Μετάβαση σε περιεχόμενο
EYAKI1234

βοηθεια παρακαλω....υπαρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος?

Recommended Posts

καλημερα στις ιατρους μας λιγη βοηθεια σας παρακαλω....αδιαθετησα 23 οκτωβριου, παιρνω διπλο τεστ εχτες, της κλιαρ μπλου, πεταω απο χαρα βγηκε θετικο, με μια πολυ πολυ αχνη γραμμη, σημειωτεον δεν εχω καθυστερηση περιμενω δευτερα, μιλαω με τον γιατρο μου τρελλαμενη μου λεει συγχρητηρια, μαλλον ειναι πολυ αχνη γιατι η χοριακη ειναι μικρη ακομη ακομη, η ορμονη που ανιχνευει το τεστ....κανε αλλο ενα κανω το πρωι, αρνητικο, τα εχω βαψει μαυρα τωρα....πειτε κατι ρε φιλες μου....περιμενω την δευτερα 19 του μηνα...πως εγινε αυτο? εν τω μεταξυ μου εφυγαν λιγα τσισα πανω στο κουτακι υπαρχει περιπτωση αυτο να εδειξε θετικη απαντηση ενω δεν ειμαι? ο γιατρος μου με συμβουλεψε τωρα το πρωι που τον πηρα πολυ στενοχωρημενη, να μην αγχωνομαι και να παω τριτη για χοριακη...το εχετε ξανακουσει αυτο? εν τω μεταξυ....το πιο κουλο ειναι οτι η γραμμη η αχνη του πρωτου που την ειδε και ο συζυγος και χαρηκε παρα πολυ γιατι νομιζω οτι ειμαι τρελλη.....δεν υπαρχει σημερα....πως το εξηγειτε? ευχαριστω περιμενω εναγωνιως...

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευακι αλήθεια;;;;;;;;;;;Καλέ σαν πολύ δε βιάστηκες όμως να κάνεις το τεστ;;;Στις 22 μέρες;Πότε να πρόλαβε να γίνει η σύλληψη να ανέβηκε και η χοριακή να δείξει και το τεστ;Εγώ λέω περίμενε μέχρι Δευτέρα που ήταν να σου έρθει για να χαρείς στα σίγουρα.

Καλέ χάρηκε πολύ ο σύζυγος;;;;;Αυτό είναι το γεγονός...άρα κατα βάθος το θέλει και ας λέει όχι...και ας παίζει το δύσκολο.Και να μην είσαι λέμε τώρα θα καταλάβει την απογοήτευση σου θα απογοητευτεί κι αυτός και θα προσπαθείτε πιο εντατικά δε θα χρειάζονται πια τα παρακάλια....

Σου εύχομαι το καλύτερο...

Κοπελα μου καταρχην να σου ευχηθω εφοσον το θες τοσο πολυ, να σαι εγκυουλα!

Και γω νομιζω οτι το κανες αρκετα νωρις!

Και να σου πω και την αληθεια σ αυτο το τρυπακι με τα τεστ εγκυμοσυνης το εκανα και γω και ειχα μπερδευτει τοσο πολυ!Καλυτερα να περιμενεις 1-2 μερες ακομα και να πας για χοριακη!Μονο αυτη η αναλυση δινει ξεκαθαρη απαντηση!

Ευχομαι Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ να σε βοηθησουν και να σαι εγκυος!χ χ χ

