Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του Βυζονυχτιου Μαριε σε περιμενουμε!!!!


Recommended Posts

καλημερα σας!!!!!!

αργυρω οντως πολυ σπαστικο αυτο οτι πρεπει να συνδεεσαι ολη την ωρα.....

ζωιτσα πολλα πολλα συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!χαρηκα παρα πολυ με τα νεα σου.......σου ευχομαι μια τελεια εγκυμοσυνη και ενα γερο μπεμπακι!!!!!!!!!

εμεις καλα,τα μικρα πηγαν σχολειο σημερα.........κατ αλλα ησυχα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζωήηηηη

πολλά πολλά συγχαρητήρια :)

καλά το υποψιάστηκα, αλλά λέω άσε να μην πω τίποτα.....

πολύ χάρηκα....εύχομαι μέχρι το τέλος όλα να πάνε καλά και να αποκτήσεις το δεύτερο παιδάκι σου!

φιλιά πολλά

Χρύσα χαχαχαχαχαχα πολύ γέλασα με την φούστα χαχαχαχαχα

μα και εσύ καλά πού πας με φούστα? φόρεσε ένα παντελονάκι να είσαι ήσυχη!!!

αυτό που λένε ότι "το παιδί ορφανεύει από μάνα" είναι γεγονός!! :(

Γιώτα :)

Αφρο καλή επιτυχία :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA!

Ζωη συγχαρητηρια!

ολα θα πανε καλα!

το τρενακι πραγ,ατικα σερνεται!

η Χρυσα ετοιμη για τη βαφτηση και εγω ακομα....

το σπιτι μας ειναι σαν βομβαρδισμενο !

ο Π. κουτσος...

σημερα τον εβγαλα με το ζορι εξω να κανει καμια εξωτερικη δουλεια...ολα τωρα πρεπει να γιθνουν!

χθες ο Λεο κοιμηθηκε με πουζαμα και τωρα το πρωι δεν φορουσε το κατω...μα παλευει ολη νυχτα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζωιτσαααα

Δε ξες ποσο μαποσο χαρηκα..

Σε σκεφτομουν πολύαυτές τις μερες..παρα πολύ , και ελεγ να δεις που θα εχει κανει την προσπαθειακαι θα μας πει τα ευχαριστα καποια στιγμη!! Μπραβο μπραβο!!! Όλα τελεια!!!!

Ρε Βικη δε θαμπορει ο ανθρωπος να ανταπεξελθει στη βαφτηση!! Τι κανεις στο σπιτι..ποιος θατο δει;;;..εμενα ντρεπεσαι;;;..δε πας καλα..χεσε το σπιτι και γινε Θεα…

Αφρο καληεπιτυχια στη διαιτα!! Δ εμου λες για προινο εκτος από αυγα τι τρως;;;

Αργυρω ναι ειανι γεγονος αυτό…δυστιχως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πήγα στο άλλο σούπερ για να πάρω σακούλες για τη. Σκούπα.

Σήμερα πρωινό έφαγα λίγο γιαούρτι 2% και απο 2 φέτες κασερι λάιτ τρικαλινο 2 γαλοπούλα και λίγο κοτατζ στην μέση, τα έκανα ρολακια ...και είμαι καλά δεν πεινάω. Πίνω καφεδάκι (3 για την ωρα)

Μπράβο στην νέα μας.γκαστρουλα!! Εύχομαι τέλεια εγκυμοσυνη!!

Ο Π ξέρετε έχει μανία, εμμονή να το πω με τον μπαζ απο το τοι στορι ...του πήρα μια μπαλιτσα διαφανή με τον μπάζ μεσα και έκλαιγε πόση ωρα γιατι δεν βγαίνει ο μπαζ χαχαχαχα τωρα παίζει την κινηγαει αλλα την δαγκώνει κιόλας μήπως φτάσει στον μπαζ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η οδοντίατρος ειπαι να παίρνω σκληρή γιατι έχω πέτρα, κοτρόνες και τούβλα επάνω χαχαχχχα

Αχ νιώθω πολύ καλά, χάμω κιλακια φοράω υπέροχα σκουλαρίκια ..... Βυκη πήγες είδες που σου είπα? Πήρες τιποτα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο Κ φεύγει Στις 20 του μήνα, μακάρι να έρθω στην βαπτιση ....

Με τσατιζει ο Π που βγάζει τα μαλλιά απο τα πλειμομπιλ και τα μασάει!!! Ολο φωνάζω "πάνο οχι στο στόμα!! " "δεν τρώμε μαλλάκια " "φτυστω " ....

