Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το Εξπρές του Βυζονυχτίου!-Νο74 Να μας ζήσει το νέο μέλος!


Recommended Posts

έχουν παπαριασει τα χερι μου απο τα πιάτα και δεν μπορώ να γράψω χαχαχα

ούτε εσύ έχεις πλυντήριο πιάτων? :o:o:o:?:?

Μάγδα τι ζηλεύεις? εγώ δεν θέλω καθόλου ούτε ο άντρας μου γιατί πρέπει να καθαρίζουμε το πεζοδρόμιο, να ξυπνάμε νωρίς το πρωί και να καθαρίζουμε και να ελέγχουμε το βράδυ :?

και σε μας όποιο πάρκινγκ είναι για ΑΜΕΑ είναι άδειο, κανείς δεν παρκάρει εκεί αν δεν ανήκει στην κατηγορία!! :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εμείς αυτή την εβδομάδα θα γράψουμε το γράμμα στον Αγ. Βασίλη 8-)

ο Λ. θέλει 2 βιβλία και μια φιγούρα του Μπάτμαν :)

και η Ρ. θέλει την hello kitty και ό,τι άλλο με χέλου κίτυ!!! :roll::roll:

τα παραγγείλαμε και είναι καθοδόν!!! ;)

Μαρία πολύ τράτζικ ρε!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτούλα :x:x:x

Θα σε δω βρε καθόλου? Θα είσαι κάτω Χριστούγεννα? Θέλω να δω και τη μπουμπού!

Χρύσα δεν έπρεπε να γίνονται όμως και τακτικοί έλεγχοι από τη δημοτική αστυνομία και οι παραβάτες να τρώνε μεγάλα πρόστιμα? Τότε ίσως θα το σκέφτονταν διπλά πριν παρκάρουν σε θέση ΑΜΕΑ. Θα μου πεις πρέπει να φας πρόστιμο για να καταλάβεις ότι δε μπορείς να παρκάρεις εκεί γιατί ΕΝΟΧΛΕΙΣ? Δυστυχώς έτσι φαίνεται...

Γενικώς το "παρκάρω όπου γουστάρω" στην Ελλάδα μου τη δίνει απίστευτα... Στην Πάτρα η κατάσταση είναι τραγική... Διπλοπαρκάρουν στο κέντρο και πίνουν καφέ στο απέναντι πεζοδρόμιο. έχω ακούσει να λένε "έλα μωρέ, αν χρειαστεί να βγει ο από μέσα μπορώ να πεταχτώ να το μετακινήσω" :shock:

Είπαμε...παιδεία μηδέν... Πώς φτάσαμε σε αυτό το σημείο ρε γμτ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρούλα το καθάρισμα είναι λίγο πακέτο αλλά δε με ενοχλεί τόσο πολύ...Ίσως γιατί το κάνει ο άντρας μου πριν φύγει :lol::lol::lol:

Αλλά το βράδυ τι ελέγχετε? :? Βαράτε και σκοπιές τη νύχτα μην πέσει χιόνι να βγείτε να το καθαρισετε? :mrgreen:

Στα παιδιά δεν αρέσει όμως ? Έλκυθρα, χιονοπόλεμος, χιονάνθρωποι :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!! :D

Τι κανετε?

Εμεις καλα!! Ο μικρος ηταν λιγο αδιαθετος 2 μερες αλλα σημερα φαινεται καλυτερα. Απο χθες προσπαθω να στολισω το σπιτι και επιτελους σημερα τα καταφερα. Τα μικρα δεν με αφηναν με τιποτα. Μιλησα με Αργυ!!!! :D Τι υπεροχη φωνη και τι χαρουμενος, χαλαρος ανθρωπος ειναι! Πολυ χαρηκα που τα ειπαμε!

Αργυ ευχαριστω αλλα την μισω την φωνη μου! Πως την περιμενες δηλαδη? Τετοια να λες μπας και με παρει και καμια αλλη τηλ. :P:lol: Μακαρι να βρεθουμε και απο κοντα καμια φορα.

