Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τα ζουζούνια μας υποδέχονται την Άνοιξη!νο17


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αλέκα τρώει πολύ ο Πέτρος!!!

Και μένα μου άρεσε Έλενα το φόρεμα αλλά θα προτιμούσα να έχει καποιο άλλο χρώμα ως βάση και όχι το λευκό.Βέβαια, γούστα είναι αυτά!

Για τα δεύτερα ρούχα έγραψε πιο πάνω το έθιμο η Μαρία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλέκα παρόλο που και κάτι τέτοιο δεν θα φορούσα μου αρέσει πολύυυυ περισσότερο από το άλλο.

Πες το ρε Αρι για τα κακά να ησυχάσω κι εγώ :lol::lol: Τόσο καιρό του δίνω ρυζόνερο και ρυζάλευρο θα στουμπώσει στο τέλος. :?

Τα νέα από τον γυναικολόγο πολύ καλά. Ακόμα δεν έχω ενδομητρίωση αλλά οι πολυκυστικές παραμένουν και πρέπει να αυξήσω την δόση του glucophase. Μου είπε ότι αν δεν υπάρχει πρόβλημα από τον σύζυξ μπορούμε να συλλάβουμε μόνοι μας. :D:D

Θα κάνω και έναν υπέρηχο μαστού την επόμενη φορά.

Έλενα αυτά τα χτυπήματα τα αφήνω εγώ να γίνονται. Τα λεγόμενα μικροατυχήματα. Πρέπει να είμαστε και λίγο σκληρές γιατί αλλιώς δεν θα μάθουν να προσέχουν τα μωράκια μας.

Όσο για το φόρεμα. Όχιιιιιιιιιιιιιιιιιι μην το κάνεις αυτό και πάρεις αυτό το φόρεμα. Παρά είναι χαβάη. :D:D Και όχιιιιιιιιιιιι μην βάλεις λουλούδι. Είναι πολύ Βουγιούκλο το στυλ :lol::lol: (σορυ που στα λέω έτσι ωμά ελπίζω να μην με παρεξηγήσεις) :oops::oops:

Αλέκα καλέ που το βάζει τόσο φαγητό? Ούτε εμένα τρώει τόσο. Εμείς τρώμε γάλα-αυγό (3 φορές την εβδομάδα)-φρουτόκρεμα-μεσημεριανό-απογευματινό (κρέμα όπου καμιά φορά ούτε και αυτή την τρώμε)-γάλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια γυρισαμε απο τον παιδιατρο, κλαμα και κακο! Πρωτη φορα κλαινε σε εμβολιο, σπαρακτικα και οι δυο! Αρχιζουν και καταλαβαινουν πλεον, Ασε που η Μαρια δεν στεκοταν στο προθαλαμο , ηθελε να ακουμπαει τα τραπεζακια τα φυτα τα περιοδικα, την εβαλα και σε ενα αλογακι που χε ο γιατρος, αλλα αυτο δεν της αρεσε , της αρεσουν τα παιχνιδια των μεγαλων. Ως προς την αναπτυξη Μαρία 69,5 και 9150, Παναγιωτα 68 και 7550. Λεω του γιατρου παμε για μπασκεμπολιστριες. Ε μπασκεμπολιστριρς δεν θα το λεγα , κατι σε ενοργανη καλυτερα :lol::lol: Το υψος βρηκαν να παρουν απο τη μαμα τους. Για τη δε Παναγιωτα μου λεει δεν τρωει. Του λεω τρωει ,μονο μια περιοδο που τα αρρωστουλα ηταν κακοφαγη. Μου λεει αν τρωει δεν ανησυχουμε και δεν πιεζουμε. Ειδαμε και τις καμπυλες και ιεναι στα ορια, στο κατωτατο μεν, αλλα καποιος πρεπει να φτιαξει και αυτο το οριο :D Μου ειπε να ξεκινησουμε το αυγο λιγο μερα με τη μερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν θελετε και ποσότητες σας τις λέω... Το καλό είναι ότι δεν είναι ούτε υπέρβαρος και δεν έχει τα λαχταριστά μπουτακια που είχε μικρούλα η κόρη μου επειδή δεν κάθεται πουθενά... Όσο για τις πτώσεις εεε έχω συνηθησει πια και δεν ανυσηχω

Σταυρούλα μπράβο σας άντε βουρ για το δεύτερο μωράκι!

