Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το Εξπρές του Βυζονυχτίου!-Νο74 Να μας ζήσει το νέο μέλος!


Recommended Posts

καλησπερα....2ωρες σας διαβαζα....τι γραψατε :lol::lol::lol::lol::lol:

ζωη περιμενουμε νεα σου..με το καλο

αντε καλη αρχη με τα τριτα....

θουλη κ εσυ οτι ποθεις...με μια κορη...αλλα κ αν δεν εισαι θα σου δωσω εγω καλη πετυχημενη συνταγη κ θα βγαλεις κ την κουκλαρα σου :lol:

εγω αψητα δεν τρωω...γενικα κ τα κρεατα πολυ καλα ψημενα...

κ εγω θελω να φυγω δεν αντεχω αυτη τη μιζερια πια....δεν αντεχω να σκεφτομαι συνεχεια πως θα πληρωσω αυτο πως εκεινο....μα που μας φτασαν ελεος πια....

η μπουκιτσα μου σημερα ψιλοσυνηλθε...χαλια ηταν,εκανε κ πυρετο....περαστικα να ειναι κ δεν πειραζει.....

γιωτα μου περαστικα σας..τι να πω σας ετυχαν ολα μαζεμενα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπερα!!! Τι κανετε?.

Αντε να τα ξαναγραψω οσα θυμαμαι δηλαδη. Σημερα ειχαμε την Χριστ. γιορτη στον παιδικο, η Ε. ηταν ντυμενη στα μαυρα για να παιξει θεατρο και ηταν κατι σαν καλικατζαρακι.:lol: Αυτο το παιδι δεν υπαρχει, το νου της αλλου το εχει μονίμως και ουτε τραγουδαει αλλα ουτε συμμετεχει πλήρως. Φαση ειχε παντως! Χθες εκανα ξανα τεστ παπ και ο θεος βοηθος..Εχουμε γαμπρο!!!!! Τον μικρο γιο της φιλης μου, τον λενε Αγγελο και παιδια ειναι σαν πραγματικος αγγελος, καστανοξανθος με πρασινα ματια! Αυτος ηταν ντυμενος στα ασπρα και επισης κοιμησμενος σαν την δικια μου :lol: Μια χαρα ταιριαξανε λεγαμε :lol: Θα σας τον βαλω φωτο στο κρυφο οταν τις περασω.

Αργυ κριμα ρε για την κρουαζιερα. Σημερα ηταν το ραντεβου για το διαβατηριο? Προλαβες τον Λ. μετα? Ποσο καιρο σου ειπανε θα κανει τελικα? Τι κουκλια που ειναι τα παιδακια σου ρε! Την αλλη με την Ρ. δεν προλαβα να την δω αλλα αυτη στο προφιλ τα σπαει! Επισης ενας λογος που σου ζητουσα το τηλ. σου 2 φορες ειναι αυτος που ανεφερες μερικα ποστ πιο πισω αλλα οκ. καταλαβα οτι δεν θες καμια επαφη και δεν το ξαναζητησα :oops::oops: Α και εμας μας ειπαν να παρουμε ενα δωρακι μεχρι 2 ευρω οπως περισυ και εγω πηρε ενα μικρο βιβλιο με Χριστουγεννιατικα παραμυθια. 2.95 εκανε σιγα τα ωα.

Ζωη θα σκασω απο την αγωνιαααααα!! :-ss:-ss Αντε λιγες ωρες εμειναν να μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα! ;)

Θουλακι μωρε λες? Περιμενε λιγες μερες ακομα και κανε μια χοριακη! Ευχομαι να ερθουν ολα οπως τα θελεις! Καλα τα μωρα μας ειναι ιδια. Ακριβώς τα ιδια μου κανει ο μικρος με το φαγητο, πεταει κατω τα παντα, πασαλειβετε κτλ. γκρινια και αγιος ο θεος!

Γεια σου Βικυ με τις φιφες σου! :lol::lol: Εισαι θεα!!

