Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ8ου-9ου-10ου2010:Μαμά πότε θα μου κάνεις αδερφάκι;;


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλοριζικοοοοο!!!!Μαρακι βρηκες τιτλο και δεν κρατηθηκες αλλο ε; :lol::lol: πολυ καλος ο τιτλος,ελπιζω μεχρι να γεμισει το θεματακι μας να εχουν ανακοινωθει κανα δυο εγκυμοσυνες τουλαχιστον!!!! :D:D

θα σχολιασω αυριο,παω να κοιμησω την μικρη(11.30 το βραδυ ετσι;;!!!) Μαρακι περαστικα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλοριζικο το θεματακι!!! Ειδατε! Απο τις πρωτες ειμαι ετσι;;;; Η μικρη ειναι στη μαμα μου και βρηκα κι εγω λιγο χρονο!!!

Μαρακι περαστικα κοριτσι μου!!! Γερη να εισαι και θα ερθει κι αλλο σπορι!!! Συγχαρητηρια και για τον τιτλο. πολυ καλος!!!!! Οσο για το φυτο...τι αλλο θα δουμε!

Αλεξανδρα νωρις-νωρις για υπνο! Βρε αυτα τα τερατακια ειναι σε θεση να μην κοιμηθουν καθολου οοοοολη τη νυχτα!!!χαχα

Κατερινιω μολις τωρα μπηκα στην ομαδα! Να πω την αληθεια μεσες-ακρες καταλαβα, οποτε θα ευχηθω απλα καλη τυχη!!!!!!!!!!! Και, ναι μαλλον ρητορικη ηταν η ερωτηση!!! ;)

Σας ειπα οτι εμαθα να κανω τυρακι-φετα;;;!!! Ναι-ναι ειμαι και τυροκομος και μας αρεσει και πολυ!!!

η μικρη ειδικα το τρωει σκετο! Αυτα...Αντε φιλακια! Ελπιζω να το συνεχισω το σερι και να μπω και αυριο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,κοριτσάκια μου!!!Τι κάνετε;Εγώ έχω τα νεύρα μου,αλλά ελπίζω να περάσουν και γρήγορα γιατί δε με βλέπω καλά!!!Καλορίζικο το νέο μας θεματάκι!!!Μόλις τις έβαλα για ύπνο.Όλο το μεσημέρι λυσσάξανε.Η Αγγελική μιλάει μόνη της.Φωνάζει τη Στέλλα κι ηΣτέλλα μουγκρίζει η καημένη,γιατί είναι έτοιμη να την πάρει ο ύπνος. :lol::lol::lol:

Μαράκι,σε χτύπησε κι εσένα η άτιμη γαστρεντερίτιδα.Τουλάχιστον ξεμπέρδεψες!!!Φαντάζομαι είσαι καλύτερα.Το Δημητρούλι;Ήρθε και η περίοδος ε;Σκέψου το θετικό,ότι θα ξεπρηστείς.Έμεινα με το φυτό.Καλά,που έχει φτάσει ο κόσμος;;;

Μαγδούλα,μπες για τα νέα σου!!!

Αριάκι,και τυροκόμος;Έλα ρε συ μπράβο σου!!!Βασικά,θα ξέρει τι τρώει το παιδί.Ευχαριστώ για τις ευχές. :D:D

Αυτά κοριτσάκια,πάω να φάω και το μόνο που θέλω είναι να πάω να κοιμηθώωωωωω!!!!!!!!!Καληνύχταααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μαι κ παλι αφου σιδερωσα μια στιβα ως το ταβανι ταισα κοιμησα απολαμβανω χουζουρι

Ο συζηξ βραδυ γκρρρ

Κ ξεκινω απο την συμπεθερα το ποσο με συγκινησες δε λεγεται κουκλιτσα μου

Πηγα στο καβουρι κ το πηρα ουτε πεντε λεπτα διαδρομη τελικα οταν ελεγα για καροτσαδα εκει ενοουσα το

Καλοκαιρι ειναι τελεια πιανουμε απο τη μια ακρη στην αλλη...

Ο βασιλης ξετρελαθηκε εχει παθος με τα αλογα!!! Ειναι πανεμορφο!!

Η καρτα με συγκηνησε παρα πολυ θα του δην δωσω οταν μεγαλωσει σημαινει πολλα αληθεια

Εκανα βολτα στην παραλια με τον μικρουλι αναψα ενα κερακι κ γυρησα!

