Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΕΣ-ΜΑΜΑΔΕΣ FASHIONISTAS 6ου-7ου-8ου΄12 νο11


Recommended Posts

kaname embolio kai klapsame arketa :cry::cry: polu kala einai ta mpempedakia mou 55cm kai oi duo kai 4500gr o tonis kai 4900 o manolis alla 10 lepta prin ton zugisoun eixe faei 200gr opote mallon prepei na einai 4700 i oxi :?::? ksana rantebou exoume se ena mina. nansy tin rotisa gia to embolio gia gastrenteritida kai mou eipe oti den tha to kanoume giati den exoume allo paidi. kai paidia den afinoume na erthoun. elpizo na min kanoun pureto :!:

elena i skoni kathisterei na pesei, ego otan ekana anakainisi sto spiti, sunexeia xalia itan to spiti apo skoni :? koukles kai oi duo eiste ftou ftou...

ax koritsia kai ego trela exo me ta papoutsia, exo para polla zeugaria :) kai einai merika akoma stis koutes pou pira persu kai logo egkumosunis den katafera na ta balo. eblepa sto internet auta pou ithela kai estelna tin mana mou na mou ta parei. mou efere kai 2 zeugaria i adelfi mou otan irthe ;) polles fores otan einai na bgo, dialego prota papoutsia kai meta rouxa :lol::lol:

gia ilikies lete grrrrrrrrr ego se liges meres 29 kai o antras mou 32

post-9371-13873939661204_thumb.jpg

post-9371-13873939663671_thumb.jpg

post-9371-13873939666074_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλα λεω οτι ο μπεμπης ειναι μπουλουκος εμενα ειναι 4650 η μπεμπα κ 5550 ο μπεμπης.

ειμαι λιγο πτωμα σημερα..εκανα πολλα μαζεμενα..κ αυριο συνεχεια με την ντουλαπα της σαντυς.εφτιαξα σημερα τα ραφια κ οργανωσα τα παιχνιδια της για ποσο βεβαια δεν ξερω..αυριο πρεπει να δω τι της κανει απο χειμωνιατικα..

λια δηλαδη θα σε χασουμε κ εσενα;αφου καταφερνω εγω να μαγειρευω κ ολα τα υπολοιπα κ να μαι κ εδω θα τα καταφερεις κ εσυ!κ προσεξε τωρα που κανω διαιτα αλλο φαι εγω αλλο ο μπαμπας εαν δεν θελει της διαιτας κ αλλο η σαντυ.. :D:D τωρα κοιμηθηκαν η σαντυ πηγε στη θεια της κατω κ εγω παω να ξαπλωσω να διαβασω το βιβλιο που το διαβαζω σελιδα σελιδα :lol::lol: που θα παει μεχρι τα χριστουγεννα θα το χω τελειωσει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανσυ εννοειται πως σκεφτομαι εσενα και λεω οτι θα ειναι ευκολακι ολα!!

Δεν υπαρχει περιπτωση να με χασετε!!!!

Θα παθω καταθλιψη αν σας χασω... :cry::cry::cry:

χαχαχ!!!

Για τις πρωτες μερες λεω που θα ειναι ολα ανακατα μεσα στο σπιτι.Μετα θα με φατε στη μαπα παλι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο μπέμπούλα που κάνετε τα εμβόλιά σας!Μια χαρά οι άντρες σας!Όχι δεν μετράει που είχε φάει για 200!

Κατερινάκι καλώς να δεχτείτε τα πεθερικά σου, να περάσετε όμορφα!

Μια χαρά είστε απο ηλικίες κορίτσια!!Εγω τί να πώ?33 και ο άντρας μου 40!Πρώτα νιάτα!

Λία δεν σου επιτρέπουμε να εξαφανιστείς!

Έλενα, μαμά και κόρη απλά τέλειες!

Νανσυ δεν παίζεσαι, ψωμάκια σε σχέδια!!! :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kokona mikri eisai kai esu!! Kai exeis kai 2 paidia!

