Μετάβαση σε περιεχόμενο

egina manoula!!!oi tosodoules mou irthane stin zwi mas!!


Recommended Posts

koritsiaaaa geia sassss gennisaa kai egwwww stis 4 noemvriou to vradu.....stis 35 w kai 2 imerwn......eixame episodiaki genna kathws me meteferan me asthenoforo stin thessaloniki ekana mesa se auto oxu toketoo efaga olous tous ponouss ta katafera na antexw omws kai den egine tpt ekei mesa me ti voithia tou theou....kai afou ftanw sto ipokratioo me sunodia astinomias giati trexame san treloi...pathenw oxia apokolisi plakountaa milame treli aimoragia kanw kai diastoli apo 3 sto 8 se 5 lepta vgenei k to podaraki tou mwrou mazi me to aimaa kai na trexoune panikovlitoi gia kaisarikii gia na swsoume ta mwra na mi pnigoun apo aima...eixa agio to oti itane me to kefalaki apo panw kai oti ola eginan mesa se deuteroleptaa kai doxa to theoo eixame agio kai egw kai oi mikroules m k pigane ola kat euxin.........genithikane 9.30 i mia 2.180 kai 9.31 i alli 2.010 mpikane thermokitida i megali pire ta paw tis trwei kai simera tin vgalane apo ti thermokitida opote apo vdomada tha paw 2 meres na tin taisw ekei na doune oti ola einia kala kai tha tin paroume spiti..i mikroula ekane kapia provlimatakia twn prwwrwn alal eutixws oxi sovara kai oxi anapneustika...apo xthes dextike to stomaxaki tis fagaki k simera tis to auxisane kioloas..opote an ola pane kala auti tha tin paroume tin parali vdomadoula....ola kalaaa eixa mia poli kali anarwsi apo tin kaisariki kai twra perimenw pws kai pws na tis parw aggalitsa giati den tis exw akoumpisei kan k auto me ponaei to xerw oti einia gia to kalo tous kai eunomonw to theo pou pigane ola kala....einai 2 kouklitses xanthouless asprouless kai egw mia trelameni mama pouu tis perimenei spitakiii.....sas euxomai na xereste ta paidakia sas o theos na einai dipla sas giati emena itane..kai oi agioi kai me voithisane kai pigane ola kala....kai euxomai se oses kopeles prospathoun grigor ana meinoun egguoules kai na niwsoune meta tin mitrotita...sas filw!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελοσ καλο ολα καλα κελλιτσα γλυκια να σου ζησουν τα ξαθλα κουκλακια σου κ να τις χαιρεστε με το καλο να τις παρεις σπιτακι καλη λοχεια ζουζουνα μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να χαιρεσαι τα κοριτσακια σου και να σας φυλαει παντα η παναγιτσα!! να σου ζησουν και πολυ πολυ συντομα να τις παρεις αγκαλιτσα!! ευχομαι παντοτε να ειστε καλα και αγαπημενοι!!!

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΑΓΓΕΛΑΚΙΑ ΣΟΥ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζησουν τα κοριτσακια σου...Ευτυχως ολα πηγαν καλα...Καλη λοχεια και ολα να πανε καλα...Με το καλο να τα παρεις σπιτακι σας και να ειναι καλοτυχα και ευτυχισμενα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζησουν Κελακι μου!!!!!Να ειναι παντα γερα και ευτυχισμεναα!!Πωπω πως περασε ο καιρος....Σαν χθες μου φαινεται η στιγμη που μας ανακοινωσες την εγκυμοσυνη σου!!!!!!Να ειστε παντα ευτυχισμενοι κοπελα μου και να ειναι ολα παντα καλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζησουν τα αγγελουδακια σου , να ειναι γερα και τυχερα στη ζωη τους και να εχετε παντα διπλα σας Τον Θεο που σας προστατευσε τοσο πολυ!!! Με το καλο κοριτσι μου να τα παρεις αγκαλιτσα και να πατε σπιτακι σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσουν τα κοριτσακια σου και να έχουν όλα τα καλα του κόσμου!

Ολα πήγαν καλα και σε λίγες μέρες θα τα πάρεις στην αγκαλιτσα σου στο σπιτάκι σας.

:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σου ζησουν τα κοριτσακια σου καλη μου....

πολυ με συγκινησες με ολα αυτα που εγραψες...

κι γω περιμενω τα αγορακια μου τον φεβρουαριο... ελπιζω να πανε ολα καλα και για μενα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σου ζησουν - παντα καλοτυχα και ας ειναι η πρωτη και η τελαυταια τοσομεγαλη περιπετεια που περνατε.

πανταμε γεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΗ....Η ΕΠΥΘΥΜΙΑ ΣΟΥ ΕΙΣΑΚΟΥΣΤΗΚΕ ΣΕ ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΠΟ ΤΟ 2010 ΦΙΛΗ ΜΟΥ...ΔΕΝ ΕΞΕΡΩ ΑΝ ΜΕ ΘΥΜΑΣΑΙ....ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΣΟΥ...ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΦΙΛΙ ΣΤΙΣ ΠΑΤΟΥΣΙΤΣΕΣ ΤΟΥΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΩΣΕΙΣ ΑΠΟ ΜΕΝΑ....ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ!!!! ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΠΑΝΤΑ....ΜΟΝΟ ΔΑΚΡΥΑ ΧΑΡΑΣ ΝΑ ΕΧΕΤΕ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπελα μου να σας ζησουν οι ζουζουνες σας!

Τελος καλο ολα καλα λοιπον!

Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ητανε διπλα σας!

Μη στεναχωριεσαι καθολου και για τιποτα τωρα!Τα κοριτσακια σου θα ναι οτι καλυτερο συνεβηκε ποτε στη ζωη σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Να σας ζησουν τα ξανθουλικα μωρουδελινια σου!Να ειναι γερα κ καλοφωτιστα!Καλη λοχεια να εχεις και με το καλο να τις παρεις σπιτακι σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσουν οι κουκλίτσες! Να 'ναι γερές και χαμογελαστές πάντα!

Με το καλό να βγουν και να τις πάρεις αγκαλίτσα στο σπιτάκι σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κέλλυ μου, έφτασε αυτή η συγκινητική στιγμή! Χαίρομαι πολύ κοριτσάκι μου! Τέλος καλό, όλα καλά! Να χαίρεστε τις κούκλες σας κ να έχετε κάθε καλό στη ζωή σας! <3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωπω τι περασες κελλακι μου ολα καλα ομως!!!παλι καλα..πιαστηκε η ψυχη μου οταν το διαβασα..να σας ζησουν και να τις απολαυσετε!!!μπραβο πολλα πολλα φιλια και καλη ανατροφη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...