Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ '11 ΚΑΙ ΤΑ ΑΔΕΛΦΑΚΙΑ ΜΑΣ


Recommended Posts

Ανδρια περα απο την συμπεριφορα του γιατρου ολα για τα χρηματα εχω ακουσει πως οταν τα παιδια ειναι τοσο κοντα δεν το ρισκαρουν και τοσο για φυσιολογικο. ειναι επικυνδινο για την μανα.

εγω θα πηγαινα για καισαρικη και δεν θα το σκεφτομουνα τοσο.

Δαναη με γεια. καλα 98ε;;;; πολυ ωραιο ειναι αυτο που διαλεξες παντως, ποσο; εγω ειχα δωσει νομιζω 60ε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 697
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεωργιαννα,αυτος εχει 72 ευρω.τα mei tai ειναι λιγο ακριβοτερα απο τα slings.ειδικα οταν εχουν σχεδια κ δεν ειναι μονοχρωμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δανάη εγώ αρχικά από όλα τα σχέδια αυτόν ήθελα να σου προτείνω!! ειναι ο πιο ομορφος κατα την γνωμη μου! Με το καλο και παλι!! :D:D

Αφροδίτη μου τι υπέροχη περιγραφή μας έδωσες για την Αθηνούλα??? Να τα γράψεις κάπου να τα θυμάσαι!!! [smilie=icon_sunny.gif] [smilie=icon_sunny.gif] [smilie=icon_sunny.gif] [smilie=icon_sunny.gif]

Γεωργιάννα μακάρι να λυθεί το θέμα με τον πατέρα του Αλέξανδρου,..είναι και δύσκολοι καιροί και όλοι έχουν προβλήματα οικονομικά...

Ανδρια ο δικος μου γιατρος που ειναι υπερ του φυσιολογικου μετα απο καισαρικη, μου εχει πει οτι θα πρεπει να υπαρχει ενας χρονος διαφορα απο την 1η γεννα και την 2η εγκυμοσυνη (σύλληψη), δηλαδη πανω απο 20 μηνες....θύμισε μου σε παρακαλώ, γιατι γέννησες με καισαρικη το 1ο???

φιλια κοριτσια πεφτω για υπνο ειμαι πτωμα!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Δανάη με γεια ο μάρσιπος! Εγώ είχα έναν της chicco αλλα σκέφτομαι να πάρω ring sling στο δεύτερο, για να το βάζω από νεογέννητο.

Αφροδίτη πολύ γλυκια η Αθηνούλα! Να τη χαίρεστε και να την καμαρώνετε πάντα.

Άνδρια, έστω και τελευταία στιγμή να ψάξεις να βρεις έναν γιατρό που να του έχεις εμπιστοσύνη και να νιώθεις άνετα μαζί του. Ακόμα κι αν δεν είναι εφικτός ο φυσιολογικός τοκετός, εσύ πρέπει να νιώθεις ότι ο γιατρός σου σεβάστηκε την επιλογή σου και έκανε το καλύτερο για το μωρό σου και για σένα.

Λοιπόν γκάλοπ για το ΣΚ: Ποια παιδάκια πίνουν ακόμα το γάλα τους στο μπιμπερό? Η Κατερίνα έμαθε να ρουφάει με το καλαμάκι νερό αλλά διστάζω να της δοκιμάσω το γάλα, επειδή πίνει μόνο το πρωί, μην το κόψει κι αυτό. Έχω όμως και ιδιαίτερο άγχος με το θέμα γιατί κι εγώ κι η αδερφή μου πιναμε μέχρι το δημοτικό και το θεωρώ απαράδεκτο.

Σας φιλώ όλες! Παρασκευή!

Υ.Γ. πήρα καθισματάκι για το ποδήλατο. Αν προλάβουμε να πάρουμε και κράνος και δεν έχει παλιόκαιρο το ΣΚ, θα βγούμε ποδηλατάδα οικογενειακώς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυπαμαι Δεσποινακι αλλα απο το Σαββατο το βραδυα χαλαει πολυ ο καιρος!!

