Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ8ου-9ου-10ου2010:Μαμά πότε θα μου κάνεις αδερφάκι;;


Recommended Posts

Χαρα ελπιζω να τα βρηκες ρε με την αδερφουλα κακια στιγμη ητανε μιληστε μονο ο διαλογος με ηρεμια θα βοηθησει

Σας αφηνω γιατι ο β λεει οτι δεν παιζω μαζι του ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

χα χα η κουκουβαγια πέταξε!!!!Βρε τι είναι αυτός ο Billaκος...τι ατάκες...

Κοιμάται όλη η ομάδα μου ξερή και βρήκα χρόνο να σερφάρω...

Ο άρρωστος έχει ιγμορίτιδα τελικά και ξεκίνησε αντιβίωση αφού ήρθε και φούσκωσε σα να χει κάνει bottox στα μήλα του προσώπου.Του φώναζα βρε πήγαινε στο γιατρό μπα αυτός...δε το λυπάμαι καθόλου τώρα...άντε τον λυπάμαι λίγο...

Η Χρυσάνθη μου ξύπνησε χθες με ουρλιαχτά να μη σταματάει να θέλει αγκαλιές.Ρούπι δε με άφηνε να κάνω.Βρε πονάς το κεφάλι;;;Να μου δείχνει το κεφάλι.Βρε πονάς τη κοιλιά;;Να μου δείχνει τη κοιλιά.Βρε πονάς το πόδι;;;Να μου δείχνει την πατούσα...Νόμιζε ήθελα να παίξουμε τα μέρη του σώματος...χα χα.Φώναξα το γιατρό,ήρθε σπίτι.Ακροαστικά δεν είχε,κοιλίτσα οκ,το πιπί της οκ,δόντια γιοκ,αφθες καμία,λαιμός οκ.Μόλις ακούμπησε το αυτί της όμως ποιος είδε το χάρο και δεν τον φοβήθηκε....Μας έδωσε αντιβίωση και διάγνωση ωτίτιδα.Με ponstan την έχω να μετριάζεται ο πόνος.Αφου και στο παιδότοπο σήμερα μαζεμένη ήταν στην αγκαλιά του νονού της που ήρθε να την παίξει...

Η Δήμητρα μολις είδε το γιατρό να βγάζει το στηθοσκόπιο τον ρωτάει:"Τι είναι ατο;;;;"Της λέει έλα έλα να ακούσω και σένα..."Δε τέλω!!!" του λέει και κρύβεται πίσω από το μπράτσο του καναπέ...Και μέσα να μπορούσε να μπει θα χε μπει...Τι γέλιο έχουν έτσι που λένε κουβεντούλες...Ειδικά η Δήμητρα σα μικρομέγαλη είναι...Με τη νονά της ξεθεώθηκε στο gagnam το πρωί και στο nosa asimosemi mata...

Αλεξ μου γιατί έπεσες;;;Τώρα που έχεις και νέο επαγγελματικό εγχείρημα να ασχοληθείς;;;Τσ τσ τσ θα σε μαλώσω...Οι κουκουβάγιες τέλειες και τα γραμματάκια τόσο συμμετρικά ωραία πάνω.

Σήμερα οι νονοί μας έλεγαν ότι δε θέλουν να κάνουν παιδί για να μην κλειστούν και να μη δυσκολευτούν οικονομικά.Το καλοκαίρι θα ναι 1,5 χρόνο παντρεμένοι.Εχουν και οι 2 δουλειες του χιλιάρικου εχουν πεθερά κολλητά βρεφονηπιοκόμο που τους μαγειρεύει σιδερώνει και παρακαλάει για εγγονάκι να το μεγαλώσει αυτή.Εγω δυστυχώς δε μπορούσα να καταλάβω τους ενδοιασμούς τους.Ξυπνάμε λέει ότι ώρα θέλουμε ενώ με το παιδί θα ναι αλλιώς...Μα καλά τόσο μεγάλη θυσία θα κάνετε τους λέω;;;;

Και είναι και οι δυο 32 στην ηλικία μου.Συνέχεια ρωτάνε πόσα χαλάμε για πάνες και γάλατα και όλο πονοκεφαλιάζουν όταν ακούνε το κόστος.Συνεχίζω να μη καταλαβαίνω εγώ...μάλλον ζω σε άλλο πλανήτη...

Συγκρίνεται το κόστος η αγρύπνια και το χουζούρι με μια παιδική αγκαλιά και ένα χαμόγελο;;;Και μάλιστα του δικού σου παιδιού;;;Και όταν τους τα λέω ,γιατί δε μπορώ εξοργίζομαι να ακούω τέτοια και να μη μιλάω,βγαίνω εγώ η ρομαντική και η εκτός εποχής...Τους σιγοντάρει και ο άντρας μου...Τέλος πάντων...Με τσάτησε πάλι χθες η νονά.Με παίρνει λέει να ρθουμε;Λέω ελάτε αλλά όχι αργά.Λέει καλά θα ρθουμε στις 20,00 γιατί έχω μια συνάντηση πριν.Κάναμε και μεις μπάνιο τα μικρά από νωρίς να έχουν πιο πολύ ώρα για παιχνίδι και τους λέγαμε θα ρθει ο νονός και η νονά να παίξουμε.Φωνάζαν κι αυτά ρωτούσαν περιμέναν.Περνούσε η ώρα τίποτα...Στις 21,30 και αφού κοιμίζαμε τα μωρά,παίρνει τηλέφωνο και τι λέει;;;;:"Μαράκι αργήσαμε και δε θα ρθουμε,δε πειράζει θα τα πούμε αύριο".Εμεινα κόκκαλο.Μα καλά εκείνη θα κρίνει αν πειράζει ή όχι;;;Ούτε ένα συγνώμη;;;Της λέω και γω :"Τα παιδιά περιμέναν και μεις βιαστήκαμε να τα λούσουμε για να παίξετε πιο πολύ ώρα"."Δεν πειράζει"λέει...Ηρθα και φόρτωσα...Και ο σύζυγος να λέει είμαι υπερβολική...Τέλος πάντων δε θα κάνουν παιδί φυλαμένα θα τους τα χω.Δεν είναι η πρώτη φορά που το κάνουν...