Μαρακι το τι γελιο εριξα με την παρτη σου αυτες τις μερες δεν λεγεται :lol: Ειδικα με τις μικρες και τις υπηρετριες που ειπαν :lol::lol: Κολαγονο μπηκα στον πειρασμο και εγω να παρω προχθες που το πετυχα σε μαγαζι με βιολογικα αλλα δεν το εκανα. Σκεφτηκα και εγω σαν την Μαγδα απο τι θα φτιαχνεται και κολωσα.

Μαγδα σαν τα χιονα βρε! :D Τι ωραια που εστρωσε το Μαρκελλακι! Να δουμε ο δικος μου ο μαμακιας ποτε θα σταματησει να κοιμαται με το μεμε και στο κρεβατακι του! Ωραιο χομπυ η αναρριχηση, θα το εκανα χαλαρα!

Σισσακι υπομονη! Ειναι οι ορμονες που χορευουνε τσιφτετελη και γινεσαι ετσι. Πως ειναι σημερα οι θηλες?

Γωγουλα οχι ρε και να ντρεπεσαι να πεις τον γιατρο οτι θα κανεις αλλου τα εμβολια! Αφου εχεις την δυνατοτητα να τα κανεις τζαμπα φυσικα και να τα κανεις. Αυτος δεν ντρεποταν οταν σου επερνε 60αρια για την επισκεψη.

Χρυσακι και εγω τρελενομαι να δοκιμαζω αλλες κουζινες. Το χαβιαρι ομως δεν το μπορω με τιποτα.

Γιωτακι ολα μαζι σας πεσανε :( Περαστικα και γρηγορα!

Για ταξιδια που λετε ειχαμε αποφασισει να παμε Παρισι τελικα αλλα η πεθερα παρουσιασε θεμα με την πιεση και θελει απολυτη ηρεμια μεχρι να την ξαναρυθμισει οποτε τζιφος! Ειπαμε ομως να παμε μιαμιση μερα καπου εδω κοντα. Επισης λεμε να κανουμε 2 ταξιδια τον χρονο πρωτα ο θεος. Ενα Ελλαδα και το αλλο Ευρωπη για αρχη. Για την διατροφη που λεγατε εμενα τρωνε απο ολα σχεδον αλλα ειναι πολυ λιγοφαγα. Για τα τζιλιλι μιτζιλι ψωνιζω απο βιολογικα σοκολατες, καραμελες κτλ και τους δινω αλλα εχω τα πεθερικα που τους μπουκωνουν με τα αλλα και συφιλιαζομαι, αν και τελευταια το κοψανε μετα απο πολλους καυγαδες!

Νομιζω δεν θυμαμαι αλλα ειπατε τοοοσα πολλα! Αυριο λεω να στολισω και το σκεφτομαι...τα μικρα θα τα κανουν λιμπα ολα, καναμε και προχθες στολιδια με αλατοζυμη και τωρα θελουν βαψιμο, ειχα πει θα τα βαψω με τα μικρα μαζι αλλα δεν θα το τολμησω μαλλον. Αυτα για σημερα εγραψα και σεντοναρα σορρυ :oops: Καληνυχτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια! :D

Πωπωωωωω είπατε πάρα πολλά και δεν μπορω να σας παρακολουθήσω! Καθε φορά που επιβιβάζεται η Γωγω λυσσάτε!!! :twisted::lol::lol::lol:

Εμεις που λέτε ταξιδια με τον Π έχουμε κάνει δύο. Ένα στο Ντουμπάι-Αμπου Ντάμπι-Σάρζα και ένα στο Παρίσι

Στο Ντουμπάι χαλάσαμε 3000 € για 6 μέρες, αλλα με ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑ ψώνια μέχρι και λαπ τοπ αγοράσαμε και στο Παρίσι μαζι με αυτα που φαγαμε εκεί 1400 για 6 μέρες.