ναι κοριτσια χαρηκε παρα πολυ....γενικα ειμαστε παρα πολυ καλα...ενα θα σας πω προχτες το βρδυ σαν τα κουνελια 2 φορες το καναμε....και σημερα το πρωι απογοητευτηκε και εκεινος πολυ, συγκεκριμενα με το που ξυπνησε αρχισε τα μην τιναζεις τα χαλια τι κανεις????????/ και τετοια...πηρα την κορη μου αγκαλιανα τηης πλυνω το ποπακι ...και μου λεει μην σηκωνεις βαρος..... και τετοια, του το ανακοινωσα και πολυ ομορφα, χαχαχαχαχχα με παιρνει τηλεφωνο για τι ψωνια χρειαζομαστε και τα κλασσικα, ψωμι γαλα α!!! και πηγαινε να παρεις φολικο οξυ, σε παρακαλω, για το γιο σου.......και εχει μεινει....ερχεται σπιτι φιλια κακο, δακρυα χαρας....στην κορη μας γυρναει και λεει αντε ο μπαμπας θα κανεις τρεις δουλειες τωρα....γελια κακο...και τωρα το πρωι ηρθε η στενοχωρια....δεν ειμαι καθολου καλα κοριστια πως σκατα γινεται αυτο τωρα?????????????????? αχνο θετικο κοριτσια δεν ειμαι τρελλη....το ειδαμε με τον αντρα μου, μετα εκανα τσισα στις 1 και μιση και μετα στις 6 ξημερωματα μου ξαναρθε και δεν κρταηθηκα το ρημαδιιιιιιιιιιιιιιι....

εκανα και το δευτερο...ΑΡΝΗΤΙΚΟΤΑΤΟ................πειτε μου γνωμες....δεν περνανε οι μερεςςςςςςςςςςςςςςςς.....μεχρι την δευτερα....γενικα ειμαι πολυ ανυπομονη σαν ανθρωπος το ξερω....

Ευακι αλήθεια;;;;;;;;;;;Καλέ σαν πολύ δε βιάστηκες όμως να κάνεις το τεστ;;;Στις 22 μέρες;Πότε να πρόλαβε να γίνει η σύλληψη να ανέβηκε και η χοριακή να δείξει και το τεστ;Εγώ λέω περίμενε μέχρι Δευτέρα που ήταν να σου έρθει για να χαρείς στα σίγουρα.

Καλέ χάρηκε πολύ ο σύζυγος;;;;;Αυτό είναι το γεγονός...άρα κατα βάθος το θέλει και ας λέει όχι...και ας παίζει το δύσκολο.Και να μην είσαι λέμε τώρα θα καταλάβει την απογοήτευση σου θα απογοητευτεί κι αυτός και θα προσπαθείτε πιο εντατικά δε θα χρειάζονται πια τα παρακάλια....

Σου εύχομαι το καλύτερο...

εγω θα πηγαινα τωρα για χοριακη....εφοσον κατι εδειξε το πρωτο τεστ λογικα θα δειξει και η χοριακη.....ευχομαι να εισαι εγκυουλα

αχ κοριτσια μου με ηρεμειτε βρε σκατουλες...ευχαριστω πολυ πολυ πολυ,αλλα να μην υπαρχει ουτε αχνη γραμμη σημερα αυτο τι σας λεει???????????????????ε???????????

Και εγώ μετά από 22 μερες έκανα τεστ και βγήκε αχνή γραμμή, μόνο που όσα έκανα μετά έβγαζαν το ίδιο.

Κάνε μια χοριακή και θα δείξει λογικά.

Καλά αποτελέσματα!!!!!!!!!

MDJKp2.png

Δεν θέλω να σε απογοητεύσω και εύχομαι τελικά να σου πάνε όλα όπως τα επιθυμείς,όμως έτσι όπως τα περιγράφεις...τι να πώ...μήπως βρε παιδί το 1ο τέστ δεν λειτούργησε κανονικά;;Μήπως ήταν ελλατωματικό;;Εχω διαβάσει διάφορες τέτοιες ιστορίες...Και φυσικά βιάστηκες πάααααααρα πολύ να το κάνεις...

Εγω θα συνιστούσα ψυχραιμία.Και την Δευτέρα αν δεν αδιαθετήσεις πήγαινε και κάνε μια χοριακή να δείς τι συμβαίνει...

Σου εύχομαι τα καλύτερα!!