Μακαρι να χαμε βρεθει....

Ας παω στα της δουλειας μας φεραν βοηθο για τη θεση τελος μηνα θα μαθουμε ο βοηθος ειναι πολυ καλος

Αλλα ασχετος με οτε οποτε θα παρει αρκετο καιρο η εκπαιδευση εχει ορεξη κ θα παμε σουπερ!!

Σημερα κουραστηκα γιατι τον εκπαιδευα ειχα κ τρελη δουλεια κ πονοκεφαλο!

Σαββατο ηρθαν η ινα κυριακη ηρθαν τα κουνιαδια κ ψησαμε για β ευχαριστω για ευχουλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι σουπερ ο τιτλος κ εγω αδιαθετησα χιχι παμε για επομενο γυρο!

Καλα το φυτο τρελαθηκε καλε ο κοσμος!περαστηκα βρε κ εγω ενα χαλι ειμαι

Αλλο νεο η μαμα μαλλον αυριο θα κανει εγχηρηση θα σας πω στανταρ αυριο!

Μμμ τι αλλα;;

Καλε τι τελεια εκπληξη αριακη ποσο μου χες λειψει το μαριλακι μας τσωει φετουλα κ στο β αρεσει.

Οσο για το οτι κοημασαι με τη μικρη σε νιωθω εγω οταν λειπει ο β τον παρακαλαω να ερθει μαζι κ λεει μαμακα εσυ

Κεβατι σου κ εγω κουνια μου. .

Φουφουκι μη μου νευριαζεις κ ρυτιδιασεις,

Μη λες για δουλειες τα χω παιξει σαββατο εκανα γενικη ηταν ατομικη βομβα το σπιτι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεξουκω μου τα παμε κ ελαχιστα στο τηλ θα ξαναβγω στην αναζητηση αυριο

Εχω κ τον β που περιμενει κ καθε μερα ρωταει ηρθε η εκπληξη μου;;

Το πετιτακι στριμωχνε το με παιδικα τωρα που ανοιξε η ορεξουλα της μη κλεισει,

Ο βασιλης παλι τρωει κ κοιμαται τελεια ηρεμησα πια Μεγαλωσε το καμαρι μου

Αχ μαρακι αναλαμπη αλλα ρε Ανατριχιασα με τη μαργαριτα που λεγες αχ γερα να ναι τα κουκλια σου

Κ εγω ετσι αναπολλω τι σκεψεις ακανα καποτε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μητσακο κ εγω μπερδεμενη νιωθω ανακουφιστηκα που αδιαθετησα μια θελω μια

Λεω αστο λιγο ακομα εδω εχω βγει οφ με ενα κ οπως λες αυτα τα τρελα ωραρια σεν μας αφηνουν λεπτο αδειο

Για τα πρωτοτοκια κ τα βασικα που χρονος κ για μωρακι..

Απο την αλλη θελω αδερφακι για τον βασιλη μου!!

Ο θεος ξερει θα το στειλει οταν ερθει η στιγμη πιστευω ευπροσδεκτο θα ναι παντα

Βεβαια χτες ο β ειπε οτι δε θελει αδερφακι οποτε ωωωχ ζηλεια μυριζομαι !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για στολη δεν εχω ιδεα περισυ ηταν σουπερμαν φετος ουτε στο γονατο φανταζομαι δε θα φτανει

Η στολη στανταρ αρα κατι θα παρω. .

Δεν ξερω τι θα διαλεξει ο βασιλης μαλλον!

Σας ειπα ο αντρας μου θελεη να του παρει σπιτι για το δωματιο του λεει οτι να ναι θα πεταω μιας κ δε θα χει

Χορο να περπαταω προβλεπω!!

