Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τα ζουζούνια μας υποδέχονται την Άνοιξη!νο17


Recommended Posts

Αρι ωχ έχεις και μεταπτυχιακό? Καλά κουράγια.

Έλενα είδα το βιντεάκι και άφησα σχόλιο στο facebook.

Αλέκα μου άρεσε αυτή η φούστα αλλά δεν παίζει να την πάρω αφού κάνει 500+ευρώ :lol:

http://www.net-a-porter.com/product/350533

Τέλεια θα περάσετεεεε. Ζηλεύωωωωω. Θέλω κι εγώ παραλίααα.

Εγώ μόλις ψώνισα ένα μαγιό από victoria's secret όπου είχε 20% έκπτωση με promo code και ξέχασα να σας πω ότι το σουτιεν που είχα πάρει βγήκε τέλειο. Δείχνει το στήθος μου λες και είναι στήθος 18χρονης :lol::lol: Τέλεια στήριξη. Καλά είχα ξαναπάρει αλλά είχα σε racerback και ήθελα το απλό. Το μαγιό που πήρα είναι αυτό http://www.victoriassecret.com/swimwear ... ueType=OLS και το σουτιέν είναι αυτό http://www.victoriassecret.com/bras/fab ... ueType=OLS

Πάω να βάλω για ύπνο τον άρχοντα. :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Koritsia ekei pou pigainame kalitera simera twra to bradu pali re mamwto kokkinise kai nomizw oti ksekinaei mia pligoula panw sto pipi :( tha dw kai aurio pws tha paei. To problima einai oti ta kanei liga liga ta kaka tis den kserw an einai apo fobo h giati ta kanei etsi...kai ekei pou eixe kanei 2 fores twra to apogeuma kai tin elegxa kai tin alaza sunexeia ekane alli mia fora polu liga kai den ta pira xampari kai ksanagine sa patzari...ti sto kalo toso oksina einai pia?

Stauroula egw pira 2 magio apo tin kinezia! Kai ta 2 30.00 dollaria! Wraio to magio pou pires apla den mou aresei panw mou to strapless kai den tha to eperna.

kai to soutien wraio. H fousta den einai katholou tou goustou mou...oute 20 den tha edina giautin oxi 500! :oops::o

Aleka teleia pou tha pate paralia aurio! Kai edw eixe zesti..nomizw oti akousa oti tin Kuriaki tha ftasei 27!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τον έκανα μπανάκι και τώρα μου χασκογελαει και δε θελει να πιει γάλα αλλά έχει γλαρωσει και έτσι θα το πιει ναρκωμενος.

Ελενα μου έτσι είναι με τα συγκαμματα ταχω περάσει με τη Σάντυ και σε καταλαβαίνω απόλυτα πως είναι.... Είπαμε τα κοριτσάκια πολύ ευαίσθητα

καλα άμα πάει την Κυριακή 27 να προμηθευτώ και εγώ μαγιό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Egw pira auto http://www.aliexpress.com/snapshot/224760126.html kai auto http://www.aliexpress.com/snapshot/224760125.html

Bouli min mou peis tipota tou stul "auto paxainei" h "oxiiii auto me ta louloudiaaa" h tipota tetoio kai me kaneis na min ta foresw giati ta paraggeila idi! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα ειναι σαν να βλεπω εσενα να φορας το 2ο μαγιο το μοντελο σου μοιαζει. Μεγεια πολυ ωραια. Δεν ειναι στραπλες το μαγιο που πηρα εχει κορδονακι που μπαινει σε στυλ halter. Επισης, το πηρα το συγκεκριμενο γιατι εχει μπανελα. Τελος τα τριγωνα για μενα. Τωρα πια θελω και στηριξη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα μου υο δεύτερο είναι φανταστικό.

αχ μολις φύγει η κοιλιά μια χαρά θα μου πηγαίνει το μπικίνι αλλά μέχρι στιγμης μόνο ολόσωμο μου μπαίνει η τσουβάλι!!!