καλημερα ζουμπι μου...και φιλες μου...ευχαριστω πολυ πολυ....επισης παρακολουθω θερμοκρασια, εχτες ειχα 37, προχτες 37 και 2....θα βαλω και σημερα....για να δουμε ρε κοριτσια μου....τι θα γινει...για να ειμαι ειλικρινης με τρωει το χερι να παρω και αλλο τεστ αλλα κρατιεμαι πολυ....η αληθεια ειναι....με εχει φαει η ανυπομονησια....να ειστε καλα....μια ομορφη μερα σας ευχομαι...και τα ειδαι τα ονειρα την προηγουμενη εβδομαδα....τα ρημαδια...ηξερα οτι θα στενοχωρηθω, για να δουμε τωρα αν θα ερθει η ρημαδα....

Δεν θέλω να σε απογοητεύσω και εύχομαι τελικά να σου πάνε όλα όπως τα επιθυμείς,όμως έτσι όπως τα περιγράφεις...τι να πώ...μήπως βρε παιδί το 1ο τέστ δεν λειτούργησε κανονικά;;Μήπως ήταν ελλατωματικό;;Εχω διαβάσει διάφορες τέτοιες ιστορίες...Και φυσικά βιάστηκες πάααααααρα πολύ να το κάνεις...

Εγω θα συνιστούσα ψυχραιμία.Και την Δευτέρα αν δεν αδιαθετήσεις πήγαινε και κάνε μια χοριακή να δείς τι συμβαίνει...

Σου εύχομαι τα καλύτερα!!

η θερμοκρασια ειναι λογικο να ειναι σε αυτα τα επιπεδα....το θεμα ειναι την ημερα που περιμενεις περιοδο να μην πεσει....συνηθως οταν πεφτει ερχεται και η τρισκαταρατη....

ευχομαι τα καλυτερα......

γιατι δεν πας να κανεις μια χοριακη;;;;σε νιωθω παντως.... ;)

αληθειααααα? αχ σε ευχριστω πολυ πολυ....για να δουμε...θα ξαναβαλω το βραδυ....δηλαδη θα πρεπει να κυμαινεται πανω απο 37 ε? σωστα καταλαβα?

δεν παω για χοριακη γιατι δεν θελω να δημιουργησω και αλλη ενταση στην οικογενεια τωρα την δευτερα μας ταρακουνησα αρκετα με το θετικο τεστ και την τριτη το πρωι με το αρνητικο...και υποσχεθηκα στον εαυτο μου να μην κανω τιποτα μεχρι την δευτερα να δω αν θα αδιαθετησω, ο γιατρος μου με περιμενει τριτη απογευμα....κρατιεμαι να μην παρω τεστ....χιχιχιιχιχιχ...μυστικα θα το κανω μονο σε εσας θα το πω εδω αχχαχαχαχαχα.........αλλα οχι δεν θα μπω στο τριπακι....

η θερμοκρασια ειναι λογικο να ειναι σε αυτα τα επιπεδα....το θεμα ειναι την ημερα που περιμενεις περιοδο να μην πεσει....συνηθως οταν πεφτει ερχεται και η τρισκαταρατη....

ευχομαι τα καλυτερα......

γιατι δεν πας να κανεις μια χοριακη;;;;σε νιωθω παντως.... ;)

Tην θερμοκρασία θα την κοιτάς μόνο το πρωί μόλις ξυπνάς και πρίν σηκωθείς απο το κρεβάτι,θα τα ξέρεις βέβαια αυτά...Πάντα πριν αδιαθετήσουμε η η θερμοκρασία αυξάνεται λίγο.Συνήθως γύρω στο 37-37,5.Παραμένει υψηλή μέχρι την ημέρα της περιόδου.Αν υπάρχει εγκυμοσύνη μένει σε αυτά τα επίπεδα,αν όχι πέφτει μια μέρα πρίν τη περίοδο.

