Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του Βυζονυχτιου Μαριε σε περιμενουμε!!!!


Recommended Posts

καλημερα σας!!!!!!!

ζωη χρονια σου πολλα....οτι επιθυμεις...υγεια πανω απο ολα!!!!!

λενακι πολυ χαρηκα που ολα εινα καλα......

βικυ τα μικρα χαμος....δεν μαζευονταν....μονο οταν τελειωσε η βαφτηση ηταν ησυχα γιατι τρωγανε παγωτο.....με το που το ετρωγαν πηγαιναν παλι στο παγωτατζη...χχαχαχαχα!!!!!

ειχε και γευση τσιχλοφουσκα...τελεια ητανε.....μιαμμμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζωιτσα χρονια σου πολλααα..θα σε τηλ μετα

τι κανετε?

σημερα η νατασου εχει β επιπεδου..περιμενω νεαααααα..τελειαααααα[smilie=smileinbox.:

αργυ ρε γτ δε πηγατε βολτα τα 2 σας?κριμα..ποτε φευγουν?καλα εκανες τη ρεα

καλε ολες μαζι παντρευτηκατε?να ζησετε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα.

Χθές το πρωί πήγαμε βόλτα με τον Κ και τον μικρό. Η πεθερά μου ειχε στείλει λεφτά για δώρο των παιδιών για το πάσχα και πήγαμε χθές να τούς πάρουμε απο κατι. Πλειμομπιλ πήραμε και για τούς δυο, πειρατές για τον Π ιππότες με δράκο για τον Μ . Ευτυχώς τα πλειμομπιλ έχουν πικιλια σε προϊόντα και τιμές και δεν φύγαν ολα εκει. Καθήσαμε καιβγια καφεδάκι, πήρα ακόμα ενα ζευγάρι σκουλαρίκια με 3 εύρω! Είναι φύλλα χρυσα!! Ποτέ δεν βάζω κίτρινο χρυσό αλλα αυτα είναι τέλεια!

ο Κ ήταν άρρωστος αυτές τις μέρες και πραγματικά οι άντρες είναι ανυπόφοροι όταν αρρωστενουν!!

Τις τελευταίες μέρες η ομιλία του Μ τρέχει με τρελούς ρυθμούς λέει σζεδον ολα τα γράμματα ακόμα και οκαι Ρ μόνο σε κάποιες λέξεις σε κάποιους σηνδιασμους δεν τα καταφέρνει!

Δεν ξέρω όμως τι να κάνω με τα εήρα του ...χτυπάει συνέχεια τον Κ ......και έχει πολλά νεύρα ...

Ο Π είναι μες στην καλή χαρα αλλα έχει πισωγυρισμα και τρώει αλλεσμενα! Και θέλει να τον ταισω .....

Αποφάσισα να μην δώσω τα χάλια για καθάρισμα και αποθηκευση πολλά τα λεφτά .... αλλα θα πεδευτω παρά πολύ γιατι είναι σλαγκι και δεν ξέρουμε κιι που να τα βάλουμε .....

Σκευτηκα να δώσω μόνο 2 η 3 αλλα ρε γαμωτο για χάλια που τα πήρα πολύ φτηνά δεν αξίζει να δεινω καθε χρόνο τοσα λεφτά ....καλύτερα να τα εταω να παίρνω καινούργια ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σας :)

Αφρο ρε συ μήπως είναι θυμωμένος ο Μ με τον Κ και τον χτυπάει? δλδ εννοώ επειδή φεύγει διαρκώς....για τον Π. μην ανησυχείς για τα αλεσμένα....

μεγειά τα παιχνιδάκια τους :)

Χρύσα τα Cronwell Hotels είναι Ρωσικής ιδιωκτησίας ή management?

Αύριο γιορτή της μητέρας :)

η Ρ. είχε ξεχάσει στο σχολείο αυτό που μου έφτιαξε και πήγαμε χθες στο σχολείο για να το πάρει χαχαχαχαχα.... η γλυκιά μου :).....εν τω μεταξύ βλέπω ότι κάθε μέρα όλο και πιο "κολλημένη" με μένα είναι....όλο με αγκαλιάζει, με φιλάει....με ρωτάει πού πάω και θέλει να έρθει μαζί μου.....

αυτά.....

