Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τα ζουζούνια μας υποδέχονται την Άνοιξη!νο17


Recommended Posts

Kαλημερα κοριτσακια μου!!!

Καλο μηνα να εχουμε!!!!!!!!!!!!!!!

Σημερα επιτελους ειδαμε κ ηλιο!!μουχλιασαμε τοσες μερες με τις βροχες!

Ανθη μπραβο την φραουλιτσα σου που αρχισε σιγα σιγα να καθεται απο δω κ περα θα γινετε ολο κ πιο σταθερη!

Βλεπω οι περισσοτερες βολταρατε κ περασατε καλα :D

Βικακη κ μενα ο μεγαλυτερος φοβος μου ειναι αυτο να μην μπουν μεσα στο σπιτι κ να ειμαι κ γω!εφιαλτης.εδω την κουμπαρα μου κλεψανε κ γω ακομα δεν μπορω να συνελθω ουτε χθες κοιμηθηκα καλα!

κοριτσια μπηκαν 8 παρα στο σπιτι κ η κουμπαρα μου εφτασε μετα απο 10 λεπτα!!!!ειχε την μαμα της μεσα κ το μωρο 16 μηνων.ηταν να παω κ γω αλλα επειδη ηταν αργα δεν πηγα!καθε εμποδιο σε καλο.με το που πλησιαζει το σπιτι βλεπει οτι αναβοσβηνουν τα φωτα στο σπιτι της κ επανω κ κατω κ αρχισε να το υποψιαζεται.με του που φτανει απεξω αναβουν φωτα για να την τυφλωσουν με το δικο τους αυτοκινητο κ πηδουσε τα καγκελα ο τελευταιος. βαζει μπρος να τους τρακαρει η κουμπαρα μου κ παιρνει ο κλεφτης ενα τσιμεντολιθο απο το αμαξι τους κ παει να της το πεταξει στο παμπριζ :shock::shock::shock::shock::shock: ευτυχως αρχισε να κανει οπισθεν η κουμπαρα μου κ ουρλιαζε κορναρε κ αυτοι αρχισαν να φευγουν τους ακολουθησε μεχρι το χωριο κ τους εχασε!αρχισε να ψαχνει ολο το χωριο μηπως κ τους βρει αλλα τιποτα. :o:o το κινητο του ενος επεσε μεσα στο σπιτι της :shock::shock: εχει ηδη παραδοθει στην αστυνομια κ ελπιζουμε μαυτο να τους εντοπισουν.μεσα σε 10 λεπτα κανανε το σπιτι ανω κατω.

σορυ παλι που σας αναστατωνω πρωι πρωι..

ας ελπισουμε πως αυτος ο μηνας για ολες μας θα ειναι πολυ καλος!!!

Αρι η μανουλα πως ειναι?

Ελενα η Εβελινα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kalimera koritsia,

sas diabasa kai xtes alla den prolaba na grapsw kai twra tha grapsw oti thumamai!!

Extes emeis perasame polu wraia, pigame boltoula me kati filous pou exoun kai autoi mwro idias ilikias se parathalasio meros pou exei apenanti apo ti thalassa parko me kounies kai dasaki kai itan gemato pitsirikia me goneis! Xamos ginotan...kala ama sas pw oti h paralia itan gemati kai ekanan mpanio tha me pistepsete? Egw den eimai toso tolmiri...to pio nwris pou kanw mpanio einai Maios...kai pali me to zori mpainw...eimai polu kruouliara...alla paralia paw euxaristws! Pantos fetos paizei na ksekinisoume kai Aprilio giati apoti blepw mas ksekinaei to kalokairi polu nwris!! Legame me ti fili mou oti molis kanei ksana kalo kairo kai 25 bathmous tha pame paralia me ta mwra na eksikiwnontai me tin ammo kai isws tous breksoume kai ta podarakia!

H Ebelina einai polu kalitera alla akoma oxi entelws kala...auto me tis pliges telika einai polu duskolo! Tin koitazw kathe 15-20 lepta gia na sigoureutw oti den exei kanei kakakia kai tin plainw amesws!

Auti h krema me tin kortizoni ekane douleia...alliws den ginotane giati ponouse kai to lupomoun to kaimeno...

