Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τα ζουζούνια μας υποδέχονται την Άνοιξη!νο17


Recommended Posts

Και εμένα στη Σάντυ το ξεκινήσαμε 11μηνων το κρόκο μόνο και στο χρόνο ολόκληρο και απλώς πρόσθετα λιγη φέτα μέσα αν μου έβγαινε νερουλο. Τώρα στο μικρό μου είπε δώσε από το 9ο κρόκο και μια βδομάδα πριν τον 10ο δώσε ολόκληρο αλλά δεν το τρώει σφικτό ο κύριος το θελει νερουλο.

Είναι πολύ βάρβαρο αυτό με το ντουζ αλλά βγαίνουν τον οι μυξας :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κατερινα 2 φορες την εβδομαδα παμε πισινα. Το προγραμμα χαλασε κ με την αλλαγη της ωρας τωρα θα δουμε αυριο πως θα παει. Το φυσιμα εμας μας κανει χειροτερα γιατι οποτε τον φυσαω στη μουρη παιρνει βαθια ανασα. Ετσι του εκανε σημερα η εκπαιδευτρια κ ηπιε νερο ενω την προηγουμενη φορα δεν ηπιε. Το αυγο εμενα μου ειπε να ξεκινησω να δωσω 1 κουταλιτσα απο τον κροκο κ την επομ μερα 2 κ παει λεγοντας μεχρι να φαει ολο τον κροκο. Μου ειπε να το δινω μιση ωρα πριν την φρουτοκρεμα. Τα καταφεραμε φαγαμε ολο τον κροκο κ μετα εδινα κ ασπραδι 3 φορες την εβδομαδα μολις εφαγε κ το μισο ασπραδι ξαφνικα τελειως σταματησε να τρωει αυγο. Σφραγιζε το στομα οπως κ να του το εκανα. Ειτε μελατο ειτε σφιχτο ειτε μετριο. Ετσι αποφασισα μονη μου να το βαλω μεσα στο φαγητο κ ετσι το τρωει τωρα. Αλεκα μας κουφανες χιχιχι μια με το ντουζ μια με την φετα χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα κοριτσακια μου κοιμωνται και εγω ειπα λιγο να κατσω να χαλαρωσω. Μεγαλο πραγμα ο υπνος! Αντωνια μην νομιζεις μου εκατσε λουκουμι, γιατι ειμαι στη μαμα μου , ειχα παρει εγω τη μια η μανα μου την αλλη και αποκοιμηθηκαν αγκαλια χωρις να καταλαβουμε πως περασε η ωρα. Η αγκαλια τους παρεχει ασφαλεια, αυτο νομιζω συμβαινει και με τον Ανασταση, νιωθει ασφαλεια και ομορφα στην αγκαλια της μαμας του. Ειναι κουραστικο και καλο θα ταν να κοιμοταν και καποιες φορες στην κουνια, αλλα ρε κοριτσια τα δικα μου τωρα χρονιζουν και λεω να δεις που σε λιγο καιρο δεν θα θελουν αγκαλιες και φιλακια, οποτε ας το εκμεταλλευτουμε τωρα που μπορούμε :D

Και ξεκινω απο τα χθεσινα. Ελενα δεν υπαρχει κανενας λογος ανησυχιας για την Εβελινα απο τη στιγμη που τρωει και απο τη στιγμη που ειναι μεσα στις καμπυλες. Και επιπλεον δεν μου φαινεται αδυνατη η Εβελινα οπως η παναγιωτα ας πουμε. Το Παναγιωτακι μου ειναι στο 3%, αλλα και πλαι δεν αγχωνομαι γιατι καποιος πρεπει να διαμορφωσει αυτη την καμπυλη. Περσι τετοια εποχη ημουν καταστεναχωρημενη που της βρισκανε κοντο μηριαιο και με ειχαν ανησυχησει οτι συντρεχει κατι σοβαρο με το μωρο...Τελικα ειναι ενα μικροσωμο παιδακι -1.60 ειμαι κι εγω εξαλλου- που εχει κοντο μηριαιο. Μακαρι να ναι αυτό το μόνο "προβλημα" στη ζωη της. Ας μην δημιουργουμε θεματα εκει που δεν υπαρχουν και ας μην τα περναμε στα παιδια μας. Το θεμα της συγκρισης ειναι κατανοητο, αλλα ακομα και αλλο παιδακι να κανεις δεν σημαινει οτι θα εχει το σωματωτυο της Εβελινας , ουτε καν τις συνηθειες, ειμαστε ανθρωποι ξεχωριστοι και αυτη ειναι η ομορφια της φυσης.

Ανθη η Μαρια μας ειναι 9150 περίπου, νομιζω οτι ειναι θεμα μεταβολισμου. Ειναι πιο νταρντανα και μας λενε μαλιστα εξω πολλοι "Διδυμα ειναι" γιατι αυτη φαινεται πιο μεγαλη :lol::lol: Ειχαν ενα 20% διαφορα στο βαρος οταν γεννηθηκαν 1130 - 1400, την οποια την διατηρουν μεχρι και σημερα 7550 - 9150. Πως ειναι σημερα η φραουλιτσα σου?

Λοιπον στελνω αυτα γιατι κατι να ανοιξω καποια λινκσ εχασα τα υπολοιπα :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναταλια ενταξει με τα προσκλητηρια? Πως πανε οι ετοιμασιες?

Σταυρούλ ατ ακαροτσακια μου φαινονται τα ιδια. Το οτι το ενα ειναι ελαφρυτερο του αλλου δεν σημαινει οτι ειναι και πιο ευκολο στην οδηγηση. ΝΑ εχεις τη δυνατοτητα πηγαινε με το Στρατο στο μαγαζι και κανε ενα test drive. Εχω ενα τροτροχο διδυμων με αμορτισερ 15 κιλα, μαζι με τις τσουπες και την πραματεια φτανει στα 35 χαλαρα, κι ομως το οδηγω με το ενα χερι γιατι εχει κατι σαν αμορτισερ, ανω αυτα τα τετρατροχα των διδυμων οσο πιο πολυ βαρος τους βαζει τοσο πιο δυσκινητα γινονται. βεβαια απο την αλλη αν οταν κλεινει το καροτσι πρεει να ναεβαινεις καμια σκαλα για να το πας σπιτι σου, τοτε το βαρος ειναι θεμα. Αν το εχεις μονιμα στο αμαξι τοτε μην νοιαζεσαι για το βαρος.

