Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το Εξπρές του Βυζονυχτίου!-Νο74 Να μας ζήσει το νέο μέλος!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ο καημενούλης... έχω ακούσει ότι μπορεί να πονάει πολύ. Το καλό όμως είναι ότι με την αντιβίωση συνήθως ανακουφίζονται σύντομα τα συμπτώματα.

Περαστικά και πάλι :YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γαμώ τα υπουργεία μου πνίγομαι και δεν έχω μπει στο μάμμυ... :twisted::twisted::twisted:

Και μπαίνω τώρα και βλέπω ότι η συμπεθέρα μου η Θούλη είναι έγκυος;;;;;; :o:o:o:o:o:o:o:o:o:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:[smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif]

Με το καλό αγάπη μου να έρθει μια πανέμορφη και ήσυχη μπεμπούλα.... :x:x:x:x:x

Το ξερα ότι δε θα με αφήσεις μόνη.... :x:x:x:x:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Καλέεεε κορίτσι θα κάνεις.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Πωπωπω πολύ χάρηκα, λέμε.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Και δεν έχω και μπατάρια στο κινητό να σε πάρω τηλ... :twisted::twisted::twisted: Μου έχει σβήσει από το πρωί... :twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξέρει όμως καμία να μου πει πώς να χάνω μόνο από κοιλιά και μέση και όχι από τη μούρη μου? Δε μου αρέσω στο πρόσωπο όταν αδυνατίζω :twisted: θέλω να χάσω μόνο μέση - γίνεται???

βάλε βελάκια, όπως :arrow::arrow::arrow::arrow::arrow::arrow: , στο σώμα σου, έτσι το λίπος θα βλέπει από πού θα πρέπει να φύγει!!! :P:P:P:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

μόνη μου γελάω με την χαζομάρα μου!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

πάντως χωρίς πλάκα υπάρχουν δίαιτες που λένε ότι είναι μόνο για κοιλιά ή μέση!!! :roll::roll:

Αφρο περαστικά :x

αύριο δεν θα σας πω καλημέρα μάλλον, θα πάω στο προξενείο για το διαβατήριό μου και - τελικά Λενάκι - θα με πάει ο άντρας μου!!! :? ....αφού στείλαμε 800 whats ups και έβαλα αυτές τις φατσούλες :((:((:((:(( πήρε ρεπό για αύριο ;):lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία το πολυμίξερ λες ή το μίξερ χειρός? :?:

τα πεθερικά έστειλαν ένα πακέτο με πράγματα για τις 6 Δεκ για τα παιδιά, δεν το άνοιξα ακόμη το λάβαμε σήμερα, ......τα παιδιά δεν ξέρουν.....και έστειλαν και άλλο ένα για τα Χριστούγεννα :roll: ...... και την Πέμπτη φεύγουν για κρουαζιέρα Ιταλια - Ισπανία και με ρώτησε η πεθερά αν έχω το ίδιο άρωμα που είχα πριν για να μου το πάρουν από το πλοίο!! :D:geek::geek:

και ακόμη δεν ξέρουμε ποιός μας έστειλε το έλκυθρο :lol::lol::lol::lol:

δεν μου είπε τίποτα η πεθερά, άρα δεν το έστειλαν εκείνοι και κοστίζει και 70ε :o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν, δεν έχω διαβάσει τις τελευταίες 10 σελίδες, θα το κάνω αργότερα, γιατί πρέπει να πάω για διάβασμα!!!

Αλλά μπήκα να σας πω τα εξής:

1) Σας σκέφτομαι και σας παρακολουθώ, να μη νομίζετε!!! Αλλά έχω πήξει ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ που δεν προλαβαίνω να συμμετάσχω με τίποτα!!! :?:?:?

