Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τα ζουζούνια μας υποδέχονται την Άνοιξη!νο17


Recommended Posts

kalimera koritsia mou kalo triimero na exoume....

antwnia polles etoimasies vlepw... nostimes egw den tha kanw tpt i eksw tha pame gia fagito i tha ta kanei i pethera...

k emena mou leipsate polu oxi den to pira akoma to nufiko tin paraskeui tha paw na to parw...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Έλενα σορυ δεν πρόσεξα στις Μπέκαμ όντως είναι έντονο το φερμουάρ αφού το τονίζει με μία φάσα ασημί. Αν υπάρχει φερμουάρ αλλά δεν φαίνεται και κάνει σαν ραφή σε πειράζει? Έτσι είναι το δικό μου φόρεμα και όλα του herve leger οπως πχ. αυτό http://www.aliexpress.com/item/Free-shi ... 17996.html το οποίο υπάρχει και σε μακρύ. Δες πως είναι το πίσω μέρος. Αν και πάλι δεν σου αρέσει πρέπει να δεις σε κάτι άλλο. Πάντως σε τέτοιο στυλ halterneck για μένα αυτά είναι τα καλύτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια και από εμας. Όπως καταλάβατε και χθες η μεγάλη λείπει γιαυτό και προλαβαίνω και σας γράφω.

Πίνουμε ακομη γαλατακι και μετα μαλλον θα παμε στις μαμάς μου που είναι η Σάντυ και μετα στη πεθερά μου που έφτιαξε μηλοπιτα.

Έχει ήλιο έξω αλλά βαριέμαι να κανω δουλειες ως συνήθως και γίνεται χαμός ως και πανικός εδω μέσα!

Καλό τριήμερο νάχουμε εμείς δεν θα κάνουμε τίποτα το σημαντικο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια και καλό τριήμερο!

Ούτε μεις θα κάνουμε κάτι το ιδιαίτερο και γιουπι!δεν έχω μαγείρεμα για 3 ημέρες γιατί σήμερα θα πάμε σε ένα τραπέζι και αυριο και μεθαύριο στην πεθερά.

Ναταλάκι, περιμένουμε να δούμε το νυφικό όταν το πάρεις!

Καλά πολύ πετυχημένο αυτό που μου είπες για το μπισκοτάκι ότι θα γίνει διανοούμενη :lol: Κοίτα, αν σκεφτείς οτι κινητικά είμαστε πίσω αλλά στο "διαβασμα"είμαστε πρώτες, μπορεί και να αναθρέφω επιστήμονα :lol::lol:

Αντωνίτσα χρυσοχέρα, τέλεια πράγματα φτιάχνεις!Κάποια στιγμή πρέπει να μας πεις πως τα καταφέρνεις με 2 παιδιά και προλαβαίνεις, μόνο εγώ πνίγομαι απο τις δουλειες και δεν οργανωνομαι? :oops:

Σταυρούλα ευτυχώς στο λέω και πάλι που μου είπεσ για τα κακά γιατί είχα αγχωθεί.Μέχρι και φώτο στο ιντερνετ είχα βρει :?:lol:

Όσο για τη βάφτιση...εμεις αυτό το σκ θα κάτσουμε να γράψουμε επιτέλους τους καλεσμένους για να δω τί γίνεται.Ε, είναι μια αρχή κι αυτή :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimeroudia koritsakia! Kalo triimero na exoume!

Emeis etoimazomaste na pame sto limani gia kafedaki me kati filous!

Exei wraia mera me ilio, twra apo thermokrasia den eimai sigouri...nomizw kapou 18 tha paei.

Tony wraia akougontai auta pou tha ftiakseis! Krima pou den prolabainei na einai kai to likeraki etoimo!

Tha einai omws suntoma kai tha to kernas!

Katerinaki thanks gia to site tha to koitaksw!

Bouli to diko sou mou arese to forema, apla den thelw na ntuthw polu austira, thelw na einai xalaro kai kalokairinomesimeriano to ntusimo. Nai to fermouar einai entono giati exei auto to gkri giauto den mou arese toso. Twra an einai pio diakritiko isws na mi me xalaei toso. To forema sou sou pigaine para polu kai eisai kai wraia kopela kai giauto pisteuw koitazan to sunolo olo kai oxi mono to forema!!