ΚΑτερινακι εμενα τα φορεματα μου αρεσουνε. Καλα τα χρωματα οχι , αλλα φανταζομαι πως θα επιλεξεις κατι πιο καλοκαιρινο. Το πρωτο θα σου ηγαινει γιατι δεν εχεις μεγαλο στηθος και ετσι θα τονιζει ομορφα το μπουστο. Και το δευτερο μου αρεσε ειναι ιδιατερο αυτο το κοψιμο μπροστα . Το τελευταιο ειναι ομορφο και αερατο, αλλα αν με βαλεις να επιλεξω θα επελεγα http://www.tbdress.com/product/Fabulous ... 19172.html σε μια αποχρωση του σιελ η μπλε ρουα.

Καλα Αντωνια και μενα εδω και καιρο κανουν σαν παλαβα στην αλλαγη πανας. Εχω διαφορα ραματακια κοντα και τος δινω να αασχολουνται για να μπορεσω να τους τη βαλω, για δοκιμασε διαφορετικα καθε φορα, γιατι βαριονται κιολασ!!!

Επανερχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα θα συμφωνησω μα τα κοριτσια και το βραστο ψαρακι. Και εγω μπακαλιαρακια τους δινω. Οι γιατροι μαλλον συστηνουν αυτα γιατι δεν ειναι γενικα ιχθυοτροφειου. Αλλα αν εχεις φρεσκο ψαρι και εισαι σχολαστικη με τα κοκκαλα μπορεις να δωσεις ο,τι θελεις. Και αν τυχει να κανετε σπιτι ψητο καμια φορα δωστης το δνε πειραζει. Αλλα γενικα το βραστο εχει πολλα πλεονεκτηματα στην περιπτωση των μωρων. Νομιζω ξεκινησαμε μετα τον ογδοο.

Αλεκα αντισκινο και τέντα ε? Λες να μας χρεωσουν περισσοτερο τα φορεματα γιατι θα χρειαστουν πιο πολυ υφασμα :lol::lol::lol:

Αριαδνη καλη διαμονη και κουραγιο. Υπομονη με τη μαμα κι εγω καμια φορα νευριαζω αλλα υστερα λεω κι εσυ μπορει να κανεις τα ιδια ή το δικαιολογω με την κουραση και το αφηνω να πεσει. μαμαδες ειμαστε ολες εξαλλλου και αυτες και εμεις ;)

Ελενα αρεσαν στο Εβελινακι οι γιγαντες ε? Μπραβο το κοριτσι. Κλεισε το βραδυ ομως την πορτα της μην λιποθυμησετε απο τα αρωματα :lol::lol::lol:

Κατερινα εμενα ο γιατρος στο χαρτι που μου ειχε δωσει ελεγε αυγο μετα το χρονο. Οταν πηγαμε απο κοντα και ειμασταν 11 και κατι μηνες μου ειπε να τους το ξεκινησω σιγα σιγα τον κροκο, εχοντας βρασει το αυγο 3 λεπτα για να ναι μελατο. Και μετα τη βδομαδα να δωσω και ασπραδι. Εμεις απο χθες τρωμε και το ασπραδι και τους αρεσει πολυ. Βουτω και λιγο ψωμακι μεσα και τους δινω και αυτο. Α και ρωτησα και αυτο που λεγαμε για οτ καθε μερα και ειπε οτι μεχρι τον δευτερο χρονο καθε μερα αυγο. Το δινω κανα μισαωρο η μια ωρα μετα το πρωινο γαλα, αναλογως τι ωρα θα ξυπνησουν σαςν εμπλουτισμενο πρωινο. Γενικα απο τις 8.30 μεχρι τις 11 τρωμε. Μια το γαλα, μαι το αυγο μια η μπανανα μια ο χυμος...ειμασ τε συνεχεια στη κουζινα...

Κοριτσακια σας καληνυχτω. να χουμε ηρεμους και γλυκους υπνους! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας μανουλες!ειστε καλα;

εγω περιμενω τον συζηγο να ερθει απο την δουλεια,σας διαβασα αν κ ειχα δυο μερες να μπω.ευτυχως που εχουμε κ την ομαδα στο φεις κ κατι ψιλολεμε κ απο εκει!αλλιως δε προλαβαινω να μπαινω εδω καποιες μερες.

τα μωρακια κοιμουνται κ ευχομαι αποψε να μην μου ξυπνησει η μπεμπα οπως χθες που ξυπνησε 3.30 κ κοιμηθηκε 6.κ νυσταζα παρα πολυ γιατι το προηγουμενο βραδυ δεν ειχα κοιμηθει καθολου καλα γιατι ειχα παλι πιεση κ ειχα τρομαξει πολυ.

το βραδυ που πηγαμε στους κουμπαρους ανεβασα 15 πιεση με 10.κ την επομενη μερα,δηλ χθες πηγα σε καρδιολογο.μου εκανε τριπλεξ,ακρδιογραφημα,ολα καλα τα βρηκε,οσο για την πιεση μου εδωσε ενα χαπακι πολυ ελαφρυ υποτασικο να το παιρνω οποτε εχω αλλα οχι οσο θηλαζω.απαγορευεται μου ειπε.γενικα δεν ειναι παθολογικη η πιεση μου μου ειπε αλλα απο αλλα αιτια,δηλ απο αγχος ας πουμε.θα το παρακολουθησουμε κ βλεπουμε.μου ειπε να περπαταω κ να περιορισω πολυ το αλατι αν κ δεν ειμαι πολυ φαν του αλατιου.κ μεχρι να παω στη δουλεια κ να μπορω κ να μηνεχω δουλειες θα περπαταω καθε μερα.κ σημερα πηρα τα παιδια κ πηγαμε βολτες,τον ξεπατωσα τον αντωνη αλλα τον αποζημιωσα που τον πηγα πλατεια.του πηρα κ κατι μπισκοτακια κ κατσαμε κ επαιξε λιγο κ μετα γυρισαμε.

