Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τα ζουζούνια μας υποδέχονται την Άνοιξη!νο17


Recommended Posts

Koritsia...PERPATISAMEEEEEE!!! :lol:

Exei parei fora h mikri re paidia...nomizw oti se ligo tha prospathisei na petaksei kiolas!

Extes ekane 1-2 bimata moni tis kai meta epese, alla apla thewrisa oti itan tuxaio...e simera sunexeia sikwnetai kai kane 4-5 bimata kai meta stamataei akiniti orthia kai stekete xwris stiriksi!!! Mou fainetai apistuto na blepw ena tsilibithroni na perpataei!!!

Bouli gia bale fwto na dw to forema!!

Ari ena paromoio me to prwto exw! :lol:

To deutero pou ebales mou aresei para para para polu! Apla isws oxi gia tin baftisi! Tha to ebaza omws eksw sigoura!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σταυρούλα καλή αρχή με το κολυμβητήριο!Ζηλεύουμε!!!

Έλενα,δεν το πιστεύωωωω!!Καλή αρχή στο περπάτημα!Το πρώτο μωράκι του φόρουμ που περπατάει!!!Πολύ συγκινητικό!!!

Σου άρεσε αυτό που έβαλα για μένα?Λές είναι πολύ ανεπίσημο για βάφτιση?Αλλά κι μένα Κυριακή μεσημέρι είναι και πολύ χαλαρά αφου τραπέζι στην παραλία θα κάνουμε.Ξέρω γω?Απλά εγώ δεν είμαι και πολύ του επίσημου...Σκέφτομαι να το παραγγείλω μιας και είναι πάμφθηνο και βλέπω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα συγχαρητήριααα. Άντε να περπατήσει και νύφη να παει στην εκκλησια :lol::lol:

Αρι αν κάτι φαίνεται σχετικά απλό βάλε τα κατάλληλα αξεσουαρ για να το "φορτώσεις" ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nai pragmatika einai polu sugkinitiko! Kala mi fantasteite oti perpataei kanonika...alla h plaka einai oti suniditopoiise oti kanei kati kai ti blepeis kai mas koitaei prwta kai ekei pou steketai perimenei na tis poume ela ela kai meta kanei ta bimata!!! Einai fobero!

Bouli kala eipame exoume polla bimata akomi mexri na ginei nufi! :lol:

Ari auto to forema paizei kai egw na to parw giati ontws einai polu oikonomiko kai to kalokairi gia eksodo einai oti prepei!

Opws leei kai h Boula an baleis ta analoga aksesouar why not na to baleis kai sti baftisi an deis oti sou pigainei!

Einai polu oikonomiko opote den exeis kati na xaseis! Apla prepei na rwtisoume pws pane ta megethoi gia na paroume to swsto!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Ελενα μπραβο το Εβελινακι!!!!!φανταζομαι ποσο συγκινητικο ειναι να βλεπεις το πλασματακι σου να περπαταει...

Αρι μια χαρα αερατο το φορεμα που εβαλες..καλα κ απο τιμη ακομα πιο αερατη :D

Βουλα τι καλα που θα πατε κολυμβητηριο...με τον Στρατουλη!!θα ειναι τελεια εμπειρια κ για τους δυο σας!

Μαρακι καλα κανεις κ εχεις καλες σχεσεις με την πρωην πεθερα απο την στιγμη που μεγαλωνει κ ο αντωνακης σου εκει!

Βικακη γιατι ετσι η πιεση???μηπως τρως πολλα αλμυρα??η παιζει κατι αλλο..ελπιζω να μην ειναι τιποτα.

κ εγω το αβγο το γραφω με υ ποτε αλλαξε κ το γραφουμε με β??? :roll::roll::roll::roll:

ελπιζω οι υπολοιπες να περασατε καλα σημερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είπα να μπω να σας πω μια καληνύχτα!!!!!

Αλέκα δεν βρίσκω το πρόβλημα που έχεις στον ύπνο του ίσα ίσα που ένα μισάωρο μαζευεις ότι θες και μετα κοιμάσαι μαζι του το δυωρακι σου ;)

Βικακι μου μήπως έχεις άγχος και γιαυτο η πίεση, τίποτα δεν θα ναι λίγο ξεκούραση και δες τα λίγο πιο χαλαρά τα πράγματα.

