Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΕΣ-ΜΑΜΑΔΕΣ FASHIONISTAS 6ου-7ου-8ου΄12 νο11


Recommended Posts

ΝΕΝΕ εχω παει κ εγω σε αυτο το μοναστηρι κ πραγματικα ηταν τα ωραιοτερα βαπτισια που εχω παει ποτε!βρε κοριτσι μαθε τιμες γιατι με ενδιαφερει.ξερεις για τα παπουτσια κ το καπελο εαν κανει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kalimera koritsiaaa! Prospathisa na sas grapsw to prwi alla o upologistis mou sernetai kai den mporousa na ta steilw!

Simera itan mia polu kali mera! Tha ksekinisw apo to oti h mpempa gia prwti fora koimithike oli ti nuxta seri!! koimithike 12 kai ksupnise 9:30 !! Fusika egw apo sunitheia ksupnisa kai stis 4:30 kai meta stis 7 kai piga na dw an itan kala giati anisixisa...alla ola kala...isws ftaiei h prwini bolta sti geitonia pou exase ton prwino tis upno. Kai giauto eipa kai egw na tin paw bolta simera, Lia prwti fora pira to amaksi moni mou me tin mpempa, o antas mou ebale to kareklaki tis sto mprostino kathisma kai itan mia xara, alla den kserw poso asfales einai auto...Ariadni ton kathrepti apo pou ton pires, steilw mou link please!

Piga me ti mpempa boltoula, pigame mother care, tis pswnisa mia tzin fousta (polu teleia einai), 2 athlitikes formes athlitikes kai ena makrimaniko eswrouxo poso lete na ekanan ola auta?? 82 eurw! Alla epestrepsa kai ena dwro kai plirwsa mono 42! Genika omws epatha plaka me ola ta kainouria rouxalakia pou exoun ferei, ithela na agorasw olo to magazi!!

Kai fusika mexri na gurisw eixan perasei kai ti tzamaria...einai apla katapliktiki...alla twra exw mia nea douleia, prepei na brw kati anti gia kourtina, auta pou kremontai san lwrides pws ta lene...h kati tetoio telos pantwn...Exw kai polu katharisma.

Stauroula perastika! Nai riksame enan toixo kai balame tzamaria! Euxaristoume gia ta kala sou logia!

Nene :-*

Lia kalo koubalima! Mi stenaxwriesai gia tous goneis sou...eiste konta kai tha to sunithiseis siga siga...tha eisai kalitera me ton antra sou. Skepsou oti uparxoun kai xeirotera, emena h mama mou feugei se 3 meres kai tha tin doume pali tou xronou :cry:

Ase kai de mou aresei katholou na apoxairetw...

Kagouraki ti kanate me ta patwmata??

Paw na balw plintirio!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eλενακι δεν στεναχωριεμαι για μενα.Στεναχωριεμαι επειδη ξερω πως θα λειψουμε πολυ στους γονεις μου.Εγω μια χαρα θα ειμαι,αλλα για τους γονεις ειναι καπως.Ξερεις...το πουλακι εφυγε απο τη φωλια :D .

Ο αποχαιρετισμος με προβληματιζει κι εμενα!Επειδη τους ξερω,θα κρατιουνται μη βουρκωσουν μπροστα μου..

Αυτα που ψαχνεις ,τα κροσια,μου αρεσουν πολυ.Σε τι χρωμα τα θες??

Νενε το μει ται το πηρα απο το αστερακι.Γενικα ολους τους μαρσιπους απο εκει τους εχω παρει,εκτος απο εναν που εδωσαν.Μου αρεσει πολυ να τον ''φοραω'' τον μικρο.Το καροτσι ειναι πιο δυσχρηστο γενικοτερα.Αλλα σε λιγο καιρο που θα ειναι ο μικρος μπαουλακι δεν θα γινεται αλλιως!!Εκτος κι αν μεχρι τοτε εχω κανει γερους μυς που τον κουβαλαω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Den kserw se ti apoxrwsi akoma...to saloni mou einai mauro/gkri/kokkino

den exw dei oute deigmata akoma...

se katalabainw...kai egw otan efuga apto spiti mou kapws etsi itan...mono pou egw efuga kai piga kai se alli xwra :lol:

opote sou lew kai pali kala eiste...tha to sunithisete tha deis kai etsi tha erxontai kai autoi episkepsi sto diko sas spiti!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες γειά σας!

