Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΕΣ-ΜΑΜΑΔΕΣ FASHIONISTAS 6ου-7ου-8ου΄12 νο11


Recommended Posts

νενε μου εχει εναν εκει στην κωστη παλαμα λες;τον εχουν 2 ζευγαρια απο οτι εχω καταλαβει.εκει πηγαιναμε αλλα γινεται χαμος κ δεν παω με τα διδυμα εκει πια παω σε εναν κοντα στην γειτονια μου που ναι μικροτερος κ δεν εχει παιδακια πολλα γιαι δεν ειναι σε κεντρικο σημειο κ μαζευει μονο τη γειτονια.ο αλλος χρεωνει το παιδακια 6 ευρω κ ο αλλος 2,5..με χυμο πατατακια κ μπισκοτα τιμες για παρτυ ξερω μονο στον μεγαλο που πηγαιναμε κ ειχα πει θυμαμαι οτι δεν συμφερε κ εχει πολλα παιδακια κ η σαντυ δεν ειναι σε ηλικια να καταλαβει ποια ειναι για αυτην κ εγω θελω να φτιαξω φαγητα κ δεν θελω να ναι κ αλλοι γονεις.θυμαμαι ημουν εγκυος ειχε παρτυ με μπουφε της μαμας κ μου ειχαν σπασει τη μυτη τα φαγητα..τους εβλεπα να τρωνε κ εγω χυμο.. :lol::lol: ενω ο αλλος με 30 ευρω τον κλεινεις ολο.αλλα κ αλλα παιδακια να χει πανω απο 4 δεν ειναι εποεμως δε θα με πειραξουν να ναι κ αυτα.εξαλλου πλεον η σαντυ τα βλεπει συνεχεια κ τα γνωριζει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αλεκαρα σε εχει ανχωσει ο παιδιατρος μου φαινεται..τωρα για τα κακα κ μενα παροοτι ξενο καποιες φορες ειναι πρασινα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελένη μου δεν πηγαίνει παιδικό ο Πάνος...Αρπάζει όμως εύκολα όποια ίωση κυκλοφορεί.Η φραουλίτσα κάνει σε κάθε γεύμα αναγωγές.Σε άλλα γεύματα περισσότερες και σε άλλα λιγότερες.Ακριβώς το ίδιο θέμα είχα και με τον Πάνο αλλά πίστευα πως με το μητρικό γάλα θα είναι αλλιως. Στους 6 μήνες που μπαίνουν οι στερεές τροφές βελτιώνεται πολύ η κατάσταση και στους 9 συνήθως σταματούν.

Αλέκα εννοείται πως δεν πρέπει να σταματήσεις να θηλάζεις και γνώμη μου είναι να μη δώσεις κρέμα από τώρα. Το μητρικό γάλα δεν σταματά ποτέ να προσφέρει αυτά που πρέπει σύμφωνα με τις ανάγκες του μωρού και επίσης είναι λογικό να μην παίρνει βάρος συνέχεια με τους ίδιους ρυθμούς.Μάλλον δεν ξέρει και πολλά για το θηλασμό ο γιατρός σου...Πράσινα κακάκια έκανε μια περίοδο και το κουνελάκι της Κατερίνας μας αλλά δε σταμάτησε να θηλάζει αποκλειστικά και φυσικά δεν έδωσε κρέμα γιατί ήταν πολύ μικρό τότε το μπεμπάκι.Ρώτα την αν θες.

Νανσούλα ακόμα και το μπούκωμα ύποπτο είναι. Κράτα τα μωρά όσο γίνεται σε απόστση.Με τα πρώτα μας τα παιδάκια δεν είχαμε τέτοια θέματα..Πόσο χρονών γίνεται η Σάντυ;;Πότε έχει γενέθλια και προετοιμάζεις το παρτάκι της;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsakia mou,

liaki mou exoun dikio ta koritsia mpes na mas miliseis tha sou kanei kalo ;) oles exoume stenaxorithei :(

stauroula gurises :ymparty: welcome :D xairomai pou perases kala an kai diavasa oti malosate me ton suzuks. grrrr emena to pluntirio exei programma gia mallina kai grafei 30

kokona mou nai meta apo arketi ora koimithike!!! koimithike stin agkalia mou telika! kai exthes ta idia mas ekane otan gurisame spiti, eutuxos pou itan o antras mou edo kai eide pos den tou leo blakeies ;) i kili tou einai mia xara eutuxos!!!