Στο ντουμπάι που λέτε έφαγα για πρώτη και τελευταία φορά σούσι. Ήμασταν σε ένα υπερπολυτελές ξενοδοχείο με μπουφε πάρα πολύ μεγάλο απο διάφορες κουζίνες και ενω ήθελα να το φτύσω δεν μπορούσα γιατί δεν υπήρχαν χαρτοπετσέτες! :oops::oops::oops: Είχαν μόνο ένα υφασματινες πετσέτες, δεν πήγαινε κάτω που λέτε με τίποτε!!1 :shock: Ίδρωνα ξείδρωνα μου ανέβαιναν τα σωθικά στον οισοφάγο και τελικά τα καταφερα και το καταπια, αφού απο το δακρυ μου έφυγε και ολη η μάσκαρα! :oops::oops::oops:

Γαμηλιο ταξίδι θέλαμε να πάμε στην Σκωτία. Ακριβό ταξίδι και θέλαμε να το κάνουμε τόσο πολύ, αλλάαααααα μας πρόλαβε η κρίση και θα μείνει πια μόνο στα όνειρα...

Θουλάκι εύχομαι το καλύτερο!

Ζωϊτσα περιμένουμε νέα!

Η μικρή ζυγίστηκε σήμερα 3210γρ Γενηθηκε 3130γρ και απο το Λητω βγήκε 2900γρ. Ρε είδατε τελικά τι κάνει το γάλα που ΔΕΝ έχω;;; :twisted::roll:

Η αριστερή μου θηλή έχει βελτιωθεί αρκετά. Η δεξια μου με παιδεύει ακόμα αλλά έχει σαφή βελτίωση. Να μη βιάζομαι όμως γιατί ακόμα είμαι με τις μέρες μου... :roll::|

Σήμερα προβλέπεται να ξενυχτίσω πάλι...

Σας φιλώ κορίτσια μου ΟΛΕΣ!!!!! :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα.

Στις 9 το πρωί στολισαμ το δέντρο ....όπως νανε γιατι το κάναμε μαζι με τα παιδιά.

Ακόμα και ενα λουτρινο άγιο βασίλη έχει πάνω που κανει νάνι ξαπλωμένος σε ενα κλαδί χαχαχαχα

Και ολα τα στερακια και οι σταγωνες είναι στο κάτω μέρος του δέντρο ....εκει που έφτανε ο Μ .

Εγω και τα 65 κιλα σας καλημερίζω και φεύγω για δουλειτσες:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

Λενάκι :o:o:o:o:o όχι ρε :lol::lol::lol::lol::lol:

θα σε πάρω από βδομάδα......άκου δεν θέλω επικοινωνία .......

απλά το αμελώ :oops::oops:

ν ακαι με την Αφρο αργά επικοινωνήσαμε τελικά!!! :roll::roll:

δεν διάβασα τις υπόλοιπες, αυτό το διάβασα χθες το βράδυ!!!

Αφρο καλές γιορττές, εμείς μάλλον σήμερα ή άυριο θα στολίσουμε!!!! σε κάθε περίπτωση πριν τις 6 Δεκ πρέπει :roll::roll:

ΖΩΗΗΗΗΗΗΗΗ?????? :?::?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάλλον ο Κ δεν θα φύγει ...ξέχασα να σας το πω χθές.

Λενακι η αργυρώ μου ειχε ζητήσει απο τον ιούνιο να της δώσω το σκαιπ, της το έδωσα πριν 1 μήνα και κάναμε ενα μήνα πάλι να μιλήσουμε χαχαχαχα και δεν με παρεξηγήσει χαχαχαχα

Καλημέρα χρυσανθη, περαστικά στην μπουμπουκα. Ο Μ έκανε χθές λίγο πυρετό το βραδυ 37,7! Και γιατι θα κοιμωταν του έδωσα ντεπον και ας μην ήταν 38, τωρα είναι πολύ καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφροδιτη περαστικα κ σε σας....