δεν θυμάμαι τι άλλο ήθελα να πω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααα...σπερα μαλλον...τι κανετε;;;..ειμαι κινουμενο πτωμα. Το εντερ ακομα δε δουλευει...δεν ξερω γιατι...αη στο καλο.. ΑΡγυρω ναι ο ιδιοκτητης ειναι Ρωσος...τωρα το μανατζμεντ εξαρταται...εχουν πολλα ξενοδοχεια... Αφρο αμα σου αρεσαν μη τα συζητας...φορα τα και μεγεια.... Πηρα σημερα και τον σταυρο..μια ωρα εκανε να τον βρει γμτ...της εδωσα και το καρτελακι με την αγορα και μετα το βρικε...ευτυχως εγραφε κωδικο..αλλιως θα μου εδινε αλλον σταυρο... Ειχ Τα νευρα γιατι αλλα μαρτιρικα παρηγειλα και αλλα ηρθαν..και αυτα που ηρθαν δ εμου αρεσουν ΚΑΘΟΛΟΥ μα ΚΑΘΟΛΟΥ.. να σκασω ημουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξέχασα να σας πω οτι του πήρα του Μ απο τα ΗΜ παπούτσια τύπους σταρακια ψηλά με τα αγκρι μπερτς και μπιζαμα με αυτα και μόλις τα είδε φώναζε αααααααα!!!!!! Ααααααααα!!!!

Λέω για τον Π οτι ξανά τρώει αλεσμένα γιατι πχ το πάσχα του έδωσα αρνάκι δ"ν γινόταν φυσικά να το φαει ετσι και το αλεσα ....του άρεσε τρέλα!!! Έβαλα και μουστάρδα μεσα και τυρί και πατάτες χαχαχα κάποια φαγητά τέτοια τα αλέθων για να τα φαει δεν γίνεται αλλιώς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :)

και Χρόνια μας Πολλά εμάς τις μαμάδες.....αλλά και χρόνια πολλά στις μαμάδες σας, να τις προσέχετε και να περνάτε όσο το δυνατόν περισσότερο χρόνο μαζί τους!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :)

με δυσκολία ξύπνησα σήμερα, άκουγα το ξυπνητηρι και νόμιζα ότι ήταν κάποιου άλλου!!....τελικά συνειδητοποίησα ότι ήταν το δικό μου!!! i-)

πώς περάσατε χθες στην γιορτή μας?

εμείς πήγαμε για φαγητό και παγωτό έξω.....μου έφεραν τα σοκολατάκια (νοστιμότατα θα έλεγα χαχαχαχα) και αυτό που έφτιαξε η Ρ. ,.....ένα βάζο από χαρτί με 2 λουλούδια (ψεύτικα εννοείται).....και μου το έδωσε με μια χαρά......αυτό το κοριτσάκι πολύ με αγαπάει!!! :)

τα πεθερικά έφυγαν χθες.....τελικά κουράστικα περισσότερο αυτή την φορά απ΄ότι την προηγούμενη που είχαν έρθει....

τελικά αυτό το τρενάκι είναι το πιο αργό που πέρασε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς πολύ καλά, πήγαμε το απόγευμα παιδοτοπο και για τον Π ήταν η τρίτη φορά. Μέχρι τωρα δεν καθόταν μεσα, λίγο και με το ζόρι και χθές απο τα μισά και έπιτα κάθησε και έπαιξε πολύ καλά.

Α έχω ενα τέλειο νέο !!! Χθές το πρωί μετα απο 3 χρονια ο Μ έφαγε φρούτο!!!!!!! Μου έφερε ενα πορτοκαλι να του κάνω χυμό και του άρεσε και μετα του έκανα κιι αλλα 5!!! Γιουπι!!!!

Ο Π βαριέται να μασουλισει και θέλει και να τον ταιζω κιι αλεσμένα γρρρρρρ του έφτιαξα κριθαράκι με μανιτάρια και έφαγε 4 κουταλιές ετσι ...μετα δεν ήθελε, κοιμήθηκε και ξύπνησε και το έφαγε ολο αλεσμένο στο πι και φι.