Σας ζάλησα...Χαρουλίτα μεγειά τα ψώνια...

Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρουσκακι ευχαριστη η εκπληξη κυριακη περαστικα στον ψινακη οταν ειπες για μποτοξ αυτος μου ρθε χαχα

Ιγμοριτιδα ζορικο ειχε παθει κ ο κουνιαδος αστα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα καλε,που χαθηκατε ολες???????Περονοσπορος επεσε εδω μεσα :o:o:o Αντε εγω εφημερευα την Κυριακη(γενικη εφημερια) για αυτο εκανα απουσιες εχθες,οι υπολοιπες γιατι δεν μπηκατε να μας πειτε τα νεα του σ/κ?Αλεξ?????Φουφου,που χαθηκες καλε?????

Εγω οπως ειπα Κυριακη εφημερευα και εχθες αφου εφυγα στις 3 απο το νοσοκομειο(καταφερα δηλ να κλεισω 32 ωρες αυπνη) ηλθα σπιτι και προσπαθησα να κοιμηθω,αλλα απο την κουραση και την υπερενταση ειχα ολο αρρυθμιες και δεν μπορουσα,με το ζορι τελικα πρεει να κοιμηθηκα 1 ωρα,μετα πηγα στη Μιμικα που ηταν μεσα στην μιρλα και τα μουτρα,μου κρατουσε μουτρα μαλλον και αφου εκανε το καθιερωμενο σοου της:μαμα,ελα τσαπλωσε,να σου φελω πινταμες,ελα τα μεινει μαι μου κλπ,μετα με χαιρετουσε για να φυγω σαν να μην εγινε τπτ :shock::shock::shock:

Αλλα σημερα ρεπαρω και θα σας πω το μυστικο μου,δεν το ειπα σε κανενα εκτος του αντρα μου,γιατι ηθελα μια μερα μονο για μενα ,να κοιμηθω λιγο παραπανω,να παω για καποιες δουλειες που θελω χωρις αγχος να γυρισω...οι δικοι μου γκρινιαζουν συνεχεια,δεν μπορω να κανω ρουπι και ενω οταν εφημερευω εγω την κρατανε για να ξεκουραζεται ο γαμπρουλης τους, το αντιθετο δεν συμβαινει ποτε!!!!Οποτε σημερα κανω τον κινεζο...και καλα εγω τωρα δουλευω :oops::oops::oops:

Μαρακι,περαστκα σας,πολυ μανικι η ιγμοριτιδα γιατι χρονιζει και υποτροπιαζει!!!Καλα το χω πει οτι η Δημητρα ειναι νουμερακι,το εχει το ονομα φαινεται!!!

Τωρα για τους κουμπαρους τι να πω???Λιγο στον κοσμο τους μου κανουν,γιατι να δεχθω οτι δεν εχουν παιδια και δεν καταλαβαινουν τις ωρες του προγραμματος τους,αλλα να ταξεις σε παιδακι οτι θα πας και να μην πας λες και δεν εγινε τπτ,χειροτερο δεν εχω!!!!Η δικια μου θα ειχε πλανταξει στο κλαμα!!!Φιλη δικια σου ηταν η νονα?

Τωρα γι ατο οτι δεν θελουν παιδι,οσο εγωιστικη και αν ακουγεται η αποψη τους,αν δεν νοιωθουν ετοιμοι,καλυτερα να μην το κανουν.Αλλωστε δεν ειναι ταυτοσημος ο γαμος και το παιδι για καποιους ανθρωπους!!!

Συμπεθερα,εννοειται οτι αυτα τα σπιτακια ειανι μονο για τον κηπο ρε!!!Τα χα δει και εγω,αλλα δεν ξερω αν θα την ενθουσιαζουν,στον παιδοτοπο που παμε και εχει ,δεν μπαινει καθολου.Μεγεια το τρενακι σας!

Πολυ γελασα που πεταξε η κουκουβαγια!!!

Με την αδελφουλα τελικα ολα οκ!!!Την πηρα εγω τηλ να δω τι κανουν και της μιλουσα σαν να μην ειχε πριηγηθει τπτ,δεν μιλησε ουτε αυτη,οποτε το αφησαμε στην ακρη!!!

Σας φιλω,παω να ξαμοληθω στους δρομους!!!Εχει και μια ωρα ονειρο!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα...καλά ήρθα και φρίκαρα 2 πρωινά τώρα.Να μη μπαίνω στο mammy με τίποτα...........Λύσσαξα.Μου βγαζε site unavailable ενώ ο άντρας από το σπίτι έμπαινε.Πάει λέω με πήραν είδηση που μπαίνω συχνά και μου το κλείδωσαν απο τη δουλειά.Κατάθλιψη με έπιασε νεύρα να ψάχνω.Τελικά τη βρήκα τη λύση και το φτιαξα...Σιγά μη το άφηνα...

Και μπαίνω λέω θα χουν γεμίσει σελίδες και δε βλέπω καμιά σας μόνο τη Χαρά...Απογοήτευση number two!

Τι πάθατε καλέ;;;;;

Εμεις καλά οι αρρωστοι συνεχίζουν αντιβίωση (άντρας και Χρυσάνθη) αλλά όλοι πολύ καλύτερα...

Χαρά καλά έκανες για το ψεμματάκι να ευχαριστηθείς λίγο χρόνο για σένα.Ο νονός ήταν φίλος μου από παλιά όχι η νονά,δουλεύαμε μαζί ένα φεγγάρι στο λογιστικό γραφείο που πρωτοξεκίνησα,πηγαίναμε και μεγάλοι για proficiency μαζί και δεθήκαμε.Μόλις έμαθε για την εγκυμοσύνη μου,είπε στο βαπτίζω.Και επειδή ήξερε για την εξωσωματική του λέω αν είναι 2;;;Μου λέει τότε θα βαφτίσει το άλλο η κοπέλα μου.(τότε κοπέλα του τώρα γυναίκα του).

Δε λέω νοιάζονται για τα παιδιά και κανονίζουν να βρεθούμε 2-3 φορές το μήνα αλλά έχουν κάτι απόψεις ώρες ώρες άσε...

Δε γράψατε και ξενέρωσα τώρα...Θα πω ένα καλό και τέλος.