nansoula teleia einai auta pou theleis na ftiakseis, aksia manoula eisai :) souper i tourta, tha mou ftiakseis kai emena mia :D:D

anthoula perastika ston panouli sou

xristinaki mou teleiaaaaaaa ta nea sou, mprabo!!! agoraki ti teleia :D:D

alekaki kai emena kanoun prasina kakakia, mou eipe i paidiatros oti einai apo to gala. tora esu pou thulazeis den ksero ti mporei na ftaei :? mipos ta frouta pou tou dineis??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ανθη μου αργουν ακομα αλλα μαζευω ιδεες παντα 2 μηνες πριν! :lol::lol:

ευυτυχως σημερα δεν εχει τιποτα η σαντυ.μια μερα ακουγοταν λιγο μπουκωμενη.αλλα ουτε μυξες ουτε τιποτα.

να ρωτησω μηπως ξερει καμια ενταξη ξερω το κεικ κραταει λιγες μερες.τα cupcakes me γλασσο πρεπει να γινονται την ιδια μερα;;επειδη θα κανω κ φαγητα κ δεν παιζει την ιδια μερα να κανω κ τετοια αλλα ειδα πολυ ωραιες ιδεες για cupcakes a!θα φτιαξω k glifitzoyria mini απεξω σοκολατα κ απο μεσα oreo!

1 μερα πριν γινεται η τουρτα.

επισης αλλη ερωτηση.συνηθως τα κεφτεδακια τα πλαθω τα βαζω καταψυξη κ τα τηγανιζω την ιδια μερα αλλα χανεις πολλες ωρες ετσι εχω δει στο σουπερ που τα εχουν στην καταψυξη ετοιμα τηγανισμενα.κ λεω αν τα τηγανισω κ τα βαλω καταψυξη πως θα ειναι;;το εχετε κανει ποτε;λογω διδυμων δε θα καταφερω να κανω παρα πολλα εκεινη τη μερα εκτος κ αν ερθει η πεθερα μου.κ θελω να κανω πραγματα που θα γινονται σε χρονο ντετε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα, καλη Κυριακή σε όλες! Σα να φθινοπωριασε λίγο σήμερα ε?

Σήμερα θα πάω με την μικρη να δούμε το Disney on ice, είχα κερδισει προσκλήσεις απο ένα ραδιοφωνικό σταθμο, είναι για τις 19:30 και οχτω και αρχίζω να κάνω μπάνιο τον μικρο και να τον έτοιμα ζω για ύπνο. Θα τον θηλασω πριν φύγουμε και ελπίζω να τα καταφέρει ο μπαμπάς μας αν και το πιο πιθανο είναι να μας περιμένουν.

Εσείς τι κάνετε?

Έλενα πάτε χωρίς ραντεβού για εμβόλιο, δεν πειράζει την Τρίτη τώρα, εμείς αυριο θα πάμε και έχουν και τα δυο εμβόλιο, ποιο θα πτωτοπαρηγορω δεν ξέρω. Και ο δικος μου μαδαει, όλο τριχουλες βρίσκω στο σεντονακι του και εκείνο το σκούρο μαλλι που είχε όταν γεννήθηκε έχει ανοίξει αρκετα.

Ανθη μου περαστικα δυσκολο όταν είναι το μεγαλύτερο αρρωστουλι να το κρατάς μακρυά απο το μωρο. Μόλις συνδέσουμε τον μεγάλο υπολογιστη θα κάνω μια προσπάθεια να βάλω στην ομάδα την φωτογραφία της φραουλιτσας.

Νανσυ ωραία δείχνει η τούρτα έχεις ξανά δουλέψει με ζαχαροαστα? παραγγελιες δεχεσαι? :lol::lol: Σε παιδοτοπο θα ευχαριστηθουν καλύτερα τα παιδάκια και εγω για φέτος σε παιδοτοπο λέω να τα κάνω, δεν γινεται και το σπίτι χάλια μετα!

Κατερίνα περιμένουμε φωτο τις νεραιδουλας!

