Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΕΣ 2009-ΕΤΟΙΜΟΓΕΝΝΕΣ,ΛΕΧΩΝΕΣ Κ ΠΟΛΥΤΕΚΝΕΣ-ΝΟ39


Recommended Posts

ούτε η δική μου βγαίνει

με το ζόρι ανθα πάμε καμιά βόλτα...

αυτό το μαρτυρικό μου άρεσε πολύ.

τον μεγάλο ήρθε κ τον πήρε η πεθερά.ο μικρός πολύ κλά

μα.

τώρα κοιμήθηκε.

ίσως επειδή τον ξυπνούσε ο μεγάλος νε τα κλάματά του.

ο π δουλειά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 905
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αλοχαααα!!!

τα νέα μας!!!

ειχα γιατρο χθες.

Εδω και τρεις μέρες όλο ποναω. Όντως ετοιμάζεται το μωρο μου να βγει!!!!!!

εχω συσπασεις ανα 10 ανα 8 για πολύ πολύ ώρα. Χθες είχα απο τις 2:30 μέχρι τις 5:30 τουλάχιστον.

το ΚΑΡΑΒΙ τις Κυριακές φεύγει 8 το πρωί ενώ καθημερινές 5:30 το πρωί. Λέω οκ θα πάρω τον γιατρο κατα τις 6:30. Θα πάω πάνω σε λίγο να κάνω μπάνιο και να ετοιμαστω. Και κει που ήμουν σε επιφυλακή σταμάτησαν!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μου κάνει κόλπα!

χθες που πήγαμε και με είδε μου είπε ότι έχει σχεδόν εξαλειφθεί ο τραχηλος και το μωρο έχει εμπεδωθει... Με τον κωλο φυσικά!

ειναι 2990. Τη θελουμε μικρή για να βγει εύκολα. Ετσι και αλλιώς κάνω μικρά μωρα.

εμεις λοιπόν εχουμε σπίτι να πάμε στη Πάτρα. Μας το παραχωρούν τα παιδιά οικογενειακών φιλων μας που σπουδάζουν εκεί και θα λείπουν.

του είπαμε λοιπόν να πάμε εκεί να είμαστε δίπλα στο μαιευτήριο; Μας είπε να πάμε Τρίτη, Τετάρτη..

εμεις λέγαμε χθες να πάμε Πέμπτη. Αλλά με βλέπω όντως για νωρίτερα.

Θα ειμαι 10 λεπτά απο το νοσοκομειο.

του λέω εσύ θα προλαβεις να είσαι;;;;

Μου λέει θα προλάβω. Θα ειδοποίησω και τον συνάδελφο που συνεργαζόμαστε να ειναι σταντ μπαι.

αρκει να είσαι στο νοσοκομειο και να νιώθεις ασφάλεια αλλά και να σε ελέγχουν.

παρασκευη έτσι και αλλιώς θα ειναι Πάτρα ο γιατρός. ΑΝ δε συμβεί μέχρι τότε τίποτα θα οργωσω όλη τη πόλη. Θα κάνω και σεξ! Δε ξέρω!... Χαχαχα

για να δούμε λοιπόν..... Τι σχέδια έχει αυτό το νινι;;;; Θα προλάβουμε ή μέχρι αυριο θα εχω γεννήσει;

εγω ειμαι σαν τη νανα εν τω μεταξύ.... Με παει έτσι με πόνους καιρό τωρα. Θα μου έρθουν οι αληθινοί και δε θα το πιστεύω....

Πως μένει η νανα με διαστολη για καιρό και δε γεννάει; Ε εγω εχω πόνους ξεγυρισμενους.....

αυτα!

επανερχομαι με τα δικά σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα βρε Μαράκι Ζακυνθινό με ένα πόνο κορίτσι μου!Ζούπα την εκεί τη τσούπρα να γυρήσει το κωλί της!!!χα χα...Ωραία που βρέθηκε λύση με το σπίτι.Θα πάρετε και τον Διονυσάκη εκεί ή θα καθήσουν οι γονείς σου μαζί του Ζάκυνθο;Μια χαρά είναι η κούκλα και στα κιλά και συ στις εβδομάδες σου,έτοιμος και ο τράχηλος δε θα παιδευτείς καθόλου!

