Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΕΣ ΓΕΝΝΑΤΕ Ή ΑΕΤΟ ΠΕΤΑΤΕ;;; Νο38


Recommended Posts

Έλα ρε νανά!!!! Γιουπιιιιι! Να μας ενημερώνεις! :-)

Καλορίζικο! Ωραίος τίτλος βαγκ! Γουστάρω!

Εμείς μια χαρά!

Πίνουμε γαλατακι πια, τρώμε τα πάντα. Καλά πάει. Σε λίγες μέρες θα ξέρουμε σίγουρα.

Μαρ να ξεκουράζεσαι λίγο. Εννοώ μη κάνεις περιττά. Τα απαραίτητα μόνο.

Εγώ καλά. Παίρνω φουλ μαγνήσιο και ξεκουράζομαι. Χθες βγήκα πρώτη φορά έξω. Αχ δε πειράζει! Χαλάλι της! Χαχα

Μόνο που πρέπει να φύγει η μαμά μου σε 1 1/2 βδομάδα. Θα έχει κλείσει 1 μήνα εδώ. Πρέπει να φύγει γιατί έχει τη θεραπεία της

Θα ρθουνε όμως με τον μπαμπά μου μετά σε 3 βδομάδες για πάσχα. Πάλι ξανά μήνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 919
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλε τι χανω;;γενναει η νανα;;;θα νμε κανει να μπαινω πιο συχνα απο το κινητο..κ θα χρεωνοιμια...αλλα χαλαλι της..ολα καλα να πανε νανα..\εμεις ξανθη..δε νομιζω να συνδεεται ο πυρετος με το χαπι..\

δε ξερω βεβαια.αλλα δεν ειναι πιθανη παρενεργεια..η μπουμπου καλα..

αρχιζει κ μεγαλωνει κ θελει χερια..

τεσπα..

αυρειο ξανα γυρναμε καβαλα..\

εμενα η μαρθα ζωγρεαφιζει,.,..κανει κεφαλι αλιεν ποδαρακια χομπιτ κ χερακια αστυνομος σαινηςε..

αυτια ξωτικου..ματια τρελου κ μυτη 1 ισιαδι.κατα τα αλλα ζωγραφιζει εκπληκτικα..

καλα ρε μαρκερ γιατι να παρεις προνηπιου εργασιες;;βιαζεσαι να μαθει γραμματα το παιδι;;εγω καθολου..ουτε να μετραει ξερει...τα χρβματα οριακα τα ξεχωριζει..βαριεται..δε γουσταρει..τι να την κανω;

μαντριο πως κ δε βρηκατε τιποτε στα τζαμπο;;εχετε πολλα μηγωπς;;

παντοφλακια επειβαλεται σπιτι..νομος.

μαρκε ενταξει..πολλα εφαγες...δε σε κοροιδευω.

\ντομ εβαλες κιλα;;

εγω εχω ξεφυγει παλι...φακ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανά με το καλό!!!!!!!!!!

Σωσώ πολύ σε πάω!!!Είσαι η πιο cool ισοροπημένη μαμά που έχω γνωρίσει internetika με γνώθι σε εαυτον!

Χίλια μπράβο και στη Μαρθούλα για τις πρωτότυπες ζωγραφιές...

Ετσι απλά ήθελα να το πω....

(σε καλοπιάνω για να ανεβάσεις τα ζουζούνια στο blog χα χα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα.

δε γεννησα ακόμη... χαχαχα.

σημερα ειμαι πολύ χαλαρή.

ΣΩΣώ μπορει να βρει τον πινοκιο;

ΜΕ εχει τρελάνει μετά το θέατρο...

ΣΩΣώ κι ο δικός μου δε μετράει σωστα...

και τα χρώματα τα μπερδευει κάποιες φορες.ειδικα τα άσπρο μαύρο.

ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ για τα άλιεν ανρωπάκια.ο δικός μου οταν ζωγραφιζει τον εαυτό του, κάνει μεγάλα αφτια...

χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΝΤ έχετε ερλι λέρνινγκ σέντερ;

εκεί έχει πολλα πραγματάκια για κατασκευές.

ΣΩΣΩΚΑ στις διακοπές όλοι παχαίνουμε.

πήγες ξάνθη... ναμη φας πουράκια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nana μου ακομα εδω σε βλεπω ε;

τελικα πρωτες θα το μαθουμε μου φαινεται εμεις και μετα ο αντρας σου :D

εγω παλι δεν κοιμηθηκα καλα - σηκωνομουν ολη την ωρα και νιωθω ακομα πονακια

δεν ξερω - θα παω το απογευμα να με δει σιγουρα -να μου φυγει το αγχος βρε παιδι μου

το πρωι ο κωσ φυσικα δεν με αφησε να κοιμηθω - ολη την ωρα φωναζε -δεν μπορει να τους κουμανταρει καθολου -τον γραφουν και τα παιρνει κρανιο και φωναζει-πιο πολυ ακουγεται αυτος παρα τα παιδια

σωσω μπραβο που ειστε καλυτερα

του προνηπιου ειναι ζωγραφιες και αντιστοιχισεις καλε εσυ - δεν εχει γραμματα ή αριθμου -σιγα τρελλη ειμαι - δεν θα καθομουν να κανω τετοια πραγματα καλοκαιριατικο

απλα σου λεει οτι στη φαση του προνηπιου πρεπει να μαθουν να αντιγραφουν χρωματακια και να φτιαχνουν παρομοια εικονα

εαν κατσουν -ωπου δεν το βλεπω ειδικα για το Νικο - εχθες ζωγραφιζε ενα τυρανοσαυρο - ενας κυκος για κοιλια και 2 ξεκουδουνα κυκλακια για ματια :lol:

τρωω σα φοραδο σωσω χεσε μεσα μερα και 200 γραμμαρια ανεβαζω μη σου πω και παραπανω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια...

Νανά έχουμε ELC θα πάω να ρίξω μια ματιά αν και τους πήρα από το amazon διάφορα να χουμε να φτιάχνουμε.

http://www.amazon.com/gp/product/B004PS ... UTF8&psc=1

http://www.amazon.com/gp/product/B0087Y ... UTF8&psc=1

http://www.amazon.com/gp/product/B004K1 ... UTF8&psc=1

http://www.amazon.com/gp/product/B00AHA ... UTF8&psc=1

http://www.amazon.com/gp/product/B005WY ... UTF8&psc=1

http://www.amazon.com/gp/product/B004K1 ... UTF8&psc=1

Είπα δε θα τους πάρω το καβαλέτο γιατί το θεώρησα ακριβό για ένα παιχνίδι αυτό που μου άρεσε το διπλό σβήσε-γράψε και από τις 2 μεριές και πήρα μικρότερα Kit κατασκευών να χουμε να ασχολούμαστε.Ελπίζω να τους αρέσουν.

Μαρκερ και μένα ο άντρας μου όταν είναι σπίτι και τον αφήσω με τις μικρές να κάνω καμιά δουλειά πιο πολύ ακούγεται αυτός παρά τα παιδιά και από κάτω μας μένει μωρό και αντί να φωνάζω στα παιδιά πιο σιγά φωνάζω στον άντρα!!

Καλά αποτελέσματα με το γιατρό...

Εμείς πετάμε 18,00 για Αθήνα.

Ήσυχο και ξεκούραστο τριήμερο να χετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλά να περάσετε μαρντ.

Μάρκερ, χθες το βράδυ δουλευέ ο π κ πήρε άδεια

Ευτυχώς δε δουλεύει το σκ...

Κορίτσια, εδώ γίνεται χαμός...

τα ατμ της λαικής περιμενουν ουρές για να βγάλουν λεφτά.