Αριαδνη μεγεια τα ρουχαλακια πολυ καλα σου βγήκαν. Κοιταγε και εγω το σάιτ του next χθες βραδυ και εχει πολυ περισσότερα πράγματα και σε πολυ καλύτερες τιμές, κάτι παπουτσακια που κοιταγα για την Αγγελικη στο κατάστημα 25 ευρώ στο σάιτ απο 17 νομίζω. Αρι το κοντό που έβαλες δείχνει πολυ όμορφο.

Σταυρουλα καλη αρχη την τριτη στην πισίνα.

Έλενα μπράβο στην Εβελινα μας για τα πρώτα βηματακια μονη της!!!!!!!!!! Σε λίγες μερες θα δεις ποσο περισσότερα και πιο σταθερά βήματα θα κάνει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μαι κι εγω, κοιμηθηκαν οι κορες, η Παναγιωτα μου κανε λιγο τη δυσκολη του τυπου "ρε μανα σαββατοβραδο παλι μεσα θα τη βγαλουμε" αλλα υπεκυψε στο Μορφεα. τελικα δεν πηγαμε πουθενα και καλυτερα γιατι κοιμηθηκα με το Μαρακι μου και ο αντρας μου με την ΠΑναγιωτα και ξεκουραστηκαμε οικογενειακως. Η ΜΑρια εχει ξεκινησει νεο προγραμμα τωρα. Κοιμαται κατα τισ 4.00- 4.30 μεχρι τις 7, 7.30 και μετα ειναι παλι κουρασμενη και πεφτειγια υπνο μεχρι τις 9. Ε βεβαια ολη μερα γυρνα, κωλο δεν βαζει κατω.

κατερινακι μολις πριν λιγο εμαθα τη βεγγερα που θα χετε αυριο. καλα να περασετε! γελασα με την αποτοξινωση της Αγγελικουλας

Ελενα θα τρελαθηκε η Εβελινα στο παιδοτοπο ε? Σου λεει ολη μερα τι κανω εγω σπιτι οταν υπαρχει αυτος ο παραδεισος!

Κοριτσια το χουμε ξαναπει αλλα μια επαληθευση, ολες δινεται καθε μερα κρεας αν δεν δινετε οσπρια?

Μαρία φυσιολογικη ηταν η συλληψη και με την πρωτη. Η τυχη του πρωταρη :lol::lol::lol: Θυμαμαι την εκπληξη οταν ο γιατρος μου ειπε οτι ειναι διδυμα και με ειχε ρβτησει αν εχουμε κληρονομικοτητα. Ειχα καταπιει τη γλωσσα μου, ποια κληρονομικοτητα με ρωταγε. Του λεω οχι και μου λεει δεν πειραζει φτιαχνεις ιστορια εσυ τωρα. Ομως μετα απο κανα πενταμηνο τα βαλαμε κατω και βρηκαμε κληρονομικοτητα απο την αδερφη της γιαγιας της μανα μου που ειχε διδυμα, φεξε μου και γλιστρησε.

Βικακι μην ανησυχεις για την πιεση , μπορει να ταν και της στιγμης, ξαναμεττατην καποια στιγμη, ολα αυτα θελουν χαλαρωση και ξεκουραση, σκεφτεσαι τωρα και τα της επιστροφης στη δουλεια...

Αριαδνη μεγεια τα ρουχαλακια, για βαλε λινκσ να τα δουμε. Ειναι ωραια τα φορεματα που εβαλες, αλλα κι εγω προβληματιζομαι λιγο για την ποιοτητα.

Σταυρουλα εμ το καλο το κολυμβητηριο.

Ελενα ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ θα εισαι πολυ συγκινημενη, μεγαλη αλλαγη στη ζωη της Εβελινας και τη δικης σας. Μπραβο της.

