Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του Βυζονυχτιου Μαριε σε περιμενουμε!!!!


Recommended Posts

να μαι!

οποια κανει τσουρεκια να μου στειλει και εμενα!

τα δεχομαι και μετα το πασχα!

εχω κατι νευρα με ολους...

1. με τα ελτα...μου επεστρεψε το δεμα που εστειλα την προηγουμενη στη Χρυσα...στραπατσαρισμενο- χαλασμενο!

2. εχω νευρα με τον παιδικο....την παρασκευη τηλεφωνω και μου λενε οτι εχουν κανονικα χθες και σημερα μαθημα...και την παρασκευη ενημερωνουν τον π. ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΥΠΝΟ ΔΙΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΠΟΥΝ ΣΤΗ ΔΙΑΑΔΙΚΑΣΙΑ ΓΙΑ 2 ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΚΑΤΣΟΥΝ ΓΙΑ ΥΠΝΟ! χθες το πρωι ενημερωνω την διευθυντρια για το συμβαν και ισχυριστηκε οτι ειχε αγνοια...και κακως εγινε και πως δεν ειναι εσκεμενο καθε εργασιμη πριν απο αργια να μην εχουν υπνο, και συμφωνησαμε οτι αν μενει μονη της να με ενημερωνουν κα θα του λεω εγω τι θα κανουν .... κλπ...

σημερ αμε πιανει αυτη που ειπε την παραπανω εκφραση ...οτι δεν το ειπε υποτιμιτικα για τα παιδια τη λεξη ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ αλλα ετσι γινεται και πως δεν μπορω να ξερω τα ωραρια τους και οτι αν μενουν μονο 2 παιδακια δεν τα κοιμηζουν βαση κανονσμου....εεεεεεεεεεε εκει εξοργιστικα και οταν της ειπαν οτι γνωριζω τον κανονισμο καθως και που ειναι μειων ο παιδικος κλπ εφυγε λεγοντας μου πως ετσι οπως την εκανα δεν ειναι σε θεση να μπει στην ταξη....

εχε χαρη που ειναι μεγαλη εβδ. αλλιως./...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε?εγω καλα..

τρωω ντακο..απολαμβανω..ειναι τελειος λεμεεεεε

καλε καλοκαιρι κανονικο

αργυρω χωρις μαχλεπι δε γινεται..δε θα μυριζει τσουρεκι..αν θες βαλε βανιλια αλλα δε θα μυριζει τσουρεκιλα

εγω κανω αυτο το τσουρεκι κ γινεται εκπληκτικο

http://asteromases.com/archives/4079

εκανα χθες καμπυλη..ουυυ τελεια..πιο τελεια δε γινεται..

παρολου που νηστευω κ δε τρωω κρεας κατεβηκε 30 ο αιματοκριτης μου

σιδηρο 48 φεριτινη 21

για ενα μηνα θα περνω σιδηρο συμπληρωμα κ βλεπουμε

εγω με νηστεια εχω 30 κ η ιουλια με κρεας κ συμπληρωμα 29

για να δειτε οτι δε παθαιν πραμα

γιωτα να χαιρεσαι το ιασονακο

ελενα φιλια στα μωρα σου..ποτε θα εμ παρεις?

χρυσα ακομα ερχεσαι

βικυ τι να πω για τη κοπελα..το συμφερον κοιταει...πασχα δουλευεις/?

μαρια δε ξερω για τα αντιλιακα

αφρο σιχαινομαι το κατοικιδιο σαςχ

χαχαχα

Επεξεργάστηκε από thouli
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα οχι δεν ηρθε!

επησις απο μεσα απο το δεμα λειπουν πραγματα....μα εφαγαν τις καραμελες των παιδιων?

η λαμπαδες σας ελιωσαν...μα που τα πετανε τα δεματα?

γκρρρρρρρρρρρρρ

και το περσινο δεν ειχε ερθει...μα βαζουν στοχο τα πασχαλινα μου δεματα?

Θουλη...μια χαρα εγω εχω σιδηρο 12 και δεν ειμαι εγγυος!

αιμ. 32 ...τελειος!

νΑΙ δουλευω Πασχα ...πρωι μονη..πληρες ωραριο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία ναι ρε συ κάθε χρόνο την ίδια συζήτηση χαχαχαχαχ.....οπότε του .... χρόνου πάλι χαχαχαχαχαχαχαχαχα

όχι βρε κορίτσια ευχαριστώ πολύ :)

ξέχασα να πω στην αδελφή μου να μου βάλει μέσα....αλλά οκ δεν είμαι και του τσουρεκιού....θα κοιτάξω μήπως και βρω στον τούρκο!!!

ρε κορίτσια εκεί της Ελλάδος, γιατί δεν τα στέλνετε με το τρένο ή το κτελ? οκ θα πρέπει να πάτε να το πάρετε, αλλά έρχονται αυθημερόν και άθικτα!!! .......

εγώ έτσι έκανα όταν ήμουν Ελλάδα!!!

συμπεθέρα τι να πω για τον παιδικό?!