Anthouli mia xara h fraoulitsa sou pou kathete! Twra mporei na gernei alla se ligo kairo tha einai pio statheri! Kala esu to ksereis auto kalitera apo emena afou exeis kai allo paidaki!!

Koritsia ksexasa na sas pw..pigame se ena paidiko party proxtes kai itan polla paidakia, apo 3 minwn ews kai 6-7 xronwn...ksafnika bazei o suzuks katw tin Ebelina kai arxise na perpataei kai epathan oloi plaka! Pragmatika einai polu entipwsiako na blepeis mia miniatoura 9 minwn na perpataei!!

Tony ti epathe h koumpara sou?? :shock: Pwpw kai egw tha eixa fobithei...edw olo skeftomai oti kapoios mporei na mpei kai molis akousw opoiondipote thoribo mes ti nuxta olo nomizw oti kapoios mpike kai olo skeftomai oti twra tha dw kapoion panw apto krebati mou...ase exw akousei kai mia tetoia istoria kai mono pou to fantazomai...nomizw oti an sumbei se mena tha pathw emfragma....prin polla xronia egine, sti nona tou aderfou mou...eixe mpei kapoios kai o antras tis douleue nuxta kai itan moni tis me 2 mikra paidia...kai ston upno tis katalabe oti kapoios itan apo panw tis kai anoige to surtari tou komodinou! :shock::o

Egw ama to eblepa auto nomizw oti tha emena ekei kai tha me ebriskan me anoixto to stoma giati sigoura fwni den tha ebgaine alla tha eixa meinei etsi! :lol:

Katerina gelasa me ton anixteuti!! Ksereis ti skeftika omws...fantazesai na exeis trapezi kai na xtupaei sunexeia giati kapoios kalesmenos tin afinei? :lol::lol: pwpw rezili!

Gia tin pisina pou lete, kai egw tha fobomoun na afisw to mwro mono tous...alla kai egw sto ekswteriko pou me pigainan kolumbitirio otan imoun mikri etsi to ekanan...bebaia ekei exoun eidikous ekpedeutes me ptuxeia...edw den kserw ti paizei...alla xwris ti mama mpainame...nomizw oti den mou exei meinei kanena psuxologiko trauma :lol:

Mou irthan ta mpalonia fraoulas apo tin kinezia kai fainontai polu wraia kai einai kai megala!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια

δεν πολυπρολαβαινω να μπαινω τις τελευταιες μερες μεγαλωνουν κ θελουν ολα περισσοτερο χρονο.

ελεναρα μπραβο στην μικρη σου πραγματικα περπατησε παρα πολυ νωρις!!!θυμαμαι η σαντυ ειχε περπατησει 11,5 μηνων κ παλι μου ελεγαν ποσο γρηγορα περπατησε φαντασου εσενα ολοι θα παθαινουν σοκ!!σου ευχομαι να ναι σε ολα ετσι μπροστα!!

μαρακι εαν ειχα ετσι το σκυλι μας σιγουρα θα τα ειχε φαει τα μωρα :lol::lol:

αυτα κοριτσακια με καλει το καθηκον

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου και καλό μήνα.

Έλενα ναι ωραίο είναι σαν σχέδιο αλλά δεν μου αρέσουν τα πουα :oops::D

Κοριτσάκια μου σκέφτομαι να πάρω ένα ελαφρύ καρότσι βόλτας φτηνιάρικο από 50-80 ευρώ έχετε κάτι υπόψιν σας. Θυμάμαι τότε που βάζαμε τα καρότσια είχαμε κάτι σαιτ στο εξωτερικό που τα δίνανε σε πολύ καλές τιμές. Μήπως θυμάστε ποια ήταν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια! Καλο μηνα να χουμε.Εδω εχει ηλιο αλλα τρελο αερα.