Το πρώτο που θέλω να τονίσω είναι αυτό που είπε η Νάνσυ...Έχω χαρεί τόσο πολύ που σας έχω γνωρίσει!!!Πραγματικά σας σκέφτομαι και θέλω να μπαίνω οπωσδήποτε να μαθαίνω τα νέα σας αλλά να σας λέω και τα δικά μου γιατί πραγματικά με έχετε κάνει να αισθανθώ ότι ενδιαφέρεστε [smilie=angry9.gif][smilie=love9.gif][smilie=love4.gif] .Είμαι πολύ χαρούμενη γι αυτό...

Αντωνία μου καλά να περάσετε στη νονά σας!!

Έλενα η μπέμπα κοιμήθηκε τόσες ώρες??!!,Μπράβο, εύχομαι να καθιερωθεί!!!Εκτός απο κρόσια, θα μου άρεσε και γκρί-ασημί γάζα απο μέσα και ρόμαν απέξω για διακόσμηση.Ξεφεύγει λίγο στην τιμή αλλά αν ψάξεις βρίσκεις και οικονομικά υφάσματα..Αν βρω φώτο απο το σπίτι μιας φίλης μου που έχει τις ίδιες αποχρώσεις, θα σου στείλω πμ!

Τον καθρέφτη τον πήρα απο το Λητώ, αλλά τον έχει και στο ιντερνετ. Είναι αυτός http://www.letoshop.gr/default.asp?pid= ... id=2965288.

Εμείς κοριτσάκια πήγαμε σήμερα Πρέβεζα για ψώνια.Ήθελε ο άντρας μου ένα πουκάμισο για το γάμο που θα πάμε (λες και δεν είχε!!!)και πήρα και γώ ένα τζην και μια πολύ ωραία μπλούζα και ανανεώθηκα λιγάκι!Πήγαμε και για καφέ και μετά σουπερ μαρκετ και πριν λίγο επιστρέψαμε!

Θα τα πούμε και μετά, φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειδες ελενα 3 πραγματα ποσο εχουν;το καταλαβα πολυ καλα κ εγω που πηγα κ ψωνισα για τα παιδια 500 ευρω κ παλι δεν ξερω εαν επαρκουν του μπεμπη..ενταξη η σαντυ ειναι οκ γιατι ειχε κ απο περυσι καποια που της κανουν.κ ξερεις τι σκεφτομαι εαν κανω τη βαπτιση 1η σεπτεμβρη ολοι θα φερουν καλοκαιρινα γιατι χειμωνιατικα δε θα χουν βγει..κ ποτε θα τα βαλουν;κ τους περισσοτερους δε τους κοβει να παρουν για την επομενη χρονια..κ τις αλλαγες τις βαριεμαι..ασε κ εγω εφτιαξα ντουλαπα σαντυς κ ειδα οτι του χρονου δε θα της κανει τιποτα καλοκαιρινο κ θα θελει ποσα..

περιμενουμε φωτο με ετοιμο το σαλονι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω τον καθρευτη τον πηρα απο το cosycorner,πηρα τον τετραγωνο της jeep.

Aριαδνακι μου γλυκο!!!ΜΟΥΤΣ!