Bouli auto pou ebales mou aresei polu to stul kai olo to sxedio, apla gia ti sugkekrimeni mera den thelw kati toso skouro se xrwma, episis me xalaei ligo auto me tis grames pou einai san tuligmenes gazes...to kserw oti etsi einai to stul..tha ithela omws gia ekeini ti mera kati se auto to kopsimo alla allo ufasma kai xrwma! Pantos kala to pas...tetoio piasimo sto laimo kai to panw meros mou aresei polu!!

Ari kala na perasete!

:lol::lol: pou koitakses kai fwtografia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσαι , εμεις ειχαμε μια οχι τοσο καλη νυχτα. Το Παναγιωτακι εβηχε και τρομαξα λιγο σαν να του κοβοταν η ανασα και την πηρα μαζι μου να την παρακολουθβ, ηταν και ζεστουλα ολο το βραδυ δεκατακια μαλλον απο το εμβολιο, το πρψι σαν να φανηκαν και λιγες μυξουλες αλλα φαινεται καλα τωρα. Η δε μαρια σηκωθηκε στη 1.30 και δεν ηρεμουσε, μια πηγαινα εγω με το ενα μωρο στο καναπε μια ο αντρας μου, ουτε που θυμαμαι τι γινοταν.

Κατα τα αλλα εχει μια ομορφη μερα, βαζω το τριτο πληντυριο τωρα, τα κοριτσα δνε πολυφαγαν φρουτοκρεμα, και τωρα παιζουνε. Περιμενω τον αντρα μου να γυρισει κατα το μεσημερακι και αν εχω ουραγιο θα του πω να παμε θαλασσιτσα για κανα περιπατο, να δω βεβαια μεχρι τοτε και πως ειναι οι μικρες.

Λοιπον εχετε θιξει και πολλα θεματα, μην σας πιασει το στυλιστικο δεν βαζετε γλωσσα μεσα. Σχετικα με το δευτερο ρουχο αυτο που ειπε η μαρια εγω δεν το ηξερα. Εγω ως δευτερο ενοοω αυτο που θα το πας στην εκκλησια μεχρι να το γδυσεις και θεωρω πως το επαιρνε η μαμα, δηλαδη ποσα να παρει αυτος ο νονος. Αν το παιρνει ο νονος κι εγω δεν ειχα παρει τιποτα οταν βαπτιζα για την περισταση, αλλα θυμαμαι αν δεν με απατα η μνημη μου οτι ειχα παει ενα σετακι το [πασχα πριν τη βαπτιση που υποτιθεται αν δνε το χεις βαπτισει δεν πας λαμπαδα, και μου χε πει η κουμπαρα , α ωραια θα του το βαλω τη μερα της βαπτισης. Ειναι ολα πολυ σχετικα και πολυ τυπικα, ο καθενας κανει νομιζω οτι θελει.

παν να απλωσω ρουχα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!!!!!!καλε ποσα γραψατε? :lol::lol: τα φορεματα ειναι τελεια ολα!!κ το τελευταιο μου αρεσε παρα πολυ αλλα δεν ξερω αν θα το επαιρνα για μεσημερι!!!αλλα ειναι πολυ κομψο κ κιμπαρικο!

σοφια μια χαρα ειναι οι κορουλες σου!!διδυμουλες ειναι κ ειναι λογικο να ειναι τοσο..οσο για το μελι κ ο γαμπρος μου παιδιατρος σουηδια το απαγορευουν αυστηρα μεχρι τα 2 τουλαχιστον..

αντωνια καλες ετοιμασιες να εχεις!!!κανεις κ ταραμα?μου φαινεται οτι γιαντε δυσκολα κ δεν ρωτησα ποτε πως γινετε..κ εγω πηρα μπακαλιαρο κ θα το βαλω στον νερο σε λιγο..

ναταλιτσα καλως μας ηρθες παλι στην παρεα!!!!ειδες πως αλλαζουν στον υπνο?κ εμενα ολο μπρουμητα παει κ κοιμαται..εχει πολυ πλακα παντως γιατι οταν την βλεπω οτι νυσταζει της παταω ενα μικρο μαξιλαρακι κατω στο χαλι κ της λεω αντε κανε νανι κ αυτη λεει ναν κ οπως πεφτει μπρουμητα χτες την πηρε ο υπνος κατω κ μετα την πηρα οπως ηταν κ την εβαλα μεσα στο παρκο..πολυ βολικια παντως μου βγηκε..οπου να ναι κοιμαται!!!αφου δεν περασε κ την λουση για μαξιλαρι παλι καλα!!

