Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του Βυζονυχτιου Μαριε σε περιμενουμε!!!!


Recommended Posts

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ!!!!!!!!!

χρονια πολλα και καλα σε ολους τους εορταζοντες.....

εμεις καλα περασαμε.....

η μικρη στη βαφτηση πολυ κλαμα για να την ντυσουμε 4 ειμασταν και δε μπορουσαμε να την κανουμε καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώτα να σας ζήσει η νεοφώτιστη Εύα :)

πολύ κουκλίτσα φτου φτου :)

και όμορφα τα βαφτηστικά σας :)

στην φωτό που την κρατάει κάποια, είναι η νονά ή εσύ???

Λενάκι καλά αποτελέσματα :)

Αφρο μόνο εσύ με τα παιδιά το Πάσχα? ο Κ. ?

εγώ πήγα και πήρα - επιτέλους - το διαβατήριό μου! ...... με πήγε ο πεθερός!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειααααααααα!!

Ολα καλα με τα αποτελεσματα. Δεν χρειαζομαι χαπια κτλ. ακομα, επανελεγχο σε ενα χρονο παλι!!

Αργυ τελεια! Καλα ταξιδια τωρα!! Πως τα περασατε με τα πεθερικα? Βγηκατε καθολου βραδυ τα δυο σας?

Γιωτα καλοφωτιστη να ειναι η μικρη Ευα! Ειναι μια κουκλα!!

Σημερα εχουμε επετειο γαμου με τον Π. Κλεινουμε 7 χρονια παντρεμενοι απο τα 13 που ειμαστε μαζι!! πω πω μεγαλα μου φαινοντε τα νουμερα! Αυριο ειναι αργια εδω και Παρασκευη η γιορτη του πατερα οποτε δεν δουλευει και παλι ο Π. και θα τρελαθουμε στις βολτες! Μακαρι να μας κανει ο καιρος την χαρη μονο.

Παω να τα βαλω για υπνο σιγα σιγα, με τρελαναν σημερα! Καλο βραδυ σε ολες!

Επεξεργάστηκε από Lenaki26
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!

Λενακη Χρονια σας πολλα!

τελεια τα νεα με την υγεια σου!

Αφρο...αν δουλευεις τις μερες γιορτων η αργιων ...στο μυαλο σου τις εχεις σαν μια απλη μερα....αλλα δεν ειναι ετσι!

συμπεθερα πως τα περασατε με τα πεθερικα>

Γιωτα κουκλα η μικρη Ευα....πολυ ωραι και τα βαφτηστηκα!

να σας ζησει!

τα μικρα εκατσαν?

τα νεα μας...

χθες πηγα τον Π. σε φυσιατρο και μας εστειλε σε δερματολογο/..

κατα 90% ειναι απο τσιμπιμα και εγινε μολυνση η οποια μολυνση μπορει να προκαλεσει μεχρι και παραλυσηαν δεν αντιμετωπιστει...τοπικη περιποιηση και αντιβιωση!

το χερι τον πονα αλλα οχι τοσο πολυ/...

σημερα εχω λέιζερ και θα παω να κοντυνω και το φορεμα...τελευται στιγμη ολα θα τα κανω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :)

Λενάκι σήμερα γιορτάζεται εδώ η γιορτή του πατέρα, όχι αύριο!!!

πολυ χάρηκα με τα αποτελέσματα :) μπράβο, όλα καλά!

συμπεθέρα όχι τελευταία στιγμή βρε.....

οπότε περιποίηση ο συμπέθερος!!!

τα πεθερικά είναι ακόμη εδώ, δεν έφυγαν....σας

αφήνω να ετοιμάσω το πρωινό!!

Λενάκι πάντα ευτυχισμένοι να είστε και αγαπημένοι :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας και Χρόνια Πολλά!

Κι εμείς περάσαμε όμορφα, πιο όμορφα βέβαια περάσαμε τη 2η μέρα που πήγαμε στο χωριό και φάγαμε στο σπίτι του παππού και της γιαγιάς (γιόρταζε και ο παππούς). Από την Τρίτη τα κεφάλια μέσα, προσπαθώ να τελειώσω την εργασία μου (είναι μέχρι Κυριακή). Νιώθω μια πίεση, χτες μου εστειλαν μήνυμα ότι 01/06 από τις 8:30 μέχρι τις 4-5 έχω επιτήρηση στο ΤΕΙ, στις 6 την ίδια μέρα έχω εξετάσεις στο ΑΠΘ, επιστρέφουμε τη νύχτα και 9 το πρωί φεύγει το πλοίο από Βόλο για Σκιάθο.