Πάντως κορίτσια αν δεν είχαμε οικονομική κρίση θα πήγαινα για τρίτο χαλαρά και μάλιστα θέλω πάλι αγόρι αλλά μέρι στιγμης απορριπτεται

Άντε μια χαρά οι κουκλιτσες σου σοφάκι...μη πολυπιστευεις τις καμπύλες που έχουν μέσα τα βιβλιάρια γιατί είναι αρκετά παλιες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βουλα ευχαριστα τα νεα σου απο τον γυναικολογο!!!αντε βαλτον απο κατω τον συζυγο κ ξεκινα αερομπικ :lol::lol::lol: ευχομαι γρηγορα η οποτε επιθυμεις εσυ να ξαναφουσκωσει η κοιλιτσα σου :D

το ρουχαλακι που εβαλες το πρωτο μου για τον Στρατο μου αρεσει πολυ !!!

Σοφια μπραβο τις ζουζουνες σου που ειναι μια χαρα!μαρεσει η αποψη να μην πιεζουμε για φαγητο.Καλη αρχη κ με το αυγο.

Ελενα κ εμενα δεν μου αρεσε το φορεμα :oops::oops: εμενα μαρεσε το πρωτο σαν στυλ που μας ειχες βαλει καθως εχεις κ σωματαρα!!!οσο για τις πτωσεις σε καταλαβαινω απολυτα αν κ ο δικος μου εμαθε κ βαζει χερια κ πεφτει πιο μαλακα τωρα.

η δευτερη αλλαξια ειναι ακριβως οπως τα περιεγραψε η Μαρια.εμεις εδω στα βορεια το κραταμε ακομα αυτο το εθιμο.Η νονα μας πηρε του Ανασταση απο τα benetton τα δευτερα ρουχαλακια αλλα δεν τα φορεσαμε ακομα γιατι μας ειναι μεγαλα.

Αλεκα τοσο πολυ τρωει ο Πετρος???φτου φτου...

εμας τα κακα μας ειναι ακομα πιο νερουλα γιατι πινουμε πιο πολυ γαλατακι ακομα οποτε δεν μπορω να εκφερωγνωμη αν κ νομιζω πως περιγραφικα μου ακουγονται νορμαλα τα δικα σας :lol::lol:

Μαρακι μου εσυ μην βγαινεις εξω κ σε παρασυρει τιποτα ο αερας κ σε χασουμε :lol::lol::lol::lol: φυσαει πολυ ακομα!

εγω αυγο εδωσα χθες αλλα φυσικα δεν του αρεσε..απορω γιατι δοκιμαζω αλλωστε..μου ειπε μονο αμα δεν το τρωει ετσι θα το βαζω μεσα στο φαγητο του!Λια εσενα σου ειπε απο την αρχη μεσα στο φαγητο του??

Μαρακι ευχομαι απο δω κ περα να βλεπεις χαμογελαστο τον Ανδρεα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sofia mia xara ta nea sas apo giatro! Kala nai twra arxizoun kai katalabainoun alla kai thumountai...giauto xairomai pou kaname to teleutaio gia kamposo kairo!

Bouliiii!!! Toso xali to eides??? :lol::lol::lol: Polu gelasa me tin perigrafi! Den pareksigw fusika!

Les polu xabai e? Ma kai edw resu san Xabai einai! :lol: Kai na sou pw tin alitheia to ntusimo se kati mesimeriano

einai polu pio xalaro kai kalokairinoaerato ap'oti blepw sta pio boreia! Emena to 'xei sunithisei to mati mou giauto isws de mou

fainetai opws to perigrafeis!

Tony oute esena e? Ok me peisate, akuro auto to forema!