Για το κολυμβητηριο κοριτσια,η προπονητρια που με ενημερωνε φαινοταν πολυ ψαγμενη!απο την προφορα της μου φανηκε Γερμανιδα ή μιση-μιση.Μου ανεφερε οτι σπουδασε Γερμανια και οτι εκει δεν μπαινουν οι γονεις και ακολουθει και ο συλλογοσ της την ιδια τακτικη και οτι ειναι που καλο για το μωρο.Παντως ηταν η μονη που μου ανελυσε τοσο τα πραγματα,ειχα παρει και σε αλλους συλλογους(Μαρουσι-οακα....)αλλα σαν να βαριοντουσαν :? Τι να πω???Το απογευμα που θα την παρω αν ανοιξε η πισινα θα την ρωτησω για αυτα που μου λετε και βλεπω

Μαρακι και μεις ανα τριωρο τρωμε και το απογευμα, οπως μας εχει πει και η κοκονα αν θυμαμαι καλα,τρωει σε λιγοτερο απτις 3ωρες μετα τα δημητριακα.

Ξεκινησαμε και μεις να συζηταμε για την βαπτιση,για τον γαμο δνε ξερω αν κανω βρε κοριτσια... :roll: ,θα δω.Εχουμε δυο πολυ καλες προτασεις για χωρο για το γλεντι.Μεσα σε ενα γηπεδο μες στο δασος που εχει κυλικειο(ψυγεια κτλ ),στο Κρυονερι,που θα μας φερουν τραπεζια+καρεκλες και μεις θα στολισουμε το γηπεδο,θα βαλουμε σουβλες για αρνια και ορχηστες(αναγκαστικα 2 ορχηστρες γιατι ο κυρης απαιτει και κρητικα,ευτυχως μου αρεσουν πολυ).

Και σε ενα σπιτι που εχει κτημα η οικογενεια και μας το παραχωρει,αφου χαλαρα χωραει 200 ατομα που θα εχουμε.εχει και τεραστιο σπιτι για να βολεψουμε

και τα πιτσιρικια για υπνο.Και στις 2 περιπτωσεις θελω να γινει παραδοσιακο,θα γλιτωσω λεφτα απο το κεντρο και θα τα βαλω στις ορχηστρες.Πανω-κατω τα ιδια μου βγαινει.

ΤΑ υλικα λογικα θα τα παρουμε απο την Κρητη(Αρνια-Κρασι_Τσικουδιες...) και απο ΓΡεβενα

Βικακι ολα οκ με την παιδιατρο?

Ελενα τελεια εικονα να περπαταει ενα μικρο ζουζουνακι!Να το χαιρεστε

Μσξιμ φιλακια στο αντρακι σου και εγω αυριο σκεφτομαι να δωσω την μπουμπου το πρωι στην μανα μου,να κατσω λιγο να χαλαρωσω μεχρι το απογευμα :D

σταυρουλα,εμενα ποτε δνε κλαει απο τα κακα-τσισα,η μυρωδια με καθοδηγει :lol:

Κατερινακι απιστευτο αυτο με τον συναγερμο :lol:

Ανθη σε λιγες μερες λογικα θα καθεται μονη της περισσοτερο/αλλα εσυ ξερεις καλυτερα σαν δευτερομανουλ ;) α

Σας φιλω γλυκα ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου γειά σας και καλό μήνα να έχουμε!

Σας διάβασα και γω αλλά δεν προλάβα να γράψω.Το Σάββατο πήγαμε Λευκάδα με τον άντρα μου και την μπέμπα για να ξεσκάσουμε λιγάκι και χθές πάλι βολτάραμε και απο το μεσημέρι μέχρι το βραδάκι είχα το γιό της κουμπάρας μου εδώ γιατί της έτυχε κάτι.Και ξέρετε τί σκεφτόμουνα, ε?Ένα μεγάλο μπράβο στις κοπέλες που έχουν 2 παιδιά και δεν έχουν βοήθεια!Πραγματικά σας αξίζουν συγχαρητήρια, είναι δύσκολα!

Κατα τ άλλα έχω ξεπατωθεί στις δουλειές και το βράδυ διαβάζω,είμαι πραγματικά πολύ κουρασμένη.

Ευτυχώς η μαμά μου είναι καλά(ψυχολογικά)και η γυναίκα που βρήκαμε είναι καλή.Θα κατέβω και γω σε λίγες μέρες για να ελέγξω και να τακτοποιήσω κάποιες εκκρεμότητες.Πάλι πτώμα θα είμαι!Αναρωτιέμαι πότε θα ξεκουραστώ!!!