2) Πόσο σφαίρα το πήγατε τούτο το τρενάκι καλέ;;;; :o:o:o

Μ' έχετε καταστρέψει! :P:P:P

3) Είναι αλήθεια;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Θουλάκι μου, μωρό μου, πολλά πολλά πολλά ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! :D:D:D

Θα επανέλθω με περισσότερες λεπτομέρειες όταν χαλαρώσω μία στάλα, αν και δεν προβλέπεται άμεσα!!! :(:(:(

Ζωίτσα μου, λυπάμαι κι εγώ πολύ για το αρνητικό τεστ, αλλά είμαι σίγουρη ότι θα έρθει το πολυπόθητο σποράκι πολύ σύντομα! :D Δύσκολο να το συλλάβουμε, αλλά κάθε εμπόδιο για καλό... ;) Θα σκάσει μύτη το μικρουλάκι, όταν θα γουστάρει εκείνο! :D;)

Σας φιλώ ΟΛΕΣ!!!!!!!! 8-)8-):mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aργυρούλα... :P:-*:-*:-*

Σας ευχαριστώ πολύ ΟΛΕΣ για τις γλυκές ευχές και που σας έλειψα! :x:x:x

Κι εμένα μου λείπετε... Κι εσείς και όλοι οι δικοί μου! :P

Δεν προλαβαίνω για περ/ρα, γύρισα 5 και δεν έχω στρωθεί ακόμα. :oops::? Προβλέπεται ξενύχτι απόψε πάλι... :?:|:roll: Αύριο έχουμε και εξέταση στο εργαστήριο... Ωϊμε! 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία είσαι ντιπ κατα ντιπ όργιο ρε!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Μαγδούλι αν το βρεις αυτό με την δίαιτα της κοιλιάς πε μου το και μένα! :mrgreen:

Εγω δεν έχω κοιλιά πάντως! Έφυγε! Έχω όμως ενα δέρμα σαν ζελέ. Θα αποκτήσω όμως σύντομα! Δεν έχω ζυγιστεί να δω πόσο βγήκα απο το μαιευτήριο... τώρα είναι αργα, έω πλακωθεί στις σοκολάτες δύο μέρες τώρα και δεν μπορω να σταματήσω με τίποτα!!!

Μόλις γίνω καλα, το υπολογίζω μέσα στην ερχόμενη εβδμάδα, θα αρχίσω το περπάτημα για να ενεργοποιηθούν και οι μυες μου. Τώρα βέβαια αντι να κατεβαίνω θα ανεβαίνω τις σκάλες της πολυκατοικίας -5 φορες την ημέρα! :mrgreen:

Λετε να παρω και καμια σφουγγαρίστρα μαζι και να απαιτήσω τα λεφτα της καθαρίστριας; :idea::idea::idea::geek:

Μιτσάκι μου χρόνια σου πολλά και απο δω! :x:x:x:x:x

Μα καλα όλων σας τα παιδιά τοξότες είναι;;; :twisted::twisted::twisted: Μόνο το δικό μου το σκασμένο βγήκε παλιοσκορπίνα;;; :twisted::twisted::twisted::mrgreen:

Και εγω έχω γενέθλια στις 13, αλλα και ο φανταστικός άντρας της Αργυρούλας!! :P:lol::lol::lol::lol:

Θουλάκι μου γλυκό θερμά συγχαρητήρια!!! :x:x:x:x Ευχομαι μαι τελειομηνη εγκυμοσύνη και ενα γερό και τυχερό κοριτσάκι! :D;)

Συγγράφω την ιστορία του τοκετού μου! Σας αφήνω να την τελειώσω για να διαβάσετε ώς έζησα ο,τι έζησα.

Να μου πείτε και τις εντυπώσεις σας! :geek::mrgreen:

Γιωτάκι χρόνια πολλά στα παιδάκι σου ρε! :D

Σας φιλώ τσουπίτσες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!!!!!!!!

Σας τα πρόλαβε ε;;;;;;;

Εγώ τό ήξερααααααααααααα!!!!!!!