Χριστίνα να σου γράψω και εδω για το ποσο πολυ χάρηκα με τα νεα απο τον μπεμπουλη σας, όλα τα μωρακια της παρέας σου στέλνουν πολυ θετικη ενέργεια!

Αλέκα εμένα μου είπε η παιδιατρος ότι το χρώμα δεν παίζει ρόλο στα μωρακια που θηλαζουν, εμένα έκανε για σχεδόν ένα μήνα πράσινα κακα. Τα πρασινα κακα δειχνει μου ειχε πει οτι μεταβολιζει διαφορετικα το γαλα. Ποσο καιρο στο κανει μηπως εφαγες εσυ πολλα πρασινα λαχανικα τελευταια? Ποσο είναι τώρα ο Πετρακης και πως είναι στις καμπύλες που δεν ικανοποιούν τον παιδιατρο. Πάντως δεν νομίζω ότι φταίει το γάλα το γάλα της μαμάς πάντα προσαρμόζεται με τρία ηλικιακές ανάγκες του παιδιου. Για μένα συνέχισε να θηλαζεις και Ασε την κρέμα για λίγο αργότερα, θέλω να πω αν ο λόγος που σου είπε για κρέμα είναι ότι φταίει η ποιότητα του γαλακτος γιατι δεν νομίζω ότι ισχύει.

Σας είπα ότι η ζυγαρια έδειξε ένα κιλο κάτω απο αυτα που είχα όταν έμεινα έγκυος! Γιουπιιιι φύγαν όλα και ένα παραπάνω έφτασα τα 54!!!!,

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο καγκουρο!κορμαρα εγινες!!!!

ναι εχω ξαναδουλεψει με ζαχαροπαστα κ ειναι πολυ ευκολο.

εκανα κ ερευνα στο ιντερνετ για οτιδηποτε μπορω να κανω κ τωρα φτιαχνω να δοκιμασω πιτσακια μαφινς.θελω κ καθε χρονο να κανω διαφορετικα ετσι για να τους τρελενω! :lol::lol: βρηκα φοβερες ιδεες αντι για κλασσικες μπομπες κτλ.μεχρι κ πιτσακια ατομικα με σχεδιο μινι βρηκα.

πες μας εντυπωσεις για την παρασταση κ εαν καθησε η μικρη σου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπεμπούλα μου ευχαριστώ πολύ για τα περαστικά. Είδα στο fb τη φωτό με τα βαζελάκια σου και τρελάθηκα!!!Είναι κουκλάκια!

Νάνσυ να το κανεις επάγγελμα!Διοργανώτρια παιδικών πάρτυ.Εγώ 1-2 μέρες πριν σκέφτομαι τι θα κάνω και η τουρτα πάντα απο PASSARELA.

Kατερινάκι μου τέλεια με τα κιλά!!!Πώς το έκανες αυτό;;Εγώ έχω 6 κιλά που δεν μπορώ να χάσω..Τρώω γλυκάκια όμως :oops::oops::oops::oops: Σου εχω στειλει 5 φωτο της φραουλίτσας.Μακάρι να καταφέρεις να τις βάλεις.

Να περάσετε τέλεια σήμερα στο disney on ice! Θα βγάλεις και γάλα για να τους αφήσεις;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ολες βολταρετε σημερα ε;;;

εμας τωρα γυριζει ο μπαμπας κ ελπιζω να εχει ορεξη να παμε παιδοτοπο..ναι ναι παω κ τον βλεπω σαν μπουζουκια :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia!

Emeis simera pigame boltoula gia kafedaki kai kruwna! :shock: Simera niwthw oti irthe kai o xeimwnas...oles tis alles meres eixame zesti alla simera epidi fusaei polu eixe psuxroula...h mpempa koimotan oli tin wra...protimw na min koimatai sunexeia sti bolta giati thelw kai auti na blepei ton kosmo eksw na sunithizei.

Anthouli mou den kserw ti ennoeis me to "estrwse", an ennoeis na koimatai oli nuxta, tote oxi den estrwse :lol: kai den to blepw na kanei olonuxtio upno h dikia mou....alla kanei kati 5wra seri tis perissoteres fores kai meta ena 3wro kai einai ok. Alla oxi panta bebaia. Xtes ekane 3wro + 3.5wro + 1.5 wra ksupnia + 2wro...