Και επειδη βλεπω οτι εχουμε γλωσσολογια θεματα εγω λεω να υιοθετησω τις προσφατες γραφες, αβγο, τρενο κτλ για να μην προδιδω την ηλικια μου :lol::lol::lol::lol: Καληνυχτα σε ολες και ονειρα γλυκα στα μωρακια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia mou...

sofaki se euxaristw ginete diladi na dokimaseis tha paw na dw egw den exw megalw stuthos k meta to thilasmo egine akoma poio mikro... gelasa gia to savatovrado :lol::lol:

elena perpatise ax ti wraia fantazomai poso polu xarikes

ari megia ta pragmata...

maraki se egrapsa k sto fb tha se parw til...

voula kali arxi sto kolumbitirio na mas peis entupwseis...

katerina kala na perasete....

bikaki pws eisai?

antwnia etoimazesai?

exw ton talimpan panw mou k den me afinei na grpapsw tha mpw argotera

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!

ελενα μπραβο στην εβελινα!!!!!!!!!φανταζομαι την χαρα σας οταν την ειδατε να προσπαθει να κανει βηματα!!!αυτην την εικονα θα την θυμαστε για μια ζωη!! :) κ ο αντωνης μου 9 μηνων περπατησε κανονικα κ 10 μηνων ετρεχε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου και χρονια πολλα.

Λιγο με τις δουλειες και με τα μωρα.....εχω και κοσμο απο την παρασκευη μεχρι την τριτη θα εχω δεν προλαβαινω καθολου αλλα απο το κινητο σας διαβαζω.

Μου λειπετε πολυ γλυκουλες μου :D . Σας φιλω ολες :x:x:x:x:x:x:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοριτσακια μου!!!!!

εφτιαξα τα καλουδια μου κ ειμαι σχεδον ετοιμη για αυριο...

ευχομαι σε ολες να περασετε ομορφα!!!!!!!!!!

post-15892-13873940188069_thumb.jpg

post-15892-13873940188216_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου τι κανετε;

μπηκα πριν να γραψω κ χτυπησε το τηλ ηταν ο αντρας μου,μιλησαμε αρκετη ωρα κ μετα επρεπε να ζεστανω το φαι της αναστασιας να την ταισω κ να παω πεθερα για φαγητο.

εγραψα κ χθες βραδυ αλλα δε σημοσιευτηκαν κ δε θυμαμαι τι εγραψα χθες,τα μονα που μου εχουν μεινει ειναι να πω ενα μεγαλο μπραβο στο εβελινακι που εκανε τα πρωτα της βηματακια κ εκανε χαρουμενους μαμα κ μπαμπα! :D ειναι απο τα πιο σημαντικα κ πολυ ομορφα συναισθηματα οταν βλεπεις το μωρακι σου να κανει ενα τοσο σημαντικο βημα στη ζωη του.παντως φαινοταν οτι θα περπατησει γρηγορα κ ειναι θεμα ημερων ελενα μου να περπατησει κανονικα. ;)

επισης εγραψα κ για το φορεμα που εβαλες αριαδνη οτι μου αρεσε παρα πολυ κ ειναι πολυ καλη η τιμη του.κ εγω θα ηθελα να το παρω,ειναι απο τα αγαπημενους μου συνδυασμους χρωματων αυτα που εχει επανω.κ στη βαφτιση να μην το φοραγα σιγουρα θα χρησιμευσει αλλου.

εγω τελικα τα παω καλυτερα με την πιεση μου,ισως να ειναι απο αγχος κ νευρα,τι να πω.

σοφακι αυτο που ειπες οτι επειδη κοντευει ο καιρος να παω δουλεια μου το ειπε κ η μαμα μου που της ελεγα οτι εχω λιγη τσιμπημενη πιεση. :D

σε λιγο θα ξυπνησω την μπεμπα να της δωσω γιαουρτακι κ να θα παμε στην εκκλησια,εχουμε ευαγγελιστρια εδω κοντα κ εχει κ πανηγυρι κ θα παμε να χαζεψουμε.εχει λιακαδα αλλα εχει κ το κρυακι του.

δεν μου ερχεται να σας πω κατι αλλο,παω να απλωσω κ ενα πλυντηριο κ θα τα ξαναπουμε.

