Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΕΣ-ΜΑΜΑΔΕΣ FASHIONISTAS 6ου-7ου-8ου΄12 νο11


Recommended Posts

Αντωνία ο Αναστάσης είναι κουκλι και σε όλες τις φωτο έχει ένα τέλειο χαμόγελο, γελαστος να είναι πάντα.

Νανσυ ωραίο το προσκλητήριο!Για το σπίτι και εγω έτσι έλεγα θα την μαθω να μην πειραζει και τελικα τα έχουμε μαζέψει όλα :lol::lol:

Αμαλία να φτιαξουν τα πράγματα κοριτσάκι μου, να βλέπεις τον μικρο σου και να γέμιζε ιός αισιοδοξία.

Σταυρουλα έτσι είναι κάθε παιδάκι διαφέρει μια χαρα ο Στρατουλης έτοιμος να καθίσει είναι. Σταυρουλα και τα πρώτα δοντακια θέλουν προσοχη γιατι λενε επηρεάζουν αυτα που θα βγουν μετα, αλήθεια ψέμματα δεν ξέρω. Εγω θα τα επλενα με το βρεφικο απορρυπαντικο,μαζι με τα αλλα.

Μαγδα καλώς ήρθες να χαίρεσαι το αγοράκι σου. Μόλις κανεις και δεύτερο θα πεις ποσο δίκιο έχουν αυτοί που λενε ένα ίσον κανένα. Είναι στιγμές δύσκολες αλλα όλα γινονται.

Μαρακι με υπομονη όλα θα πανε καλα με τον γιο σου, δύσκολη η εφηβεία. 4 είστε καλε όχι 5 ακόμα, διανύει τον 5ο μήνα στις 15νοεμβρη θα γίνει 5, δεν νομίζω να σε μπέρδεψα.

Κατερίνα καλές δουλειές, μην τον αφήσεις περισσότερο αν και νομίζω ότι τον έχει πιασει μανία επειδη του είναι καινουρια, σε λίγο θα τα βαρεθεί θα θέλει να τα έχει να παίζουν αλλα δεν θα κολλάει.

Σας αφήνω θηλασα τον μικρο και κοιμήθηκε, ευκαιρία να συνεχίσω τις δουλιτσες μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kalimera koritsoudia!!

Pigame sti giatro alla exei allaksei to programma tis kai den anoigei pia ta Sabbata kai den to kserame. :shock:

To afinoume gia Triti giati ti Deutera de mporei o suzux kai exw agxos na paw moni mou mipws tin piasei isteria kai de mporw na tin kanw kala.

Stauroula kalws orises pisw, pws perasate? Nai o kosmos opws to les den paei kala...emeis simera pigame se mia ekthesi pou exei mesa panw apo 80 periptera pou diafimizoun kritika alla kai alla proionta, exei kai h nona tis mpempas periptero....kai mia stafidomoura se ena periptero :lol: mas stamatise kai arxise na tin pianei kai na leei poso omorfi einai kai ena swro diafora kai meta h mpempa de stamatise na klaiei mexri pou ftasame spiti! :shock: Thelw na balw mia tampela sto karotsi apo autes pou leei "Parakalw min aggizete"

Magycal kalws irthes sto postaki. Tha mas matheis siga siga. Emeis to deutero den to exoume sto programma amesa giati ektos oti den exoume boitheia leme oti theloume na to zisoume ligaki to prwto...alla bebaia auta den mporeis kai panta na ta programmatiseis opote tha deiksei to mellon! :)

Maraki 4 minwn les bre...ase tis theiades na lene...

H Lia den mpike simera? :(

Lia sou stelnoume ena filaki :-*

Pasxalitsaki s'euxaristw paw na to diabasw twra na dw an exw elpides h an tha karafliasw teleiws! :lol:

Emena pantws otan h mpempa mou trabaei ta mallia menoun ena swro trixes sta xeria tis!

A den sas eipa...kai h mpempa madaei kai feugoun trixoules kai prospathw na tis bgazw apto sentonaki tis gia na min akoumpaei kai tis trwei...alla exw paratirisei re koritsia sta kaka tis kai exei trixes dikes tis!!! Pou simainei oti tis trwei! :o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

.....μην τον αφήσεις περισσότερο αν και νομίζω ότι τον έχει πιασει μανία επειδη του είναι καινουρια, σε λίγο θα τα βαρεθεί θα θέλει να τα έχει να παίζουν αλλα δεν θα κολλάει.

