Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ζουζουνιάρικα μωράκια Αυγούστου- Σεπτεμβρίου 2013


Recommended Posts

Καλησπέρα!!! Χαθήκαμε βρε κορίτσια!!! Πώς πάτε; Εύχομαι όλες οι κοιλίτσες να είναι καλά!! Εμείς προχωράμε και η μικρή μου έχει αρχίσει τις δυνατές κλωτσιές!! Αύριο έχουμε και γιατρό, σχεδόν ένα μήνα έχω να το δω το κοριτσάκι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Αληθώς ο Κύριος!!! Κι εμείς κάναμε τη Β΄επιπέδου προχτές και η κοράκλα μας είναι 560 γραμμάρια!! Κατά τ΄άλλα όλα καλά!! Ξεκίνησα μια διατροφή για να μην πάρω άλλα κιλά!!! Είμαι στα +6,5. Πότε θα ξεκινήσετε τα ψώνια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια τι κανετε[smilie=happy7.gif]ειμαι κ εγω εγκυος σε λιγο μπαινω στον 6..πητ εχω στις 22 σεπτ κ ειναι κοριτσκι..βλεπω ολες εχουμε πανω κατω τις ιδιες μερες..με το καλο λοιπον και να εχουμε ολες μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!!!πως ηταν εσας μεχρι στιγμης η εγκυμοσυνη?..εμενα μεχρι προτινος ηταν πολυ ευκολη ουτε ναυτιες τιποτα τωρα εχουν αρχισει οι π[ονοι στα ποδια κ μια ατονια..μαλλον μπαινουμε σε πιο δυσκολη φαση πλεον..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Candy με το καλό το κοριτσάκι σου!!! Κι εμείς κοριτσάκι περιμένουμε και είναι το δεύτερο παιδάκι μας. Το πρώτο είναι αγοράκι!!! Όσο για τους πόνους στα πόδια, να πίνεις πολύ νερό και να ελαττώσεις το αλάτι. Θα δεις ότι θα σου κάνει πολύ καλό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω να σαι καλα[smilie=icon_thumri:το θεμα ειναι οτι πινω νερο πανω απο 1 μπουκαλι την ημερα αλλα και παλι δε βλεπω βελτιωση..τι να πω εγκυμοσυνη ειναι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 months later...

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...