Έχω να πλύνω ενα σορο πιάτα και βαριέμαι .... και ενα βουνό ασιδερωτα .... α και ξέχασα να σας πω ...δυστυχώς ξανά καπνίζω 2 με 5 την μέρα ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροοοοοο όχι ρε, σταμάτα το αμέσως!!!!

επίσης δεν έχεις πλυντήριο πιάτων???

συμπεθέρα χαχαχαχαχα δλδ καμμιά εκκρεμότητα δεν έχεις χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι καμια εκρεμοτητα χαχχα!

Αφρο ειναι πεταλουδες απο φυλλο χρυσου

αλλα τα ηθελα ΟΛΑ!

τα σκουλαρικια και δε αυτου του ειδους ειναι ηα δυναμια μου!

Αφρο ασε του τα παιδια και ελα μονη!

θα εχουμε και μπουφε μετα εξω απο την εκκλησια αρα θα καθισουμε να κους κους γιατι η κουμπαρα τσιμα τσιμα φερνει το χρονο!

και θα μενει και μακρια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυοπυλα..διαβατηριοεχεις…μπες σε ένα αεροπλανο και ελα!!!

Παιδια..ξεχασα νασας πωβ ότι στο ταχυδρομειο σημερα, ειχαμε σκινες απειρου καλλους..

Πηγα ναδιαμαρτηρηθω γι ατο πακετο τςη Βικης…

Είναι λεειαπαραδεκτο..και εγω λεω που είναι το απαραδεκτο δεμα μου;;;….ε δεν γνωριζω. Χαμοςεγινε…τους σιχτορισα..το ειχα στειλει συστημενο με ασφαλιση οποτε αν δε τοβρουνε- η το φαγανε ηδη- θα μεαποζημιωσουν.

Χεστηκα για τηναποζημιωση αλλα μη νομιζουν ότι τρωε μκουτοχωρτο.

Επισης μεενημερωσαν ότι πριν ένα χρονι ειχα παραλαβειο ένα δεμα και επρεπε να πληροσω τελωνιακα..τους λεω γιατι το ηξερα..μουζητησατε ας πουμε λεφτα και εγω πηρα το δεμα και εφυγα χωρις να σα ςταδοσω;;;..οχι μου λεει..εκανε καθος η υπαλληλος κεν ειδε ότι υπηρχε τελωνιακηδιασαφυνση…

Ηθελα να της πω..χεστηκα..νατα πληρωσει η υπαλληλος( γιατι αν αρνιομουν αυτό θα γινοταν) αλλα τους λοιπηθηκα..

Τι ναπεις..Ελληνικο δημοσιο φορ εβερ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α! ακόμη εκεί είναι!!!!

μπερδεύτηκαν οι φωτό και μου τις έβγαλε σε μένα!!!

χαχαχαχαχαχαχαχα

πρέπει να το πούμε στην Λέν αυτό......είναι κενό ασφαλείας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηθρε μονο το κειμενο!!!!επρεπε να το πω αργυρω..απλα εγω σαν Χρυσα δεν εχω αποδεικτηκο οτι οντως δεν πηρα ειδοποιηση και ειμαι σαν εκκρεμοτητα στο τελονειο..και αυτο δεντο θελω..ειμαι και νομοταγης πολιτης..με χεσω τρομαρα μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επισης…Αφρο..τωραπου ειπες διαιτα..

Εψαχνα στο νετ ένακαθαριστικο προσωπου που χρισημοποιω και παιρνω από αισθητικο . η Συγκεκριμενηεταιρια εχει και αδυνατηστικα προιοντα…και κλικαρω και με βγαζει σε ένα φορουμ..

Που λετε εκειτσουποτες κυριες…μιλαμε για μετριου αναστηματο ςκαι βαρους 80-90 κιλα ατομα..νασυζητανε για το αν μια κρεμα αδυνατησματος κανει η δεν κανει δουλεια..

Παιδια σορυ..κακιαείναι αλαλ ειχα ξεραθει στα γελια..

Μα είναι δυνατωννα νοπμιζουν πως αν δε το ραψου και δε γυμναστουν..μια κρεμα θα τις μετατρεψεισε μοντελακια μεσα σε ένα μηνα;;;..

Είναι σαν τηδιαφιμιση του ρασμεπι κετονς που ο άλλος ετρωγε το καταπετασμα αλλα εχασε 10κιλα σε 1 μηνα…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε?

εμεις καλα..

εγω βικυ πηρα το μην σου..

καλε γτ κανετε μαρτυρικα?ποτε δε το καταλαβα αυτο

ζωιτσα ολα καλα να σε πανε ρεεεεε..εγω λεω κοριτσι ειναι...ενα γερο μωρακι ευχομαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...