έχει κόσμο που δεν έχει λεφτά ούτε για τα βασικά.

βενζινάδικα, φούρνοι κτλ δε δέχονται κάρτες...

και το χειρότερο;

οι τούρκοι παρατάξανε τα τανκς τους...

κι εγώ ακόμη δεν έχω γεννησει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ομορφα πραγματακια μαρντ

ρε γμτ εγω δεν μπορω να το χειριστω το εμπει και τετοιου τυπου σαιτ - αυτα που θελω να αγορασω εχουν ενα σωρο μεταφορικα τι να πω δεν ψαχνω καλα μαλλον :?

ηθελα να σου πω για τον παιδοτοπο

πολυ καλος λενε - δεν εχω παει εγω αλλα εχουν παει παρα πολλες φιλες μου ειναι τ playmobilfunpark - ειναι στην κηφισια και ειναι πολυ ευκολο να πας - γκουκλαρε το

αλλο ειναι στο avenue ο παιδοτοπος - ειναι διπλα στο ιασω - πολυ ευκολο να πας

αλλος καλος ειναι στο athens heart στην πειραιως νομιζω - αυτους απο μεγαλους που μπορεις ευκολα να πας και απο αττικη οδο

μετα εκει στη Ν.Σμυρνη μεσα δεν ξερω κατι

καλο ταξιδι να εχετε και καλο 3ημερο

βρηκαν ευκαιρια νανα τα τουρκαλια;

κοιτα να δεις - εγω ειμαι κουλ με τετοιες καταστασεις -τωρα ειστε σε φαση οπως και εμεις ρπιν 3 χρονια περιπου - ΠΑΝΙΚΟΥ δλδ -απλα σε λιγο καιρο πιστευω οτι θα συνηθισεται και εσεις οπως και εμεις δλδ

υπαρχουν μηνες που πραγματικα δεν μπαινει δραχμη στο σπιτι - παλια μας πειραζε -τωρα οχι - βεβαια σχεδον ολοι εχουν γινει καταθλιπτικοι αλλα θελει χαλαρα πιστευω

Πραγματικα σας καταλαβαινω απολυτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα,

Νανα μια χαρα εισαι...ετσι και τοτε με τον Ανθιμο και σε πηρε τελη Σεπτεμβρη..θα την ψαξω εγω τη φωτο με τον μαγειρα για σενα.. ;);)

το οικονομικο ειναι ενα ζητημα..ο πανικος το χειροτερο...

Σωσω τι νομιζες ??θα την εβγαζες καθαρη με τη μπουμπου...

βαλε μαρσιπο...

τι τεμπελια ρε συ???ο δικος μου ερχεται κανει μια πινελια γρηγορη γρηγορη , με ρωταει ενταξει τωρα???και φευγει πριν προλαβω να τον πιασω απο το μανικι...

στον παιδικο κανει με την απολυτη λεπτομερεια τα παντα...

Μαρδιο δε μου ανοιγουν να δω τ πηρες...καλα να περασετε...

Μαρια και εγω δεν ειμαι καλα γμτ και πολυ..νιωθω πονακια στα πλαϊνά της κοιλιας..φωναζει ο Νικος για τη δουλεια..γιατρο δεν πηρα..φοβαμαι μη μου πει κανε τις ενεσεις κορτιζονης :(:(

κουραζομαι στην κωλοδουλεια :(:(

μη μιλαμε για το οικονομικο γιατι εμας μεσα σε 2 μηνες ξενοικιαστηκαν 2 γραφεια που εχουμε..απο το ενα εφυγε μια δικηγορος απο το αλλο δημοσια υπηρεσια που συγχωνευτηκε..

την εφορια που ειναι να πληρωσουμε και μονο την ανοιξη... :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελικα ακομα αετο πετας ΝΑνα... δε γεννας!!!!

και εγω μπηκα πρωι μονο για να μαθω νεα!

αντρε βρε!

