Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τα ζουζούνια μας υποδέχονται την Άνοιξη!νο17


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ουφ κατάφερα να τα κοίμηση έτσι νομίζω δηλαδή για να δούμε τι ύπνο θα έχουμε απόψε... Μια απορία βρε κορίτσια σε εσας που κοιμούνται όλη νύχτα δε κουνιούνται από τη θεση τους γιατί και μένα όλη νυζτα κοιμάται αλλά ξυπνάει γιατί είτε σφηνωνει στη γωνία είτε δε μπορεί να γυρίσει είτε έχει φύγει και έχει ανέβει πάνω από το πάπλωμα του είτε βρισκω το κεφάλι του στη κατω μεριά της κουνιας και επειδή εκεί δεν έχει πάντα χτυπάει το κεφάλι του στο ξύλο. Δηλαδή θα ξυπνήσω 5φορες για να τον φέρω στη θέση του

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: μαρη τι βαλατε παλι!!!!!!!!!! :lol::lol::lol: ταμαμ για μπουρκα ειμαι τωρα που αδυνατησα τοσο!! :lol:

τι κανετε κοριτσακια μου?σας διαβαζα αλλα δεν προλαβαινα!!!!!πηρα τις εξετασεις αιματος κ ολα ειναι οκ!!!40,5 αιματοκριτη!!!ουαου ειπα!!πρωτη φορα εχω τοσο πολυ!!η μικρη εχει ξεφυγει!ειναι σαν να εχω ενα 2 χρονο μεσα στο σπιτι μονο που δεν περπαταει χωρις βοηθεια ακομα!!με την πορτα εχω βρει μπελα..αν ειναι ανοιχτη τρεχει για να βγει κ εμαθε να ανεβαινει το μαρμαρο της πορτας,βγαινει εξω κ κανει βολτα το καροτσι της!!!!κ αμα την βαλω μεσα κ κλεισω κλαιει.. :cry:

βικακι πως ειναι η μικρη?ολα καλα?κ εγω την γλωσσοφαγια την πιστευω την ατιμη..

αλεκα κ η δικια αλλαζει πολλες γωνιες στο κρεβατι..ακουω κατι ντουκ μες στον υπνο μου αλλα δεν σηκωνομαι γιατι δεν κλαιει κιολας! εχει συνηθησει τα ελαφρο χτυπηματα στο κεφαλι!

σταυρουλα μου αρεσαν τα φορεματα ιδιως το δευτερο!!!κ τα βιντεακια με τον στρατο !!!!!!!!!!ειναι πολυ γλυκας!

ελενα πολυ ομορφα τα πραγματα που πηρες!!!!τα ιδια μπαλονια πηρα κ εγω αλλα σε αλλα χρωματα! ;) τα παπουτσια δεν μου ηρθαν ακομη..ευχομαι μεχρι την αλλη βδομαδα να ερθουν..

σοφια αν πληρωσεις οπως ειπε η σταυρουλα θα ερθουν γρηγορα..εγω πληρωσα EMS κουριελ σε 15 μερες ειναι εδω..τα αλλα μου ηρθαν σε 1 μηνα περιπου..

εκλεισα αισθητικο..κανει τελεια δουλεια κ μου ειπε φιλικη τιμη 150ε.εκανα κ τα νυχια μου κ λεω να τα αφησω στο φυσικο τους,χωρις τζελ απλα ευχομαι να μεγαλωσουν λιγο σε ενα μηνα...εδωσα κ καπαρω στον φωτογραφο κ ειναι οκ προς το παρον!η μικρη με τραβαει την πυτζαμα..πααω να την βαλω στο κρεβατι της..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κούκλες

Η μερα ήταν γεμάτη και τωρα επιτέλους κάθομαι λίγο, έχω βαρεθει να μαζεύω να μαζεύω και όλα να θέλουν πάλι μαζεμα :evil:. Λαϊκή, σουπερμάρκετ, μαγείρεμα σιδερο, όλα τα ειχε η σημερινή μερα και μέσα σ´ όλα το μικρο σαλιγκαρι να γυρνοβολαει σε όλο το σπιτι και παει και τρεχατος ειδικα όταν θελει να παει πίσω απο την Αγγελική.

