θα παει τοσο νωρις σχολειο σκεφτομαι οτι καποια παιδακια που θα πανε μαζι σχολειο ειναι γεννημενα στην αρχη της χρονιας και ο δικος μου τελευταιος εχει ενα χρονο διαφορα με καποια παιδακια και θα ειναι στην ιδια ταξη,θα μπορει αραγε να ανταποκριθει στις απαιτησεις του σχολειου ειδικα στο δημοτικο ή οχι για πειτε κι εσεις ρε κοριτσια τη γνωμη σας ακουω διαφορα ,απο οτι τον βλεπω παντως ειναι αρκετα μπροστα σαν παιδι ειναι και τριτος κι οσο να ναι κατι μαθαινει απο τους αλλους

εμεις ειχαμε κοσμο το Σαββατο,ψησαμε και ετοιμασα σαλατες και λιγα τηγανητα και φαγαμε ,δεν εκανα πολλα αλλα οσο να ναι ολη μερα στο ποδι ημουν,το πρωι ειχαμε παει εκκλησια αργησαμε κι εκει,εβγαλε λογο ο παπας και τελειωσε 11 και τεταρτο ,γυρισαμε εφτιαξα παστιτσιο για να φαμε το μεσημερι και μετα αρχισα ετοιμασιες για το βραδυ,την Παρασκευη πηγαμε στην αδερφη μου μαζι με τη συνηφαδα μου πως μεγαλωσε το σκατο,του μιλουσα και γελαγε με φωνη και να φωναζει με χαρα για φαγωμα ειναι κι ετσι οπως ειναι στρογγυλος να ρουφας μαγουλακια και διπλες χαχαχα,μετα φαγαμε στην πεθερα,φυσικα η κουνιαδα δεν εμφανιστηκε ηρθε το Σαββατο που ηξερε οτι εμεις δεν θα ημαστε και ειπε οτι ταχα ηθελε να περασει απο εμας αλλα ειδε αυτοκινητα και εφυγε καλα τωρα .....

Μαρακι που εισαι ρε ψυχη πολυ χαρηκα που σε ξαναειδα στην παρεα,ελπιζω να γραφεις και να μην χαθεις παλι ,μεγαλωσε ο ζουζουνος φανταζομαι θα σε τρελαινει με τα καμωματα του!!

Ανθη δεν θα παει προνηπιο ο Πανουλης σου;σε παιδικο θα τον γραψεις;εμεις εδω στους κρατικους δεν κρατανε παρα μονο τα μικροτερα τα παιδακια που ειναι γεννημενα μεσα στο 2009 πανε προνηπιο

Μαγδα ωραια περασατε βλεπω με τα μπανακια σας!!δεν ξερω μωρε ετσι της ειπε η παιδιατρος για τα φαγητα παντως τον βλεπεις λες και ειναι 9 μηνων μωρο φαινεται κι απο κινηση δεν σταματαει ποδια και χερια ζωηρος ειναι,ισως αργοτερα που θα αρχισει να κινειται περισσοτερο να μην βαζει τοσο

Αννα Μαρια και Μαρινα δεν θυμαμαι αν το κανανε τα δικα μου αυτο αλλα κι εσεις γιατι δεν μαζευεται τα φαγητα που πεφτουν κατω προτου τους κατεβασετε απο το καρεκλακι;μπορει να το βλεπουν σαν παιχνιδι τα ριχνουν για να μαζευουν μετα ενω αν δεν βρουν τιποτα κατω μπορει να σταματησουν να το κανουν

Χριστινακι καλα εκανες και του εβαλες πανα σε τετοιες περιπτωσεις δεν μπορεις να κανεις διαφορετικα ,ευχομαι να σου τον παρουν στον παιδικο σταθμο που θελεις

Βασουλα ισως η μαμα σου να θελει να την κανει να νιωθει οτι ειναι εκει κοντα της σε οτι κι αν χρειαστει αφου δεν εχει τους δικους της κοντα γιαυτο και παραμελει εσενα που ξερεις οτι σε αγαπαει ουτως η αλλως

θελω να βαλω πλυντηρια κι εχει συννεφια γκρρρ τα νευρα μου παλι ολη νυχτα εβρεχε και δε λεει να ανοιξει σημερα και η θερμοκρασια παλι χαλια ζητημα αν εφτασε τους 20 βαθμους,δεν προκειται να δουμε καλοκαιρι φετος γκρρρρρ......