Λενάκι ευχάριστα τα αποτελέσματα λοιπόν. Για τα sportsdirect που ρώτησες, εξαρτάται από την εταιρία που θα αγοράσεις ρούχα. Η κάθε εταιρία έχει τη δική της γραμμή. Ο Γ πχ έχει μπει σε S μια εταιρίας, κι έχει πάρει και το L άλλης. Αν και κατά τη γνώμη μου, επειδή δε συμφέρει να μπλέξεις με επιστροφές (έχουν και κακό costumer service) αφού είναι λίγο ιδιότροπος στα ρούχα, ας μην αγοράσει. Για τα παιδιά εγώ που παίρνω ρούχα disney ή hello kitty έχουν σχετικά μικρές γραμμές. Πχ γαι τη Φ παίρνω το 5-6 και γαι την Ι το 7-8. Τώρα το καλοκαίρι τα ρούχα μου αρέσει να είναι άνετα.

Βίκυ περαστικά του, τι περάσατε κι εσείς...Το ένα κοντά στο άλλο..

Αργυρώ φιλιά!!! Διάβασες τι είπε η Κική Δημουλά???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!! Αργυρουλα ευχαριστω πολυ..το χαιρομαι το καμαρι μου...χιχιχ..το μωρακι μου..του λεω σημερα που ειναι το αρνακι της μαμας..δεν ειμαι αλνι...και τι εισαι;;;..ειμαι γατακι...χαχαχαχ... Μαρι Βικη..τα παμε ευτα..περιμενε τη βαφτηση και μετα τον ξεκανεις τον ανθρωπο...που του εβαλες δηλιτιριοδη ερπετο...χαχα.. Σημερα οι Ρωσοι γιορταζουν την Ημερα της Νικης και ειμαστε χαλαρα!!!! Λενακι χαρηκα πολυ για τα αποτελεσματα σου!! μπραβο!!! Να ζησετε ευτιχησμενοι μαζοι μεχρι τα βαθεια γεραματα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!

βικη περαστικα ρε......κοιτα τι μπορεις να παθεις....

η βαφτηση στις 18 ειναι;;;;με το καλο.....

σες να χαιρεσαι το καμαρι σου.......

ευχαριστω για τις ευχες σας!!!!!

αργυρω εγω ειμαι στη φωτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερες!!

χρονια πολλα!Χριστος Ανεστη!!!να χαιρομαστε τις οικογενειες μας και τους απιθανους εαυτους μας!!!χα χα χα!!!

ελενα καλα το θυμομουν!!χρονια σας πολλα!!

εχθες ειχαμε κ εμεις επετειο γαμου κ η νατασουλα!!!χι χι χι!!!

χρυσα να χαιρεσαι τον χριστοφορο!!γερό και τυχερο το γατακι σου να ειναι παντα κ να το καμαρωνεις!!

εμεις περασαμε πολυ ομορφα!χωριο 3 μερες,τελεια!το ωραιοτερο Πασχα ποθ εκανα ποτε!βραδυ ανασταση στο μοναστηρι,ηρεμα και ησυχα,ο γιωργος ειχε κοιμηθεο μεσημερι ,κρατουσε τη λαμπαδα του με προσοχη και καμαρι κ πηρε ο ιδιος το Αγιο φως απο τον παπα!!μου ερχοταν να βαλω τα κλαματα απο συγκινηση!!

το αυτι του καλυτερα!επαθε μ. πεμπτη ριξη τυμπανου,χεστηκα πανω μου,πηρα ωριλα,ειπε αντιβιωση,πηρα ομοιο ,μου αλλαξε αμεσως θεραπεια,ετρεχε βραδιατικα ο χ , να βρει φαρμακειο..κ ωσ δια μαγειας..ο γιωργος ειναι σουπερ!!!δεν τρεχει αλλο το αυτι,δεν ποναει καθολου,και ακουει πεντακαθαρα!!!ολα ενταξει!!Αυτη τη φορα ομως ,αν δεν ειχα τη στηριξη του χ.,μπορει να εδινα αντιβιωση..φοβηθηκα πολυ..τεσπα,τελος καλο,ολα καλα!

βρε βικυ!!περαστικα στον ανθρωπο!!πω πω!!

αντε καλε που ειναι τελευταια στιγμη!!μια χαρα τα προλαβαινεις ολα!!!

γιωτα καλοφωτιστη η Ευα!!κουκλα κ τα βαφτιστικα σας πανεμορφα!!!

ααα!!πηγα εχθες γυναικολογο!+6 κιλα..απο εδω κ περα μου ειπε προσοχα στο φαγητο..γκρρρ..

ο μπεμπης σουπερ!1 κιλο σχεδον το ζουζουνι!

μου ειπε οτι απο το μηριαιο οστο φαινεται πολυ ψηλο παιδι..ε καλα.. του ειπα..τα παιδια μου παιρνουν τα γονιδια μου!!χα χα χα!!κ αυτο πιστο αντιγραφο του χ. το κοβω!!εγω κοντουλα λεμονιά!!!χι χι χι!!!