πηγαμε εκκλησια σημερα!!ο πρωην μου γιορταζει!! :D πηρα τηλ την πρωην πεθερα κ την ευχηθηκα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Ελενα το φορεμα πρεπει να εχει κατι το ιδιαιτερο για να ξεχωρισει. Το συγκεκριμενο αν δεν ειχε το bandage θα ηταν πολυ απλο σαν φορεμα και δεν θα το επελεγες για βαπτιση. Επειδη εριξα μια ματια στα halter neck ειδα οτι τα περισσοτερα η ηταν πολυ απλα η πολυ αμπιγιε. Δςν μου αρεσε κατι. Καλα εγω δεν ειμαι πια ετσι αλλα αυτα φορεματα μαζευουν κοιλιες κ πατσες οσο κι αν σου φαινεται οτι τονιζουν τις ατελιες δεν ειναι ετσι. Ετσι μου ερχεται να σου στειλω το δικο μου να το δοκιμασεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βουλι ειναι νομος,οταν τα πιτσιρικια δεν κανουν φασαρια αλλα υπαρχει πολυ ησυχια...δεν ειναι για καλο!Μαλλον κανουν κατι επικιδυνο!

Οπως το πες Λια : ΝΟΜΟΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σταυρούλα το πρωτο σετ μου αρεσει αρκετα, ειδικα τα παπουτσακια ειναι φανταστικα.

Αλεκα το φορεμα ειναι πολυ κομψο και ο συνδυασμος τυρκουαζ καφε αγαπημενος, ναι το προτιμω απο το αλλο και ειναι και καταλληλοτερο για την περιοδο που το θες. Καλα Αλεκα τρωτε τον απακο, μπραβο το παιδι φτου του.

ελενα πτυχιακη μπορει να μην εχω κανει στα κακα , προυπηρεσια εχω παντως σιγουρα :lol::lol: Οσο για το φορεμα εμενα μου αρεσει αερινο αναλαφρο και μου αρεσουν και μενα πολυ τα λουλουδια στα μαλλια, ειμαστε ρομαντικες τι να κανουμε :P , να το φοραγες ομως ως καλεσμενη σε βαπτιση, τωρα νομιζω πως ψαχνουμε κατι πιο ιδιαιτερο. Καλα τολμα να το βαλεις βεβαια μετα οτ κραξιμο της Σταυρουλας :lol::lol:

Σταυρουλα με το καλο ευχομαι ο ερχομος ενος νεου μωρου στο σπιτικι σας :)

ρε σεις ποσα εχετε γραψει, τα στελνω να μην τα χασω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας ομορφιες!!Καλο τριημερο να εχουμε!!!

Εχετε πιασει τα φασιονιστικα παλι και χανω τη μπαλα με τα λινκ!!Ωραια ηταν τα τελευταια που βαλατε!

Αρι θα εχετε πολυ κοσμο?Ή πολύ κλειστο κυκλο??

Εμας ηρθαν τα προσκλητηρια μας και οταν θα εχω χρονο θα κατσω να τα φτιαξω και να γραψω ονοματα.

Σημερα θα φυγουμε για πεθερα στας εξοχας,εχουμε και γιορτη του Ευαγγελισμου,το ανιψακι του αντρα.

Οπότε γλιτώνω κι εγω μαγειρέματα.Σημερα φώναξα τους γονεις να κραταει ο μπαμπας το μικρο κι εγω με τη μαμα καναμε δουλειες.Αν τα εκανα μονη μου δεν θα τα τελειωνα ΠΟΤΕ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναταλια αυτα τα καπσ σιλικονης πηγα να τα δοκιμασω πριν καμια δεκαρια χρονια και το στηθος μου τα...στραμπουληξε και επεσαν, εχω μεγαλο και βαρυ στηθος και δεν με καλυπτουν τετοιες λυσεις. οσο για τα διδυμακια που θες .....προσεχε τι ευχεσαι! Εμενα ουτε καν περνουσε παο το μυαλο μου οτι θα μπορουσα να κανω ποτε διδυμα, υπαρχουν πραγματα που δεν τα χζεις οταν εχεις μονο ζεις σε σχεση να εχεις ενα μονο παιδι, αλλα τωρα νιωθω πολυ τυχερη. Σου ευχομαι την καλυτερη παρεα για το Στρατουλη σου οποια και αν ειναι αυτη. :) Ο οποιος βλεπω τωρα παρακατω οτι κανει παλαμακια και κουπεπε??? Σιγα μην κανει οποτε του πεις εσυ, εχει πρωτοβουλια το παιδι!