Αυτά βέβαια είναι ο γενικός κανόνας..δεν συμβαίνει σε όλες.Πάντως επειδή βλέπω πόσο το λαχταράς,εύχομαι να είσαι έγκυος τελικά!!Υπομονή...σε λίγες μέρες θα ξέρουμε... :D

ελα ρε κελσιε ελα ρε φαρεναιτ....καντε το θαυματακι σας και εσεις....και μεινετε πανω....φερτε και πυρετο αμα θελετε....χαχαχχαχα...

ευχαριστω φιλη μου ζουμπι πολυ πολυ...

Tην θερμοκρασία θα την κοιτάς μόνο το πρωί μόλις ξυπνάς και πρίν σηκωθείς απο το κρεβάτι,θα τα ξέρεις βέβαια αυτά...Πάντα πριν αδιαθετήσουμε η η θερμοκρασία αυξάνεται λίγο.Συνήθως γύρω στο 37-37,5.Παραμένει υψηλή μέχρι την ημέρα της περιόδου.Αν υπάρχει εγκυμοσύνη μένει σε αυτά τα επίπεδα,αν όχι πέφτει μια μέρα πρίν τη περίοδο.

Αυτά βέβαια είναι ο γενικός κανόνας..δεν συμβαίνει σε όλες.Πάντως επειδή βλέπω πόσο το λαχταράς,εύχομαι να είσαι έγκυος τελικά!!Υπομονή...σε λίγες μέρες θα ξέρουμε... :D

καλημέρα! ευακι, σε νιώθω κ εγώ! εύχομαι να είσαι έγκυος, όπως τόσο επιθυμείτε εσύ και ο σύζυγος! η χοριακή δείχνει ξεκάθαρα, όμως για να αποφύγεις την ένταση που λες, αν αγοράσεις κάτι, πάρε καλύτερα το self clear που δείχνει νωρίς κ δεν κάνει κ ποτέ λάθος. τουλάχιστον όχι σ'εμένα! στην κουμπαρούλα μου είχε δείξει 1 εβδομάδα νωρίτερα μια αχνή γραμμή. μακάρι κοριτσάκι!!!

Συμφωνώ με την demie !!!!

Και εγώ το είχα κάνει πολύ νωρίτερα , σχεδόν μια εβδομάδα.

Πώς κρατιέσαι ;; μέχρι την Δευτέρα;;; Μπράβο!!!!! εγώ δε μπορούσα με τίποτα να περιμένω , όλα τα έκανα πολύ νωρίτερα...

Εύχομαι να είσαι εγγυούλα!!!!!!!!