ΚΑι ο δικος μου πινει σε μπιμπερο πρωι- βραδυ!!! και δεν σκεφτομαι να του κοψω ακομη. καποια στιγμη επινε με καλαμακι μετα το εκοψε και γυρισε σε μπιμπερο.

Θα ερθεις στην συναντηση;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για τη συνάντηση εγώ δεν μπορώ να απαντήσω ακόμα. Συνήθως τα ΣΚ είμαστε ή στους παπούδες ή έξω οι 3 μας. Κανονίστε όμως εσείς και θα προσπαθήσω να έρθουμε. Θέλω πολύ.

Αχ, μόλις παίρνω απόφαση να ασκηθώ χαλάει ο καιρός. Τυχαίο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπαίνω πολύ γρήγορα να σας πω πως εμείς μάλλον στις 29 θα φύγουμε (θα το ξέρω σίγουρα αύριο) οπότε για να είμαστε εμείς και να γίνει η συνάντηση στο Θαλερό θα πρέπει να γίνει ή Παρασκευή 28 (αν δε δουλεύετε δηλαδή... :? ) ή το Σαββατοκύριακο 22-23 Δεκεμβρίου, εκτός αν θέλετε να το πάμε για μετά, το ΣΚ 5-6 Ιανουαρίου. Θα ξαναμπώ αργότερα, απλώς ήθελα να σας ενημερώσω γιατί τόσες μέρες δεν έχω μπει και βλέπω να κάνετε σχέδια... ;) Θέλω πολύ να σας δω όλες και να έρθετε στο Θαλερό, αν μπορούμε κάπως να συνδυαστούμε θα είναι τέλεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια!!

ειμαι πτωμα, γιατι ημουν πρωινη στο σχολειο και ειχα και δουλεια με τους βαθμους, και μετα που τελειωσα επειδη ειχε ηλιο :o πηρα την αθηνα και 12-1.30 καναμε βολτα στην παραλια μενιδιου πανω κατω :shock: !!! αρχισα να την εκπαιδευω στις βολτες χωρις καροτσι εντελως, γιατι συνηθως παιρνουμε το καροτσι και την κατεβαζω καποια στιγμη να ξεμουδιασει ..... σημερα ομως, μιας και ειχε ησυχια, σκεφτηκα οτι ηταν ευκαιρια να μαθουμε και στις βολτες μονο περπατωντας.. ετσι της ειπα οτι οταν η μαμα λεει περιμενε, η αθηνα θα σταματαει, οταν η μαμα ζηταει το χερακι σου θα το δινεις κτλ και ειχα επιτυχια 9 στα 10 :D:D:D για να δουμε.....

ελενα, γραφω οσο μπορω στο λευκωμα της αθηνας και τωρα τελευταια το εχω αμελησει η γαιδουρα :oops::oops:

δεσποινα, η αθηνα πινει με καλαμακι το γαλα της απο 14 μηνων και το πινει οοοοοολο! θα σου πω την αποψη μου, και μπορει να εχω αδικο, αλλα πιστευω οτι τα παιδακια αρνουνται να πιουν γαλα οχι εξαιτιας του περιτυλιγματος ( μπιμπερο η ποτηρι) αλλα γιατι για αρκετο καιρο πινουν ροφημα γαλακτος ( φορμουλα) που εχει διαφορετικη γευση απο το γαλα, και οταν κανουν την αλλαγη στο φρεσκο γαλα ξενιζονται και το απορριπτουν.... το μπουκαλι απλα τους προσφερει την αισθηση της οικειοτητας σαν να ειχαν ενα αγαπημενο κουκλακι η κουβερτουλα , γιατι ειναι κατι που το εχουν συνδυασει με μανουλα και στοργη ;) για μενα, οσο πιο νωρις γινει η αποσυνδεση γαλα-μπιμπερο τοσο καλυτερα...

ελπιζω αυριο να προλαβετε να εγκαινιασετε το ποδηλατοκαθισματακι σας!! καλες βολτες!! :D

προσπαθησε να ερθεις στη συναντηση, θελω να γνωρισω και το κατερινακι!!!