Με γεια τα ρουχαλακια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ti kanoun ta koritsia mou? ego simera eimai polu xaroumeni :D exthes mou eferan ta relax pou eixa parageilei(mou ta ekanan doro ta paidia pou douleuoume mazi ;) ) ekana lista sta mothercare kai pigan kai ta plirosan! kai i adelfi mou tha paei se ena mothercare sti poli tis na plirosei ta kareklakia fagitou kai tha ta paro ego apo do ;) exo balei kialla pragmata sti lista kai etsi otan me rotane ti thelo tous leo exo lista pigainete :lol::lol:

o tonis mou ekane dekata mexri 37.5 kai meta epese 37.1 na paro ti paidiatro i na perimeno na do an tha anebei pali? ti lete?

stauroula mou perastika souuuuu, ante na gineis grigora kala na doseis polla filia sto moraki sou ;)

nansoula nai mpouloukos o mpempis sou :D posa gr troei kathe fora???

liaki kai ego otan efuga apo to patriko mou imoun xalia kai eklaiga alla eutuxos menoume konta ;) ;)

elena kala perasate exthes? kai ego thelo na exo parea pou kai pou alla i paidiatros eipe oxi mexri na ginoun 3 minon...

ariadni ekdromoula??? ti oraia :) kai ego tha ithela alla...

pasxalitsaki to infanrix hexa kaname... emena kala paei to mammy, dokimase to google chrome ego m'auto mpaino! me to explorer kai to mozilla den kounaei!!!!

kokona kala na perasete :)

pao na ftiakso kafe

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα με mozilla μια χαρα παει.

Χριστινα να σου πω τι μου εχει πει εμενα η παιδιατρος,αν εχει πολυ γκρινια μετα το εμβολιο,αρκετη ομως,να του δωσω ντεπον.Αν κανει δεκατα χωρις γκρινια να μη του δωσω,αλλα να τον κανω ντουσακι.Και του δινω ντεπον μονο αν παει πανω απο 38.

Φανταζομαι ομως οτι δεν θα λενε ολοι οι παιδιατροι το ιδιο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ariadni kai egw etsi akribws niwthw! Afou re koritsia kai eksw pou paw polles fores sas skeftomai! Kai nomizw oti an prospathisw na to eksigisw se kanenan tha me perasei gia treli!! Re koritsia kai kserete ti allo? To xeirotero pragma pou mporei na kanei kaneis einai na krataei mesa tou ta problimata h otidipote...emeis edw ta leme kai ta bgazoume apo mesa mas! Auto den einai eukolo na to kaneis me ton eksw kosmo!

Euxaristw gia to site tha to koitaksw, me geia ta rouxa!

A! Ksexasa na sas pw oti me ti mpempa pigame kai ston kipo! Exei zwakia kai kafeteria me paidotopo! Eidame ta elafakia...den kserw an katalabe ti itan auta :lol: Alla mou arese polu h bolta...se oli ti bolta mono egw kai h mpempa, mono otan katsame stin kafeteria irthe parea! Lia telika den einai polu duskolo na pareis to mwro moni sou me to amaksi...egw tin ebala sto kareklaki tou autokinitou kai meta auto mpainei kateutheian sto karotsi kai itan polu eukolo!

Nansouita sti baftisi an sas feroun polla dwra mporeis na kaneis allages kai na pareis kai kapoia pragmata tis sandys gia tou xronou an einai polla rouxa gia ta mwra...

Lia ton kathrefti ton ebales esu? Boleuei? Kai egw gia jeep ton thelw.

Mpempoula mia xara pou kanate lista! Edw emas den mas rwtisan polloi ti theloume, piran oti ithelan autoi. Nai kala perasame xtes!

Emena h paidiatros mou eipe oti einai puretos apo 37.5 kai panw...alliws den einai ....opote den nomizw oti xreiazetai na anisixeis.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα εγω δεν εχω τζιπ,αλλα μου αρεσε οκαθρευτης που ειναι μεγαλος!!

Μας βολευει πολυ.Τωρα που ακομα καθομαι εγω πισω και ο μπαμπας οδηγαει,βλεπει κι εκεινος το φατσακι του!!!

