Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΗΡΑΚΛΕΙΩΤΡΕΛΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ Νο 4 Για περαστε..


Recommended Posts

http://www.megatv.com/proinomou/default ... 82#toppage

αν δε βαριεστε...ριξτε 1 ματια σοτ βιντεο...στα 3 λεπτα..σας αρεσουν αυτοι οι μετεωριτες για γλυκα βαφτισης η ...

εγω ελεγα να λιωσω κουβερτουεα και να βαλω κορν φλεικς..διαφορα..

και να τα κοψω τετραγωνα κομματια..σαν κομματι σοκολαρτα μεγαλο..

πειτε μου ποια απο τα 2 αν δε βαριεστενα το δειτε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 298
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

χειμωνιατικα κουβαδακι;;;;παντως οκ..σαββ πρωι εκτος απροοπτου για καφε..

για πειτε αλλες ιδεες για μπομπο

ποσο χειμωνα δηλαδη λετε ??

απλα μου φαινεται πρακτικο απο την αποψη οτι βαζεις πολυχρωμα τα παντα χωρις να σε δεσμευει κατι κ ειναι κ ενα ωραιοτατο αναμνηστικο που χρησημευει ποικιλοτροπως κ πολλαπλως ..

θα δω κ τα αλλα που εβαλες ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ απο μας..η μπουμπου καλυτερα..εβηχε αλλα οχι πολυ..δεν πολυτρωει ακομα..θα παμε παιδιατρο στις 11..

να δουμε..

το ξερετε αν καταγραψουν 3 περιστατικα καταποσης φαρμακου διωκεται η μανα για αμελεια κ επιτηρηση παιιδου;;

οποτε προσοχη..

παλι το αυτοκ δεν επαιρνε μπροες..παλι στο μαστορα θα παει..

παιδια καταληξαμε μ τη θου..

στελες για τα κοριτσια μπομπονιερες...σαπουνια για τους μεγαλους..

και μας μενουν τα αγορακια..για πειτε καμια ιδεα;;

κ γλυκο 1 κομματι σοκοταλα με κορν φλεικς κ καποια με ξηρους καρπους..

ες κερδιζει στη κοιλια το μωρο τοσο καλυτερα..εκτος κ αν ανυσηχεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Είμαστε όλοι χάλια.... τελικά μας ψεκάζουν, δεν εξηγείται διαφορετικά.

Ενώ ο Χριστόφορος οκ σταμάτησε ο πυρετός του, έχει ακόμα λίγο βήχα, χθες έκανε το μωρό 2 φορές πυρετό. Εγώ είμαι μπουκωμένη και βήχω σε τέτοιο βαθμό που χθες βράδυ από τις 11:30 έως τις 5 τα ξημερώματα έβηχα συνέχεια. Χωρίς υπερβολή κορίτσια και είχα και το μωρό συνέχεια αγκαλιά. Στον καναπέ καθιστή, με οτριβιν, χαρτομάντηλα, βραστάρια, μέλια, αερολίν και προσπάν να βήχω σαν φυματικιά και να έχω και το μικρό το φούτερο κολλημένο στο βυζί γιατί βγάζει κι άλλο δόντι και θέλει την "πιπίλα" του. Όποτε τον πήγαινα στο κρεβάτι του, τσουπ σαν την τσουτσού σηκωνόταν όρθιος και έκλαιγε. Οπότε τον είχα συνέχεια αγκαλιά. Ουφ... τελικά σταμάτησα τον πολύ βήχα κατά τις 5 και κοιμήθηκα μέχρι 7:30. Τα μάτια μου είναι κατακόκκινα από αϋπνία και κούραση, πόνος φοβερός στο στήθος από τον βήχα και δεν μπορώ να πάω για ύπνο... την τύχη μου μέσα.

