Μετάβαση σε περιεχόμενο

Tani New Years Edition+Γκαστρουλες!!Τα πρωτα μωρα ερχονταιι!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 149
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΕΥΦΡΟΣΥΝΟΥΛΙ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

[smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif]

GKRISS MOY

[smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif]

ME TO KAΛΟ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΤΑ ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΣΑΣ ΚΑΛΟΣΤΕΡΙΩΤΑ ΚΑΙ ΓΕΜΑΤΑ ΥΓΕΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

ΠΑΜΕ ΚΟΥΙΟΤΟΥΛΙ ΜΟΥ!!!ΕΣΥ Η ΕΠΟΜΕΝΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

ΕΛΑΤΕ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΓΥΡΙΖΕΙ,ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΩΣ ΘΑ ΣΚΑΣΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΣΥΝΤΟΜΑΑ!!!!!!!!!!!!!!1

ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΕ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

[smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωπωωωωωωωωωωωωωω με το δεξι μας μπηκε το '13!!!!μπραο ρε κοριτσακια μουυυυυυ!!!με το καλο τα φρεσκα νινακια της παρεας μας!!!τονινι κιεγω μυριζομαι κιαλλη γκαστρουλα συντομααααααα!!!χαχαχαχαχαχαχαχα για παμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!! [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΥΠΕΡΟΧΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ 2Ο13......????????????????????????????????????????ΕΤΣΙ ΕΤΣΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΝ ΟΙ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΟΥΛΕΣ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΜΩΡΑΚΙΑ........................................

ΣΥΓΧΑΡΙΤΗΡΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ........ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΑΣ ΣΠΟΡΑΚΙΑ....................................ΝΑ ΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΝΑ ΥΠΟΔΕΧΤΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΝΕΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΠΟΥ ΤΡΥΠΩΣΑΝ ΣΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ......ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΓΥΡΙΖΕΙ ΝΑ ΣΚΑΣΟΥΝ ΜΥΤΗ ΚΙ ΑΛΛΑ ΣΠΟΡΑΚΙΑ......................................................................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΝΕΑ ΘΑΥΜΑΤΑΚΙΑ!!!! ΓΙΑ ΠΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!

Νυχτεριδούλαααααααααα, Νυχτεριδάαααααααααακι που `σαι καλέεεεεεεεε να συμπληρώσεις τη λίστα!!!!!!!!!

Έτσι όπως πάει κάθε μήνα θα σκάνε 2-3 σπόρια μαζί! χε χε χε χε χε

[smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Efrosyni και G.KKRIS συγχαρητήρια!!!!!!! Να έχετε τέλεια εγκυμοσύνη!! Maimouditsa, τέλεια τα νεάκια σου!! Μεγαλώνει η κουκλίτσα σου!!! Μπράβο!! Κορίτσια, εμείς χτες πήγαμε γιατρό, είδαμε το σάκο και αρχόμενα εμβρυικά στοιχεία!!! Είμαστε 5 εβδομαδών και 2 ημερών και την άλλη Πέμπτη θα πάμε για καρδούλα!!! Μακάρι να πάνε όλα κάλα!!! Φιλάκια σε όλες!!! Και για να συμμετάσχω κι εγώ: [smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob3.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια μου σας ευχαριστώ!τέλεια μαϊμουδίτσα!θα βγει μία κουκλίτσα η μπεμπούλα!

kalogeanna1 όλα καλά θα πάνε!

εμείς αύριο θα επαναλάβουμε χοριακή και το μεσημέρι θα με δει ο γιατρός

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο Kalogeanna1 , τελεια τα νεακια σου. Να ειναι γερο το σπορακι σας.

G.KKRIS συγχαρητηρια και σ'εσενα για την εγκυμοσυνη σου , όλα να πηγαινουν τελεια.

Μαιμου , σε ειπα θα σας τρελλανει η κορη. Κι εμεις εχουμε ενα τετοιο υπερυχο που βαζει το δαχτυλακι στο στομα , τελικα ολα τα μωρακια τα ιδια κανουν ;) , τα ζουζουνακια μας.

Αντε να μεγαλωνει κι αλλο η λιστα μας , το 2013 ειναι πολυ γουρλιδικο τελικα.

Και φυσικα για το καλο....

[smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααααααααααα!!!ασε εφροσυνη ειμαι πολυ σιγουρη οτι θα με τρελανει!!απο τωρα αρχισα να τρελενομαι που κλωτσαει φαντασου μολις γεννηθει :x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!!!Πολυ γουρλιδικο τελικα το ποστακι!!!!Αντε το 2013 να γεμισουν ολες οι κοιλιτσες!!!! G.KKRIS μου χαρηκα παρα πολυ και για σενα!!!!Αντε να πανε ολα καλα ευχομαι!!!!Αντε να χορεψω και εγω λιγο.... [smilie=blob10.gif][smilie=blob9.gif][smilie=wav.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif] !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

κορίτσια καλησπέρα μόλις επέστρεψα απο το γιατρό δεν είδαμε τίποτα (δηλ. δεν με εξέτασε) είναι πολύ νωρίς.μου έδωσε μόνο εξετάσεις,φάρμακα, διατροφή,ασκήσεις -γυμναστική και βιταμίνες την ερχόμενη Τετάρτη θα ξαναπάω.φιλιά!