Το καλό είναι ότι κλείσαμε και φωτογράφο-βίντεο, εκκλησία.

Σήμερα την πήγα και παιδίατρο, λίγο πήρε, 8600 είναι τώρα και 73 πόντους αλλά όλα καλά.Έχει ζωηρέψει πάντως πάρα πολύ...και δεν της φαινόταν.Με βγάζει νοκ αόυτ και δεν ήμουν και συνηθισμένη.

Στα δικά σας τώρα, ό,τι θυμάμαι!

Μαράκι και μένα δεν τρώει σε καμία περίπτωση ανα 4 ώρες γιατί δεν βγαίνουν τα ωράρια.Και πεινάει και νωρίτερα.

Κατερίνα πολύ πλάκα αυτό με τον ανιχνευτή γκαζιού!

Αντωνία σοκαρίστηκα με αυτό που έγινε με την κουμπάρα σου.Πριν καιρό είχαν μπει και στο σπίτι της μαμάς μου βράδυ που κοιμόταν και φαντάσου, είχαν σπάσει τον συναγερμό.Δράμα..Ευτυχώς φοβήθηκαν και έφυγαν γιατί ο συναγερμός πρόλαβε και χτύπησε.

Έλενα, ωραία τα μπαλόνια?Και γω αυτό σκεφτόμουν σήμερα που έλεγες για παραλία, ότι αν σταθεροποιηθεί ο καιρός θα την πηγαίνω στην θάλασσα για να εξοικειώνεται.

Σταυρούλα, εγώ απο το bimbomarket.it είχα πάρει το καρότσι σε πολύ καλύτερη τιμή απ ότι το πουλούσαν εδώ και η Έλενα γιατί αν θυμάμαι καλά αυτή μου είχε πει για το site.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια!!!!!!!!!!καλο μηνα να εχουμε!!ειχα ανοιξει την πορτα σημερα το πρωι κ η σκατουλα μου εκει την εβγαλε..αν εκλεινα την πορτα εκλαιγε!! :lol: την βλεπω να μου γινετε κοπροσκυλακι!!!!!!της αρεσει το εξω.. ;) θα μου πειτε τωρα κ σε ποιον δεν αρεσουν,αλλα λεμε τωρα!! :D

βιβι ετσι εξηγητε λοιπον για την προπονητρια..ειναι μιση γερμανιδα..οπως ειπε κ η ελενα εμεις που ειμασταν εξω κανονικα μονα τους τα αφηνουν..κ αν το σκεφτεις το σωστο ειναι να μαθουν μονα κ οχι με δικια μας βοηθεια..αλλα επειδη ειμαστε greek μανουλες,εγω ασχετο γαλλιδα ειμαι αλλα εδω μεγαλωσα σχεδον,θελουμε τα μωρα μας κοντα μας.. αααα θα κανετε καλο γλεντι!!!!και κρητικα? :)

αντωνια σοκ ετσι οπως το περιεγραψες..σαν να εβλεπα ταινια..

νανσυ λες? :lol: εμας το αντιθετο γινετε ...η λουση φοβαται το μωρο.. :lol: της τραβαει οτι περισσευει πανω της...αυτια,ουρα,ποδια!! :lol: αλλα το καλο ειναι οτι η λουση σαν σκυλι την αγαπαει πολυ την μπεμπα κ οταν ξυπναει κ την αφηνω παει κ την παιζει κ της φερνει το κοκκαλο της για να παιξουν κ η μικρη ανταποκρινετε!!

σταυρουλα εχω ενα μπαστουνι κ το καροτσι μας το κανονικο αλλα ειναι κ αυτο στυλ μπαστουνι..αν παμε καπου να κατσουμε παιρνω το μεγαλο γιατι θελει κ να κοιμηθη,αλλα αν ειναι για να παω σε μαγαζια στην πολη παιρνω το μπαστουνι για γρηγορο κλεισιμο κ να χωραμε παντου γιατι ειχα θεμα με το μεγαλο..σε καποια μαγαζια δεν χωρουσαμε γιατι οι διαδρομοι ηταν στενοι κ εμενα στην απ'εξω..