κ εγω δεν δινω αντιπυρετικα πριν το 38 αλλα εχει τυχει να δωσω στην μπεμπα....σε αυτη την ιωση ειχε 37.7 κ εκλαιγε σπαρακτικα,δεν ξερω την πονουσε το κεφαλι αλλα μολις περασε το 20λεπτα απο το ντεπον ολα καλα....εντωμεταξυ η κακομοιρα αρρωσταινει κ ειναι χαλια....ο ακης κανει 39 κ παιζει....αυτη τα περναει πιο βαρια....κ τελιως διαφορετικα συμπτωματα....του μεγαλου του τρεχει η μυτη αυτη δεν καταλαβαινεις αν εχει μυξες....απλα τις πανε προς τα πισω....φαντασου απο την δευτερα εχει μυξες κ σημερα ετρεξε η μυτη της.....ενω ο αλλος απο μωρο αμεσως τρεχει η μυτη....τεσπα ιωσεις ειναι θα περασουν....αυτα ειναι περαστικα...γερα να ειναι μονο

ααα....δε σας ειπα χτες ηρθε απο τα αγγλικα του κ μου ειπε σημερα μαθαμε τραγουδι για τα χριστουγεννα.....θα κανουμε γιορτη.....μαθαν το we wish you a mary christmas......χαρηκε πολυ....κ θα κανουν κ κατι σαν σκερτσακι :lol::lol::lol: θα παω κ εγω σε γιορτουλα :roll: θα καμαρωσω το κουκλι μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερες!! :D:D

τί κανετε;

καλο μηνα! :D:D ο ωραιοτερος του χρονου! :D:D:D

εγω δουλειες,εχω αυριο τραπεζι κ καθαριζω,οργανωνω τα φαγητα κ.τ.λ.!

εμεις θα στολισουμε αυριο βραδυ,αλλιως μεσοβδομαδα..θα στολιζαμε αυριο πρωι..αλλα με τις ετοιμασιες για το τραπεζι δεν προλαβαινω..ειναι που θελω να ειμαστε κ οι 3 μαζι..οποτε στενευουν τα περιθωρια!

τεσπα!αν και καπως μου φαινεται που πρωτη χρονια μπηκε ο δεκεμβρης κ δεν εχω στολισει.. :roll::roll:

εχω μια αγωνια για τη ζωη..μα μια αγωνιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιια!

πηρα κ την αναστασια μπας κ εχει κανενα νεο,αλλα δεν απανταει..ουφ!όλα να πανε καλα Παναγιτσα μου :)

νονα!ο,τι θυμαμαι χαιρομαι!

ακου..

κεραλοιφη κ μονο κεραλοιφη για το πωπουδακι της μπεμπας!εγω ακομη κ σε μενα βαζω μετα απο τη χαλάουα κ ειμαι σουπερ! ;) προληπτικα,καθε μερα κεραλοιφουλα κ δε θα σου συγκαει ποτε! :)

εγω ειχα παραγγειλει απο το νετ,αλλα κ η λενα εχει φτιαξει οπως σου ειπε! ;) δεν εννοω να φτιαξεις!προς Θεου! :lol::lol::lol:

ή θα σου πω απο πού να παραγγειλεις ή θα σου τη στειλει η Λενα! ;)

α!επισης εγω βαζω κ στα ματακια μου το βραδυ,οποτε θυμαμαι!τελεια,τελεια!!

για τα κλαμματα κ τα ξεσπασματα..σε καταλαβαινω ΑΠΟΛΥΤΑ!

το ειχα περασει..ανατριχιαζω οσο το θυμαμαι..ακουω σκηνες απο γονεις γεματες λατρεια που ενιωθαν μαγικα συναισθηματα κοιταζοντας το μωρακι τους κ ενιωθαν τετοια ευτυχια..κ μου ερχεται να βαλω τα κλαμματα :roll::roll: δεν ξερω τί εφταιγε..αλλα καλα δεν ημουν..

με βοηθουσε μονο να μπαινω εδω κ να γραφω να γραφω,να λεω ο,τι ενιωθα..κ ανακουφιζομουν γιατι ολο κ καποια μου απαντουσε κ μου εδινε κουραγιο με τα λογια της..

να μπαινεις κ να μγραφεις οσο πιο συχνα μπορεις,ναι;;;!!