Oso gia ta pesimata...e nai auta ta mikroatuximata ta afinw kai egw etsi, oute trexw san tin isteriki, apla exoun pollaplasiastei ta mikroatuximata kai fobamai mi ginoun kai pio megala.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχεις δίκιο εμείς εδω στα "κατω" νησιά σα χαβαι είμαστε!!!!!

τα ατυχήματα πάντα θα υπάρχουν και αφού περπατήσουν, εδω χτυπάνε μέσα στη κούνια τους....

Πάντως η κινεζια από παπούτσια δε λέει και παρα πολλά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κοριτσια σας εκλεισα αποτομα γιατι εβηχε πολυ η Παναγιωτα, απο χθες βηχει το πα στο γιατρο την ακροαστηκε, τιποτα μου λεει... αλλα βλεπω τωρα πως δεν μπορουσε να κοιμηθηκε, τεσπα ρευτηκε κιολας, εβγαλε και ακτι φλεμματακια τα οποια πρεπει να ειναι απο την αλλη φορα που μασταν αρρωστες, εντελως δεν μου χουν φυγει ουτε εμενα. Στα του γιατρου τωρα. Μας ειπε οτι μετα το χρονο σιγα σιγα θα τρωμε το οικογενειακο φαγητο μονο να εχει λιγο αλατι. Με ρωτησε ποσα δοντια εχουνε, του πα 2 και λεει και σιγα σιγα - εκτο απο το κρεας , να τα δινω λιωμενα. Που να ακουγε τους στρατηδες ποσα δοντακια εχουν, παιδακια θα λεγε να τους δινετε :lol::lol: Επισης και τυρακι απο το χρονο και μελι και ταχινι και ο,τι θελουν τα κοριτσια μας. Απεφυγε ομως μου λεει ακομα τα γλυκα, οχι ζαχαρη. Βρε μπας και το λεγε για μενα :o:roll::lol::lol::lol: Αυτα, ααα οχι μονο αυτα, τον ρωτησα για γυαλια ηλιου και μου πε μετα τα τρια χρονια, γιατι στην αρχη κανει τη δουλεια ενα καπελακι και αυτο που κανουν στα ματια οταν τους χτυοπα ο ηλιος εξασκει και τους μυες των ματιων.Και οτι μετα το ΜΑη αντηλιακο, γιατι ο ηλιος ειναι ευγερτικος, η καταχρηση και ο καλοκαιρινος ηλιος ειναι ο επικυνδινος. Οτι θυμηθω θα σας το πω εν καιρο.

Λοιπον αχω να σχολιασω παρα πολλα. Θα αν θα τα ακταφερω αποψε, τωρα παω στα ενδοτερα, σας φιλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντωνία ο Αναστάσης πόσο τρώει μέσα στην μέρα?

Δεν είναι ακριβώς Χαβάι η Κρήτη αλλά και πάλι υπάρχουν τόοοοσα πολλά ωραία σε αυτό το στυλ και θα συμφωνήσω με την Αντωνία ενώ έχεις κορμάρα δεν την αναδεικνύεις. Γιατί? :D:D

Είσαι σίγουρη ότι θες κάτι τέτοιο για την βάπτιση. Αν είναι να κοιτάξω κάτι καλύτερο. Πάντως το επάνω μέρος παχαίνει να το ξέρεις. ;):D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μελι η Σάντυ ξεκίνησε ενάμιση χρόνων στο γιαούρτι της όπως και φράουλα και όλα τα "μπαχαρικά" (αλατι-πιπερι-κανελλα-θυμάρι)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsia mou xathika ligaki eee sas egrapsa stin omada ton logo sas diavazw kathimerina sxedon alla pote den teleiwna twra ta katafera.. ola osa exete valei einia polu wraia.. tha prospathisw na sxoliasw osoa preissotera mporw osa thimamai...

anthi na xairese ton gioka sou an k argoporimena ligo.. k perastika sti fraoulitsa...

