Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τα ζουζούνια μας υποδέχονται την Άνοιξη!νο17


Recommended Posts

Τι κάνετε κορίτσια;; Εγώ σήμερα είμαι πολύ κουρασμένη γιατί έφυγα στις 2.30 για δουλειά και όταν επέστρεψα με περίμεναν πολλές δουλειές. Επίσης, η μικρή κοιμάται κατά τις 4 το μεσημέρι μέχρι τις 6 (στην καλύτερη περίπτωση) και μετά προσπαθώ με νύχια και με δόντια να μην ξανακοιμηθεί για να πέσει ξερή το βράδυ και να κοιμηθεί σερί. Αυτό βέβαια από μια ώρα και μετά είναι πολύ κουραστικό γιατί έχει μεγάλη γκρίνια. Ευτυχώς έρχεται ακόμα ένα τριήμερο και κάπως θα ξεκουραστούμε αν και με περιμένει πάλι πολλή διόρθωση. Τώρα το βράδυ ήταν να διορθώσω αλλά δεν έχω αντοχές..Αφήστε που το μυαλό μου είναι λαπάς...

Μαράκι μου η Αννούλα είναι απίστευτο μωράκι! Πολύ μπροστά για την ηλικία της. Προσπάθησε να μη σε βλέπει στεναχωρημένη. Θα πάω στην ομάδα να δαβάσω τα νέα σου.

Αριάδνη ούτε εσύ έχεις τα κέφια σου;; Γιατί βρε κορίτσι;; Τώρα που θα φτιάξει ο καιρός θα φτιάξουν και τα κέφια!

Ελενάκι είναι αλήθεια πως όταν μαθαίνουν να πέφτουν είναι καλύτερα τα πράγματα. Και πάλι όμως θέλει πολλή προσοχή όταν κάνουν τα πρώτα τους βήματα χωρίς να κρατιούνται. Εγώ περπάτησα 9 μηνών αλλά έπεσα άσχημα και φοβήθηκα πολύ και μετά ξαναπερπάτησα 1 έτους :?:?:? Με γεια τα ρουχαλάκια της Εβελίνας! Σούπερ μόντελ την έχεις!!!!

Αντωνία μου συμφωνώ με την Έλενα να κόψεις τους θηλασμούς μέσα στη μέρα. Μόνο πρωί και βράδυ-άντε και αμα ξυπνήσει κατά τη διάρκεια της νύχτας. Η πείνα είναι κακός σύμβουλος. Δε γίνεται να μη φάει..Θα φάει.

Σοφία πολλές φορές σκέφτομαι πόσο δύσκολα περνούν οι μανούλες με τα διδυμάκια..Όχι μόνο όταν είναι μωρά αλλά και αργότερα. Είσαι αξιέπαινη μανούλα! Στο πάρτυ είχα και τη μικρή μαζί αλλά την περισσότερη ώρα ήταν σε κάποια αγκαλίτσα-κυρίως της μαμάς μου. Της αρέσει πολύ να βλέπει κόσμο και κυρίως παιδάκια.

Σταυρούλα έκανε κακάκια ο Στράτος;; Είχαν αποτέλεσμα οι συμβουλές του γιατρού;; Με γεια τα ρουχαλάκια!!!Καλοφόρετα!

Κατερίνα μου το να παίρνει κάποιος το μωρό όταν ξυπνά και να μπορούμε εμείς να κοιμηθούμε περισσότερο είναι απλά ΤΕΛΕΙΟ!!!!! Εγώ λέω να πάρω τη μαμά μου μόνιμη στο σπίτι :lol::lol::lol::lol:

Βιβή τέλεια τα νέα από τον παιδίατρο! Κοπελάρα σωστή η μπεμπούλα σου!!!

Λία πολύ γέλασα με το αχχχχχχ που κάνει ο Στρατούλης :lol::lol::lol::lol: Τέλεια τα νέα σου με το γιατρό.

Πάω και στην ομάδα! Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα κοριτσακια μου!!!

Σημερα ξεκινησε η μερα με ηλιο για ναδουμεστην πορεια γιατι χθες το βραδυ εβρεχε..ηδη εβαλα πληντυριο μπας κ προλαβω να απλωσω να στεγνωσουν.