Αριαδνη ξεκινας προετοιμασιες ε? Κατι ειναι και η λιστα καλεσμενων , βασικο θα λεγα, νατε με το καλο.

ναταλια πολυ ωραιο αυτο που εβαλες το φορεμα, υποθετω πως ολοι οι αντρε ψαχνουν κατι τετοιο, ειναι πολυ σεξυ δεν υπηρχε περιπτωση να το βαλω στην βαπτιση.

Ελενα εχω να οσυ πω πως ειμαι μαζι σου στην αποψη περι ντυσιματος στη βαπτιση. τα ρουχα που πηρε η Σταυρουλα ειναι φανταστικα και υποστηριζει το στυλ, αλλα και εγω τα θεωρω αυστηρα για βαπτιση δνε μου παει προσωπικα το στυλ αυτο, θελω κατι πιο αερινο σε καταλαβαινω, παντως βαζεις και συ πολλου περιορισμους στην κοπελα, το θελω ετσι αλλιως αλλιωτικα, σταυρουλα κανε μια συσκεψη με τον κωστετσο και τον μανολο να βρουμε κατι στην Ελενα 8-)

Γιορταζει ο πρωην σου και πηρες τηλ τη πεθερα?? :o Μηπως δηλαδη να κρατουσες τον νυν αντρα και την πρωην πεθερα Μαρακι?

Βρε Σταυρουλα με αυτο το bandage (επιδεσμος), μπαταρισμενες δηλαδη θα παμε στη βαπτιση :lol::lol::lol:

Κατερινα περιμενε παρειτσα? ωραια να περασετε καλα. Ωραια ιδεα αυτο με το να δινεις το αυγο τις μερες που δεν τρωει κρεας ετσι ωστε να παιρνει κατι πρωτεινουχο ημερησιως. Αληθεια τι αβγα δινετε απο το σουπερ? Θυμαμαι ο πατερας μου οταν εμαθε οτι ημουν εγκυος σε διδυμα ελεγε διαφορα παο τη χαρα του και ενα απο τα κορυφαια ηταν οτι θα εβαζε κοτουλες στο μπαλκονι :lol::lol::lol:

Αντωνια μου ανοιξες την ορεξη με τα καλουδια που θα φτιαξεις. Σιγα σιγα αυξανει την ποσοτητα δηλαδη ο Αναστασης, αυτο ειναι πολυ καλο, να συνεχισετε ετσι.

Σταυρούλα λες να σε κοιτουσα με το φορεμα με το φερμουαρ και να λεγανε, μα καλα ατο το φορεμα απεξω εχει το φερμουα? :lol::lol::lol: Αστειευομαι , μη με παρεξηγας, και το λεω γιατι ουτε εμενα μου αρεσει απεξω το φερμουαρ , αν και τοσο πολυ που το βλεπω στα μαγαζια κοντευω να το συνηθισω. παντως εγω πιστευω οτι σε κοιταγανε και κοιτουν την καθεμια οταν το συνολο ειναι ομορφο, οταν υπαρχει μια ισορροπια στην εμφανιση και παιζον ρολο και αλλα οπως η αυτοπεποιθηση κτλ. προφανως ησουν πολυ προσεγμενη και ελαμπες ;)

Λία κανατε το σπιτι με τη μαμα ε? Που να τελειωνες μονη σου, μεχρι να ξεκινησες εχουν προκυψει αλλα δεκα στη μεση.

Αυτα κοριτσια μου, σε λιγο ερχεται και ο συζυγος, Σας ευχομαι καλο τριημερο γεματο βολτες καλο φαι και πολλα χαμπογελα απο τα παιδακια μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλιτσες, καλο τριήμερο σε όλες.

Ξεκινάω με όσα προλάβω όσο η μικρη ειναι κάτω στην αυλή και κάνει ποδήλατο γιατι δεν θέλω να με βλέπει με τον υπολογιστη, της κάνω αποτοξινωση μια βδομαδα :lol::lol: .

