Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΕΣ-ΜΑΜΑΔΕΣ FASHIONISTAS 6ου-7ου-8ου΄12 νο11


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

χαχα ωραιος τιτλος.μαξιμ η σαντυ το χει παρει καλα απλα καποιες στιγμες τωρα τελευταια την εχει πιασει υπερκινητηκοτητα για να τραβηξει την προσοχη..την προσεχω ομως με τα μωρα γιατι κανει κατι αγαρμπες κινησεις..γενικα ομως ολο τα φιλαει κ τα χαιδευει..θελει βεβαια να παιζουμε περισσοτερο μαζι κ οταν βλεπει τηλεοραση με τραβαει να δουμε μαζι πραγμα που δεν εκανε πριν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ανθη κυκλικη διαιτα κανω.ειναι βιβλιο που εχει κατω απο 10 ευρω κ ειναι πολυ αποτελεσματικη κ μετα δεν τα βαζεις ευκολα τα κιλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλοριζικο το ποστακι!!!

ναταλια ναι?μοιαζουν?

βρε κοριτσια εχω μια απορια..δεν το ειχα ουτε στον γιο μου..το θεμα του μπουκαλιου κ της πιπιλας..γιατι δεν το παιρνουν?εχετε δοκιμασει αλλες πιπιλες μπουκαλιων?η δικια μου το μονο που παιρνει πολυ ζορικα ειναι το μπουκαλι του θηλαστρου της μεντελα swing..εχει περιεργο στομιο (σκληρο)αλλα επιμενω μεχρι που κλαιει κ στο τελος το βρισκει οτι θελει μονο να ρουφηξει(ετσι λειτουργει)..αλλα απο τις αλλες παιρνει κ στρογγυλα κ πλατια κ οτι αλλο υπαρχει!ισως κ να ειναι κ στο παιδι..αν ξερατε θα το κανατε κιολας θα μου πειτε... ;)

ναι αντωνια θα χαρουμε πολυ να ερθουμε!!!κουκλος ο γιος σου!!!καλε ναι μοιαζει πολυ με της λιας!!! :lol::lol:

αα λια αν μας ξεφυγετε απο γαμπρος βρηκα τον σωσια του!!!της αντωνιας!!! :lol::lol:

οσο για την διαιτα...δεν ηθελα ποτε να κανω κ ουτε θελω...δυστηχως με την κολοσκαλα μας εχασα αλλα 2κ σε 2 μερες..απιστευτο!!εφτασα στα 50κ :( αντωνια θα με δεις απο κοντα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλοριζικο το θεματακι μας!!!!!

Ο τίτλος φοβερός Αμαλία, το νούμερο ξεχασες :lol::lol:

Ελπίζω να στρωσουν όλα τα μωρακια που επαναστατουν και να μην κουράζουν τις fashionistas μαμάδες τους :lol::lol:

Πάω να πάρω τη μικρη απο το σχολικό, θα σας διαβάσω το βράδυ πάλι

Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kaloriziko to postaki mas!!!!

Liara to anoikses mprabo!

Tha mas psaxnei h Aleka :lol:

Koritsia edw ginetai xamos!

Den mporouse o antras mou na perimenei tous mastourous na erthoun aurio...ksekinise monos tou na spaei, h mpempa na klaiei giati apo tous xtupous gia na pesei o toixos tromaze kai tin pire h mama mou dipla...kala sti beranta ginetai enas xamos kai fantasteite oti gkremise mono ton ekswteriko...einai diplos toixos...ton eswteriko leei tha ton kanei to apogeuma prin pame sto mparmpekiou...oi geitonoi sigoura tha mas brizoun...eutuxws toulaxiston pou tha to kanoun auto prin fugei h mama mou gia na me boithisei...

Liaki exoume fatsa apenanti ta leuka ori, sta aristera to limani tis Soudas kai an exei katharo ourano fainetai kai o psiloreitis sto bathos. Einai polu entupwsiaki h thea.

Ariadni mou fainetai polu glukouli auto pou thelei na akoumpaei to magoulaki tis se kati...egw tid dinw kouklakia alla oute ta pianei oute tipota...

Kokona se katalabainw...kai egw etsi imoun xtes...ti tha kaneis sti baftisi an peinaei? exeis to idio problima me mena kai to mpoukali e? emena apo ola pou ti boleuei ligo perissotero tis Nuk me tin pipila kaoutsouk.

Mwre Anthi mou den to eftiaksa akribws...apla den tha pigainw ektos apo ena diwraki 2-3 fores ti bdomada....den tha antexa giati den einai mono na mou blepei kapoios to paidi, einai oti gia na douleueis afou den koimomaste swsta theloume boitheia kai sto spiti, egw isa isa antexw na ta kanw ola moni mou pou na anteksw kai douleia...