Kagouraki den kleinoume rantebou gia embolio oxi...pame etsi alla kai oloi apoti exw katalabei etsi pane. Exei apla mia tampela ap'eksw pou dinei proteraiotita sta paidia ews 6 minwn apo tis 9 ews tis 11. Opote pame prwini wra. Kai emena exoun anoiksei polu to xrwma twn malliwn tis.

Aleko kai mena kata kairous kanei prasina kaka alla pisteuw oti den einai kati...an einai kalo to baros tou min agxwnesai...

Xtinaki ta nea sou einai teleia!! Sou euxomai na exeis mia kali egkumosini...tha deis poso grigora tha perasei o kairos!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια μου!!!μολις γυρισαμε απο το παρτι της ανηψιας μου!!!!μπραβο στην αδερφουλα μου που τα εκανε ολα τελεια,παρολο την κουραση που ειχε κ τα ξενυχτια απο την δουλεια της κ τα 4 παιδια μαζι!!!θα βαλω φωτο μετα..

αχ νενε εγω οταν εχω χρονο μπαινω κ διαβαζω τα παλια ποστακια που λεγαμε πριν την γεννα..στις αρχες αρχες που ηταν ολες σχεδον!!ανατριχιαζω για να πω την αληθεια απο συγκινηση!

νανσυ η τουρτα ειναι φανταστικη!!

ανθουλη περαστικα κ παλι..πως ειστε σημερα?

αλεκα κ η δικια μου κανει πρασινα κακα αλλα ειναι φυσιολογικο!παιζει ρολο κ τι τρως..π.χ εφαγα χτες αρακα με μοσχαρι κ σημερα τα εκανε πρασινα..της δινω μερα παραμερα κ κρεμουλα(ρυζαυλερο-βανιλια)ξετρελενεται!!την θηλαζω παντα..πολυ σπανια θα της δωσω ξενο κ αυτο αν σε περιπτωση ειμαστε καπου εξω που δεν μπορω να θηλασω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινα τι ωραια που θα πατε εκει σημερα!!!το εβλεπα στην τηλεοραση κ ελεγα στον ανδρεα ποσο ομορφα ειναι!!!να περασετε τελεια!!!

κατερινα πασχαλιτσακι ειδα τις φωτο!!!κ τα δυο ειναι πανεμορφα αγγελουδια!!!!επαθα πλακα με το σκουφακι!!!παρα πολυ ωραιο!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια εβαλα στην ομαδουλα μας φωτογραφιες. Περιμενω σχολια..... ειδικα της Λιας μας μιας και θα συμπεθεριασουμε :D:D:D:D:D . Δεχομαστε ομως και αλλα προξενια αν αλλαξει γνωμη ο γαμβρος!!!!

Αντε βρε Ανθουλι μου να μην σας ριξει..... καλα κανεις και δεν τον στελνεις αν εχεις καποιον να τον κραταει. εδω εγω που ζοριζομαι πολυ μονη μου και ειδικα οταν ο στρατηγος εχει ασκησεις και υπηρεσιες και δεν τον στελνω για να μην τις κουβαλαει.

Αλεκακι μου για τα κακακια ξερω οτι πρασινα ειναι οταν η μαμα τρωει πρασινα λαχανικα και οταν εχει υπερπαραγωγη και το μωρο παιρνει το πρωτο γαλα το ελαφρυ. Η κατερινα το περασε και ισως ξερει να σου πει κατι περισσοτερο. Οσο για το βαρος, εμενα θυμαμαι οταν ο πριγκιπας ηταν κοντα στην ηλικια σας, περιπου 5 μηνων και ειχε φρεναρει με το βαρος, απο εκει που επαιρνε 1 με 1,5 κιλο το μηνα επεσε στα 350 γρ το πρωτο που κοιταξε ηταν αν εχει ουρολοιμωξη. αφου το αποκλεισαμε δεν καναμε τιποτα και εννοειται οτι δεν μου ειπε να κοψω τον θηλασμο, ισα ισα που μου ειπε να συνεχισω αποκλειστικο και δωσαμε κρεμα στον 7ο μηνα. παρε και απο κανενα αλο γιατρο γνωμη.....