Αντωνία πολλες ετοιμασίες βλέπω έχεις, εμένα ευτυχώς θα τα ετοιμάσει αυτα η μανούλα μου. Εχει δίκιο όπως σου το λεει η Σταυρουλα ειναι σαν να τρώει ένα αντί για τρία γεύματα την ημέρα οπότε σιγα σιγα θα γίνουν δυο και μετα τρία.

Αλέκα και εσυ καλη βόλτα στας εξοχας.

Αριαδνη σούπερ που δεν έχεις μαγείρεμα, πάντως δεν είσαι η μονη και εγω πολλες φορές δεν προλαβαίνω να κάνω πολλα και κάνω λίγο απο όλα. Καλα να περάσετε!

Έλενα πως πήγε ο καφές, και εδω ειχε ωραία μερα με ήλιο αλλα λίγο κρύο το ειχε, αλλα και μεις δεν χασαμε την ευκαιρια και κάναμε την βόλτα μας σε μια διπλανή πόλη στην παραλία της με τα πιτσιρίκια.

Σοφάκι δύσκολο το βραδυ σας ειναι καλυτερα τωρα τα κοριτσακια σου. Πάντως και εγω δεν νομίζω ότι το ρούχο που θα παει στην εκκλησία ειναι απαραίτητα της νονας. Παντως τωρα που το σκέφτομαι και εγω την Αγγελικη με ρούχο που μου ειχε φέρει η νονα της την πήγα, αλλα επειδη μένει Αμερική καθε καλοκαιρι φέρνει μια τσάντα ρούχα για την μικρη και ένα απο αυτα, μπορω να πω ήταν καλύτερο και απο το βαπτιστικο, μου άρεσε τόσο πολυ και για αυτο και της το έβαλα.

Μαρακι πραγματικα η Αννουλα ειναι η πιο βολικη εδω μέσα. Έχεις τόσο καλη σχέση με την πρώην πεθερα? κρίμα που η νυν σου ειναι το αλλο άκρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και συνεχίζω

Αμαλία καλα να περάσετε και εσείς στα εξοχας, να κάνετε πολλες βόλτες. Τι καλα που είχες βοήθεια και κάνατε και δουλιτσες στο σπιτι.

Σοφια περιμένουμε το βαφτιστηρι σου :lol::lol: και όλη την οικογενεια!!!! Λοιπόν η παιδιατρος για αυτο το λογο μου εχει πει έτσι το αυγο τις μερες που δεν τρώει κρέας για να παίρνει ζωική πρωτεΐνη καθε μερα. Αυγά εγω παίρνω απο την λαϊκή και λέω ότι ειναι για μωρο για να μου δίνει τα πιο φρεσκα της ημέρας.

Σας φιλω όλες και να περάσετε πολυ όμορφα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas koritsia pigame to kafedaki mas kai eixe kai paidotopo ekei pou pigame kai kaname kai kounia...mpikame kai se ena parko me mpalakia kai trelathike! Plaka eixe! Ta koitaze kai den iksere pou na prwtokoitaksei!

Sofia to diabasa to arthro kai leei gia to melli oxi katw apo 12 minwn...gia pio asfaleia upothetw oti to apagoreuoun mexri peripou 2 etwn. H ilikia einai sxetiki kai pali. Apla polloi to fobountai. Pantws exw akousei gia dilitiriasi opote kai egw tha to apofugw gia arketo kairo.

Kai sena sou aresei auto to stul e? Ase twra etsi opws mou ta eipe h Stauroula an tolmisw na balw kati tetoio tha niwthw kompleks giati tha skeftomai...les anamesa stous kalesmenous na einai kamia san ti Stauroula kai na leei twra...ma ti pige kai ebale auti??? :lol::lol:

Bouli :lol::lol: oti tha mou steileis to forema!

Koita, emena auto to forema pou exeis mou aresei polu kai auto pou mou ebales stin fwto mou aresei polu...alla sou ksanalew gia na katalabeis ti ennow...gia mena kai gia edw pera einai apla polu austiro...thelei kati pio analafro kai kalokairino-mesimeriano! Den einai oti den mou aresei to forema, apla oxi gia tin baftisi ti diki mas! Se allo xrwma den eida an to eixe.