βγαλε τον τουρκοφαγο να βαλουν μυαλο τα "γειτόνια"!!!

καλα για τον πανικο με τα λεφτα... αστα...

Σωσω θελει γλυκες η μικρη;;; και αντε τωρα ακομα δε δουλευει ο αντρας σου... μετα να σε δω...

λοιπες φουσκοκοιλιτσες για να ηρεμιστε λιγο... πολλα πονακια ακουω...

Μαρντιο καλα να πεασετε!

εδω απο χθες φυσαει ενασ βαρδαρης αλλο πραγμα! το πρωι που κατεβαιναμ,ε για σχολειο η Μαριαννα τρομαξε και φωναζε οτι τη σηκωνει ο αερας! φορουσε και τη στολη την παραδοσιακη(τζαμπο) και τι να πρωτο προσεξει.... τη φουστα, το σκουφι με τη φουντα ή να κρατηθει να μην την παρει και τη σηκωσει... ο Σπυρος παλι στα τετοια του... μονο μην του παρει ο αερας το σπαθι και το τουφεκι! για τον εαυτο του δεεεν...

θα σας βαλω φωτο με τα παραδοσιακα αλλη φορα...

Ντομ ο γιατρος δεν εχει το χιουμορ σου καλη μου...

οσο για τον υπνο... μη ζηλεψεις, αλλα χθες μεσημερι που ηταν ο αντρας δουλεια κοιμηθηκαν 3:30. αρχισα να τους χαϊδευω και να αναβω φωτα και να κλεινω παντζουρια απο 7παρα. τιποτα. μονο ο Σπυρος σηκωθηκε. πηρα τηλ την αδερφη και τη μαμα μου και μετα η Μαριαννα μας εκανε τη χαρη να σηκωθει κατα 7:20! τι να προλαβεις μετα... ισα που βαλαμε γιου τιουμπ μερικα επετιακα της 25ης φορεσαν τις στολες τους παρελασαν, ο Σπυρος σκοτωσε μερικους τουρκους, εκανα προβα τη μαριαννα για να ραψω τιραντες απο λαστιχο γιατι η φουστα της στολης την εκανα στραπλες φορεμα για να μην το παταει... πηγε 9. αντε να ερθει ο μπαμπας, ντουζακι γαλα, 10:15 ατο κρεβατι. ακομα απορω πως κοιμηθικαν μεχρι 11 παρα... μετα εραβα τη στολη και δε μπηκα.

βεβαια ο σπυρος το πρωι 6:45 εγερτηριο... κανονικα 7:15-30 θα τον ξυπνουσα...

τωρα θελω να σιδερωσω, να κανω μπανιο, να βρασω μακαρονια και να παω να τους παρω απο το σχολειο... αυριο δουλεια...

Νανα περιμενουμε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΑΤί δεν ξεκουράζεσαι λίγο ρε χρυσουλάκι;

ΔΕΝ μπορείς να μειώσεις τις ώρες σου;

ΒΑΓΚ κι εδώ φυσάει πολύ.

Σήμερα είμαί πολλή χαλαρή.

δεν έχω καθόλου συσπάσεις κ έκανα κ δουλειές...

ΣΑΣ είπα;από χθες το βράδυ έχει βήχα κ μήξες.

ελπίζω να του περάσει γρήγορα κ να μην έχουμε παρατράγουδα με το βρέφος.