Ανθουλι καλο κουραγιο με τα γραπτα κ υπομονη μεχρι το τριημερο να ξεκουραστεις!

Λιλ να δωσεις χαιρετισματα στην Ελενη απο μαςοταν την ξαναδεις.

Ελενα μεγεια τα πραγματακια της Εβελινας!!!!!!!

Λια ευτυχως ολα καλα στον γυναικολογο.πολυ γελασα με τον Στρατουλη κ το ααααααααααχχχχ :lol::lol::lol::lol:

μπραβο κγια τα παλαμακια σας!!!!!

Σοφια πραγματικα με τα δυο παιδια χρειαζεται πολυ κουραγιο κ υπομονη..ομωε η υπομονη κ τα ναζια σε ανταμοιβουν καθε φορα!

Κατερινα μην στεναχωριεσαι για την αγορα μεσω ιντερνετ η Βουλα μας θα σε καθοδηγησει!!!

Μαρακι κ Αρι πως ειστε σημερα????

Βουλα ο Στρατος ειναι κουκλος!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια,

εδω μες στο κεφι και τη χαρα, ετοιμαζομαστε για γιατρουλη. Εχω συγκεντρωσει ενα πληθος ερωτησεων, θα τον πρηξω τον ανθρωπο, για πεστε καμια ερωτηση που εχουμε ευκαιριακως να του την κανω.

Λιλ μια χαρα ο πασακος. Βρεθηκατε με τη μπεμπουλα και αυτη τον χαιδευε? Ε ειναι ντροπαλα τα αγορακια σε αυτην την ηλικια ;)

Και παλαμακια ο Στρατουλης Λία? Ετοιμος για μπουζουκια. οσο για το γλωσσοκοπανης, ειναι και οι δικες μου, λες να πηραν απο τις μαμαδες τους? :lol::lol: Ευχομαι να μην ειναι τιποτα το γρομπαλακι και να παοροφφηθουν τα ραμματα η να μεγαλωσει κανα αλλο γρομπαλακι μεσα σου :)

Ανθη υπομονη, ειναι και η δουλεια ρε παιδι μου. Δεν λες παλι καλα που κοιμαται δυο ωρες το μεσημερι. Τι ωρα τι κοιμιζεις το βραδυ?

Αντωνια και εδω εβγαλε ηλιο και αμεσως σκεφθηκα ευκαιρια για πλυντηριο, χαχαχα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααα. Ωραία μέρα σήμεραααα.

Λέω να πάω και από το κολυμβητήριο να γραφτούμε επιτέλους. Το μαγιό βέβαια δεν μου έχει έρθει ακόμα αλλά θα δω τι θα βάλω. Μπορεί να βάλω μπικίνι με μπλούζα :D

Σήμερα θα τον ξεκινήσω και ψαράκι. Για να δούμε.

Σοφία της έστειλα μήνυμα της Αλέκας με το λινκ του φορέματος. Πιστεύω να το δει.

Κορίτσια αν θέλετε κανονίζουμε και συνάντηση να κάνουμε την παραγγελία από κοντά. ;)

Καλά Σοφία είναι και διαμάντια οι κόρες σου. Τις έδειχνα χτες στον άντρα μου και είχε μείνει που επικοινωνούνε. :D

Έλενα μεγειά τα πραγματάκια της Εβελίνας. Είναι να μην πάρεις? Κι εγώ θέλω να ψωνίσω καλοκαιρινά γιατί δεν θα είμαστε πολλοί στην βάπτιση οπότε δεν θα πάρουμε και πολλά δώρα αλλά το καθυστερώ γιατί μου έβαλε χέρι ο σύζυξ.

Λέλα ναι κι εμένα μου είπε μπράβο ο γιατρός που θήλασα τόσο πολύ. Είναι σπάνιο φαίνεται. Μπράβο που πήγανε όλα καλά και με το καλό για το 2ο. :D Σήμερα έχω κι εγώ γυναικολόγο.

Ανθή εύχομαι να τελειώσεις γρήγορα με τις διορθώσεις για να ξεκουραστείς. Χτες δεν κάναμε καθόλου κακά. Σήμερα περιμένω να δούμε πως θα πάνε.