Maria ti na sou pw? Na xairesai ton prwin? :shock::lol: Basika afou exete paidi mazi kala kaneis kai kratas kales sxeseis...h pethera an itan kali (sigoura tha einai pio kali apti nin :lol: ) den ftaiei se tipota na min tis milas.

Lioumpa kala na perasete!!

Mwre Sofaki den tis bazw peirorismous gia na mou brei oposdipote kati...alimono! Apla thelw na tis eksigisw giati den mou aresei to kathe ena. Kai mena akribws etsi opws ta eipes...eimai tou pio analafrou alla den einai mono oti eimai egw etsi...genika edw as poume se mia tetoia peristasi...den uparxei periptwsi na deis kati toso austiro, eidika kalokairi kai mesimeri...ntunontai pio xabainistika! :lol: Ase pou oloi autoi pou tha einai kalesmenoi sto gamo ektos apo tous neoleous den exoun idea oute poia einai h Beckam oute oti auto me to fermouar einai kapoiou sxediasti!

Katerinaki wraia pernate e??

Koritsia eseis den dinete kathe mera kreas?? Egw kathe mera dinw...mipws den prepei? Den mou exei pei na min dinw kathe mera.

Auto me to augo logiko na to dineis otan den trwei kreas....koritsia parolo pou to augo grafete plewn me B, abgo, den as fainetai kapws koulo? Emena den mou tairiazei na to grapsw me B pantws!

Pwpw otan megalwsoun ligo ta paidia mas tha mas koroideuoun kai tha lene "autoi oi palioi den allazoun muala"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι κοριτσια εχω αρκετα καλες σχεσης με την πρωην πεθερα..χαρηκε βεβαια που την ειπα κ χρονια πολλα για τον γιο της ,ηταν κ αρρωστη..σαν πεθερα παντα με στηριζε παλια..κ οταν χωρισα με τον γιο της ναι μεν στεναχωρεθηκε αλλα κ το περιμενε οτι θα συμβει καποτε..

αχ κατερινα η αγγελικη θα εχει βρει την χαρα της που μπορει να κατεβαινει ελευθερα να κανει ποδηλατο!!

αλεκα το φορεμα μου αρεσε παρα παρα πολυ!!!θα το φορουσα ανετα αυτο!ο πετρος φαγανος ειναι σαν την δικια μου..εμεις καθε 3ωρο πρεπει να τρωμε..το πρωι ξεκιναμε...γαλα-νανι-φρουτα-νανι-φαγητο-νανι,μετα της 6 το απογευμα κρεμα-γιαουρτι-γαλα-νανι!

λια ποσο θα ηθελα κ εγω να εχω μια μανουλα να βοηθησει στις δουλειες..σκεφτομαι που θα ξεκινησω γενικες για το γαμο-βαφτιση κ με πιανει αγχος γιατι ειναι τριωροφο..ειδα φωτο στο fac ειστε κ οι 2 μαμα κ γιος πανεμορφοι!!!

αριαδνη κ εγω θελω να ξεκινησω με την λιστα για να αρχισω να γραφω τα προσκλητηρια..εχει δουλεια αυτο γιατι για να γραψεις ομορφα με σειρα τους φακελους πρεπει να τα κανω με γραμμουλες κ με μολυβι..εχετε καμια ιδεα πως θα ειναι πιο ευκολα?

ελενα κ το φορεμα που εβαλες μου αρεσε παρα πολυ!!ναι μεν ειναι λουλουδατο αλλα κ οπως αισθανεσαι φυσικα!εγω εχω ενα κολλημα με τα λουλουδια!!!μου αρεσουν πολυ...οπως λεει κ η σοφια ρομαντικες!! :D

σταυρουλα το συνολο το παρηγκειλες για την βαφτιση?παντως επισης ειναι πολυ ομορφο κ κομψο!

αντωνια φανταζομαι ετοιμαζεις τα μενου ε?

ναταλια αυριο δουλευει ο ανδρεας πρωι κ σχολαει 3ις το μεσημερι..τι λετε να΄ρθειτε μια βολτα εδω στο χωριο?15 λεπτα ειναι..παντως πιο γρηγορα θα φτασετε εδω.. ;) θα παμε για καφε μετα η καθομαστε κ στο σπιτι..κανει ωραιες μερες κ θα χαρουν τα παιδια!