Η Δήμητρα παίρνει μαζί στο σχολείο μια κούκλα μωρό που έχει που γελάει και χοροπηδάει.Το βράδυ λοιπόν ξεκίνησε να χορεύει μόνη της οπότε ο άντρας μου έκλεισε το διακόπτη.Το πρώι ξέχασε να το ανεβάσει πιάνει η μικρή την κούκλα.Στο αυτοκίνητο λοιπόν δεν χόρευε.Μόλις βγαίνουμε έξω τι μου λέει;;;"Μπατίλες μαμά μπατίλες"(Μπαταρίες δηλαδή έτσι τις λέει)χα χα..Πανέξυπνο το πουλί μου...κου κου βα κου κου κου βα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παλι το μαμυ τα χει παιξει γκρρρ

Λοιπον ξεκινω με τα κουμπαρια σου μαρουσκακι πραγματικα απαραδεκτοι κ για

Μενα να λενε θα ρθουν να ξεσηκωνεστε κ μετα να μη τρεχει τιποτα..

Γελασα με το μικρο σου κ τις μπαταριες πολυ!!καλε ειναι πανεξυπνα

Διαβαζα κ αρθρα για διδυμα μου πηρε ενα περιοδοκο ο β το παιδι κ ειχε αφιερωμα

Λοιπον τα διδυμα παντως αργουν λιγακι περισοτερο λεει σε ομιλια γιατι οι γονεις απευθυνονται ταυτοχρονα κ στα δυο

Αρα η προσοχη μοιραζεται σε αντιθεση με ενα παιδι ελεγε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περαστικα στο χρυσανθακι κ του στεφανου η κορη οτιδιδα τρια βραδια δεν εχει κλεισει ματι

Ζορι τα αυτια μεγαλο!!

Συμπεθερα εξυπνο το κολπακι απολαυσε το!!

Εγω χτες ειχα ρεπο πηγα πηρα την ινα ξεσκιστηκαμε στις βολτες ειχε σουπερ μερα πηγαμε μαγΑζια καφε φαι τα μωρα μας αγγελουδια ευτυ ως κ απολαυσαμε ο β εκανε κ πενηνταλεπτα κ ειχε χαρες

Μετα πηγαμε στη μαμΑ πηρα κ την νονα μας κ ηρθε κ το στρατουλη κ ειχαμε σουαρε ωραια ηταν

Το απογευμα γυρησαμε ο β κοιμηθηκε τρεις ωρες για μεσημερι απο το αμαξι στη κουνια χαμπαρι δε πηρε σκεψου κουραση!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επισης κ εγω τσεκαρα οτι οταν ειναι με τη μαμα μου κ φυγω μου λεει κ στο καλο καλη

Δουλεια με πεθερουσκα αντιστικεται ποιος ξερει πως του χει κατσει

Αλεξ κ η μπεμπα τρελαθηκε με την κουκουβαγια το ιδιο κ η ινα θα μπει να σε ευχαριστησει β ιδια απλα τρεχει

Ο βασιλης παλι παιδια σημερα με υποδεχθηκε με φουξια χαχα ειχε βραχει κ φοραγε παλια ρουχα της ευγενιας χαχα

Σαν κοριτσι θα ταν ομορφο παντως χαχαχα

Κατα τα αλλα στη δουλεια της τρελης ακομα δε ξερουμε υπευθυνος ποιος ειναι. .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χτες ο βασιλης εφΑγε ενα γλυφιτζουρι κ δυο ζεδακια καραμελες ο στρατουλης

Εκτος απο τα υπολοιπα δωρα γιατι παντα φερνει απειρα εφερε κ τετοια κ σιγα μη καταφερνα βα του τα παρω πισω

Μανουλα σε πακαλω κ λιγο μονο ε του τα δωσα...

Οταν δει το στρατο ο β φωναζει ηθε ο τατουλης μου κ αρχιζει να ψαχνει να δει τι του φερε χτες του

Φερε αληθινα εργαλεια τρελαθηκε του χει λατρεια!!!

Επισης αλλη ατΑκα του β που ριξε κατι εχει ακουσει το σορυ του πεφτει κατω ενα κοματι ψωμακι κ κανει σοδυ μαμα

Ελιωσα στα γελια το αγγλικο τον μαρανε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το καμαρι μου πλεον προσπαθει να πει κ το ρο αλλα ακομα δεν το χει..

Παντως εμαθε να μετραει ως το δεκα να αναγνωριζει το μηδεν το ενα κ το οχτω

Να γνωριζει τα βασικα χρωματα κ το φουξια κ να λεει τα τρια γουρουνακια κ το μογλη το παραμυθι με δικα του

Λογια οταν βλεπει τις εικονες κυριακη δευτερα ασχοληθηκα πολυ μαζι του

Μακαρι να χα πιο πολυ χρονο σνιφ... Εχει τοσο ορεξη για μαθηση!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μαι κι εγω!!! Τι να κανω κι εγω .τρεχω τα πρωινα σε συντεντευξεις αλλα τα εχω παρει,αλλα γραφουν στις αγγελιες και λενε στο τηλεφωνο και πας εκει και είναι αλλα!!και από χρηματα;;η εκμεταλλευση!!σημερα μου ειπαν για 8ωρο 5νθημερο 400 ευρω!!τελοσπαντων,για πολύ κοσμο είναι ετσι βεβαια..θα δουμε…!!κατα τα αλλα καλα,τωρα εχουμε χωρισει την οθονη κ βλεπει παιδικο η Κωνσταντινα γιατι δεν με αφηνε να γραψω!!σημερα αφου γυρισα από ,μια συνεντευξη πηγαμε βολτα στην Καισαριανη στο βουνο,το Σαββατο πηγαμε στον Εθνικο κηπο,εχει ωραιες μερες τωρα και είναι ευκαρια,από Παρασκευη λεει χαλαει παλι!