βλεπω ειναι κ το ανθουλι μεσα ε;οι δυο νυχτοβιες ανθη εσυ κ εγω ε; :lol: αληθεια η φραουλιτσα εφτιαξε καπως στον υπνο;ειναι καλυτερα που ηταν αρρωστουλα;

κατερινακι εσενα ο νικολας;με το καλο κ η βαφτιση σας,οσο για τα φορεματα λιγακι μου αρεσε το πρωτο αλλα οχι σε αυτο το χρωμα κατα τα αλλα κ εμενα δεν ειναι του γουστου μου,ενα αλλο λαδι που ειχε βαλει νομιζω η ναταλια μου αρεσε καλυτερα ας πουμε.

ελενα εσυ εβαλες πολυ ωραια φορεματα,ειδικα το κοραλι τελειο,απλα η raxevsky στο περιοδικο φαινονται πολυ ωραια κ μοντερνα κ απο κοντα ειναι αλλιως.οχι με ολα αλλα με τα πιο πολλα.να πας να τα δεις.εγω δουλευω στο παιδικο ραξεβσκυ ;) .αν κ καμια σχεση οι δυο εταιριες,καποτε ειχαν,τωρα οχι.

αριαδνη εσενα σου ηρθε αυτο το φορεμα απο κινεζια;

αλεκακι πολυ γαματο κ το δικο σου φορεμα,οπως στο περιγραψε η ελενα.ανετα θα το φορουσα οκτωμβρη.οσο γοα το χαπι,εκανα βλακεια που δεν ρωτησα τοτε τον ενδοκρινολογο αν επρεπε να το συνεχισω σε εγκυμοσυνη κ θηλασμο.το παρατησα κ ξερω οτι δεν κανει.πρεπει να παω να μου πει αλλα παιρνει κ 50 ευρω για 10 λεπτα κ αυτο μου τη δινει.με τον εοππυ θα ψαχτω αν κ μου ειπαν οτι θα παω πολυ αργα.θα δω τι θα κανω αλλα πρεπει να το ξαναπαρω η εστω οτι μου πει.

σοφακι ετσι ειναι,οσο μεγαλωνουν πανε τα πολλα φιλακια κ τα χαδακια.θα τις αγκαλιαζεις κ θα τις φιλας αλλα θα φευγουν κ επισης αλλη αισθηση ειναι αυτη του μωρου κ περναει τοσο γρηγορα..

λια μου πολυ μου αρεσε αυτο το βαπτιστικο,το θυμαμαι που το ειχε βαλει η σταυρουλα ναι.\

σταυρουλακι μπραβο που ο στρατουλης παει καλα στο κολυμβητηριο κ κανει κ διαφορα νεα πραγματακια!

αντωνια μου εννοεις κοιμαται πανω σου κυριολεκτικα η λογω θηλασμου διπλα σου κ σε κανει πιπιλα;εχει κολημα μεγαλο μαζι σου φιλη μου,το βιντεακι σας ακομα δεν εχω προλαβει ακομα να δω γιατι μπαινω οταν κοιμουνται κ φοβαμαι μην τα ξυπνησω αν εχει καποιο ηχο.θα το δω αυριο απο το κινητο οπου κ μπαινω πολυ ευκολα.

κοριτσια μου σας αφηνω,συγνωμη αν ξεχασα καμια αλλα κουραστηκα τωρα να γραφω παει κ 2 αντε να ερθει ο αντρας μου να κλεισουμε κανα ματιιι... :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κορίτσια;; Τα παιδάκια μου ακόμα βήχουν αλλά νομίζω πως είναι καλύτερα. Ουφ..κουράστηκα φέτος με αυτές τις ιώσεις. Του χρόνου που θα πάει ο Πάνος σχολείο θα έχουμε γλέντια :?:?:?:?:?

Εγώ για τη βάφτιση δεν έχω κοιτάξει τίποτα ακόμα. Φόρεμα δικό μου και βαφτιστικά θα κοιτάξω τον Ιούνιο.Επίσης, δεν θα κάνω αυτή τη φορά τραπέζι.Μόνο κουμπάροι και γονείς σε καμιά ταβερνούλα παραθαλάσσια με μουσικούλα. Επομένως και αυτό τον Ιούνιο θα το κοιτάξω. Παρεμπιπτόντως, μήπως ξέρετε καμιά τέτοια ταβέρνα να μου προτείνετε;;;;;; Στον Πάνο κορίτσια έκανα τραπέζι με πολλά άτομα αλλά το μετάνιωσα για πολλούς λόγους και ο βασικότερος είναι ότι οι περισσότεροι έρχονται απλά για να χλαπακιάσουν και να κουτσομπολέψουν και λίγοι είναι αυτοί που χαίρονται με τη χαρά σου. Οι πιο πολλοί τρώνε και μετά από 20 λεπτά φεύγουν..Επίσης όλα αυτά τα χρήματα χίλιες φορές να βρίσκονταν στο λογαριασμό του Πάνου. Είχα πληρώσει 32 ευρώ το άτομο :?:?:? Ακόμα το θυμάμαι....Δεν νομίζω να παρεξηγηθεί η μπέμπα μεγαλώνοντας.......

Κατερίνα μου από τα φορέματα που έβαλες μου αρέσει σαν σχέδιο το πρώτο και νομίζω ότι θα σου πήγαινε πολύ. Ο Νικόλας είναι καλύτερα;; Πόσο πυρετό σου έκανε;

Αντωνία μου μεγάλο ζορι που κοιμάται πανω σου κατά τη διάρκεια της ημέρας. Ειλικρινά δεν ξέρω πώς θα μπορούσες να του το κόψεις αυτό..Δηλαδή με το που τον ακουμπάς στην κούνια ξυπνάει; Αν όταν τον δεις να τρίβει μάτια τον βάλεις στην κούνια και φύγεις από το οπτικό του πεδίο υπάρχει περίπτωση να κοιμηθεί;;;; Εγώ έτσι κάνω στη μικρή. Αρχίζει μια γκρινίτσα, ένα νιαούρισμα μέχρι να βρει τη θέση που την βολεύει αλλά τελικά κοιμάται. Πώς τα πάτε με τα βηματάκια σας;;;

Στην στράτα δεν έχει βάλει καμία το μωρό της;;;;;;; Εγώ όταν δυναμώσουν λίγο περισσότερο τα ποδαράκια της σκέφτομαι να την βάλω.