τωρα μπορεί να μην πεινούσε αλλα .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α! Ξεκίνησα δίαιτα ατκινς με ντουκαν .... συνδιασμος δικος μου χαχαχα

είναι σχεδόν ίδιες. Απο το Σάββατο ξανά ήρθα στα κιλα μου πριν το Πάσχα!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο μιλάμε για τον Πανούλη-φαγανούλη? πού τα έτρωγε όλα???

μπράβο στον Μανωλάκη, άντε με το καλό και τα άλλα φρούτα......αν του κάνεις φυσικό χυμό με διάφορα φρούτα? όπως μήλο, αχλάδι κ.λπ? δεν θα τον πιεί???

η δίαιτα αυτή είναι πρωτεϊνική ε? δεν έχει υδατάνθρακες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!τι κανετε;;;..εγω δουλευω!!! μεινανε 6 μερε για τη βαφτιση!!!...χαχαχα Θα σας γραψω σε λιγο..Αφρο..μη σκας για τα αλεσμενα...θα σου πω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααααααααααααα κοριτσαρες μου!!!

Χρονια Πολλα και Χριστός Ανέστη!!!

Χρονια πολλα σε οσες γιορταζαν...Ειρηνουλες, Γιωργηδες-Γιωργιες, Ζωες...Να ειστε παντα καλά!!!<3

Τι κάνετε;;;Εγω σημερα πρωτη μερα στη δουλεια....

Το Πασχα ηταν ωραιο αλλα ας συνηθως κουραστικο...τα παιδια μου ομως περασαν σουπερ.

κατα τα αλλα ηρεμα.Οπως τα ξερατε.

Χρυσα αντε ρε..πλησιαζει η ωρα!!!!

θα τα πουμε και στο τηλεφωνο.

Αφρο εγω παντως δε θα ανυσηχουσα με τα αλεσμενα...Απλα θα βαριομουνα το μπλεντερ.

Οι εγκυουλες πως εισαστε;;;

Παω να σας διαβασω ..σας φιλω ολες και καλη μας μερα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ σιγά σιγά τα αλλα φρούτα, κάτσε να εδραιοσει το πορτοκάλι.

Πήγα σούπερ ψωνίσαμε τα σχετικά με την δίαιτα μου, γαλα σογιας,τυράκι λάιτ, γιαούρτι λάιτ, γαλοπούλα φέτες, αυγα, μπςικον .... έφαγα κιόλας και χωρτασα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και για μεσημεριανό τι έχεις?

είχε ένα ρεπορτάζ στην τηλεόραση που έλεγε ότι η σόγια είναι πολύ ψεκασμένη!!!....έλεγε γιοα την σόγια εισαγωγής, αλλά δεν θυμάμαι ποιάς χώρας.....ότι την ψεκάζουν με ένα φάρμακο που είναι πολύ επικίνδυνο για τον άνθρωπο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα μου ναι θα τα πουμε τηλεφωνικα!!! Μαρι Βικυ οποτε εχεις χρονο ξες..κανε μου αναπαντητη να σε παρω..πρεπει να μιλησουμε... Αχ..εχω να σας πω πολλα..αλλα δεν εχω χρονο..χαμος στη δουλεια και ο σερβερ σερνετεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα!!!!

Τι κανετε? Καλε τι ησυχια ειναι αυτη???

Εμεις καλα, ολοι καλα.

Αφρο τι διαιτα ειναι αυτη?

Χρυσα αντε πλησιαζει η μεγαλη μερα! Ολα ετοιμα?

Αργυ τα φιλια μου!!

Λεω να κανω τσουρεκια σημερα του Παρλιαρου αυτην την φορα, περιμενω τον Π. να μου φερει αυγα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα σας εδωσαν φύλλο πορείας σήμερα??

αυτή η "δημοκρατία" της Ελλάδος είναι το κάτι άλλο όμως.....