Χαρουλιτα με γεια τα ψωνια σας!!!καλα ρε..κρυφτηκες από το παιδι;;;χαχαχα!!!αα σε ευχαριστω και για τα καλα σου λογια!!!οι πεταλουδες είναι στο προγραμμα αλλα θα τις επισπευσω για την Δημητρουλα μολις τελειωσω το project(εε πως με βρισκεις ;;χαχαχα)που ασχολουμαι τωρα!φανταζομαι σε τονους ροζ ,μωβ,φουξια ε;λεμε κ ψεμματακια ε;;χαχα τι να κανεις κι εσυ;πως αντεχεις βρε παιδι μου τοσες ωρες ξυπνια;;

Μαγδα μου τι να πω πια;;;ο δικος μου όταν θυμωνω με τις τσαπατσουλιες γιατι δεν μου κανει κανενα δωρακι;;;πολύ χαιρομαι που την εχει αγαπησει τοσο ο Βασιλης!!η δικια μου δεν κανει ετσι…μηπως γιατι βλεπει ολη την διαδικασια;δεν ξερω!!ευτυχως που χαιρονται οι υπολοιποι!!χαχα αρεσε κ στο Μαρακι;;τι καλα!!!ευχαριστω και την αδεφουλα και την μαμα για τα καλα τους λογια!!!αυτος ο Στρατουλης ολους σας προσεχει ε;πρεπει να είναι πολύ καλος!!τι να συμβαινει αραγε με την πεθερουλα;;μηπως επειδη παιρνανε πιο πολλες ωρες μαζι κ φευγεις εσυ για δουλεια τα εχει συνδιασει;ποσα ξερει ο Βασιλακης!!μπραβο !!!εμενα αρχισε τωρα ότι λεμε να το λεει οποτε εχει κανει ένα λεξιλογιο…πολύ μεγαλο!!οι προτασουλες μεγαλωνουν..ολα τελεια!!!το πρωι ξυπναει 7 παρα κ παει στον μπαμπα βλεπουν παιδικα και μετα ερχεται να με ξυπνησει κ μου λεει καλημερα μαμα!!!με μια φωνουλα…ααααχχ!!!σημερα ηρθε να δει τι κανω και μου λεει καλα ρε μαμα;;πολλα θαρρητα εχω δωσει!!χαχα

Μαρακι καλυτερα οι οικογενεια ε;αντε να περασουν τελειως οι παλιοαρρωστιες!! αμαν αυτοι οι νονοι…μαλλον δεν θα πρεπει να κανονιζετε βραδινες επισκεψεις…αφου δεν καταλαβαινουν..!!οσο για τους ενδοιασμους τους για το παιδι πραγματικα μου φαινονται πολύ…μην το χαρακτηρίσω .αν κανουν παιδακι θα καταλαβουν το βλακειες ελεγαν για τον υπνο!!οσο κι αν παραπονιεμαι αν ξυπανει νωρις και αν δεν κοιμαται δεν την αλλαζω με τιποτα και αν γυρναγε ο χρονος πισω δεν θα το αλλαζα!!και τα γαλατα και οι πανες δεν κρατανε κ μια ζωη και ειδικα αν δεν εχουν κ προβλημα οικονομικο.τι να πω!!

Σας αφηνω γιατι κρεμεται από πανω μου!!φιλακιαααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,κοριτσάκια μου!Τι κάνετε;Εμείς μια χαρά.Να σας πω και το φοβερό.Δυο μέρες τώρα την Αγγελική την έπαιρνα στο σχολείο.Η φιλεναδούλα είχε και τις τρεις κόρες με γαστρεντερίτιδα την Κυριακή,οπότε κρατήσαμε 2 μέρες για ασφάλεια.Την πήρε η νηπιαγωγός μαζί με τη Στέλλα και καθότανε μια χαρά.Ρώταγε για όλα,έκανε ότι έκαναν και τα άλλα παιδάκια και σήμερα είχα ένα κενό και τις είδα που έπαιζαν έξω το διάλειμμά τους με τα άλλα παιδάκια. :x:x:x Κατά τ'άλλα τα νέα μας είναι τα ίδια.Α,το άλλο το κουλό.Ξεκίνησε η Αγγελική να μετράει και την παρατηρώ και λέω ε,μέχρι πού θα φτάσει;Έχει μάθει μέχρι το δεκατρία.Προχθές μου τραγούδαγε το τραγουδάκι της αλφαβήτα.δεν της έχω μάθει τίποτα.Μάλλον με τη Στέλλα τα μαθαίνει.

Μαγδούλα,να χαίρεσαι τον αντρούλη.Του πήρες τελικά πυτζαμούλες;Κι εμένα ρε συ δε φοράει.Κι η πλάκα είναι πως όταν του λέω ότι κρυώνω μου λέει πως κρυώνω επειδή φοράω πυτζάμες. ~x( Καλορίζικο και το καινούργιο αυτοκινητάκι. :D Όσο για τη δουλειά που κάνω τη δεύτερη,πάλι δεν κατάλαβες μαρή τι κάνω;Ε,τι να σε κάνω πια; :lol::lol::lol: Μαγδούλα,θέλω να σου πω κάτι εντελώς φιλικά,για να σε προστατεύσω.Μη με παρεξηγήσεις.Έχεις παντρευτεί εξωγήινο; :lol::lol::lol::lol: Σου την είπε γιατί λέρωσες με λάσπες;Θα ξανατραβήξω τα μαλλιά μου. ~x(~x(~x( Εμένα τσιτώνει όταν μαζεύει κάτι εκείνος και το ξαναχαλάνε τα παιδιά,αλλά όχι και σε καθημερινή βάση.Το μάτι πού και πού με ξαναθυμάται.Έκλεισα όμως ραντεβού στις 21 Φεβρουαρίου να μας δει και τις τρεις ο οφθαλμίατρος.

Αριάκι,πού είσαι;Έκανες δυναμική επιστροφή και ξαναχάθηκες; :(

Μητσάκο,τι νέα;Τι έγινε τελικά με την κρεατοελίτσα του Στεφανάκου;

Μαρία,ναι κι εμείς κάνουμε χαρτιά για μεταθέσεις τώρα.Αν κι εγώ δε ζητάω μετάθεση.Θέλω να κρατήσω τη θέση μου στην Αθήνα.Απλά κάνω αποσπάσεις λόγω συνυπηρέτησης κάθε χρόνο.Αχ,μωρέ ωτίτιδα το κορίτσι μας.Αυτί και δόντι από τους χειρότερους πόνους ρε γαμώτο.Περαστικά σας.Για τους νονούς δεν έχω λόγια.Η ιστορία επαναλαμβάνεται.Απαράδεκτη.Δεν πειράζει κιόλας;Αυτή θα το κρίνει;Τι να πει κανείς;Όσο για το ότι δε θέλουν παιδιά,επιλογές είναι αυτά.Τους εύχομαι όμως να μη μετανιώσουν ποτέ για αυτές τους τις επιλογές.