Σταυρούλα μετά δεν σου ξανακοιμάται μέχρι το βράδυ;; Πάντως θα γίνει και το πρώτο δελφινάκι ο Στρατούλης! Στέκεται χωρίς να κρατιέται;; Έτοιμος και αυτός ;)

Ναταλάκι πώς τα πας με τις ετοιμασίες;; Αδυνατούλης και ο Στράτος ε;; Είναι εύκολος στο φαγητό ή όχι;

Σοφία μου μπράβο που οι κορούλες σου είναι καλύτερα! Ταλαιπωρήθηκαν και αυτές από την ίωση...Βήχεις κι εσύ ε;; Περαστικά.. Μικρούλες πολύ γεννήθηκαν. Σε ποια εβδομάδα τις γέννησες;;

Ελενάκι σκέφτεσαι κι εσύ για κολυμβητήριο; Θα της αρέσει της Εβελίνας και θα το συνηθίσει και το νεράκι.Ο τρελός ο άντρας μου το πρώτο καλοκαίρι που ο Πάνος έκανε μπάνιο στη θάλασσα του φυσούσε τη μούρη και τον βουτούσε ολόκληρο. Εγώ τα έπαιζα αλλά ο Πάνος κυριλέ :lol::lol::lol::lol: Τα επόμενα καλοκαίρια έκλαιγε όμως και δεν ήθελε να βουτάει τη μούρη του :roll::roll::roll:

Αλέκα βάρβαρη η τακτική σου στο μπάνιο πράγματι. Προτιμώ τον ορό για να φύγουν οι μύξες...

Εγώ για ελαφρύ καρότσι είχα αγοράσει στον Πάνο το Μακλάρεν αλλά δεν θυμάμαι πόσα κιλά είναι..Θυμάμαι όμως ότι είχα κατενθουσιαστεί που ήταν πολύ πιο ελαφρύ από το άλλο..Το σήκωνα με το ένα χέρι και χαιρόμουν. Ανυπομονώ να βάλω και την μπέμπα σε αυτό.Το καλοκαιράκι λέω.

Ρε κορίτσια έχω ένα παράξενο πρήξιμο στην κοιλιά. Εκεί που λίγες μέρες πριν χαιρόμουν που μου έχει φύγει εντελώς η κοιλιά, χτες και σήμερα είμαι σαν 3-4 μηνών έγκυος...Μου τη δίνει που αυτοματιάζομαι συνέχεια..Συμβαίνει σε καμία να πετάει κοιλιά κάποιες μέρες και άλλες να μπαίνει μέσα;;;

Βασούλα πάτησα υποβολή και είδα τη δημοσίευσή σου! Νυχτοπούλια ναι :lol::lol::lol::lol::lol: Είδες που δεν έχεις κάτι παθολογικό; Το άγχος ευθύνεται για πολλά πράγματα. Η φραουλίτσα έστρωσε στον ύπνο ναι. Ειδικά από τότε που μπήκαν στερεές τροφές. Έχουμε βέβαια ακόμα κάτι κουλές νύχτες αλλά σε γενικές γραμμές καλά τα πάμε. Εγώ βέβαια κοιμάμαι πάλι αργά και δεν χορταίνω ύπνο αλλά δεν μου φταίει η φράουλα γι΄αυτό.....Η δικιά σου η μπεμπούλα πώς κοιμάται τα βράδια;;

Αυτά φιλενάδες μου. Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα τσουπρες!

Ελενα η αληθεια ειναι οτι υπαρχουν μερες που προσπαθω συνεχεια για τον υπνο του κ αλλες που ειμαι τοσο κουρασμενη κ τα παραταω!!αλλα ακομα το προσπαθω..πιστευω ομως οτι ξυπναει γιατι δεν εχει κατι να πιπιλισει.αν επαιρνε πιπιλα μια χαρα θα κοιμοταν κ μονος του!αυτο ειναι το βασικο προβλημα.κ το βραδυ το ιδιο συμβαινει.ξυπναει επειδη θελει πιπιλα κ η πιπιλα του ειμαι εγω!μια χαρα γινετε το ψαρι στην λαδοκολλα χωρις λαδι!πολλες φορες το κανω κ το τρωω ετσι κ γω!κ θα εχεις ζουμακι απο τα λαχανικα που θα βρασεις!

Ανθη δεν ξερω να σου πω για την κοιλια γιατι ακομα την νιωθω πρισμενη εγω..επειδη δεν μου ηρθε περιοδος ακομα!περαστικα στα παιδακια σου.αυτος ο χειμωνας ηταν πραγματι δυσκολος με τις χαζοιωσεις!

Σοφια μου οτι κ να του δωσω ξαπλωμενος δεν το θελει γυρναει για να σηκωθει ορθιος!!!κ στο μπανιο τα ιδια.πολυ υπερκινητικος ειναι

Κατερινακι πως ειναι σημερα ο Νικολας?θα περιμενουμε κ τα νεακια σας απο παιδιατρο!

Αρι υπομονη πρεπει να κανεις.ξερω οτι εχεις βαρεθει να τακους απ'ολους μας αλλα ειναι τομονο που μπορεις να κανεις!καλο κουραγιο κ με τα διαβασματα!δωσε κ ενα φιλακι το γλυκο μας κουκι!

Βουλα κ εγω θαρχισω να βαζω το αυγο μεσα στο φαγητο το ελαχιστο που τρωει κ οσο τρωει τι να κανω.ετσι δεν το θελει με τιποτα.καλα κ η Δεσποινα μου μονο το ασπροαπο το αυγο τρωει!

Βικακη ειδες που δεν εχεις τιποτα!!!!!χαιρομαι που εισαι μια χαρα!πρεπει πραγματικα να ξε αγχωθεις..φανταζομαι πως πιεζεσαι πολυ γιατι θα επιστρεψεις κ στην δουλεια τωρα!σε καταλαβαινω..αλλα μια χαρα θα τα καταφερεις θα δεις!!!!καλα κανεις κ βγαινεις βολτουλες χαλαρωνεις κ συ κ τα παιδια επισης!