Ευτυχώς έχω από χθες ζουμί κότας και θα βάλω λίγο ρυζάκι να κάνω σουπίτσα. Ο μαχαραγιάς μου θέλει σφουγγάτο. Άλλος και αυτός.... να πεθαίνει κανείς δίπλα του δεν του καίγεται καρφί. Τα νεύρα μου. Δεν με ρώτησε κάν αν χρειάζομαι κάτι, αν θέλω λίγη βοήθεια, τίποτα. Αναίσθητος, ροχάλιζε του καλού καιρού. Αλλά αφού είναι έτσι ο κύριος, όταν θα αρρωστήσει και αυτός ούτε περιποίηση θα έχει από εμένα, ούτε εντριβές, ούτε σούπες, ούτε βραστάρια, ούτε θα τον κανακεύω. Θα τον αφήσω να σαπίσει στα τάρταρα, μπουρλότο! :twisted: Και εννοείται τάνι - τάνι ούτε όταν πετάνει! :lol: Τιμωρία.

Σας έπρηξα αλλά ήθελα να πω τον πόνο μου.

Ρε συ Ευα μου τί να πω; Εύχομαι όλα να είναι περαστικά. Καλά έκανες και πήρες γνώμη ειδικού αλλά μήπως δεν σε "βολεύει" η αγωγή του και γι' αυτό προτιμάς τον παιδίατρο; Γιατί και ο παιδίατρος, στην ουσία παθολόγος είναι, δεν έχει εξειδικευτεί για κάτι πιο συγκεκριμένο. Εμένα πάντως η παιδίατρός μας, μας είπε να πάμε σε παιδοπνευμονολόγο και να ακολουθήσουμε ότι αγωγή μας πει. Οκ, εκείνη έδωσε αερολίν και ξοζάλ ή ζιρντεκ αλλά δεν τον καλύπτουν.... Η πεθερά επιμένει οτι θα πρέπει να πάμε σε ομοιοπαθητικό για να ενισχύσουμε τον οργανισμό των παιδιών.... δεν ξέρω όμως τους θεωρώ κομπογιανήτες.

Σωσωκα μου τί έγινε με την μικρή τελικά; Όλα καλά; Εμένα το χταπόδι πάντως μου άρεσε πολύ! Αλλά πρέπει να είναι χρονοβόρα διαδικασία,ε; Γιατί δεν δίνεις αυτά στα αγόρια; Και οι στέκες για τα κορίτσια είναι σούπερ ιδέα!!!! Για μεγάλους θα έδινα απλή κλασική μπομπονιέρα, ξέρεις διπλό τούλι - κουφέτα - χρωματιστή κορδέλα και τέλος. Δεν μπόρεσα να βρω τους μετεωρίτες. Αλλά και οι σοκολάτες μια χαρά ακούγονται!

Πάω να ετοιμάσω τη σούπα. Φιλιά σε όλες και πιστεύω κατά το καλοκαίρι μεριά να είμαστε καλά και να βρεθούμε. :?

Υ.Γ. Μπορεί ο κωλονοτιάς να εξαφανιστεί εντελώς και για πάντα; εεεεεε;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gelav me th party soy mariloy..πεθαινω σου λεω...τανι τανι ουτε οταν πετανει..αχα...θεα!!

σε πεθυμησα ρε χαζο..

σε σου αρεσει σααπουνια για τους μεγαλους;;ρε συ βαφτιση ειναι..οχι απλο τουλι..κ μαλιστα 2 βαφτισεις..

τα χταποδια δεν ειναι διαδικασια μεγαλη..απλα η θουλη δε πολυ ψηνεται..

τοσο χαλια ειστε ρε;;

πωπωπωπ!!και το μικρο;;

τι να πω ρε καλο μου..αντε το σαββ να γινεται καλα..εχουμε πρωινο καφε..πηγαμε παιδιατρο..

λιγα ακροαστικα..δε μπορεσε να της δει τα αυτια..εκει στενο εσω ακουστικο πορο..