Το ελπιζω γιατι εχω τυψεις επειδη εγω του το εμαθα το σπορ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!Είστε καλά?

Welcome back Σταυρούλα!Μπράβο που ξεκουράστηκες και πέρασες καλά!

Αντωνία, ο Αναστάσης κορυφή!!

Έλενα, απο Τρίτη τώρα το εμβόλιο?Περιμένουμε νέα!Γέλασα με το"παρακαλώ μην αγγίζετε"που λές να κρεμάσεις στο καρότσι!

Ελένη και σεις βόλτες σήμερα ε?Και μένα το σκ μου φαίνεται περίεργο επειδή ό αντρας μου είναι συνέχεια στο σπίτι!Μου αρέσει!Εμεις τα βρήκαμε τελικά, τον λυπάμαι και λίγο ώρες ώρες γιατί και αυτός κουράζεται πολύ με τις 2 δουλειές και δεν μπορώ να του κρατήσω πολλά μούτρα :oops: Σήμερα έκοψε πρωι πρωι το γκαζόν και έφτιαξε όλες τις γλάστρες στη βεράντα ;) Μετά πήγαμε για καφεδάκι με ένα φιλικό ζευγάρι και είχε απίστευτα καλό καιρό.Η μπεμπούλα κυρία όπως τις περισσότερες φορές!!

Παω να ξαπλώσω τώρα, θα τα πούμε και μετά, φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κοριτσάκια μου;; Δεν προλαβαίνω πια να γράφω συχνά και μετά χάνω την μπάλα με τα νέα σας..Δεν μπορώ να παρακολουθήσω τι γίνεται...Ο Πάνος δυστυχώς είναι πάλι άρρωστος-έχει πολύ βήχα-και προσπαθούμε με κάθε τρόπο να μην έρχεται κοντά στη φραουλίτσα. Κι εγώ έχω βήχα. Σήμερα η μικρή κοιμόταν κι εγώ την ξυπνούσα με το βήχα μου :evil::evil::evil::evil: Δεν το έχει η μοίρα μου να κοιμηθώ καλά....

Ανυπομονώ για τα Χριστούγεννα. Είμαι πολύ κουρασμένη. Έχω ανάγκη να βρεθώ στο σπίτι ΜΟΝΗ ΜΟΥ για κανένα 4ωρο και μην ασχολούμαι με τίποτα...Ξερω ομως οτι αυτο δεν προκειται να γινει...

Εστειλα φωτογραφίες της φραουλιτσας στην Κατερινα μας και απο βδομαδα θα προσπαθησει να τις βαλει εκεινη στην ομαδα μας!

Αντωνια στην ομαδα εβαλες τις φωτο του Ανασταση;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αποφασιστηκε το θεμα γενεθλιων με την σαντυ..της εδειχνα τουρτες με κινουμενα κ διαλεξε την μινη.ναι ναι φτιαχνω κ την τουρτα.λοιπον επομενως τα προσκλητηρια θα παραμεινουν φορεματα αλλα θα αλλαξουν χρωμα θα γινουν μαυρα με πουα κοκκινο!

κ η τουρτα που θα της φτιαξω θα ναι αυτη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα κι εμένα μαδάει άστα και γύρω γύρω έχουν πέσει τα περισσότερα και έχει μείνει στο κέντρο μία φράτζα με μπόλικο μαλλί και το λέω περουκίνι πολύ γέλιο :lol: .

Εγώ σας το ξαναλέω δεν παίζει η Νάνσυ να είναι πραγματική κι ας την ακούσαμε στο skype. Είναι fake :lol::lol::lol:

Μαρή τι τούρτα είναι αυτή? Ζαχαροπλάστης ήταν ο πατέρας σου? :lol::lol::lol:

Τέλεια πάντως. Τυχερή η Σαντούλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κοριτσια δεν την εκανα εγω αυτη αλλη τρελη μαμα την εχει κανει απλα εγω θα την αντιγραψω.