Πολυ γελιο με τα νευρα που τον πιανουν στα φαναρια!!!Με το που ξεκινησουμε κοιμαται παλι!

Ο γιος μου με εχει ξετρελανει,εχει ενα λακακι οταν γελαει,μεγαλο,αλλα το εχει μονο στο δεξι του μαγουλακι και ειναι πολυ γλυκο!!!Θα ειναι η γοητεια μας!Αμε!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κορίτσια;; Εγώ και πάλι άυπνη..Σας έχω πρήξει όμως με αυτό το θέμα :oops::oops::oops: Σήμερα είχα ένα δίωρο στο φροντιστήριο και το μωρό το κράτησε ο άντρας μου :?:?:? Είχα αφήσει 2 μπουκάλια γάλα των 150ml. Του είχα πει όμως ότι το ένα πρέπει να δώσει σε τόσο λίγη ώρα..Έφυγα στις 11 το πρωί. Πριν φύγω την θήλασα κιόλας. Μετά από μισή ώρα η μικρή άρχισε την γκρίνια και ο άντρας μου αποφάσισε να τις δώσει το γάλα :?:?:?:evil::evil::evil::evil: . Εννοείται πως ήπιε μόνο τα 50 ml γιατί δεν πεινούσε το παιδί. Πάει το γαλατάκι μου :evil::evil::evil: Μέχρι να γυρίσω στο σπίτι της είχε δώσει και τα υπόλοιπα 150 ml τα οποία ήπιε γιατί είχε πεινάσει. Εντωμεταξύ με το που τελείωσα το μάθημα με πήρε τηλ. και ρωτούσε αγχωμένος πού είμαι. Ήθελα να αλλάξω και ένα δώρο και από το άγχος μου πήρα ό,τι βρήκα μπροστά μου..Γύρισα, την πήρα αγκαλίτσα και κοιμήθηκε. Ξύπνησε μετά άπό μισή ωρίτσα, την θήλασα και ξανακοιμήθηκε. Θάλασσα τα έκανε ο αντρούλης μου αλλά να σας πω την αλήθεια μου άρεσε πολύ η εικόνα του αγχωμένου μπαμπά που έτρεχε για να τα προλάβει όλα και για να μην κλαίει η φραουλίτσα. Ήταν πολύ γλυκούλης! Ακόμα του χτυπάω βέβαια τα αδικοχαμένα 100ml γάλακτος που με τόσο κόπο άντλησα στις 8 το πρωί :?:?:?:?:?

Ελενάκι με γεια τα ρουχαλάκια που πήρες στην κουκλίτσα σου! Δε θυμάμαι, σου έγραψα ότι είστε και οι δύο κούκλες;; Τελείωσαν οι εργασίες σας και τώρα μπορείτε να απολαύσετε το σπιτάκι σας! Όσο για το τι θα βάλεις στην τζαμαρία, θα συμφωνήσω με την Αριάδνη. Τα ρόμαν είναι τέλεια στις τζαμαρίες.

Κοιμήθηκε τόσες ώρες η μικρούλα :shock::shock::shock::shock::shock: ;;;;Θέλω κι εγώωωωωωω :cry::cry::cry: Ζηλεύωωωωωωωωωωω :cry::cry::cry::cry: Μια μέρα έστω...

Αντωνία μου πράγματι μου έμοιασε στο πρόγραμμα η φραουλίτσα :?:?:? Μόνο που τώρα δεν έχω την πολυτέλεια να ξυπνήσω όποτε θέλω...Μακάρι ο μικρός σου να κοιμάται στη βάφτιση από την εξάντληση και να μη χρειαστεί να είσαι όλη την ωρα με το στήθος έξω.