Εσάς πως είναι τα κακά τους? Κυρίως όσες δεν θηλάζετε και πίνουν ξένο. Είναι σκληρά ή μαλακά? Μήπως ανησυχώ άδικα? :roll:

Lil Πολλά φιλιά στην Ελένα και στην Μαρίζα να δώσεις όταν βρεθείτε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σταυρούλα καλη αρχη με οτ κολυμβητηριο, θα ενθουσιαστει ο Στρατουλης.

Να καταληξουμε σε κανα δυο και αμα ειναι συναντιομαστε για να τα παραγγειλουμε, αν και περιμενω οσο το δυνατο τελεθτια στιγμη μηπως χαδω και κανα κιλο. Να φανταστεις ελεγα στην εγκυμπσυνη να παραγγειλω κανα δυο πραγματα απο αμαζον και τελικα δεν το κανα γιατι μπερδευτηκα με το να φτιαξω λογαριασμο, ξανθια ντοιν :?

τις εδειξες στον αντρα σου, χαχαχα γινονται διασημες οι μπουμπουκες, πιστευω οτι ασυνειδητα επικοινωνουσαν απο πολυ νωρις, εκει στη κοιλια εγιναν οι πρωτες συννενοησεις, οταν η μαρια στριμωχνε το καημενο το παναγιωτακι και αυτο τωρα βγαζει τα αποθυμενα, :lol::lol:

Σχετικα με τα κακα Σταυρουλα εγω που θηλαζω και δινω και ξενο οσο θελου, εχουν σχετικα μαλακα κακα, οχι οπως οταν δεν τρωγαν τροφες, καποιες φορες ειναι πιο....πψς να το πω κομψα, κουραδε,μ δεν βρισκω αλλη λεξη. Απο μυρωδια αστα να παν, θανατηφορα. οταν ομως προχθες δεν εδωσα το βραδυ και το πρωι στη Μαρια γαλα , αλλα τσαι του βουνου και γενικα η διατροφη φεν ειναι πορτοκαλι, αχλαδι και λαχανικα γιαιτ φοβομασταν για ιωση παρατηρησα πως εκει που εκανε τρεις φορες κακα, μαλλον μαλακα, εκεινη τη μερα εκανε δθο μικρα κουραδακια ολα ολα 2-3 εκατοστα διαμετρο! Ποσο μαλακα ειναι? Μη μας βαλεις καμια φωτο, χαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες καλημέρα!Εδω έχει πολύ αέρα, το βράδυ νόμιζα ότι θα εκτοξευθεί το σπίτι :lol::lol:

Λία,πολύ ωραία τα νέα σου απο τον γυναικολόγο,μπράβο!

Σοφία περιμένουμε και τα δικα σου νέα απο τον παιδίατρο!

Λιλ, να δώσεις τους χαιρετισμούς μας στην Ελένη.

Βρε κορίτσια,να ρώτήσω κάτι εξ αφορμής των λινκ που έβαλε η Σοφία για "δευτερα"ρουχα στη βάπτιση.Αυτό μου το είχε πει και η Κατερίνα όταν βρεθήκαμε, ότι δηλαδή η νονά παίρνει και μια πιο καθημερινή αλλαξιά.Εγώ αυτό δεν το ήξερα και ούτε στο βαφτιστήρι μου το είχα κάνει :oops: Εσείς το ξέρατε?

Επίσης για το θέμα "κακά"έχω και γώ κάποιες ερωτήσεις.Βασικά κάνουμε τα ίδια κακά όπως περιγράφει η Σοφία, δηλαδή δεν είναι απολύτως σκληρά, ούτε βέβαια όπως ήταν πρίν τις στερεές.Και δεν ξέρω αν έτσι πρέπει να είναι...Πρέπει με κάποιο τρόπο να με διαφωτίσετε :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα !!!!!!!!

Μπράβο στον Τουλη που κάνει και παλαμάκια!!!! Μια χαρα και τα νεα τα δικα σου απο τον γιατρο θα σε καθησυχασε σίγουρα.

Λια καλός πολυ ο Διονυσακος, νομίζω μας περασατε και στα κιλα αυτη τη φορα, και μια χαρα που έπαιζε με την μικρούλα της Ελένης. Να της δώσεις πολλα χαιρετίσματα αφου θα βρεθείτε ξανά!