να εχετε ολες ενα ομορφο υπολοιπο κυριακης κ καλα να περνατε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάμαστε και εμείς... Αν και σημερα είχε μαματο ήλιο προτιμήσαμε με το πέτρο να κάνουμε νανακια! Πάντως αύριο και τα δυο στα καρότσια και παρέλαση αφού η Σάντυ πλέον μεγάλωσε και καταλαβαίνει.

Βάλαμε το μπαμπά μας και έβαψε κάτι παπουτσακια που ήταν της σαντυς είχαν πρασινο-γαλαζιο-άσπρο πορτοκαλί αλλά και μια γραμμή ροζ και τη γραμμή τη ροζ την έκανε ασημι και έγινε καταπληκτικό. Μαλλον θα του πάρω η γαλάζια η πράσινα κορδόνια και θα γίνει τέλειο. Δεν ήθελα να το πετάξω είναι Nike και παρα πολύ γερο και μάλιστα με αυτό περπάτησε η κόρη μου.

Ελενακι μπράβο στο εβελινακι μας πρώτη σε όλα της!

Αριάδνη και τα δυο φορέματα που έβαλες και το μακρύ και το κοντο είναι τέλεια για καλοκαιράκι και θάλασσα διπλα αλλά με το κοντο επαθα πλακα

Εδω τριγύρω θαμαι να χαζεύω τη κινεζια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia ti kanete! Kai emeis fobero ilio alla telika den pigame pouthena giati piastika me diafores douleies kai itan wra gia mesimeriano...meta koimithike h mikri e ftasame bradu...

Katerinaki kai Bikaki to kserw oti etsi einai kai suntoma tha perpataei kanonika alla apla akoma den mporw na to pistepsw...twra akoma den mporw na to pistepsw oti tha perpataei kanonika...diladi mou fainetai polu mwro akoma...alla einai pragmatika xara giati einai kai to ufos pou pairnei re koritsia...san na kserei oti kanei kati fobero!!! Prwtomanoules tha deite suntoma poso wraio einai! Tha trelatheite giati kai to paidaki katalabainei oti kati kanei kainourio kai xairetai kai auto!

Emena otan etoimazetai na kanei ta bimata prwta prospathei na meinei isorropimeni...meta mas koitaei pou tis leme ela ela...kai einai san na bazei oles tis tis dunamis na kanei kai bima alla kai na isorropei! Kapoia stigmi tha bgalw kai kanena videaki!

Tony mou aurio na perasete teleia! Wraia pou ta etoimases ola ta fagitakia!

Emeis aurio leme na pame tabernio me kati filous...den kserw bebaia poso kali idea einai giati tha ginetai xamos stis tabernes...tha deiksei...

Aleka kai emena to konto pou ebale h Aria mou arese para polu kai mallon tha to parw kai egw!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια.

Εγώ είμαι λιώμα σήμερα. Είχαμε τα κουμπάρια μας επίσκεψη και έψησε και ο σύζυξ και νιώθω εξαντλημένη. Με το ζόρι έκανα το μπάνιο στον μικρό.

Έλενα σε θυμήθηκα σήμερα με τα ατυχήματα. 2 φορές μας ξέφυγε ο μικρός και χτύπησε το κεφάλι του! :?:?

Τη μία στην ντουλάπα την άλλη έχει μάθει και πέφτει πίσω με φόρα (νομίζει ότι κάθε φορά θα τον πιάσουμε ή θα πέσει στα μαλακά) και σήμερα δεν τον πρόλαβε ο σύζυξ και χτύπησε με δύναμη το πίσω μέρος του κεφαλιού του. Έπαθα σοκ!

Αντωνία καλά να φαγοπιείτε αύριο :D:D

Έλενα έφτιαξα cheesecake μετά από τόσο καιρό και μου φέρανε cheesecake παγωτό! :?:?

Ήθελα να σε ρωτήσω, τι καλαμάκι δίνεις στην μικρή? Κι εμένα πίνει με το καλαμάκι την φρουτόκρεμα και το νερό και σκέφτομαι να πάρω ένα ποτήρι τύπου παγούρι που έχει χοντρό καλαμάκι γιατί με τα λεπτά παιδεύεται.

