Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ '11 ΚΑΙ ΤΑ ΑΔΕΛΦΑΚΙΑ ΜΑΣ


Recommended Posts

... Τον ίδιο πάντως τον έχω απειλήσει πως εγώ με μοναχοπαίδι δε θα μείνω και πως ο Άρης θα αποκτήσει σίγουρα αδερφάκι μέσα στα επόμενα 2 χρόνια, είτε δικό του είτε άλλου άντρα!

:lol::lol::lol:

καλά! φοβερή ατάκα!!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 697
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Για τη συνάντηση πολύ ωραία η ιδέα σου Δάφνη για το Θαλερό!

Εγώ φεύγω όμως στις 20 και γυρίζω στις 28. Μετά θα δουλεύω συνέχεια πρωί.

Γεωργιάννα, πολύ μεγάλη η μείωση μισθού.... Πόσες ώρες θα δουλεύεις? Μήπως να λιγοστέψεις τις ώρες του μικρού στο σταθμό και να σου κάνουν έκπτωση? Γίνεται?

Δανάη, πολύ ωραία η βόλτα σας σήμερα! Μπέμπης ok, σπίτι ok, ψώνια ok! ;)

Γωγώ, με το καλό η δουλίτσα! Ελπίζω να βρεις καλές συνθήκες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δαναη ωραιο φαινετε το σπιτι. το σαλονι ειναι μεγαλο!! παιχνιδι που θα ριξουν τα μωρα εκει. και μη πεις σαν και μενα τα παιχνιδια στο δωματιο τους γτ δεν θα το τηρησεις :lol::lol: εμενα το γραφειο ειναι γεματο με παιχνιδια παντουυυυυυυυυυυυυυυυυ................

Γιουλη μου οπως ειδες το εγραψα οτι μακρια απο σενα. αυτα που τραβας εσυ τα εχω τραβηξει στο μεγαλο, 1,5 μηνα αντιβιωση επειδη δεν του διναν την σωστη δοση και δεν του περναγε η ωτιτιδα. τι ειχα τραβηξει. Τριτη σταματαγε την αντιβιωση Πεμπτη βραδυ παλι απο την αρχη.

Αφροδιτη μου τι εννοεις οταν θα εχει διαρροια θα τρωει π.χ και ντοματα; σε ρωταω επειδη ο γαστρεντερολογος μου μου ειπε οταν θα εχω διαρροια διαιτα για να συνελθει το εντερο. και ο παιδιατρος το ιδιο μου εχει πει. μονο πατατα, κοτοπουλο, καροτο ρυζι, μακαρονια, μηλο και μπανανα.

Γωγω ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ!!!! μακαρι να ειναι καλο το κλιμα εκει. εγω θελω να ψωνισω ρουχα. βεβαια η αγορα του Περιστεριου στα ρουχα δεν μου πολυ αρεσει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεωργιαννα, μου ειπε να της δινω κανονικα τα γευματα της, και να αποφευγω ακτινιδιο και πορτοκαλι, επειδη ειναι πιο "ενεργητικα" για να μην ερεθιστει το εντερο.... και μαλιστα, προσθεσε οτι παλιοτερα επικρατουσαν αντιληψεις οπως να δινουμε μονο λαπα και φρυγανιες μεχρι να περασουν οι διαρροιες ( οπως μου ελεγε η μαμα μου :o ) και γενικα αποχη, αλλα δεν ειναι σωστο να στερειται το παιδι τροφες που χρειαζεται :shock: για την ντοματα δεν ειπε τιποτε, αλλα δεν την εβαζα στις τροφες κατηγοριας ακτινιδιου, αρα αν δεν εχεις ευαισθησια γιατι να την αποφευγεις;

αναστασια, αν καναμε συναντηση 29, θα ησουν μεσα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ για τις ευχές για το νέο μας σπιτάκι!δυστυχώς δεν έβγαλα τα υπνοδωμάτια γιατί ήταν κατεβασμένα τα στορ κ δεν είχε φως.

Γωγώ μου,καλή αρχή αύριο στη νέα σου δουλειά!!!μια χαρά θα τα καταφέρεις,είμαι σίγουρη!!θα δουλεύεις καθημερινά;πολύ καλή η ιδέα σου για γυμναστήριο στο ενδιάμεσο!!άντε να πάνε όλα καλά εύχομαι!!!