Ρουλάκι,φιλιά πολλά!Ο φοιτητής πώς τα πάει;

Χαρουλιτάκι μου,πολύ γέλασα που κρύφτηκες από τη Δημητρούλα.Μα πραγματικά έχουμε ανάγκη από λίγο χρόνο για τον εαυτό μας.Στεναχωρήθηκες με την αδερφούλα ε;Τέλος καλό όμως όλα καλά.Κι εγώ είμαι σε μία περίεργη φάση με τον αδερφό μου τις τελευταίες μέρες παρόλο που είμαστε και μακριά. :? Συγκινήθηκα με το ζαχαροπλαστείο.Πιστεύω έτσι θα ένιωθα κι εγώ αν έκλεινε η επιχείρηση του μπαμπά μου. :roll: Μεγειά τα καινούργια πραγματάκια.Καλά μαρή αθεόφοβη είπες ψέματα ότι δουλεύεις;Είδες η ανάγκη να μείνεις μόνη σου τι κάνει; :lol::lol:

Άλεξ μου,στην αναζήτηση ε;Ακόμα και για την προώθηση που λες ότι δεν το έχεις,δεν το ξερεις;Δε χάνεις τίποτα να δοκιμάσεις. :) Πώς πάτε με τον ύπνο;

Αυτά,κοριτσούδια!!!Πάω να τις κάνω ένα ντουζάκι και να τις βάλω για ύπνο.Να ξεκουραστώ κι εγώ.Ο αντρούλης θα έρθει κατά τις 10,30 από τη δουλειά.Φιλάκια κούκλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάθομαι τόση ώρα μπροστά στον υπολογιστή και σκέφτομαι " τι να γράψω;;;;... από που να αρχίσω;;;...πόσο γαϊδούρα είμαι;;;;;;;; να τους πω ότι μου λείπουν;;;; σιγά μη με πιστέψουν :cry::cry: κι όμως αλήθεια θα πω. ... να τους πω ότι δεν προλαβαίνω να μπω στο νετ;;; χμμμ ψιλοαλήθεια, αλλά αν ήθελα θα έβρισκα χρόνο :oops::oops: " Τελικά δεν έχω καταλήξει τι να γράψω και θα το πάω λίγο στα κουτουρού και όπου με βγάλει... :roll::roll::roll:

Έστειλα φωτογραφίες. Η Δανάη είναι πλέον 6,5 μηνών, τρώει στερεές (λεμε τώρα, γιατί οι 2 κουταλίτσες δεν είναι φαγητό), γελάει, κλαίει, μας παιδεύει, και κυρίως θέλει την μαμά ως σωματοφύλακα γιατί ο Αλέξανδρος την έχει δει ως σάκο του μποξ.

Ο Αλέξανδρος όλη μέρα κάνει απλά το αντίθετο από αυτό που του λέω για να να εξαντλήσει κάθε όριο της υπομονής μου. Το δε "συγγνώμη" το έχει για καραμέλα. Μόλις βάλω τη φωνή κατευθείαν ακούω " συνωμη μαμά, ε θα το τσανακάνω" και μετά από μισό λεπτό πάλι τα ίδια. Εννοείται ότι έχει και στιγμές που είναι ο παλιός καλός Αλέξανδρος και φυσικά για αυτές τις στιγμές ζω και λιώνω.

Εγώ τώρα μάλλον περνάω φάση σαν τα παιδιά... δεν νομίζω ότι ήταν θέμα επιλογής αλλά έχω καταλήξει 24 ώρες το 24ωρο να ασχολούμαι αποκλειστικά με τα παιδιά. Από το πρωί που θα ξυπνήσουμε μέχρι το βράδυ που θα πέσουν για ύπνο είμαι συνέχεια μαζί τους. Ακόμα και στην τουαλέτα που λέει ο λόγος πάω με παρέα. Εντάξει εννοείται πως θέλω και το κάνω, δεν με υποχρέωσε κανείς, όμως δεν παύω να αντιλαμβάνομαι ότι δεν κάνω τίποτα που να αφορά αποκλειστικά εμένα. Έχω πέσει σε μια παγίδα, σε ένα φαύλο κύκλο, όπου κάθε μέρα που ξημερώνει είναι ίδια με την προηγούμενη και όλη μου η ζωή περιστρέφεται γύρω απο τα παιδιά μου. Καλά και ωραία είναι φυσικά να παίζεις, να ταΐζεις, να ξεσκατίζεις, αλλά ανησυχώ ότι θα ξυπνήσω μια μέρα και δεν θα μ' αρέσει καθόλου που θα έχω αποκοπεί από κάθετι.

Γι' αυτό και λέω να κάνω ένα πρώτο βήμα και να ξαναρχίσω να πίνω το καφεδάκι μου μαζί σας. :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τώρα τα νέα σας δυστυχώς δεν τα παρακολουθώ, γι' αυτό και θα προσπαθήσω σιγά σιγά να ξαναμπω στο κλίμα της παρέας.