MDJKp2.png

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΥΚΛΑ...ΜΗΝ ΑΚΟΥΩ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΡΗΜΑΔΙ..ΑΥΤΟ ΜΕ ΕΦΑΓΕ ΔΙΠΛΟ ΣΕΛΦ ΚΛΙΑΡ ΠΗΡΑ....ΤΟ ΣΚΑΣΜΕΝΟ....ΜΙΑ ΜΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΘΕΤΙΚΗ ΑΧΝΗ ΡΟΖ ΚΑΙ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΠΡΩΙ ΑΡΝΗΤΙΚΟ...ΚΑΙ ΕΦΥΓΕ ΚΑΙ Η ΓΡΑΜΜΗ....ΟΧΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΩ...ΜΟΥΛΑΡΩΣΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΩΡΙΜΗ ΓΥΝΑΙΚΑ? Ε? ΕΧΕΙ ΚΟΛΗΣΣΕΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ....ΟΧΙ ΔΕΝΝΝΝΝΝΝΝΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΝΩ ΣΑΝ ΜΩΡΟ ΚΑΚΟΜΑΘΗΜΕΝΟ....ΕΤΣΙ ΝΙΩΘΩ...ΠΥΓΜΗ ΕΥΑΚΙ ΛΕΩ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ....ΣΤΗΝ ΚΟΡΑΚΛΑ ΜΟΥ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΜΟΝΟ ΕΙΠΑ ΣΤΟ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΜΩΡΑΚΙ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΙΒΩΣΕ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΜΟΥ...ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΧΑΛΑΡΑ 17/12/2009 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΚΑΙ ΤΕΣΤΑΚΙ ΣΤΙΣ 14/1/2010 ΤΟ ΨΗΦΙΑΚΟ ΕΓΚΥΟΣ 1-2 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ.....ΤΩΡΑ ΤΙ ΦΡΙΚΗ ΕΧΩ ΦΑΕΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ...ΠΟΛΥ ΓΑΙΔΟΥΡΑ ΚΑΙ ΑΧΑΡΙΣΤΗ ΝΙΩΘΩ...ΑΝΤΙ ΝΑ ΠΩ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΑΣ ΕΧΩ ΣΚΑΛΩΣΕΙ....ΟΥΦ!!!!ΤΑ ΕΙΠΑ ΠΑΛΙ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ...ΤΟ ΠΙΟ ΧΑΖΟ ΝΑ ΜΕ ΚΡΑΞΕΤΕ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΦΡΑΠΕ Η ΚΕΦΑΛΑ ΜΟΥ....ΚΑΠΝΙΖΩ ΠΑΛΙ ΕΚΟΨΑ ΤΟ ΣΤΡΙΦΤΟ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΟΥ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΚΑ...ΠΡΙΝ ΕΡΘΩ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΗΡΑ ΤΑ JSP SLIMS, ΜΕ ΠΙΣΣΑ 1 ΝΙΚΟΤΙΝΗ 0,1ΚΑΙ ΜΟΝΟΞΕΙΔΙΟ ΤΟΥ ΑΝΘΡΑΚΑ 1...ΠΑΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΕΝΑ ΚΡΑΞΙΜΑΤΑΚΙ ΝΑ ΤΟ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ...ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΔΕΝ ΚΑΠΝΙΣΑ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΤΣΙΓΑΡΟ ΦΥΣΙΚΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΓΙΑ 4 ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΘΗΛΑΖΑ..ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝ ΜΑΘΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΤΟ ΡΗΜΑΔΙ ΤΟ ΘΕΛΩ...ΚΑΝΩ 4-5 ΑΠΟ ΔΑΥΤΑ ΤΩΡΑ....ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΜΕ ΔΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΚΑΠΝΙΖΩ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΧΑΜΟΣ...ΠΟΥ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΤΗΝ ΕΝΤΑΣΗ ΜΟΥ ΡΕ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ??????? ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΤΟ ΞΕΡΩ....ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ.....ΚΑΛΗ ΜΕΡΑ ΝΑ ΕΧΕΤΕ....

καλημέρα! ευακι, σε νιώθω κ εγώ! εύχομαι να είσαι έγκυος, όπως τόσο επιθυμείτε εσύ και ο σύζυγος! η χοριακή δείχνει ξεκάθαρα, όμως για να αποφύγεις την ένταση που λες, αν αγοράσεις κάτι, πάρε καλύτερα το self clear που δείχνει νωρίς κ δεν κάνει κ ποτέ λάθος. τουλάχιστον όχι σ'εμένα! στην κουμπαρούλα μου είχε δείξει 1 εβδομάδα νωρίτερα μια αχνή γραμμή. μακάρι κοριτσάκι!!!

Ποιά να σε κράξει ρε Ευάκι;;;;;;;;;;Οι περισσότερες απο εδώ μέσα τα ίδια και χειρότερα έχουμε κάνει!!!!χαχαχαχαχαα :lol:

Εγώ που το πάλευα και τόσα χρόνια για 2ο....για πήγαινε σε παλιές αναρτήσεις μου πριν 3 η 4 χρόνια....εκεί αν δείς τρέλα και κορδέλα!!

Καμία δεν θα σε κράξει!!!Τι αν κράξουμε δηλαδή...;;Μια γυναίκα που προσπαθεί να χαρίσει αδελφάκι στο παιδί της;;;;;;;;;;;;;Άλλα είναι για κράξιμο.....