Χθες στη γιορτή τέλεια,δεν έχω λόγια....Όλα άψογα μόνο η αγωνία μου έμεινε.Τα αφήσαμε σχολείο και τα φέραν όλα μαζί με το σχολικό στο θεατράκι.Νόμιζα θα μπουν να δουν τόσο κόσμο και σκοτάδι και θα κλαίνε.Καμία σχέση...μπήκαν όλα στοιχισμένα,ανεβήκαν στη σκηνή και πήγαν παρασκήνια.Όταν ήρθε η σειρά τους πολύ γέλιο,η τάξη τους έκλεψε τη παράσταση,όσο πιο μικρά τόσο πιο χαριτωμένα που λένε...αν και η γιορτή ήταν για τα προνήπια που αποφοίτησαν βασικά.Εκείνα είχαν σκετς ότι τα κορίτσια και καλά είναι γκομενάρες στη παραλία με το γυαλί και τις καπελαδούρες και τα αγόρια πλησιάζουν με τις πετσέτες και τα μπρατσάκια....πολύ γέλιο πολύ ωραία μουσική επένδυση σε όλα,ωραία λογακια καλογραμμένα.Τα δικά μας βγήκαν μαζί με τη δασκάλα και χόρεψαν τρενάκι από πίσω της,χαιρέτησαν το πλήθος έστειλαν φιλάκια και ξαναπήγαν μέσα.Μετά ξαναβγήκαν όλα μαζί και χοροπηδούσαν με υπόκρουση " αυτό το καλοκαίρι θα ναι μαγικό θα ζήσουμε το κάτι διαφορετικό" στη διαπασών....πάει λέω θα τρομάξουν να φύγουν,είχαν ξεσαλώσει αυτά....Στο τέλος τα φώναζαν ένα ένα και έδειναν αποδεικτικό αποφοίτησης και ένα φάκελο με όλες τις ζωγραφιές που έκαναν όλο το χρόνο με ημερομηνίες πάνω.Όταν τα ανοίξαμε σπίτι τα θυμόντουσαν τα σκατούλια και μου λεγαν εγω το κανα αυτό εγω εκείνο.Πήραμε αναμνηστικές φώτο είχε φωτογράφο και τραβήξαμε και βιντεάκια.Σε όσες έχω mail θα σας στείλω και άμα θέλει και άλλη ας μου στείλε με μήνυμα το δικό της.

Είχα τόση αγωνία όπως τη πρώτη μέρα που πήγαν σχολείο...αφού με πήραν στο ψιλό οι άλλες μαμάδες...χα χα.Όχι τόσο για το να κλαίνε και να μην ανέβουν όσο το ότι αγγάρεψα και νονούς να ρθουν και θα μου λεγαν μας έφερες να δουμε τα παιδιά σου να κλαίνε;;;;Τις ευχαριστηθήκαμε όλοι!

Πήραν το βάπτισμα του πυρός!!!

Μετά βγήκαμε με τα παιδιά από κάτω που έχουν το μωρό.Δε το φέρανε ενώ στην αρχή είχαμε πει θα το φερναν και πήρα εγώ τις δικές μου μαζί.Αλλά είχαν κουραστεί τα καημενούλια και τις πήρε ο ύπνος στην αγκαλιά μας μέχρι να το διαλύσουμε.

Πάντως συνειδητοποίησα πόση πειθαρχία έχουν στο σχολείο σε σχέση με το σπίτι.Καμία σχέση...Εκεί περπατούσαν στοιχησμένα,ένα βλέμμα της δασκάλας ήταν αρκετό για να εκτελέσουν κάθε της παράγγελμα.Αφού λέω να την παρακαλέσω τώρα που ίσως σταματήσουν κάποια παιδάκια Ιούλιο-Αύγουστο και θα ναι πιο λάσκα να τις της στέλνω ξεβράκωτες μήπως με εκείνη φοβούνται ή πειθαρχούν και μάθουν πιο εύκολα τη τουαλέτα.Πάντως και μαμάδες άλλες που μίλησαν μου παν θέλει υπομονή,όταν το παιδί είναι έτοιμο το βλέπεις και θέλει και μόνο του να απαλλαγεί.Πάντως από όλα τα μικρά μόνο τα δικά μου άντε 1-2 ακόμα να ταν με πάνα.

Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πιο καλο νανα ε;

πως τον κοιμιζεις πραγματικα ρωταω γιατι εμεις σηκωνουμε τα χερια ψηλα ολοι -δεν κοιμαται με τιποτα

γκρινιαζει 3-4 ωρες -ρε τι κυημα -τιρηλαξ - τιποτα ομως

ενι γουει γενικα ομως ειναι καλος

αντε βρε Μαρακι λογικα σε 2 μερουλες γεννας

παει και η 5η της παρεας

πως περναει ο καιρος

ανοιγω το επομενο οκ;

τωρα εαν θελει αλλη την προλαβα χαχαχα

τιτπλο δεν ξερω αλλα κατι θα βρω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σωσω ξαναγραψε αλλη μια το τηλ για την ενοικιαση

το ψαχνω τοση ωρα που το εγραψα και δεν το βρισκω

στον τηλ καταλογο το ειχα αλλα τι στο καλο

το συμφονι ειχες παρει;

στο σαιτ εαν ειναι αυτο δλδ λεει 102ε + 53 τα εξαρτηματα για 2 μηνες ή 153 + 53 για 3 μηνες

αληθεια τοσο παει

μηπως συμφερει να το αγορα δλδ το σουινγκ

2107485752 ειναι; νομιζω το βρηκα για δες και εσυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...