Ο τίτλος του θέματος είναι καταπληκτικός και πριν καν μπω να δω ποια τον έβαλε έβαζα και στοίχημα ότι είναι η Μαρία. :lol: Μήπως το σωστό θα ήταν " Μπαμπά πότε θα μου κάνεις αδερφάκι;;;;;;" :lol::lol: Τι κάνουν οι δεσποινιδούλες σου;

Αλεξ τι κουκουβαγιομανία είναι αυτή; :o:lol: Μπράβο σου και καλή αρχή στο νέο σου εγχείρημα. Είδα ψάχνεις και δουλειά. Μακάρι να βρεις γρηγορα μία. Δες κιόλας και στον Ant1 μήπως ψάχνουν για παρουσιάστρια καλέ :lol::lol::lol: αφού το παιδί σε βλέπει σαν Ζετα που ξέρεις μπορεί κατι να γίνει. :lol:

Άρια για master chef πας και ξεκίνησες την τυροκομική; Εμένα πάλι μου έχει μπει η ιδέα να φτιάχνω γιαούρτι που είναι και πιο εύκολο. Για πες το τυρί μπελάς για να γίνει ή γρήγορο;

Μήτση όλα καλά με αυτό που έβγαλε ο Στεφανάκος;

Χαρά έχεις θέμα με την αδελφή σου, ε; Τώρα τα βρήκατε; Καλά μωρή δεν ντρέπεσεαι να κρύβεσαι στα δοκιμαστήρια να μην σε βρει το σπλάχνο σου; :o:lol:

Μαγδούλα τι συμβαίνει με τη μαμά σου; Κάποιο χειρουργείο αν κατάλαβα καλά; Περαστικό να είναι ό,τι είναι.

Διαβασα μέχρι την σελ 5. Θα επανέλθω από αύριο πάλι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουαουουουουου δε ζητούσα τρίτο παιδί τώρα που γυρίζει μόνο που ζήτησα να γράψετε όλες!!!!!!!!!!!!

Φωτεινήηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη ζεις;;;;Αχ πόσο μας έλειψες...Καλέ τι κουκλιά γκαρμπόν είναι τα παιδιά σου!!!!Αυτά έχουν βγει ίδια...και ίδια σου...που χες και ενδοιασμούς για τη κόρη ότι μοιάζει στο μπαμπά...καμία σχέση ίδια ο Αλεξούκος είναι....Πως μεγάλωσε έτσι....

Αχ εκεί που πήγες και απομονώθηκες αχ...τι να σε κάνω εξορία του Αδάμ...Αν ήσουν Ρόδο δε θα σε άφηνα σε ησυχία να βαρεθείς.Τα απογεύματα τώρα έτσι κάνουμε ανταλάσσουμε επισκέψεις με μαμάδες.Και τα μικρά δε βαριούνται και περνάει και με λιγότερες ζημιές το απόγευμα.Πως να ρθουμε όμως μέχρι εκεί καθημερινή είστε μακρυά.

Σε καταλαβαίνω απόλυτα σε αυτό που λες 24 ώρες τη μέρα παιδιακίζω,δίκιο έχεις άμα δε βγείς από το σπίτι να πάς έστω δουλειά που έρχομαι εγώ δε ξεπήζει το κεφάλι.Μη χαθείς ε;;;;

Μαγδούλα ναι και μένα και η Φωτεινή και άλλες κοπέλες μου χουν πει για τα δίδυμα ότι είναι λίγο πίσω στην ανάπτυξη και μόνο όταν ξεπεράσουν μια ηλικία 4-5 μπορώ να τα συγκρίνω με συνομίληκα σε δεξιότητες και ομιλία κλπ κλπ.Η Δήμητρα τα πάει μια χαρά,ειδικά άμα είναι σε περιβάλλον γνωστό ή μόνες μας μιλάει αρκετά.Χθες της έκανε ο μπαμπάς της τα ζώα πως κάνουν και αυτή τα αναγνώριζε και τα έλεγε με το όνομα τους,πχ γάτα,σκύλος,λύκος.Η αλήθεια είναι μπορεί να λέει λίγα αλλά τα λέει καθαρά σα μεγάλη.Με τη Χρυσάνθη είναι το θέμα που δε λέει τίποτα.Μιμείται την αδερφή της στα πάντα από το τι θα φαει πότε θα πιει νερό πότε θα κάνει κακά να τα κάνει και αυτή μαζί αλλά στο λόγο δε κάνει προσπάθειες.Καταλαβαίνει όμως τα πάντα.Χθες ας πούμε στο παιχνίδι βρες το ζώο η Δήμητρα πεταγόταν να το πει και αυτή ζητοκραύγαζε και χτυπούσε παλαμάκια μόλις λέγαμε μπράβο το βρήκες...Ο γιατρός είπε όμως να δώσουμε χρόνο επειδή όλα τα κάνει αργά μέχρι στιγμής.Η νονά της πάλι λέει να την πάμε από τα 2,5(τον άλλο μήνα δηλαδή)μια επίσκεψη σε λογοθεραπευτή να μας πει αν κλείνει το στόμα σωστά λέεο αν τοποθετεί τη γλώσσα όπως πρέπει.Εχει κάποια γνωστή και την προωθεί.Που είναι και η Σταυρούλα να μου πει αν πρέπει από τώρα;;;;;Σταυρούλα;;;;;;;Κοιτά να εμφανιστεί λέει...αν εμφανιστεί θα ζητήσω το λόττο μετά να μου κάτσει...χα χα

Βρε το Στρατούλη με τα τζελεδάκια του....θα μας χαλάσει το κατακουζηνάκι με την υγιεινη διατροφή...Η Δήμητρα τρελαίνεται για λολολάτα έτσι λέει τη σοκολάτα.Η Χρυσάνθη πάλι τρελαίνεται για μάκι έτσι λέει το ψωμάκι!!!χα χα.Μη δει ψωμί γυαλίζει το μάτι της...Χθές όταν τις παίρναμε από το σταθμό είδε τσάντα με ψωμί μούγκριζε να της δώσω ,σκαφίδωσα μισή φρατζόλα ψωμί και έφαγε τη ψίχα μέχρι να φτάσουμε σπίτι...Όταν δε τρώμε οικογενειακώς στο τραπέζι καταλαβαίνεις που έκατσε η Χρυσάνθη.....δαχτυλιές παντού ψίχουλα φαγητά...Η Δήμητρα σταγονίτσα να τρέξει έξω ή στα χέρια της σταματάει και περιμένει να το σκουπίσω για να συνεχίσει...Είναι η μέρα με τη νύχτα σας λέω...χα χα.Τις λατρεύω...και γω Αλεξ δε μπορώ να φανταστώ τη ζωή μου χωρίς αυτές...να ξυπνάω και να ναι εκεί να με παιδεύουν...και ας μην έχω κοιμηθεί...