Ariadni kai Delphinaki kai Bikaki nomizw pws emeis eimaste oi megaliteres?? Oi alles einai oles katw apo 30! :lol:

Lia eimai 173 xwris papoutsia! Opote fantazesai oti an balw kai psilo takouni (otan imoun pio mikri ebaza giati mou aresan polu) eimai san to aggouri! :lol: Giauto apofeugw na bazw polu suxna psila giati kai o antras mou den einai kanenas 2metros, an kai autos den exei kanena problima, einai akompleksaristos, pio polu emena den mou aresei :lol:

Thumamai otan ta eixa palia me enan 2metro pou eixa kataeuxaristithei na bazw ta pio psila takounia! :lol:

Mia xara tha ta prolabaineis ola Liaki, tha eimaste se paromoia fasi, h mama mou feugei tin Triti kai ola moni mou tha ta kanw...bitheia apo pouthena. Tha ta kataferoume omws!

Pasxalitsaki s'euxaristoume...auta ta formakia me ta froufrou mou ta exoun ferei apo ton Kanada kai den einai kapoias gnwstis etairias. Einai ta agapimena mou! Einai kai kati alla pou einai formakia etsi opws auta pou eides alla apo mprosta exei kai ena epiplewn ufasma sa na einai foremataki kai einai polu bolika, krima pou den ta exoun kai edw.

Mpempoula euxaristw! Mia xaroula einai ta mpempakia sou, megalwsan! Simera na prosexeis gia piretouli! Einai kalitera na kanonizete to embolio nwris to prwi gia na perasei oli h mera pou ta blepeis an kanoun pireto kai to bradu na einai pio liges oi pithanotites. Egw etsi kanw.

Ariadni euxaristoume! Kai egw 31 kai o antras mou 35. Ti kanoume edw me ta pipinia resu?? Emeis eimaste kwlogries :lol::lol:

Egw kapote ebafa malli giati ithela na allazw xrwmata, twra ta bafw gia na kaluptw tis aspres!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tha erthoun kati filoi gia pareoula kai potaki...fusika exoume anesi me autous kai den me noiazei o xamos pou ginetai...exw katharisei kai oso mporousa, alla ta epipla einai ola skepasmena kai sti mesi tou diadromou...

Paw na ftiaksw hot dog kai spanakopita...fusika h spanakopita tha einai agorasti giati siga min prolabaina! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουφ ξεθεωθηκα!!

Μαζεψα τα περισσοτερα,σαν το μαστορα με τα κατσαβιδια ημουν,και ειμαι φουλ βρωμικη!! :lol::lol:

Αυριο εχουμε δρομολογια και κουβαλημα...Δεν ξερω αν θα προλαβω να σας ''δω''! :)

Με στεναχωρει που βλεπω τους γονεις μου να κρατιουνται για να μη δειξουν ποσο στεναχωριουνται που φευγουμε.....Θα τους λειπει ο μικρος πολυ,και γενικα ειμαστε ''κολλητοι'' και πολυ αγαπημενοι,θα ειναι σκληρος ο αποχωρισμος :(

Αλλα θα συνηθισουμε,δεν ειμαστε και μακρια.Ανυπομονω να αρχισει και επισημα η καινουρια μας ζωη.

Εχω ομως μια μελαγχολια μαζι με τη χαρα και την αγωνια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα να περασετε σημερα Ελενα κ οσες εχετε εξοδο βεβαια..

Ασε απο μικρη στα βασανα αλλα τα παιδακια μου δεν ταλλαζω με τιποτα...ειναι οτι καλυτερο μου εχει συμβει..μεχρι τωρα...

Λια μου το επομενο που θα σε ρωτουσα ειναι πως το πηραν οι γονεις σου που φευγετε :?: φανταζομαι στεναχωρια..κ συ στεναχωριεσαι σιγουρα..δεν πειραζει ομως αν ειστε κοντα οπως λες..θα δεις οτι κ στο σπιτι το αλλο μια χαρα θα τα καταφερεις..καλο κουραγιο για αυριο...

Χριστινακι μπραβο τα ζουζουνια σου μεγαλωσαν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα κωλόγριες, ε?Μην με πληγώνεις!Απλά αργήσαμε να βρούμε το άλλο μας μισό ;) Κορίτσια, μας κάνετε παρέα???

Τί ωραία που θα έρθουν οι φίλοι σας!Καλά να περάσετε!Θα φύγει και η μανούλα σου?