ΧΘΕΣ τηλεφωνησα κ στην παιδίατρο για να είναι σε ετοιμότητα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσουλα μαλλον ειναι του μηνα

εγω τον πηρα τηλ να παω απο ιασω -με καθυσηχασε οτι δεν γενναω σιγουρα

να παιρνω μπουσκοπαν πρωι μεσημερι βραδυ και ξαπλα

τωρα το ξαπλα δεν παιζει ειδικα το απογευμα με τα αγορια αλλα το πρωι ειμαι οσο το δυνατον περισσοτερο στο κρεββατι

εαν εχεις και υπολογιζεις σε ενοικια και σου ξενοικιαζουν ειναι οντως θεμα

καλα βρε βαγκ ξυπνησαν 7:20 και ξανακοιμηθηκαν 11:00;

μην παπονιεσαι που ξυπνησε 6 -καλε ποσο να κοιμηθει ο ανθρωπος;

εμας αν κοιμηθουν μεσημερι παραπνω απο 1,5 ωρα το βραδυ πεφτουν 11 μ το ζορι γ υπνο

εδω σου λεω το παμε σερι 6:00-20:30 και 11 να κοιμηθουν παλι 6:00 ξυπνανε

μπραβο βρε Νανα - εγω ειμαι της αποψης να μεινει οσο πορει περισσοτερο το νινι μεσα - να παρει βαρος οσο μπορει ειδικα εαν ειναι μικρουλακι

εμενα ο παιδιατρος μου ειπε οτι μετα απο 10 μερες να τον παρω τηλ να τον δει αφου βγω

εκτος εαν θελω εγω νωριτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανα μου δε γινεται ..κανω τα βασικα μαθηματα στα πιο δυνατα τμηματα του φροντιστηριου..η συναδελφος που της εχω απολυτη εμπιστοσυνη εχει αλλα τοσα τμηματα και ωρες συν το γεγονος οτι δεν κανει καθολου τα δυο βασικα της κατευθυνσης :(:(

στη δουλεια καθομαι μονο και ολοι βοηθανε αλλα τελειωνει ο αερας στα πνευμονια μου απο τη ομιλια...

τον πηρα Μαρια και εγω και επισης ειπε μπουσκοπαν...

Νανα μην κανεις τιποτα....

Βαγκ ο δικος μου θα το ειχε παει σερι και θα ξυπνουσε στις 4 το πρωι :lol::lol::lol:

παω για μαθημα ξεκιναω 1 σημερα να τελειωσω στις 7 μηπως παμε βολτα να παιξει ο μικρος αν και εχει εναν αερα απιστευτο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ρε νανά ζείτε φοβερές στιγμές. Τι να λέμε. Εμείς δεν είχαμε τέτοια.

Δε κατάλαβα. Οι τούρκοι γιατί βγήκαν με τα τανκς?????? :o

Σε βλέπω με διαστολή και να βγάζεις καμία βδομάδα χαλαρά ακόμη! Χαχα

Σήμερα λαχανορυζο. Άσχετο....

Θεελω να γράψω ένα σεντόνι αλλά δε μπορώ γμτ από το κιν τη γλιτώσατε! Χαχα

Είναι και λογικά τα πονάκια μωρέ. Κουράζεστε κιόλας.... Τώρα κάνετε και τις μπραξτον χικς.

Εγώ καλά. Συνεχίζω την πεπλατυνση του κόλου μου χαχα υπάρχει λέξη πεπλατυνση? Κάπως μου φαίνεται τώρα που τη βλέπω!!!!! Τεσπα σαν αεροδρόμιο έχει γίνει από το καθισιό.

Πεινάω τώρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έφτιαξα λαχανοσαρμάδες.

τώρα τους ψήνω,δεν ξέρω αν θα βγουν καλοί...

Ο π τηγανίζει γλώσσες.

ΘΑ μου άρεσε να γεννούσα τη δευτέρα που θα είναι κ η γιορτή του...

ΔΕΝ ξέρω πώς φαίνονται τα πράγματα στην ελλαδα...

εδώ πάντως γίνεται χαμος...

ΕΙΔΙΚΑ οι καταθέτες και οι υπάλληλοι της λαικής τράπεζας κινδυνεύουν πάρα πολύ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι νανά... Φαίνονται όπως είναι. Δυστυχώς.

Μόνο για τους τούρκους εξήγησε μου.