Κατερινιώ και το Αγγγελικιώ σκολείο;;;Μπράβο στη δασκάλα που τη δέχθηκε και στη μικρή που έκαστε με τη μία...Μάλλον είναι έτοιμη για παιδικό κι αυτή και έτσι που μαθαίνει και εύκολα θα σου γίνει αυτή αετός...

Αλεξ έτσι είναι με τις δουλειές και δω πολύ εκμετάλλευση.Μια φίλη μου ψάχνει πολύ καιρό αλλά τίποτα,όλο σε περιπτωσάρες πέφτει...Ευχομαι να βρεθεί κάτι καλό τώρα που το πήρες ζεστά.Ασε και κανά βιογραφικό στον Οαεδ της περιοχής σου,καμιά φορά οι εργοδότες ρωτάνε και εκεί ή τρέχουν προγράμματα επιδοτήσεων για πρόσληψη ανέργων και αναζητούν από κει για να μη χάσουν το πρόγραμμα.Αλήθεια ποια θα είναι η νέα σου δημιουργία,Βαλεντίνικη να μαντέψω;;;Τα μπισκότα να ανεβάσεις στο blog οπωσδήποτε.....

Σας φιλώ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τώρα που το θυμήθηκα Φωτεινή 23/01 που φυσάτε κερί οικογενειακώς ποιος είχε γενέθλια;;;Είχα και γω στις 20 με σένα είμαι τόσο κοντά ή με τον Τ.;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε κοριτσακια μου; Δεν ξαναχαθηκα, προσπαθουσα να μπω αλλα δεν.... Σας εχω ευχαριστα...ή μαλλον για μενα ευχαριστα... ο μπαμπας θα ειναι εδω τουλαχιστον μεχρι το Πασχα και βλεπουμε!!! Απο χτες που μου το ειπε ανυπομονω να περασει η εβδομαδα! Περασαμε πολυ ωραιο Σ/Κ...πηγαμε και γηπεδο την Κυριακη που επαιζε ο Αρης... τι αλλα; σημερα πηγα για καφεδακι με τις φιλες μου και περασαμε ωραια...

Φωτεινηηηηηηηηη;;;;;; Αντε καλε ανασκουμπωσου κι εσυ οπως εκανα κι εγω και μπαινε πιο συχνα... γιαουρτακι κανει η μαμα μου και το τρωει η μικρουλα, ειναι οντως ευκολο. το τυρακι κι αυτο με καταλληλο εξοπλισμο και φρεσκο γαλατακι μια χαρα ευκολο ειναι κι αυτο!

απαπαπα ξυπνησε....αυριο τα υπολοιπα! φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κουκλιτσες!!!τι κανετε;εμεις μια χαρα!!χθες ειχαμε παει μια επισκεψη και το ξενυχτησαμε!!ειχε και μια συνομήλικη ζουζουνα και τα εδωσαν ολα!!φευγοντας πηραμε και μια μινυ μαζι..τι θα την κανω πια με αυτη την μινυ;;αφου μας την χαριζαν την μινυ τους δωσαμε κι εμεις ενα κουκλακι που ειχαμε μαζι.κοιμηθηκαμε μαζι εννοειται γιατ ειχα να ξυπνησω κι εγω πρωι σημερα και δεν αντεχα.

Φωτεινηηηη !!!αντε βρε κοριτσακι,μην χανεσαι!!!κι εμας μας λειπεις!!τα μωρα σου ειναι κουκλια!!και μοιαζουν πολυ!!μεγαλωσε και η Δαναη!!μια χαρα αδερφουλης ειδα οτι ειναι ο Αλεξανδρος!!φιλακια και αγκαλιτσες της κανει!!!τωρα για το ψυχολογικο...κι εγω περναω κατι τετοιες φασεις που δεν αντεχω αλλο σπιτι αλλα τωρα που ψαχνω για δουλεια και αντιλαμβανομαι ποση ωρα θα βλεπω την μικρη με πιανει ενα κατι και λεω μηπως να κατσω καλυτερα σπιτι;;;αν δεν ηταν το οικονομικο...κανενα μαθημα δεν θα κανεις;να ξεφευγεις λιγακι;χαχα πολυ κουκουβαγια αλλα θα επεκταθω και σε αλλα σχεδια!!!

φουφουκα μια χαρα η Αγγελικουλα..μακαρι να μπορουσες να την παιρνεις καθε μερα μαζι με την Στελλα,θα μαθει κ ποσα πραγματα ακομα!!!για την προωθηση που λες,τα τηλεφωνα τα ειχα δοκιμασει σαν φοιτητρια και δεν ειχα καταφερει ουτε να ολοκληρωσω την παρουσιαση καλα καλα!!!αυτο που ειχα κανει πριν φυγω για Πατρα φοιτητρια ηταν προωθηση σε καταστηματα με σταντ,εκει μια χαρα ηταν αλλα λες σπουδασα,εμαθα γλωσσες για να παω παλι σε αυτα που εκανα μολις τελειωσα το σχολειο για χαρτζιλικι;;με τον υπνο κατι μεσημερια αμα κατσει με τον μπαμπα της στον καναπε την παιρνει ο υπνος γυρω στις 3 αλλα το βραδυ μετα τις 10-10.30,αλλιως 8.30 αλλα το πρωι ξυπναει σταθερα 7 παρα!!την Τριτη πουσας εγραφα και η Κωνσταντινα εβλεπε παιδικο την πηρε ο υπνος ορθια...σαν κατι βιντεακια που τα παιδακια γερνουν μπροστα κοιμησμενα και τιναζονται και ξανα παλι.κ ηταν 6!!δεν ξυπναγε με τιποτα οποτε κοιμηθηκε για βραδυ απο τις 6!!ξυπνησε 2 ξανακοιμηθηκε στις 3 και ξυπνησε 7!!!οπως καταλαβες με τον υπνο ΤΕΛΕΙΑ!!!!