Μην ανησυχείτε και γώ όλα μόνη μου τα κάνω σε γενικές γραμμές!!!Μια χαρά θα τα καταφέρουμε!

Λία να το δεις σαν ένα καινούργιο ξεκίνημα και μην είσαι προκατειλημμένη αρνητικά!!Και τους γονείς σου θα τους βλέπεις όποτε βολεύει, μην αγχώνεσαι!Όλα καλά θα πάνε!Σκέψου ότι τώρα θα αρχίσετε να λειτουργείτε σαν κανονική οικογένεια με τον άντρα σου!

Και γω κορίτσια κανόνισα εμβόλιο την Δευτέρα και επειδή ο άντρας μου δουλεύει και δεν θέλω να πάω αργά το απόγευμα για τους λόγους που είπε και η Έλενα (πυρετό κλπ), θα πάω το πρωί με τον πεθερό μου!! :shock: Κρίμα, μόνος του μου το προτεινε:)

Α!Ξέχασα να σας πω!Το άλλο σκ πάμε εκδρομή!!!Βασικά παντρεύεται πρώτη ξαδέρφη του άντρα μου που έχουμε πολύ στενές σχέσεις στα Γιάννενα και αποφασίσαμε να το κάνουμε σαν εκδρομή απο Παρασκευή:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μη λετε για ηλικιες. Εγω ειμαι η παλιογρια της παρεας :lol::lol::lol::lol::lol: . Κλεισμενα 34 και οι 2 με 1 1/2 μηνα διαφορα με τον στρατηγο..

Λιακι καλη ευκολια με τη μετακομιση. Ειναι λιγακι κουραστικο τωρα με το παιδι αλλα ολα θα πανε καλα. Καλη εγκατασταση και καλη προσαρμογη στη νεα γειτονια :):)

Αριαδνη ευχαριστουμε :D:D . Οσο να ναι ξεβολευομαστε με 2 επιλεον ατομα μεσα στο σπιτι αλλα σε ανταλλαγμα θα εχω βοηθεια ειδικα την κυριακη που ο στρατηγος εχει παλι υπηρεσια :evil::evil::evil::evil::evil:

Μπεμπουλιτσα τελεια τα αντρακια σου. Παιρνουν πολυ καλα βαρος και εχουν αριστο υψος!!!!! Ποιο εμβολιο κανατε σημερα? Ισως δεν κανουν πυρετουλι...... εσυ παρακολουθησε τους μεσα στη νυχτα, το πιο πιθανο ειναι να μην κανουν παντως. Εγω θυμαμαι στον πριγκιπα το χεξα δεν ειχε κανει. Το οτι ειχε φαει δεν παιζει κανενα ρολο.

Εγω ρε κοριτσια δεν ειχα κανει το ροταριξ στον πριγκιπα. ΛΕτε επειδη ηταν το πρωτο μου παιδακι γι αυτο να μην μου το εκανε? Τωρα παντως μου το εχει πρωτο πρωτο να το κανουμε.

Ελενα κοντουλα και εσυ ε??? Καημενουλα μου :lol::lol::lol::lol::lol: Εισαι μοντελο εσυ με τα κιλα που εχεις ;);););) ΚΑι εγω μοντελο ειμαι αλλα για κοντες :lol::lol::lol::lol::lol: Που πας ρε καραμητρο με το 163 :lol::lol::lol: Καλα να περασετε το βραδυ με τους φιλους σας ;);)

Αριαδνουλα μου ελατε και απο καστορια αν σας βολεψει. Θα χαρω να σε γνωρισω απο κοντα :D:D:D

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΑΣ ΜΑΜΥ ΣΕΡΝΕΙ??????? ΕΜΕΝΑ ΠΑΕΙ ΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΡΓΑ ΜΟΝΟ ΤΟ ΜΑΜΥ ΟΜΩΣ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Κατερινούλα μου σε ευχαριστώ πολύ για την πρόσκληση!!Είναι δύσκολο πολύ όμως γιατί θα έχουμε και το γάμο το Σάββατο ..και καταλαβαίνεις με ένα μωρό 2 μηνών τί πρέπει να κουβαλήσουμε για να τακτοποιηθούμε..

Εμένα ψιλοπάει αργά το μάμυ αλλά όχι τίποτα το τραγικό!