Αριαδνη μου με γεια τα ρουχαλάκια σου! Εγώ θα βγω προς τα Χριστούγεννα για εξόρμηση για να τα έχω χάσει όοολα τα κιλά! Πώς τα πας με τις αντλήσεις;; Πόσα ml περίπου αντλείς καθημερινά;; Εγώ θυμάμαι στον Πάνο ήρθε στιγμή που δεν μπορούσα να αντλήσω όσα έτρωγε και δεν είχα απόθεμα..

Ελένη μου δεν της αρεσε η δυνατή μουσικούλα της μπέμπας σου ε :lol::lol::lol: ;;;; Είναι τόσο μικρούλια ακόμα..Η δικιά σου πώς τα πηγαίνει με τον βραδινό τον ύπνο;;;

Νάνσυ έδωσες 500 ευρώ για ρούχα των παιδιών;;; Τι τους πήρες καλέ;; Ρούχα για τα επόμενα 2 χρόνια;;;;Έπρεπε να κάνεις λίγη υπομονή γιατί θα μάζευες πολλά και στη βάφτιση.

Λία οι γονείς σου μένουν μακριά από τα Πετράλωνα;; Να τους πεις ότι θα συναντιέστε τακτικά για να μην στεναχωριούνται..Μοναχοπαίδι είσαι;

Πασχαλιτσάκι μου πώς τα πας με τα 2 σου τα παιδάκια; Ο πρίγκιπας την καλοδέχτηκε την αδερφούλα του;;;

Κατερινάκι μου εσείς πότε θα ξεκινήσετε τις εργασίες στο σπίτι;Μαμουνια ξαναείδες;;Ακόμα στη μαμά σου κοιμάσαι με τα παιδιά;

Σταυρούλα περαστικά..Πολύ σπάσιμο να πρέπει να φοράς μάσκα και να μην μπορείς να φιλήσεις το βλασταράκι σου..

Αυτά προς το παρόν φιλενάδες μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανθουλα ειδε τι γλυκα ο αντρας σου ε???Εχουν πλακα,πελαγωνουν πολυ ευκολα ,μολις αρχισουν να κλαινε τα μωρα οι μπαμπαδες μπλοκαρουν!!! :lol:

Δεν ειμαι μοναχοπαιδι,εχω εναν αδερφο 35 χρονων,παντρεμενο με διδυμα παιδακια.Τωρα τους φευγω κι εγω, το μικρο χαιδεμενο τους!! :D

Μη νομιζεις,το μωρακι θα τους λειψει πιο πολυ οχι εγω! :lol::lol:

Ο μπαμπας μου του εχει ΤΡΟΜΕΡΗ αδυναμια,ειδικα επειδη παραλιγο να το χασουμε..

Ε δεν ειμαστε και πολυ μακρια.Κανενα 15-20λεπτο με τη νορμαλ κινηση.

Λοιπον κοριτσακια,ντυνομαι,ταιζω,και ξεκιναω μετακομιση γιατι θα νυχτωσει!!

Θα τα πουμεεε!!(καποια στιγμη.. :D )

Σας φιλω αγαπημενες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Λία την είδε την γλύκα :lol::lol::lol::lol::lol: Πολύ το χάρηκα αυτό γιατί νομίζουν ότι είμαστε μια χαρά στο σπίτι με τα μικρά.Τα είδε όλα ο καψερός :lol::lol::lol::lol::lol:

Τίποτα δεν είναι 20 λεπτάκια! Θα τον βλέπουν όποτε θέλουν τον εγγονό τους! Άντε, καλή μετακόμιση και άσε τον άντρα σου να κάνει τα βαριά! Εσύ να κάτσεις να θηλάζεις τον μικρό ;);););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ανθη μου ο μπεμπης δεν ειχε καθολου χειμωνιατικα κ της σαντυ τα περσινα τα περισσοτερα ειναι μικρα..η βαπτιση ειναι σε ενα χρονο..δεν περιμενω απο κανεναν δωρο αλλο κ οσοι εφεραν ηταν καλοκαιρινα για νεογεννητα..μονο 2 καραχειμωνιατικα ειχα.η σαντυ ηθελε κ πυτζαμες κ καλσον κ απο ολα.απλα τα πηραμε ολα γιατι δεν εχουμε την ανεση να πηγαινουμε για ψωνια συχνα λογω των παιδιων.κ η σαντυ εχει γενεθλια γεναρη κ γιορτη μαρτη επομενως επρεπε να τα παρουμε.