basw mia xara ta apotelesmata.. des to me tin douleia mipws mporeiseis k pas poio meta kalo tha einai...

lia eutuxws den einai tpt auto stin tomi k emena exei kapws ena ekswgkwma alla den me enoxlei mono ksinete kamia fora alla den kserw ama einai dermatiko to ekswgkwma i einai kati allo... palamakia kanoume k emeis .. gelasa me to aaaxxx pou kanei o stratoulis ... mia xa i giatros afou sas arese kiolas ....

voula megia ta rouxa k egw upnovatousa mikri alla pio polu paramilousa ston upno mou... k emas ta kaka mas etsi einai san poures...

aleka to deutero forema wraio.. me to kalo i douleia.... k egw auto pou les kserw oti pernoun rouxa otan to kseplenoun apo ta ladia tin triti mera... polu trwei kale alla fainete pernei ipsos ee...?

sofia talimpanitses i mikres polu mou arese to pws epoikinwnoun k fantazomai poso wraia einai na to zeis kathe mera ax thelw k egw didimakia.... na sou pw auto to soutien tis silikonis pou evales anorthonei katholou to stuthos? skeftomai na parw gia na valw me to nufiko alla den ksre ama anorthonoun katholou... to exeis dokimasei?

antwnia mou me exoun kalupsei oles oi upoloipes me osa sou eipan kane auto pou sou leei i sunidisi sou kapoia stigmi tha faei den mporei.... upomoni thelei k kserw pws exeis polu esu....

maraki mou sou egrapsa k stin omada min stenaxwriesai k min dineis sumasia, egw panta lew kapoia mera ola tha einia kala den mporei... kala i annoula polu mprosta einai gelasa me auto pou kanei an k egw tha anusuxousa... emena xthes to vradi o antras mou ton vrike me ta podia eksw apo ta kagkela k polles fores ton exw petuxei na sikwnete sta tessera na gurnaei k na peftei na koimatai k poia koimatai mono mporoumita... kale min vgaineis me aera eksw egw simera oute sto mpalkoni vgika me teteio aera pou eixe... xaxaxa makari apo dw k pera mono na xamogelate...

liaki ti wraia pou vrethikate me tin eleni xairetismata na tis dwseis k apo mas... k emena o mikros eksw einia aggeloudi isuxo sto spiti talimpanizei...

bibi k emena etsi mou fainete pws exei mia melanxolia telaietaia apo tote pou evgale to dontaki polu isuxos kathete k paratirei san na sovarepse... mia xara ta nea apo tin giatro....

marikani na zisete kalofwtistw k to agoraki sou, na eiste panta eutuxismenoi...

elena k esena talimpan einai i mikri den mporeis pia na ta afineis pouthena den ginete olo k kapou tha xtupisei k kati tha kanei..

ari pws eisai? to mpiskotaki twra pou eida fwto gluko k skeptiko dianooumeni tha sou ginei...

katerinaki mia xara teleiwses kiolas me tin vaftisi kali fainete k i nona sas mpravo tis.. o panais pws einai?

katerina pws ta paei me to parkokrevato o nikolas, tou arese stin fusi k kanei tsaxpinies ee to mikro mou...

xristinaki pws einai ta antrakia sou?

to xtinaki nomizw einai na gennisei arxes maiou ama thimamai kala einai mazi me tin kolliti mou na gennisoun...

kikitsa me to kalo i vaftisi euxaristoume gia tin prosklisi... trexeis gia ta teleutaia eee....

ta nea mas ta idia sunantithikame me ta koritsia k polu xarika i ari me ton antra tis polu kala paidia an ligo tous eida eniwsa oti tous kserw kairo eidika tin ari... me to maraki eixame ksanavrethei k mas vlepw na kathieronoume tin kuriakatiki volta stin paralia... ;);)

auta sas kalinuxtw kouklitses filakia polla... sunxwreste ama ksexasa kati exei meres pou ta diavaazw...

voula mia xara ta nea apo giatro ante vour gia deutero k girogora euxomai opote thelisete eseis....

emena evlepe kati fwto apo tin egkumosuni pou imoun poio gemati sto prwsopo k mou leei ante vale kana kilo den ti omorfi isoun k tou lew gia na me ksanadeis etsi prepei na mou kanei deutero paidi...

sofia mia xara einai apo anaptiksi i mikres sou i panagiwta einai konta sta kila mas ...nai twra katalavenoun k den theloun katholou to giatro...

elena exei dikio i voula nomizw polu xabai stul einai...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για σας γεια σας!!!!!