Τις υπηρεσίες τις μισεις, ε? :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αριαδνουλα οι υπηρεσιες ειναι μαμησετα!!!! ουσιαστικα ειμαι μονη 36 ωρες. και δεν ειναι οτι τα κανω ολα μονη μου αυτες τις ωρες αλλα πιο πολυ με πιανει ανασφαλεια λογω των παιδιων και ψυχολογικη κουραση αν ειναι γκρινιαρικα δεν δεν μπορω να τα ηρεμησω.

επισης οταν ειναι εντελως συγχρονισμενα ειναι απελπισια, πχ πεινανε την ιδια ωρα, νυσταζουν την ιδια ωρα, κλαινε την ιδια ωρα και δεν μπορω να αφησω το ενα και να κοιταξω το αλλο.....τις μερες της υπηρεσιας ζω το προσωπικο μου δραμα και βριζω που η τυχη μου με εστειλε μακρια απο οποιοδηποτε προσωπο που θα μπορουσε να μου προσφερει βοηθεια κατι τετοιες μερες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια!εγω εδω περιμενω να κοιμηθουν τα μωρα..το ιδιο μοτιβο καθε βραδυ.. :lol::lol: ο αντρας μου ειχε τρελο πονοκεφαλο κ πηγε για υπνο απο τις 9..ουτε να προσεχει λιγο τον μπεμπη που ετρωγε στον αυτοματο δεν μπορουσε για να παω να πεταξω τα σκουπιδια :evil::evil: λες κ του ζητησα να ξεχεσει..τεσπα τα πηρα κρανιο γιατι μου πε ουτε μια φορα που ναι αρρωστος δεν τον αφηνω κ του ζηταω να κανει κατι λες κ τα υπολοιπα βραδυα κανει..τι σας ελεγα;πεταχτηκα στο σουπερ στο απο πισω στενο κ μου πε να παρω τη σαντυ για να μην τον αφησω αυτα τα 20 λεπτα με 3 παιδια..κ μετα μας λενε τι κανουμε;τρελενομαι!

στη σαντυ βοηθαγε παρα πολυ τωρα μεγαλωνω 3 παιδια μονη μου..αφου τωρα δεν δεχομαι κουβεντα να πει κατι για το πως κανω κατι κτλ γιατι να κανω ολα μονη μου!τη σαντυ την καναμε παντα μπανιο μαζι οταν ηταν μωρο κ τωρα δεν εχει κανει κανενα μονο λιγες φορες αλλαγη πανας..αλλα ξερετε τελικα τι φταιει;εγωγιατι βλεπει οτι τα καταφερνω ολα μονη μου..αλλιως θα εκανε

παρεουλα ελενα ε;εγω να σου πω απο τη μια θελω παρεα κ απο τη αλλη φοβαμαι μην χαλασει το προγραμμα τους κ με ξενυχτισουν..απο τις 9,30 κλεινω τα φωτα χαμηλωνω τηλεοραση ηρεμουν κ ετσι κ ξυπνια που ειναι καθονται ησυχα.οταν ειχαν ερθει οι κουμπαροι μου ειχαν αναστατωθει κ αργησει πολυ να κοιμηθουν.τωρα οι υπολοιπες επισκεψεις δεν εχουν κατσει περα απο τις 10.κ με τη φιλη μοτ διπλα ερχονται νωρις κ φευγουν σχετικα νωρις γιατι εχουν κ ταδικα τους παιδια σε προγραμμα..

εγω στη σαντυ δεν ειχα ποτε κ τελικα δεν ειναι σωστο αυτο γιατι δεν κοιμαται μεσημερι ουτε κ το βραδυ εχει στανταρ ωρα.κ τωρα με τα 3 ταλαιπωρουμε.βεβαια με χαλαει απο την αλλη να φευγει ο αλλος επειδη το παιδι κοιμαται στανταρ ωρα κ χωρις να πηγαινει σχολειο.

κ αυτο σκεφτομαι θελω να κανω τραπεζι στους νονους των μωρων για την κουμπαρια κ σκεφτομαι οτι θα ταλαιπωρηθω κ στο τελος θα φυγουν το πολυ 10,30 αντε βαρια 11 κ εκει που θα θες να πεις μια κουβεντα να γελασεις κτλ.φυσικα το ιδιο ισχυει κ για το μεσημερι..εγω δεν μπορω τετοιου ειδους προγραμματα κ απο την στιγμη που δεν υπαρχει σχολειο.γιατι πιστευω πως δε θα περναγα καλα εαν ημουν με το ρολοι στο χερι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κούκλες!