Μαρια πραγματικα εξοντωτικο προγραμμα ρε συ αυτο στη 1 ιουνη!!ευχομαι στη σκιαθο να χαλαρωσεις και να απολαυσεις μινι διακοπουλες!!

σας φιλω!παω να ζωγραφισω με τον γιωργο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε?εμεις καλα...

χρυσα να χαιρεσαι το γιοκα σου..

γιωτα σουπερ η κορη σου..κουκλες κ οι δυο..μα ειναι πολυ ομορφη..καλα δε πας πισω κ συ

αργυ βγηκατε καμια βολτα?

βικυ ελεος..καλε ολα μαζι..πω πω σοκαριστηκα..περαστικα σας

ελενα τελεια..ποιο τελεια δε γινεται..

φιλια σε ολες

ιουλια ο γιατρος σου με τα κιλα πολυυυυυυυυυυυυυυυυ κολλημα ρε:-ss

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θούλη χαχαχαχαχα έτσι είναι όλοι οι γιατροί.....και ο δικός μου έτσι!!!....όλο μου έλεγε "πωπω μια μεγάλη κοιλιά"!!!.....αλλά τι κοπελάρα έβγαλα όμως ε? :)

δεν έχουμε πάει καμμιά βόλτα......

συμπεθέρα γιατί κονταίνεις το φόρεμα? δεν σου άρεσε μακρύ???

Μαρία κουραστικό το πρόγραμμά σου, αλλά μετά.....Σκιάθο για ξεκούραση και διασκέδαση!!! :)

για την Δημουλά είχα διαβάσει το ρεπορτάζ....

βαριέμαι θανάσιμα....... (%)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημ`ερα σας :)

συμπεθερα μεγεια, μεγεια :)

οχι μονο για ψηλες, τα κανουν, αλλα και για πολυ αδυνατες!!!

Λενακι ξαναπηγες γυμναστηριο?

ο Λ. δεν έχει σχολείο σήμερα....

σημερα η Ρ. εχει σχολειο αλλα δεν θα την παω.....θα την παω μονο για λιγο να παρει ο,τι εφτιαξε για την γιορτη της μητερας!!! :)

μου ειπε οτι εχει κανει κατι και η γιαγια (η οποια την πηρε την Τεταρτη) ξεχασε να το παρει χαχαχαχαχα

καλα την Τεταρτη μοζ εκανε σκηνη παλι....δεν ηθελε να περπατησει και περπατουσε τοοοοοσο αργα που θα καναμε πανω απο ωρα για να φτασουμε....οποτε λεω ετσι εισαι?....την βαζω στο σπίτι, κλειδώνω και την πόρτα και έμεινε με τα πεθερικά μεχρι να πάω τον Λ. στο σχολείο!!!......κλάααααμα η κυρία!!!....μετά γύρισα και αφού αγκαλιαστήκαμε και φιλιθήκαμε (όλα καλά δλδ) την πήγα στο δικό της σχολείο!!!......ήθελε να πάει με το αυτοκίνητο, αυτό όμως δεν γινόταν και μετά άρχισε τα "μου πονάει η κοιλίτσα"........

αυτά τα νέα μας, πάω να ετοιμάσω το πρωινό πάλι :crazy:

δεν βλέπω να πηγαίνουμε καμμιά βόλτα ........

2 φατσούλες έβαλα και μου έβγαλε ότι έβαλα πολλές!!!!.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα!!!! Τι κανετε?

Εμεις καλα. Ολα καλα!

Ζωη να χαιρεσαι το ονοματακι σου! Χρονια σου πολλα!!

Αργυ οχι δεν ετυχε να ξαναπαμε, μια δεν ειχαμε αμαξι ποσες μερες, μια τρεχαματα με γιατρους, δεν εμεινε χρονος. Πεσανε πολλα μαζι...

Χρυσα να χαιρεσαι τον Χ. για χθες!!!!

Ιουλια ναι σωστααααα! Και εσεις και η Νατασουλα ειχατε επετειο! Να ζησουμε λοιπον ολοι μας!!![smilie=love4.gif]

Εχασα ενα κιλο και το στηθος μου αρχισε να ξεφουσκωνει τωρα που μειωνετε το γαλα. Δεν θελω να σκεφτω πως θα γινει στο τελος...σαν ξεφουσκωμενο μπαλονι:evil: Ξεκινησα να προσεχω τι τρωω και τι ωρες το τρωω, το εριξα στις σαλατες, φρουτα, γιαουρτια, μουσλι κτλ... πρεπει να φυγει η πατσοκοιλια σε 2 μηνες!

Παω να κανω καμια δουλεια, εχω ντουλαπες να κανω και δεν εχω καμια ορεξη...φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...