Κατερινουλα τωρα που ο μικρος κολλησε με τον μικυ ποσο πολυ θα ηθελα να τον παω και εγω σε αυτο..... Καλα να περασετε. Μονο εγω χαιρομαι που δεν χανω κιλα????? ημουνα σαν τον αγιο φανουριο και τωρα φαινομαι πιο υγειης!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου!

καιρο εχω να μπω εδω,αλλα δε προλαβαινω κ σκαιπ κ εδω ε κ συνηθως μπαινω σκαιπ για αμεση κουβεντουλα!

αντε κατερινακι να μπεις κ εσυ να μιλαμε!τελεια που θα πατε ντισνευ ον αις ο τονι μου θα ξετρελαινοταν που του αρεσουν αυτοι οι ηρωες απλα δε ξερω αν θα καθοταν.

μαρακι μπραβο στη αδελφη σου που τα καταφερε οπως μας λες,αντε να μας βαλεις φωτο!

δε διαβασα πολλα μονο αυτη τη σελιδα αλλα ειδα που το χτινακι εχει αγορακι;;τελεια τα νεα σου,ολα θα πανε τελεια θα δεις!!

εμεις φαγαμε στη πεθερα μου σημερα,κλασικα καθε κυριακη,κ το απογευμα μαλλον θα παμε για καφε με τους νονους μας σε καποιο εμπορικο γιατι επιασε κρυακι.

τωρα οι αντρες κοιμουνται,ο αντρας μου ηταν πρωινος στην δουλεια κ εγω θηλαζω τη μπεμπουλα.η οποια κοιμηθηκε οση ωρα ημουν στη πεθερα κ τωρα φυσικα δε θελει νακοιμηθει να ξαπλωνα λιγο κ εγω.. ;):cry:

αυτα τα λιγα κ απο μενα,πολλα φιλια σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτα τα ολιγα για αμεσα!!!τωρα θα βαλω κ στις φωτο κανονικα!!

γεια σου βικακι!!!ναι οντως αμεση επαφη με το skype!!!το μονο κακο ειναι οτι χανεις το μπουσουλα μεχρι να πας να κατουρησεις!!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οσο για τα κιλα που λετε,πολυ στεναχωριεμαι γιατι εφτασα 49,5 κ το τζιν σημερα σακουλιαζε.. :( παλι απ'τα κοκκαλα βγαλμενη οπως λεει κ ο υμνος!!!

εβαλα φωτο στις φωτογραφιες..οχι ομαδα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι ελα σε μενα μια εβδομαδα να σε παχυνω!!! Αληθεια λεω, οσοι ερχονται στο σπιτι μας μετα που φευγουν ειναι πιο χοντροι, τους ζυγιζουμε πριν και μετα και εχουν τσιμπησει το κιλο τους.

Θα σε κανω σε 10 μερες μια χαρα στρουμπουλω :lol::lol::lol::lol::lol:

Η αδεφη σου σου μοιαζει πολυ και νομιζω οτι και ο γιος σου της μοιαζει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια καλησπέρα,

Σήμερα δεν μπόρεσα να μπω ούτε εδώ να γράψω, ούτε skype γιατί ήμουν χάλια.Με γρατζουνάει λίγο ο λαιμός μου και πλακώθηκα στα τσάγια και μου ήρθε και περίοδος και πολυ έντονη και μάλλον φταίνε τα ινομυώματα, πρίν την εγκυμοσύνη δεν ήταν έτσι. Είμαι πολύ κομμένη :(

Αύριο έλεγα να πάω Πάτρα αλλά σε αυτή την κατάσταση που είμαι, δεν γίνεται, τώρα μάλλον την επόμενη βδομάδα :?

Κατερινάκι έγινες μοντελάκι, μπράβο!Εγω νομίζω ότι έχω πάρει πόντους απο τα πολλά γλυκά :(

Πασχαλιτσάκι, τί να πώ για τα παιδάκια σου?Η μπέμπα είναι θεά και τί ωραία είναι αυτά που φοράει!Όσο για τον Παναγιωτάκη, τον έχω δει και live με την πιπίλα του και έχω να πώ τα καλύτερα!!