μας εστειλε ωρλ..φουντουλακη κλασικα..ειναι θεος.

ωρτιτιδα δνε εχουμε..

τομπραντεξ στη μυτη κ η παιδιατροςε ειπε αερολινν.οκ;;

1 χαρα!!

παει κ αυτο..απλα πρπει να ξεκινησει να τρωει καποια στγμη..καλα δε θα παθει τιποτα..

αλλα τεσπα..παμε καλυτερΑ..ειχει η αντωνια αεροτσαμπερ οποτε 1 χαρα!!

οχι καλο καιρι ρε..συντομα θα βρεθουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gelav me th party soy mariloy..πεθαινω σου λεω...τανι τανι ουτε οταν πετανει..αχα...θεα!!

σε πεθυμησα ρε χαζο..

σε σου αρεσει σααπουνια για τους μεγαλους;;ρε συ βαφτιση ειναι..οχι απλο τουλι..κ μαλιστα 2 βαφτισεις..

τα χταποδια δεν ειναι διαδικασια μεγαλη..απλα η θουλη δε πολυ ψηνεται..

τοσο χαλια ειστε ρε;;

πωπωπωπ!!και το μικρο;;

τι να πω ρε καλο μου..αντε το σαββ να γινεται καλα..εχουμε πρωινο καφε..πηγαμε παιδιατρο..

λιγα ακροαστικα..δε μπορεσε να της δει τα αυτια..εκει στενο εσω ακουστικο πορο..

μας εστειλε ωρλ..φουντουλακη κλασικα..ειναι θεος.

ωρτιτιδα δνε εχουμε..

τομπραντεξ στη μυτη κ η παιδιατροςε ειπε αερολινν.οκ;;

1 χαρα!!

παει κ αυτο..απλα πρπει να ξεκινησει να τρωει καποια στγμη..καλα δε θα παθει τιποτα..

αλλα τεσπα..παμε καλυτερΑ..ειχει η αντωνια αεροτσαμπερ οποτε 1 χαρα!!

οχι καλο καιρι ρε..συντομα θα βρεθουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλο απογευμα κορες ..

τι κανετε ..

μαριλουκι λες οντως να μας ψεκαζουν ..τι να πω περαστικα κ σε εσας ..μαλλον κατα τον Ιουνιο μας βλεπω να συναντιομαστε ξανα ..

και για να μην παρω ανασα απο την ωρα που ηρθε η Νικη εχει ενα ψιλοβηχαλακι κ μυξες ..μνησθητι σηκωνω τα χερια ..λεω αν μας κατσει κ ιωση τωρα την γμσα ..

ρε Γιωργια αυτους τους μετεωριτες αναθεμα κ αν καταλαβα που βρισκοταν για να τους δω ..please explain..

Μαριλου στο Βενιζελειο που πηγαμε πηγαμε παλι σε παιδιατρο , βλεπε Κοκορη ..

αρα πηραμε γνωμη ακομα ενος παιδιατρου ..

την Παρασκευη παμε σε αλλεργιολογο κ αναλογως θα πραξουμε ..

αυτη την εβδομαδα την εστειλα σχολειο βεβαια τι να κανει κ αυτο το δολιο στο σπιτι ..κυριως βραδυ γμτ παθαινει οτι παθαινει ..

πειτε μου οτι τελειωνουμε με τους νοτιαδες γιατι ακομα κ γω που υποτιθεται ειμαι πετσι κ δεν καταλαβαινω πολλα πολλα εχω αρχιζει κ τα βλεπω σκουρα ..

...μα κ κατι αλλο ηθελα να πω αλλα δεν θυμαμαι ..θα επανελθω ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

...μα κ κατι αλλο ηθελα να πω αλλα δεν θυμαμαι ..θα επανελθω ..

αα τελικα για την μικρη Γιωργια , εδωσες αντιβιωση η περιμενεις να πας στον Φουντουλακη ??