εδω παλι ο καιρος ειναι χαλια!!!!αντε να δουμε ποτε θα φτιαξει οεο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια

ελπιζω να στε ολες καλα

κανγκουρο εμενα μου αρεσε το δευτερο φορεμα απο αυτα που εβαλες

μπραβο κ στον ανασταση που περπατησε!!βλεπω τα μωρα του φορουμ πολυ γρηγορα

ανθη μου κ εγω εβαλα την περπατουρα αλλα με τα χαλια δεν γινεται δουλεια τα βαζω λιγο ετσι για την χαρα γιατι μου εχει πει κ η παιδιατρος οτι δεν κανει πολυ ωρα

μαρακι η αδερφη σου ειναι φοβερη!!κανει τελειες τουρτες

αληθεια θα κανετε γενεθλια στα μωρα φετος;;εγω λεω να μην κανω ανοιχτα..γιατι κ στην σαντυ που ειχα κανει δεν ειχε καταλαβει τιποτα κ ειχα ξεπατωθει δεν ξερω ακομα βασικα σκεφτομαι κ τα εξοδα δεν εχουν κ νονους κ λεω να τα κανω μεταξυ μας με παπουδες θειους κ τους νονους της σαντυς

απο νεα τιποτα μονο που ρωτησα την παιδοψυχολογο για τον παιδικο κ μου ειπε κ αυτη οχι απο την στιγμη που δεν δουλευω κ ειμαι πολυ φροντιστικη μαμα κ γενικα που ασχολουμαι με το να μαθαινει πραγματα κ απο την στιγμη που δεν εχω εγω προβλημα δηλαδη που δεν με κουραζει να την εχω στο σπιτι οτι δεν υπαρχει τιποτα καλυτερο απλα να την πηγαινω μια δυο φορες την εβδομαδα να κανει καποια απασχοληση πχ χορο μουσικη χειροτεχνιες.μου ειπε πως υπαρχουν πολλοι καλοι παιδικοι σταθμοι αλλα υπαρχουν κ παρα πολλοι που δεν προσφερουν απολυτως τιποτα κ οτι εαν ειχε θεμα κοινωνικοτητας να την πηγαινα αλλα απο την στιγμη που δεν εχει δεν υπαρχει λογως να την παω κ οτι ολα τα αλλα τα κομματια δουλευεται απο εκεινη κ εμας κ μπορει μετα το καλοκαιρι να μην χρειαζεται ουτε εκεινη αλλα ουτε κ λογο

με το που σηκωνω χαλια αμεσως κοβουμε κ την πανα κ οτι τωρα ειναι ετοιμη να την κοψει αμεσως για να δουμε..

ειδε τα μωρα που παιζουν μονα τους ποση ωρα κ που κοιμουνται μονα τους στην κουνια χωρις εμενα κ τα επαιξε που εκανε πλακα πως θα με παρει για εκπαιδευτρια μωρων :lol::lol::lol: κ οτι αυτο το βλεπει 2 στα 10 παιδια βασικα με βλεπει που ανχωνομαι για το αν θα μιλησουν γρηγορα ή θα αργησουν οπως η σαντυ κ μου ειπε πως με αυτα δεν θα εχω απολυτως κανενα θεμα κ οτι φαινεται απο τωρα ποσο διαφορετικα ειναι κ η αληθεια ειναι πως η σαντυ δεν ηταν ποτε ετσι σαν μωρο.δεν καθοταν ποτε να παιζει πολυ ωρα ουτε κοιμωταν ουτε ετρωγε..για να δουμε..

βρε βικακι τι επαθες με την πιεση;;ελπιζω να μην ειναι απολυτως τιποτα!!κουκλα η μπεμπα σαν να αρχιζει να μοιαζει με τον αντωνη;

εστε κ εγω ειχα παρει καλοκαιρινο καροτσι κ με ειχε βολεψει παρα πολυ!!ελαφρυ γρηγορο κ μια κ το καλοκαιρι οι βολτες ειναι περισσοτερες κ τα μωρα μεγαλυτερα βολευει πολυ περισσοτερο.για αυτο κ δεν το εδωσα πουθενα γιατι μπορει να το χρειαστω κ με τα διδυμα αν καποια στιγμη βγω μονο με το ενα.

εχτες ψωνισα κ για μενα πηρα αυτα τα μποτακια που βγηκαν για την ανοιξη σε ροζ βασικα τα πηρα σε αυτο το χρωμα γιατι μου ειπαν οτι θα φορεθει κ τον χειμωνα δοκιμασα κ σε φιστικι αλλα δεν ειχα να το συνδιασω με πολλα.με το τζινακι μου αρεσε πολυ εξαλλου πλεον οι βολτες εχουν περιοριστει σε κυριακατικα πρωινα ή κανενα απογευματινο περιπατο παιδοτοπο

αυτα κοριτσακια θα τα πουμε αργοτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!!εχω μερες να γραψω εδω..μπαινω στα γρηγορα στο φεις πεταω καμια φωτο κ ξαναβγαινω,γιατι η μικρη ερχεται συνεχεια στα ποδια μου κ δεν με αφηνει..θελει να παταει τα κουμπια...την παω στα παιχνιδια της κ αυτη παλι εδω ερχεται!εμεις καλα ειμαστε γενικα,αν εξαιρεσω οτι εχω ζαλαδες κ πονοκεφαλους καθημερινα..σημερα σηκωθηκα πρωι να παω να γραφτω στην αγροτικο γιατρο που ερχεται εδω για να μου γραψει μια γενικη αιματος κ θυροειδη για να δω τι παιζει..η αννουλα τρωει τα παντα κ εχει φτασει τα 11 κιλα..δεν σηκωνεται αγκαλια πια..με βγαινει η μεση.λεει πολλες λεξουλες αλλα οποτε θελει αυτη κ εχει κολλησει με την λεξη παππου τωρα...εγω αρχισα να γραφω καθημερινα τι τρωω για να παω σε διατροφολογο να δει γιατι δεν βαζω κιλα κ χανω ευκολα...οπως μου ειπε μια κοπελα προχτες οτι εχω στεγνωσει κ στεναχωρεθηκα πολυ!!:shock:

να πω περαστικα οσες ειναι λιγο αρρωστουλες κ στα μωρα μας!οσο για τα ξενυχτια κ η δικια μου ξυπνουσε κατα της 1 το βραδυ οχι για γαλα απαραιτητα για να παιξει κ μας πηγαινε μεχρι της 4ις το πρωι..4ις νυχτες μου το εκανε..τωρα την βαζω να κοιμαται κατα της 7 το απογευμα κ την κραταω μεχρι της 11-12 το βραδυ για να κουραστει κ να κοιμηθη..δεν ξυπνησε καθολου ετσι..για το αβγο κ μας μας ειπε απο λιγο στην αρχη,αλλα της εδωσα σχεδον ολο κ το εφαγε με ορεξη..με την αδερφη μου που μιλησα χτες στο skype μου ειπε (ο γαμπρος μου ειναι παιδιατρος αλλεργιολογος) οτι με το κιτρινο δεν εχει προβλημα αλλεργιας οσο οτι το ασπρο ειναι επικινδυνο γιατι ειναι πρωτεινη..οπως κ ο τραχανας μετα το το χρονο..κ οταν της ειπα οτι την εδωσα κ δεν εκανε τιποτα μου ειπε τοτες οτι δεν εχει προβλημα αλλεργιας..το ασπραδι-τραχανας-μελι μετα το χρονο..ψαρι δεν μας ειπε ακομα η γιατρος..