Ανθη δύσκολη μερα αλλα όπως λες έρχεται ένα ακομα τριήμερο.

Αντωνία και εδω ήλιο εχει αλλα φυσάει κιόλας.

Σοφια περιμένουμε νεα απο τον γιατρουλη σας και τις απαντήσεις στις ερωτήσεις σου :D . Τα φορέματα και μου άρεσαν και τα τρία και πιο πολυ το δεύτερο, αυτα τα θες για να τις πας στην εκκλησία?

Σταυρουλα καλη αρχη με το κολυμβητήριο, περιμένουμε εντυπώσεις.ο Στρατουλης θα ενθουσιαστει σίγουρα αλλα και εσυ θα ξετρελαθεις, ειναι μια ιδιαίτερη δραστηριότητα που μπορείτε να κάνετε μαζι!!!! Καλη αρχη και με το ψαρακι, πιστεύω να του αρεσει του Στρατουλη. Καλα λες να συναντηθούμε να κανουμε τις online αγορές μας :lol::lol: εγω βρήκα το ίδιο φόρεμα στο σάιτ της Μαρίας και στο σάιτ που μας έβαλε η βιβη με διαφορα στην τιμή!

Αριαδνη και εγω αυτο με τα δευτερα ρούχα απο τη νονα πρώτη φορα το ακούω, ποτε τα φορα αυτα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα τζουτζούκες!!

Καλη αρχή με το κολυμβητήριο!Δελφινάκια μου !!

Εχει τρομερο αερα απο χτες βραδυ ακομα..

Σοφια κανε τις ερωτησεις στο γιατρο να μας πεις κι εμας!!

Α το αυγο το δινετε καθε μερα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου γεια σας!!!!!!!!!!σας ευχαριστω για τα καλα σας λογια της χοντρουλας μου!!!χτες οπως εγραψα κ στην ομαδα μας εφυγε ενα βαρος κ επιτελους ειδα τον ανδρεα να χαμογελαει!!!ευχομαι να ηταν το τελευταιο κ να μην ξανα γινει ποτε δικη γι'αυτο το θεμα..

σταυρουλα σοβαρα υπνοβατουν μεχρι ενος ετους? καλα να περασετε στο κολυμβητηριο!!!ειναι τελεια κ θα σας αρεσει παρα πολυ!!μακαρι να μπορουσαμε κ εμεις!

λιλ τελειος ο γιοκας σου!!!βρεθηκατε κ με την ελενιτσα?να της δωσεις πολλα φιλια κ στην μαριζα επισης!!

λια τελεια τα νεα απο τον γιατρο σου!!!το καλο ειναι οτι δεν ειναι τιποτα σοβαρο το γρομπαλακι..ο στρατος αχχχχχχχχχχ λεει οταν πεφτει στο κρεβατι? :lol::lol::lol::lol: το αυγο μας ειπε η παιδιατρος σε 15 μερες να ξεκινησουμε κ αυτο μια σταλιτσα για δοκιμη λεει κ μετα απο ενα μηνα νομιζω μονο κροκο ολοκληρο..

σοφια ειναι φοβερες οι κορες σου!!!με το καλο να πατε στο γιατρουλη!

ανθη τελευταια μερα σημερα κ ακολουθει ενα σουπερ τριημερο ξεκουρασης κ απολαυσης με την μπουμπουκα κ τον γιοκα σου!!

αριαδνη πως εισαι σημερα?ναι για τα δευτερα ειναι οταν ερχεται η νονα να τα πλενει απο το λαδι την τριτη μερα τα ντυνουν με τα ρουχαλακια αυτα..

αντωνια μου πως εισαι?ο αναστασης?αυτο που ειπες οτι δεν παιρνει παραπανω κουταλι απο αυτο που του δινεις ειναι αληθεια..γυρναει το κεφαλι δεξια αριστερα κ κλαιει μαζι..οποτε το αφηνεις οσο θελει να φαει..λιγη υπομονη ακομα κ ολα θα γινουν απο μονα τους!εδω εχει ηλιο αλλα φυσαει τοσο πολυ που οταν πηγαινα πισω στο αμαξι το πρωι ρε κοριτσια με πηρε ο αερας στην ακρη..κοιτουσα δεξια αριστερα να μην ειδε κανενας κ αρχιζει να γελαει μαζι μου!! :lol:

αλεκα καλη αρχη με την δουλεια σου!!!