σ΄αγαπαμε πολυ!

κ σουπερ το βαρος της μπεμπολας μας!! :D:D μπραβο κοριτσακι μου!!ειδες που τα πας καταπληκτικα;;;;!! ;););)

μαρια πες για χωριο αγιου βασιλη στα τρικαλα!θα παμε στην ονειρουπολη,στη δραμα,με την ευκαιρια θα δω κ γιαγια παππου κ ξαδερφια,θειους,αλλα θελω να παμε κ στ ατρικαλα,εχουμε κ πολυ καλους φιλους εκει!αξιζει;οχι τα τρικαλα,αλλα το χωριο του αη βασιλη εκει! ;):lol:8-)

ομορφη αφισα,ελπιζω να εχει κ μεγαλη ανταποκριση! :)

σας φιλω!παω να συμμαζεψω!θα επανελθω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααααα στολισατε ολες!

εμεις ακομα τιποτα...ουτε χαλια στο σαλονι δεν εχουμε στρωσει ακομα!

απο χθες εχω πυρετο...περασα μια δυσκολη νυχτα...ειχα κρυαδες και ο ατιμος δεν επεφτε με ντεπον μονο με πονσταν!

αχ μακαρι να περασει...καθως και ολα τα υπολοιπα συμπτωματα που με ταλαιπωρουν!

σημερα αποφασισα να δωσω φαγητο στον Λεο...χαχχαχχα ...επιτελους θα φαει...θα φαει λαχανικα...ισως...βαλω και λιγο μοσχαρι μεσα...ισως!

Μαρια...μακαρι να μαζεψετε πολλα πραγματα!

να σου στειλουμε και εμεις?

συμπεθερα δεν θες επικοινωνια?

δεν το πιστευω!

Σισσακι ειδες ...τι κανει τ γαλα που δεν εχεις?

μην σε πιανει αγχος μ ε το βαρος!

καλε μια χαρα σας βγηκαν τα ταξιδια σας!

τελεια θα ελεγα!

Ζωη...περμενουμε

Θουλη ?

Χρυσανθη...τον στελνεις αγγλικα?

ΛΕνακη...ααααααααααα εχετε ερωτες....τι ωραια!

τα παιδια το επελεξαν ?η οι συμπεθρες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κουκλες

δν σας διαβασα μπηκα να σας πω νεα κ ξαναφευγω

δυστυχως δν.....αρνητικο.....ξεκαθαρα αρνητικο

τωρα τι δν εγινε,τι δν πηγε σωστα μονο ο θεος ξερει

το πρωι δν ημουν πολυ καλα,τωρα πιο καλα ,αυριο καλυτερα σιγουρα

τεσπα ισως δν ηταν η ωρα του,τουλαχιστον εχω τη μαριευη μου

το παιδι μου το χρυσο :)

παντως κοπελες σας ευχαριαστω πολυ ολες ειλικρινα

κ συγνωμη που σας εβαλα στο τρυπακι μου .....

ευχομαι το καλυτερο για την καθεμια σας ξεχωριστα

πολλα φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!! :D

Σημερα έμεινα στα κρύα του λουτρού και τωρα με πονάει και η μέση μου! :mrgreen:

Φευγει η πεθερα μου και με έχει πιάσει μια ανασφάλεια άλλο πράγμα... :roll:

Ιουλιάκι γλυκο μου τι ομορφα λόγια! :x:x:x Σε ευχαριστω για το κουράγιο που μου δίνεις! :D:x

Να μου πείτε για την κεραλοιφή με ενδιαφέρει.