απ¨οτι ξερω ειναι πολυ καλος σαν γιατρος πηγαινε χρονια η Κουλα την μικρη της κορη γιατι ειχαν ενα θεματακι ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φουντουλακη παει η μαρθα..καιρο τωρα..μας εσωσε...απο αντιβιωσεις..δεν εχει ωτιτδα..αρα δεπαιρνει αντιβιωση..αερολιν φουλ κ τομπραντεξ στη μυτη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερες ..

τι κανετε ?? πως πανε τα αρρωστουλια ??

εμεις λιγο καλυτερα αν εξαιρεσουμε τα μυξακια της Νικης η οποια ω ναι επιτελους εμαθε να φυσαει την μυτη της .. :lol:

σημερα εχουμε το ραντεβου με τον Εργαζακη το απογευμα για την Αριαδνη αντε να δουμε τι θα μας πει κ αυτος ..

επισης σημερα εχουμε επετειο με τον Νικο , κλεινουμε 14 χρονια μαζι ..

Μαριλου πως πατε ??

Γιωργια η μικρη ??

η Νικη χαθηκε λιγακι παλι η ειναι η ιδεα μου ??

τι μαγειρευουν σημερις ...πειτε καμια ιδεα ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας τσούπρες!

Αν δεν πεθάνω αυτές τις μέρες, θα την βγάλω για 100 χρόνια!

Είμαι σκατά. Έχω 3 μέρες να κοιμηθώ.... μόνο χθες που πρέπει να κοιμήθηκα γύρω στο 3ωρο εννοείται καθιστή και διακεκομμένο. Μόλις ξαπλώσω βήχω του θανατά. Κάνω και εμετό από τον βήχα... και κατουριέμαι κιόλας.... :oops: μόνο χθες 1 πακέτο σερβιέτες χρησιμοποίησα :oops::oops: Χθες έκανα και πυρετό 38. Φοβήθηκα μην ξανακυλήσει ο Χριστόφορος και παίρνω αντιβίωση. Το μωρό σήμερα θα το πάω γιατρό. Μου κάνει και αυτό το καημένο που και που κανένα 38 ώς 38,4 και έχει και αυτό πολύ βήχα. Ουφ.... δεν την παλεύω λέμε.

Και μου είπε πριν λίγο ο Γιώργος οτι έχει έρθει μια θεία του από Αθήνα που φεύγει αύριο και θέλει να έρθει να μας δει :shock: τί να πω; Τώρα θα κάνω ενα γλυκό ψυγείου και θα πάω να πάρω και τίποτα αλλο για κέρασμα. Δεν έχω αντοχές να κάνω πολλά πολλά.

Ετοιμάζω γιουβαρλάκια.

Σωσώκα έτσι η μικρή έ; Τουλάχιστον δεν έχει κάτι σοβαρό. Προσοχή! Και με το αμάξι τελικά τί έγινε; Τι λέει η Μάρθα που ξαναπήγε σχολείο;

Α Ευα μου δεν κατάλαβα οτι ήταν παιδίατρος. Αντε καλά αποτελέσματα σήμερα με τον ειδικό.

Καλέ να ζήσετε!!!!! Πω πω πολλά χρόνια και εσείς ε; Εμείς τον Αύγουστο θα κλείσουμε τα 14!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εκανα κουρκουμπινια...καλα βγηκανε..αλλα οχι πολλα..αυριο το πρωι καφε ευα..μαριλου εσενα δε σε λεω..μιλησαμε κιολας..

αντε ευα περιμενουνεα απο εργαζακη..κ χρονια σας πολλα βρε!!

14 χρονια;;δλδ ποσο χρονων ειστε;;χαχαχ...

καλα πες μου το σθροισμα..αχαχ...

μαριλου περαστικα...

η μπουμπου καλυτερα..εχασε βαρος αλλα οκ..να το χω στο νου μου..ακομα βηχει αλλα οχι σα πουστης..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερες

τι κανετε ??