Δεν τολμάω να κάνω πρόβλεψη για το φύλο... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Άντε και τώρα που το επίδομα είναι παχυλό θα τα οικονομήσετε!!!! :lol::lol::lol:

Με το καλό ποντιάρα μου!!!! Χάρηκα πόλυ πολύ για σένα!!!!!!

Η μέρα μου σήμερα ήταν δύσκολη γμτ. Τέσπα...

Αναστασία σε πήρα το πρωί αλλά προύυυυυυυυυυυυυυυυυυτς μια πορδή!!!! :lol::lol::lol:

Ζωίτσα μου μια μεγάλη αγκαλιά και από μας!!!! Μην το βάζεις κάτω! Σκέψου οτι τα μπεμπάκια δεν ήθελα καλοκαιράκι αλλά φθινόπωρο -χειμώνα! ;););)

Λένα μου εμείς Κυριακή δεν μπορούμε γιατί έχουμε κολυμβητήριο...

Ούτε και στης Βενετίας θα πάμε(αν μας καλέσει :lol::lol::lol: ) γιατί επίσης είναι Κυριακή....

Επίσης Αργυρούλα η Φωτο για τα βάρβαρα που 'έβαλες είναι παντελώς άκυρη όμως. Δεν είναι σαν σούπα αλλά σαν ζελέ και από πάνω έχουν τριμμένο καρύδι, σουσάμι και ρόδι. Εμένα τα κάνει η μαμά μου και η γιαγιά μου και γίνονται πεντανόστιμα!!!!!! Αφού κάθε χρόνο περιμένω αυτήν τη μέρα για να τα φάω.

Έλενα μόλις έφραψες τα κιλά μου μου θύμησες τα μούτρα μου!!!!! :lol::lol::lol:

50 κιλά ήμουν το καλόκαίρι. Τώρα πότε 50 πότε 51. :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Και νιώθω να κρέμονται οι κοιλιές (μη γελάτε)

Σισσάκι πάω να ανοίξω το μέιλ μου να δω αν το έστειλες!!!!

Μάγδα θα έρθεις Ελλάντα;;;; Δεν σας είδαμε φέτος... :(:(

Χρύσα, Γιώτα, Αφροδίτη, Βίκυ , Γωγώ, Μαρία τα φιλιά μας την αγάπη μας.

Έχω να πάω 5 μέρες τουαλέτα και είμαι έτοιμη να σκάσω.... Έχω φάει ακτινίδια και μισό κιλό δαμάσκηνα από το πρωί αλλά τπτ. Νιώθω σκάτά. Πρώτη φορά το παθαίνω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας......

θουλακι μου πολλα πολλα συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!ημουνα σιγουρη οτι εχεις μπεμπε....να ειναι γερο το σπορακι και να κατουραει καθιστο :lol::lol::lol::lol:

μαγδουλινι μου τι κανει η μαρκελλα;;;;;μεχρι ποτε θα κατσεις πατρα;;;;

αφρο μια χαρα τα κιλακια σου....αλλα αδυνατη σε θυμαμαι :roll::roll::roll:

που εισαι βρε νατασουλα;;;;

λενακι εχει γενεθλια τη κυριακη ο κεφτες σου;;;; :D

φιλιααααα

post-11264-1387393987404_thumb.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα

Το Σεμπινι απο χτες ψηνεται στον πυρετο που δεν πεφτει με ντεπον παρα μονο με αλγοφρεν..Ολη νυχτα ανεβαζε πυρετο, εβηχε, εκλαιγε οτι πονουσε το κεφαλι του, εκανε κ εμετο...φρικη

Τον πηγα το πρωι στο νοσοκομειο του εκαναν τεστ για στρεπτοκοκκο και για την Η1Ν1 αλλα ηταν κ τα δυο αρνητικα..Οποτε ιωση μου ειπαν..Αντιπυρετικα, υγρα και υπομονη...

Ευτυχως σημερα εφαγε ενα μηλο κ ενα πιατακι σουπα...Αλλα γενικα ειναι ζαβλακωμενο...Ο πυρετος εχει πεσει λιγο...Να δουμε. Σχολειο θα παει απευθειας στην γιορτη νομιζω!!

