Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το Εξπρές του Βυζονυχτίου!-Νο74 Να μας ζήσει το νέο μέλος!


Recommended Posts

εγω δεν νθελω χιονι...το χιονι ειναι να εισαι μεσα και να απολαμβανεις το τζακι ...εεε και εγω τζακι δεν εχω! :D

συμπεθερα ωραια θα ηταν αλλα θα πρεπει να βρω γιατρο και πιστεψε με εφ οσον ειμαι καλυτερα το σκεφτομαι το 60αρι για μια μερα ασθενεια...θ παω αλλα θα φυγω στο ωραριο μου! :lol:

χρυσανθη...ο μικροε ζητησε κινεζικα? :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

εσεις γενικα μιλατε ξενες γλωσσες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μαλλον βικη για πλακα το ειπε....οχι δεν μιλαμε απλα εχει κολλημα με τα αγγλικα....ηταν φαν τον black eyed peace κ του εμεινε απο εκει το ξενο.....απο 10μηνων αν θυμαμαι καλα ακουγε μονο αυτο το συγκροτημα :lol::lol::lol: τοσο boom boom pow δεν νομιζω να εχει ξαναπαιξει....παιδικα κ ζουζουνια δεν ακουγε μαλλον τα ειχε βαρεθει γιατι του τραγουδουσα οσο ημουν εγκυος....

αχ αυτα με τους γιατρους....εδωσα ενα 400σαρι με τους ιλιγγους κ απαντηση δεν πηρα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια

έχει καμοια νέα απο την Θουλη? Ανησυχώ .....

Αργυρώ μεγεια το χιόνι! Χαχαχα εύχομαι να μην γίνει όπως πέρυσι που ειχε έρθει και εν έφευγε χαχαχα

εμείς σήμερα θα φάμε γύρο για μεσημέρι και κοτόπουλο σνιτσελ για βραδυ γιατι βαριέμαι κυριακάτικα να τηγανιζω τωρα ....

Χρυσάνθη φιλάκια

Βυκη περαστικά (να φανταστω όλη μετα τουαλέτα ε? Χαχαχα)

Iουλία καλά να περάσεις κοριτσάκι μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προλαβα και σας διαβασα ολες!Αυτα που συγκρατησα...

Αργυρω ζηλευουμε το χιονι οχι το κρυο γιατι πετρελαιο γιοκ.... :evil:

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΑΑΑΑΑΑΑ μου ελειψες!Ξεκινησες δουλεια ε?Ο Νικολας παιιδικο?

Εμεις καλα γιαυτην την εβδομαδα γιατι ο Αρης ξεκινησε παιδικο!

ΘΟΥΛΗ? Λες?

Ζωη μου δεν σε ξερω αλλα λυπαμαι....

Περαστικα και στην Γωγω (νομιζω) :oops: Πω πω ταλαιπωρια!

Εμεις εμεινε παστιτσιο απο χτες και χλαπακιασαμε...Παω να ξαπλωσω λιγο!Καλο μεσημερι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΜΑΙ ΠΑΛΙ...καλυτερα δεν μπορω να πω...μειωσα και τις επισκεψεις στην τουαλετα...

στρωσαμε χαλια...αλλαζω κουρτινες...

μου μπηκε το ενα σχοινακι απο το ρομαν μεσα...γμτ πως βγαινει τωρα?

ο Π. βαριεται να στολισουμε...\\

για την ωρα ασχολειται με τον αργιλε...

θα καπνισει ο λουλας αποψε...χαχχαχ

ο Λεο εφαγε ΟΛΟ το φαγητο...και ηταν αρκετο...χαχχαχχαχ...αυτο το παιδι ξερει να ζησει...

τελικα του εβαλα και μοσχαρι μεσα..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο πέρυσι δεν είχαμε χιόνι, ευτυχώς αν και είμασταν προετοιμασμένοι, είχαμε και έχουμε πολύ αλάτι και στολή για το χιόνι και έλκυθρα!! :roll:

πρόπερυσι όμως......