κατερινα τελεια που τα κανονισατε ολα με την νονα!!φαινεται πολυ καλη με αυτα που γραφεις!!!ο παναγιωτης καλυτερα ειναι?

ααα με τα κακα κοριτσια εμεις τα κανουμε μελατα πλεον απο σφιχτα!!!κ περιττο να σας πω οτι ανοιγω το παραθυρο μετα να ξεβρωμισουμε γιατι θελουμε οπωσδηποτε μασκα οξυγονου...ιδιως με την φασολαδα δεν σταματαει να κλανει κ νομιζω συνεχεια οτι εχει κανει κακα... :roll:

ελενα μεγια τα τα πραματα!!!καλα εκανε ς κ πηρες!!!κ εγω ανυπομονω να μπω στον κινεζο,μπαινω δλδ αλλα δεν τολμαω να πω στον συζιξ πληρωσε τα με την καρτα)γιατι θα μου την πει σιγουρα..ας περασει η βαφτιση κ μετα..

κατερινακη για να πω την αληθεια στη αρχη γελουσα οταν εβλεπα τι κανει μετα ομως οταν ειδα οτι το συνεχιζει κ την επομενη βραδια λεω μηπως εχει κατι το παιδι?ηθελα να την τραβηξω βιντεο αλλα ειναι με φωτακι μονο το βραδυ κ θα φαινοταν παλι..χτες το βραδυ δεν το εκανε..απλα την βρηκα απο την απεναντι πλευρα του κρεβατιου!! :lol:

βιβι τελεια η μπουμπου σου!!!!οσο για το φαι καλα κανεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχα καλά λέει η Σοφία σε λίγο θα τα βγάλουμε και photo τα κακά τους :lol: . Εμάς βγαίνουν σαν σφιχτή κρέμα. Σαν πουρές :lol::lol: Και άλλοτε βρωμάνε κρεμμυδίλα άλλοτε σκουριά και άλλοτε ξινισμένο γάλα :lol::lol:

Σοφία μην καθυστερήσεις πολύ όμως την παραγγελία γιατί μετά μπορεί να σε καθυστερήσουν να σου τα στείλουν ή πχ. κάτι να μην σου αρέσει και να τρέχεις τελευταία στιγμή. Κι εγώ θέλω να χάσω κιλά αλλά δεν είναι τόσα ώστε να αλλάξω νούμερο.

Α εγώ δεν ήξερα για δεύτερα και τρίτα και ούτε πρόκειται να το εφαρμόσω. Απλά μόλις γυρίσουμε σπίτι και αφού τραβήξουμε κάποιες φωτογραφίες ακόμα (αν φάμε σπίτι) θα του βάλω τα πυτζαμάκια του να κοιμηθεί να ξεκουραστεί το χρυσουλάκι μου. Αν πάλι πάμε έξω κάτι που δεν θέλω καθόλου θα του φορέσω κάτι από αυτά που ήδη έχει ή και αυτά τις βάπτισης αφού έτσι κι αλλιώς δεν θα είναι πολύ κυριλέ.

Κατερίνα άστα του Στρατούλη του άρεσε το ψαράκι αλλά στο υπόλοιπο που άφησε και το έφαγα εγώ βρήκα 2 κοκκαλάκια μικρούλικα και έπαθα σοκ :shock::shock: . Σκέφτομαι να μην του δώσω αύριο φοβάμαι ρε γαμώτοοοο.

Ωχ άλλα ρούχα πριν την βάπτιση άλλα μετά και άλλη για πιο μετά? :o:o:o Πάει θα ξεφραγκιαστούμε τελείως μου φαίνεται. :lol:

Λέλα εγώ το αυγό το δίνω 3 φορές την εβδομάδα. Ξεκίνησα με κρόκο λίγο λίγο κάθε μέρα μέχρι να τον φάει όλο και όταν τον έφαγε όλο μετά έτρωγε αυγό 3 φορές την εβδομάδα και λίγο λίγο τώρα του δίνω και ασπράδι. Του το έδινα πάντα μισή με μία ώρα πριν την φρουτόκρεμα. Έτσι μου είπαν.