αριαδνη καλο διαβασμα!!!τωρα οσο μεγαλωνουν τα μωρα μας θα ζωηρευουν ακομα πιο πολυ..η δικια μου με μαλωνει κιολας..παιρνει ενα στυλακι σοβαρο,κατεβαζει τα φρυδια με καρφωνει με τα ματια κ μετα ξαφνικα με φωναζει σαν να με μαλωνει... :lol: αα οριστε μας λεω..τι ηταν αυτο παλι?!!! :lol: οσο για το φαι δεν ειμαι η μονη δλδ που τρωμε 3ωρο ε?!ο φωτογραφος ποσο σας ειπε?

ελενα μεγια τα μπαλονια!!!!!!ωραια ειναι?κ εμενα ηρθαν κ τα 2σχεδια που ειχα παραγκειλει..τωρα θελω να βαλω σε καποια αμμο μεσα να κανω κανα σχεδιο αν μπορεσω..μπουκαλι ηλιον που θα βρω?

κατερινα-ανθη-βικακι-ναταλια κ σε ολα μας τα κοριτσια μακιαααααααααα.....ερχομαι σε λιγο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι, ο φωτογράφος είναι ο άντρας της κολλητής μου και δεν έχουμε πει τιμή αλλά ξέρω ότι θα μου πάρει πολύ λίγα ή καθόλουυ όπως στο γάμο.Ο βιντεάς μου είπε 250.

:lol::lol: για την Αννούλα που σε μαλώνει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ti kanete koritsia mou... kalo mina simera epitelous opws eipes antwnia eidame ilio pira ton mikro k katevikame sto kentro me ta podia kana 20lepto ekana k ipiame k ena kafedaki me ena filo mou...

katerina polu gelio me ton anixneuti...

maraki ti plaka pou exei i annoula k o dikos mou olo eksw thelei molis vlepei anoixti porta trexei na vgei eksw...

ari kalo diavasma...

elena wraia pou einai kalutera i mikri... ax ti wraia pou tha pigainete gia mpania...

maraki twra pou eipan paralia ta koritsia mou irthe mia idea ama exei kali mera sk na pigainame stin krini sto anapsiktirio pou exei k tin paralia k kounies ti les? i tin klassiki eksodo sti paralia...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια. Πως πανε τα κεφια.

Εμεις εδω δεν θα το πιστεψετε. παρασκευη μου λεει ο συζυξ παμε να αφησουμε τα μωρα στους δικους σου και εχουμε να παμε καπου :o . Με εφαγε η περιεργεια, του εω που? του λεω τι να βαλω? Κατι ανετο μου λεει Μπαινουμε αττικη οδο και βρισκοαστε αεροδρομιο. Πηγαμε τριημερο στο Παρισι!!! :P

Και μετα ξυπνησαμε... καλο μηνα κοριτσαρες! :D

Παμε τωρα στην πραγματικοτητα.. Παρασκευη πρωι μετα απο μια εξαιρετικα δυσκολη νυχτα με βηχα κλαμματα και πυρετους με επιασε ριγη και μια τρομερη υπερκοπωση και μια ανησυχια ειδικα για τη Μαρια που εβηχε παρα πολυ και ειχε και κατι δεκατακια. Παω με τους γονεις μου τα παιδια στο γιατρο και αφου τα ακροαστηκε βρηκε οτι η Παναγιωτα εχει περιοχες με φλεμματακια αλλα ειναι γενιακ οκ, ενω η Μαρια εχει ακροαστικα και συγκεκριμενα το πε σπαστικη βρογχιτιδα. Μας εδωσε μια θεραπεια και τωρα ειμαστε καλυτερα. Ο βηχας εμφανως πιο ηπιος, αλλα μυξες και φλεμματακια καλα κρατουν. Την παρασκευη ημουν εντελως χαλια ειχα κομαρες και ετσι πηγα στην μητερα μου- ευτυχως που υπαρχει και αυτο το απαγκιο - στην οποια και ειμαστε μεχρι σημερα. παρασκευη προς Σαββατο κοιμηθηκα 6 ωρες με μια διακοπη, ανελαβε η μαμα, και απρολαυτα παιδια την επομενη μερα ενιωθα λες και ειχα κοιμηθει καμια εικοσαρια ωρες...Μεγαλο πραγμα ο υπνος. Ευτυχως τα κοριτσακια ειναι μερα με τη μερα καλυτερα και εχουν ηρεμησει και τις νυχτες. Απο ενεργεια ομως αλλο τιποτα, οι γονεις μου δεν το πιστευαν το συνεχες κυνηγημα. Ηρεμω μονο οταν καθονται να τις ταισω. Ελπιζω να περπατησουν και να περασει γρηγορα αθτη η φαση. Αυτα τα δικα μας..