Σταυρούλα εμένα το στήθος έκανε φτερά, στη κόρη απέκτησα ωραίο μεγάλο στήθος και καθόλου πεσμένο από την εγκυμοσύνη είχε αρχίσει και μεγάλωνε όμως στο βοβολα σα να ξεφουσκωσε απότομα ούτε ο θηλασμός το ξαναφουσκωσε....αφου να φανταστείς κυκλοφορώ χωρίς σουτιέν και κανένας δεν το πέρνει χαμπάρι με κολλητό μπλουζακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ta neura mou 3 fores me petakse prin teleiwsw to grapsimo...

katerinaki perastika sti mikroula

sofia perastika fantazomai kourasi pou tha exeis....

elena perastika pws einai ta kakakia tis mipws einai kamia gastrenteritida k einia toso oksina k o dikos mou etsi opws ta perigrafis itan...

ari mmou perastika stin manoula k upomoni ligo esu tha teleiwsei k tha ginei grigora kala k tha to ksexasete...

alekouko kala mpania...

avoula polu wraia sti pisina ee k egw thelw...

den sxoliazw alla koritsia mou exw ena spiti mpourdelo k prepei na kanw osoa perissotera mporw oso koimatai.. na sas pw mono oti to pira to nufiko alla fagame polu talaipwria tha sas valw fwto otan to ksanavalw twra giati auti pou exw einia me allo mpousto k pira allo egw... o mikros itan polu gkriniaris k den etrwge k tous talaipwrise ligo alla twra teleiwsame toulaxiston me auta

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia!

Emeis simera eimaste kalitera me to sugkama...alla den biazomai na xarw giati kai extes ekei pou pigaine kalitera ksafnika me mia fora pou ekane kaka ksanagine san to patzari kai dimiourgithike kai mia mikri pligi....simera omws fainetai kalitera...apla eimai oli mera apo panw tis kai den prolabainei na teleiwsei ta kaka kai tin bazw kateutheian sto mpanio...to kako einai oti ta kanei liga liga.

Natalia mou den nomizw na einai gastrenteritida giati den einai katholou arrwsti...exei oreksi mia xara kai den exei kanena allo sumptwma...episis den exei akribws diarria...einai kati endiameso, oute sklira einai ta kaka tis. Den kserw giati itan toso oksina...exw stamatisei na tis bazw kai lemoni kai portokali pros to paron mexri na ginei kala.

Bouli alitheia sou aresan ta magio? Gioupi!! xaxaxa

Kala auto pou pires esu an denei kiolas einai korifi! To strapless kata ti gnwmi mou thelei kai mikro stithos kai polu stito...diladi 20aras! :lol:

Aleka sou arese? Xairomai! Resu kai einai polu oikonomika...egw oloswmo den foraw osa kila kai na eimai! Edw blepeis kati zarwmenes gries to kalokairi 199 kila kai forane mpikini kai tha foresw egw oloswmo?! Pisteuw pws tha fainesai mia xara kai me to mpikini...apla einai esu pws niwtheis fusika.

Simera parolo pou den exei kruo exei sunnefia...katholou den exei bgei o ilios...periergos kairos.

Aleka pigate thalassa? Exete ilio ekei?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!!!

καλα τα μαγιο που βαλατε τελεια!!!!μου αρεσαν παρα πολυ!!!!!!αντε με το καλο κ οι βουτιες σας σε λιγο καιρο!

Αλεκα απο τωρα στην θαλασσα?εμεις ακομα εχουμε βροχες κ κρυο!

Ναταλακι μεγεια το νυφικο.σου αρεσε?θα περιμενουμε φωτο!!!

Ελενα ευτυχως ειναι λιγι καλυτερα η Εβελινα!αμα την προσεχεις κ ετσι πιστευω θα φυγει γρηγορα!

Κατερινακι η δικια σου νεραιδουλα πως ειναι?περαστικα..

Αρι καλο κουραγιο με την εργασια της πτυχιακης!!!!η ημερομηνια παραδοσης ειναι στα γεννεθλια μου :D

να εχετε ολες ενα ομορφο σκ..παω να συνεχισω τα μαγειρεματα..

τα λεμε μετα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααα.