Βικάκι ωραία που είναι καλύτερα η πίεση. Προσπάθησε να μην αγχώνεσαι για πράγματα που θα πρέπει αναγκαστικά να αντιμετωπίσεις στο μέλλον. Όταν έρθουν θα τα καταφέρεις όπως έχεις καταφέρει τόσα άλλα. Δεν έχεις εμπιστοσύνη στον εαυτό σου ακόμα και μετά από τόσα που καταφέρνεις καθε μέρα.

Αρι να πάρεις ποσοστά από τον πωλητή για το 2ο φόρεμα. Υπάρχει μεγάλη ζήτηση :D

Κατερινάκι-πασχαλιτσάκι ελπίζω να περάσατε καλά με τις επισκέψεις σας.

Είμαι πτώμα σας αφήνω. Καληνύχταααα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου.

κ γω σημερα ειμαι πτωμα ειχα πολλες δουλειες..εκανα κ μπανιο τα παιδια ο μικρος κοιμαται κ σε λιγο θα παω κ γω με την Δεσποινα.αυριο το πρωι θα παμε εκκλησια να κοινωνησω τα παιδια κ μετα σπιτι για να ετοιμασω κ τον μπακαλιαρο κ τα υπολοιπα!

Βουλα καλη ξεκουραση κ σεσενα!ο καημενουλης ο Στρατος που χτυπησε.τι εχουν ακομα να δουν τα ματια μας :shock:

παγωτο cheesecake μιαμ μιαμ!!!

Ελενα καλα να περασετε κ σεις αυριο αν πατε.πραγματι αυριο θα γινετε χαμος στις ταβερνες!

Βικακη πρεπει να χαλαρωσεις κ να προσεχεις την πιεση..αν κ σε καταλαβαινω αχ αυτο το αχγος θα μας φαει..

κοριτσακια μου να περασετε ολες ομορφα αυριο..καλο βραδυ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia mou!! Na perasete oles omorfa! Xronia Polla!

Tony mou kala na perasete simera!

Bouli auto pou kanei me dunami pros ta pisw mas to ekane kai emas h Ebelina stis arxes...einai thema xronou na mathei na min to kanei tha deis...kai egw polla mpoum eixa akousei tote...kai pou na deis ti pesimata tha kanei otan arxisei na kanei ta prwta bimata! Emas olo peftei...kai xtes pali pou ekane bimatakia exase tin isorropia tis kai pige na piastei apo to trapezaki tis tileorasis (mono auto exei meinei ta alla ta exoume bgalei) kai xtupise to plai tou kefaliou tis kai eklaige...ase polla pesimata alla den uparxei tropos na min peftei...kai ta pio polla ginontai kai mprosta sta matia mas!!

Kalamaki pou me rwtises tis bazw kanoniko kalamaki tou frape...apla kanw to xumo ligo pio araio apo tin froutokrema gia na mporei na ton piei.

Cheesecake kai cheesecake pagwto...miam miam...an emena konta tha erxomoun gia kafe! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κ χρονια πολλα κοριτσακια μου!

οσες εχετε καποιους να γιορταζουν να τους χαιρεστε!

πως τα περασατε σημερα;εμεις με τα παιδια στην πεθερα μου τιποτα ιδιαιτερο,ο αντρας μου γυρναει απο το αγ.ορος αλλα εφαγε πολυ ταλαιπωρια γιατι ειχε απαγορευτικο για να περασουν απεναντι κ να παρουν το αμαξι να ξεκινησουν.κανονισαν να πανε να τους παρουν με 4 χ 4 μεσα απο βουνα κ λαγκαδια κ πρεπει να περασουν κ τελωνειο κ τελοσπαντων πολυ ταλαιπωρια αλλα γενικα του αρεσε παρα πολυ κ ηρεμησε πολυ εκει πανω.