Νανά το έχεις συνειδητοποιήσει????? Θα αποκτήσεις κι άλλο ζουζούνι! Το αδελφάκι του Ανθιμουλη μας!

Ωραία θα ήταν στη γιορτή! Χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τάχα μου κάνουν άσκηση κοντά στην πράσινη γραμή.

παντα έτσι δενκάνουνοι τούρκοι;

τουςαρέσει να προκαλούν...

ΤΟ πιστρύεις ρε μαράκι ότι ακόμη δεντο έχω συνειδητοποιήσει ότι σε λίγες μέρεςθα έρθει το δεύτερο παιδάκιμας;

απίστευτο μου φαίνεται.

ΝΑ κεθυστερήσει λίγεςμέρες ο μαρούλης

ΦΑίνέται ότι θα αρρωστήσει ο α...

έχειμύξες, βήχα, είναι κακοκεφος και κοιμήθηκε για μεσημέρι...

ευτυχώς έφαγε το ψαράκι του...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το φαντάζομαι γιατί και ηώ μια από τα ίδια. Έχω μέλλον αλλά πραγματικά ακόμη μου φαίνεται περίεργο

Κατάλαβα. Λογικό. Πάντα έτσι κάνουν οι τούρκοι....

Σας σκεφτόμαστε εδώ στην Ελλάδα να ξέρετε. Επίσης εδώ στο νησί έχουμε πολλούς κύπριους. O παιδίατρος μας είναι από κει. Τα συζητάμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα ρε Νανά..τόσο χάλια.εσείς έχετε φαγητό.αν είναι να σε στείλουμε.δε κορόιδευε εννοείται. ΠΑΝΤΩΣ εδώ στην Ελλάδα όλοι συζητάνε για τη Κύπρο. Ο κόσμος σε ΚΑΤΑΣΤ πανικού,Εμεις Καλα.γυρίσαμε από Ξάνθη.δε πήρα πουρακιΑ αλλά καριοηκεςς. Ο Λευτέρη επιμένει ότι κάνω τις ξαριοκες καλύτερα. Χαχα..παιδιά πολύ φαγητό θα ξεράσω.Θ Σας πω ποσά κιλά έβαλα όταν γυρίσω ηράκλειο. Κυριακή βάπτιση μπέμπας κ μετΆ θεσ νίκη για τέσσερις μέρες κ μετΆ σπίτι Μας. Η Μάρθα βήχει. Η Μπουμπου κακά.φτου. Πολύ γελαστό παιδί.Νανά τι πινόκιο θέλεις. Βρε μαντρ κάτσε βρε πουλάκι μου ΒΑ κατέβ ηράκλειο...κ εγώ δε πέφτω .....στα κοπλιμέντα.χαχα..χρυσ την παλεύεις. Βάγκνερ.... :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λυσσομαναει ο αερας....

αλλα απ'οτι βλεπω παντου ετσι ειναι...

Νανα τωρα βρηκε να αρρωστησει ο Α;;; πλακωσε τον σε μασκες και σπρει να την περασει γρηγορα!

ΜΑρακι τρωγε αφου εχεις δικιολογια! εγω που τρωω χωρις;;;;

Μαρκερ και Χρυσουλα σιγουρα ειναι δυσκολο να ηρεμισεις και να ξεκουραστεις στη δευτερη εγκυμοσυνη. γι'αυτο και η πρωτη δε συγκρινεται!

παλι τα καταφεραμε και χασαμε στο ποδοσφαιρο... 3-1 απο τη Βοσνια! παει η πρωτη θεση του ομιλου που δινει προκριση.... κριμα...

δουλεια αυριο.....