Λοιπον κουτουλαω αλλα νομιζω τα θυμηθηκα ολα κ νυσταζω κιολας φανταστειτε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια μου!!!εμεις ειμαστε ή του υψους ή του βαθους..σημερα η μικρη ξερασθηκε από τις 7.30!!καημενε μπαμπα ,από τι ωρα θα ερθει να σε ξυπνησει το κοριτσακι σου!!!ευτυχως εγω την γλτωνω τα πρωινα!!κατα τα αλλα περασαμε πολύ ωραιο σκ,το Σαββατο ηρθε ένα ζευγαρι με την μικρη τους,λυσσαξανε κ οι 2!!κλεινοντουσαν μεσα στο δωματιο κ όταν πηγαινα να ανοιξω να βλεπουμε τι γινεται ετρωγα πορτα!!!παω σε καποια φαση να δω τι κανουν ,ειχαν αδεισει ολη την βιβλιοθηκη με τα παιχνιδια κ τα βιβλια κ ειχαν κανει ένα βουνο,ειχαν ανοιξει την ντουλαπα κ ειχαν βγαλει κ αλλα πραγματα κ δοκιμαζαν παπουτσια!!γυναικες!!!μεχρι να μαζεψω τον χαμο και να κοιμηθει επτιτελους πηγε 12!!την Κυριακη ηρθε ένα άλλο ζευγαρι χωρις παιδια αλλα η Κωνσταντινα επαιξε με την φιλη σαν να ηταν με άλλο παιδακι….λυσσαξε παλι κ αφου δεν ειχε κοιμηθει αρκετα κοιμηθηκε κατά τις 6 στην αγκαλια μου ,ξυπνησε 8.30 ,αντεξα 1 ωρα γκρινιας και τελικα κοιμηθηκε παλι 11.30!!οποτε κ σημερα παλι βγηκε οφ από νωρις..απο αυριο παλι σε προγραμμα!!

Φουφουκα ποιος σε νευριασε καλε;που τις βρισκουν τις αντοχες τα μικρα μας βραδιατικα ηθελα να ηξερα!!!

Μαρακι πως εισαι;τι σπασιμο να εχεις όλα τα συμπτωματα κ να ερχεται περιοδος!!!το εχω περασει κ εγω δεν εχω κ λογο για καθυστερηση κ ειχα χαρει…αστα…!!!παντως μακαρι να σου ερθει εκει που δεν το περιμενετε!!!μα καλα,τον φυκο;;τι να πω;;

Μαγδουλα ετσι σε πιανει κάθε φορα όταν αδιαθετεις;δεν συναντησες τελικα την Χαρουλιτα;ηταν κ ο καιρος λιγο αναποδος το σκ…να μας πεις για την μαμα,αν παει αυριο καλη επιτυχια!!!

Αριακι μπραβο που φτιαχνεις τυρακι,φτιαχνει κι εμενα η μαμα μου και εχουμε ωραιο σπιτικο!!

Παω να ξαπλωσω γιατι εφτιαχνα κατι στη μικρη κ η πλατη μου πεθαινει…..καληνυχτα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαγδα μου μαζι γραφαμε αλλα μαλλον εισαι από κινητο κ δεν σε βλεπω. Αν υποψιαστω ότι χαθηκαν….θα πεθαααανωωω!!!θα παω κ εγω αυριο να ρωτησω!το γλυκο μου το αγορακι μωρε!!!αυτα τα σπιτακια είναι τελεια αλλα θελουν μεγαλο δωματιο,εγω εβλεπα κατι σκηνες αλλα πραγματικα που θα χωρεσουν όλα αυτά;;;

Καληνυχτα κ παλι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια τι καλά που γράψατε τόσα και είχα να διαβάσω με τον καιφέ!!χα χα

Εγώ είμαι καλύτερα πήγα και γυμναστική χθες και ήταν δυνατό το πρόγραμμα και τονώθηκα νομίζω.Η Δημητρούλα μου όμως συνεχίζει διάρροιες και έκανε και πυρετό τώρα τα χαράματα λυγμ λυγμ.Δε τρώει τίποτα.Μέχρι άνθος αραβοσίτου της έκανα χθες με μπισκοτάκι μέσα που είναι το αγαπημένο της το είδε χάρηκε έφαγε 2 κουταλιές σταμάτησε και το κανε διάρροια.Για να φάει μια φρυγανιά χθες έφαγα 3 εγώ και άλλες 3 η Χρυσάνθη για να την κοροιδεψουμε να φάει και αυτή.Και δεν έχει περιθώριο για να χάνει βάρος,είναι δεν είναι 11-12 κιλά.