αχ κοριτσακι σε ταλαιπωρει πολυ η μπεμπα ε;υπομονη καποια στιγμη θα κοιμηθειτε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολλα πράγματα χρειαζόσουν...Τώρα τουλάχιστον είσαι κομπλέ! Με γεια τα πραγματάκια σας!

Όσο για μένα, με ταλαιπωρεί πολύ η φραουλίτσα πράγματι...Τα έχω δει όλα :shock::shock::shock::shock: Μακάρι να στρώσει λίαν συντόμως :?:?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KORITSAKIα νοιωθω απιστευτα κουρασμενη κ ειναι ακομα 8..μεχρι της 1 που θα εχουν κομηθει ολα εχω πολυ δρομο μπροστα μου..ειμαι εντελως μονη λειπουν ολοι μα ολοι κ εαν χρειαστω κατι θα πρεπει να φωναξω καποιον απο τη γειτονια..εφτιαξα κ την ντουλαπα της σαντυς κ τα παιξα..εχω τωρα να απλωσω ενα πλυντηριο κ αν δε φοβομουν μην μυρισουν θα το αφηνα για αυριο..τελικα εστω αυτες τις 2 ωρες που λειπει η σαντυ ειτε στην νυφη μου ειτε στους γονεις ειναι πραγματικα ξεκουραση..σημερα που μαι ολη μερα με τα 3 κ σωματικα κ ψυχολογικα χαλια..κ εκει που ετρωγε μονη της τωρα με τα μωρα θελει να την ταιζω ολη την ωρα εγω..απο το ενα χερι το μπιμπερο κ απο το αλο το πιατο της σαντυς..μια ευτυχια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πηγα τ απολλα και γυρισα για τα υπολοιπα,συν τον υπολογιστη.

Κοριτσια απελπιστηκα....

Η πεθερα μου που υποτιθεται μου ειχε αδειασει τα συρταρια και τα ντουαπια της κρεβατοκαμαρας...

ΟΛΑ ΓΕΜΑΤΑ!Με μαλακιες!Τι θα τα κανω ολα αυτα??Παλι μας βλεπω να μαλωνουμε με τον δικο μου.Και γενικα ολο το σπιτι γεματο με πραγματα που υποτιθεται τα πηρε.Θελω να βαλω τα κλαμματα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανθή μου μήπως η φραουλίτσα έχει και κολικούς και επιβαρύνει και αυτό την κατάσταση? Πάντως ο άντρας σου προσπάθησε, μην του φωνάξεις, όσο κι αν σε καταλαβαίνω για τα ml χαμένου γάλακτος...Άλλωστε το 90%των αντρών που ακούει ένα μωρό να κλαίει, ρωτάει "μήπως πεινάει"? :lol: Για τις αντλήσεις που με ρώτησες, αντλώ τα 750-800 που τρώει καθημερινά και άλλες φορές άλλα 300, άλλες λιγότερο, άλλες περισσότερο.Θα το σταματήσω όμως σιγά σιγά γιατί έχω κουραστεί υπερβολικά.

Νάνσυ...καλά έκανες λοιπόν και τα ψώνισες όλα προκαταβολικά, να είσαι έτοιμη για το χειμώνα.Καταλαβαίνω την κούρασή σου...τί άλλο να πω εκτός απο υπομονή...και ψυχραιμία...Αλλά μάλλον φταίς και συ γιατί κάνεις μάλλον το λάθος που κάνω και γω, δίνεις στους άλλους την εντύπωση ότι μπορείς να τα καταφέρεις όλα μόνη σου και αυτοί εφυσηχάζονται...Στην Πάτρα δεν είχα προλάβει να πάω στα next να δώ άλλα μου έφεραν μια τζήν φούστα και μπλουζάκι και ήταν πολύ ωραία.Χτές το βράδυ είδα το site τους, έχει φοβερά πράγματα...