εμεις μεσες ακρες καλυτερα ..γμτ τον νοτια μου θα μας φαει κ σημερα δεν την γλιτωνουμε ..

τα κουρκουμπινια τα εχω ακουστα αλλα αυτη την στιγμη δεν μπορω να συγκεκριμενοποιησω στο μυαλο μου πως ειναι.. :roll: ερωτηση κρισεως σοκολατα εχουν ??

κανονισατε τιποτα για σημερα ??

γιωργια τον καφε που ελεγες για πρωι η για απογευμα ??

αν ειναι στειλτο μου στο κινητο γιατι παιζει να πεταχτουμε μεχρι λυγαρια κ να γυρισουμε σουμπιτοι ..

πηγαμε εργαζακη , θα σας πω απο κοντα ..

παντως δικαιωνει τις φημες που ακουσα για την παρτη του , οτι δηλαδη ειναι παρα πολυ καλος ..εχει κ τον τροπο του με τα παιδακια ..

εχω τσακωθει με τον Νικο κ για πολλοστη φορα φταιει η μανα του .. :twisted:

ναι καλε 14 χρονια ειμαστε μαζι ..εγω θα κλεισω τα 36 τρομαρα μου σε λιγες μερες κ αυτος ειναι 38..

μπουμπουκι με πηρε , κωλογρια με καταντησε..

αντε σας αφηνω γιατι τσιριζει το παιδομανι ..αν ειναι θα τα πουμε απο κοντα ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελικα δε πηγαμε πουθενα το πρωι..

ο 1πονουσε ο κωλος του..ο αλλος η μουρ του..

η νικη με διαρροια..απογ ομως κατι θα κανονισουμε!!

θα σου πω ευα..τα κουρκουμπινια..ειναι σιροπιαστα...κ χωρις σοκολατα..δεν υπαρχουν σιροπιαστα με σοκολατα στη β ελλαδα!!χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μ¨αρεσει που ηθελα να βγαλω λεει κ μια βολτα τις μικρες αλλα που να τις παω μ αυτον τον καιρο ..την Αριαδνη ουτε λογος ..

μαλιστα συροπιαστα τα κουρκουμπινια ..το οτι δεν εχουν σοκολατα μου τα χαλαει λιγο αλλα νταξει .. :D

δεν εχω κανει τιποτα στο σπιτι ..απο το πρωι οι μικρες τα εχουν κανει π£££να , τι να μαζεψω κ τι να αφησω ..ετσι προτιμισα να μην κανω τιποτα ..θα κανω κ το σιδερωμα το απογευμα κ ειδομεν ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ απο μας.πηγαμε εκκλησια..κοινωνησαμε..1 χαρα!!

η μαρθα χθες το βραδυ κλαμα κακο....τσουζει το πιπι της..μιλαμε εκλαιγε πολυ..παιρνω 11 παιδιατρο..λεει καρατα τσισα για καλλιεργεια κ ξεκινα αντιβιωση..φευγει ο λευτ να παρει τα μπουκαλακια για τα ουρα κ αντιβιωση..καποια στιγνη σταματησε κ αρχισε να γελαει..

και πηγα κ κοιμηθηκα μαζι της..κ κοιμηθηκε σα πουλακι..το πρωι λεει μαμα περασε το πιπι μου..τι να πω!!

μπορει να ηταν κ μουφα μπορει κ οχι..ευτυχως δε ξεκινησαμε αντιβιωση!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ καλη εβδομαδα

τι κανετε ??

γιωργια τα κουρκουμπινια ηθελα η μαυρη να τα δοκιμασω αλλα τζιφος τα λιανισε ο Νικος σε ντε τε!! απ¨οτι με ενημερωσε τουλαχιστον ηταν τελεια .. :D αν κ εγω δεν ειμαι ιδιαιτερως του σιροπιαστου ..