γλυκερια, εσενα σε βολευει στις 30;; γωγω;;δαφνη;;γιουλη;;ελενακος;

αντρια, συμφωνω με τα κοριτσια, να εισαι με ενα γιατρο που εμπιστευεσαι !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπαίνω πολύ γρήγορα να σας πω πως εμείς μάλλον στις 29 θα φύγουμε (θα το ξέρω σίγουρα αύριο) οπότε για να είμαστε εμείς και να γίνει η συνάντηση στο Θαλερό θα πρέπει να γίνει ή Παρασκευή 28 (αν δε δουλεύετε δηλαδή... :? ) ή το Σαββατοκύριακο 22-23 Δεκεμβρίου, εκτός αν θέλετε να το πάμε για μετά, το ΣΚ 5-6 Ιανουαρίου. Θα ξαναμπώ αργότερα, απλώς ήθελα να σας ενημερώσω γιατί τόσες μέρες δεν έχω μπει και βλέπω να κάνετε σχέδια... ;) Θέλω πολύ να σας δω όλες και να έρθετε στο Θαλερό, αν μπορούμε κάπως να συνδυαστούμε θα είναι τέλεια!

ωωωωχ!! νομιζω οτι θα λειπει η αναστασια αυτες τις ημερομηνιες... :(

λοιπον, επειδη μπερδευται το πραγμα, εγω ερχομαι αθηνα απο 21 μεχρι 7 ιανουαριου, οποτε να κανονισουμε καπου αναμεσα οποτε θελετε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Danae mou kaloforeto to marsipo sas..K euxaristw gia tin euxi gia ton aderfo mou..

Gewrgianna mou akousa periptwsi pou meta pou sarantise 3ana emeine egkios k gennise fisiologika meta apo kaisariki aplws iparxoun k asxetoi giatroi k den 3eroun pws na antimetwpisoun etsi periptwseis k gi'auto..Ti na pw? To e4a3a arketa simera k diavasa k apantiseis giatrwn k exei pou analamvanoun etsi periptwseis..Diavasa k sto site "parents" pws mia kopela apo Kipro pou gennise me kaisariki gennise meta sto kratiko me fisiologiki me mikri diafora (eixan perasei 17 mines) k tis esteila p.m alla i dimosieusi itan prin 3-4 xronia k den 3erw an akomi mpenei sto site gia a dei to minima mou..

Samanthaki mou k emena 20 mines 8a perasoun, o giatros sou diladi mporei na me ekane, les na er8w Ellada? xexe :lol: Stin Victoria ekana kaisariki giati itan me isxiaki provoli k o omfalios lwros tiligmenos 2 fores sto laimo tis..

Despina K Afroditi pleon den exw empistosini kanenos, tous fovi8ika olous :shock: To xrima panw apo ola..

Alla k sto kratiko pou paw diskola mporeis na exeis ena giatro apokleistika, mporeis na zitiseis kapoion pou sou aresei alla na min mporei na se dei giati einai me adeia, einai panw sta dwmatia gia elegxo i na perimenoun polles kopeles k na se valoun se allo giatro, distixws etsi einai sta dimosia..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντρια ευχομαι να βρεις τον κατάλληλο γιατρό,η ιστορία με το συμφέρον τους επαναλαμβάνεται,θυμαμαι που ο πατέρας μου τους ειχε ονομάσει λευκή συμμορία ,ποσο δίκιο ειχε!

Τους εχουμε αναγκη τους ατιμους γιαυτο κ μας εκμεταλεύονται... :twisted:

Συνεχισε να το ψάχνεις.

Σαμανθα 10.00-18.00 θα δουλευω εκτός Τεταρτη που εχω ρεπό κ Παρασκευη που ειμαι 13.00-21.00.