Έλενα τελειες οι φωτογραφιες με την μπουμπού κούκλες κούκλες, και η τζαμαρία άξιζε θα έχεις τέλεια θέα!!!!!!

Λια άντε θα τα βάλεις τα πράγματα σε μια σειρα και θα βρεις τους ρυθμούς σου στο νέο σπίτι σιγα μη σε χάσουμε είναι τρελη εξάρτηση το παρεακι μας.

Κατερίνα καλώς τα δέχτηκες τα πεθερικα!

Χριστίνα μεγάλωσαν τα αγοράκια σου, να έχετε ένα ήρεμο βραδυ.

Τις ηλικίες πάλι τι τις θέλατε και τις πιασατε, καλα δεν είχαμε μείνει στα ζωδια :lol::lol: . Κατερίνα θα σου κάνω παρέα εγω ... εγω θα γίνω 35 τον άλλο μήνα και ο άντρας μου είναι 36.

Νανσυ το προγραμμα τα βοηθαει τα παιδάκια άσχετα αν πηγαίνουν σχολείο. Και βοηθαει και αρκετα και μας όταν ξερεις τι ώρα θα κοιμηθούν πάνω κάτω για να γινονται και οι υπόλοιπες δουλειές τότε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μπήκα να σας πω ένα γεια..Η φραουλίτσα πάει από το κακό στο χειρότερο όσον αφορά στον βραδινό ύπνο και τα έχω παίξει ελαφρως..Ο πρώτος της ύπνος είναι δίωρος και μετά κάνει κάτι σαραντάλεπτα..Δράμα σας λέω.Το άλλο κουφο;; Όσο λείπω στη δουλειά αντέχει χωρίς φαγητό 3 ώρες και. Όταν με βλέπει θέλει στήθος κάθε μισή με μία ώρα...Νυστάζω τόοοσο πολύ :(:(:(

Ελενάκι είστε πανέμορφες και οι δύο!!!! Σήμερα θα τελειώσετε με τις εργασίες;; Περιμένουμε φωτό. Εσύ από τότε που γέννησες δεν έχεις κοιμηθεί μια νύχτα σερί κι εγώ δεν έχω κοιμηθεί 3 ώρες σερί :?:?:?:lol::lol::lol:

Λία κουράγιο με την μετακόμιση. Αντε να μπείτε σε μια σειρά για να διαβάσουμε τα νέα σας!

Αριάδνη καλά έκανες και πηγες για ποτάκι! Μπράβο και στον αντρούλη σου που κρατά την μπεμπούλα!

Αντωνία όλα έτοιμα για τη βάφτιση; Πρέπει να μάθεις και πώς βάζουμε φωτογραφίες γιατι θα περιμένουμε.

Νάνσυ ντερεκάκι ο γιος !!!! Φτου φτου! Θα τον βάλουμε να παλέψει με το κουνελάκι της Κατερίνας μας!

Κατερινάκι Τι κάνουν τα παιδάκια σου; Το κουνελάκι σου είναι μεγάλο παιδάκι! Τα δικά μου πάνω κάτω έχουν ίδιες διαστάσεις αλλά η μικρή είαι ψηλότερη..

Πασχαλιτσάκι τώρα καταλαβαίνω κι εγώ γιατί κάποιοι λένε ότι ένα παιδί = κανένα.Όταν είμαι μόνο με την μικρή όλα είναι διαφορετικά και ας είναι δύσκολο παιδάκι.

Φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια γιατι βλεπω να μειωνομαστε σιγα σιγα;;;3 κ ο κουκος εχουμε μεινει..τελικα τι απο τα δυο ισχυει;εμεις εχουμε περισσοτερο χρονο;η απλα εχουμε φαι περισσοτερο κολλημα με το ποστακι;;;;εγω προσωπικα επειδη ειμαι σαν την βικη θελω να χω καποια ατομα να τα λεω να νοιωθω καλυτερα :lol::lol: κ επισης οι ιντερνικες μου φιλες εχουν αποδειχτει ως καλυτερες με κανουν νοιωθω καλα κ να μην νοιωθω μονη..