Έλενα μπράβο η Εβελίνα μας να γίνει καλά εύχομαι. Έχε το νου σου με τα κακά.

Ναι το στραπλες δεν παίζει πλέον στο νιανια στήθος μου :lol::lol: Μονο με μπανέλα και κορδόνι. :D:D Να βαστάει γερά την πτώση :D:D

Αλέκα δεν είναι πολύ μεγάλο το στήθος μου απλά κοιτάει προς τα κάτω :lol::lol:

Εδώ έχει μία ήλιο μία συννεφιά.

Ο σύζυξ έφυγε για δουλειά ο μικρός κοιμάται και εγώ θέλω να κάνω ένα κάρο πράγματα. Το βράδυ λέμε να βγούμε για ποτό. Για να δούμε. :D:D

Ναταλία μεγειά το νυφικούλι. Περιμένουμε photo.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια και καλό σκ!

Σταυρούλα το μαγιώ είναι πάρα πολυ ωραίο,με ξετρέλλανε!Καλοφόρετο!

Έλενα και τα δικά σου μου άρεσαν αλλά πιο πολυ το πρώτο!

Ναταλία περιμένουμε φώτο απο το νυφικό!!!Και μένα το μπισκοτάκι ήταν έξω απο τα νερά της τώρα που έλειπα αλλά ευτυχώς πήγαν όλα καλά!

Αντωνία,στα γενέθλια σου, ε?Σκέψου ότι εγώ στα γενέθλιά μου, θα πάω τη μαμά μου κατα τα φαινόμενα να της βγάλουν τα ράμματα!Τέλεια, ε? :lol:

Το μόνο καλό είναι ότι η γυναίκα που βρήκα, της άρεσε της μαμάς μου γιατί είναι και ιδιότροπη και είναι και γρήγορη.Της έκανε όλες τις δουλειές και της μαγείρεψε και μένει και πολύ κοντά στο σπίτι.Κάτι είναι κι αυτό.

Βασικά εγώ όταν πάω περισσότερο θα έχω να κάνω κάποιες γραφειοκρατικές δουλειές, εξωτερικές.

Το μπισκοτάκι ξέχασα να σας πω άρχισε να κάθεται χωρίς υποστήριξη για αρκετή ώρα.Πάλι καλά γιατί τόση ξάπλα έλεγα που θα καταλήξει!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρι μπράβοοοο στο μπισκοτινι μαςςς. Άντε και όρθια τώρα :D:D

Κοριτσάκια θέλω γνώμη. Μπήκα και next και είδα ότι έχει ωραία φορεματάκια για την περίπτωσή μου.

Λοιπόν θυμηθείτε βάπτιση 11 το πρωί και καθόλου κόσμο, δηλαδή οικογενειακά και λίγοι και καλοί φίλοι. Δείτε τα παρακάτω και πείτε μου αν κάποιο σας αρέσει.

http://www.nextdirect.com/gr/en/shoppin ... %3bDresses

http://www.nextdirect.com/gr/en/shoppin ... %3bDresses

http://www.nextdirect.com/gr/en/shoppin ... %3bDresses

Αν όχι το ψάξιμο έτσι κι αλλιώς συνεχίζεται δεν θα μείνω σε αυτά.

Έλενα κοίτα ένα τέλειο φλοραλ και halterneck γενικότερα για το καλοκαίρι σκέφτομαι να το πάρω έτσι κι αλλιώς http://www.nextdirect.com/gr/en/shoppin ... %3bDresses

Επίσης, μου άρεσε και αυτή η φλοραλ φούστα συνδυασμένη έτσι ακριβώς αν βρω κάτι παρόμοιο σε πιο οικονομικό http://www.net-a-porter.com/product/376512

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!!!εμεις ας τα λεμε καλα!η μικρη ξανα συγκαηκε κ αγχωνοταν να να κανει την αναγκη της... :( με την πεθερα χτες κ παλι με τσιγκλισε αλλα την εβαλα στην θεση της..την αδερφη μου επιασε στο στομα της..οτι να ναι ειναι ..πιστευω οτι την ζηλευει..τελειωσα τις μπομπονιερες επιτελους κ μου εμεινε η μια ανθοστηλη γιατι την αφησα σχεδον μιση.να πω τα δικα σας τωρα οσα θυμαμαι δλδ..