Αν τα καταφερεις πέρνα για ενα γεια :D

Γεωργιαννα ο Αλεξανδρος αν εχει αναγκη να συναντησει τον πατερα του μην του το στερησεις γτ μετά θα εχει αλλα ψυχολογικά,μιλα στον πρωην σου κ απειλησε τον οτι θα πατε δικαστικά,γτ ομως δεν εχει λεφτα?Εγινε κατι με την δουλειά του,ειναι δυσκολα για ολους τα πραγματα :(

Κοριτσια για την συναντηση 30 του μηνα το αποκλειω γτ οπως ειπε κ η Αφροδίτη,ειναι ανοιχτα τα μαγαζιά κ σιγουρα δουλευω....δεν ξερω τι να πω...μαλλον με το νεο ετος...γτ θα τρεχω λογω εορταστικου ωραριου οπως λογικα θα δουλευω κ 23 Κυριακη.....επεσα απότομα στα δυσκολα κ την εχω βαψει........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α!Οσο για το γάλα....πως γινεται οταν ειναι ξαπλωμενη στο κρεββατι να πινει με κύπελο?

Εγω μπιμπερό της δινω προς το παρόν....

Δαναη μου αρεσει πολυ το σχεδιο με τις ομπρελίτσες!!!!Μεγιά οτι κ να επιλέξεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΝΟΥΛΕς ΓΕΙΑ ΣΑΣ,ΘΑ ΧΑΡΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩ ΣΤΙς 30/12 ΕΓΩ ΜΠΟΡΩ,ΑΛΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 6 /1 ΠΟΥ ΘΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΣΙΓΟΥΡΑ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩ!ΔΕΝ ΠΟΛΥΜΠΑΙΝΩ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΑΡΓΕΙ ΚΑΙ ΝΕΥΡΙΑΖΩ,ΕΠΙΣΗΣ ΓΡΑΦΩ ΚΑΙ ΣΒΗΝΟΝΤΑΙ!ΚΑΝΗΝΥΤΑ ΜΑΝΑ,,,,,,ΕΙΠΕ Ο ΚΑΝΑΚΑΡΗΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΑΠΟΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΦΩΝΑΖΕΙ ΠΑΤΕΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!ΚΟΥ ΚΟΥ ΒΑ ΚΟΥ ΚΟΥ ΒΑ....."ΚΑΝΗΝΥΤΑ "ΣΑΣ

ΚΑΙ ΠΟΛΛΕς ΕΥΧΕς ΓΙΑ ΟΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΙ! :D:D:D ΑΠΕΙΡΑ ΦΙΛΙΑ ΣΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΝΟΥΛΕς ΓΕΙΑ ΣΑΣ,ΘΑ ΧΑΡΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩ ΣΤΙς 30/12 ΕΓΩ ΜΠΟΡΩ,ΑΛΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 6 /1 ΠΟΥ ΘΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΣΙΓΟΥΡΑ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩ!ΔΕΝ ΠΟΛΥΜΠΑΙΝΩ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΑΡΓΕΙ ΚΑΙ ΝΕΥΡΙΑΖΩ,ΕΠΙΣΗΣ ΓΡΑΦΩ ΚΑΙ ΣΒΗΝΟΝΤΑΙ!ΚΑΝΗΝΥΤΑ ΜΑΝΑ,,,,,,ΕΙΠΕ Ο ΚΑΝΑΚΑΡΗΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΑΠΟΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΦΩΝΑΖΕΙ ΠΑΤΕΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!ΚΟΥ ΚΟΥ ΒΑ ΚΟΥ ΚΟΥ ΒΑ....."ΚΑΝΗΝΥΤΑ "ΣΑΣ

ΚΑΙ ΠΟΛΛΕς ΕΥΧΕς ΓΙΑ ΟΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΙ! :D:D:D ΑΠΕΙΡΑ ΦΙΛΙΑ ΣΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ!

γλυκερια μου, αστερακια τα παιδακια σου!!! μακαρι να μας βγει μια ωραια μαμαδοσυναντηση για ολες μας!! καληνυχτα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α!Οσο για το γάλα....πως γινεται οταν ειναι ξαπλωμενη στο κρεββατι να πινει με κύπελο?

Εγω μπιμπερό της δινω προς το παρόν....

Δαναη μου αρεσει πολυ το σχεδιο με τις ομπρελίτσες!!!!Μεγιά οτι κ να επιλέξεις!

γωγω, το ποτηρι με το γαλα της το δινω καθιστη στην πολυθρονα και μετα την βαζω για υπνο ;)

ξερω οτι για σενα ειναι δυσκολες οι γιορτινες μερες τωρα που δουλευεις... ποτε σε βολευει;; :roll: καλη αρχη και σιδεροκεφαλη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια!