αμάν ρε Λενάκι με τα τσουρέκια χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ απο μενα!!!!!!!!!!!!η ζωη ειμαι με θυμαστε;μετα απο 2 και μηνες επανεμφανιζομαι δυναμικα[smilie=love10.gif]χρονια πολλα χριστος ανεστη με υγεια στις οικογενειες μας!καλα το καινουργιο φορουμ ακομα δν τοχω σιγα σιγα!πως περασατε;ευχομαι ναστε ολες καλα!βλεπω ετοιμαζομαστε για βαφτιση!γεννησε κ η γωγω-καλα οπου ναναι θα σαραντιζει που λεει ο λογος!-ευχαριστω κ για τις ευχες ναστε ολες καλα![smilie=toothy4.gif]λοιπον να σας πω κ τα δικα μου νεα τα τρομερα!καναμε τον απριλη την επομενη προσπαθεια κ αυτη τη φορα πηγαν ολα καλα!ειμαι εγκυουλα σε ενα πανεμορφο εμβρυακι κ εχουμε ξετρελαθει!!!!!!!για αυτο κ ειχα χαθει λιγο ταλαιπωρηθηκα στην αρχη με ωοληψιες κτλ μετα αγχος ,λιγο που εχω κατι καφε ροζ κ συνεχεια ειμαι στην τσιτα!χαχα ειδαμε κ καρδουλα ολα καλα!φιλες μου ευχηθειτε μου ολα να πανε καλα κ με το καλο οταν ερθει η ωρα να το παρω αγκαλια κ τουτο το παιδακι μου!--κατα τα αλλα ολα καλα αντρας τεκνο ολοι τελεια!σας φιλω γλυκα θα επανελθω αργοτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενακι ναι από μενα όλα ετοιμα…θα παω να παρω μερικαστολιδια για τα μαρτιρικα να προσθεσω και τελος….

Φυσικα καομα δενεχω κατασταλαξει στο ρουχο..να φανταστεις θα παρω μαζι μου 3 φορεματα καιτελευταια στιγμη θα αποφασισω ποιο θα βαλω… ο Ο παλι πιο ευκολος θα πρει μονο ένακοστουμι..χιχιχι…

Παιδια..χτες ο Χμε εκανε ρεζιλι των σκυλιων.

Ειχαμε παει σταμνηματα όπως ξερετε και ηρθε η θεια μου- η μαμα της κουμπαρας μου και τηναγκαλιασα γιατι η καημενη ηταν πολύ συγκινιμενη..και ερχετε το σκατοπαιδο καιμου σηκωσε τη φουστα..ολο το νεκροταφειο ειδε τον πισινο μου…

Σχολιο πεθερας όλατα λεφτα..ε..αφου φορουσες βρακι….

Χτες ηταν γιαμενα μια πολύ περιεργη μερα..

Πηγαμε από νωριςκαναμε τρισαγιο σε ολους τους ταφους. Πριν μερικες ευδομαδες μας ειχαν πει ότι μπηκανΒουλγαροι στο νεκροταφειο και ρημαξανε τους ταφους..οτι μπρουντζο βρικαν τονξηλωσαν..η αληθεια είναι ότι τα πηραν όλα..ξεβιδωσαν σταυρους πηραν τα καπακια απότα καντιλακια…

Τεσπα..

Εγω τσατιστικα μετο βαφτιστιρι μου και τον κουμπαρο μου…

Ηρθε το παιδι παλι..ντιμενο..μηπω πως.. νευριασα…τον επιασα και τον κατσαδιασα… μετα πηγα και μιλησα στηνμεγαλη μου ξαδελφη..την παρακαλεσα διακρητικα να δει τι ελλειψεις εχει σερουχα- γιατι παραδεχτηκε και η ιδια πως δενε χει τιποτα. Και θα παμε παλη να τουψωνισω. Θα παμε στο mega outlet να παρουμε καμποσα ρουχα…μιλησα και με τον Οκαι ειπε πως θα ζητησει το δωρ πασχα- δεν το πληρωθηκε- και θα διαθεσουμε τομισο ποσο εκει…

Τωρα θελω να ψαξωνα βρω που θα μπορεσει να κανει Αγγλικα ειτε δωρεαν ειτε με πολύ χαμιλησυμμετοχη..

Και επισης όταν θαπαμε για ψωνια..θα παμε να παρει και μερικα ειδη ατομικης υγειηνης….και πρεπεινα τον δει και οδοντιατρος…

Λοιπηθηκα παρα πολύκαι τον μικρο…ισος να του παρω και αυτουνου κατι….

Πιο πολύ όμως τσατηστικαμε τον κουμπαρο μου..που τοσα ρουχα τους εφερα( φορεμενα αλαλ σαν καινουριαπαιδια…επωνυμα μοσχομυριστα από συναδελφο μου) και δεν τα πηρε ο παλιο….αντε μητον χαρακτηρισω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...