ελενακι ναι καταλαβαινω πως ειναι να βλεπεις ενα μωρο να περπαταει,εμενα ο αντωνης ηταν 14 μηνων οταν περπατησε κανονικα οποτε ηταν πιο παιδακι ας πουμε.τωρα που το σκεφτομαι ειναι σαν να δω την μπεμπα σε εναμιση μηνα να περπατησει κ μου φαινεται παραξενο.θελει προσοχη στην αρχη,οσο κ να κοιτατε θα την φανε την τουμπιτσα αρκει να μην πονεσει πολυ. :D

σταυρουλακι που χτυπησε ο στρατουλης σου;το ξερω οτι δε πρεπει να αγχωνομαι,ξερεις ποσες φορες το λέω μεσα μεσα μου καθε φορα που μου αισθανομαι οτι παω να σκασω απο αγχος;γιατι δε βγαινει τιποτα,ισα ισα που χαλαει η διαθεση κ επισης δε θελω να το μεταφερω αργοτερα στα παιδια μου.ειναι οτι χειροτερο.δε καταλαβα το νοημα της τελευταιας σου προτασης,σε αυτα που αναφεροσουν σε μενα εννοω. :roll::D

αντωνια μου τα κοινωνησες ε;καλα εκανες,βοηθεια σας κ του χρονου να εισαστε καλα. ;)

πολυ ερημια επεσε σημερα,πεσατε ολες με τα μουτρα στον μπακαλιαρο μου φαινεται. :lol:

εμας γιορταζει ο γιος των νονων του αντωνη αλλα κ ο νονος της μπεμπας ο οποιος βεβαια ειναι στο στρατο,αν ηταν εδω ο αντρας μου σιγουρα θα πηγαιναμε στον μικρο αλλα μαλλον θα παμε αυριο.θα παμε να παρουμε το δωρακι του κ θα παμε.να φτασει με το καλο ο μοναχος βασιλης. :lol:

αλεκαρα καλα εκανες κ μεταποιησες τα παοουτσια της σαντυς σου,εννοειται οτι αν ηταν ηταν σε καλη κατασταση γιατι ννα μην τα χρησιμοποιησεις στον πετρακο.

αυτα μανουλιτσες,δε θυμαμαι κατι αλλο τωρα.ισως μπω κ μετα.σας φιλω κ καλα να περνατε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα σας και από μας. Μολις έφαγε ο σκατουλης και εβαλα καφεδάκι!

Σημερα πήγαμε παρέλαση παρα το σκατοκαιρο που εκανε, και τα δυο τους στα καρότσια και βγήκαμε. Πρώτη φορα που πήγαμε οι δυο μας και τα δυο μας τα παιδιά κάπου όλοι μαζί. Ο Πέτρος κοιμόταν και η Σάντυ χαζοτρωγε ένα κιντερ που είχε στα χέρια.

αύριο πάντως θα έχω και τη Σάντυ σπίτι γιατί μου έλειψε η σκατουλιτσα μου...

αχ έχω τρελαθεί με το κινεζικο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλενάδες μου μπήκα να σας πω ένα γεια! Σήμερα βολτάραμε όλη μέρα! Καλά περάσαμε! Από αύριο πάλι δουλίτσα....

Ελενάκι ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟ ΕΒΕΛΙΝΑΚΙ ΜΑΣ που περπάτησε!!!!!!!!!! Ήμουν σίγουρή ότι θα περπατήσει τόσο γρήγορα! Το πρώτο μωράκι της παρεούλας μας!!!!!! Να της δώσεις ένα γλυκό φιλάκι από μένα, τη φραουλίτσα και τον Πανούλη!

Δεν σχολιάζω κάτι άλλο γιατί πάω να ξυπνήσω τη μπεμπούλα μου..Κάηκα το βράδυ αν κοιμηθεί κι άλλο...

Φιλάκια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου γειά σας.Ενώ περάσαμε πολύ ωραία μέχρι το μεσημέρι, μέτα ήρθαν τα δυσάρεστα.Η μαμά μου έπαθε συντριπτικό καταγμα στο πόδι της, έχει σπάσει σε 10 σημεία και αυριο χειρουργείται.Εγώ κάνω κάποιες τελευταίες δουλειές και θα φύγω αύριο για το χειρουργείο.Η μπέμπα στη πεθερά και θα ακυρώσει και κάποια μαθήματα ο άντρας μου.Φυσικά μετά απο κανα 2 μέρες θα πρέπει να επιστρέψω για να την πάρω να κατέβουμε μαζί Πάτρα γιατί η μαμά μου δεν θα μπορεί να κάνει τίποτα.Είμαι πολύ χάλια κορίτσια, με περιμένουν δύσκολες μέρες.