κοριτσια πιστεψτε με ειναι πανευκολη.

φτανει να ξερεις να φτιαχνεις ζαχαροπαστα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ειπα εχω τρελα με τα παιδικα γενεθλια..ισως ειναι επειδη κ εμενα η μαμα μου μας εκανε τετοια γενεθλια κ το χω σαν πολυ ωραια αναμνηση..κ κυριως επειδη μου εφτιαχνε εκεινη τις τουρτες.

απλα με ψιλοχαλαει που θα πρεπει να τα κανουμε σε παιδοτοπο αλλα ο αντρας μου δεν δεχεται παλι αυτον τον χαμο σπιτι κ με τα διδυμα.κ απο την αλλη τα παιδια θα περασουν καλυτερα στον παιδοτοπο.ευτυχως ειναι μικρος κ μαζεμενος κ θα μαστε μονο εμεις εκεινη τη μερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρη Νανσυ εισαι θεοτρελη!Για σενα η μερα ποσες ωρες εχει?

Γιατι 24 αποκλειεται! :lol: Ειναι τελεια ομως η τουρτα και μπραβο σου!Φτου σου κοπελαρα μου που ελεγε και ο Βεγγος! :lol::lol:

Μεσα θα ειναι αναμικτη?Τσικουλατα?? :lol::lol::lol: Για πες!Παει στο καλο η τουρτα ,αλλα να καθομουν να κανω και χειροτεχνια?Πωπω ακαματρα μανα θα ειμαι,στα γκουντις θα τη βγαζει το παιδι μου :lol::lol::lol:

Ανθουλα περαστικουλια σας και παλι.Την αρπαξατε οικογενειακως.

Πολλα φιλια σε ολες σας,δεν ξερετε ποοοοοοοοσο σας ευχαριστω και ποοοοοσο με βοηθατε.Ουτε οι κολλητες μου δεν με νοιωσανε πραγματικα.Μου δινετε κουραγιο.

Οντως στο σκαιπ ειχε πεσει λιγο μαυριλα προχτες που λεγαμε ολες τα προβληματα μας!

Τα δικα μας θα σας τα πω καποια αλλη στιγμη.

Γιατι δεν ειμαι μονη..

ΜΟΥΤΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ari pou eisai simera...boltareis kai einai kai o antras sou spiti giauto xathikes e? Kai egw mia apta idia...

Anthouli pali arrwstoulides eiste?? Ante perastika kai elpizw na min kollisete ti fraoulitsa! Kai egw anupomonw gia na Xristougenna gia na megalwsei ligo h mpempa kai na trwei kremes mpas kai koimatai pio polu to bradu.

Nansouita xara sto kouragio sou! Egw kati tetoio mono na to agoraza paizei! :lol: Oxi oti den kanw diafora alla auto den mou fainetai kai toso eukolo, isws giati den exw asxolithei toso me tourtes kai tetoia...teleio fainetai pantws!

Lioumpa akougesai pio kala! Kalo auto!

Stauroula kai emena prin 3 ebdomades emoiaze me moikana h san ksurismenos fantaros pou molis arxisan na bgainoun ta mallia meta to ksurisma...twra omws psilo makrainoun ta kainouria kai sxedon den fainetai pws madise...to katalabaineis mono epidi ta panw einai pio makria :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou mpika na sas pw oti xthes kaname telika thn ayxeniki!!!ola einai teleiaaaaaa!!to paidaki mas einai mia xara energitikotato ekane toumpitses!!!mallon exei th mytoula mou(pou den thn les kai galliki!!!xaxaxaxax)kai einai kai ligo kefalas!!!xaxaxaxax nai nai h giatros mas eipe oti mallon einai kiayto agoraki!!!ti xara exw den legete!!oxi gia to fullo prwta apola giati einai kala to paidaki mou kai deyteron giati o mpempakos mou etseile ena deytero mpemako na anplirwsei to keno pou afise!!!kai nomizw oti tha kanei th manoula na xestei apo xara otan tha erthei!!!xaxaxax aytaaaa sas filw oles polu polu kai eyxaristw gia to endiaferon pou mou deixnete!!! :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανθουλι μου περαστικα σας. Αμαν πια αυτες οι παλιοιωσεις..... ταλαιπωρουν ολον τον κοσμο. Ο Πανουλης παει παιδικο γι αυτο κολλαει και σας τις φερνει σπιτι? Δεν γινεται να τον σταματησεις για καποιο διαστημα και να τον προσεχει καποιος συγγενης? Εμενα αυτος ειναι ο λογος που δεν τον στελνω, δεν μπορω να ειμαστε ολη την ωρα αρρωστοι....... Θα ερθουν τα χριστουγεννα και χαμπαρι δεν θα παρουμε. Εδω θα ερθουν νωριτερα! Στις 26/10 ξεκιναει να στηνεται το χωριο του αη βασιλη με διαφορα σπιτακια και παγοδρομιο και λουνα παρκ και θα μπουμε απο νωρις στο κλιμα. Αφου περσι ειχα στολισει το σπιτι απο αρχες νοεμβριου :shock::shock::shock::shock:

Περιμενουμε τις φωτο απο την κατερινα. σας υποσχομαι οτι μεσα στην εβδομαδα θα σας βαλω και εγω της νεραιδουλας μας να μας πειτε γνωμες. Ειδικα της Λιας -πεθερας μας ενδιαφερει πολυ :D:D:D

Ρε ΝΑνσουμπα πλακα μας κανει μου φαινεται??????? ειλικρινα πως προλαβαινεις και τα κανεις οοοολα αυτα. Μπραβο σου, ικανοτατη μαμα και νοικοκυρα.

Λιακι μου μακαρι να πανε καλυτερα τα πραγματα, οποτε μπορεσει πες τα μας να ξακαφρωσεις. Σ΄αγαπαμε πολυ το ξερεις ε??? Η νυφουλα σου σου στελνει το πιο γλυκο της χαμογελο :D:D:D:D

Χριστινακι μου γλυκο ο αδερφουλης του απο εκει ψηλα δεν θελει η μανουλα να ειναι στεναχωρημενη και γι αυτο σας στελνει εναν μπεμπαρο :D:D:D:D:D . Ολα θα πανε καλα. Και η δικια μου εδειχνε να ειναι μυτογκα στους υπερηχους αλλα εχει μια υπεροχη μικρη μυτουλα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια, είστε καλά?

Εμεις εκτός απο την πρωινή μας βόλτα, δεν πήγαμε πουθενά αλλόυ, χαλάρωση στο σπίτι.

Χριστινάκι τέλεια τα νέα σου!!Όλα θα πάνε καλά και θα περάσουν γήγορα οι υπόλοιποι μήνες!

Ανθή μου περαστικά σας, άντε η τελευταία αναποδιά να έιναι αυτή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κ παλι!!!!πηγαμε λιγο στην αδερφη μου ταχαμ κ καλα να βοηθησω..η μπεμπα μες στην γκρινια ηταν κ στο αμαξι ξεπατωθηκε να κλαιει οταν γυρνουσαμε..ο αντωνης προσπαθουσε να της βαζει την πιπιλα αλλα τζιφος..μολις ηρθαμε σπιτι ηταν μεσα στα χαμογελα!!!!!!!!

ανθη περαστικα...καλο κουραγιο α εχεις!!οντως πολυ δυσκολα ειναι..που να ξεκουραστης!!

νανσυ τωρα εβλεπα την αδερφη πως εκανε την ζαχαροπαστα..την κανει 2πατη..αυριο θα την βγαλω ολοκληρη την τουρτα,γιατι σημερα την εβγαζα φωτο βημα βημα πως την εκανε!!!!!

χριστινα χαρηκα παρα παρα πολυ με τα νεα σας!!!!μπεμπαρος?!!!!!!μπραβο ..καλη τελειομηνη εγκυμοσυνη να εχεις!!!φιλακια πολλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ντελφινακι στο μονο που κολλαω με την ζαχαροπαστα ειναι οτι δεν αρεσει σε ολους αλλα εχω κ μια συνταγη που την κανεις με marsmallows(mallon to σκοτωσα αυτα που ειναι σαν αφρος)κ γινεται πιο μαλακια κ αρεσει περισσοτερο.οι περισσοτεροι βασικα την κανουν στην ακρη..αλλα οι τουρτες εμφανισιακα βγαινουν πιο ωραιες με ζαχαροπαστα.