Nancy telika eisai tuxeri...pisteuw oti an den koimontousan toso tha itan dramatiki h katastasi me 3!

Maximaki...me ton antra sou zwdiaka tairiazetai polu! O aigokeros einai to zwdio tis logikis...den kserw an isxuei gia ton antra sou pantos prepei na to filosofei polu to kathe pragma :lol:

Oi parthenoi einai to anthwpino mikroskopio...ta pernane ola kai olous apo koskino, einai polu paratiritikoi kai exoun ena kollima me to hair styling :lol:

Me to gio sou tha tairiazeis esu pio polu giati exete idio oroskopo, me ton antra sou tha ginetai polemos!

Prepei na anoiksw hotline na me pernete thl na sas ta lew ekei na pernw kai kanena fragko giati opws blepete den douleuw pia! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia an me xasete aurio katalabenete ti tha epikratei....fantasteite me se ena spiti anoixto xwris toixo...

mes ti skoni...to malli aspro apti skoni...anamalliasmeni apo ti mpempa kai maurous kuklous aptin aupnia...egw etsi me fantazomai. A! kai fusika ergates kai mpaza pantou na mpainobgainoun! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μεντιουμ Ελενα. :lol:

Ετσι οπως τα λες ειμαστε οι παρθενοι.Κατι φορες δεν με αντεχω ουτε εγω η ιδια!!! :lol::lol:

Πωπω πρεπει να εχεις φοβερη θεα.ΖΗΛΕΥΩ!

Που παω να κλειστω μεσα στα ντουβαρια παναγια μου!Καταθλιψη θα παθω.

Το διορθωσα το νουμερο.11 δεν ειμαστε ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλοριζικο το ποστακι φιλες μου!!ολα καλα να ειναι κ σε αυτο οπως στα προηγουμενα!

δε σας διαβασα.μονο ομαδα μπηκα κ σας διαβασα κ σας ευχαριστω για τις απαντησεις σας..

ο αντωνης μου δεν εχει πυρετο αλλα μονο βραχναδα.ευχομαι μη τον τριγυρναει τιποτα,αλλα λογικα θα ειχε ξεσπασει αν ηταν κατι.θα δουμε..

ειμαι μονη απο το πρωι,τον εχει η πεθερα μου,εχει κ η κουνιαδα μου ρεπο οποτε η καλυτερη τους,εγω βρηκα ευκαιρια για δουλειες,βαρεθηκα αυτες τις παλιοδουλειες μα τον θεο.αλλα τι να κανω,μετα ειναι ωραια αλλα κραταει λιγο..

εκανα ενα λουσιμο τωρα κ θελω λιγο να περιποιηθω τα ποδια μου,να ξυσω φτερνες κ τετοια.αλλα θελω κ να κοιμηθω,η εστω να ξαπλωσω.δε φτανει οι ωρες,περναει η μερα τοσο γρηγορα..

τελικα χθες δε πηρα κορδελες που σας ελεγα,αλλα θα παρω σιγουρα.

αχ μαλλον θα ξαπλωσω λιγο,νιωθω πολυ κουραση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα,και σε μενα....

Εγω Σκορπιος με ωροσκοπο Ταυρο,ο συζυγος Σκορπιος με ωροσκοπο Σκορπιο(εχουμε γενεθλια ιδια ημερα) και το μπομπουκακι μου Καρκινακι....Δεν ξερω ωροσκοπιο,θα το ψαξω.....

Αχ τι θεα ειναι αυτη...Εμ δεν αξιζει τζαμαρια....Σπαστα αντρα της Ελενας....

Νανσουλα,θα μου πεις τη διαιτα αφου τελειωσω με θηλασμο...

Αριαδνη μου,μη στενοχωριεσαι,μολις σταματησεις το θηλαστρο,θα δεις ποσο ευκολα θα χανεις...Κορμαρα θα γινεις...

Λια,Θησειο μετακομιζεις???Ωραια ειναι απο εκει...Αρχαια, Αθηνα...Δεν νομιζω να μεινεις στην Αρειοπαγιτου....με τον τεως υπουργο μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολυ γελασα με τον σωσια :lol::lol::lol:

Ελενα κουραγιο..φανταζομαι την μπεμπα σοκ που θα παθε :shock::shock: α ωραια θεα θα εχετε..τελεια.

πολλες δουλειες δεν κανουμε ρε κοριτσια :?::?::?: πατωματα,μετακομισεις,γκρεμισματα ,βαφτισεις..χαμος γινετε....