Ζωη λυπαμαι πολυ αληθεια :( Μην το βαζεις ομως κατω, η επομενη φορα θα ειναι η τυχερη! Μια μεγαλη αγκαλια απο εμενα :YMHUG::x

Μαγδα και εδω χιονισε χθες αλλα δεν το εστρωσε. Σημερα εχουμε ηλιο με δοντια! Εμενα να δεις ποσο μου την δινουν ετσι που παρκαρουν στην Ελλαδα. :twisted: Οπου να ναι και οτι να ναι ειναι!

Χρυσακι στην Καβαλα να δεις τι γινεται. Δεν υπολογιζουν τιποτα στο παρκινγκ. Εδω δεν εχει τετοια!

Μαρακι πολυ μεγαλο μου φαινεται και εμενα το ποιηματακι :roll:

Αφρο μπραβο με τα κιλα!!! Και εγω αρχισα να τρωω πιο ελαφρια το βραδυ και περιορισα τις σαχλαμαρες. Εφτασα 52 κιλα και δεν μου αρεσει καθολου μα καθολου.

Ωρα να παω να παρω την Ειρηνη. Τα λεμε αργοτερα, φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αργυρουλα κ εγω τρατζικ ειμαι! ουτε εγω εχω πλυντηριο πιατων! :mrgreen::mrgreen:

αναστασι βασικα 13-12 εχει γενεθλια, με το φιλιππακο της βενης

αλλα τις 15 (το επομενο σκ) εχει ο αναστασης τη γιορτη του παιδικου, 16 θα τα κανει η βενη κ το μεθεποοοομενο σκ ειναι 22, πεφτει σχεδον χριστουγεννα κ δε θελω τοσο αργα..

γιαυτο θα τα κανω αυτη την κυριακη!

κ ποιους να καλεσω καλε??? τους φιλους του κεφτεδοκουραμπιε?? :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαγδα να φανταστεις..τοτε ητανακομα εκει κοντα η Δημοτικη αστινομια..

δεν ξερωτι βισμα ειχαν και γιατι δεν εγιναν καταγγελιες πο τονδιευθυντη του σχολειου..

με ενοχλουσε τρομερα το ολο αυτο ακριβως επειδη περνουσα παο πολλα σχολεια.,.,και τετοια αναισθησια..

εβλεπε και ελεγα..τετοια πρωτυπα δινουμε στα παιδια μας..

ΑΑΑΑ...16 θα κανει η Βενη...αμανννν..και φετος ηθελα να παω... :twisted::twisted:

16 εχει ο Ο και θα εχουμε κοσμο...

Ελενα Φωτο θα βαλεις το δεντρο;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα..

ζωιτσα μου λειπαμε πολυ..ευχομαι να εισαι καλυτερα.. :x:x:x

φιλια στη κορη σου..

η περιοδος δε ηρθε γτ τελικα ειμαι εγκυος.

αφου ηρθε με το καλο να ερθει.. :mrgreen:

εδω κ 4 μερες προσπαθω να κανω το μικρο να κοιμηθει μονος ..κανει κ 1.5 ωρα να το παρει υπνος..βγαινω εξω κλαει μπαινω ξανα μανα τα ιδια :(:(:( πφφφ θα περασει

παω ουρλιαζει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θουληηηηηηηηηηη!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Συγχαρητήρια :D:D:D:D:D:D

Με το καλό η Κόρη :x:x:x

Αν ξαπλώσεις λίγο μαζί του? Δε θες γιατί θέλει να θηλάζει?

Κι η Μαρκέλλα ακόμη δεν κοιμάται μόνη της. Ξαπλώνουμε ή εγώ ή ο μπαμπάς της μαζί της. Αλλά πλέον κοιμάται πολύ γρήγορα και δε με ενοχλεί. Στο 10λεπτο πάνω την έχει πάρει ο ύπνος.

Δώστου λίγο χρόνο μωρέ...μικρούλης είναι ακόμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερες!!