Ο Λ. ήρθε με μια χαρά "δεν έχουμε εργασία" χαχαχαχαχ......αργία αύριο - πρωτομαγιά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πού ζεις χρυσή μου? [smilie=icon_profil: χαχαχαχαχαχα

ναι από σόγια αηδία μπλιαχ

το προηγούμενο το έκαψα χαχαχαχαχ[smilie=toothy10.gi:

και τώρα περιμένω να κερδίσω τζόκερ να πάρω kitchenaid

ή αυτό ή κανένα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω το θεμα ειναι οτι ναι θα πρεπει να πας να το παρεις... εδω δεν τα φερνουν στον κετρικο σταθμο..αλλα στη Μοναστηριου απεναντη απο στον σηδηροδρομικο..οπου παρκινγκ ανυπαρκτο και κινησαη λογω εργω μετρο..χαμος.... Εγω στελνω ρουχ ακυριως με κουριερ..αλλα αυτο ειχε και αυγο και τσουρεκακι και δε μου τα πηρε Θου αμα δε δουλευε θα ερχοταν να καναμε Πασχα μαζιιιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμένα μου έστειλε η αδελφή μου, από Αθήνα, ρουχαλάκια για τα παιδιά δώρο και τα πήγε στο ταχυδρομείο την Παρασκευή το μεσημέρι και τα πήρα την Δευτέρα το πρωί στις 10.00!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε καλα τι περιμενεις...εδω το πακετακι που εστειλα στην Αφρο δεν γυρησα ΚΑΝ πισω . Μωρε..γυναικα εχει..μυαλο δενε χει...χαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έκανα τόσες δουλεις, είχα και μια υστερια του Μ να ξεπεράσω, και κατι μούτρα του Κ να παραβλέπω ..... τωρα έχει φουσκώσει πολύ η ζύμη και λέω να τα πλάσω ...είμαι πτώμα ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία αν τα κανείς Βαλε το μισό μαχλεπι ...πικριζουν λίγο.

Τέλια όμως έγιναν μιαμ μιαμ το ενα φαγώθηκες κιόλα. Πήγα πήρα και αλλα υλικά για να κάνω για τούς νονους του Π που θα έρθουν αύριο. Τωρα περιμένω να φουσκώσουν:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο χαλασες και εσυ!

μα να κανεις τσουρεκια?

εμας εκανε μια ενοικος στη δουλεια...και απο οψη εγιναν τελεια!

αλλα το εχει το θεμα με την μαγειρικη!

ολα μαζι θα συμβουν...μεχρι την βαφτηση βλεπω να εχω βγει στα φαναρια να κανω πιατσα...αν και νομιζω οτι ο Π. θα εχει πιο πολυ περαση!

τσιμπισαν τον Λεωνιδα κουνουπακια στη μουριτσα...του χαλασαν τηνν ομορφια του!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία αν τα κανείς Βαλε το μισό μαχλεπι ...πικριζουν λίγο.

Τέλια όμως έγιναν μιαμ μιαμ το ενα φαγώθηκες κιόλα. Πήγα πήρα και αλλα υλικά για να κάνω για τούς νονους του Π που θα έρθουν αύριο. Τωρα περιμένω να φουσκώσουν:)

η συνταγή μου λέει 5 γραμμάρια μαχλέπι

αγόρασα τα υλικά αύριο θα τα κάνω

Μακάρι να τρώγονται και τα δικά μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα.

Το οτι θα καθόμουν χθές μέχρι τις 1 να περιμένω να κρυώσουν τα τσουρέκια για να τα βαλω σε ζελατινα δεν το περίμενα ποτέ!!!

η δεύτερη φουρνιά έγινε άπλα "θεϊκή "!!!!!

Σήμερα θα κάνω κουλουράκια πασχαλινά και ενα γλυκό .... Μαλλον θα ρθουν οι νονοι του Π .

Χθές κατέβασα τα καλοκαιρινά των παιδιών.

είμαι τυχερή δεν θα χρειαστούν ρούχα!!! Μόνο κανένα σορτσακι η βερμουδα ο Μ ,απο μπλούζες έχει παρά πολλές!!! Α! Και μια ζακετουλα ...είδα σήμερα οτι όσες έχω είναι μέχρι 3 ετών.

Βρήκα και τα αγαπημένα μου παντελόνια Τζιν ...τα εβα μοριτζ .... αχ αχ αχ ...ενα που είναι 28 θέλει 2 πόντους για να μου κουμπωσει! Τα περισσότερα ανέβαιναν αλλα δεν κούμπωναν ...άντε 5 κιλα ακόμα και θα κουμπώνει έστω το 28 νούμερο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο ρε Αφροδίτη, μπράβο!! Θεϊκά ε???

Κι εγώ τώρα ετοίμασα καφέ και οργανώνομαι

Θα δω το βίντεο του Παρλιάρου, μη μου ξεφύγει και τίποτα και ξεκινώ

Ελπίζω να μη μου χαλάσει η μέρα!!!

Καλή Πρωτομαγιάαααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααα..τι κανετε;;;.. Καλη πρωτομαγια. Αργυρω καλα να περασετε!!!! Βικη που τριγυρναει ο Π και δε σε βοηθαει;;;; οσο για τα φαναρια..εγω σου ειπα...μας τα εκανες τσουρεκια με τη λιτοτητα..ανυποφορο πλασμα..μην αγχονεσαι με τα της βαφτησης..χαλαρωσεεε..μετεθεσε οσα εξοδα μπορεις- συμπεριλαμβανομαινου του δωρου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...