Σήμερα δε τις πήγα σχολείο φώναξα τη μαμά μου και αν συνεχιστεί η διάρροια και η αφαγία θα την πάω γιατρό το απόγευμα.Πολύ διάρροια βρε κορίτσια νερό βγάζει.Είναι ευδιάθετη δε μπορώ να πω αλλά να μη τρώει τίποτα και να βγάζει;;;

Ευχαριστώ για τη συμπαράσταση για το θέμα παιδιού αλλά δε το βλέπω να ρχεται φυσιολογικά.4,5 χρόνια ελεύθερων επαφών δεν μας έχει κάτσει ποτέ.Και άντε τα 2 χρόνια προ εξωσωματικής είχα άγχος τα επόμενα που είμαι χαλαρή;;;Μπά άμα τελικά υπάρχουν θεματάκια γονιμότητας υπάρχουν δεν αλλάζει αυτό.Αλλά 2 χρόνια θα κρατάνε τα κατεψυγμένα μας.Άμα πείσω τον άντρα μου και πάμε μέσα σε αυτά τα 2 και τα βάλουμε αν και εφόσων αποψυχθούν με επιτυχία και πετύχει φυσικά καλώς αλλιώς τέλος δε ξαναπαίρνω ορμόνες,είμαι κομπλέ με τα κορίτσια μου.Να ναι καλά να τα χαιρόμαστε όλη η οικογένεια και δε θέλω τίποτα άλλο.Απληστη ένιωσα προχθές που περίμενα και για τρίτο και απογοητεύτηκα ενώ άλλες κοπέλες προσπαθούν καιρό για το πρώτο.

Ο τίτλος σας άρεσε ε;Το πιάσατε το υπονοούμενο....χα χα.Μάγκυ μου δε πειράζει για την παλιοπερίοδο στον επόμενο μήνα που είναι και του Βαλεντίνου καλέ...χα χα.Και μένα πεθερικά είδαν χθες Ν.Σμύρνη στολές και με ρωτούσαν τι θα ντύσω τα κορίτσια.Θα κατεβάσω πρώτα τις περσινές και αν τους κάνουν(τις είχα πάρει επίτηδες μεγάλες για να χωράνε πάνω από τα ρούχα) θα βάλουμε τις ίδιες.Πάλι χαριτωμένες θα ναι και έτσι...Περιμένουμε νέα από τη μανούλα,υπομονή με την εκπαίδευση του νέου...Τι σπιτάκι θα πάρετε καλέ του Billaκου;Αυτά τα μεγάλα τα πλαστικά;Εμεις σκηνή τους πήραμε 2 φορές ξετρελαίνονταν αλλά τις σπάσανε στο μήνα πάνω.Με το τραμπολίνο-κάστρο έχουν τρέλα το χουμε στον παιδότοπο αλλά θέλει χώρο δεν είναι για δωμάτιο.Όσα παιδάκια έρχονται σπίτι με αυτό χαίρονται.

Αλεξ ακόμα να γράψεις εδώ για το blog;Θα το πω εγώ στο τέλος και θα με κατηγορήσετε ότι είμαι μαρτυριάρα.Ο φύκος που μας έκλεψαν πήγε χθες ο άντρας μου να πάρει τον ίδιο και κάνει 65€.Οπότε καταλαβαίνετε όποιος τον πήρε ένα φρεσκάρισμα και θα τον πουλήσει στη λαική ή σε κανα φυτώριο.Είναι αυτοί με τον κορμό που είναι πλεκτός σαν φράκτης.Δεν πήρε καινούριο,πολλά λεφτά για να το ξανακλέψουν κιόλας.Ίσως βάλω κανα λουλούδι εποχής ή καμιά σύνθεση κάκτων για το μάτι...

Κατερινιώ τα ζω και γω τα πειράγματα των κοριτσιών σου μεταξύ τους.Είναι ωραίο να ναι του ίδιου φύλου και κοντά στις ηλικίες.Η μια δεν αφήνει ήσυχη την άλλη όλο αλληλοτσιγκλίζονται.Εμένα παρόλο που είναι μπουκωμένες αυτές τις μέρες δε σηκώνονται τόσο συχνά το βράδι κοιμάμαι και γω με τις κότες και αναπλήρωσα ύπνο,σε καταλαβαίνω απόλυτα με το :"θέλω να κοιμηθώωωωωωωωωωωωωω"