βρηκα σε ενα σάιτ τι γλυκο νηστησιμο θα κανω τη Δευτερα που θα ερθουν για φαγητο μαμα και πεθερικα. σε λαδωμενη φορμα στρωνεις ροδελες μπανανες. απο πανω ριχνεις ενα μειγμα απο τριμμενα digestive, 100γρζαχαρη, σχεδον μια κουπα του καφε (μηπως εννοει φλυτζανακι;;;; και μηπως να το αντικατστησω με βιταμ;;;; και ποσο;;; για να μη εχει λαδιλα), μιση φυτικη κρεμα χτυπημενη και 400γρ κουβερτουρα λιωμενη. το βαζεις ψυγειο και μετα το ξεφορμαρεις αναποδα. καλο φαινεται... θα σας πω τη Δευτερα..

Σωσω μαζι γραφαμε... καλε ποια μπεμπα βαφτιζεται;;;;

οχι η δικια σου νομιζω....

τι καλος ο Λ που ειπε οτι κανεις καλυτερες καριοκες απο τον παπαπαρασκευα....

εμενα μ'αρεσουν τα πουρακια. σαν τη Νανα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα.

δε γέννησα ακόμη... χαχαχα.

να δείτε που όντως θα γεννήσω τη δευτέρα...

καλέ ποια μπέμπα βαφτίζεται;

ΣΩΣώ εχουμε φαγητό, προς το παρόν τουλάχιστον.

θα κοροιδεψετε αλλα πήγαμε σούπερ κ αγοράσαμε ρύζια, ζυμαριά, αλεύρια, κονσέρβες...

Το παιδικό του πινόκιο εννοώ.

έχω συναδέλφισσα που ο άνδρας της καταστρέφεται με την αναδιάρθρωση της λαικής...

εκεί είχε όλα τα λφτά της εταιρείας του κ τα προσωπικα του.

κ είχαν πάρει κ δάνειο για να χτίσουν σπίτι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανα αυτη τη φορα δε θα γεννησουμε μαζι αλλα θα εχουμε αλλο κοινό..το ενα απο τα ονοματα του μπεμπη θα ειναι Μαριος!! :D:D

καλα του Α θα του περασει..

εχω να φαω γλυκο μια εβδομαδα..φανταζομαι οτι και εμενα τα πουρακια θα μου αρεσαν :lol::lol:

Νανα πραγματικα ετσι αρρωσταινει ο κοσμος..αυτο το αγχος απο το οικονομικο σκοτωνει...

ψυχραιμια...

Βαγκ ενω μου αρεσει η μπανανα σαν φρουτο δεν μπορω να τη φαω σε γλυκο..

ο αντρας μου στο 2ο γκολ την εκλεισε την τηλεοραση...ευτυχως ειχε κερδισει ο παο προχθες και κοιμηθηκε χωρις νευρα...ρε δεν το αντεχω αυτο το κολλημα...

θα ψησω σολωμο και εναν τεραστιο τονο..λετε να μην κανει να φαω τιποτα απο τα δυο??ειχα ακουσει κατ παραξενα...

χθες κοιτουσαμε τι μας ειχαν χρεωσει στο ιασω το 2009 και μας επιασε συγκρυο...

Μαρια εχετε παρει τιμες??την επομενη θα ζητησω τιμοκαταλογο..πλεον δεν ειμαστε τοσο large τυποι :cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!

πανω σε γεννες επεσα???????????????

περναει ο καιρος!!!

Νανα με το καλο να ερθει ο μεπεμπης σας!! :D

μετα πια εχει σειρα? χρυσουλα εσυ κ η Μαρια ε???

εγω κοριτσια σε 2εβδομαδες τελειωνω την δουλεια στο Δημο....πησω στο σπιτι λοιπον!

να δουμε ποτε θα πληρωθουμε........

μετα απο την τρελη αποκρια μας ...ολο το νησι ειναι αρρωστο ...με γριπη ...που κανει πνευμονια ....

η Αγγελικη 1βδομαδα με πυρετο ...βροχιολιτιδα ....ανασουλες φουλ τωρα....

εχουμε 4κρουσματα πνευμονιας!

αυτα κοριτσια τα νεα μας

φιλια σε ολες!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...