Εμένα τελικά η μπέμπα έχει αρχίσει και πίνει 100μλ περισσότερο αυτή την εβδομάδα και συνεχίζω να της δίνω στις 12 κοιμισμένη, με την διαφορά ότι τώρα ξυπνάει γύρω στις 8 αντί για 6μιση. Σκέφτομαι, αφου κοιμάται νωρίς να της δίνω νωρίτερα το τελευταίο για να τσεκάρω ποτε θα ξυπνάει.Όλο πειράματα κάνω, κρίμα :D Και δεν με έχει προβληματίσει προς το παρόν στον ύπνο η καλούλα μου :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέραααα.

Επιτέλους κατάφερα να σας γράψω.

Να ευχηθώ πρώτα απ'όλα στο Χριστινάκι μας μία καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη. Μόνο χαρές από δω και πέρα.

Ρε κορίτσια μην μιλάτε για κιλά. Έχω να χάσω ακόμα τουλάχιστον 4. :evil:

Εμείς χτες καταφέραμε και βγήκαμε οι 2 μας. Έκανε baby sitting η πεθερά μαζί με την κουνιάδα. Βέβαια ταλαιπωρηθήκαμε γιατί είχαμε καιρό να βγούμε και 2 από τα μαγαζιά που ξέραμε είχαν κλείσει. :lol:

Τελικά πήγαμε κατά τις 11μιση για φαγητό και γυρίσαμε 1μιση. Είμαι με 5 ώρες ύπνο σήμερα. Νυστάζω απίστευτα.

Το ερχόμενο Σάββατο έχω τα γενέθλιά μου και λέω να οργανώσω κάτι έξω αλλά θα δούμε κιόλας γιατί την Πέμπτη θα κάνουμε το εμβόλιο της μηνιγγίτιδας και να δούμε πως θα πάει.

Κατερινάκι τέλεια η μπουμπού. Μαράκι και η δικιά σου πιο γλυκιά και από την τούρτα :D:D

Αλέκα έτσι είναι όπως τα λένε τα κορίτσια τα πράσινα κακά. Εγώ πάντως παρατηρούσα παλιότερα ότι όταν του έδινα από αυτό που έβγαζα με το θήλαστρο έκανε στάνταρ πράσινα κακά. Ίσως γιατί το θήλαστρο βγάζει το πιο ελαφρύ γάλα. Δεν περιέχει πολύ λίπος.

Εμένα κορίτσια τα κακά του πλέον είναι σαν νερό. Αφού τα απορροφάει η πάνα τελείως. Μου φάνηκε περίεργο αυτό. Σας συμβαίνει εσάς? Παλιότερα ήταν πιο πηχτά.

Μαρή Ελένη αφού έκανες σεξ τι το ήθελες το σοκολατένιο κέικ? :lol::lol::lol:

Νάνσυ άξια! Δεν έχω να πω τίποτα άλλο.

Σας αφήνω γιατί παίζει να ξύπνησε ο μικρός και δεν θα την παλέψω άλλο ξύπνια. Νυστάζωωω.

Αύριο πιστεύω να μπω και skype.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενάκι μου καιρό εχουμε να τα πούμε..Με το "εστρωσε" εννοω τον σερί ύπνο..Και τα πεντάωρα πάντως καλά είναι ;);) Η φραουλίτσα εχει κανει και 4ωρο και ειμαι ευτυχισμένη!!!!!!!!!!!!

Μαράκι τελειες οι φωτογραφίες που μας εβαλες!!!Στο εχω πει 1000 φορες και θα στο πω ακόμα μία.Κουκλάκια είναι τα παιδάκια σου!Από την μπεμπούλα δεν λείπει ποτε η κορδέλα :lol::lol::lol: Όσο για την τούρτα δεν εχω λογια.Θελω να φαωωωωωω.......

Πασχαλιτσακι μου δεν υπαρχουν λογια για τη νεραϊδούλα!!!Είναι θεά και αυτά που φοραει τέλεια!!!Όσο για τον πρίγκιπα, φοβερό αντράκι!Δεν μοιάζουν μεταξύ τους ε;;;

Αριαδνη μου ευχομαι να ξυπνησεις αυριο και να είσαι περδικι.Όχι τίποτα άλλο, δεν παλεύεται και η μάσκα..Πόσα ml πίνει σε καθε γευμα το μπισκοτακι;;Η δικιά μου όταν λείπω πίνει ενα μπουκάλι των 150 και δεν ξερω ποτε πρεπει να το αυξησω :?:?:?:? ....Όταν πάψει να χορταίναι λογικά...Δεν θυμαμαι παντως ποτε ο Πανος εκανε τα 150 180....