Αριάκι μπράβο για τη καινούρια τυροκομκή ασχολία.Αλήθεια εσυ δε δουλευες πριν το Μαριλούκι;Δε θυμάμαι να σε ρώτησα ποτέ.Σας θαυμάζω εσένα και την Αλεξ που είστε όλη μέρα σπίτι με τα ζουζούνια σας,ηρωίδες.Τα αγαπώ τα λατρεύω αλλά δε ξέρω πως θα ταν 24 ώρες το 24ωρο να με έχουν στη μπρίζα...Στη δουλειά κάθομαι τουλάχιστον 8 ώρες,σερφάρω,λέω καμιά κουβέντα με συναδέλφους περνάει η ώρα.Τα απογεύματα με τρέχουν καλέ κανονικά.Και έλα να παίξουμε αυτό και βάλε μας μουσική και πάμε στο ψυγείο να δούμε τι έχει και κατέβασε τις πλαστελίνες και διάβασε το παραμύθι και φούσκωνε μπαλόνια και χοροπήδα να τα πιάσουμε και τρέχα να κάνεις το κακό το λύκο και στυψε μας χυμό και παρε τη γιαγια να μιλησουμε στο skype κλπ κλπ κλπ.Αφού μέσα σε όλα αυτά μαγειρεύω κιόλας πλένω πιάτα σιδερώνω.Βάζω το ποτήρι το νερό το απόγευμα και το βράδι είναι ακόμα εκεί στο πάγκο της κουζίνας γεμάτο...χα χα.Το απολαμβάνω όμως,γέμισε η ζωή μου...μαζόχα μάνα...

Πω πω πόσα είπα πάλι...με καλεί και η εργασία σας αφήνω...

Χαρά;;;;;;Γύρησες;Γράψε για το Καβούρι καλέ;Ο άντρας σου τη δέχθηκε τη θέση στο Εδιμβούργο τελικά;Είναι defacto θα πάει;

Αντε φιλιά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερουδια!!!!μολις γυρισαμε απο την βολτουλα μας και αραζουμε στο ζεστο σπιτακι μας!!!επεσε λιγακι η θερμοκρασια...οι δουλειες εχουν γινει αφου σηκωθηκαμε νωρις νωρις κλασικα!!στη βολτα φοραγαμε το σκουφι της Αριας,δεν το φοραγαμε περυσι γιατι ηταν λιγο μεγαλο, μιλαμε δεν υπηρχε ανθρωπος να μην σταματησει να την χαζεψει κ να πει ποσο χαριτωμενη ειναι... :D:D:D

Μαρακι περαστικα στα κοριτσια!!παρε κ ενα τηλ τον γιατρο ,οταν εχουν δαρροια δεν δινουν κατι για να αναπληρωνονται οι ηλετροκρολυτες;νομιζω δεν κανει κ γαλακτοκομικα,αραιωμενο γαλα δηλ πρεπει να πινουν.ρυζακι,μπανανα που σφιγγουν.σε καταλαβαινω με τα κιλα της Δημητρουλας,κι εγω τρεμω μην μας τυχει κατι τετοιο....σκελετος θα γινει!οσο για το θεμα της μητροτητας να μην νιωθεις αχαριστη..τοτε θα επρεπε να μενουμε ολες στο ενα παιδι αφου καποιες δεν μπορουν να κανουν ουτε 1.εγω ευχομαι να τον πεισεις τον αντρουλη σου!!! :D:D τυχερες λες που ειμαστε σπιτι με τα μικρα ε;να ειμασταν και πιο ανετα οικονομικα κ θα το ευχαριστιομουν καλυτερα...σημερα παντως εστειλα καποια βιογραφικα,μακαρι να κατσει τιποτα!!παντως αν ησουν ολη μερα σπιτι δεν θα σε ετρεχαν τοσο φανταζομαι,το βλεπω απο την δικια μου που παιζει κ μονη της οταν ειμαστε μαζι αλλα οταν ερχεται ο μπαμπας τον παιρνει κ τον κλεινει στο δωματιο της να παιξουν μαζι.

αντε κ αφου εισαι μαρτυριαρα :-p:-p θα το πω!!μην με παρεξηγησετε που δεν σας το εχω πει τοσο καιρο,αλλα απο την μια ντρεπομουν ,απο την αλλη ειχα κ κατι κολληματα...αλλα μια μερα μου το προτεινε να το κανω η Μαρια κ δεν μπορουσα να της λεω ψεμματα οτι δεν το εχω κανει ηδη ...λοιπον μεγαλη εισαγωγη εκανα... :?:? σας αφηνω να το δειτε μονες σας!! craftlandgr.blogspot.gr

φιλακιαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πήρα μόλις το γιατρό γιατί έκανε 2 φορές ακόμα διάρροια από το πρωί και έχει φάει μόνο Corn flakes.Μου είπε δεν υπάρχει φάρμακο μου έδωσε φακελάκια biogaia protectis child να βαζω 2 φορες τη μερα σε νερο να το πίνει,από ότι κατάλαβα αυτά είναι οι ηλεκτρολύτες που λες Αλεξάνδρα.Και HN HUMANA κρέμα με μπανάνα είναι λέει να τρώει μια φορά τη μέρα και αν δε τη καταφέρω να τη φαει να βάζω τη σκόνη στο γάλα της.Γάλα λέει να πάρω το δελτα advance με 80% λιγότερη λακτόζη απορροφάται πιο εύκολα από το έντερο.Και να της βράζω ρύζι με καρότα και πατάτα το ένα γεύμα και να ξύνω μήλο να το βράζω να το τρώει με μπανάνα μαζί.Ουφ...βουνό όλα μαζί.Είπε αν τα φάει και τα πιει θα της περάσει γρήγορα αν δε τα τρώει θα κάνει και 10 μέρες έτσι και μπορεί να χάσει έως και 10% του βάρους της.Οι γαστρεντερίτιδες του Δεκέμβρη-Γενάρη-Φλεβάρη λέει είναι οι χειρότερες.

Ουφ ουφ...

Μπράβο Αλεξ για την ανακοίνωση...καιρός ήταν...Αχ το πετικάκι μου μωρέ με το σκουφί...Τα κορίτσια χθες από το σχολείο είχαν κοτσιδάκια σαν αντεννες τηλεόρασης ήταν με τόσο λίγες τρίχες...Χορεύαν και χορογραφία gagnam το βράδι στο σαλόνι μας μαζί με τη μαμά και το μπαμπά...Κάναν και την κίνηση με το λάσο και τα χεράκια σταυρωμένα μπροστά...Πολύ γέλιο,ειδικά η Χρυσάνθη όλο τσαχπινιά και χάρη δε σας λέω τίποτα...Δε σταμάτησα να το βιντεογραφήσω γιατί θα σταματούσαν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θελει ειδικη διαιτα η διαρροια...υπομονη!!μακαρι να τα τρωει και να περασει γρηγορα!αντε να φυγει ο παλιοχειμωνας!! αα να κανουν γκρουπ με την δικια μου,ξερει κι εκεινη την χορογραφια... :lol::lol::lol: μα τι γελιο που εχουν...κι εγω δεν εχω καταφερει να τραβηξω βντεο γιατι θελει να βλεπει κ εκεινη τι τραβαω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aloha!!!Τι κάνετε τσούπρες;Και τα κορίτσια μου και το αγόρι μου κοιμούνται.Ξάπλωσα η καημένη να κοιμηθώ το μεσημέρι και μπαμπάς και κόρη είχαν λυσσάξει.Παίζανε,γελάγανε,γαργαλιόντουσαν.Οπότε φυσικά δεν κοιμήθηκα.Ξαγρύπνησα λοιπόν και τώρα κοιμούνται τα καμάρια μου. :twisted: Βασικά τα κορίτσια ήθελα να κοιμηθούν,γιατί το βράδυ έχω ένα ραντεβού και δε θα αντέχανε,αλλά δεν κοιμήθηκα κι εγώ. :mrgreen: Δεν έχω ιδιαίτερα νέα,τα ίδια και τα ίδια.

Μαγδούλα,τέλος του μήνα θα μάθεις;Του Φεβρουαρίου ή του Ιανουαρίου;Ανυπομονούμε.Εύχομαι να πάνε όλα καλά με τη μανούλα αύριο!!!Φυσικά περιμένουμε να μας πεις νέα.Δε συναντηθήκατε με τη Χαρουλίτα;Αλλά τι λέω;Αν ήταν θα το μαθαίναμε,θα σας βγάζανε στις ειδήσεις σας τις τρελές συμπεθέρες. :lol::lol::lol: Ωχ,λες να αντιδράσει ο Βασίλης σε περίπτωση που έρθει καινούργιο μπεμπέ;Δε νομίζω μωρέ.Θα έχει 9 ολόκληρους μήνες για να το επεξεργαστεί.Στο τέλος να δεις που θα ανυπομονεί κιόλας.