νεα απο θου καμια;

ααα...θα αγωνιω τωρα κ για αυτην! :roll::roll:

ποντικομαρακι δεν ειχε καποιος μας γενεθλια,απλα..καναμε ενα τραπεζι σε φιλους κ κουμπαρους! ;)

αχ περασαμε πολυ ωραια..ψοφησα τελικα βεβαια..αλλα χαλαλι!κ ο μικρος το καταχαρηκε γιατι οι φιλοι μας εφεραν κ τα παιδια τους..αποθεωση!αφου σημερα μου ζηταει να τους ξανακαλεσουμε για φαγητο! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

λενα η δ θεσσαλονικης δεν ειναι μεσα στην πολη,αλλα εκει που ησουν περσι! ;) μαλγαρα,αγ.αθανασιος,χαλκηδονα κ.ο.κ. για την πρωτοβαθμια αυτα..για εμας ειναι καπως διαφορετικα!

ΘΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!

ΠΑΝΗΓΥΡΙΖΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α για να δειτε ποσο ιν σταθμο εχουμε αυριο για κολτσιο τους εχουν βαρβαρα.

κ ψυχοσαββατα θα απαιτησω κολυβα :lol::lol::lol:

α να με ευχεστε γερο κ οχι γκρινιαρικο μωρο :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θουλαρα συγχαρητηρια αγαπη μου!!!!

με το καλο να ερθει το νινακι σας!!

το ειπα στον ανασταση οτι η μαμα του θοδωρη εχει νινι στην κοιλιτσα κ ειπε

κ αλλο?? αυτο θα ειναι το τελευταιο?? η θα κανει κ αλλα?? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαγδουλα μωρε το εχω στη κουνια,,ειμαι διπλα του αλλα αυτος βγαζει καλτσες πεταει κουκλακια γελαει παιζει..ε φευγω..μετα αφου βαριεται κλαει παω ξανα μανα τα ιδια..ε μεχρι να το παρει ο υπνος..

λενααα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

σς ευχαριστω αγαπες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σημερα εμαθα κ κατι αλλο κ σοκαριστηκα

ενα παλιος συναδελφος του αντωνη ετων 50 κ η γυναικα του 48 εχει 3 μεγαλες κορεςπανω απο 20 η μικροτερη..η κοντα στα 20

κ ειναι εγκυος στο 4 :o:o:o:o:o:o

ηθελαν να το ριξουν αλλα τελικα θα το κρατησουν

εμενα ο προπαππους εκανε στα 74 κ γυναικα του 34 8-)8-)8-) κ εζησε μεχρι 95 8-)8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θου..πολυ προχω ο προπαππους..πηρε γυναικα 40 χρονια μικροτερη...χαχαχ...

Τωρα δηλαδη που τα παιδια αποτελουν τεκμηριο...η χριση προφυλλακτικου ειναι φοροδιαφυγη;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θούληηηηηηηηηηηη ουάου πολλά πολλά συγχαρητήρια :D:D:D:D:D πολύ χαίρομαι, ειδικά επειδή το ήθελες πολύ!!! :-*

εγώ θα σου ευχηθώ μια πολύ πολύ καλή εγκυμοσύνη να έχεις και μια πολύ πολύ καλή γέννα και ένα πολύ πολύ ήσυχο μωράκι! :D:x:x

α για να δειτε ποσο ιν σταθμο εχουμε αυριο για κολτσιο τους εχουν βαρβαρα.

αυτό τι είναι? :?8-)

Λένα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: πολύ γέλιος ο Αναστάσης!!! :lol::lol::lol:

ρε συ ο κεφτές σου έχει την ίδια μέρα γενέθλια με τον άντρα μου!!! :mrgreen:

Μάγδα πρέπει μέχρι τις 22.00 το βράδυ να έχουμε το νου μας, σε περίπτωση που ξαναχιονίσει να καθαρίσουμε!!!! :roll::roll:

καλά και μένα ο άντρας μου το κάνει :lol::lol::lol: , αλλά αν δεν είναι εδώ πρέπει να βγω εγώ!!!

στα παιδιά αρέσει, πάμε στο πάρκο που είναι δίπλα από το σπίτι μας και με τα έλκυθρα κάνουμε καταβάσεις!!! :D:D;) ωραία είναι!!! ;)

Λενάκι όλα αυτά εγώ είμαι βρε? :o:o:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θουλη έκανες τεστ?!!!!

Με το καλό κορίτσι μου μια κορακλα, ήσυχη και αγαπησιαρα!!!

τωρα τι θα κανείς θα θηλαζεις 3!! Χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...