Εμεις τα ιδια στο χωριο ακομα, είχαμε λίγο γκρίνια το απογευμα και να δω πως θα ειναι και η νύχτα μας :? . Αυριο απογευμα περιμένουμε και τον μπαμπα μας και την Κυριακή θα έρθουν και φίλοι μας με τα παιδάκια τους για να περάσουμε ολοι μαζι και την 25η Μαρτίου.

Αμαλία εγω δεν του έχω αρχίσει ακομα αυγο τωρα αυτες τις μερες θα του το ξεκινήσω και θα του το δίνω αρχικα τις μερες που δεν θα τρωει κρεας και αργοτερα μερα παρα μερα, έτσι έκανα και στην Αγγελική και το κάνω και μέχρι και τωρα. Επισης αυγο παντα έδινα απογευμα κάπως με χαλάει το πρωι με τα φρούτα ίσως γιατι εγω δεν θα το έτρωγαν ποτε έτσι.

Και εγω δεν το ήξερα αυτο για τα δευτερα ρούχα, καλα ξέρω ότι πρέπει τα λαδοπανα και τα εσωρουχακια να ξεπληθουν απο το λάδι στη θάλασσα ή το νερο που θα ξεπληθουν να πεταχτεί σε γλάστρα αλλα οχι ότι πρέπει να βάλει και ρούχα αγορασμενα για αυτόν το λόγο απο την νονα. Εγω θέλω να του βρω κάτι όμορφο για όταν θα παει στην εκκλησία για την βάπτιση γιατι οι πιο ωραίες φωτογραφίες βγαίνουν πριν το μυστήριο μετα όλα ειναι λίγο πολυ ταλαιπωρημένα και το ρίχνουν στον ύπνο. Σταυρουλα αν πάτε κάπου έξω μετα την βάπτιση δεν χρειάζεται να τον αλλάξεις ρούχα με τα βαπτιστικα θα τον έχεις.

Σταυρουλα και τα δυο που έβαλες μου αρέσουν πολυ, ίσως λίγο περισσότερο το πρώτο για την περίσταση. Καλα εμεις για τα αγοράκια ειναι πιο εύκολο να βρεις σε μαγαζί με παιδικα κάτι όμορφο και οικονομικό παρα σε μαγαζι με αποκλειστικα βαπτιστικα που σίγουρα θα ειναι πολυ παραπάνω οι τιμές.

Αλέκα κολλησες και εσυ με το κινεζομαγαζο :lol::lol: θα έχουν αυξηθεί οι πωλήσεις τους με μας εδω :lol::lol: το φόρεμα αυτο πολυ πιο σικατο και αφου το θες και για Νοέμβρη νομίζω ταιριάζει καλυτερα. Καλε ποσο τρώει το αγόρι σου, έμεινα τωρα και γιαούρτι και κρεμα :o:o

Έλενα εχει να πέσει πολλες φορές και πανω σε παιχνιδια ασε και ο δικός μου τωρα που σουλατσαρει στο χαλι πέφτει στα πλαστικα παιχνιδακια κλαίει λίγο και αυτο ήταν, έχουν αντοχές αυτα τα μικροχτυπηματα δεν ειναι τίποτα. Στο δευτερο θα εχεις γινει τελειως αναισθητη σε αυτα :lol::lol: . Το φόρεμα δεν με ενθουσίασε πολυ για βάπτιση ας ειναι πρωι, είσαι η μαμα πρέπει να ξεχωριζεις ;)

Σταυρουλα μια χαρα τα νεακια απο τον γιατρο, βούρ για το δεύτερο λοιπόν!!!!!!