Θα σας διαβάσω στα γρήγορα γιατι εχει παει και αργα.... Ευχαριστω και πάλι για τις γνώμες σας θα τα βάλω κάτω και θα δω τι θα διαλεξω ;)

Έλενα τόσο αέρα είχατε χθες! Τι καλα που περπατάει πια σταθερά η Εβελινα, απο την περιγραφή σου μου θυμίσες και την μικρη μου όταν πρώτο περπάτησε αυτο που δεν κοιτάνε τι ειναι μπροστα τους αλλα μονο τον στόχο τους :lol::lol: :lol. Μεγεια την τσάντα ποιο χρώμα τελικα? και καλοφορετα και τα υπόλοιπα που σου ήρθαν.

Βάσω τι επαθες με το πλυντήριο, αυτες οι ξαφνικές αναποδιες σου χαλάνε τελείως την διάθεση.

Ανθη καλα έμεινα 6 μηνών και Δεκέμβρη μήνα στην θάλασσα, ε οχι :o:o

Αλεξάνδρα τα ιδια κάνει και ο Νικόλας πλεον όπου παει η μικρη και εγω απο πίσω και αυτός.

Σταυρουλα κι αλλο δοντακι ο Στρατουλης, άντε και τα υπόλοιπα έτσι χωρις γκρίνιες να βγουν. Σε ευχαριστω και για τα φορέματα θα τα κοιτάξω και αυριο με μεγαλύτερη ηρεμία.

Έλενα τα τρία πρώτα πρέπει να ειναι απο Αμερική, γιατι είδα στο contact us διεύθυνση New York. Να βάλεις γωνίες για να μην έχεις αλλα ατυχήματα, ελπίζω μέχρι αυριο να ειναι καλα το χειλακι της Εβελινας.

Σοφια :lol::lol: για τα φιλια και τα μαλλιοτραβηγματα μεταξύ τους,τρεχεις και εσυ με πολλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωωω ελενα χτυπησε κ η εβελινα?απο δω κ περα θελει προσοχη..η δικια μου πηγε κ ανοιξε τον φουρνο κ οπως πηγς να κατσει ενω κρατουσε την πορτα φουρνου επεσε πανω στο κεφαλι της..εκλαψε βεβαια αρκετα γιατι τρομαξε κ χτυπησε αλλα οχι πολυ δυνατα..

σταυρουλα 8 δοντακια?μπραβο σας!!εμεις με το ενα τεταρτο ειναι ακομα!!!το κακο ειναι οτι αρχισε να μας δαγκωνει κ ποναει πολυ! :?

κατερινα ασε απο συμμαζεματα αλλο τιποτα..εγω τα βαζω στο καλαθι κ η μικρη παει κ τα βγαζει παλι..δεν της φτανουν τα παιχνιδια παει κ στο καλαθι με τα απλυτα κ βγαζει κ απο κει... :?

αχ σοφια φανταζομαι τα μωρα πως φιλιουντε μεταξυ τους κ πως πειραζει η μια με την αλλη!!! :lol::lol:

αχ σημερα πηγαμε στα λιντλ για ψωνια κ εκει που καθοταν στο καροτσι η μικρη ξαφνικα πεταει την πιπιλα της κ φωναζει...κ πως κοιταω φωναζε ενα μικρο παιδακι που ηταν στην αλλη ακρη του διαδρομου !!! :lol::lol: βλεπει παιδια κ τρελενεται!!!χαιρεται το πουλακι μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πατησα υποβολή κατα λάθος απο τη νυστα και συνεχίζω

Βάσω φαντάζομαι την τρομάρα που θα πήρες, και η μικρη έκλαιγε τόσο γιατι τρόμαξε και αυτη πιο πολυ παρα απο χτύπημα. Για το αλλο ποστακι τι λες ότι μείναμε εμεις και μεις σπάνια γράφουμε πια εκει, είχα μπει πριν καμια βδομάδα και είχαμε να γράψουμε απο τον Γενάρη.