χτινακι τελεια τα νεα σου!!μπραβο κοριτσακι!

κοριτσακι πιστεψτε με εαν κοιμωταν η σαντυ μεσημερι δε θα τα εκανα ολα αυτα..θα κοιμωμουν κ εγω.τωρα κοιμαμαι μετα τα τις 12 κ στις 7 σηκωνομαι αν δεν εκανα κ τετοια πραγματα που μου αρεσουν κλεισμενη μες το σπιτι θα χα σαλταρει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και πάλι! Ο Πανούλης έκανε 37.6 :(:(:( Μακάρι να μην ανέβει άλλο....Εγώ είμαι πολύ καλύτερα. Με πιάνουν απλώς λίγες κρίσεις βήχα :evil::evil::evil:

Πασχαλιτσάκι μου ο Πάνος δεν πηγαίνει στον παιδικό. Δεν ήθελα να φέρνει ιώσεις τώρα με το μωρό..'Ηδη όμως έχει κολλησει 2 φορές :evil::evil::evil: Φαντάσου να πήγαινε και στο σχολείο τι θα γινόταν :?:?:?:?

Ωραία που θα βάλεις φωτογραφίες της νεραϊδούλας!!! Ανυπομονω να τη δω!

Νάνσυ όση ζαχαρόπαστα βάλουν στην άκρη οι καλεσμένοι σου να τη φυλάξεις για μένα!!! Τρελαίνομαι! Δεν υπάρχει κάτι καλύτερο..Ίσως η μερέντα..

Λιάκι τακτοποιηθήκατε στο νέο σας σπίτι;; Ο μπέμπαρος αντιλήφθηκε την αλλαγή;;;;

Ελενάκι μου ακόμα δεν έστρωσε η μπεμπούλα σου στον ύπνο;;;; Η δικιά μου έχει κάνει και τετράωρο στον πρώτο της ύπνο αλλά το σύνηθες είναι τρίωρο. Έχουμε θέμα με τις αναγωγές και ενώ μετά το φαγητό νυστάζει πολύ, οι αναγωγές δεν την αφήνουν να ηρεμήσει και αργεί να ξανακοιμηθεί. Πρέπει να την έχω για καμιά ώρα όρθια και πάλι θα βγάλει :(:(:(:(:( Τουλάχιστον δεν θέλει πια χέρια όλη την ώρα. Κάτι είναι και αυτό.

Χριστινάκι χάρηκα πάρα πολύ με τα νέα σου!!!!Αντράκι λοιπόν!!! Τι τέλεια!!! Πάντως μη δίνεις βάση στο πώς φαίνεται το μωρό στα υπερηχογραφήματα γιατί η δικιά μου φαινόταν με τεράστια μύτη και έχει πολύ μικρούλα ;) .Μεγάλη κοιλίτσα έχεις για την εβδομάδα σου!

Μαράκι η μπεμπούλα σου είναι κορίτσι του σπιτιού :lol::lol::lol: Δεν τις θέλει τις βόλτες μου φαίνεται.....

Αριάδνη μου τι κάνετε;; Η κουκλάρα σου βολτάρει καθημερινά ε;; Η φραουλίτσα όχι και τόσο συχνά λόγω δουλειάς...Περιμένω τα Χριστούγεννα πως και πως.

Είχες πολύ δίκιο για το νοσοκομειακό θήλαστρο. Νοίκιασα και έχω σωθεί. Εξοικονομώ απίστευτο χρόνο. Έχει γίνει η άντληση χαρά (λέμε τώρα :lol::lol::lol::lol: ). Αξίζει πάντως τα λεφτά του!

Σας ευχαριστώ πολύ για τα περαστικά!

Πεινάω συνέχεια......Δεν μπορώ να χάσω με τίποτα τα 6 βρωμόκιλα που μου έχουν μείνει. Τρώω συνέχεια. Το καλό είναι ότι δεν παίρνω επιπλέον κιλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είπα να μπω να σας πω μια καλημέρα.Πριν λίγο ξυπνήσαμε για φαγητό-έφαγα κι εγώ πρωινό :lol::lol::lol: Τώρα την έχω όρθια για να βγάλει τις ρουκετίτσες της και μετά να ξανακοιμηθούμε.Ελπίζω δηλαδή :?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια χριαζομαι βοηθεια ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ γιατι θα τρελαθω....