Σοφια μια χαρα οι κουκλιτσες και η Παναγιωτα μινιατουρα αλλα πολυ ντελικατη. Μια χαρα στα ειπε ο γιατρός για το μονο που διαφωνω ειναι για το μέλι άρα και για το ταχινι, πιο ασφαλές μετα τα δυο γιατι ευθύνεται για αλλαντιαση, κάπως έτσι λέγεται.

Αντωνία ουτε το αυγο ο Αναστάσης, δεν πειράζει θα το φάει στο μέλλον, δεν ειναι έτοιμος ακομα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sofia kai mena mou kanei entupwsi pou sou eipe gia to meli...exw akousei kai exw diabasei ena swro gia to meli oti den prepei apo toso nwris! Telos pantwn...o kathenas leei ta dika tou ti na pw.

Re Bouli e bres tipota na protineis! Gia to panw meros den exw problima eimai adunati kai auto to stul mou paei, thumasai pou sou eipa thelw ena forema na pigainei etsi sto laimo, mou aresei auto to kopsimo sto laimo polu. Gia to katw einai to thema na min me paxainei pros tin periferia!

Nataly fantazesai olo auto to katebato na sou esbine prin patiseis upoboli??? :shock::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ta ekana antigrafi den tin ksanapataw den tha antexa teteia wra na katsw na ta ksanagrapsw..

k egw gia to meli kserw oti einia meta ta duo k eida mia krema me dimitriaka k meli k elege apo ton 7o nomizw k mou ekane entupwsi auto k den to pira.. tis nestle einai....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναταλία welcome back.

Κατερίνα να περάσετε τέλεια εύχομαι και να έχετε ένα ήσυχο βράδυ.

Έλενα άλλο το πάνω μέρος από αυτό που έβαλες τώρα και άλλο αυτό της Μπέκαμ. Αυτό που έβαλες φουσκώνει μπροστά γι'αυτό το είπα. Το άλλο της Μπέκαμ δεν φουσκώνει τόσο και είναι πιο στενό.

Τεσπά θα δω τι μπορώ να κάνω για σένα αύριο γιατί με έπιασε νύστα.

Καληνύχτα κοριτσάκιααα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναταλακι στις κρέμες έχει άλλη επεξεργασία το μελι και είναι εντάξει για τα παιδιά... Το φρέσκο είναι λίγο επικινδυνο

εγώ ξάπλωσα βλέπω Νικολούλη αλλά επειδή βλέπει ο μπομπ στο σαλόνι ποδόσφαιρο είναι ακομη το νετ ανοικτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναταλια κάνει και ο δικός σου Στρατουλης παλαμάκια!!!! Εγω του τα κάνω συνεχεια να τα μάθει αλλα τίποτα ακομα.

Έλενα το θες μακρύ το φόρεμα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalws sas vrika k pali...... mou leipsate polu k twra nustazw k den paw gia upno kollisa edw.....

k emena mpala vlepei k exw to laptop alliws siga min to afine teteia wra ase pou egw sunithws koimamai..

a nai aleka den to iksera tin giatro pou tin rwtisa mou eipe meta apo kana mina na to dwsw teteio oxi akoma pantws...

nai kanei palamakia k koupepe k ela ela alla mono otan thelei autos ama tou ta lew egw den ta kanei me koitaei k gelaei...

koritsia twra teleutaia me anusixei kati o mikros otan vlepei kapoion allon px tin giagia tou i ton mpampa tou klaei gia na paei se autous k se mena den erxete ksana i ama ton parw apo ton mpampa tou mporei k na klapsei... me varethike to paidi mou k den me thelei pia... to kanei se kamia auto?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bouli tis Mpekam mou arese polu apla den mou aresei to fermouar pisw. Mou fainetai oti to kanei pio kathimerino to fermouar kai den kserw me xalaei. Tha perimenw aurio na mou deikseis tipota kalo!!