Πάντως μπέρδεμα η ιστορία σου...να βγαίνει το ενα θετικό και το άλλο αρνητικό.....Τι να πώ...πάντως και εμένα θα μου είχαν σπάσει τα νεύρα..άσε που ήδη θα είχα κάνει χοριακή...δεν υπήρχε περίπτωση να περιμένω...

Εχω δώσει λεφτά για χοριακές...ουουουουουουουουυουου...................

Τέλος πάντων...χαλάρωσε όσο μπορείς κάνε και κανένα τσιγαράκι,δεν τρέχει τίποτα..και μακάρι να έχεις τη Δευτέρα τα αποτελέσματα που θέλεις!!

να εισαι καλα φιλη μου....χαλαρωσα λιγο...κατσε να σας διβασω και να κανω ενα τσιγαρακι μαζι σας....με λιγοτερες τυψεις....οχι κρατιεμαι κια δεν κανω τιποτα, συν οτι νιωθω συνεχεια βρεγμενη και τρεχω στην τουαλετα συνεχεια τι ψυχολογικο ειναι αυτο παλι...χαχαχχαχα...να εισαι καλα...γερη και να χαιρεσαι την οικογενεια σου....

quote="ζουμπι"]Ποιά να σε κράξει ρε Ευάκι;;;;;;;;;;Οι περισσότερες απο εδώ μέσα τα ίδια και χειρότερα έχουμε κάνει!!!!χαχαχαχαχαα :lol:

Εγώ που το πάλευα και τόσα χρόνια για 2ο....για πήγαινε σε παλιές αναρτήσεις μου πριν 3 η 4 χρόνια....εκεί αν δείς τρέλα και κορδέλα!!

Καμία δεν θα σε κράξει!!!Τι αν κράξουμε δηλαδή...;;Μια γυναίκα που προσπαθεί να χαρίσει αδελφάκι στο παιδί της;;;;;;;;;;;;;Άλλα είναι για κράξιμο.....

Πάντως μπέρδεμα η ιστορία σου...να βγαίνει το ενα θετικό και το άλλο αρνητικό.....Τι να πώ...πάντως και εμένα θα μου είχαν σπάσει τα νεύρα..άσε που ήδη θα είχα κάνει χοριακή...δεν υπήρχε περίπτωση να περιμένω...

Τέλος πάντων...χαλάρωσε όσο μπορείς κάνε και κανένα τσιγαράκι,δεν τρέχει τίποτα..και μακάρι να έχεις τη Δευτέρα τα αποτελέσματα που θέλεις!!

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΕΙΤΕ ΕΧΩ ΓΕΜΙΣΕΙ ΤΟ ΣΑΙΤ ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑ...ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥ.................ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ....

να εισαι καλα φιλη μου....χαλαρωσα λιγο...κατσε να σας διβασω και να κανω ενα τσιγαρακι μαζι σας....με λιγοτερες τυψεις....οχι κρατιεμαι κια δεν κανω τιποτα, συν οτι νιωθω συνεχεια βρεγμενη και τρεχω στην τουαλετα συνεχεια τι ψυχολογικο ειναι αυτο παλι...χαχαχχαχα...να εισαι καλα...γερη και να χαιρεσαι την οικογενεια σου....

quote="ζουμπι"]Ποιά να σε κράξει ρε Ευάκι;;;;;;;;;;Οι περισσότερες απο εδώ μέσα τα ίδια και χειρότερα έχουμε κάνει!!!!χαχαχαχαχαα :lol:

Συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ευάκι!!!!!!!!Μπράβο!!!!!!!!!!Με το καλό το νέο μέλος στην οικογένεια σας...Αχ θα μου λείψουν οι ιστορίες "ψησίματος" του συζύγου για διάδοχο!!

συγχαρητηριααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!

με το καλοοοοοοο!!!!!!!!