Έλενα,μπράβο για την επιείκεια στους βαθμούς!όντως ο ακαδημαϊκός χώρος είναι γεμάτος από κομπλεξικούς!κ εγώ ήμουν καλή μαθήτρια με υποτροφίες κτλ αλλά επειδή ένιωθα πάντα να υπάρχουν μεγάλες προσδοκίες από τους γονείς μου,δεν θα θελα να το κάνω στη Μυρτώ.Γι'αυτό πάντα λέω "προσδοκίες γονέων παιδεύουσι τέκνα".

Γεωργιάννα,άστα με τις μειώσεις!κ εμείς θα μπούμε στο ενιαίο μισθολόγιο από Γενάρη κ [smilie=pottytrain5.gif] μέσα!!!δεν ψάχνεις κ για κάτι άλλο;εγώ να σου πω για 50 ευρώ παραπάνω θα καθόμουν σπίτι με τα παιδάκια μου,αλλά βέβαια κ αυτό δεν παλεύεται για πολύ...Το συζητήσατε με τον άντρα σου;

Γιούλη,πώς είναι ο Αλέξης;

Σήμερα πήγαμε μια περιπετειώδη βόλτα με τη μικρή στα μαγαζιά,μας έπιασε η βροχή ενώ είχαμε μπει στο αμάξι κ κατεβαίναμε κέντρο,της έβαλα το αδιάβροχο στο καρότσι,με το ένα χέρι να το σπρώχνω,με το άλλο να κρατάω την ομπρέλα,πιάστηκα,μπήκα σε 2 μαγαζιά να αγοράσω αδιάβροχο για να αποδεσμευτώ από την ομπρέλα κ δεν είχαν στο νούμερό μου,μόνο L και XL.τελικά σταμάτησε να βρέχει αλλά πολλή ταλαιπωρία!πήγαμε σε 4 μαγαζιά κ πήραμε στολίδια κ κάποια δώρα,επιστρέψαμε σπίτι πτώματα.ο Κώστας μάζευε ελιές κ δεν ήρθε.είναι ζόρικο πια όταν κατεβαίνω μόνη κ έχω το φόρτωμα κ ξεφόρτωμα της μικρής.Πάντως έκανα μια καλή πρόβα επιβίωσης με δυο μωρά!!!Χαίρομαι που σύντομα δεν θα χρειάζομαι αμάξι γιατί θα είναι όλα δίπλα μου!!!!

Πάω να αράξω!Σας φιλώ γλυκά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άνδρια,να προσέχεις τις τελευταίες μέρες!!!μην γεννήσεις στη δουλειά!!πάνω από όλα είσαι εσύ κ το μωράκι!Απορώ,σε βάζουν ακόμα να σηκώνεις κ να τακτοποιείς βαριά πράγματα;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Afroditi mou makari na itan oneiro k oxi na 3ekinise ta palia giati den antexw pleon, arxisa na varenw k den exw antoxes k ipomoni..

Danae mou auti tin evdomada den ekana varetes douleies perissotero grafeiaka epeidi tis proigoumenes 2 evdomades doule4a sklira k taktopoiisa ta proionta pou paralavane otan eleipa me adeia alla genika nai etsi einai i douleia mou fortwma, kollima etikketwn (erxonte apo Agglia k kollaw etikketes me ellinika) taktopoisi sta rafia varos k ski4imo sinexeia..Entos twn imerwn perimenoume alli paralavi k 8a perasw diskola pali, aplws mou eipe to afentiko mou na sikwnw osa antexw liga-liga ka8e fora k na fortwnome pio sixna :shock: ..Mou eipe sikegkrimena pws autes einai oi apaitiseis tis douleias k den iparxei periptwsi na alla3oun k an den mporw na antape3el8w tote na parw xarti apo giatro k na ka8isw spiti mou me adeia as8eneias alla epeidi to ika kanei pollous mines na sou steiloune xrimata k oikonomika den mporoume, siwpw k kanw ipomoni :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άνδρια,κ η Μυρτώ από τότε που ξεκίνησε να κατεβαίνει μόνη της από την κούνια,ξυπνάει νωρίτερα,γύρω στις 7 παρά,έρχεται τρεχάτη στο δωμάτιό μας,σκαρφαλώνει πάνω μας,μας δίνει φιλάκια κ μετά λέει μαμά,μαμ κ σηκώνομαι να της ζεστάνω το γάλα.Σήμερα αφού ήπιε το γάλα την ξαναέβαλα για ύπνο κ έκατσε κανένα μισάωρο.Λέω να το επαναφέρω έτσι,όπως το έκανα παλιότερα.Μεγαλώνουν τα σκατούλια κ αυτονομούνται...