σοφια επεθα πλακα με τις κορες!! :lol::lol::lol: αληθεια ποσο καιρο ηθελα να ρωτησω κ ολο ξεχναω..φυσιολογικα επιασες διδυμα,η εξωσωματικη?ειχατε κανεναν στο σοι με διδυμα?

ελενα :lol::lol::lol: για το αυγο!!!!!!να παλι με υ το εγραψα..ρωτησα τον γιο μου πως γραφετε κ μου ειπε με β..οτι να΄'ναι..με την πρωην πολυ καλα τα παμε κ με καλει πολλες φορες για καφε στο σπιτι της..κοιτα κραταει κ τον αντωνη αλλα κ αλλιως να ηταν παλι θα μιλουσαμε..καμια σχεση με την νυν..της το εχω πει στην νυν οτι ειχα καλη πεθερα κ μπροστα της την πηρα τηλ σημερα το πρωι..δεν ειπε τιποτα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενακι περασατε καλα στον παιδοτοπο ε, ξετρελαθηκε και το εβελινακι. Το φόρεμα αυτο για καλοκαιρι μεσημέρι και βάπτιση και εγω το βρίσκω αυστηρό όπως λες, ίσως σε αλλο χρώμα και πιο κοντό....αλλα τοτε θα ήταν αλλο φορεμα :lol::lol: γέλασα και με τα χαβανιστικα :lol::lol:

Κρέας και μένα καθε μερα μου εχει πει, ειναι άλλοι παιδιατροι που καποιες μερες δίνουν μονο λαχανικα, εμάς μας ειπε ότι τωρα απο τον 8ο μπορω να δώσω και όσπρια οπότε εκείνες τις μερες να δίνω και το αυγο.

Μαρία ασε να δω πως θα την βάλω σε σειρα πάλι απο την τριτη!!!!

Αριαδνη ξέχασα πριν καλη αρχη με την λίστα των καλεσμένων μετα απο αυτο είσαι σε καλο δρόμο γιατι μπορείς να προγραμματιζεις και να παραγγειλεις προσκλητηρια μπομπονιερες και μπαίνεις σε μια σειρα.

Και εγω λέω μολις γυρίσουμε Αθήνα απο βδομάδα δηλαδη να οργανωθω για τα καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναμαι πάλι ξαπλωμένη βλέπω τιβί μέχρι να ξυπνήσει το ταλιμπανακι... Λέω να τα παω και τα δυο μαζί με τη μαμά μου σε παιδοτοπο έχω ένα δωρεαν κουπόνι που είχαμε κερδίσει στο πάρτυ της κόρης και είπα σημερα είναι η μέρα που θα το χρησιμοποιήσω. Ο μπαμπάς βαριέται νάρθει γιατί δε θελει να κυνηγάει μέσα έξω τη μικρή η να παίζει το κοκοβιο!

εμεις τρώμε κάθε μερα κρέας, περιπου αυτό που φτιάχνω φτάνει για 2 μιση μέρες και τρώμε κάθε μερα αβγό κρόκο απλώς κάθε μερα του δίνω και ένα κουταλάκι περισσότερο ασπράδι μέχρι να το φάει ολο.

Το μόνο πρόβλημα που έχω με το μικρό είναι ο μεσημέριανος υπνος δηλαδή τον βάζω για ύπνο και σε μισή ώρα ξυπνάει και έτσι τον κουνάω νανουριζοντας τον(αφήστε που θελει να μου βάλει την πιπίλα) και τότε κοιμάται σχεδόν 2ωρες σερί απλώς εγώ κοιμάμαι μετά το νανούρισμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια μου!

διαβασα λιγ απραγματακια γιατι σιγουρα απο λεπτο σε λεπτο θα ξυπνησουν τα μωρα κ παλι δε θα προλαβω να γραψω.

τελεια μερα σημερα,τα πηγα το πρωι στις κουνιες πηραμε κ τυροπιτες κ φαγαμε στην πλατεια.μετα γυρισα μαγειρεψα αρακα,ευτυχως ειχα φαγητο της μπεμπας αλλιως δε θα πηγαινα να κατσουμε πλατεια.απλα εχουν παρει τις κουνιες επειδη θα φερουν καινουργιες κ ο αντωνης μου δεν ειχε να παιξει.αλλα χαλαλι γιατι ανακαινιζουν τα παιχνδια κ γενικα τον χωρο οποτε μετα θα ειναι ολα καινουργια.