αντωνια πολυ χαρηκα που ειδα τον ανασταση να περπαταει!!!!οσο για τον υπνο κουραγιο..θα στρωσει,που θα παει?!κ η αννουλα θελει πολλες φορες στην αγκαλια μου,ενω ηταν κοριτσι που την εβαζα στο κρεβατι της κατευθειαν κ εφευγα κ θελει να την εχω αγκαλια ισως το θεωρει ασφαλεια οπως ειπαν κ τα κοριτσια..αλλα πολλες φορες το αποφευγω κιολας για να μην μαθει ετσι να κοιμαται γιατι ειναι κ βαρια κ το χερι μου μουδιαζει απο το βαρος!για την πανα κ εμενα κανει διαφορα οπως τουμπες,αλλα της δινω το σωληναριο κρεμα κ παιζει με αυτο κ οταν την γυρναω για να την κουμπωσω πισω τα κουμπια καθεται ακινητη μεχρι να τελειωσω!! :lol:

σταυρουλα χαιρομαι που τα πατε καλα με την κολυμβηση!!!

αριαδνη καλο κουραγιο στην εργασια!!

σοφια τοσο γεννηθηκαν τα κοριτσια σου?1.400?σε πιο μηνα γεννηθηκαν?δεν θυμαμαι αν το διαβασα..

ανθη το παρολο που ειμαι πετσι κ κοκκαλο η κοιλια φουσκωνει στα καλα καθουμενα ενω η περιοδος μου τελειωσε πριν 3ις μερες..σαν εγκυος 4 μηνων γινετε!!αλλα εμενα μου αρεσει κιολας γιατι φαινομαι πιο παχουλη ας το πω ετσι.. ;):D

βασουλα ξενυχτας κ εσυ?η κορη σου θεα ειναι!!χαιρομαι που εισαι καλυτερα!!οσο για το χαπι καλα ειναι να το παρεις ξανα..κ η κουνιαδα μου εχει το ιδιο κ το ψαχνει συχνα με εξετασεις κ παιρνει χαπακια..

αλεκα το φορεμα τελειο!!ο πετρος σου καλο μωρο πρεπει να ειναι!!!ολα τα τρωει ε?κ εγω με την ντουζιερα της ριχνω στο κεφαλακι της κ κραταει την αναπνοη της!!κ αμα της το ριχνω κατευθειαν στα μουτρα βγαζει την γλωσσα κ πινει κιολας!! :lol:

ελενα κ εσυ κολυμβητηριο?αχ τι ωραια !!η εβελινα θα ξετρελαθει!!!!κ η δικια μου εχει τρελα με το μπανιο..καθε φορα που την βγαζω κλαιει..δλδ στην βαφτιση λετε να κλαψει γιατι θα την βγαζει?

ναταλια ξεκινησες να γραφεις προσκλητηρια?εγω πηρα ενα χρυσο μαρκαδορο αλλα βαριεμαι ,γιατι θελει να βαζω τον χαρακα κ να γραφω..αληθεια πως το γραφεται? αξιοτ.οικ. ? η ολοκληρο πρεπει να το γραψω?

κατερινα πως ειναι ο νικολας σημερα?μονο πυρετο ανεβαζε?βγαζει κανα δοντακι?εγραψα 28 ιουλιου η βαφτιση!!σωστα?

κατερινα-πασχαλιτσακι που εισαι εσυ?πως ειναι η μικρη σου?

βασω-κικιτσα πως ειστε με την βροχιολιτιδα?

λια τελειο το βαφτιστηκο που εβαλες!!!θα το επαιρνα ευχαριστως!!!!

νανσυ ευχαριστω για την αδερφη μου!!!οντως της εκανε τελειες κ απο εμφανιση αλλα κ απο γευση της εκανε τελειες!!θα μου κανει κ για τον γαμο κ για τα γενεθλια της μικρης..εγω σκεφτομαι να κανω γενεθλια στην μικρη εδω εξω στην αυλη αν θα'μαστε εδω γιατι σκεφτομαστε σοβαρα να μεινουμε στην πολη,αλλιως μπορει να παμε κ στην πισινα του λαγκαδα για να κανουν μπανιο κ τα παιδια κ να το χαρουν κιολας!!φυσικα θα ειναι μονο αδερφια,νονοι,παππουδες κ παιδια..για τον παιδικο δεν εχει αδικο η παιδοψυχολογος..απο την στιγμη που ασχολεισε πολυ μαζι της..αλλα καπου καπου θελουν κ το κατι το διαφορετικο,γιατι χαιροντε οταν βλεπουν κ αλλα παιδακια κ μαθαινουν να κ την ομαδοποηση..δλδ να μπορει να συνεργαζεται κ αλλα παιδια..σωστα το ειπα? :D ο αντωνης μου δεν ηθελε να ερχεται σπιτι!!ηθελε να παιζει με τα παιδια!!

αχ κοριτσια ξεχασα να πω..εχω 2 νυχτες βλεπω περιεργα ονειρα..παντα μου βγαινουν εντωμεταξυ..προχτες ειδα οτι γινοταν καποιος πολεμος κ ειδα οτι μειναμε εγω η πεθερα κ η κουνιαδα.. :shock: πεθανα απο την στεναχωρια που δεν εβλεπα τον αντρα μου κ τα παιδια..σημερα ειδα οτι γινοταν η βαφτιση την αννουλας κ στο τελος οπως καθομουν διπλα με την αδερφη μου κοιταζομαστε στα ματια κ λεμε συγχρονως η στεψη?δεν θα γινει?κ οπως γυρναμε τα κεφαλια μας βλεπουμε αλλο ζευγαρι στην θεση μας.. :shock: καμια φορα το υποσυνηδητο να ειναι..γιατι ο αντρας μου ελεγε να παμε η 2 μας να κανουμε την στεψη με τους κουμπαρους κ αν γινετε να το ακυρωσουμε..κ τον ειπα οχι θα γινουν μαζι..δεν αλλαζω τιποτα..ειναι κ τα προβληματα με την πεθερα κ δεν θελει..ακομα δεν μιλανε γιος κ μανα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλημερα.