ελενα ειδα την εβελινα κ ειναι φοβερη!!!!μπραβο στο κοριτσια μας!!!το πρωτο μωρο της παρεας μας που περπατησε!!τα μαγιο ειναι τελεια που πηρες!!οσο για το στηθος μια απ'τα ιδια..ΝΙΑΝΙΑ!!! :lol: για το συγκαμα ασε ειναι μια πολυ μεγαλη πικρα..απο τα δοντακια ειναι οξυνα τα κακα τους κ τα τσισα τους κ κανουν καποιες μερες για να ηρεμησουν..κ η δικια μου εκανε πληγη κ εβαζα πολυ συχνα μελανι κ ντακταριν..την αφησα μονο με το κορμακι κουμπομενο απο κατω για να μην ακουμπαει το πιπι της στο χαλι για μικροβια κ μολις το κατουρισε γκρινιαζε αμεσως γιατι ηταν βρεγμενη..απο χτες ειναι λιγο καλυτερα κ η πληγη της εκανε κουκουδακι..

σταυρουλα τελειο το μαγιο!η φουστα τοσο κοντη ειναι?ναι αυτες οι φουστες δειχνουν χαμηλοκολες.. :D παντως εχεις πολυ διαφορετικο γουστο στα ρουχα..οχι οτι δεν μου αρεσουν..σε σενα μου αρεσουν αλλα εγω δεν θα φορουσα σε αυτο το στυλ ρουχα...οπως η αδερφη μου φοραει κατι φορεματα παρα πολυ ομορφα μεν κ μαλιστα οταν πηρα ενα δικο της να βαλω γελουσε ο ανδρεας γιατι του φανηκε περιεργο πανω μου,ενω στην αδερφη της πηγαιναν πολυ..ειναι της καθεμιας το στυλ βεβαια..

αλεκα τοσο πολυ μικραινε το στηθος κ σε σενα?κ εγω στον αντωνη φορουσα 2 νουμερο κ ηταν στητο παρα το θηλασμο τοτες κ τωρα το 1 κ πεσμενο..πηγατε θαλασσα?εδω χαλια ο καιρος..βροχες βροχες βροχες....μας μουχλιασε..

αριαδνη σιδερενια η μαμα σου!καλη επιτυχια με την πτυχιακη.. :) μπραβο που βρηκες μια καλη γυναικα για την μαμα σου..εκατσε στον ποπο η κουκλα? :)

κατερινα περαστικα στην νεραιδα..ταλαιπωρηθηκατε πολυ φετος.. :(

ναταλια μεγια το νυφικο!!!!!!κ εμενα προχτες μου το εφερε η μοδιστρα σπιτι..δεν το δοκιμασα η αληθεια ειναι γιατι εχω περιοδο, για να δω το υψος αν ειναι καλο..

κατερινα ειδα φωτο στο φεις ,ο γιος ειναι κουκλος κ η κορη φυσικα!!!!!

αντωνια μου πως ειστε?ο αναστασης εκανε καμια κινηση για φαι?η τα ιδια?η δεσποινα πως τα πηγε στο παιδικο?

σοφια πως ειστε?ειναι καλα οι κουκλες σου?

σταυρουλα πατησα υποβολη κ ειδα τι εβαλες...αυτα τα φορεματα ειναι του γουστου μου!! :lol: ειναι τελεια ολα..το πρωτο μου αρεσε παρα παρα πολυ κ το μακρυ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία έχεις απόλυτο δίκιο για τα φορέματα. Κάθε κοπέλα έχει το δίκο της τύπο και στυλ. Δεν πάνε σε όλες όλα. Είναι και πόσο υποστηρίζεις το κάθε ντύσιμο. Πχ. μπορεί ακόμα και ένα πολύ απλό φόρεμα να το φορέσεις έτσι που να φαίνεται λες και είναι για βραδινό με τα κατάλληλα αξεσουάρ. Επίσης, μου αρέσει πολύ το στυλ αμπιγιέ συνδυασμένο με πρόχειρο. Δηλαδή να φοράω πχ.καλή φούστα με ένα από t-shirt το έχω ξαναγράψει νομίζω. Και κάτι άλλο μου αρέσει να βλέπω κάτι διαφορετικό από συνέχεια τα ίδια και τα ίδια. Σε κάθε γάμο και βάπτιση που πάω οι μισές+ κοπέλες είναι ντυμένες παρόμοια και πήζει το μάτι σου στα φορέματα. Σαν καλεσμένη συνήθως επιλέγω είτε jumpsuit είτε φουστα μπλούζα γενικότερα κάτι διαφορετικό βρε παιδί μου να αλλάζει και λίγο το μάτι μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από μας από την έτοιμη για βροχη Ρόδο...