Βικυ ανεπρόκοπη στολισε μαρη το σπίτι!!! Μεχρι και γω στόλισα στις 26, ανημερα του Αγ. Στυλιανού! :mrgreen::geek:

Α εκτός απο τα ταξιδια μου με τον Π έχω κάνει και με φίλους την Αίγυπτο και στην Ιταλία. Ωραία χρόνια... ;)

Το μονο που με στεναχωρει είναι αυτό... οτι δεν θα ξαναταξιδέψω... :?:(

Ζωϊτσα μην στεναχωριέσαι κοριτσάκι μου... Να είσαι αισιοδοξη και όλα θα έρθου στην ώρα τους. Μια μεγαλη αγκαλια και τα φιλιά μου! :x;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζωίτσα λυπαμαι πολυ.. :(:(

αληθεια στο λεω...κ σε βαλαμε κ εμεις στη διαδικασια να μας πεις γρηγορα νεα..

αυριο θα εισαι σιγουρα καλυτερα! ;);) σιγουρα σου λεω! :):)

εχεις το στολιδακι σου το υπεροχο,τον υπεροχο αντρουλη σου κ τον υπεροχο..εαυτο σου :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: !!εεεεε!!!θα ερθει κ το υπεροχο μωρακι αργοτερα!

απολαυσε τις γιορτες που ερχονατι,ζησε τη μαγεια των χριστουγεννων κ ασε ολα τα αλλα!δεν πατε κ ενα ταξιδακι;;; ;););):D:D:D:D:D

νονακα!Εγώ κεραλοιφη παρηγγειλα απο mammalydia,15ε μαζι με τα μεταφορικα ,130 μλ περιπου.σε 2 ημερες ηταν σπιτι μου!πολυ καλη σου λεω!θα σου πει κ η νατασα που σιγουρα θα ξερει απο κεραλοιφες!! :geek::geek::geek::geek::geek::geek::lol::lol::lol::-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

οσα σου ειπα,ειλικρινα βγηκανα πο την ψυχη μου..για εμενα δεν ηταν τιποτα ροζ κ ονειρεμενα,καλα δεν ηταν κ καταμαυρα ολα..απλα,χωρις ιδιαιτερο λογο,δεν ημουν οπως περιγραφουν οι περισσοτερες μανουλες..κ το ζηλευω ,με την καλη εννοια,αυτο οταν το διαβαζω..ευχομαι καποια στιγμη να το ζησω κ εγω..

οποτε..σε νιωθω σου λεω........κ αφου επεζησα κ τα καταφερα εγω..κ ολοι γυρω μου...εεε...σιγουρα εσυ θα τα πας ακομη καλυτερα!! :D:D:D

μη στεναχωριεσαι για την πεθερα καλε..να δεις που θα εισαι εν τελει καλυτερα μονη..η χαριλινα παιδικο πηγαινει,ε;εννοω θα εισαι τα πρωινα μονη με την μπεμπουλα;

αληθεια,πώς το πηρε η χαριλινα;πώς την βλεπεις;οσο μπορεις δηλ. να καταλαβεις..

παω να βαλω σκουπα κ επανερχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κουκλες!!

Ζωουλα μου λυπαμαι παρα πολυ....χαμογελα ομως φιλεναδιτσα μου...θα ερθει το αδερφακι της Μαριευης καποια στιγμη!!!θα σου τηλ τις επομενες μερες ....

τι νεα οι υπολοιπες;σδε διαβασα πολλα...

θουλακι εγκυος;;;;;ε ποτε!χαχαχα μακαριιιιι!

περαστικα σε οσους ειναι αρρωστοι..

σας φιλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα σας :x

μόλις έφυγαν οι επισκέπτες μας, δεν τους παεριμέναμε......είχαμε πάει στην χριστ. αγορά της συνοικίας μας, τα παιδιά πήραν την βάφλα τους και εμείς το γκλιούβάιν, μετ΄απήγαεμ γι αφαγητό, γυρίζουμε σπίτι και εκεί που χαλαρώναμε τσουπ το κουδούνι....ήταν ένα φιλικό ζευγάρι με το 2χρονο παιδάκι τους :D:D ....ήπιαμε καφεδάκι...γενικώς περνάμε ευχάριστα μαζί τους!! ;)