Σήμερα είχαμε κοινό ρεπό με τον άντρα μου και είμασταν όλο βόλτες. "Βουτήξαμε" τη Γεωργία και από τις 12 το μεσημέρι γυρίσαμε 8! Πήγαμε ΙΚΕΑ, RIVER και super market. Καλά το river το έχουν κάνει φανταστικό!!!

Δανάη, διάλεξες τον μάρσιπο που μου είχε αρέσει εξ αρχής αλλά δεν είχα προλάβει να το γράψω! Καλές βόλτες!

Άντρια, παρόλο που απογοητεύτηκα πολύ που έκανα καισαρική, δεν θα διακινδύνευα με τίποτα να γεννήσω φυσιολογικά στο 2ο. Ο καθένας φυσικά έχει τη γνώμη του και ζυγίζει τα υπέρ και τα κατά. Είναι άσχημο όμως να σε "παίζουν" έτσι οι γιατροί. Και εννοώ, την κάθε γυναίκα που επιθυμεί να δοκιμάσει vbac. Και σε αυτό το θέμα πολλοί δίνουν υποσχέσεις που δεν μπορούν να κρατήσουν..

Δέσποινα, η Γεωργία πίνει γάλα με μπιμπερό και δεν σκέφτομαι να της το κόψω ακόμη. Θεωρώ ότι είναι το "χουζούρι" της. Για μένα είναι μωράκι ακόμη και πιστεύω ότι για αυτό το βήμα είναι νωρίς. Τα υπόλοιπα υγρά τα πίνει με καλαμάκι εδώ και καιρό!

Για τη συνάντηση εγώ μπορώ 28 και μετά. Αχ, αν μπορεί κάποια που έχει χρόνο ας φτιάξει το "παζλ" με τις ημερομηνίες που μπορεί η καθεμιά για να βρει τις κοινές!!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πάλι βιαστική μπαίνω... εγώ, αν είναι να φύγουμε (έχουμε ένα γραφειοκρατικό θέμα αλλά ευελπιστώ να το λύσουμε) θα λείπω από τις 29/12 έως τις 4/1...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!

Σήμερα έρχεται η μανούλα μου!!

Δέσποινα,κ η Μυρτώ πίνει το γάλα της από το μπιμπερό.Μια φορά δοκίμασα με καλαμάκι αλλά δεν της άρεσε.Σκέφτομαι να ξαναπροσπαθήσω.Νερό κ χυμό πίνει με ποτήρι.Το θέμα είναι ότι το βραδινό της γάλα το πίνει ξαπλωμένη καθώς την ντύνω μετά το μπάνιο οπότε δύσκολο να το πιει με ποτηρι εκτός κ αν αλλάξουμε τη συνήθεια του ξαπλωτού.

Αναστασία,ωραία που ήσασταν όλοι μαζί!!

Άνδρια,όσο κ αν είμαι υπέρ του φυσιολογικού τοκετού,δεν είμαι καθόλου του ρίσκου (ως γνήσια Ταυρίνα :lol: ),οπότε θα πήγαινα για φυσιολογικό μόνο αν είχα από όλους τους γιατρούς διαβεβαίωση ότι ενδείκνυται!!Άσε που δεν θα μπορούσα μέχρι τελευταία στιγμή να είμαι stand by για το ποιο από τα δύο θα κάνω.Θα θελα να είμαι προετοιμασμένη.Δεν καταλάβα ακριβώς,τι περιμένουν να δουν τις τελευταίες εβδομάδες για να αποφασίσουν;Εύχομαι να πάνε όλα καλά και κυρίως ό,τι ειναι καλύτερο για σενα κ για τη μικρούλα!!!

Αφροδίτη,για να μην ζηλεύεις,ανάψαμε κ εδώ χθες καλοριφέρ!!!ο καιρός είναι βροχερός εδώ κ μέρες!ελπίζω να φτιάξει σύντομα για να πάμε βολτίτσες με τη μαμά μου πριν γεννήσω!!!