Μαρία εγώ υπνοβατούσα μέχρι 12 χρονών όχι μηνών!!! :lol::lol:

Ωστε έτσι με την φασολάδα. Κι εμείς έχουμε τρελά αέρια και όλο νομίζω ότι έχει χεστεί αλλά τίποτα. Και φαντάσου ότι εμείς δεν φάγαμε ακόμα φασολάδα :lol::lol:

Πολύ πλάκα έχουν ώρες ώρες τα νινιά μας. Εμένα είχε μία ένταση το μεσημέρι και λέω έτσι είσαι θα σε αφήσω στο κρεβάτι μόνο σου. Και αυτός είπε από μέσα του "Σιγά την απειλή" Μετά από λίγο γύρισα να δω γιατί άκουγα ησυχία (από την αρχή δεν γκρίνιαξε που τον άφησα) και γυρνάω και τον βρίσκω τέρμα χαμηλά στο κρεβάτι κουλουριασμένο στα κουβερτοσέντονα και μπρούμυτα (να σημειώσω ότι εμένα δεν κοιμόταν ποτέ μπρούμυτα αν γυρνούσε μπρούμυτα άρχιζε το κλάμα να πάω να τον γυρίσω).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α! ξέχασα να πω ότι σήμερα μου ήρθαν οι κινεζοθήκες για τα κινητά του συζύγου και το δικό μου και είναι τέλειες. Εκτός του ότι δεν της είχα τις συγκεκριμένες στη vodafone είχαν μόνο την άσπρη την απλή για το πίσω μέρος και 10 ευρώ παρακαλώ. Ενώ αυτές και τις 2 τις πήρα 7 ευρώ και δερμάτινες όχι πλαστικό όπως ήταν αυτή που πήρα εδώ στο Ελλάντα.

Αυτές είναι σε άσπρο και σε μπλέ (του σύζυξ) http://www.aliexpress.com/snapshot/217759915.html

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βουλα εμενα μου αρεσει πολυυυυ το σετακι που εβαλες.Απλο αλλα ωραιο στυλ και χρωματα.

Κι εμεις στη βαπτιση θα βαλουμε κατι απο αυτα που εχουμε για να παει και μετα αυτα που θα παρω με τη νονα.Γιατι να παρω κι αλλα??Μετα δεν θα κανουμε κατι κι αν κανουμε ο μικρος θα μεινει για νανακια...Θα ειναι και στις 7 η βαπτιση,αργα.

Θα κοιταξω μηπως του παρω απο νεχτ τα βαπτιστικα,αλλιως απο απλο μαγαζι με παιδια,κατι θα βω να σεταρω,γιατι οτι εχω δει σε μαγαζι με βαπτιστικα ειναι πανακριβου.Ετσι κι αλλιως θα ειναι πιο casual με all star και οχι γαμπριατικο!

Ωραιες οι κινεζοθηκες.Τα παντα εχουν αυτοι οι κινεζοι να μην ηταν και πολλα τα μεταφορικα...(ειναι?)

Βουλι ειναι νομος,οταν τα πιτσιρικια δεν κανουν φασαρια αλλα υπαρχει πολυ ησυχια...δεν ειναι για καλο!Μαλλον κανουν κατι επικιδυνο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λέλα τα μεταφορικά είναι δωρεάν. ;)

Μου κάνει πολύ κυριλέ το σετ. Ήθελα κάτι πιο loose. Θέλω να βρω άσπρο σαλβάρι. Κι εγώ μάλλον θα ψάξω για κανονικά ρούχα όχι βαπτιστικά. Πρέπει να βγω στη γύρα.

Αυτό μου άρεσε για 2ο που λέτε κι εσείς :D:Dhttp://www.aliexpress.com/item/Retail-f ... 36067.html

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ με κολλησατε κινέζομανια κοιτάω συνεχεια χωρίς σταματημό

Λοιπόν επειδή είναι Νοέμβρη η βάφτιση μαλλον σε αυτό θα προτημισω το έχω δει εδω στη Ρόδο και τοχω δοκιμάσει κιόλας αλλά πανάκριβο. http://m.aliexpress.com/item/291429597. ... sitedetail

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλέκα δεν βγαίνει το λινκ που έβαλες. Μήπως είναι από κινητό?