Με τη δουλειά έτσι όπως τα λες είναι μπρος γκρεμός κ πίσω ρέμα,αν κάτσεις θα πληρώνεσαι λιγότερο,οποτε κάνε μέχρι εκεί που μπορείς.Καλό κουράγιο κ υπομονή μέχρι την άδεια!!πότε θα ξέρεις για το είδος του τοκετού τελικά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Danae mou k mena edw k 1,5 evdomada pou tis valame to strwmataki katw 3ipnaei pio nwris to prwi alla xtes to vradi itan to kati allo apo tis 4? :o itan mia talaipwreia i nixta mas!!

Mou eipane stin 38i evdomada k meta 8a mou poune gia na doune pws 8a einai ta pragmata ekeini tin evdomada, twra einai nwris akomi na mou poune lene..Fisika tin erxomeni Pempti exw pali rantevou k 8a tous 4ilopiesw giati 8elw na etoimastw teleiws (apotrixwsi, mallia ktl) na me dei i kori mou asximi? den ginete :lol: alla perissotero 8elw na 3erw giati stin douleia 8eloun na tous pw mia imerominia..

Paw na koimi8w [smilie=sleepy2.gif] , mipws k 3ipnisei k apo4e toso nwris giati me vlepw kapws etsi [smilie=banghead.gif]

Kalinixta!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια στις πιστεύω ότι στις 30 θα μπορώ και εγώ (λογικά θα επιστρέψουμε στις 29)

Άνδρια ήθελα να σε ρωτήσω αν έχεις αγωνία για το μωράκι? Σήμερα σε σκεφτόμουν και αναρωτιόμουν πώς θα μοιάζει η μικρούλα σου! Εσύ τι πιστεύεις?

φιλάκιαααααααααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

Ειμαι πολυ στεναχωριμενη. με τον ανδρα μου τσακωθηκαμε για το οικονομικο. στην δουλεια σκατα, βεβαια ακομη δεν μου ειπε κατι το αφεντικο επισημα. και το κερασακι ειναι η διατροφη του μεγαλου που απο 300ε το εκανε μονος του 250ε και αυτο το μηνα 200ε. τα πηρα κανονικα και εαν δεν ειναι αυτος ενταξει δεν θα ειμαι ουτε και εγω. ο μεγαλος θα πηγαινει μονο 1 Σ/Κ το μηνα μεχρι να ειναι ενταξει αυτος. το ξερω θα μου πειτε μην βαζεις το μικρο μπροστα αλλα ποια αλλη λυση μου προτεινετε για να καταλαβει οτι αυτο που κανει δεν πρεπει να το κανει πια;

με τον ανδρα μου δεν εχουμε αποφασισει ακομη κατι, αποφευγει προς το παρον την συζητηση. ειναι και αυοτς χαλια επειδη χαλασε το αμαξι του (500ε) και δεν εχει χρηματα να το φτιαξει.

Τον Γεναρη με την δουλεια θα παμε σε 2 εκθεσεις αντι 1. και μαλιστα αυτη που ειναι τελη θα ειμαι και εγω Σ/Κ απο το πρωι μεχρι το βραδυ. και το ηθελα πολυ για να ξαναθυμηθω τους πελατες μας και να δω τι ζητανε γενικα.

Αφροδιτη και εγω μπορω στις 29. γενικα μεχρι τις 30/12 μπορω γτ μετα απο 2/1 θα δουλευω.

Δεν εχω ευαισθησια στην ντοματα, αυτη εχει κατι και πειραζει το εντερο, ειδικα τα σπορια και η φλουδα.

Δεν εχω καθολου ορεξη να παω για δουλεια, αλλα πρεπει και εχουμε σημερα και πολυ.....