Σταυρουλα τέλειο το μαγιω να πάρουμε....πλάκα πλάκα έχω δει να τα φοράνε είχαμε παει honeymoon Μαλδιβες και ήταν και ζευγάρια απο μέση ανατολή ή άλλες μουσουλμανικές χώρες και οι καημενες κάνανε μπάνιο έτσι ή κυκλοφορούσαν με την μαύρη την μπουρκα και αναρωτιωμουν τι ευχαριστιουνται έτσι...μαλλον αλλα πραγματα :P

Καλα Έλενα εσυ πηγες στο αλλο άκρο, είπα θα έχουν κόψει κάτι μέχρι γόνατο που να φανταστώ.... :lol::lol::lol:

Αλεξάνδρα εμένα γυρίζει στον ύπνο του απο πλάι ανάσκελα και μπρουμυτα και καποιες φορε ξυπνάει γιατι στριμωχνεται πανω πανω στην κούνια αλλα τετοια γυροβολια να τον βρίσκω οπουδήποτε οχι ακομα. Εμεις του κατέβασα με και το στρώμα το σαββατοκύριακο γιατι δεν πήγαινε αλλο θα τον εβρισκα έξω καμια ώρα και τωρα σηκώνεται με την μια και στέκεται στα καγκελα όπως ο Στρατουλης.

Μαρακι μια χαρα οι εξετάσεις σου, καλα η Αννουλα ειναι απίστευτη που να αρχίσει να περπατάει κιόλας δεν θα την βρίσκεις που θα πηγαίνει. Ενας μήνας σου έμεινε για τον γάμο βλέπω ε δεν πιστεύω θα έχουν ερθει και τα παπούτσια.

Αν ξέχασα τίποτα μην θυμωσετε, καλο βραδυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια.

Βασούλιιι πωπω λαχτάρα που πήρες. Βρε κάντε κανα ευχέλαιο όλα στραβά σας πάνε.

Μαρία καλά από δαγκώματα εμείς έχουμε ματώσει κιόλας. Τέλειος ο αιματοκρίτης σου. Εμένα ο πρωινός ήταν 34 και ο απογευματινός 37. Σταμάτησα να παίρνω σίδηρο γιατί έπαιρνα πολύ καιρό και βαρέθηκα. Με πειράζει και στο στομάχι. :?

Κατερίνα με τον φίλο μας τον Νικόλα πάμε μαζί στην ανάπτυξη το έχω ξαναπει :D:D

Σοφία εγώ προσπαθώ να του μάθω πως να φιλάει το μάγουλο γιατί στέλνει φιλάκια αλλά δεν ξέρει πως να φιλάει μάγουλο και χτες με δάγκωσε ο άτιμος αντί να με φιλήσει :lol::lol:

Από χτες ιδιαίτερα είμαι χάλια πονάει όλη μου η πλάτη από κάτω στην μέση μέχρι πάνω τον αυχένα αλλά και οι ώμοι μου. Χτες μου έβαλε voltaren αλοιφή ο σύζυξ αλλά τίποτα. Σηκώθηκα στις 2 και ήπια και ένα ντεπόν αλλά ακόμα πονάω. Δεν ξέρω τι να κάνω πια με αυτή την πλάτη.

Αυτά τα ολίγα. Πάω να ετοιμαστώ για κολύμπι :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια!!!!

εδω ακομα μουχλα!!!!!!!!!!!!!!!

Βουλα δοκιμασα τα υποθετα voltaren κανουν πολυ καλυτερη δουλεια!!!αντε κ καλο κολυμπι!!!

Κατερινακι πηρε φορα κο Νικολας..μπραβο...εχουν πολυ πλακα!!

Ελενα πως ειναι το Εβελινακι?ελπιζω να ειναι καλυτερα το χειλακι της!!!

Αλεκα εμενα δεν πολυ αλλαζει θεση στον υπνο του..στον ξυπνιο του ειναι το προβλημα :lol::lol::lol:

:lol::lol::lol: καλα τα μαγιο που βαλατε θεικα :lol::lol::lol::lol:

Μαρακι ολα ετοιμα τα εχεις μπραβο...περασε ο καιρος ε!!!!αντε ενας μηνας εμεινε!!δεν μπορεις να πικοινωνησεις μαζι τους για τα παπουτσια?αν κ πιστευω θα ρθουνε οπου να ναι...Κ εμενα ετσι κανει μολις ανοιγει η πορτα τρεχει εξω..κ οταν μακουει οτι ερχομαι να τον παρω παει πιο γρηγορα κ γελαει..αλλα μολις τον βαλω μεσα κ κλεισει η πορτα κλαιει...σκεψου κ αυτα τι εχουν παθει με την κλεισουρα!!!