Ζωή :(:( κρίμα βρε, αλλά όπως όλοι σου είπαν, έτσι και εγώ θα σου πω να μην στεναχωριέσαι καθόλου και θα έρθει και το 2ο μωράκι, αφού το θέλετε πολύ ;) .....απολαύστε τις γιορτές, οικογενειακά, όμορφα και όλα θα έρθουν :YMHUG::-*:-*

έλεγα να στολίσουμε σήμερα αλλά λόγω επισκεπτών δεν το κάναμε, αύριο πιθανών!!! :roll::roll:

Σισσιώ μην λες δεν θα ξαναταξιδέψετε ;) δεν ξέρεις πώς έρχονται τα πράγματα!!! ;)

γιατί θα πελαγώσεις που θα φύγει η πεθερά? εγώ νομίζω ότι θα ηρεμήσεις ;):lol::lol:

θα βρείτε τους ρυθμούς σας οι 4 σας, μόνοι σας....πολύ σημαντικό!!! ;)

Μαρία δεν κατάλαβα αυτό με την αφίσα :? κάπου θα το έγραψες και το έχασα!!! :?

ωραία η αφίσα ;)

Λενάκι εμάς δεν μας είπαν τίποτα για χριστουγ. πάρτυ στον παιδικό, ίσως να μην κάνουν :?

αλλά χθες πήγαν τα προσχολικά παιδάκια (κοινώς του νηπιαγωγείου) και πήραν και την Ρ. μαζί, σε ένα μαγαζί τύπου πράκτικερ (Λενάκι στο Χέλβεγκ) και στόλισαν ένα δεντράκι!!! :D

θα σας βάλω φωτό αύριο από το δεντράκι, αλλά η Ρ. ήταν πολύ χαρούμενη και περήφανη που πήγε μαζί και όλη την μέρα χθες μας έλεγε να πάμε στο μαγαζί να μας το δείξει, οπότε πήγαμε σήμερα και έτρεχε μπροστά για να μας το δείξει!! :lol::lol::lol::lol::lol:

πάω να τους δώσω να φάνε γιατί αλλιώς.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

Καλή Κυριακή!

σήμερα ξύπνησα στις 9.30! :o:o:D

ο άντρας μου ακόμη κοιμάται :o:o

τα παιδιά από τις 8.30 μάλλον, δεν είμαι σίγουρη!!! :roll::roll:

πάω να φτιάξω πρωινό γιατί μάλλον πεινάνε :roll::roll:

μετά θα φτιάξουμε το δέντρο! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα αργυρω!!!

το σπιτι εχει γεμισει μυρωδιες λαχταριστες!

τα κοτσια μου σιγοψηνονται απο το πρωι στη γαστρα,τα σουφλε ετοιμα για ψησιμο αργοτερα,οι πατατουλες κομμενες κ κατω στην αυλη ο χαρης με τον γιωργο ψηνουν στα καρβουνα μπιφτεκακια,πανσετες,κοτοπουλα,λουκανικα,ψαρονεφρια!! :D:D

άντε να ερθουν οι φιλοι μας να τα φαμε!! :D:D:D:D:D

τί ωραια που ειναι!

βεβαια δε στολισαμε αφου ασχολουμαστε με τα του τραπεζιου,αλλα ελπιζω το βραδακι να τα καταφερουμε..αν δεν ειμαστε πτωματα :roll:

φιια πολλα κ καλη κυριακη σε ολες!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και καλο μηνα σε ολες.

:P Καλες γιορτες να εχουμε με υγεια!

Παρασκευη κοριτσια περασα τελεια στην Αθηνα.Βολτες ολη μερα με και χωρις παιδια.

΅Ειχα καιρο να το κανω και το καρταευχαριστηθηκα.

Χτες στολισαμε και το βραδυ ηρθαν οι κουμπαροι για κρασακι και παστιτσιο :shock:

Δεν εχω προλαβει να σας διαβασω θα προσπαθησω αργοτερα!

Ιουλια με πηραν οι μυρωδιες!Καλα να περασετε!Εχετε καποια γιορτη?

Αν ναι ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalημερα!

καλε μεχρι εδω εφτασαν οι μυρωδιες!

τι ωραια καλουδια ειναι ολα αυτα!