Καλέ Μαριώ,άνθος αραβοσίτου;Με τη γαστρεντερίτιδα πρέπει να προσέχεις τη διατροφή της για αρκετές μέρες.2-3 σίγουρα.Παρόλο που δουλεύεις δε σκέφτεσαι ότι θα ήθελες άδεια για λίγο διάστημα με τα κορίτσια σου;Ρε συ εγώ πέρυσι που ήμουν στο σπίτι,έλεγα ότι θέλω να πάω για δουλειά.Φέτος,λέω πότε θα έρθει το καλοκαίρι. :lol::lol::lol:

Άλεξ,μας έπιασαν οι ντροπές τρομάρα μας κι εμένα με τη δουλειά κι εσένα.Καλά ένα θα σου πω.Βούρκωσα,συγκινήθηκα πάρα πολύ,ιδίως στις φώτο με το Κωνσταντινί,ακόμα και σε αυτές που φαίνεται μόνο το χεράκι της.Εύχομαι να σου πάνε όλα όπως πραγματικά θέλεις και να έχεις μεγάλη μεγάλη επιτυχία.Αν και τώρα που το σκέφτομαι ξέρω,γιατί δε μας το είπες.Για να μη λάβουμε μέρος στο διαγωνισμό.Αμ,δε!!!Πάω να γίνω μέλος. :P Βασικά όταν διάβασα στη Μαρία για το blog κατάλαβα ότι θα είναι κάτι τέτοιο,αφού λίγο πολύ όλες στο είχαμε προτείνει!!!Τέλειαααααα!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα εγω κ οι μεγαλες ωρες χαχα κουτουλαω αλλα μπηκα να δωσω παρον

Αχ μαρακι μωρε τι δε μελεταγες λοττο ρε μαρακι περαστικα ψουτ παλιωση ειχε παθει

Κ η κορη του στεφανου ιδιο μενου της εδιναν τρεις μερες κρατησε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεξουκω τι νΑ πω για το εγχειρημα κ εγω... Αναμενω την δικια μου κουκουβαγια αυριο με

Τρελη ανυπομονησια! Στο χω ξαναπει εχεις χρυσα χερακια!!

Φουφουκι καλε κ εσυ εδω νυχτοπερπατεις κ μενα ο β τεζα ο μεγαλος β δουλεια

Το χειρουργειο αναβληθηκε κατι ετυχε στο γιατρο οπως κ να χει θα παω στην μανουλα αυριο τσαρκα ρεπαρω

Εγω παλι θα θελα να χα λεφτα κ να μη δουλευα να κανα φιλλανθρωπιας κ εθελοντικα πραγματα

Την συμπεθερα δεν την ειδα ειχαμε ραντεβου κυριακη πρωι ο β θα δουλευε αλλα μου την εφερε

Ξυπναω κυριακη κ τον βλεπω ξερο του λεω σηκω δε χτυπησε το νυπνητηρι σαν τρελη

Κ απανταει εκπληξη αλλαξα το ρεπο λογω γεννεθλιων μου ρθε τοσο ξαφνικο που του λεω μα

Καλα γιατι το κανες αυτο!!! Ηθελα να δω τη χαρα αλλα τι να του πω φευγω κατσε εσυ μονος στα γεννεθλια γκκρρρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελος αυτου θα μαθω για τη θεση Αλλα δε νομιζω να γινω δε ξερω κ εγω τι θελω 500 ευρω συν αλλα κ υπερωριες πολλα σαββατα κ ευθυνες..στο συζηγο αυριο θα παρω δωρο μπουζα κ μπυτζαμες το δευτερο μπας κ κοιμαται ντυμενος κ γλιτωσα τις επιθεσεις !!

Φουφουκι εγω παλι δε καταλαβα τη κανεις παρολο που δα λιγα σνιφ κ σκαιπ δεν εχω..

Αμα σου αρεσει αυτο μετραει φιλεναδουλα!!

Σας ειπα οτι ο β πουλησε το μικρο αμαξακι που χε παρει ολο ελεγε δεν παει ειναι αργο ειναι ετσι ειναι

Αλλιως μια μερα το πουλησε ουτε διμηνο το κρατησε ευτυχως με τα ιδια που το χε παρει

Σημερα πηρε αλλο ειναι για δαγκωμα αμαν αυτο το παθος κ μου χαλαει κ το σπορο !