κοριτσια εγω τη κρεμα της νουνου με το μπισκοτο δινω κ γραφει οτι εχει κ μελι κ μαλιτσα δεν το ειχα προσεξει ατην αρχη.κ μια μερα το προσεξα αλλα ειχε ηδη φαει η μπεμπα πολλες φορες.κ επειδη της αρεσει δεν την αλλαξα.

σημερα κ χθες δεν μου εφαγε καλα για μεσημερι κ στεναχωρηθηκα.

εγω απο χθες εχω λιγακι ανεβασμενη πιεση.ειχα μια ζαλαδιτσα κ παω χθες φαρμακειο για το γαλα της κ λεω της κοπελας να μου παρει τη πιεση.κ ειχα 14 με 9.που εγω παντα εχω 12 με 8.ξ ξαναπξηα απογευμα κ παλι τα ιδια.κ σημερα το πρωι πηγα σε μια στην πολυκατοικια κ παλι ειχα περιπου τοσο.δε καταλαβαινω γιατι.λετε να ειναι απο αγχος;πρωτη φορα το παθαινω κ ειμαι φοβιτσιαρα κ ολο το σκεφτομαι.

κ εγω αυριο στην πεθερα μου φαγητο οπως κ την δευτερα.

ναταλακι κ εμενα για καποιο καιρο ο αντωνης μου δε με ηθελε,ηταν οταν ξαναξεκινησα δουλεια κ ελεγα οτι φταιει αυτο.ηταν τοτε περιπου 10 μηνων.μηπως τελικα ειναι η ηλικια;;

ξυπνησαν, ε ημουν σιγουρη.κ δε προλαβα να σας διαβασω ολα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσάκια μου!Βλέπω όλες κάναμε τη βολτίτσα μας!

Και μεις πήγαμε βόλτα, μετά σε ένα τραπέζι, όπου η μπέμπα ήταν σε τρελλή χαρά και όταν γυρίσαμε ξεράθηκε 2μιση ώρες.Τώρα χαλαρώνουμε, το βράδυ με έχουν καλέσει σε μια εκδήλωση, ήθελα να πάω αλλά τώρα νιώθω πολύ κουρασμένη.

Ήρθαν και τα πράγματα του next γιατί είχε γίνει μία ασυνεννοησία με την κούριερ(την ελληνική)και καθυστέρησαν.Της πήρα 5 εσώρουχα λευκά, τρία μπλουζάκια ανοιξιάτικα και ένα κολάν, 28 ευρώ όλα, πολύ καλά πιστεύω.

Μαράκι καλά έκανες και πήρες την πεθερά και ένας λόγος παραπάνω που φροντίζει και τον Αντωνη.

Βικάκι, απο το άγχος θα είναι η πίεση.

Έλενα βρήκα και άλλο" χαβανέζικο" αλλά μου αρέσει πολύ αυτό.

http://www.aliexpress.com/item/2012-New ... 99938.html

Ρε κορίτσια εμένα μου άρεσει κάτι σε τέτοιο στυλ, ισως να έιναι απλό αλλά εμένα δεν μου αρέσουν και τα πολλά πολλά:

http://www.aliexpress.com/item/High-qua ... 05677.html

Βέβαια είναι πάμφηνα και τα 2 και δεν ξέρω απο ποιότητα τί θα λένε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια.

Εμείς δεν πήγαμε βόλτα. Μόνο μέχρι το κολυμβητήριο πήγαμε. Γραφτήκαμε και ξεκινάμε Τρίτη με το καλό. Ελπίζω να του αρέσει.

Έλενα καταλαβαίνω τι θες απλά αυτό που θες δεν μου πολυαρέσει εμένα δηλαδή ναι μεν αεράτο αλλά δεν μου αρέσει το halterneck σε αεράτο γιατί παραπέμπει σε φόρεμα παραλίας.

Μαρή Έλενα τώρα που το σκέφτομαι έχω ένα halterneck φόρεμα μεταξωτό κοντό κιόλας αλλά και αεράτο αλλά και εμπριμέ :lol: Αν σου αρέσει να στο στείλω :lol: Θα σου βάλω photo. :D:D

Καλά κι εγώ δεν μου αρέσει το συγκεκριμένο φόρεμα επειδή το φοράει η Μπέκαμ.

Αρι ωραια αυτά που εβαλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...