Πως ηταν η νυχτα σας? Εμας ευτυχως καλα. Να σας ρωτησω εσεις που τα πατε κολυμβητηριο και οσες εχετε παει το παιδακι σας θαλασσα, του φοραΤΕ ειδικη πανα η μονο το μαγιο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia!

Euxaristw gia tis sumboules gia to psari alla kai gia to baros tis mikris to kserw oti etsi einai kai exete dikio. Opws eixa ksanapei epidi den blepw kapoio problima den me stenaxwrei idiaitera apla kamia fora sugkrinw xwris na to thelw kai gnwrizontas oti auto den einai swsto giati opws les kai esu Sofia to kathe paidi einai diaforetiko kai me diaforetiko swmatotupo.

Bouli gia des edw karotsia http://www.meandhome.gr/cat/me-and-my-k ... 0f2e15ded8

Anthouli nai to skeftomai gia to kolumbitirio alla den me boleuei to wrario giati exei mono apogeumatina tmimata kai etis 2 meres pou exw mathimata den mporw alla kai tis alles skeftomai oti h mikiri ksupnaei kai meta trwei pws tha tin pigainw fagwmeni? kai an den tin taizw tha pigainei nustiki toses wres?

Sofia kali erwtisi auti me tin pana! Den to eixa skeftei kan!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κούκλες

Γυρίσαμε απο παιδιατρο, μπουκωμενο τον βρήκε απο μυξουλες και φλεματακια και έτσι ο πυρετός ήταν απο το κρυωματακι. Σημερα είμαστε καλυτερα. Τον ζυγισε και τον μέτρησε αλλα αυτο τον μήνα δεν πηρε ουτε βάρος ουτε υψος :shock: που παει το φαΐ που τρώει ήθελα να ήξερα :shock::shock: . Μας ειπε και μας ότι μπορούμε να ξεκινήσουμε και ψαρακι.

Αυτα πάω να φτιάξω ένα καφε και επανέρχομαι, α μου ήρθαν και ρουχαλακια που παρηγγειλα απο τα next δεν τα περίμενα τόσο γρήγορα την Τετάρτη το μεσημερι έκανα την παραγγελία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινα περαστικα να ειναι!!!

ελενα δεν εχεις αδικο για το ωραριο..εκτος αν την ταιζεις μια ωρα πριν,μεχρι να πατε θα χωνεψει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια καλημέρα στα γρήγορα μπας και κοίμηση το βοβολα για να κανω καμια δουλεια....

Σημερα είχα περίεργη μέρα με πολλά κακά μαντάτα αφήστε τα.... Ο λαιμαργος έκανε και εμετο-τώρα κάνει κακα- και γενικά είναι ανορεκτος αλλά με πολύ γκρινια για τα δόντια....

Εμένα δε λέει μαμά μόνο "μπα μπα κα" ενώ η Σάντυ μου συην ίδια ηλικια ελεγε "μπα μπα μου".....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συνεχίζω λοιπόν,

το αυγο το δίνεται δηλαδη πρωι :roll::roll: γιατι εγω έλεγα να του το έδινα για απογευματινό, και τους το κάνετε πιο πολυ μελατο παρα σφικτο απ ότι κατάλαβα.

Βάσω ευτυχώς που σε βρήκε καλα ο καρδιολόγος και δεν ειναι κάτι παθολογικο, οπότε ειναι απο το άγχος το οποίο μονη σου σιγα σιγα θα ρυθμίσεις. Αυτο που είπες για τα φορέματα της raxevsky συμφωνω ενω δείχνουν ωραία στις φωτογραφίες απο κοντα μου κάνουν πιο πολυ για την μαμα μου και όπως λες οχι όλα αλλα αρκετα.

Ανθη εγω έχω κάτι σαν στρατα, δεν μετακινείται δηλαδη, τον έβαζα εκει απο 7 μηνών νομίζω, τον βοήθησε πολυ στο να στέκεται αλλα πλεον δεν τον βάζω γιατι βάζει δύναμη να βγει και τον έχω πιάσει δυο φορές στο τσακ να βγει έξω με το κεφάλι. Αργα δεν ειναι να κοιτάξεις Ιούνιο ρούχα για σένα και την φραουλιτσα, κοιτά απο τωρα και τα περνεις τοτε.

Νανσυ επειδη ρωτησες για γενέθλια εγω θα του τα κάνω με την βάπτιση μαζι, οπότε δεν θα έχω τίποτα ιδιαίτερες ετοιμασίες.

Μαρακι καλα το εγραψες για την βάπτιση, να κανεις τις εξετάσεις να δεις μήπως δεν προλαβαινεις να φας ομως?

Σοφια για την πανα που ρωτησες στην πισίνα που πήγαινα μας είχαν πει ή πανα αδιαβροχη η libero εχει swimpants ή μαγιω με ενυσχιση. Εγω της έβαζα μαγιω με ενίσχυση το είχα αγοράσει απο κει, στην θάλασσα κανονικο μαγιω χωρις πανα απο μέσα.

Έλενα αν την ταιζεις μετα θα τρώει και με πιο πολυ όρεξη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Egw to augo to dinw meta to frouto kai mono sfixto. Melato mou eipe oxi, mou eipe na to brazw 6-7 lepta gia na apofugoume ti salmonela. Apo salmonela pathainei dilitiriasi.

Den me boleuei to apogeumatino wrario koritsia giati an ksupnaei6-6:30 de ginetai na tin afinw nustiki apo tis 2-2:30 pou exei faei kai na tin pigainw gia kolumpi...Ti wra tha tin pigainw? Ti wra tha trwei? Den boleuei katholou to apogeumatino dustuxws.