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ στους Νικολακιδες και Νικολετες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Δανάη για ετοιμόγεννη πολύ δυναμική σε βρίσκω που μπαινοβγάζεις τη Μυρτώ στο αυτοκίνητο και στο καρότσι μόνη σου. Εγώ δεν μπορώ να φανταστώ να σηκώνω την ΚΑτερίνα με την κοιλιά τούρλα. Ευτυχώς η Μυρτούλα είναι μινιόν όπως λες αλλά να προσέχεις κι εσύ ε?

Αφροδίτη κι η Κατερίνα έλεγε και ακόμα λέει με το δικό της τρόπο κάποιες λέξεις: Κοκκινοσκουφίτσα=φίσσα, Πήτερ Πάν=πιτάν, Κάπτεν Χουκ=Κακούκ, Αθηνά (η μασκώτ)=χήνα!!, Σόφι=φόσι και άλλα τέτοια αλλά αυτά είναι τα πιο αστεία :lol:

Γεωργιάννα πολυ σκούρα και στεναχωρα τα πράγματα. Πολύ λυπάμαι. Ελπίζω με ψυχραιμία και συζήτηση να βρεθεί λύση για όλα.

Γιούλη να τον χαίρεσαι τον άντρα σου! Έχουμε κανέναν άλλο?

Εμένα έχει γενέθλια σήμερα ο άντρας μου!

Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmερα!!!

Χρονια πολλα σε ολους οσους γιορταζουν!

Θελω να γραψω και καλη δυναμη & κουραγιο στην μανουλα του Αλεξανδρου Γρηγοροπουλου που σαν σημερα πριν απο 4 χρονια σκοτωσαν το παιδακι της.....εντελώς αναίτια και άδικα...το παιδάκι θα ήταν σήμερα (λογικα) 1ο-2ο έτος φοιτητής...αλλά δεν το αφήσαν να ζήσει...αλλα έτσι είναι, συνήθως την πληρώνουν οι αθώοι...

κορίτσια εγώ λογικά μπορώ στις 30 του μηνός Κυριακη....εκεί κοντά στο μεσημέρι, αν βολεύει και εσάς...

Δέσποινα εσύ θα έρθεις?

Ποια κοριτσάκια είναι μέσα?

Δανάη: δίκιο έχει η Δέσποινα, που πας παιδάκι μου με την κοιλιά και το παιδί μόνη σου?? ααα θα σε μαλώσω!!

σας φιλω πολύ :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalispera!!

Telika ir8e i paralavi mas simera to prwi k eixe poli douleia :(

Xtes to vradi 3aplwsame nwris, 8a itan 10 mipws k 3ipnisei i trellitsa k mas afisei aupnous alla telika den ir8e ka8olou sto krevvati mas, ir8e to prwi stis 6:50 gia galataki teleiaaaaaa :D

Na zisoun osoi giortazoune Nikoi, Nikes, Nikolettes..Na mou zisei o aderfoulis mou..Gioulaki mou k Despina mou k esas oi andres sas..K Danae mou esas o Nikolas sas mesa stin koilitsa :)

Samanthaki den 3erw poiou 8a moiazei k egw to skeftomai :) alla an skefteis pws i Victoria nomizw egw pws mou moiazei k oi alloi lene pws moiazei tou george katalaves poso katalavenw :lol:

Simera pira til ton dieu8inti tou maieutikou tou kratikou nosokomeio pou me ekane kaisariki stin Victoria k tou eipa tin periptwsi mou tou zitisa na paw sto proswpiko tou iatreiou na me dei k na mou pei mia safi apantisi gia to eidos toketou mou eipe na ton parw stis 3..

Dinami stin mana tou Alexandrou Grigoropoulou, osa xronia k an perasoun o ponos den perna aplws malakwnei..

Gewrgianna mou katalavenw pou den 8es na pas douleia, kourazese poli ee? K sou menoun k sena 4ixoula apo ton mis8o logw tou paidikou tou Dionisi..Mia apo ta idia, emena i douleia mou einai makria k 8elw polla stin venzini..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!