Αντωνια διαβασα αυτο με το κλεφτη, νομιζω οτι ειναι εφιαλτης για ολους, ακομα κι αν δεν εχεις καποιες απωλειες ο προσωπικος βιασμος που νιωθεις ξεροντας οτι καποιος μπηκε στο σπιτι σου ειναι τρομερο πραγμα.

Κοριτσακια θα σας σχολιασω τις αλλες σιγα σιγα, γιατι ειναι πιεστικες και ρονικα αυτες οι μερες, τουλαχιστον ειναι πιο φωτεινες, μυριχει καλοκαιρι με το ανοιγμα της μερας και πολυ χαιρομαι. Και παλι ευχομαι καλο μηνα σε ολους και καλη Ανοιξη! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναταλία πολύ ωραίο το νυφικούλι. Η ώρα η καλή κοριτσάκι.

Σοφία είσαι πολύ περιγραφική πραγματικά την πάτησα και το πίστεψα :lol::lol:

Αυτό το καρότσι πως σας φαίνεται? Είναι peg perego και μου βγαίνει στα 84 ευρώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια!!!!

Βουλα ωραιο το καροτσι!!!!κ πολυ φτηνο σου βγαινει!εμενα δεν βολευουν αυτα που κλεινουν σαν βιβλιο μαρεσουν αυτα που κλεινουν σαν μπαστουνι!

Σοφια κ γω το πιστευψα οτι πηγες παρισι ετσι που το εγραψες!

Βικακη ολα καλα με την παιδιατρο?

Βιβη ωραια ακουγονται οι ετοιμασιες σας για την βαφτιση..γαμο γιατι δεν θελεις?

Ελενα φανταζομαι πως την κοιτουσαν την Εβελινα στο παρτυ..χιχιχι θα ειχε πολυ πλακα!

Κατερινακι :lol::lol: για τον ανιχβευτη γκαζιου!

Μαρακι σημερα η μερα ηταν τελεια κ γω εκανα δουλειες εξω στο μπαλκονι κ ειχα κ τον Ανασταση εξω κ δεν ηθελε καθολου να κατσει μεσα.ειχε πολυ πλακα!!

Ναταλακι η ωρα η καλη!!!πολυ ομορφο το νυφικο σου!

εχετε χαιρετισματα απο το Κατερινακι μας.μολις μπορεσει θα μας γραψει.

Αρι μου καλα κανατε κ ξεσκασατε γιατι σε περιμενουν δυσκολες μερες!κουραγιο κ θα περασει καυτο,μπραβο την μανουλα σου που ειναι καλα κ δεν εχεις κ αυτο να σε βαραινει.το μπισκοτακι μας μεγαλωσε πολυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Maria auto legame kai emeis, pou tha broume ilio, alla o suzuks mou eipe oti den to poulane se magazia giati apagoreuete...an den broume tha pame se magazi me mpalonia na mas ta fouskwsoun ekei...

Natalia polu wraio to nufiko sou, ante me to kalo!

Sofia fobero!!! xaxa to pistepsa kiolas kai lew mprabo tou antra sou!! Kai imoun etoimi na pw ston suzuks...blepeis ti dwro ekane se mia kopela o antras tis! Eutuxws pou den to tou pa xaxaxa

pwpw duskola perasate...ante na ginete kala oloi kai na min ksanarrwstisete! Erxete kalokairaki!

A...eisai gelasmeni an nomizeis oti otan tha perpatisoun tha ksekourasteis...twra einai h pio kourastiki periodos

giati sunexeia peftei kai sunexeia tin kunigaw...

Bouli wraio fainetai to karotsi.