φιλακια για την ωρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia mou...

bikaki ti epathes me to plintirio eutixos den epathe zimia... ax k emena pou eixe pesei eixa tromokratithei polu k den eixe kanena simadi min anusixeis na exeis to nou sou gia emeto k upnilia kata ta alla mia xara tha einai....

voula wraia auta pou evales sto katerinaki to deutero mou arese... kala gia tin mporka ola ta lefta k egw thelw... k egw stis malvides pou imoun eixe para polles k oles itan me tin mpourka k aporousa den zestenontai me teteio kausona pou eixe ekei pera kapoies forousan k sta podia kati san kaltsa mono to prwsopo k ta xeria fainontousan.... kalo kolumpi...

katerina k apo auta pou evales to deutero mou arese k ligo to trito.. allonizei olo to spiti o nikolas eee...

sofia polu gelasa me ta filia k ta maliotravigmata xthes eixame ena filo mas edw 20 meres megalutero k koinigouse ton stratouli gia na ton filisei.... :lol::lol::lol: pws ta pas me tis etoimasies?

anthi mou wraia pou eiste kalutera.. kala 6 minws sti thalassa xeimwniatika pane kala?

maraki k esu sxedon teleiwses me tis etoimasies ee? kala i mikri ola ta lefta einai tha sou erthoun k ta papoutsia....

elena esu to piges sto allo akro ontws :lol::lol::lol: wraia auta pou pires megia... xtupise i mikroula mas thelei gwnies k egw exw valei den kses pote tha sumvei to kako....

ari mou pws eisai makia....

pasxalaki mas egrapses to sentoni k eksafanistikes pali egine kala i mikri?

xristinaki arxises douleia pws ta pas?

aleka k emena gurizei oli tin wra eidika otan nanourizete prospathei na voleutei k katalava oti thelei maksilaraki gia na voleuete alla den thelw na ton valw apo twra maksilari eseis vazete kamia?

antwnia auto pou sou eipan k egw me ta ksilarakia kserw gia tis gates.... ax k egw den exw pistwtiki k zileuw thelw k egw na pswnizw apo tin kinezia ase pou mou ta prizei o antras mou dfen ta thelei katholou auta...

lia makia pws einai o stratoulis?

nansy lil kikitsa bibi poia alli ksexnaw makia se oles...

emeis exoume ginei polu duskoli sto fagito k ston upno pali ekei pou eixe strwsei ligo pali mou ta xalaei allwnizei pantou thelei na xwnete ama dei porta anoixtei trexei klaiei ama feugei kapoios k den ton pernei mazi afiste exei arxisei k me kourazei polu teleuetaia. den voithaei k o kairos na ton vgazw eksw na iremi mas mouxliase pali o bremokairos... xthes itan enas filos tou saki edw se mas einai monimos sto strato stin komotini k spania ton vlepoume k ton lipithika tou xronou pernei metathesi k thelei na erthei thessaloniki alla kata 99% tha ton steiloun se kana nisi k stenaxwriete... polu thelw elege na eimai edw mazi sas alla den to vlepw.. k katalava pws einai o monos filos tou pou sumpathw toso polu k tos kserw elaxista einais an na ton kserw xronia ama den eixe oikonomikes duskolies tha ekana auton koumparo, mou ftiaxnei tin diathesi kathe fora pou ton vlepw k mporw na kanw suzitisi mazi tous xwris pareksigiseis enw oloi oi alloi i tha pareksigountai i to ena i to allo k mou tin dinei k den polu vgainw mazi tous... tis poio polles fores pou evgaina pali den eixa ti na kanw bariomoun...

sas ta priksa ligo ee paw na kanw kamia doulitsa an k variemai polu simera mexri na ksipnisei o mikros...

giati voula?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κανουν εργα μπροστα απο το κολυμβητηριο και δεν εχει προσβαση. Μου ειπαν οτι θα γινει το μαθημα την παρασκευη. Αλλα με τα εργα δεν τελειωνεις ποτε κ ανησυχω. Κριμα που δεν μπορεις να τον κανεις κουμπαρο. Εμας μαλλον ο νονος μας θα ξενιτευτει κ θα τον χασουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia...ti kanete simera?