κ μονο την βικη που συναντησα δεν χρειαστηκε κ πολυ να καταλαβω ουτε δεν θα ταιριαζουμε μονο μεσω ιντερνετ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααα καλορίζικο το νέο μας ποστάκιι. Lia όταν είδα τον τίτλο πέθανα στο γέλιο :lol::lol::lol:

Έτσι έτσι fashionistas :lol::lol:

Κοριτσάκια εγώ έλειψα γιατί κατέβηκα στο πατρικό μου να αναρρώσω αλλά τελικά μου γύρισε σε διάρροια.

Σήμερα είμαι καλύτερα αλλά συνεχίζω διατροφή για να μην χειροτερέψω. Φοράω μάσκα στον θηλασμό και έχω να φιλήσω το μωράκι μου περίπου μία εβδομάδα. Έχω πάθει στερητικό. :(:(

Εννοείται ότι δεν σας έχω διαβάσει κουτσομπόλες μου αλλά έχω δει τις φωτογραφίες τις Έλενας-κουκλάρας μάνας και κόρης. Είδα και τα γκρεμίσματα. Τι φτιάχνετε εκεί? Παράθυρο?

Σας αφήνω για λίγο γιατί γκρινιάζει. Φιλάκια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια..

Σταυρουλα περαστικα σου ευχομαι γρηγορα να γινεις καλα..κ να μην αρρωστησει ο Στρατουλης σου..

Αριαδνη τι καλα που θα πατε εκδρομουλα..τελεια..ευχομαι να περασετε καλα.

Λιακι καλο κουραγιο σε σας σημερα με την μετακομιση..

Ελενα τελειωσατε εσεις με την τζαμαρια.

Κατερινακι-Πασχαλιτακι κ εγω ετσι παθαινω οταν ταυτοχρονα κ τα δυο γκρινιαζουν πειναν νυσταζουν..με πιανει κριση..αλλα τελικα στο τελος παντα τα καταφερνω..λιγο ο ενας λιγο ο αλλος κ μπαινουν ολα σε μια σειρα..βασικα αμα ο βραδινος μου υπνος ηταν καλος κ δεν ξυπνουσα ολη την ωρα θα ημουν ξεκουραστη κ θα ειχα πιο πολυ αντοχη....θα δεις οτι οσο περναει ο καιρος θα ειναι καλυτερα τα πραγματα..

Ανθη μου αχ αυτη η φραουλιτσα τι να πω σου εμοιασε στο βραδινο υπνο..θελει τη μαμα του το παιδι..ευχομαι να στρωσουν τα πραγματα στο διμηνο.ολα ετοιμα για την βαφτιση..εχω αγχος με τον μικρο που ηρεμει μονο με στηθος αλλα θα δειξει τι θα γινει εκεινη την μερα...

Νανσυ κ μενα ο μικρος εχει προγραμμα κ φοβαμαι να το χαλασω..μηπως δεν ηρεμει μετα..ενω η κορη μου οτι να ναι δεν εχει προγραμμα κ σαυτο φταιω εγω...γιατι θελει να κοιμαται μαζι μου για να κοιμηθει αλλιως οτι ωρα παω εγω παει κ αυτη...

σημερα εμεις θαπαμε στην νονα του μικρου για φαγητο.θα τα πουμε αργοτερα πολλα πολλα φιλια σας στελνω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhmera.....

Καλε πολυ 29 ετων πεφτει και εγω 29 ειμαι.

Ελενα μου,να φορας τα τακουνια,θα εισαι μια σεξουλιαρα,ψηλη,αδυνατη,μοντελο!!!

Αριαδνη μου,καλα να περασετε...Αχ τι ωραια!!!!

Κοκονα,πως πανε οι ετοιμασιες σας????

Νανσυ κοιτα κατι που ειδα!!ΜπΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ζαχαρωτα http://www.sugarflowerscreations.com/20 ... cakes.html.

Εγω ειμαι μονη σαν το λεμονι,ο αντρας σε σεμιναριο....Η μπεμπουλα χθες που πηγαμε για καφεδακι στη Πεντελη εκλαιγε πολυ πολυ,ειχε δυναταα τη μουσικη.Οποτε φυγαμε γρηγορα γρηγορα.