αααα 47-50 κιλα καποτε ημουν τοσα τωρα μετα το δευτερο εχω ακομα να χασω καμμια 10 κιλα να γινω 55 που θελω....ειστε πολυ τυχερες που χανετε τοσο ευκολα..σας ζηλευω :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θελω δεν θελω τα χανω Αντωνια,ο μικρος δεν με αφηνει να φαω και πολυ.Με ξεζουμιζει κιολας...

Νενε οχι Θησειο.Στα κοσμοπολιτικα και εξωτικα Πετραλωνα.Ασε με.... :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ελενα ζηλευω τη θεα σου..εμενα με περιτρυγιριζει εκτος απο ενα μικρο μπαλκονι μια καλαμωτη.. :lol::lol:

πωπω ανοιξατε δουλειες με φουντες!μου θυμισες τοτε που βαλαμε γυψοκατασκευη στο σαλονι κ μεναμε μεσα..μιλαμε για πολυ σκονη!

κοριτσια αδιαθετησα!τωρα θα φυγουν κ τα κιλα πιο ευκολα!αντε κορμι θανατηφορο θα γινω παλι! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λια ξεχασα να σου πω ωραιο το αρθρο που εβαλες πριν,να σε ρωτησω το μαγικο αριθμο τον βρισκεις τελικα μονο αμα δεις ποσο βγαζει το στηθος συνεπως κ ποσο αποθηκευει κατι δεν καταλαβα καλα για βοηθα λιγο

Βικακη προσεχε γιατι κυκλοφορει ιωση με πονολαιμο κ καταρροη σε μεροκους κ πυρετο.εχω την κορη μου ετσι απο το Σαββατο.σημερα ειναι πολυ καλυτερα κ εχει μονο βηχα.ελπιζω να μην κολλησω εγω κ το μωρο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααα λια με παρηγορησες!!!47κ ???????θα γινομασταν συμπεθερες κ θα μας περασουν για αδερφες!!! :lol::lol:

πωπωωωωωωωω ελενα !!!!!!!φανταζομαι τι γινετε!καλο κουραγιο!!!αχ η καημενουλα τι τρομαρα πηρε!!!παντως ετσι οπως το περιγραφεις πρεπει να εχεις απιστευτη θεα!!!εμεις εχουμε δεντρα κ βουνα!!!κ αυτοκινητα..χιχιιχι...

παρεπιπτοντως ελενα το κατεχεις το αθλημα?!!!!λιτσα μητερα θα σε λεμε!!! :lol: σκορπιος με ωροσ ταυρος ο αντρας μου,τοξοτης με ωροσ υδροχοος εγω,υδροχοος με ωροσ καρκινο ο γιος κ η μπουμπου διδυμος με ωροσ παρθενος!!!!οεο???τι εχεις να πεις?

αχ νενε ιδια εχετε με τον αντρα μου!! :lol: 11 νοεμβριου εχει γενεθλια!!

νανσυ καλως την δεχτηκες!! :lol: οντως η γυψοσανιδα παρα πολυ σκονη κανει..μιλαμε ενα μηνα σκονη ακομη καθαριζα!! :cry:

αφροδιτη ασε!!καθε βδομαδα γαμος!!χαμος γινετε..ολοι παντρευοντε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kaloriziko k to kainourio mas postaki polu wraios o titlos... kokona perastika stin koroula sou,

nai maraki moiazoun tha sas valw foto molis ta perasw ston upologisti den exw kamia...

polu gelasa me ton swsia ontws moiazoun polu...

egw apo kila prepei na eimai 49 exw kairo na zugistw

popo elena tromaksei i zouzouna apo tin fasaria,, theloume fwto me tin thea polu wraia prepei na einai..

o antras mou leei oti me emena tha exei polemo o mikros k mazi tou tha tairiazei asxetos re paidi mou...

nansy twra sigoura tha ta xaseis ta kila pio grigora...

simera variemai apisteuta den exw oreksi gia tpt vlepw ena swro apo asiderwta k tromazw poios tha ta kanei ola auta... alla prepei na ta kanw simera ola ta rouxa tou mikrou sxedon gia siderwma einai ena ena ta siderwnw k tou ta foraw...

paw na dw to arthro sou lia k na mpw k stin omadoula mas oso prolavw gt vlepw ksupnaei o kurios sigasiga..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Maraki,o antras soy einai to kalytero paidi...Paei,teleiwse...Κορονα στο κεφαλι του θα σε εχει,πιο οικογενειαρχης δεν γινεται...

Ο Υδροχοος ειναι δυσκολο ζωδιο,ο αδελφος μου,παπαπαπαπαναγιτσα μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...