Emeis ksupnisame 6:20...exei na to kanei poluuuu kairo auto...alla itan epidi ekane kaka kai exei sugkapsei pali apo xtes to apogeuma...ti tha ginw mauto to sugkama, den katalabainw giati to pathainei...kai amesws tin allazw kai kremes tis bazw...kai basika den to pathainei panta...nomizw ftaine ta kaka alla den kserw giati kanei toso oksina kaka kamia fora...giati alles fores otan kanei kanonika kaka kai na meinei arketi wra me ta kaka den kokkinizei katholou.

Sofia :lol::lol: gia to magio thilasmou gia enilikous...einai pws tha to dei kaneis :lol:

Aleka emena koimatai polles wres ti nuxta alla kounaei polu mes ton upno tis, sunexeia sfinonei stis gwnies kai polles fores otan den mporei na ksesfinwsei klaiei, alla ksanakoimatai...stis arxes sikwnomoun gia na tin ferw sti thesi tis, 1-2 fores den sikwthika kai mallon emathe na ksesfinwnei moni tis h na koimatai ekei sti gwnia. Egw exw panta gurw gurw apo olo to krebati alla pali polles fores akouw ntouk to kefali giati tin pataei kai paei katw katw.

Maria :lol::lol: gia ti mpourka!

Etsi opws ta les einai thelei polu prosoxi, opou nanai tha perpatisei kai sena kai etsi pou einai zoiri oli mera tha tin kunigas! Ase kai mena olo anoigei diafora kai olo xtupaei...prepei na balw asfaleies kai sta ntoulapia kai sta surtaria twra.

Kai mena otan blepei paidia xairetai kai to kako einai oti den blepei polu suxna paidia kai stenaxwriemai pou den exei kapoio paidaki na paizei pio suxna...giauto lew sunexeia poso tuxera einai ta didimakia pou megalwnoun kai exoun parea sunexws!

Tony mou to xeilaki tis exei pligoula kai einai ligo prismeno, alla entaksei den einai polu asxima...tha ftiaksei se liges meres.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έβγαλε ήλιο τέλεια μπας και κανω καμία δουλεια.... Το φαι είναι στι φουρνο κοτοπουλάκι με πατάτες ελπίζω να φαει και η σκατιαρα μου!

Ο ύπνος του Πέτρου είναι περιπέτεια..... Και έχω και την κοκοπικενα να πίνει το γάλα της γουλία γουλιά! Μυρμήγκια θα γεμίσω που το πίνει έτσι το γάλα!

Πρώτα πρέπει να μαζέψω το παιδοτοπο που έχω στο σαλόνι και μετά σκούπα και όλα τα υπόλοιπα και ενδιάμεσο να ταΐσω και φρούτο το βοβολα... Αχ μαράζι αυτές οι δουλειες.... Σας αφήνω και θα τα πούμε αργότερα στο μαραθώνιο ταισματος!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

auto lew k egw elena polu stenaxwriemai pou den vlepei suxna paidaki k ta xairete poli gia auto panta ithela na kanw didima to eixa pei k stin maria otan gnwristikame imoun ikani na kanw k ekswsomatiki gia na kanw didima ama den eixa meinei ekguos...

maraki ksexasa polu kales oi ekesetaseis toso aimatokriti den exw dei egw se mena pote... se diatrofologo pou eleges piges telika?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα να σε ρωτησω???ηλεκτρονικη καταχωρηση τον αριθμο στον μετρητη!!!πρωτη φορα..αυτοσημαινει τωρα οτι δεν θα μου ερθει εναντι λογαριασμος??μονο εκκαθαριστικος???

παλι συγκαμα το Εβελινακι μα γιατι??κατι την πειραζει δεν μπορει??