Το μεσημέρι είμαστε καλεσμένοι σε φίλους για τα πρώτα γενέθλια του γιου τους.Αποφασίσαμε όμως να αφήσουμε τη Μυρτώ με τις γιαγιάδες της,να μαγειρέψω να τους αφήσω φαγητό κ να πάμε οι δυο μας για να κάτσουμε σαν τους ανθρώπους!!!!

Σας φιλώ πάω να ετοιμάσω για το μεσημεριανό!9.30 πρέπει να είμαστε σύσσωμη η οικογένεια στο αεροδρόμιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααααα,στολίσαμε κιόλας!!!Δίνουμε καθημερινή μάχη για τη διάσωση του δέντρου,φυσικά!το κλείσαμε περιμετρικά με τους καναπέδες κ το πάρκο κ ήδη μετράμε 2 απώλειες σε μπάλες...Ο ταρζάν δεν μαζεύεται!!!Γωγώ, μου φαίνεται ότι η Μυρτώ κάνει με καθυστερηση ό,τι έκανε η Ζήνα σου μήνες πριν.. :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από μένα!

Δανάη, καλώς να δεχτείς τη μανούλα σου! Εμείς το δέντρο το έχουμε "απροστάτευτο" :lol: αλλά η Γεωργία δεν το πειράζει όσο περίμενα. Ξεκρεμάει τις μπάλες και μερικές φορές τις ξαναστολίζει. Τις υπόλοιπες, τις βρίσκω διάσπαρτες στο σαλόνι! Τώρα αν πατήσουμε καταλάθος καμία, θα έχουμε θέμα :lol:

Ωχ! φωνάζει μαμ!!! Πάω και επανέρχομαι...............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Egrafa egrafa k svistikane k egra4a k polla!! :twisted:

Paw na ta gra4w sinoptika..

Danae mou katalavenw ti 8eleis na peis oti den 8a mporouses na min 3ereis to eidos toketou alla iparxoun periptwseis pou pas gia fisioligiki k telika kaneis kaisariki.. I nimfi mou sxedon 41 evdomadwn k tin etoimasane gia fisiologiko toketo k telika katali3ane stin kaisariki.. Makari oles kopeles pou epi8imoun fisiologiki na ta kataferoun, emena me enoxlise k me pire apo katw ennoeitai euxaristw ton 8eo pou einai geri i Victoria mou k pigan ola kala alla auti einai i pikri ali8eia, etsi niw8w.. Exw entoni tin epi8imia k anagki na kataferw vbac.. Ennoeitai den 8a valw se kindino kanena (emena i tin mikroula).. Kalws na oriseis tin mama sou.. Na perasete wraia..

Anastasia mou xeronai pou kataferate k sindiasete wres k mera k vgikate oikogeneiakws prepei na perasete wraia me ta legonena sou :D Euxaristw gia tin apantisi sou k egw 8a dw ta iper k ta kata.. Vrika k kati statistikes pou sou lene epi tis % tis pi8anotites ri3is tis mitras analoga pws einai i tomi tis mitras k se poio tmima ( tomi T, orizontia xamila i orizontia 4ili) otan 8a paw nosokomeio 8a tous rwtisw.. Fisika o enas giatros pio palia mou eipe pws i tomi mou einai sto xamilotero simeio tis mitras k einai 8etiko, euxomai na ton vrw tin pempti pou 8a paw.. An o giatros ennoei tin orizontia xamila exw 0,4% enw apo fisiologiki se fisiologiki exeis 0,2%!!!!

Me geia ta stolismata sas.. Emeis den nomizw na stolisoume den exw etsi antoxes k meta poios ta mazevei me 2 zouzounes, lipame k gia tin Victoria alla den exw etsi dinameis :(..

X8es to prwi san odigousa me epiase ena dinatos ponos alla den kratise poli k to apogeuma pali alla enas o3is ponos pou me diplwse k den mporousa na anapneusw, milisa me ton giatro k mou eipe pws einai proponia etoimazete i mitra.. Ma etsi dinatoi? Stin Victoria den eixa k mou einai kainourgio k ligo tromaktiko :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...