Επεξεργάστηκε από KA1
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!

Αννα Μαρια χρονια πολλα για τα γενεθλια σου!οτι καλυτερο και οτι επιθυμεις!μια απ τις επιθυμιες σου ειναι να εισαι εγκυουλα το συντομοτερο και στο ευχομαι μεσα απ την καρδια μου να χαρισεις αδελφακι στον Αντρεα οσο πιο συντομα γινεται!λες να μεινουμε μαζι εγκυες?αλλωστε ο Αντρεας και η Ιωαννα 15 μερες εχουν διαφορα! κι εμενα το εχει αυτο η Ιωαννα οτι βρισκει το πεταει κατω στο πατωμα!αντε ευχομαι οταν επιστρεψετε απ την Πατρα να φουσκωσει και σενα η κοιλιτσα σου!Ανθη μου ναι σκεφτομαι για 2ο σιγουρα!ειπαμε να φυγει και ο Αύγουστος και θα επισκεφτω το γυναικολογο μου να αρχισουμε προσπαθειες!να σου πω και την αληθεια δεν θελω να αγχωθω κιολας αλλα ξερω τον εαυτο μου οτι μολις πω οτι προσπαθω για μωρο θα με κυριευσει το αγχος!η Ιωαννουλα θελει αδελφακι, παρεα βασικα, εμαθε και στο σχολειο με τα παιδακια κι οταν ειναι μονη βαριεται!

Καγκουρακι μου κι εγω αγορακι λεω οτι ειναι. . . πρεπει να χεις τεραστια υπομονη για να μπορεις να κρατηθεις και να μη μαθεις φυλο!αληθεια και στο Νικολα δεν ηξερες φυλο?ε τωρα αγορακι ερθει, κοριτσακι ερθει γερο να ειναι και υγιες και η προικα ειναι ετοιμη!και σε μπλε εχεις και σε ροζ!χαχα!

Μαγδουλα 24/9 ο Βασιλακης γινεται 3???μεγαλωσε το ζουζουνι σου!αντε θα βαλεις και συ μπρος για 2ο?

ΚΑ1 αυτο με το Δημητρη που θα παει νωρις σχολειο θα το εχει και η Ιωαννουλα!γιατι ειναι γεννημενη αρχες Δεκεμβριου!και εχει παιδακια που γεννηθηκαν Ιανουαριο της ιδιας χρονιας οποτε οπως λες και συ ειναι σχεδον ενα χρονο μεγαλυτερα!η κουμπαρα μου παντως το βαφτιστικο μου που ειναι γεννημενος τελη Νοεμβριου της ειπε η δασκαλα οτι θεωρουσε το μωρο ανετοιμο να ενταχθει στο Δημοτικο, τον κρατησαν 1 χρονο ακομα προδημοτικη και φετος θα παει δημοτικο!η δασκαλα λεει οτι του εκανε πολυ καλο η παραμονη του για ακομα 1 χρονο στην προδημοτικη παρα να πηγαινε τοσο νωρις σχολειο!

Μαρινακι εχετε δουλειες με τη μετακομιση?θα σου λεγα παρε τον Αντωνακη και πηγαινετε θαλασσα αλλα μονη και γω φοβαμαι να παω με τη μικρη οποτε καμε λιγη υπομονη να πατε και οι 3 σας!