Ναταλακι κ εμενα πολυ ζημιαρης ειναι...παει παντου κ ανοιγει τα παντα.τα ντουλαπια το ψυγειο ..ολα!!θελει πολυ προσοχη.

Ελενα να βαλεις προστατευτικα κ γρηγορα κιολας!!!

Βουλα δεν πειραζει την Παρασκευη..οι βουτιες..αντε να τελειωσουν κ γρηγορα τα εργα!!

Μαρακι ελα εδω να σε γκαρταμωσει η πεθερα κατευθειαν..απαυτην δεν γλυτωνεις με τιποτα!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εντάξει μπήκαν και οι πατάτες και περιμένω να τελειώσω το φρούτο του βοβολα και να βάλω σκούπα... Όπου και να κοιτάξω βλέπω παιχνίδια μέχρι και στο ντουλάπι με τα τρόφιμα!!!!

Δε λέει να φάει ο σαλιαρης....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Natalia kai egw akribws auto to eixa skeftei polles fores gia eksosomatiki gia na kanw didima...alla gia allous logous...epidi egw exw ena problima ugeias pou h kathe egkumosini epibarinei polu tin ugeia mou...kai isws o giatros na min me afisei na kanw deutero...telos pantwn...den to polusuzitaw giati me stenaxwrei to thema genikotera....apla prospathw na xairomai pou exw to thaumataki mou kai na min eimai axaristi giati kserw atoma pou den ekanan pote paidi kai itan o kaimos tous! Auta pou kapioi thewroun dedomena, gia allous einai pronomia!

Tony mou nai twra tha sou erxetai mono ekkatharistikos...tha einai diladi akribws auto pou kapsate kai oxi sto peripou opws itan to enanti...alla epidi einai h prwti fora den eimai sigouri pws tha sto bgaloun akribws...o epomenos sou logariasmos tha itan enanti h ekkatharistikos?

A! Koritsia...prin ligi wra irthan kati papoutsakia pou eixa parei sti mikri...auta legontai squeaky shoes giati otan ta pataei kanoun enan thoribo, san auta ta kouklakia pou ta zoupas kai kanoun ena thoribo...e tis ta ebala kai molis perpatisw kai ekane thoribo kserathike sta gelia!! Eixe polu plaka!

Ta aspra me tin petalouda tis pira...einai panemorfa...apo konta akoma pio wraia den to perimena!

http://www.aliexpress.com/item/Girl-Squ ... 48061.html

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nai Eλενα τον Μαιο περιμενω τον εναντι!ο εκκαθαριστικος ηρθε τον προηγουμενο μηνα!!!!

κακα μιλαμε ξετρελαθηκα με τα παπουτσακια της Εβελινας!!φανταζομαι πως κανει κ η ιδια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλεναδιτσες μου!!!

Εχω καιρο να μπω το ξερω :oops: δεν σας ξεχναω ομως...

Εμεις ολα καλα με τον πασακο τρωμε το φα'ι' μας κοιμομαστε καλα μονο λιγο γκρινιαρουλης αλλα δεν παραπονιεμαι μην τα θελουμε και ολα.Βγαζουμε και αλλα δυο δοντια συνολο 6! :D Προχτες ειχα βαλει το μικρο καθιστο στην κουνια του και τον βρηκα ορθιο να κρατιεται απο το καγκελο και να εχει σκυψει αρκετα με το κεφαλι κατω! :o Δεν το ειχε ξανακανει αυτο και ευτυχως που τον ειδα και ανεβασαμε το καγκελο μεχρι πανω.

Ελενα τι κανει το Εβελινακι, μας με γεια τα παπουτσια :D Αντε και το 2ο σιγα σιγα για να εχει παρεουλα...

Ναταλακι το ζουζουνακι σου σε τρεχει βλεπω...

Βουλα του μικρου του αρεσει το κολυμβητηριο?

Αντωνια τα φιλια μας xxx

Εμεις βρησκομαστε με την Ελενη ,εχουν πολυ πλακα τα μικρα μας οταν βρισκομαστε :D ,ασχολουμαστε και με τις ετοιμασιες σιγα σιγα .

Φιλακια σε ολες :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...