Κατερινάκι πώς τα περάσατε στο disney on ice;;;;Είχα πάει με την ανιψιά μου όταν ήμουν εγκυος στον Πανο και μου αρεσε πολύ.

Καλό βράδυ σε όλες σας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια

ντελφινακι τελεια η τουρτα οπως κ εσεις!!πες απο γευση τι ελεγε;σου αρεσε η ζαχαροπαστα!!στο κοψιμο την δυσκολεψε;τα συγχαρητηρια μου πες της!

εστε αρα περιμενουμε κερασμα στο ποστακι την αλλη εβδομαδα :lol::lol:

αριαδνη κ εγω ειχα τρελο αιμα κ δεν εχω ινομιωματα αρα μπορει να μην φταινε αυτα μην ανωνεσαι

εμεις δεν πηγαμε πουθενα εχτες τελικα..

μηπως ειδε καμια την ταινια εχτες στον αντενα;το νησι των καταραμενων;;την εβλεπα αλλα με τα μωρα δεν ειμαι σιγουρη για το τελος..ηταν τελικα παγιδα του καπριο κ τους ξεγελασανε ολους;υποθετω θα εχει κ επομενο γιατι τελειωσε πολυ αποτομα..

εχτες εφτιαξα κατι να δοκιμασω που ναι πανευκολο δεν ξετρελαθηκα ειπα αλλα πως εφαγα γυρω στα 6 κομματια δεν ξερω :lol::lol: ηταν κατι που οταν το ετρωγες ελεγες ενταξη αλλα μετα ηθελες να φας κ αλλο.. :lol::lol: περιμενω εγκριση απο τον αντρα μου που τα εχει παρει κολατσιο..εβαλα κ στην καταψυξηγ ετοιμα γιατι εγραφε πως μπαινουν να δω πως θα ναι μετα απο 2 εβδομαδες..

ντελφινακι ειχε τιποτα η αδερφη σου που να μου το προτεινεις;εμφανισιακα κ γευστικα;

ειδες ειναι να το χεις δε πα να δουλευεις δε παν να εχεις πολλα παιδια οταν σου αρεσει κατι ολα τα καταφερνεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα τσουπριτσες...

χθες δεν καταφερα να σας γραψω ηταν φουλ η μερα μας,το πρωι εκκλησια μετα σπιτι για δουλειες φαγητο εκανα δυο γλυκα τα δυο μωρα μπανιο ε κ καπως ετσι περασε η μερα.

Μαρακι μου ποσο ομορφα ειναι τα παιδακια σου :!::!::!::!: κ μπραβο την αδερφουλα σου που εκανε τοσα πραγματα..ηταν ολα τελεια κ φανταζομαι ποσο το ευχαριστηθηκαν κ τα παιδακια.

Σταυρουλα χαιρομαι που περασατε ομορφα με τον αντρουλη σου..καλα κανατς βγηκατε κ ξεσκασατε να το ξανακανεις κ το αλλο σκ που εχεις γεννεθλια...τα κιλα εεεε,εσυ μονο 4 εχεις εγω αλλα 8...δεν φευγουν τα ατιμα ευκολα.χθες μετα απο μια βδομαδα εφαγα γλυκο κορμο κ ηταν τελειο.

Ελενη καλα σου λεει η Σταυρουλα αφου εκανες σεεεεεεεεεεεεεεξ αυτο το τελειο σοκολατενιο κεικ τι το εφτιαξες :?::?::?::?:

Ανθουλα μου πως ειναι ο Πανουλης σου :?::?: ειναι καλυτερα :?::?: τι καλα που κανει 4ωρο η φραουλιτσα :):) κ εμεις ακομα συνεχιζουμε τις αναγωγες αντε να δουμε ποτε θα σταματησουν..