Κατα τα αλλα ειναι πολυ ομορφο μαζντα μπλε

Εγω δε θυμωσα οι γονεις του τουρκοι κριση κ θα χετε τρια αμαξια κ μπλα μπλα

Καλα να μαστε εγω αυτο τους ειπα κ ως εκει

Να πειναγαμε να χαμε δανεια νοικια να αγχωνοταν τωρα δεν εχουν λογο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε μανουλες; Το μικρο μου κοιμαται επιτελους, με εσκασε σημερα! Το μεσημερι κοιμηθηκε με το ζορι και πανω στο μισαωρο ξυπνησε, και τωρα παλι για να κοιμηθει τα ιδια! Το κεφαλι μου ειναι κουδουνι! Το τυρακι εχει μεγαλη επιτυχια, η μικρη το τσακιζει...

Μαρακι περαστικα στη Δημητρουλα! Οντως η διαρροια μονο με διατροφη περναει! Προσπαθησε οσο μπορεις να την κανεις να τρωει μηλα μπανανουλες και ρυζι! Λοιπον ετσι οπως τα λες, ακριβως ομως, εμεις τα κανουμε απο το πρωι! Και το απογευμα τα επαναλαμβανουμε! Οοοοολη μερα καααααθε μερα! :lol:

Μαγδακι μου, καλοριζικο το αμαξακι! Τι σπιτακι εννοεις; εμεις της πηραμε αυτα τα χαρτινα που τα ζωγραφιζεις απ'εξω αλλα βδομαδα δεν εβγαλε το καημενο! Αντε αφου εχει ορεξη για μαθηση και δουλεια ο βοηθος θα ειναι και πιο ευκολη η εκπαιδευση!!!

Αλεξανδρα τι τελειο μπλογκακι ειναι αυτο!!! Και μας το ειχες κρυφο τοσο καιρο;;;; Εισαι χρυσοχερα!!!! Αχ τι καλα που παιζουνε και χαλανε το κοσμο, ποιος τα μαζευει μετα; Κι εγω αμα ερθει κανενα φιλαρακι της τον εχω στο σαλονι ολο το χαμο, γιατι δεν μπορω να τα αφησω μονα τους να παιζουν στον πανω οροφο, οποτε καταλαβαινεις τι γινεται!!!

Κατερινακι χαλασε ο υπνος σου ε; Αμα αρχισουν αυτοι οι μπαμπαδες με τις κορες και τα παιχνιδια τους....!

Κι εμενα τα ιδια μου κανει! Μωρε κι εγω πολλες φορες σκεφτηκα να δουλεψω αλλα ουτε θεσεις υπαρχουν ουτε και θα ηθελα να την αφηνω τοσο κολληταρια που γιναμε πια!

Αντε σας χαιρετω!!!! Βλαπω τη Χαρα μεσα αλλα μαλλον καπου αλλου βοσκει! Φιλακια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!

Γυρισα κ εγω απτη δουλεια

Κναμε εμβολιο epaxal κ εχει πυρετο 2 μερες τωρα ο στεφ μου.εβγαλε κ κατι σαν κρεατοελιτσα ξαφνικα,τον παω δερματολογο κ τελικα ειναι τερμινθος,θελει αφαιρεση στο συγγρου.....οτι ναναι,παλι καλα που δε το περασα στο ντουκου!

Ο αντρας Μου κανει εκπαιδευση στα ταττου κ πολυ χαιρομαστε διοτι αξιοποιει το υπερφιαλο ταλεντο του!!!!

Μαρακι ασε με τη διαρροια μπλεξιμο.κρεμες δε βοηθουν.υγρα κ λιγη φρυγανιτσα εδινα,αλλα κ παλι εκανε το κυκλο της.

Μαγδα,εκπαιδευσε καλα το βοηθο να σας ξεκουρασει λιγο!ευκαιρια ειναι.

Ο στεφ λεει οτι θελει κοριτσακι,θα τη ταιζει ολη μερα αλλα για τα παιχνιδια θα το σκεφτει αν θα τα δινει.

Τι αλλα?

Ψηνομαι να παρω πρεσσα γιατι εχω ολοσγουρα μαλλια με ογκο,κ θελω μια στις τοσες να τα ισιωσω κ δε μπορω!! Αλλα τα λυπαμαι,γιατι γινονται σταχτη.εχω μια πρεσσα ψαλιδι της babyliss αλλα μετρια.λετε να παρω καλυτερα πιστολακι?

Αλεξανδρα αψογη κ απολυτα δημιουργικη.....συγχαρητηρια για το μπλογκ

Μπηκε καμια στο not just mums???? πως σας φαινεται ο τροπος που γραφει?

Μπειτε κ στο goneis me kolikous!!!!!!plaka exei!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...