χαρηκα παρα πολυ.... :D:D:D:D

ΝΑΙ ΩΡΑΙΑ ΗΤΑΝ...ΤΩΡΑ ΤΟΥ ΑΛΛΑΖΩ ΠΑΜΠΕΡΣ....ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΡΗ...ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΤΟΥ ΕΧΕΙ ΧΕΣΤΕΙ...ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΜΕ...ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΓΕΡΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΣΑΣ...ΚΑΙ ΟΣΕΣ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΤΕ, ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΤΕ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ!!!

Συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ευάκι!!!!!!!!Μπράβο!!!!!!!!!!Με το καλό το νέο μέλος στην οικογένεια σας...Αχ θα μου λείψουν οι ιστορίες "ψησίματος" του συζύγου για διάδοχο!!

πωπω συγκινηθηκα τωρα....ειδα το θεματακι μου πριν παθω για τον μπεμπη...ευχομαι μετα απο 25 χρονια για την κορη μου και 28 για τον μπεμπη μου πρωτα ο θεος....να υπαρχει το μαμμυ, να μην σβηνουν τα μυνηματα, και οταν θα μου που ασε μας ρε μανα...να ειναι γερα σαν τα ψηλα βουνα, να τους πω διαβαστε εδω βρε χιβανια....τι εχω περασει ποσες ανησυχιες, ποσες χρες για τον ερχομο σας, ποσα ξενυχτια με τις αρρωστιες σας και ποσες αποριες ειχα για ενα και μονο πραγμα ΤΟ ΠΟΛΥΤΙΜΟΤΕΡΟ ΑΓΑΘΟ ΣΑΣ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΣΑΣ.....ωχου ωχου....και τοτε θα αλλαξουμε θεματακι φιλες μου θα ανοιξω το ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ και θα γραφουμε παλι εμεις!!!!!!!!!!!!χαχαχαχαχαχαχαχαχχαχα

• Απαντήσεις

• Ο χρόνος που κάνεις τις ενέσεις!εγω στο μακρύ εκανα 40 ημέρες ενέσεις κ.μετα ωοληψια, έπεσα σε βλάκα που αντι να με ενημερώσει για το βραχύ μου εκανε κατευθείαν μακρύ. Κ πέρασα διάφορα με τοσο καιρό ενέσεις, ειχα άσχημη εμπειρία. Μετά οταν αποτύχαμε πηγα σε αλλους δυο για να δω που θα καταληξω κ οι δυο μ πρότειναν βραχύ κ μου είπαν οτι το μακρύ πρωτόκολλο το χρησιμοποιουσαν παλια κ τώρα πια εχει σχεδον καταργηθεί για πολλούς λόγους. Κ να που πετυχα!καλη επιτυχία!Μια χαρά εσύ θα κάνεις βραχύ!
    • Να την χαίρεστε την μπουμπού σας!!! Με το καλό να πάρεις αγκαλίτσα και το δικό σου μωράκι! 
    • Αχ κορίτσι μου!! Πονεμένη ιστορία με τις θηλες!! Ο μικρός με έχει ταράξει εμένα. Οπότε κ το θήλαστρο που βάζω με πονάνε. Αύριο θα πάμε στο νοσοκομείο για το χαλινο μας στη γλώσσα να του κάνουμε επεμβασουλα μπας κ ισιωσω λίγο. 😰😰
    • Ναιιιιι! Πολύ χαρούμενη είμαι!!!!! 
    • Εμένα μου ήρθε χτες το βράδυ που εκανα πρόκληση! Γέμισα 10μλ με πρωτογαλα! Πόσο χάρηκα δεν λέγεται! Τώρα γεμίζω 20μλ Κάθε φορά αλλά οι θηλες μου σκιστηκαν με το θήλαστρο κ βάζω το λάδι puregon! Κοίτα εγώ έχω κ δίδυμα κ η φύση ίσως έχει προνοησει να έχω λίγο παραπάνω γάλα! Για να δούμε! Μην αγχώνεσαι και βρες καλό θήλαστρο, εμένα τελικά βγήκε με της ameda. Με ένα άλλο που μου βάλανε δεν βγήκε 
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...