Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΡΕΛΟΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΑΠΡΙΛΙΟΥ- ΜΑΙΟΥ 2012 ΕΤΟΙΜΑ ΓΙΑ ΟΛΑ Νο 2!!!


Recommended Posts

κοριτσια γραφω στα γρηγορα γιατι με πεταξε εξω και παω απο την αρχη γρρρρρρρρρρρρρρ

κοψαμε τα φρουτα απο τη δευτερα γιατι απο την περασμενη πεμπτη παλευαμε και δεν ετρωγε ουτε 15γρ. το ειπα στο γιατρο και ειπε να σταματησουμε για μια βδομαδα και αντι για πρωι φρουτα να δωσω απογευμα βανιλια. Αλλα ειπα να το παλεψω λιγακι απο αυριο με μηλο αυτη τη φορα, το διαβασα στον παπαβεντση οτι ξεκιναει με μηλο οποτε ειπα να το δοκιμασω απο αυριο αλλιως σαββατο θα αρχισω βανιλια.... Πηγα και διατροφολογο και με εδειξε 61.8 με τη δικια της και 62.2 με τη δικη μου. Σνιφ... Το αλλο σαββατο θα μετρησει και ποντους. Μεχρι τοτε πεινααα :lol::lol::lol:

kai emeis me miso milaraki ksekinisame ,meta apo 3 meres 1/2 axladaki kai ystera apo alles 2 1/2 banana!

emena trelenete gia frouta kai soupitsa!!!thn krema me to zori na faei

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 52
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μαρινα θα ξεκινησω σημερα απο το μισο μηλο και βλεπουμε...εφτιαξα και τικερακι ποσων βδομαδων είναι... μπήκαμε 26η και με εχει γονατισει ήδη εδω και 2 νυχτες. Τον πήρα στο κρεββατι μας, δεν υπαρχει αυτο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Να'μαι πάλι... Λοιπόν γράφω και από εδω. Σήμερα το πρωι ξύπνησα και πήγα διαιτολόγο για να με δει. Μέσα σε 4 βδομάδες έχασα 4 κιλά και συνεχίζουμε για άλλα τόσα. Στόχος να τα έχω χάσει μέχρι τις γιορτές. Έχασα και πόντους και είμαι χαρούμενη. Μετά πήγαμε με τη φίλη μου για καφεδάκι για να το γιορτάσουμε και πήραμε και το elle το περιοδικό, στο εξώφυλλο έχει την Kate Moss με ένα τέλειο ξανθό μαλλί, θα το πάω στη Βασιλική - την κομμώτριά μου να μου πει και ελπίζω να μου το πετύχει :-). 19 Δεκέμβρη θα πάω τελικά για μαλλί, να είναι φρέσκο και στις γιορτές. Σήμερα έκανα και νύχια - τα έκανα μπορντώ υβριδικό, φαντάζομαι οτι δεν πειράζει. Μιας και πέρασε και το 6μηνο του αποκλειστικού θηλασμού είπα οτι άντε καιρός είναι να ασχοληθώ και λίγο με τον εαυτό μου, αρκετά τον παραμέλησα. Πήγα χτες και για ψώνια και πήρα ενα βυσσινί κραγιον από τα Mac για να μπαίνουμε και στο χειμωνιάτικο κλίμα ;) , τη δευτέρα γιορτάζει και ο νονός του μικρού, να βάλουμε τα καλά μας :lol::lol: Το ζευγάρι που θα βαφτίσει το μωρό μαζί με το παιδί που μας πάντρεψε, βγαίνουμε 5άδα, είναι οι πιο κοντινοί μας άνθρωποι. Και επειδή τα Χριστούγεννα θα μείνουμε τελικά σπίτι μας θα τα περάσουμε όλοι μαζί και χαίρομαι πάρα πολύ. Τι άλλα? Γέννησε η άλλη μας κολλητή το περασμένο Σάββατο, μια μπέμπα 3550 και 52 πόντους και αύριο θα πάμε να την επισκεφτούμε γιατί εχει τη γιορτή της. Είχαμε παει και προχτες με τον Πέτρο, μιας και είπε ο παιδίατρος οτι από τη στιγμή που είναι υγιής και δεν πάει σε παιδικό για να κολλήσει τίποτα οτι μπορούμε να πηγαίνουμε στο νεογέννητο. Εννοείται από απόσταση και από το μωρό και από τη λεχώνα καλού κακού ;) . Τη δευτέρα έχουμε πάλι εμβόλιο, για να δούμε πως θα παει κι αυτή τη φορά. Όσο για το φαγητό, εδω και μια βδομάδα περίπου τρωει το ρυζάλευρο με χαρά, οπότε από δευτέρα λεω να του ξαναρχίσω σιγα-σιγά τα φρούτα. Ελπίζω οτι τώρα θα του αρέσουν πιο πολύ, για να δούμε. Επίσης άρχισαν τα κρυα και στην Κρήτη, παραγγείλαμε αφυγραντήρα και θερμάστρα γιατί έχει πολύ υγρασία και δεν έχουν βάλει ακόμα πετρέλαιο :( Τις επόμενες μέρες θα στρώσουμε σιγά σιγά, να κατεβάσουμε και τα Χριστουγεννιάτικα, να μπούμε στο πνεύμα των εορτών. Αυτά από μένα. Που χαθήκατε όλες? Σε λίγο θα κάνω μονόλογο :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...