Το πιο πιθανό είναι να μην μπορέσω να ξαναμπώ άμεσα, φιλιά σε΄ολες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια....μόλις παρέλαβα τα τέστ ωορρηξία!!  Δυστυχώς πήγα κ εχθές για υπέρηχο και δεν εντοπίσαμε τίποτα...δεν δείχνει να θέλει να κάνει ωορρηξία αυτός ο κύκλος! 😢 Να σημειώσω ότι είναι ο πρώτος κύκλος που παρακολουθούμε!  Είπα στη γυναικολόγο να ξεκινήσω τέστ σπίτι κ όταν εντοπίσω ότι κάτι πάει να γίνει να την πάρω να πάω να κάνουμε υπέρηχο για επιβεβαίωση!! Τελικά άδικα τόσα χρόνια προσπαθώ...γτ μάλλον δεν έκανα στοχευμένα και ίσως να μην γινόταν ωορρηξία όπως πίστευα!!  Θέλω μια βοήθεια με τα τεστακια παρακαλώ 🙏🙏🙏 ποτέ πρέπει να τα κάνω ς; Έχει ώρες συγκεκριμένα;; Και πόσο συχνά;; Ευχαριστώ πολύ πολύ ❤️ 
    • Υπομονή κορίτσι μου🙏 τι τραβαμεεεεε μετράμε τις μέρες σαν τους φαντάρους🤪 εγώ μετράω τις μέρες για να γυρισει ο σύντροφος από την δουλειά και να φανταστείς χθες εφυγε 😩 επίσης δεν ξερω και ποτέ θα αδιαθετησω λόγω απόξεση α και είμαι στην τσίτα ! Εύχομαι την μεγάλη Παρασκευή να μας πεις τα ευχαριστα κορίτσι μου❤️
    • Κορίτσι μου για να θεωρηθεί ΣΠΩ πρέπει όπως σου είπε να έχεις υπερυχογραφικη εικόνα πολυκυστικών, ακανόνιστο κύκλο και οι ορμονολογικές να μην φυσιολογικές ! Όμως πρόσεξε τα ανδρογονα μπορεί είτε είναι αυξημένα είτε είναι χαμηλά ( εμένα ας πούμε έπεσαν το τελευταίο διάστημα ενώ ήταν στα φυσιολογικά ) και επίσης πρέπει να κανεις και καμπύλη ζαχαρου και ινσουλίνης ! Εμένα η καμπύλη ινσουλίνης δεν ήταν πολύ καλή καθώς είναι στο όριο για υπερινσουλιναιμια ! Δεν ξερω εν τις έχετε κάνει αυτές τις εξετάσεις ! Αν όχι καλό θα ήταν να τις κανεις γτ επηρεάζουν στη συληψη και την ποιότητα της ωορρηξιας! Εμένα λόγω του οτι έπεσαν τα ανδρογονα από πυι κατάλαβα θα μπυ δώσει κάποια αγωγη δεν ξερω ακόμη τι θα μου πει μετά το πασχα που έχω ραντεβού μαζί του! Τώρα δεν ήθελε να μου δώσει ακόμη λόγω του ότι οι ορμόνες είναι επηρεασμένες από την εγκυμοσυνη! Ααα επίσης έχω και αυξημένη ΑΜΗ λόγω ΣΠΩ !
    • Σήμερα ξύπνησα ήρεμη πάντως και προσπαθώ να τον αποφύγω όσο μπορώ! Όντως ο καιρός θα δείξει. Σ' ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!
    • Καλημέρα Αντωνία μου εγώ άλλαξα Γιατρό και τώρα περιμένω την περίοδο Μαϊου για να κάνουμε την διέγερση με προεμφυτευτικό για χρωμοσωμικές και βλέπουμε .Όχι πολύ αισιόδοξα τα πράγματα και λόγω της ηλικίας μου γιατί από ότι μου είπε ο νέος γιατρός ρισκάρουμε να μην βρούμε και κανένα να μεταφέρουμε .  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...