Τι παραλία?ομπρέλα χριαζομαστε και αδιάβροχο.. Φυσικά στη μαμά μου είμαι και ταΐζω και τα δυο!

Σταυρούλα από τα next μου άρεσε το τρίτο που κάνει σα γοργονε πίσω

Μαρακι χες την τη πεθερά....

ναταλακι θέλω φωτο το νυφικό να συγκινηθω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ari mprabo stin koukena pou kathete!! Twra tha arxisei siga siga na kanei kai ola ta upoloipa!

Apo magio kai mena to prwto mou aresei pou ebala alla pira kai to deutero giati ola mou ta magio einai h monoxrwma h dixrwma, gia allagi! Mou aresan kai ta xrwmata tou.

Maria sumfwnw kai emena as poume ola auta pou bazei h Boula mou aresoun na ta blepw panw se kapoies kopeles kai mou fainontai kai polu klasata alla den mou aresoun panw mou...kai exeis dikio h kathe mia exei to stul tis!! Kai sena sugkapse pali e? Re einai polu duskolo to sugkama giati ponane ta kaimena alla kai to allo einai oti den mporeis na pas pouthena giati molis ta kanei prepei na pas na tin plineis amesws!

Bouli apo auta pou ebales mou aresei polu to prwto gia ti baftisi sou alla kai genikotera to prwto mou arese polu!

Kai mou aresei polu to makru to floral, oxi to mple alla to koraloportokalokeramidokokkino :lol:

H fousta den mou aresei katholou...kai h timi polu kaki! :?

Tera pou eipes gia jumpsuits...nai kai emena mou aresei na bazw jampsuits para polu...kai oli mera to kalokairi se pio proxeiro alla kai gia kalo...exw ena kalo strapless kuparissi pou to exw balei se baftisi kai se gamo...

pio apo auta sas aresei?? Nomizw mou aresei pio polu to mauro. Krima pou den to exei se alla xrwmata.

http://www.aliexpress.com/item/2013-spr ... 25296.html

http://www.aliexpress.com/item/Free-shi ... 33290.html

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι σταυρουλα κ ελενα ετσι ειναι..η καθε μια εχει το στυλ της κ τι υποστηριζει πανω της! :)

αχ αλεκα κ εσεις βροχη? :lol: γελασα με το αδιαβροχο..απο ομπρελα θαλασσης σε αδιαβροχο με κουκουλα!!! :lol: οτι να ναι ειναι ο μαρτης..

ελενα τελεια τα ολοσωμα ..κ τα 2 χρωματα μου αρεσαν..το μαυρο φαινεται οτι ειναι πιο αμπιγιε..κ εγω εχω 2 τετοια παρομοια!!ενα κοραλι κ ενα μπλε διαφορετικα σχεδια βεβαια κ τα 2..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aρι μπραβο το κουκι μας!!!σε λιγο θα κανει κ αλλα πραγματα!Ευτυχως που η μανουλα δεν εχει προβλημα με την γυναικα.ειναι ενα ευχαριστο κ αυτο.δεν σηκωνεται καθολου η μαμα σου?η ειναι με πατεριτσες?πλησιαζουν δηλαδη τα γεννεθλια μας!!!