αχ εσεις οι θεσσαλονικιες....αχ!

εγω καλυτερα...δεν κανω τοσο πυρετο αλλα κανω...εχω και ολα τα συμπτωματα της γαστρεντεριτιδας ;););)

δεν θελω να παω για δουλεια αυριο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα....η μπουκιτσα μου ειναι καλυτερα....

ζωη μου μη στεναχωριεσαι....ξερω απ εξω απο το χορο ολοι ετσι λενε αλλα επειδη εγω ζησει αναλογες ασχημες καταστασεις πιστεψε με μην στεναχωριεσαι....εκανες ενα πανεμορφο γερο μωρο,εχεις μητρα κ ωοθηκη θα κανεις οσα παιδια θελεις....θα ταλαιπωρηθεις αλλα θα τα καταφερεις....τα καταφερα εγω που ειχα οτι σπανιο υπαρχει κ τυχαιο....οτι θελεις παντως εγω εδω ειμαι....

βικη μου περαστικα....τον γιο μου τον στελνω αγγλικα απο 3.5....εχω μια φιλη που εχει στο φροντιστηριο ενα τμημα για παιδακια 4-5 ετων....οταν πηγαμε ηταν πολυ κοινωνικος του αρεσε πολυ κ τον γραψαμε στο τμημα,μαθαιναν χρωματα αριθμους ζωγραφιζαν...να πω ομως οτι μιλουσε πολυ νωρις δηλαδη 18μηνων εκανε κανονικες προτασεις κ ειχε αρχισει να μαθαινει κ αγγλικες λεξουλες...εγω του τις μαθαινα....παντως ηξερε οτι ειναι διαφορετικη γλωσσα....φετος η δασκαλα τον εβαλε με τα 6ετων αλλα δεν μαθαινουν ακομα γραμματα....ειναι ησυχος κοινωνικος δεν ενοχλει τα παιδακια κ ακουει την δασκαλα του....κ φυσικα οτι τους μαθαινει μου τα λεει....

την μπεμπα οταν μεγαλωσει αναλογα θα πραξω...αν θελει θα παει κ φυσικα θα πρεπει πρωτα να μιλαει καλα,....δηλαδη αν ειναι 4 κ δεν μπορει να μιλαει ανετα δεν θα την παω....παραδειγμα φερνω...ειναι στο παιδι

αφροδιτη εγω του εχω παρει μονοπολη με ηλεκτρονικο μηχανημα παιδικη....την εχουμε απο το καλοκαιρι κ παιζουμ καθε μερα...ειναι φοβερη...την ιδια θα παρω κ στον βαπτιστηρα μου τωρα τα χριστουγεννα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Ιουλία όλα αυτά θα φάτε βρε? :o:o:o:o

καλή όρεξη ;)

συμπεθέρα άρρωστη είσαι? περαστικά :x

μην πας δουλειά αύριο, δήλωσε ασθενής ;)

το πρωί χιόνισε για 3 λεπτά :lol::lol::lol: ευτυχώς δεν το έστρωσε, έπεφτε το χιόνι και έλιωνε ταυτόχρονα.....τώρα έχουμε ωραίο ηλιάκο με 1 βαθμό έξω!!! 8-)8-)

μιλάμε για ΤΟ κρύο....και οι φίλοι μας χθες μας είπαν ότι στο σπίτι έχουν 16 βαθμούς!!! :o:o:o

τι έίδους θέρμανση είναι αυτή δεν ξέρω!!! :roll::roll:

Χρυσάνθη μπράβο βρε, είναι καλός με τις γλώσσες ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αργυρω μου εγω θελω να χιονισει πολυ....στον γαμο μου ειχε χιονι...ή καλυτερα τοτε ελυωνε :roll: εσενα δεν σου αρεσει το χιονι?

προχτες μου πεταξε ενα κορυφαιο για κινεζικα κ του απαντησα...μαθε τα ελληνικα καλα μαθε τα αγγλικα κ μετα βλεπουμε για κινεζικα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...