Kai den mporw na allaksw kai polu to wrario tou upnou giati emena koimatai 3 wres. An tin koimisw 3 tha ksupnisei 6. Poso pio nwris na tin koimisw pou trwei 2-2:30? Opote den bgainei to programma.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μαστε κι εμεις. Πηγαμε παλι βολτα να κοιταξουμε για σταυρους. Αυτο που ο αδερφος μου δεν θα ασχοληθει με τιποτα παρα μονο θα δωσει τα χρηματα μου τη δινει λιγο, θα προτιμουσα οι νονοι να παρουν πραγματα του γουστου τους και να μην ασχοληθω η ας με ρωτουσαν οταν ειχαν καταληξει μεταξυ δυο. Τεσπα... που λετε πηγαμε σε ενα μαγαζι που γενικως παιρνουμ εκοσμηματα παο κει και μας κανουν καλυτερες τιμες και κοριτσια μου αρεσαν πιο καλα οι αντρικοι σταυροι απο οτι οι γυναικειοι :? Εσεις εχετε κανει καμια ερευνα μεσω ιντερνετ? Πηγα με τη μαμα μου και τις τσουπρες και μας ανοιξαν την πορτα για να μπουμε αλλα δεν χωραγε το καροτσακι και του λεω μισο λεπτο κρατα το απο μπροστα , και πιανω και βγαζω μια μια τις ροδες, εχουν ενα κουμπι απελευθερωσης και τσουπ μπηκαμε και τις ξαναβαλαμε. Ολοι οι θαμωνες ασχολουνταν με τα κοριτσια και ειδα με την ησυχια μου οτι ηθελα, ηθελα να τους παρω κι ενα κοσμηματακι επι την ευκαιρια των γενεθλιων. Το κακο ειναι οτι στην επιστροφη ειδικα η Παναγιωτα ειχε γκρινια μεγαλη και κλαμα γοερο αλλα και η Μαρια λιγο και να μου λεει η μανα μου μας τα ματιασαν τα παιδια. Εγω πιστευω οτι ζεσταθηκαν και πειναγαν μαζι, δεν ξερω.

Παω να διαβασω τα νεα σας και τα λεμε παλι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικακι ετυχως που δεν τρεχει κατι με την καρδια, απο αγχος ειναι ολα, προσπαθησε να ηρεμησεις, ξερω μια κουβεντα ειναι , αλλα τι να κανεις.

Ανθη γεννησα στις 30 και 6, μεγαλη Παρασκευη και 13 Απριλίου ;)

Νανσυ θα τις γιορτασουμε τις κοπελες μου για το καλο, αρκει να ειμαστε καλα με τις ιωσουλες μεχρι τοτε.

μαράκι τρως καθολου γλυκα? Ειναι στο σκαρι σου βρε παιδι μου. Μην σε ανυσηχει , πηγαινει βεβαια να κανεις τις εξετασεις να σαι εντελως σιγουρη και μετα ευχαριστησου γλυκα και φαγητο.

κατερινα περαστικουλια στο Νικολα. Πριν ποσο καιρο πηγες και τον μετρησε, ειναι που δεν βαζουν τον κωλ.. . τους κατω τωρα. Σε 2 μερε μονο ηρθαν τα ρούχα? μωρε μπραβο! Καλοφορετα!!! Το αυγο το δινω πριν το φρουτο και το δινω μελατο 3-4 λεπτα βρασιμο.

Ελενα εχεις δικιο για το κολυμβητηριο θα σου χαλασει το προγραμμα και δνε λεει τωρα που ειναι τοσο καλη στον υπνο της.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas manoules...

sofaki plisiazoun ta genethlia twn koritsiwn eee ax ti wraia wraia voltitsa...

antwnia mou sto karotsi eksw stin bolta koimatai o mikros? ama ton evgazes volta mpas k koimithei lew egw twra..

voula mpravo ston mikro mathainei grigora..

katerina to deutero mou psiloarese k to prwto apio ta foremata.. megia ta rouxalakia... perastikoulia ston mikro nikola

maraki ta eipame k sto fb emeis...

bikaki eides pou den einai tpt telika na iremiseis k tha sou perasei...

nansu kala sou eipe i paidopsixologos alla egw eimai tis apopsis na paei paidiko gia na paizei me ta paidakia otan exei ena twra pou exeis k alla exoun parea metaksi tous

lia ta ekanes ta prosklitiria?

alekaki ti epathes?

ari pws ta pas me to diavasma?

elena dikio exeis tha sou xalasei olo to programma

xristinaki arxises douleia?

kikitsa pou eisai se xasame pws einai to baleriaki?

anthi tha perasei o vixa na iremisete popo autos o xeimwnas poia ante na kalokairiasei na isuxasoume

pasxalaki pou eisai se xasame pws einai ta zouzounia sou?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαξιμακι εχει μια υποτιθεμενη οδοντορβουτσα στο φαρμακειο με κατι σκληρα πλαστικα δοντακια κ εγω πρεπει να παρω για να καθαριζω αυτα τα δυο δοντια :lol::lol:

τι μαντατα ηταν αυτα αλεκα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλεκα τι εγινε?ο μικρος πως ειναι?

δλδ πρεπει να παρουμε κ οδοντοβουρτσα απο τωρα?ενα τεταρτο ειναι το δοντακι!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άστα βραστά Νάνσυ μου δεν αφορά εμένα αλλά την οικογένεια μου...

Λοιπόν επλυνα μπαλκόνια, προσπαθω να πείσω τον άντρα μου το μπομπ το μάστορα να μου κάνει κάτι ψιλοδουλειες στο σπιτι ελπίζω να τις κάνει γιατί άμα ξεκινήσει η δουλεια τη βαψαμε.... Έφτιαξα τη ντουλάπα του Πέτρου για να δω τι καλοκαιρινά έχω, πρέπει να αγοράσω σιγουρα, έφτιαξα και λουκουμάδες και την εχω κάνει ταράτσα... Μολις κοίμησω το μικρό ακολουθει πορτακαλακια στυμμενα με βοτκιτσα και χαλάρωση στο καναπέ βλέποντας Νικολούλη! Αχ θα με φάει το αχαλίνωτο κλαμπινγκ :lol::lol::lol:

εγώ ακομη δεν του τα βουρτιζω... Στη Σάντυ ξεκίνησα περιπου 16μηνων που είχαν βγει αρκετα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι μου μια χαρά είναι ο μικρός απλώς αυτος εκδηλώνει το πόνο στα δόντια με εμετό! Έκανε και με τη φαρίνα και μετά του ξαναφτιαξα και την έφαγε χωρίς ανάσα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...