Εδω φυσαει παρα πολυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!

Εδω ειμαι κι εγω!Κατεβασα το μικρο στη μανα μου για να συνεχισω μαζεμα.Το μεσημερι που θα κλεισει ο αντρας το μαγαζι,θα πεσει κουβαλημε και δρομολογιο.Ευτυχως εκει τα πραγματα θα ανεβαινουν μονα τους με το ασανσερ,γιατι δεν παιζει 4 οροφοι κουβαλημα :shock:

Ξεκινησα παλι σιδηρο γιατι νοιωθω την ενεργεια μου στα πατωματα,διαβαζα χτες στον μικρο και λαχανιαζα απο την πρωτη σελιδα! :)

Νενε τελεια τα κεκακια και τα παπουτσακια.Γιατι ομως εχω την εντυπωση οτι θα ειναι πανακριβα...?? :roll::roll:

Ειχα ετοιμα τα σεντονια καθαρα και ο μικρος την ωρα που τον αλλαζα εκανε μια εκσφενδονιστικη και τα εχεσε ολα!!!!Κι εμενα και τα σεντονια! :lol: Παλι πλυντηριο εβαλα,ελπιζω να εχουν στεγνωσει μεχρι το βραδακι.

Βουλα περαστικα!!!Ο μικρος εχει ηδη αντισωματα απο τον θηλασμο και θα τη γλιτωσει το πιθανοτερο.Μακαρι ο φιλος μας ο Στρατουλης!

Νανσυ μαλλον κολλημενες ειμαστε!!Οπως ειναι οι ερωτευμενοι,παντα βρισκουν χρονο!! :D:D

Οπως τα λες.Οι ''ζωντανες''( :lol: )φιλες μου δεν νοιστηκαν και ιδιαιτερα,ουτε καταλαβαιναν ποτε οτι ελεγα κι ενοιωθα,κατα τη διαρκεια εγκυμοσυνης και τωρα.Σταματησα να τους λεω πολλα,αφου οταν ποναγα παντου κατα το τελος ,και σερνομουν γενικοτερα ,ελεγαν οτι ειμαι υπερβολικη και ολο ποναω! :twisted:

Οταν θα ερθει και η δικη τους ωρα θα δουνε!!! :lol:

Λεω ευτυχως που γραφτηκα στο φορουμ,αν και το εκανα για να μη βαριεμαι,και δεν τα εμπιστευομαι και πολυ αυτα τα λιμερια..Να ομως που ηταν η στηριξη μου τοσο καιρο,και θα ειναι και για πολυ ακομα φανταζομαι.Εκτος κι αν μεινει μονο ο κουκος τελικα! :D

Την Τριτη θα εχω το καινουριο μου mei tai.Αντεχει περισσοτερο βαρος και ειναι πιο ανετο απο το ρινγκ,για περισσοτερη ωρα.Βασικα μου την εδινε ο κλασικος μαρσιπος που του πιεζει απο κατω τα μπαλακια του παιδιου μου!!!Με το mei tai καθεται στο πωπουδακι του,δεν κρεμεται.Ποια ελεγε οτι εχει?Τη βολεψε?

Παω να μαζεψω ρουχα-απλωσω επομενα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νενε μου πολυ ωραια ολα αλλα θα ναι πανακριβα γιατι εχω φτιαξει τουρτα με ζαχαρωπαστα κ εχει διαδικασια φανταζομαι ποσο δουλεια εχει για να κανεις τετοια πραγματα!σιγουρα οι τιμες τους θα ναι ακρως απαγορευτικες! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nansy oxi,ap oso kserw.einai mia filh ths kopelas toy adelfou mou.Den exei kostologhsei th doyleia poy kanei,erasitexnika ksekinhse.tha mathw kai tha sou pw...

Lia moy,apo pou tha to agoraseis???gia steile link....

kalo aplwma.Egw mageireyw.Kotopoylo saganaki...Ante na xasw ta ypoloipa kila...

Nansy,des ki ayto,etsi gia idees perissotero....Se ayta ta vaptisia eixa paei kai meta kanane catering mesa,ekplhtiki ekklhsia kai http://www.sugarflowerscreations.com/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...