Λία, εγώ ξέρεις τί θα έκανα?Θα έβαζα όλα τα πράγματα της πεθεράς σε κούτες και σακούλες σκουπιδιών και θα έλεγα στον άντρα μου να της τα πάει...Σίγα μην καθόμουν να τα ξεχωρίσω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Pwpw koritsia ksemesiastika...3 wres kseskonizwoume, skoupizoume kai katharizoume me ti mama mou...twra kanw ena dialleima giati den antexw allo.

Anthouli mou simera otan sas egrafa oti h mpempa mou koimithike toses wres, esena skeftomouna kai eniwtha ligo asxima pou to egrafa giati kserw poso duskola pernas me auto to thema giati kai egw toso kairo ta idia pernaw...giauto sou euxomai polu polu suntoma na strwsei kai h fraoulitsa sou! Kala kai emena de simainei oti apo dw kai pera tha koimatai etsi...makari diladi alla xlwmo to blepw...mporei na etuxe...de kserw tha diksei kai simera pantws exase pali ton ena tis upno kai simera epidi tin piga bolta, thelw na dw mipws auto boithaei ton bradino upno! Euxaristw gia ta kala sou logia! :-* Gia to gala epidi to exw pathei kai egw...akou ti tha kaneis...tha xwrizeis to ena mpoukali se 75 kai 75. Kai apla tha exei etoimo brasmeno nero se ena thermos kai tha to zestainei to mpoukali amesws molis peinaei...kai ama thelei kai allo tha bazei kai to allo mpoukali....egw apo tote pou petaksa mia duo fores etsi gala kai to lupomouna arxisa na xwrizw to gala se pio ligo pou kai pali to petousa giati apla emena den ithele mpoukali, alla toulaxiston den to petousa olo, to upoloipo pou emene sto psugeio to ebaza meta katapsuksi.

Lia kai egw mallon ton megalo tha parw, apla den to koitaksa akoma giati den exw prolabei...ksexasa kai to site pou mou eipes :oops: Ax ti wraia pou exei kai lakaki! Kai egw eimai erwteumeni me tin kori mou kai fobamai min tin kakomathainw se kapoia pragmata re gamwto. Opws as poume, ws twra epidi koimatai thilazontas, ti bazw stin kounia panta koimismeni...den tin exw mathei na ti bazw ksupnia kai na koimatai moni tis kai fobamai pws meta tha exw problima. :? Kali metakomisi!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Twra diabasa kai tin teleutaia selida!

Eimai kommatia aptin kourasi...

Ax Nansouita oute pou mporw na me fantastw me 3 auti ti stigmi...tha ta eixa paiksei entelws...

Liaki kai egw auto pou sou eipe h Ariadni tha ekana...exw kanei kati paromoio diladi...sto xwrio perisi pou fugane (upotithetai oti einai tou antra mou to spiti alla erxontai kai menoun autoi to kalokairi) eixe afisei tis ntoulapes oles me rouxa, kai ta adiasa ola kai ta ebala se mia tsanta kai sto patari :lol: kai meta ebala ta dika mas pou afinoume ekei...kai den ta ebgala fetos :lol: ta afisa ekei na ta brei

Kala afou iksere oti tha metakomisei ta dika sou pragmata giati den ta eixe adiasei? Ti na peis...

Ariadni polu paragwgi :lol: kai egw tha eixa kourastei para polu, egw bgazw 1 fora ti mera gia na apothikeusw kai me kourazei akoma kai auto. An den eixa noikiasei to nosokomiako twra tha ta eixa paratisei sigoura.