δεν χιόνισε τελικά μόνο 3 λεπτά το πρωί!! :D

ΠοντικοΜαράκι χιόνι χωρίς κρύο δεν γίνεται!! :roll::roll::lol::lol:

α! εμείς στολίσαμε το δέντρο, τα παιδιά δλδ έβαζαν τις μπάλες!! :D

συμπεθέρα τώρα άρχισε τις τροφές? :?

έχεις αλλες κουρτίνες για χειμώνα και άλλες για καλοκαίρι? :) τι καλά! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!

Μπηκα να πω την πρωτη καλημερα να προλαβω την Αργυρω :mrgreen:

Θουλη το τριτο?? για πες?? εγω ειμαι σιγουρη οτι το θες πολυ και θα χαρεις!

Ζωη μην στνεαχωριεσαι, εχεις ηδη ενα παιδακι αλλα ειμαι σιγουρη πως οταν το ξαναπροσπαθησεις θα πανε ολα καλα!

Εγω εχω στεναχωρηθει για καποιο λογο και δεν ειμαι πολυ καλα..Τελοσπαντων ισως καποια στιγμη τα πουμε, τωρα δεν γινεται...

Εχω και το σεμπινι αρρωστο παλι..Ολος ο Νοεμβριος περασε τοσο καλα χωρις καμια ιωση, ουτε βηχα, ουτε μπουκωμα και εκει που εχουν μεινει λιγοτερο απο 10 μερες σχολειο (στις 12 εχουν την γιορτουλα τους) να το Σεμπινι ξεκιναει ιωση..Για την ωρα βηχας (που ψιλογινεται λαρυγγικος κ εχω ανησυχησει), ποναει ο λαιμος του, η μυτουλα εχει αρχισει να μπουκωνει και ελεγε σημερα οτι δεν αισθανεται και καλα..Τον εστειλα σχολειο γιατι μετα η θελε να παει...

Του βαζω ορο, πινει κ πορτοκαλαδες, δεν ξερω τι αλλο να κανω να προλαβω...Δεν αντεχω αλλη ιωση... :(:cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα.

η μερα μου εκει που αρχησε ιδανικά χάλασε ......κατέβασα τον Μ για το σχολικό και είδα κάτω τον απο πάνω μου και μου ειπαι οτι πέθανε η αδερφή της γυναίκας του σήμερα το πρωί, στον ύπνο της! 35 χρονών!!!! Δεν ξέρω αν έχει παιδάκια αλλα είτε έχει είτε οχι είναι πολύ σκληρό νέα κοπέλα ...ετσι ξαφνικά τόσο νέα!!! Έχω φρικρει και έχω στεναχωρθει .......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

Αφρο :o:o:(:(:(:(:(:(:( μα 35 ετών? :(:(:(:( κρίμα την γυναίκα!!! :(:(

θα είχε πρόβλημα καρδιάς και δεν το ήξερε!!! :?

να κάτι τέτοια φοβάμαι και είμαι χαρούμενη κάθε φορά που όλοι μας ξυπνάμε!!! :!:

Φρανίτα :( πάλι? περαστικά :x ελπίζω να αναρρώσει γρήγορα :x

εγώ από τότε που τα παιδιά άρχισαν να τρώνε φρούτα εφαρμόζω το ρητό "ένα μήλο την ημέρα τον γιατρό τον κάνει πέρα" ;) δλδ απαραίτητα τρώνε ένα μήλο κάθε μέρα.....και άλλα φρούτα, αλλά το μήλο απαραιτήτως!!!! ......και δόξα τον Θεό είναι καλά! :!:

φυσικά δεν ξέρω αν είναι από το μήλο :roll::roll: αλλά έτσι νομίζω.......και τις προάλλες έβλεπα στην τιβι "μύθοι και πραγματικότητα" και έλεγε είναι αλήθεια ότι η βιταμίνη C -αν στίβεις πορτοκάλια και λεμόνια καθημερινά- προλαμβάνει το κρυολόγημα? και ο γιατρός είπε ότι είναι μύθος!!! :!: .....η βιταμήνη C "εξατμίζεται" την στιγμή που το στίβεις.....καλό είναι να πίνεις κατά την διάρκεια, αλλά δεν προλαμβάνει κανένα κρυολ./ίωση!!! :!:

εγώ δεν κοιμήθηκα και πολύ καλά, γιατί η Ρ. άρχισε να βήχει :( .......δεν ξέρω μόνο το βράδυ βήχει και όχι κάθε βράδυ!!!.....της έδωσα νεράκι και καθόμασταν αγκαλιά στην πολυθρόνα....με τα πολλά κοιμήθηκα κατά τις 3.00!!! (-|(-|(-|

αλλά τι μου είπε χθες! τρώγαμε το μεσημέρι κα λέει "μαμά θέλω να κάνω πιπί" της λέω τι μου το λες, απλά πήγαινε στην τουαλέτα και μου λέει "στο λέω τώρα γιατί αν σηκωθώ θα με ρωτήσεις πού πας?" :o:o:o:o:o:o:lol::lol::lol::lol:

τελικά τα παιδιά μου με ξέρουν καλά!!! :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

τι κανετε;;;

εγω ειμαι σκετο πτωμαααα

το Σαββατο η μαμα ειχε γεννεθλεια..

και την Κυριακη ειχαμε τραπεζι..

ημουν στη γυρα οοολλληηη μερα..ψωφισα στην κουραση...

την εμπομενη στη μαμα..χαμοσ...

Ζωιτσα λοιπαμαι πολυ..δεν ξερω γιατι αλλα ημουν τοσο σηγουρη πως θα ειχες μια θετικη εξεληξη..

το τρενακι μας ειναι τοσο γουρικο για οσες θελουν...και για μεριεκ ςπου δεν πολυθελουν( βλεπε τραβατε με και ας κλαιω) που..δεν ξρω..

δεν πειραζει κοριτσαρα...θα εχετε και αλλο συντομα...

Δε λειτουργω σημερα...απο την κουραση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!

θου περιμενουμε νεα!!!!! καλε λετε να μας κανει την κορη???? :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: γιατι αν κανει γιο δεν τολμω να φανταστω τι θα γινεται μεσα στο σπιτι!! αφηστε που θα μας σκασει κιολας με το φυλο! :lol::lol::lol::lol:

ζωιτσα λυπαμαι πολυ... σουευχαομαι να κρατησεις συντομα στην αγκαλιτσα σου ενα ακομα μωρακι! ολα θα γινουν, μην απογοητευεσαι.. ξερω μια κουβεντα ειναι...

μιτσακι χρονια πολλααααααααααααααααααααααα

το συμπεθερονι β μου τι κανει??? πως εισαι με τη μικρη??

γωγουλα μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ στον υπνο μου σε εβλεπα ρε!!

αργυρουλα η βιταμινη σε εξατμιζεται παρα πολυ γρηγορα, οταν στιψεις το πορτοκαλι (αν θυμαμαι καλα) εχει χαθει σχεδον το 60% της!! γιαυτο πρεπει να το πινουμε αμεσως κ γρηγορα! εγω στα παιδια καθε μερα στιβω χυμο, πινουν κ πρωι κ μεσημερι (τρελαινονται, ακομα κ ο αναστασης) κ μεχρι στιγμης τα εχουμε περασει ολα πολυ ελαφρια.. βεβαια στον ανασταση δινω κ εχινακεια μαζι με το χυμο

ειμαι τοοοοοοοοοοοοοοσο κουρασμενη, νιωθω οτι εχω χροοοοοοοοοοοοοοονια να απλωσω το κορμι μου.. ειμαι κομματιαααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα :x:x:x:x

επιτελους ειμαστε σχεδον καλα.......η μικρη εχει μυξες και ψιλοβηχει αλλα καλα φαινεται....και εγω με μυτη μπουκομενη και βηχα αλλα οκ....