Ari wraia pou pigate boltoula sti Leukada!!

Tony ti kanounete eseis?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ για το αμαξι ειναι πιο ευκολο το μπαστουνι κ γενικα οπου πας κ απο θεμα χωρου ειναι καλυτερο το μπαστουνι.εγω εχω κ καροτσι που κλεινει σαν βιβλιο κ μπαστουνι.το μπαστουνι καροτσι της chicco δεν ταλλαζω με τιποτα!

αλλα κ αυτο που εβαλες μαρεσε πολυ.

καλα Ελενα ξεκινησαμε κ εμεις τα πρωτα μας βηματα.κανει 2-3 κ γονατιζει μετα..κ αντε παλι απτην αρχη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ante Tony mprabo...kai eseis nwris nwris tha perpatisete mallon! Emena itan na min kanei tin arxi...twra exei parei fora...kaei polla bimata kai den peftei panta meta menei kai orthia...apla polles fores otan as poume thelei na treksei na parei ena paixnidi tis erxete pio eukolo to mpousoulima.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντωνια μπραβο του Ανασταση μας.

Αυτο που εβαλες δεν εχει κανενα προστατευτικο παρα μονο τις ζωνες.

Ειδα και ενα kiddo αλλα δεν ξερω αν ειναι καλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και οΑναστάσης πήρε φόρα Αντωνία??Άντε, καλή αρχή!!

Κiddo Σταυρούλα έχει η Ναταλία νομίζω και που το είδα απο κοντά μου φάνηκε πολύ καλό!!!

Ναταλάκι, εντυπωσιακό το νυφικό, με το καλό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντωνια καλη αρχη με το περπατημα!!!!!!!!!μπραβο στον ανασταση!!!

ναταλια θα δουλευει ο αντρας μου σ.κ αλλα ισως να εχει κανα καλο ωραριο δλδ 11-3 η 7-11 που τελειωνει το πρωι..θα δειξει..εκει που λες ειναι κοντα στον ξενοδοχειο μακεδονια παλλας?τελειο το νυφικο!!!!!!!αντε η ωρα η καλη!!!

σταυρουλα πολυ ωραιο το καροτσι!!!πολυ ευκολο φαινεται κ στο μαζεμα..αλλα σκεψου αν θα σε χωραει στο πορτ παγκαζ..γιατι κ εμεις πηραμε μπαστουνι γι'αυτο το λογο..http://www.babybeds.gr/product_info.php?products_id=55

ελενα λες να μη βρουμε?θα μας τα φουσκωσουν αν τα παμε σε μαγαζι?

αχ σοφια κ εγω το πιστεψα κ λεω απο μεσα μπραβο στον αντρα σου κ μετα πιο κατω λεω ξυπνησαμε!!! :lol::lol::lol: το λεω στον αντρα μου κ μου λεει θελει πολλα λεφτα...ενταξει του λεω το ξερω,δεν χρειαζεται να μου το θυμιζεις!! :lol: πηγε πολλες φορες κ εκατσε μηνες εκει λογου δουλειας..ζορπιδης τραβελ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κούκλες

Ξεκινάω απο τα δικα σας

Μαρακι εμένα τα γεύματα βγαίνουν ανα 3,5 περίπου ώρες. :lol::lol: που παίρνει ύφος και σε μαλώνει!

Ελενα ευτυχως που παει καλυτερα η Εβελινα. Για τον ανιχνευτη τα εκανε στην κυριολεξία πανω του, γιαυτο χτύπησε ειναι τοποθετημένος 25 εκατοστά απο το έδαφος και πιάνει το προπάνιο.

Σταυρουλα οικονομικα καρότσια περιπάτου εχει και η chicco εγω είχα παρει τέτοιο νομίζω 60ευρω.

Βιβη σου ειπε πως θα γινεται το μάθημα? ποσα παιδάκια θα ειναι και καθε ένα θα το κρατάει άλλος ή ειναι prive? δεν το έχω ψάξει για το τι γινεται στο εξωτερικό αλλα εδω μέχρι 3 ετών το baby swimming ειναι με τον ένα γονέα μέσα, μετα τα τρία μπαίνουν μόνα τους.