ωστε ετσι η Μαρθα ..σου ξαναεκανε τιποτα αλλο τετοιο χουνερι ?? δηλαδη αν συνεχιζει να ποναει η αν τσακ μπαμ αυτο ηταν ..

και μεις χτες πηγαμε εκκλησια κ κοινωνησαμε ..δυστηχως στο μοναστηρι που ηθελα πολυ να κανουμε την βαπτιση της μικρης δεν δεχονται λεει κοινωνικες εκδηλωσεις ..κριμα ..

οποτε κατι σε αγια πελαγια μας βλεπω ..

η Μαριλου πως τα πηγαινουν αραγε ?? θα την παρω λιγο αργοτερα να δω ..

τι μαγειρευουν σημερα ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φασολακια απο χθες..παιδια να το κανονισουμε να παμε κξινεχικο..ηταν τελεια..κ νορμαλ τιμες..

γιατι σωνει κ καλα εκει η βαφτιση;;

χαθηκανε οι εκκλησιες του ηρακλειου;;χαχα..

την παρασκ ξεκιναω σουλεια..σας το ειπα;;για 1 βδομαδα..για να δικαιουμαι λεει την αδεια του ετους..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κινεζικο ..δεν τα καταφεραμε να ερθουμε τελικα χτες ..δεν πειραζει την επομενη ..

μωρε μου αρεσε το συγκεκριμενο εκκλησακι ..ειχε κ μια υπεροχη θεα πιατο ολο το Ηρακλειο ..

αλλα δεν πειραζει ..κ στην Αγ.πελαγια ωραια θα ειναι ..

υπομονη με την δουλεια , μια εβδομαδα θα περασει κουτσα στραβα ..

φασολακια ε ??

σκεφτομαι να κανω καμια φακη ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ παλι τα εχει παιξει αυτος ο υπολογιστης ..

γιωργια σοσ !! ρωτα τον Λευτερη τι ειχε κανει την προηγουμενη φορα κ εφτιαξε γιατι παλι μας περναει γενναιες δεκατεσσερεις κ κλεινει συνεχεια γμτ :evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα. Ο Λευτέρη με πυρετό όλη νύχτα. Η Μάρθα μυξες κ η Μπουμπου βήχα κ μυξες κ εμετό πάλι σήμερα το γάλα το χθεσινό. Μια χαρά σας λέω. Κοτοσουπα για σήμερα. Μαριλου. Καλα εισαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Ρε Σωσώκα τί γίνεται ρε γαμώτο;;; να δεις που μας ψεκάζουν τελικά.... περαστικά σας ευχομαι.

Εμένα με βαστάει ακόμα βήχας αλλά σε ήρεμη μορφή. Χθες κοιμηθηκα ξαπλωτή μετά από 1 βδομάδα.

Ο Χριστόφορος είναι μια χαρά και έχει γίνει πολύ συνεργάσιμος και γενικά πολύ πολύ καλός!

Ο μικρός θα μας βγάλει την πίστη! :lol::lol: Έχει λίγο βήχα στα τελειώματα αλλά από χθες έχει διάρροια. Σκατά. Επίσης βάρος παίρνει ελάχιστο, έχει βγει από τις κατώτερες καμπύλες. Είναι 8.200γρ. Αλλά δεν τρώει κιόλας. Και είναι και πολύ ζωηρός και έχει και γκρίνια και πειράζει τον Χριστόφορο και είναι κολλημένος πάνω μου και μου θυμίζει τον Παντελή της Θούλης με λίγα λόγια...... :lol::lol: Τεσπα....

Ευα εσείς καλύτερα;

Νίκη που χάθηκες; Ξεκίνησες φουλ 8ωρο;

Τα φιλιά μου και στην Ελένη Σκ!!!!!!!!

Καλά για Αντωνία και Πόπη δεν συζητώ.... μάλλον έχουν να μπουν από τον καιρό του Νόε! Φιλιά και σ' εκείνες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...