χθες ειχε η ζουζουνιτσα μου γενεθλια....γιναμε ενος χρονου...σα ψεμα μου φαινεται......κοψαμε τουρτα και του ιασονακου γιατι την τεταρτη εχει γενεθλια και αυτος αλλα μιας και φευγανε οι δικοι μου χθες τα καναμε ολα μαζι τα γενεθλια...ωραια περασαμε......αλλα εχω ενα σπιτι και παλι χαλια........

ζωιτσα ειλικρινα λυπαμαι παρα πολυ.......ελπιζω η επομενη να ειναι η τυχερη.....

θου εγω τα τρια απο τα τεσσερα τα επιασα με αυτη τη μεθοδο,οποτε οπως λεει και η αργυρω αυτη η μεθοδος ειναι συλληπτικη :lol::lol::lol:

φρανιτα περαστικα στο σεμπινι σου....

μιτσακι [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif]

εμεις ακομα δεν εχουμε στολισει..... :(

φιλιαααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώτα :ymparty: [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion1.gif]

να τα εκατοστήσει, όλα τα καλά του κόσμου να έχει να την χαίρεστε! :D:x

Για τον Ιασονάκο θα σου πω την Τετάρτη ;)

Λένα άπλωσε την κορμάρα σου να ξεκουραστεί! ;)

πάντως ο γιατρός είπε ότι δεν προλαμβάνει καμμιά ίωση ή κρύωμα!!! :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω αρα να το κανω το τραπεζι στα γεννεθλει ατου αντρα μου... :lol::lol::lol:

Γιωτα να τον χαιρεσαι...

μονο υγεια ευχομαι γι ατην ωρα...γιατι ειναι το σημαντικοτερο..εργοτερα θα ερθουν και αλλα...

Η μαμα μου που λετε εκανε τραπεζι γι'αυτον το λογο..λεει μπορει να ειναιτα τελευταια γεννεθλει απου γιορταζουμε..

εντομεταξη στα γεννεθλει ατου Ο ειχαμεπει να φωναζουμε 2-3 φιλους του και να καθομασταν χαλαρα με μεζεδακια και κρασακι ..

ΑΛΛΑ αποφασησε η μαμα μου να κουβαληθουν ΚΑΙ αυτοι...

οποτε Σαββατο θα κανουμε το τραπεζισ τους φιλους του..και Κυριακη στους γονεις μου...

οπου θα μαζευτουν γονεις..πεθερικα...κουνιαδα...μια φιλη της μαμα με την κορη της που προσφατα παντρεφτηκε και αυτοπροσκαλεστηκαν χτες..

οποτε καταλαβενετε.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα να χαίρεσαι μαμά και άντρα!

μιτσακι χρονια πολλά!

Ζωη μου μην στεναχωριεσε, ολα θα έρθουν όταν πρέπει, θα κανείς όσα παιδάκια θέλεις μην είσαι απαισιόδοξη.

Λενα περαστικά.

αργυρώ το διάβασα χθές .

ΕΙΜΑΙ 65 ΚΙΛΑ!!!! το είχα ξανά γράψει αλλα δεν το είδατε χαχαχαχα

νιώθω πολύ όμορφα και σεξι !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

65 κιλα????????????? μπραβο ρε αφρο!!!! μπραβο!!

μακαρι να φτασω κ εγω τοσα!!!

χρυσα να τους χαιρεσαιιιιιιιιι!!!!

κοριτσια θεσσαλονικια του τρενακιου, την κυριακη θα κανουμε τα γενεθλια του κεφτε!

ετοιμαστειτε!!!!

γιωτα να τη χαιρεστε!!! γερη πολυχρονη κ παντα ευτυχισμενη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...