χρονια πολλα στους εορταζοντες : τον αντρα της γιουλης, και της δεσποινας, τον αδερφο της αντριας, το νικολα στην κοιλιτσα, τη μαριεττα της γλυκεριας, και ολους οσοι γιορταζουν σημερα και δεν θυμαμαι!! :lol:

για μαμαδοσυναντηση : 30 δεκεμβριου, ημερα κυριακη ( που λογικα θα δουλευουν τα μαγαζια) σας βολευει; οποια μπορει να μας το πει να το κλεισουμε. εγω ειμαι μεσα!!! :D:D

ναι, δαναη, extreme sports ειναι πλεον να κουβαλας με βροχη ενα νηπιο και μια κοιλια στην αγορα, αλλα πιστευω ξερεις μεχρι που σε παιρνει.... εκτος, βρε κουτο, αν θες να γεννησεις στις 8 δεκεμβρη που στοιχηματισα!! :lol::lol:

ελενα, ο,τι και να πεις για ενα παιδακι που χανεται και μια μανουλα που δεν θα τον χαρει πια ειναι λιγο :(:( ας τον θυμομαστε τουλαχιστον... πιστευω, βεβαια, οτι τα χρονια που θα ερθουν ο αλεξης θα γινει συμβολο μιας γενιας που τις εκλεψαν τις ελπιδες και τα ονειρα...

γεωργιαννα μου, στα πολυ στεναχωρα θεματα χανουμε την ψυχραιμια μας και τσακωνομαστε :( να ξαναμιλησετε πιο ηρεμα...

παντως κι εγω τελευταια νιωθω τυψεις που εγκατελειψα τον αντρα μου για τη δουλεια, και του χρονου υποσχεθηκα στον εαυτο μου οτι θα ειμαστε ολοι μαζι. χρωσταω στην αθηνα μια οικογενεια :(

αυριο πρεπει να παραδωσω βαθμους στο ενα σχολειο και ακομα δεν εχω κανει τιποτε, μου φαινεται εγω πιο πολυ ανησυχω απο τους μαθητες μου :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευτυχως μου εστειλε μνμ ο πατερας του και μου ειπε οτι εγινε λαθος. για να δουμε!!

Καλα οι ορμονες μου χορευουν τσιφτετελη και εγω δεν ξερω πως να τις ηρεμησω, περιμενω να αδιαθετησω και ειμαι πολυ καπως.

Να χαιρεστε τους γιορταζοντες!! και γιορτη και γενεθλια.

Ειμαι μεσα για 30!!! Δαφνη τελικα ισχυει για το Θαλερο; τι να σας φτιαξω; τουρτα ελαφρια θελετε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕ, ΤΟ ΑΘΗΝΟΥΛΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 18 ΜΗΝΩΝ ΣΗΜΕΡΑ!!!!!

αααχ το σκατουλι μου!! πριν ενα χρονο αρχισε τις κρεμουλες και σημερα τρωει μονη της τον αρακα με το κουταλι!! :lol::lol:

το πλασματακι μου το αγαπησιαρικο, ολο να σουρτουκευει θελει, και μη με δει να ντυνομαι, φωναζει "μπεεε" για να μπει στο αυτοκινητο και να παει βολτα!!!της αρεσει να παιζει με αυτοκινητακια η παιχνιδια με ροδες για να τα κυλαει στο πατωμα ( νεα αγαπη αυτη) , απαιτει την προσοχη σου γιατι εχει και ωροσκοπο λιονταρι και νιωθει βασιλισσα ( να δω ποιος αντρας θα την αντεξει) και μου φερνει τα βιβλια της να της τα διαβασω :D επισης, επειδη ειναι και γυφτακι, οταν της ερθει κυλιεται και στο πατωμα :D αλλα το μεγαλο της ταλεντο ειναι το τραγουδι : λαλα λλα λλλα λα σε οποιο ρυθμο και μελωδια νομιζει οτι ακουει!! αλλες φορες βαζει και αλλα συμφωνα, τατατα του ντα μπαμπα και δεν συμμαζευεται :lol:

εκει που τρελλενομαι ειναι οταν χαιρεταει λεει "γειααα" :shock:

τι να πω, να το χαιρομαι το παιδακι μου και να ειναι παντα καλα και χαρουμενο :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ai sto diaolo oloi tous.. Pira til ton giatro pou sas elega apo to til mou apokleise tin fisiologiki k otan tou eipa pws 2 giatroi den mou to apokleisan teleiws k mou afisan ena mikro endexomeno mou eipe pws me koroidevoun :shock: sto kapaki mou eipe 8eleis na se dw k mou eipe na paw to savvato sto proswpiko tou iatreio, katalavete? na mou kleisei gia kaisariki k na parei k ekeinos to fakelaki tou opws k stin Victoria.. Ola ston vwmo tou xrinatos pleon.. Giati na min mporei mia mana na dokimasei na ferei to mwro tis stin zwi me to tropo pou idia epi8imei? me ton tropo pou orise o 8eos.. Polles meta apo kaisariki gennisane me fisiologiki k ola kala emeis giati panta na eimaste xilia xronia pisw? Ai sta tsakidia oloi..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευτυχως μου εστειλε μνμ ο πατερας του και μου ειπε οτι εγινε λαθος. για να δουμε!!

Καλα οι ορμονες μου χορευουν τσιφτετελη και εγω δεν ξερω πως να τις ηρεμησω, περιμενω να αδιαθετησω και ειμαι πολυ καπως.

Να χαιρεστε τους γιορταζοντες!! και γιορτη και γενεθλια.

Ειμαι μεσα για 30!!! Δαφνη τελικα ισχυει για το Θαλερο; τι να σας φτιαξω; τουρτα ελαφρια θελετε;

ευτυχως γεωργιαννα.. :shock:

λοιπον, εσυ , εγω και η ελενα (λογικα) ειμαστε μεσα :D

κατσε να σιγουρεψουμε το μερος και κανονιζουμε και το... μενου :lol::lol: !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ai sto diaolo oloi tous.. Pira til ton giatro pou sas elega apo to til mou apokleise tin fisiologiki k otan tou eipa pws 2 giatroi den mou to apokleisan teleiws k mou afisan ena mikro endexomeno mou eipe pws me koroidevoun :shock: sto kapaki mou eipe 8eleis na se dw k mou eipe na paw to savvato sto proswpiko tou iatreio, katalavete? na mou kleisei gia kaisariki k na parei k ekeinos to fakelaki tou opws k stin Victoria.. Ola ston vwmo tou xrinatos pleon.. Giati na min mporei mia mana na dokimasei na ferei to mwro tis stin zwi me to tropo pou idia epi8imei? me ton tropo pou orise o 8eos.. Polles meta apo kaisariki gennisane me fisiologiki k ola kala emeis giati panta na eimaste xilia xronia pisw? Ai sta tsakidia oloi..

αντρια μου, ετσι ειναι οπως τα λες... :twisted:

αν θες ομως πραγματικα να γεννησεις φυσιολογικα μετα απο καισαρικη, ψαξ'το απο τωρα και θα βρες ακρη!! σου ευχομαι, ολοψυχα, να ερθουν τα πραγματα οπως τα θες :-bd

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η Μυρτώ με έχει τρελάνει στην γκρίνια!!!αυτό είναι extreme sport,οχι η βόλτα με καρότσι στη βροχή!όλα τα αντέχω,την κούραση,το ξενύχτι,τις δουλειές,το μονο που δεν παλεύω είναι η συνεχής γκρίνια!!!!τι τραβάμε κ εμεις οι μανούλες!!!

λοιπόν,επειδή ο μάρσιππος με το δεντράκι είχει 98 ευρώ!!!!!!αποφάσισα να πάρω το αμέσως επόμενο που μου άρεσε με τις ομπρέλεςμε ράντες στο χρώμα του κάκτου (βλ φωτο).

Άνδρια,να χαίρεσαι τον αδελφό σου!!!

Δέσποινα,πάντα γερός ο άντρας σου κ εσείς αγαπημένοι!

Γιούλη,χρόνια πολλά στο Νίκο!!

Ευχαριστώ για τις ευχές για τον αγέννητο Νικόλα,αρκεί να μην τις ακούσεις κ θελήσει να το γιορτάσει από τώρα!!είπαμε 15 Δεκέμβρη! :lol:

γεωργιάννα,δεν υπάρχει απόφαση δικαστηρίου που να σε κατοχυρώνει για το ποσό της διατροφής;δεν είναι όντως ωραίο να βάζεις το παιδί μπροστά,ο Αλέξανδρος δεν φταίει κ όσο μ@@@@@ κ αν είναι,είναι πατέρας του.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...