Δεν έχεις κανένα γνωστό με κάρτα? να του δώσεις τα χρήματα και να κάνει την παραγγελία για σένα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ναι από κινητό είναι κάτσε να το βρω σε κανονική μορφη.... Όχι οταν θα ξεκινήσω δουλεια στο πρώτο μισθό θα βγάλω κάρτα για αγορές μέσω νετ και θα το πάρω και όχι μόνο αυτό αλλά και πολλά αλλά...

Σταυρούλα το πρώτο μου άρεσε πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλέκα αυτό το φόρεμα που έβαλες, μου αρέσει πολύ!!Καμία σχέση με το άλλο(σύμφωνα με τα δικά μου γούστα).

Σταυρούλα,μεγειά οι θήκες!

Ευτυχώς που έκανες αυτή την ωραιά παρομοίωση για τα κακά ("πουρες")γιατί και μένα έτσι είναι και νόμιζα ότι κάτι δεν πάει καλά!

Όσο για τα δεύτερα ρούχα,δεν υπάρχει περίπτωση να πώ στην κουμπάρα μου αυτό το "έθιμο", είναι οι καιροί δύσκολοι.Άλλωστε οι αδερφή της που έχει ένα κοριτσάκι και τώρα είναι έγκυος στο 2 που έιναι αγόρι, μας έδωσε 10!φορέματα που της έφεραν στη βάπτιση και δεν τα άλλαξε και είναι με τις καρτέλες τους.

Οι άλλες που είστε χαμένες??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ χαίρομαι που σου άρεσε Αριάδνη τώρα ψάχνω για παπούτσια και εγώ πιστεύω ότι αυτό κάνει και πιο μαζεμένο και πιο χειμερινό! Στη Σάντυ το κάναμε το έθιμο με το δεύτερο ρούχο δηλαδή το ρούχο που της φόρεσε η νονα αφού την ξεπληνε από τα μύρα, δεν της το ζήτησα ήθελε και το έκανε. Της είχε πάρει φορεμα-καλτσον-φανελακι-βρακακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas koritsia! To pisteuete oti oute pou thumamai an exw ksanagrapsei simera? :shock: To altsxaimer pou legame!

Koritsia pali epese prin ligi wra h mikri...kanonika den tha xtupouse giati epese sto xali panw pou exei kai kouberta, alla etsi opws epefte xtupise panw se ena paixnidi pou einai plastiko kai skliro. Ti tha kanw pia einai astamatiti kai den mporw na tin krataw sunexeia. Tha mou bgalei tin psuxi mexri na mathei na perpataei kai na min peftei.

Sofia wraia ta forematakia! Kala auto me tis fraoules den mou polu arese gia na pw tin alitheia...apo auta pou eleges to deutero kai to trito. Alla gia deutera ennoeis auto pou tha foraei otan tha paei ekklisia? Oute egw kserw ti paizei me auta ta deutera.

Gia ta kaka ti na pw...olokliri ptuxiaki ekanes!!

Lela emena mou eipe kroko 3-4 fores tin ebdomada opote tis dinei mera para mera. Alla den ton anakateuw me to fagito. Tis to dinw meta to xumo portokali mpanana kommataki kommataki.

Bouli wraies oi thikes! Ta touxa mou aresoun polu!

Aleka kai emena mou arese polu auto to forema!!

Kai egw brika ena allo pou mou kanei pio analafro kai kalokairino gia Kuriaki mesimeri, gia peite gnwmi!

http://www.aliexpress.com/store/product ... 22637.html

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κρόκο εμείς τρώμε κάθε μέρα μετά το γάλα και πριν την φρουτοκρεμα δηλαδή το πρόγραμμα έχει γαλα-αυγο-φρουτο-υπνος-μεσημεριανο-γιαουρτι-υπνος-γλυκιά κρέμα οποιαδηποτε-βραδυνο γευμα(το ιδιο το μεσημεριανό)-γαλα. Το πρόγραμμα αυτό το ακολουθούμε καθημερινώς χωρίς αλλαγες

Καλα με τα κακά τα σχόλια σας είναι αλλαγές

Πολύ όμορφο το φόρεμα ελενα και το λουλούδι στο μαλλί το κάνει πολύ καλοκαιρινό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...