Αχ δεν αντεχω αλλο με τους παιδικους, δεν ειχε αρρωστησει ποτε μεχρι να παει!

post-11264-13873939874264_thumb.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας! :D:D

Φραγκισκα μου περαστικα του!Και υπομονη... :(

Γιωτα να χαιρεσαι την κορουλα σου!Ξεχασα να σου ευχηθω!

Νατασακι μου σορρυ ρε το ειδα μεσημερι κ ειπα μην ενοχλησω!Θα σου τηλ αργοτερα! ;)

Περιμενω μια φιλη για καφε-πιτσα και μηλοπιτα! :@):@):@):@)

Της εστειλα μηνυμα "θελει προσπαθεια για να διατηρηθει η κωλαρα!" :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχω να πάω 5 μέρες τουαλέτα και είμαι έτοιμη να σκάσω.... Έχω φάει ακτινίδια και μισό κιλό δαμάσκηνα από το πρωί αλλά τπτ. Νιώθω σκάτά. Πρώτη φορά το παθαίνω....

Σ'ευχαριστουμε θερμα που το μοιραστηκες μαζι μας!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αλλα κ αλλα κολλας να τα γραψεις σε δημοσιο φορουμ αλλα για τον στουμπωμενο σου πωπουλι κελαηδας! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φρανιτα περαστικα στο σεμπινι σου.....ευχομαι αυριο να ειναι καλυτερα το μαναρακι σου......

στασα φιλια πολλα σε ευχαριστω και καλο γουρουνιασμα :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα.

Τωρα θα με βρίζετε ...ο Μ πήγε παιδικό! Ήταν καλά το πρωί, ήθελε να πάει κι τον έστειλα

χθές κοιμήθηκε συνολικά 15 ώρες μέχρι σήμερα!! Ο ύπνος κανει καλό!!!

Γιώτα 70 κιλα ήμουν τότε! Δεν με έλεγες και αδύνατη!! Χθές έφερε ο Κ κατι γλυκά και κατι γαριδακια και ξεσκιστηκαμε ...κάνα κιλο το κόβω να έβαλα!!! Χαχαχαχα

Φραν, αμάν πουλάκι μου!! Βαριά τα περνάτε ολα!!!

Αναστασία εσύ θες να μοιάσεις την φίλη σου!? Χαχαχαχα καλό γουρουνιασμα ....εγω λέω να φάω για πρωινό οτι έμεινε απο χθές χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααα

Φραν περαστηκα ε ρε γλεντια και εσεις εκει με τις ιωσεις..

ανκαι περιμενα σε ζεστα κλιματα..να ειναι πιο καλα..ουφ..δεν ξερω..

σημερα δε λειρουργω...εχω και κατι νευρα...μα κατι νευρα...

εγινε κατι στη δουλεια..ενα λαθακι απο αλλους που αφορα εμας..και πρεπει να το διορθοσω..και ενω θα ηθελα να τους γραψω ενα χεστηριο μαιλ οπου θα τους στολιζω αλλα Ελληνικα...θα φανω ευγενικη και σωστη γραμματεασ..και θα τους μιλησω ευγενικα :evil::evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!

Φρανίτα περαστικά στον Σεμπ!

Αναστασία σκατούλες είναι!!! Σιγά τα αβγά!!!! :lol::lol::lol:

Χρύσα τί έπαθες καλή μου;;;;

Γιώτα, Αργυ, Αφρο φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασααα..πες μου ρε...μπορω να βρω καπου στη Θεσσαλονικι ωμο βιολογικο φυτρο σιταριου;;;;

παραγγελνω συνηθως μεσω νετ...αλλα ειπα μπας και εχει εγω

Τιποτα δεν επαθα..απλα γι ανα μη λεμε μονο για Ελληνικη ανοργανωσια..κανουν και οι Αγγλοι κατι πατατες..μα κατι παπατες...πφφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...