ειμαστε στη δευτερη εβδομαδα που ο μικρος κανει καθε μερα πρασινα κακα. τη μια μερα μια ανοιχτα με πολυ μουσταρδι μεσα και την αλλη καταπρασινα.στον τελευταιο ελεγχο που ειχαμε στο γιατρουλη δεν ηταν ικανοποιημενος με το βαρος του και οταν με ειδε να ξυνιζω που δεν θελω να του δωσω ξενο ακομη μολυ προτεινε κρεμουλα αντι για ενα γευμα. μηπως το γαλα μου εχει ελαφρυνει και δεν του προσφερει του μικρου αυτα που πρεπει????? πειτε τι να κανω.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια

αλεκα τα πρασινα κακα δεν νομιζω οτι σημαινει οτι δεν χορταινει κιολας αλλιως δε θα εκανε κακα του..

κ μενα η σαντυ μεχρι τα δυο ηταν αδυνατη αλλα τωρα δεν τις λες αδυνατη.θυμισε μου ποσο ειναι;κ την ηλικια του;στο βιβλιαριο της σαντυ ποσο γραφει οτι ηταν σε αυτη την ηλικια;πχ.εμενα η μπεμπα ειναι οσο ηταν κ η σαντυ ο μπεμπης ξεφευγει για τα καλα..δωσε την κρεμα που λεει ο γιατρος..ομως μην την κανεις με νερο αλλα με το γαλα σου εχεις δεν εχεις στην καταψυξη;

αριαδνη μου τα εχω δει αυτα που μου εβαλες κ εχω βρει κ αλλα..ευτυχως υπαρχουν παρα πολλες ιδεες κ πραγματα..οχι σαν τον μπομπ που ειχα λιωσει στο ιντερνετ κ δεν εβρισκα..κ ενω ειχα παρει σκετα κιτρινα πιατα ξαφνικα εμφανιστηκε μια που τα ειχε κ ξαναεδωσα λεφτα..θυμαμαι εκανα λες κ ειχα κερδισει το τζοκερ.. :lol::lol: ελπιζω βεβαια αυτη στον παιδοτοπο να μην εχει προβλημα να βαλω κοκκινα μπαλονια τραπεζομαντηλα κτλ..εξαλλου ειμαστε συχνοι πελατες..οταν θα παμε θα την τρελανω στις ερωτησεις.. :lol::lol:

κ το προσκλητηριο το εχω δει αλλα η νυφη μου δεν το συγκρινει με το φορεμα κ απλα θα το αλλαξουμε χρωμα για να εχει τα χρωματα της μινι

σημερα μονη σαν το λεμονι..κ οχι τιποτα αλλο θα γυρισει κατευθειαν ο αντρας μου απο το χωριο κ δεν γλιτωνω κ το μαγειρεμα..

ανθη μου κ εγω φοβαμαι μην αρρωστεισει η σαντυ..ειναι λιγο μπουκωμενη αλλα ελπιζω οτι ειναι απο τα νερα που παιζει ολη την ωρα κ δεν εξελιχθει σε τιποτα χειροτερο κ δεν προλαβουν τα μωρα να κανουν εμβολιο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhmera sas,

Anthoula mou perastika sou......Giati h fraoulitsa kanei synexeia anagwges???se kathe geyma???

mhpws na apofeygeis na stelneis ston Panoulh sto paidiko opws sou eipe to Katerinaki???

Nansoula mou,se poion paidotopo tha kanete to party?exoume ena filo pou exei ton paidotopo sto palio nekrotafeio kai elega mhpws einai aytos..

Alekaki,ti varos exei o petrakos???dikio exei h nansy,pes gia na exei metro sygkrishs....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νανσυ σε σχεση με τη κορη καμια σχεση ο μικρος και πιο ψηλος και πιο βαρυς. στις καμπυλες ειναι φυσιολογικος εκει που ξεφευγει ειναι στο υψος. και αυτο λεω για να χεζει σημαινει οτι τρωει αρα γιατι επιμενουν τα πρασινα κακα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...