Koritsia exw kanei mia gkafa kai thelw ta fwta sas! Xtes pou ekana to test pap den eixa prolabei na to paw stin kuttarologo kai simera pou piga na tis to paw itan kleista!! Egw nomiza oti itan anoixta simera alla tzifos! Twra ti to kanw to deigma? To bazw sto psugeio?? Elpizw na min einai axristo mexri ti Deutera kai prepei na to ksanakanw... :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανθή μου, σου το είχα πει να τα χωρίζεις έτσι!Και γω έτσι κάνω...Η κατάψυξη μας έχει πιο πολλά γάλατα παρά φαγητά.... :lol::lol: Αν περάσουμε περίοδο πείνας, θα πείνουμε μητρικό :lol::lol:

Έλενα, καλά αν δεν είχα το νοσοκομειακό, εγώ να δεις για πότε θα είχα δώσει ξένο!!!Κάνω 6-7 αντλήσεις την ημέρα,έχω τρελλαθεί.Σήμερα γίναμε 2 μηνών!Αν καταφέρω να το συνεχίσω για καμια 20μέρες το πολύ...Και φυσικά στην εκδρομή μας δεν θα μπορέσω 2 μέρες να κάνω τόσο συχνές αντλήσεις...Απλα ρώτησα το γυναικολόγο, πως μπορώ να το σταματήσω και μου είπε όταν θα θελήσω, θα πρέπει να μειώσω τις αντλήσεις και μάλλον έτσι θα το κάνω.

Το είχες στο ψυγείο μέχρι σήμερα?Αν ναι, βάλτο εκει πάλι αν και πολύ φοβάμαι ότι μπορεί να έχει αχρηστευθεί...χωρίς να είμαι σίγουρη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhspera koritsakia mou...

Ariadnh moy,eisai tyxerh,egw den exw katholou apothemata...Shmera efage 870 ml,isa ta katafera...Den mporw na bgazw parapanw gamwto!!!!

Megeia ta royxalakia...

Lia moy,na kaneis ayto poy soy eipe h Ariadnh,se mia sakoyla kai dwsta...Na mhn stenoxwriesai,ti einai 20 lepta dromos...Egw na deis pou efyga apo Nikaia kai phga Geraka.H mama mou eklaige gia mia evdomada.

Anthh moy,koimatai i mpoumpou to vrady...Doxa tw thew,kamia fora thn ksypanw egw gia na faei,giati den ginetai na koimatai toses wres...

Shmera phgame sto ekptwtiko xwrio sta Spata gia kafedaki...Einai polu wraia,einai san na eisai se xwrio ths Italias...Den prolavame na kanoume kamia agora dioti oti ekleinan ta magazia,tha pame thn erxomenh evdomada...Kai h mpempoyla kalh htan ,eklapse ligo kai meta thn phre o ypnos...Den ths polyaresei to karotsi...

Esas otan vgainete exw klaine katholou???Egw agxwnomai ligo...Den thelw na mas koitazoun kala kala...

Elena mou,akoy thn Ariadnh sth diakosmhsh,fainetai na einai goystoza ;) ...Emena moy aresei na blepw alla apo idees tzifos...

Katerinaki,telos me ta patwmata??

Nansoula avrio methavrio tha kserw times....Pws na mhn eisai ptwma...me 3 kai monh san to lemoni...O syzyks exei magazi me fwtistika???kala thymamai???

s

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελένη, εμένα αντιθέτως τρελαίνεται για το καρότσι.Τώρα τις περισσότερες φορές βάζω το κάθισμα αυτοκινήτου πάνω, πιο πρίν την έβγαζα με το πορτ μπεμπε.Και μένα με αγχώνει να κλαίει έξω...Κλαίει όταν είναι κουρασμένη ή πεινάει συνήθως...

Εσυ πόσο λες να συνεχίσεις το θήλαστρο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...