Aleka kai egw podosfairo blepw :lol: me ton suzuks kathomaste saloni kai blepei podosfairo ekeinos kai egw internetarw! Perimenw na teleiwsei gia na pame gia upno giati an sikwthw prin teleiwsei tha mou leei "egw kathomai kai blepw tis tainies pou theleis esu" :lol:

Katerinaki tha protimousa konto sto stul auto me to desimo panw pou mou aresei alla an den brw kati kalo se konto den me xalaei kai to makru an einai wraio.

Re koritia gia ksanabalte auto to site pou psaksate gia foremata na dw exei tipota? Tha koitaksw aurio.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!!!!

Καλο τριημερο να εχουμε!!!ξαλμυριζεται τον μπακαλιαρο σας?????

κ γω θα κανω καποιες ετοιμασιες για την Δευτερα γιατι θα ερθουν οι κουμπαροι να φαμε μαζι μετα την εκκλησια !οποτε θα φτιαξω σπιτικο ταραμα , αγιορειτικη μελιτζανοσαλατα κ αλλα!

Βουλα μου ο Αναστασης απο τα διαφορα που του δινω φρουτοκρεμα μεσημεριανο τραχανα στην διαρκεια της μερας ασ τρωει 150 γραμμαρια..τωρα απο το στηθος δεν ξερω ποσο τρωει! :o:o:o:o κ στην καλυτερη περιπτωση σπανια βεβαια 200γρ συνολικα ε... οχι την φορα :roll::roll::roll:

Κατερινακι να περασετε ομορφο με τους φιλους σας που θα ερθουν!!!

Ναταλακι μας ελειψες..ευχομαι να ειναι ολα καλα!το νυφικο σου το πηρες τελικα??μπραβο τον Στρατουλι σου κ τα επιτευγματα του.κ εμενα εκεινη την κρεμα με το μελι που νομιζω ειναι της νουνου μου ειπε η παιδιατρος ναμην την παρω!

Ελενα να βρεις σαν το στυλ το πρωτο αλλα χωρις το φερμουαρ!!!σιγουρα θα σου βρει κατι η Βουλα μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλό τριήμερο.

Αντωνία δηλαδή είναι σαν να τρώει ένα γεύμα στερεάς τροφής την ημέρα και αυτό δεν έγινε από την μία μέρα στην άλλη φαντάζομαι. Σταδιακά. Οπότε μην ανησυχείς σιγά σιγά θα αυξάνεται η ποσότητα απλά θέλει παραπάνω υπομονή. Καλά κάνεις και του δίνεις πάντως λίγο απ'όλα και κυρίως τα πιο θρεπτικά.

Έλενα επανέρχομαι σε σένα. Πάντως κακώς απορρίπτεις το φόρεμα λόγω φερμουάρ γιατί δεν φαίνεται τόσο έντονα όσο στη φωτογραφία. Φαίνεται σαν ραφή πάνω στο φόρεμα. Θα σου δείξω το δικό μου φόρεμα όταν το βγάλω φωτογραφία. Αυτό που σας είχα ξαναδείξει αλλά μπροστά και πλάι. Τώρα θα το φορέσω και θα προσπαθήσω να βγάλω το πίσω μέρος να δεις. Πάντως ένα θα σου πω. Εγώ που είμαι τούβλο στο να καταλαβαίνω αν με κοιτάνε είχα εντυπωσιαστεί από τα βλέμματα που πέφτανε με αυτό το φόρεμα στον γάμο που είχα πάει. Άσε που στον συγκεκριμένο γάμο δεν ήξερα κανένα παρά τους γονείς της νύφης και πάλι για μένα συζητούσαν και πόσο εντυπωσιακή ήμουν. ;) Αλήθεια δεν το λέω σχεδόν ποτέ αυτό για μένα δεν μου αρέσει να περιαυτολογώ απλά θέλω να σου πω ότι δεν έχει να κάνει με το πως είμαι εγώ εμφανισιακά γιατί και σε άλλους γάμους πήγα με άλλα φορέματα και τέτοια εντύπωση δεν είχα κάνει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...