Εμεις το Σαββατο ηταν ο γαμος της κουμπαρας μου!τρεχαμε απ το πρωι!στις 11 πηγα κομμωτηριο, 1 και 15 πηγα αισθητικο, ηρθα σπιτι, ταισα τη μικρη, την ετοιμασα και στις 4 παρα πηγαμε στα στολισματα!η Ιωαννα χορευε που ακουγε μουσικη!χαχα!μετα δεν τη πηραμε στην Εκκλησια, εφυγε με τη μαμα μου και τη πεθερα μου, την εφεραν στα γενεθλια του αδελφοτεκνου μου που εκλεινε 1 χρονου,ειχε και φουσκωτο, παιξανε! τελειωσαμε απ την Εκκλησια, ηρθαμε σπιτι, την εκανα μπανιο, την ταισα και την κοιμισα και εμεινε μαζι με τη μαμα μου και την πεθερα μου για να παμε εμεις στο κεντρο!ειπα στη μαμα μου αφου ειναι η πεθερα μου επειδη θα αργουσαμε να παει να κοιμηθει και ειπα στην πεθερα μου αν ξυπνησει η μικρη και κλαιει να ειδοποιησει τη μαμα μου!παει να φυγει η μαμα μου κατα τις 11 και παει να κοιταξει τη μικρη αν κοιμαται, αν ειναι σκεπασμενη, την ενιωσα την ωρα που εφευγε απ το δωματιο και εγινε πανικος!ξυπνησε και εκλαιγε χωρις σταματημο!δεν σταματουσε με τιποτα, πηγε να την πιασει η πεθερα μου και τσιριζε!την πηρε η μαμα μου την εβαλε πανω στο κρεβατι μας και ξαπλωσε διπλα της!της κραταγε το χερι και καθε 5 λεπτα ανοιγε τα ματια της να δει αν ειναι εκει!παμε σπιτι εμεις και παμε να δουμε τι κανει η μικρη στο δωματιο της και δεν τη βρισκουμε στο κρεβατι της!τρεχω αμεσως στο δωματιο της πεθερας μου, της λεω μητερα που ειναι το μωρο γιατι ουτε εκει την εβλεπα τη μικρη!ηταν του υπνου και μου λεει μα ποιο μωρο?αμαν!αρχισε ο αντρας μου και της λεει μα εισαι καλα?εχασες το μωρο?αμεσως ακουσα εγω μια φωνη σιγανη να φωναζει Βασω Βασω ειναι εδω το μωρο μαζι μου!ηταν μαζι με τη μαμα μου στο δωματιο μας αλλα που να το φανταστω?νομιζα η μαμα μου πηγε σπιτι της!Βεβαια δεν πιστεψα οτι χαθηκε, η επομενη μου κινηση ηταν να τρεξω κατω στη μαμα μου να δω αν ηταν εκει!αλλα ενα σιοκ το παθαμε!ξαπλωσαμε στις 2μιση και 7 ξυπνησε η μικρη!πηγαμε Εκκλησια, μετα ηρθαμε, την ταισα και κατα τις 12 κοιμηθηκε!την αφησα με τον αντρα μου που κοιμοταν κι αυτος και πηγαμε με τη μαμα μου debenhams που ηθελε να αλλαξει ενα δωρο!ηπιαμε και το καφεδακι μας, επιστρεψαμε κατα τις 1μιση και μολις ηρθα ξυπνησε η μικρη!κατα τις 5 πηγαμε σε μια ταβερνα εδω στο χωριο και φαγαμε!αλλα εγω ημουν οπως το ζομπι!νυσταζα ατελειωτα!η ωρα 10 ξαπλωσα και ξυπνησα 6 παρα που εκλαιγε η μικρη σημερα!ειναι και λιγο κρυωμενη, τρεχει η μυτη της και βραχνιασε λιγο!πρεπει να ιδρωσε απ το φουσκωτο το Σαββατο και μετα της φυσηξε το αερακι και αρπαξε τη γριππη!δεν τη πηρα γιατρο, περιμενω να δω πως θα ειναι και σημερα!αν χειροτερεψει θα την παρω!βηχα δεν εχει προς το παρον Δοξα Τον Θεό και Την Παναγία!τα σημαδακια απ το ποδαρακι της εσβησαν εντελως!

ουφ εγραψα πολλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...