Εφροσύνη εσύ άκουσες καρδούλα ή όχι ακόμα θέλω να πω πότε ακούμε καρδούλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααααααα!!!!!!!!!!!!!

G.KKRIS μου , εμεις πηγαμε ακριβως στις 6 εβδομαδες και την ακουσαμε , οποτε εσυ πηγες νωριτερα γι'αυτο δεν μπορεσατε. Υπομονη σε λιγες μερουλες θα την ακουσετε.

Και για να μην ξεχνιομαστε....

[smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

κορίτσια καλησπέρα μόλις επέστρεψα απο το γιατρό δεν είδαμε τίποτα (δηλ. δεν με εξέτασε) είναι πολύ νωρίς.μου έδωσε μόνο εξετάσεις,φάρμακα, διατροφή,ασκήσεις -γυμναστική και βιταμίνες την ερχόμενη Τετάρτη θα ξαναπάω.φιλιά!

Εφροσύνη εσύ άκουσες καρδούλα ή όχι ακόμα θέλω να πω πότε ακούμε καρδούλα?

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ G.KKRIS μου μην αγχωνεσαι!Εγω οταν εκανα το τεστ και βγηκε θετικο ειχα 5 μερες καθυστερηση μονο και οταν πηρα τηλ. το γιατρο μου ειπε οτι επειδη ηταν πολυ νωρις και δεν θα βλεπαμε τιποτα να παω μετα απο 2-3 βδομαδες!!!Μου ειπε τι χαπακια να παρω και τις εξετασεις μου τις ειχε δωσει μετα!!!!Οποτε ισως ειναι πολυ νωρις για αυτο δεν κανατε υπερυχο!!!!Κανε υπομονη!Ολα καλα θα πανε!!!!Να προσεχεις προς το παρον!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι από μένα!! Κι εμένα η γιατρός μου, μου είπε να πάμε την άλλη εβδομάδα για καρδούλα! Μου έδωσε εξετάσεις, τις οποίες έκανα και το Filicine να παίρνω! Και για να μην ξεχνιόμαστε: [smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοκονεςςςςςς!!!πωπω μιλαμε το '13 μπηκε με φοραααααα!!!αντε τωρα να ακουσουμε και για τις υπολοιπες ευχαριστα και συντομααααααα!!! [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτό το τάνι δεν έτυχε!! Πέτυχε!! Άντε όλα τα τανάκια να συνεχιστούν δυναμικά και να αποδώσουν πολύ πολύ σύντομα. Εγώ αισίως σήμερα είμαι 16 εβδομάδων και δεν έχω πάρει χαμπάρι..μόνο η πείνα που λέγαμε και το fb.

G.KRISS είναι πάρα πάρα πολύ νωρίς για να δεις οτιδήποτε. Λίγη υπομονή θα κάνεις και θα κάνεις υπέρηχο σε 1,5- 2 εβδομάδες περίπου για να ακούσεις και καρδούλα κατευθείαν.

Εγώ θα πάρω σήμερα τον γιατρό μου να δω αν πήρε τα αποτελέσματα της καλλιέργειας κόλπου και να ξεκινήσω την αγωγή μου γιατί είχα πολλά υγρά και μάλλον μύκητες. Αλλά δεν αγχώνομαι - και στον γιο μου είχα και έκανα την θεραπεία μου και καθάρισα μέχρι που γέννησα. Έχω ευαισθησία...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλο ν'ακουσετε καρδουλες οσες περιμενετε

οι εγκυουλες καλη συνεχεια

κ οσες προσπαθουν να εχουν ενα θετικο αποτελεσμα......!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου....

Στις 6 εβδομαδες ακους καρδουλα...ειναι πολυ νωρις ακομα....φιλακια πολλα σε ολεεεεςς και καλη συνεχεια στο θεματακι μας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω , Πω, Βρε κορίτσια τι έγινε το 2013???

Μπράβο κοριτσάρες, μπήκα για Χρόνια Πολλά και σας βρήκα εγκυμονούσες, τέλεια!!!

Εύχομαι Χρόνια Πολλά και Καλή Χρονιά να έχουμε με υγεία και πολλά μωράκια!!!

Με το καλό να γεννήσουμε οι εγκουούλες ένα γερό μωράκι πάνω απ όλα και οι υπόλοιπες σύντομα να δείτε τα αποτελέσματα που επιθυμείτε!!! Σύντομα ένα θετικό τεστάκι!!!

Φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...