Βουλα ψηφιζω το πρωτο.ειναι τελειο!!!!το ερωτευτηκα!το δευτερο δεν μου αρεσε.κ το τριτο ειναι οκ φυσικα συμφωνα με τα δικα μου γουστα!τα φλοραλ γενικα δεν μαρεσουν κ η τιμη της φουσταςειναι για εμφραγμα!

Ελενα το δευτερο jumsuit μου αρεσε πολυ.κ το πρωτο αλλα το δευτερο ειναι τελειο.

Μαρακι μου κ η Αννουλα μας συγκαμα?περαστικα...ο Αναστασης μια απο τα ιδια γκρινιαρης κ αφαγος..το χω παρει αποφαση τελικα..θα ειναι γκρινιαρης μεχρι να μεγαλωσει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Polles kriarines exoume auto to mina polla gennethlia sto postaki! Apoti thumamai, Antwnia, Ariadni, ta koritsia tis Sofias, h Katerina-Pasxalitsaki, egw...poia alli ksexnaw?

Tony mou upomoni me ton Anastasi...exeis kanei megalo dromo...pisteuw oti otan einai ligo pio autonomos tha stamatisei h gkrinia...diladi otan arxisei na perpataei...twra gia to fagito den kserw ti na sou pw....einai periptwsi o Anastasis...to kalo einai oti pernei kalo baros. Etsi opws to blepw egw pisteuw oti tha arxisei na trwei otan kopseis to thilasmo. Alliws tin exei katabrei!

Gia to stithos pou les Maria...kai emena mou fainetai pio mikro...alla otan bazw ta soutien mou mou fainetai kanoniko...mipws mas fainetai etsi epidi einai ligo pio pesmeno kai pio malako?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι πραγματι πολλα γεννεθλια θα εχουμε αυτο το μηνα στο ποστακι μας!

οσο για τον Ανασταση κ γω το ιδιο πιστευω..την εχει καταβρει ο εξυπνουλης κ με ταλαιπωρει...

Ελενα για το στηθος :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα ωραίο το μαύρο αλλά και το μπλε μου άρεσε πολύ... Θα τα επερνα και τα δυο αν και δεν είμαι φίλη με τα ολοσωμα. Γενικά το καλοκαίρι είμαι μίνι φορεματακια και πλατφορμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φίλες μου, σημερα πήγα να κλείσω εκκλησία για την βάπτιση ειχε και ωραία μερα και έτσι το συνδυάσαμε με βόλτα και κούνιες για τα παιδια.

Πάω και ειχε ουρά :o:o , για προγραμματισμό τελετών γάμου και βαπτισης!!!!! Περιμέναμε πανω απο μιση ώρα. Δεν την έκλεισα ακριβώς γιατι ηθελαν να εχω ολα τα δικαιολογητικα μαζι μου αλλα τουλάχιστον την ημερομηνία που θελουμε ειναι διαθέσιμη η εκκλησία. Αν δεν ήθελε την συγκεκριμένη ημερομηνία κάποιος που ήταν μετα απο μένα στην σειρα την τριτη που θα ξαναπαω με όλα τα χαρτια θα την κλείσω, γιατι δεχοντουσαν σημερα και μετα ξανά την τριτη το απογευμα.

Εντωμεταξυ μου έδωσαν χαρτί που γράφει: η κολυμβήθρα δεν στολιζεται ουτε με λουλούδια, η λαμπάδα να ειναι διακριτικά στολισμένη, τα ρούχα του μωρού να ειναι λευκά!!!,ο Σταυρός και τα μαρτυρικα να ειναι σταυρος και οχι επινοηση του κοσμηματοπωλείου, δεν επιτρέπονται μπαλόνια πουθενα ( δεν ειναι του γουστου μου οπότε δεν θα βάζαμε), και πέραν απο το καθιερωμένο γλυκίσματα δεν επιτρέπεται catering. Α και ο ανάδοχος να ειναι ενας και καλο λεει ειναι να ειναι ενήλικας, ελπίζω να μην έχω θέμα εδω έκανα αμάν να βρω νονα. Αυτα απο περιορισμούς :shock:

Θα επανέλθω πάλι με τα νεα σας γιατι δεν τα έχω διαβάσει ακομα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...