Μαρακι για αυτα που ελεγες για τα κοριτσια σου μηπως θα βοηθουσε να κανετε πραγματα ξεχωριστα;για να προλαβαινει δηλ κ η Χρυσανθη.ή δεν θελουν και να χωριστουν;σημερα εχω ενα ραντεβου που επιδοτειται απο οαεδ γιατι ηθελε να εχεις και καρτα ανεργιας..για να δουμε!!!αα δεν με προσεχεις...εχω κανει αναρτηση με καρδουλες και τα σχετικα αλλα εχω και 2ο μερος γιατι βρηκα μια πολυ ωραια τσοχα!!τα μπισκοτα ωραια ειναι...αλλα πιο ακριβη ασχολια,ξερεις ζαχαροπαστες και ολα αυτα...θα κατσω μια μερα ομως να κανω με μια δοση διαφορα σχεδια και αν κατσει κατι εκατσε.ετσι κι αλλιως οποιος θελει με παραγγελια θα ειναι.

Αριακι τι ευχαριστα νεα!!!θα σε χασουμε βεβαια αλλα χαλαλι σας!!!φιλακια πολλα!!!

παω να μαγειρερεψω!!φιλιααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hello Hello!

Αλεξανδρουίτα δεν τις είδα τις καρδούλες...θα μπω τώρα.Τα απογεύματα συνήθως παίζουμε και οι 3 μαζί,δύσκολο η Δήμητρα να με αφήσει να ασχοληθώ μόνο με τη Χρυσάνθη έστω και για 5 λεπτά.Θέλει να έχει την αποκλειστικότητά μου.Αλλά όταν πχ παίζουν κουζινικά και μου φέρνει η Δήμητρα "καπέ" λέω και στη Χρυσάνθη φέρε μου πχ εσύ φαί και πάει...Της μιλάω την παίρνω αγκαλιά και της τραγουδάω αργά ή στο παραμύθι της δείχνω τα αντικείμενα και τα συλλαβίζω αλλά μπάααααααααα...καθόλου προσπάθεια από μέρους της.

Χθες πήγαμε jumbo.Μόλις το βλέπει η Δήμητρα που παρκάραμε λέει "Ωωωω bumbo".Φυσικά μπήκαμε με ενθουσιασμό και βγήκαμε με κλάμματα αφού συνειδητοποίησαν ότι η πλειοψηφία του περιεχομένου των καροτσιών τους δε θα περάσει το ταμείο...

Τους δοκίμασα μετά και τις στολές τις αποκριάτικες.Τους έρχονται ωραία αλλά από τη ντουλάπα έχουν σημάδια,επειδή τις φύλαξα χωρίς να τις πλύνω.Θα δοκιμάσω να τις καθαρίσω αν καθαρίσουν καλώς αν όχι θα το σκάσουμε το 40αρι.Αρια και κουνελάκι είχε και τιγράκι και άλλα τέτοια γούνινα.Τα θεωρώ βέβαια λίγο μπεμπέ για τα δικά μας αλλά είχε νούμερα.

Το πρωί έβαζα στη Δήμητρα παπούτσια και μου λέει:"πάμε Milou;;;"(είναι ο παιδότοπος που πάμε συνήθως) όχι της λέω.μετά "πάμε γιαγιά;;" όχι της λέω,πάμε σχολείο...παίρνει μια φάτσα παράπονου και λέει " όκι αύιο σκολείο"...Ευτυχώς δέχθηκε να βάλει τα παπούτσια της γιατί απο τη Δευτέρα πάει με παντόφλες...Σήμερα την απείλησα ότι θα τα δώσω τα παπούτσια της στο μωρό από κάτω...Στο τσακ μπαμ τα βαλε...

Γενέθλια η μαμά μου σήμερα θα πάμε να κόψουμε τούρτα το απόγευμα...

Φιλάκια πάω να δω τις καρδούλες της Αλεξ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα ομορφες τι ευχαριστη εκπληξη φωτεινη μου χεις λειψει τοσο!!!!!στο χα πει κ στο μυνημα δε μας νοιαζει να σχολιασεις να δουμε οτι εισαι καλα θελουμε να ακουμε κ αν εχασες επεισοδια οπως λες θα σου κανουμε περιληψη βρε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα για φωτο δεν εχω λογια φιλεναδα στον υπνο ο τσαμπικος κ στα δυο πια;;;

Αυτα που αισθανεσαι πιστεψε με κι εγω τα νιωθω τρεχω να ασχοληθω ολη μερα με το μωρο μου το σπιτι τη δουλεια

Τον αντρα μου κ Αν Λεω Αν βρω λιγο χρονο ισως κανω κατι για τη μαγδα πραγμα σπανιο

Κ ναι σιγουρα με γεμιζει κ δε θα το αλλαζα με τιποτα απλα ειμαστε ανθρωποι κ οχι ρομποτ κ ειναι λογικο καποια στιγμη να νιωθουμε καπως...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι μου νταλε κουαλε ο συζηξ τωρα αρχισε να μουρμουραει για παιδι

Αμα σου πω οτι ωρες ωρες νομιζω οτι παντρευτηκα εσενα χαχα σημερα κανονιζε κ τι ονομα θα χει οτι να ναι!

Αυριο εχω επετειο πολιτικου γαμου με τοσες επετειους εχω μπουρδουκλωθει κ ετσι δε βλεπω να γιορταζουμε καμια κ να μαστε μεσα χιχι!

Περισυ το χα ξεχασει κ ειχε μουτρα δυο μερες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι να χαιρεσαι τη μανουλα

Μπαμπο τα λεει κ εμενα εμεις σαββατο θα παμε για στολη αι να δουμε

Οσο για το ζουζουνι μωρε δε θελει σχολειο θελει τσαρκες εμενα ο γιος ολο ντυνεται κ καλα

Κ λεει φευγω τωλα παω ζουλεια στο οτε να φελω λετα για τσονια

Αριακη πολυ χαιρομαι που θα χεις τον αντρουλη μπαινε στα κλεφτα σε συνηθισαμε μωρε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεξουκω κ αλλη αποπειρα για δουλειτσα τα λεφτα μην τα κοιτας παντου δραμα ειναι αυτα που

Ακουω τρελη εκμεταλευση

Δε μπηκα να δω τις καρδιες θα μπω κ επανερχομαι αν κ οτι κ αν κανεις απλα θα ναι τελειο!!! Το χεις!!!!

Ο β συνεχιζεη να κοιμαται με την κουκουβαγια προχθες την ταιζε κ γαλα παλι καλα προλαβα κ δε τη μουλιασε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...