Αλεκα εμεις τα ειπαμε κ στο skype δεν υπαρχει κανενας λογος να στεναχωριεσαι το βαρος του μωρου σου ειναι οχι απλως ικανοποιητικο αλλα τελειο...δεν σταματας τον θηλασμο με τιποτα εκτος αν το θελεις..τα πρασινα κακα μηπως ειναι απο την κρεμουλα που κανεις :?::?: παντως ο γιατρος σου δεν κανει καλυτερα να τον αλλαξεις...οσον αφορα τον θηλασμο σου λεω.

Κατερινακι πως τα χασες τοσα κιλα δεν μας λες κ μας το μυστικο που κοψαμε σχεδον ολο το φαι για να τα χασουμε :?::?: εγινες κορμαρα :) χθες πως περασατε με την κορουλα σου :?::?:

Χριστινακι τι ευχαριστα τα νεα σου..μπεμπαρος ε :?::?: μπραβο κοριτσακι μου ολα καλα θα πανε μην στεναχωριεσαι καθολου.

Κατερινακι μια κουκλα η κορουλα σου..ποιον μοιαζει :?::?: κ ο μικρος αστερακι..

Αριαδνη μου πως εισαι ευχομαι να εισαι καλυτερα..μπορει να ειναι κ απο τα ινομυωματα αλλα μπορει κ να ειναι ετσι απο την γεννα συνηθως μετα την γεννα εχουμε πολυ αιμα στην περιοδο.περαστικουλια σου.οσο για το μπισκοτακι οτι κ να κανεις με το προγραμμα της ειναι καλο μωρο φτου φτου.

Χριστινακι ο μανολις σου τι επαθε :?::?::?: μηπως εχει κολικου το παιδι :?::?: γιαυτο γκρινιαζει :?::?:

Ελενα χαρουμενα μηνογεννεθλια για την μικρουλα σου κ ολανα πανε καλα με το εμβολιο σας αυριο..

Ναταλακι εσεις πως περασατε στα βαφτισια :?::?::?:

Εσεις Βικακη ελπιζω να περασατε ομοεφα....

Νανσυ θα περιμενουμε να δουμε τις υπεροχες δημιουργιες σουυυυυυυυυυυυυυ :!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia, simera ksipnisame 8 ;)

kangaroo pos perasate exthes??

anthi mou eides ta bazelakia mou :D s'euxaristo polu ;) elpizo na min theloun alli omada otan megalosoun giati tha exoume problima :lol: 4oro i fraoulitsa? mprabo, ante siga siga tha strosei ;);)

elena mou ksuose o kairos, simera brexei edo :)

maraki teleio party organose i sister sou, mprabo tis kai i tourta teleia! na ta xiliasei i anipsoula :)

ariadni mou kai ego exo para polu aima, prin meino egkuos eixa polu mono tin 1h mera, tora asta na pane!!! grrrrr

stauroula oraia pou bgikate oi duo sas kai emena mou leei o antras mou na pame sinema tora pou bgainei mia tainia pou thelei na dei kai ego den thelo giati tha ta kratisei i pethera kai den goustarooo!!! den tis exo empistosuni, ase pou tha einai pano se mas kai sigoura tha anaksei ntoulapes na dei!!!

kokona mou oxi kolikous den exoume, apla pairname alma anaptiksis kai mallon giauto gkriniazei, otan ton exo agkalia stamataei. kai troei kai perissotero autes tis meres. apla thelei sunexeia na eimai mazi tou, otan blepei oti kratao ton toni agkalia tote klaiei kai den stamataei mexri na ton afiso!!!, zileuei kiolas kai nomizo pos tha exoume problimata argotera.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντωνια μου ο Πανουλης ειναι απυρετος και βηχει σαφως λιγοτερο.Το πρωι ομως τον πιανει κριση βηχα :(:(:( Στον Πανο οι αναγωγες σταματησαν 6 μηνων που μπηκαν οι στερεες τροφες. Ο παιδιατρος μου ειπε μεχρι 9 μηνων το πολυ.Θα μου πεις δεν ειναι και λιγο...

Σε ειδα βιαστικα και στο fb.Είσαι μια κούκλα!

Μπεμπουλα ο Πανος ειναι γαυρακι αλλα δουλευει τον μπαμπα του οτι ειναι ΑΕΚ ή Παναθηναϊκός και σπάμε πολλή πλάκα :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...