Αριαδνη μια χαρα ειναι το μπισκοτακι απο βάρος και υψος, και τωρα θα γινεται όλο και πιο κινητική. Καλα κάνατε και πήγατε και την βόλτα σας το είχες ανάγκη!

Ναταλια μια κούκλα θα είσαι με το νυφικό! Με το καλο και ο γάμος και η βάπτιση!!!

Σοφια περαστικα στις μικρές, άντε να γίνουν γρήγορα γρήγορα καλα να ηρεμησετε απο τις παλιοιωσεις! Θα συμφωνήσω με την Έλενα απο την στιγμη που περπατάνε δεν σταματας να κυνηγάς!

Αντωνία μπράβο στον Ανασταση μας που εκανε τα πρώτα βηματακια μόνος του, το πρώτο αγοράκι της παρέας που περπατάει!!!!!

Στα δικα μας τωρα, καλα είμαστε ο μικρός μπουσουλαει και παει παντού σε όλο το σπιτι δεν μπορω να τον έχω κάπου περιορισμένο, είμαι στην κουζίνα ειναι ανάμεσα στα πόδια μου, στο παιδικο τρελαινεται με τα παιχνιδια της Αγγελικης και του δίνουμε και παίζει με όσα ειναι για την ηλικία του και στο παρκοκρεβατο μονο όρθιος θελει, μολις πέσει δεν το εχει βρει για να σηκωθει μόνος του και κλαίει για να τον σηκώσουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Εμένα τον τράχηλο δεν το μετρησε κολπικά όποτε ίσως για αυτο να έχει διαφορά στις μετρησεις του  και άλλη κοπέλα που διάβασα εδώ μέσα το είχε πει αυτό ότι στην β επιπέδου ήταν πιο μακρύς από την αυχενική 🤷‍♀️ Στο τέλος τον ρώτησα όλα είναι καλά ; Και μου είπε ναι με το καλό 
    • Σ ευχαριστώ πολύ!! Έβαλα τα μεγάλα μέσα κ κοιμήθηκαν.. Ξάπλωσα μαζί τους μέχρι να τους πάρει..
    • Καλησπέρα κορίτσια. Όσον αφορά το πότε και αν κάνουμε ωορρηξία βλέπω ότι είναι μεγάλο θέμα. Πριν μείνω έγκυος είχα κύκλο 25-27 μέρες και με το που τελείωνε η περίοδος ξεκινούσα επαφές. Την πρώτη φορά δεν προσπαθούσα στοχευμένα και έμεινα έγκυος στον δεύτερο μήνα ελεύθερων επαφών (που δυστυχώς κατέληξε σε παλινδρομη). Την δεύτερη φορά, πάλι σε διάστημα 2-3 κύκλων, πιο εντατικά και στοχευμένα και απέκτησα τον γιο μου. Την τρίτη φορά, είχα ήδη πιο μεγάλους κύκλους, νομίζω πολλές φορές δεν γινόταν ωορρηξία. Και όμως μόλις ένιωσα ότι μάλλον είχα και επεδίωξα επαφές έμεινα έγκυος (βιοχημική). Σε γενικές γραμμές πολύ εύκολα μου ήρθαν όλες. Όμως πλέον με τα σημερινά δεδομένα, δεν ξέρω αν θέλω να κάνω τεστ ωορρηξίας γιατί φοβάμαι ότι αν είναι αρνητικά θα απογοητευτω. Και ο χρόνος δεν είναι υπέρ μου πλέον, αλλά αν αρχίσω να μετράω μέρες και κάνω συνέχεια τεστ και αγχωθω δεν νομίζω να είναι καλύτερα. Ίσως κάποιες φορές πρέπει να ακολουθούμε το ένστικτο μας.  
    • Εγώ μόνο ένα σφράγισμα που έσπασε έχω και πήγα στον οδοντίατρο και μου είπε μέτα τον 5ο. Τώρα ακόμα δεν έχω πάει να σου πω την αλήθεια. Με το γυναικολόγο σου πρέπει να μιλήσεις πάντως πιστεύω...
    • Ε μια χαρά. Ο τράχηλος που μάκρυνε;;; είναι φυσιολογικό; Ανυπομονώ για το βράδυ είναι η αλήθεια!!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...